Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

VII Piknik Karnawałowy
Dąbrówka Mała, 12 stycznia 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-12 06:02:08
2019-01-12 06:02:08
Marcelina Derewecka GAIRANAS
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 20:52:28
2019-01-11 08:49:56
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 2x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 2x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 14:12:22
2019-01-10 14:12:22
Izabela Karol NAKON
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 22:51:36
2019-01-10 14:06:40
Ewa Dobrucka MADAME TAUSSAUDS
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 22:51:39
2019-01-10 14:02:41
Hanna Mikołajczyk CATHLEEN
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 08:01:47
2019-01-08 16:52:18
Maria Pacyńska GONZO
  • 2x 1//Pony Games
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:29:03
2019-01-08 15:29:03
Anastazja Panasewicz PONTI
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 21:29:22
2019-01-07 20:58:43
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 14:26:01
2019-01-07 11:36:13
Iza Kardas SALWADOR
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 14:26:14
2019-01-07 11:33:31
Michalina Pulwert-Dominiak 1
  • 1x 1//Pony Games
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 09:38:37
2019-01-06 20:05:45
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 2x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:52:14
2019-01-06 19:02:36
Olga Podgórska FURORA
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:51:59
2019-01-06 16:47:14
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
  • 2x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:51:42
2019-01-06 11:08:01
Michalina Mizerka WENTYL
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:51:19
2019-01-05 20:57:29
Izabela Kazaniecka GRENOBLIS
  • 2x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:51:15
2019-01-05 20:26:13
Natalia Juda MADAME TUSSAUDS
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:51:02
2019-01-05 19:10:44
Julia Dworczyk GOTHIKA
  • 2x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:35:45
2019-01-05 18:35:45
Dominika Koper NAKON
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:30:11
2019-01-05 18:09:53
Fabienne Golc LIKIER
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:30:16
2019-01-05 09:30:17
Oliwia Tańska TIRAMISU
  • 2x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:30:19
2019-01-05 09:22:28
Zuzanna Siwek SOUL
  • 2x 1//Pony Games
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 20:27:51
2019-01-04 20:13:02
Gabriela Sukniewicz SOUL
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 20:27:55
2019-01-04 20:01:08
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 20:27:57
2019-01-04 15:30:51
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
  • 2x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 12:46:23
2019-01-04 12:46:23
Maja Mrozowska CATHLEEN
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 12:41:10
2019-01-04 12:41:10
Maria Wiśniewska DAISSY
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 12:40:39
2019-01-04 12:40:39
Kornelia Piątek DAISSY
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 12:40:06
2019-01-04 12:40:06
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 2x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 20:28:00
2019-01-03 22:02:59
Anna Karol ARAMIS
  • 2x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 19:20:08
2019-01-03 16:57:58
Nina Prusińska MAJRON V
  • 2x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 19:19:55
2019-01-03 11:42:01
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 10:32:41
2019-01-03 10:32:41
Filip Czeszejko-Sochacki SAN WITO
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-02 13:45:44
2019-01-02 10:35:35
Dominika Hestkowska CONTI
  • 2x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 19:19:36
2019-01-02 10:35:00
Aleksander Hestkowski FURORA
  • 2x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 19:19:29
2019-01-02 10:34:25
Jan Hestkowski ARAMIS
  • 2x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:50:56
2019-01-01 16:48:21
Bartosz Żyśko NAKON
  • 1x 2//klasa mikro LL – wysokość do 30 cm, konkurs na styl
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-02 13:46:07
2018-12-30 17:54:10
Nikola Baszanowska SZAFIR
  • 1x 4//klasa LL – wysokość do 90 cm, konkurs dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-02 13:46:12
2018-12-29 20:18:04
Natasza Wojciechowska FURRORA
  • 2x 1//Pony Games
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-28 16:51:06
2018-12-27 13:22:30
Małgorzata Gowkielewicz CATHLEEN
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-28 16:51:09
2018-12-23 19:20:01
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 3//klasa mini LL – wysokość do 60 cm, konkurs na styl
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Czeszejko-Sochacki Filip bpk
2008 (Mł.)
brak
2. Derewecka Marcelina bpk
2010 (Mł.)
brak
3. Dobrucka Ewa Brak
S
Brak
4. Dworczyk Julia Stajnia Roma
2003 (J.)
Brak
5. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
6. Golc Fabienne Jks u Robsonów
2003 (J.)
brak
7. Gowkielewicz Maja Bpk
2010 (Mł.)
Brak
8. Gowkielewicz Małgorzata bpk
2008 (Mł.)
brak
9. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
10. Hestkowski Aleksander JKS U Robsonów
2010 (Mł.)
brak
11. Hestkowski Jan JKS U Robsonów
2008 (Mł.)
brak
12. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
13. Kardas Iza Bpk
2005 (JM.)
Brak
14. Karol Anna Brak
2007 (JM.)
Brak
15. Karol Izabela bpk
2006 (JM.)
brak
16. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
17. Koper Dominika bpk
2009 (Mł.)
brak
18. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
19. Mikołajczyk Hanna Brak
2006 (JM.)
Brak
20. Mizerka Michalina brak
1998 (MJ.)
brak
21. Mrozowska Maja bpk
2003 (J.)
brak
22. Pacyńska Maria Rajski Zakątek
2011 (Mł.)
Brak
23. Panasewicz Anastazja bpk
2009 (Mł.)
brak
24. Piątek Kornelia bpk
2015 (Mł.)
brak
25. Pirjanowicz Nadia bpk
2007 (JM.)
brak
26. Podgórska Olga bpk
2008 (Mł.)
brak
27. Prusińska Nina Brak
2002 (J.)
Brak
28. Pulwert-Dominiak Michalina Ekwador
2012 (Mł.)
brak
29. Pupiałło Marianna Stajnia Roma
2008 (Mł.)
Brak
30. Siwek Zuzanna Stajnia Roma
2007 (JM.)
Brak
31. Sukniewicz Gabriela Stajnia Roma
2007 (JM.)
Brak
32. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
33. Tańska Oliwia Stajnia Roma
2006 (JM.)
Brak
34. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
35. Wiśniewska Maria bpk
2011 (Mł.)
brak
36. Wojciechowska Natasza Ekwador
2012 (Mł.)
brak
37. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
38. Żyśko Bartosz bpk
2010 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

1 1 POL 1999 Klacz ciemnogniada/200 F: pop
M: żonapopa
O: adam
B: małysz
brak brak
2.

23

ARAMIS NN POL Nn Wałach gniada/Nn F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Nn Nn Nn
3.

13

ARAMIS SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/165 F: Kleon
M: Alaska II
O: JKS U Robsonów
B: brak
brak brak
4.

15

ARAMIS Wielkopolska POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
O: Jks u robsonów
B: Nn
Nn Nn
5.

17

ARIZONA SP POL nn Klacz inna/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
6.

19

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
7.

38

CATHLEEN NN POL nn Klacz gniada/nn F: nn
M: nn
O: JKS u Robsonów
B: nn
brak nn
8.

8

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada/- F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
O: JKS u Robsonów
B: -
O045677 -
9.

9

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
10.

18

DAISSY NN POL nn Klacz inna/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
11.

21

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B:
K026409 A0001674S
12.

1

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/168 F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak
13.

3

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o. o.
brak
14.

11

FURRORA BRAK POL brak Klacz ciemnogniada/brak F: brak
M: brak
O: brak
B: bral
brak brak
15.

39

GAIRANAS Trakeńska POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
16.

40

GAIRANAS Koń Trakeński POL 2005 Wałach gniada F: Charitonas
M: Goda
O: JKS u Robsonów
B: UAB Vilniaus Zirgynas
brak
17.

36

GONZO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:117 F: NN
M: NN
O: Irena Mosoń
B: Irena Mosoń
Brak Brak Brak
18.

27

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
O: Daniela Dworczyk
B: Marek Romanowski
Brak Brak
19.

29

GRENOBLIS Traken LTU 2003 Wałach kasztanowata/brak F: Heleris
M: Glorija
O: JKS u Robsonów
B: UAB Vilniaus Žirgynas
K021304 LTU002520119103
20.

35

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
21.

24

LIKIER SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Mariot
M: Lambada Z
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak
22.

7

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz biała/kuc: F: Folkert
M: Megi
O: Karolina Szostawicka
B: NN
K026510 POL013540037105
23.

37

MADAME TAUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/nn F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: nn
brak nn
24.

28

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
O: JKS U Robsonów
B: Brak
K024412
25.

16

MAJRON V Wielkopolska POL 2014 Wałach skarogniada/165 F: Epos
M: My love V
O: Nina Prusińska
B: Nie znam
Brak 616007660666414
26.

4

NAKON SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Nuta - A
O: Robert Hestkowski
B: brak
brak
27.

26

NAKON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis
M: Nuta-A
O: JKS u Robsonów
B: JKS u Robsonów
brak brak
28.

6

PONTI SP POL 2001 Wałach kasztanowata/164 F: Ogar
M: Ponta
O: JKS u Robsonów
B: Przeczewski Marek
brak nn
29.

31

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Maćko
B: Grądek
K024820
30.

33

SALWADOR Wielkopolski/trakeński POL 2013 Wałach gniada/NN F: Agar
M: Sanna
O: NN
B: NN
Brak NN NN
31.

12

SAN WITO SP POL 2007 Wałach skarogniada/168 F: Wareg
M: Santa Barbara
O: JKS u Robsonów
B: nn
brak nn
32.

20

SOUL KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Strayer's Samson
M: Sonia
O: Monika Romanowska
B: Stadnina Koni Jaroszówka
Brak
33.

25

TIRAMISU KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:121 F: Hermes / Amor
M: Tonika / Dethmer
O: Monika Romanowska
B: Agnieszka Burzyńska
K025480 616013600242514
34.

30

WENTYL Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach inna/mk:--- F: Kingsten
M: Wanta
O: Tomasz Malecki
B: Tomasz Malecki
brak 616009600020113
35.

22

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Whitaka
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
BRAK 616009530261110
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czeszejko-Sochacki Filip
bpk
2019-01-12
Derewecka Marcelina
bpk
2019-01-12
2
Dobrucka Ewa
Brak
2019-01-12
7
Dworczyk Julia
Stajnia Roma
GOTHIKA (27)
2019-01-12
2019-01-12
13
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (15)
2019-01-12
16
Golc Fabienne
Jks u Robsonów
LIKIER (24)
2019-01-12
2019-01-12
Gowkielewicz Maja
Bpk
FURORA (1)
2019-01-12
8
Gowkielewicz Małgorzata
bpk
2019-01-12
2
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CONTI (9)
2019-01-12
1
2019-01-12
1
Hestkowski Aleksander
JKS U Robsonów
2019-01-12
2019-01-12
Hestkowski Jan
JKS U Robsonów
ARAMIS (13)
2019-01-12
14
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2019-01-12
2
Kardas Iza
Bpk
2019-01-12
7
Karol Anna
Brak
ARAMIS (23)
2019-01-12
12
Karol Izabela
bpk
NAKON (4)
2019-01-12
1
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
2019-01-12
Koper Dominika
bpk
NAKON (4)
2019-01-12
11
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (35)
2019-01-12
4
Mikołajczyk Hanna
Brak
2019-01-12
6
Mizerka Michalina
brak
WENTYL (30)
2019-01-12
4
2019-01-12
5
Mrozowska Maja
bpk
2019-01-12
9
Pacyńska Maria
Rajski Zakątek
GONZO (36)
2019-01-12
3
2019-01-12
2019-01-12
Panasewicz Anastazja
bpk
PONTI (6)
2019-01-12
7
Piątek Kornelia
bpk
ARIZONA (17)
2019-01-12
2019-01-12
12
2019-01-12
DAISSY (18)
2019-01-12
15
Pirjanowicz Nadia
bpk
PONTI (6)
2019-01-12
15
Podgórska Olga
bpk
FURORA (3)
2019-01-12
5
Prusińska Nina
Brak
2019-01-12
10
2019-01-12
3
Pulwert-Dominiak Michalina
Ekwador
1 (34)
2019-01-12
2
Pupiałło Marianna
Stajnia Roma
FENIKS (21)
2019-01-12
6
2019-01-12
10
Siwek Zuzanna
Stajnia Roma
SOUL (20)
2019-01-12
1
2019-01-12
Sukniewicz Gabriela
Stajnia Roma
SOUL (20)
2019-01-12
9
2019-01-12
11
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
2019-01-12
8
2019-01-12
3
2019-01-12
2019-01-12
14
Tańska Oliwia
Stajnia Roma
2019-01-12
2019-01-12
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
RAFA (31)
2019-01-12
6
2019-01-12
5
2019-01-12
Wiśniewska Maria
bpk
DAISSY (18)
2019-01-12
16
2019-01-12
Wojciechowska Natasza
Ekwador
FURRORA (11)
2019-01-12
3
Zielonka Karolina
Polish Pony Club
WESTA (22)
2019-01-12
4
2019-01-12
3
Żyśko Bartosz
bpk
NAKON (26)
2019-01-12
13

Number of Riders: 38

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl