Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Eliminacje VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dabrówka Mała, 23-24 lutego 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 13:37:04
2019-01-23 09:32:54
Fabienne Golc ARAMIS
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:26:50
2019-01-22 11:21:17
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:26:52
2019-01-22 11:18:12
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:27:06
2019-01-21 12:35:32
Aleksander Hestkowski FURORA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:27:09
2019-01-21 12:29:36
Jan Hestkowski ARAMIS
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:27:13
2019-01-20 20:19:54
Gabriela Sukniewicz SOUL
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:27:20
2019-01-20 19:59:59
Arina Gorbacheva ROCKY BALBOA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 15:05:17
2019-01-18 09:59:22
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:25:54
2019-01-17 20:28:10
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:26:01
2019-01-17 18:57:51
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 09:45:19
2019-01-16 18:08:48
Marcin Pawlik FRANCESKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 11:48:01
2019-01-14 10:17:42
Justyna Majewska FINITO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 11:48:05
2019-01-14 10:17:10
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl