Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV Eliminacje VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dabrówka Mała, 23-24 lutego 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
205 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:20:46
2019-02-21 22:40:30
Katarzyna Wołodkowicz KORSARZ
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:20:51
2019-02-21 22:38:52
Gabriela Ostrowska MONSTER
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:20:57
2019-02-21 22:38:04
Martyna Olszewska FOKUS
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:04
2019-02-21 22:37:31
Marysia Markiewicz FOKUS
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:19
2019-02-21 22:23:41
Monika Valuntaitė CANDIDUS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:23
2019-02-21 22:22:47
Monika Valuntaitė LIFE IS LIFE
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:30
2019-02-21 21:30:07
Henryk Soboń HERMIONA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:31:35
2019-02-21 16:50:44
Jacek Zagor LORANO
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:31:39
2019-02-21 16:49:07
Jacek Zagor FLASH
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:31:42
2019-02-21 16:11:48
Tomasz Miśkiewicz JASKIER
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 13:41:14
2019-02-21 13:37:56
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 13:41:23
2019-02-21 13:32:42
Oskar Lodowski KOSTNER
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 13:41:26
2019-02-21 13:31:13
Oskar Lodowski WIR
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 10:40:23
2019-02-21 09:50:30
Patrycja Żak LEGENDA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
190 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 10:40:34
2019-02-21 09:47:16
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 10:40:39
2019-02-21 09:46:32
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 23:33:48
2019-02-20 22:40:50
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:34:03
2019-02-20 14:54:32
Ewa Janowska CARINA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:12
2019-02-20 14:19:06
Anna Kramarczyk PIĘKNA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:20
2019-02-20 13:44:18
Anita Wrótna NORITO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:25
2019-02-20 13:43:30
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:50:12
2019-02-20 11:24:02
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:50:18
2019-02-20 11:23:39
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:50:22
2019-02-20 11:22:51
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:50:27
2019-02-20 10:28:09
Greta Drakšaitė GALLOWEA
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:28:40
2019-02-20 07:18:13
Dominika Mackiewicz DALIA
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:28:45
2019-02-20 07:17:26
Katarzyna Maliszewska GROTESKA
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:28:50
2019-02-19 23:46:40
Katarzyna Kukowska HAWANA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:28:55
2019-02-19 23:43:36
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:28:59
2019-02-19 23:27:12
Adrian Stypułkowski NOAH
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:29:05
2019-02-19 23:03:40
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:29:14
2019-02-19 22:39:37
Natalia Juda MADAME TUSSAUDS
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:29:19
2019-02-19 22:34:11
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:29:24
2019-02-19 22:18:17
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:29:33
2019-02-19 22:10:18
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:29:45
2019-02-19 21:59:00
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:57:42
2019-02-19 21:47:08
Piotr Gębicki GIULIETTA-LA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:57:46
2019-02-19 21:41:09
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:57:49
2019-02-19 21:39:13
Dainis Ozols CONCORDE
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:57:53
2019-02-19 21:38:35
Dainis Ozols ALIBI
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:57:58
2019-02-19 21:37:38
Aija Grēna CONCORDE
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:16:59
2019-02-19 20:58:55
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:22:55
2019-02-19 20:34:08
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:23:07
2019-02-19 20:00:18
Wiktoria Polakowska SALWADOR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:23:14
2019-02-19 19:54:30
Maryia Mikhailava SATURN
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:34:16
2019-02-19 17:53:34
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:23:31
2019-02-19 16:31:28
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:23:36
2019-02-19 15:55:46
Sławomir Hartman LARINO
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:21:09
2019-02-19 15:55:09
Sławomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 14:51:21
2019-02-19 14:45:17
Julia Błaszczak GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 14:51:27
2019-02-19 14:44:57
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:27
2019-02-19 10:04:50
Lena Banasiuk MALIBU STAR
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:30
2019-02-19 10:02:31
Julia Parda FIONA
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:33
2019-02-19 10:01:16
Naomi Biziewska FIRST LADY FAMA
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:36
2019-02-19 09:51:49
Gabriela Daniszewska WOTAN
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:40
2019-02-19 09:41:54
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:44
2019-02-19 09:36:58
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:34:50
2019-02-19 09:29:52
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:35:00
2019-02-19 09:21:55
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:35:04
2019-02-18 23:57:10
Liliana Harasim WILMAR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:35:13
2019-02-18 21:18:50
Antonina Rogulska GALEA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:08:39
2019-02-18 20:20:15
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:36:57
2019-02-18 19:34:34
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:12
2019-02-18 19:33:54
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:02
2019-02-18 19:33:05
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:17
2019-02-18 19:32:17
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:21
2019-02-18 19:28:45
Natalia Kasza ARIETA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:25
2019-02-18 19:27:47
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:29
2019-02-18 19:27:19
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:33
2019-02-18 19:26:54
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:37
2019-02-18 19:22:05
Kaja Pietrzak ACAI
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:40
2019-02-18 19:17:14
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:37:45
2019-02-18 18:12:24
Joanna Bembenek PADWA
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:45:11
2019-02-18 08:49:49
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:45:17
2019-02-18 08:47:22
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:45:20
2019-02-18 08:45:35
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:37
2019-02-18 05:27:49
Nerijus Šipaila SHELBY
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:46
2019-02-18 05:27:18
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 09:46:20
2019-02-18 05:26:22
Nerijus Šipaila CASCAYA N
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:21:54
2019-02-18 05:25:30
Nerijus Šipaila KENIA
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:22:03
2019-02-18 05:24:42
Nerijus Šipaila CINDERELLA
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 06:22:12
2019-02-18 05:23:28
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:43:53
2019-02-17 23:31:24
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:43:55
2019-02-17 23:30:23
Katarzyna Miszczuk DAJBEK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:43:44
2019-02-17 19:51:27
Mantas Šeškas KANSAS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:43:47
2019-02-17 19:46:09
Rugile Petraviciute ENJOY
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:43:50
2019-02-17 19:45:17
Evita Vismeryte GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:43:52
2019-02-17 19:44:11
Evita Vismeryte COMPLIMENT
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:43:55
2019-02-17 19:02:07
Julia Sistermann DOCENT J
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:43:58
2019-02-17 19:01:30
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:44:01
2019-02-17 16:35:50
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:44:04
2019-02-17 12:18:16
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:44:07
2019-02-17 09:57:14
Simona Salciute CORSIKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:44:13
2019-02-17 09:53:32
Karolina Šalčiūtė CALLISTOS CASPER
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 23:33:53
2019-02-16 15:57:56
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 07:43:10
2019-02-16 15:55:16
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 07:43:05
2019-02-16 15:54:27
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:05
2019-02-16 15:49:57
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:11
2019-02-16 09:34:58
Emilija Masialskaitė CLOSE OF SILVER
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:24
2019-02-16 07:35:22
Jacek Zagor LION
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:29
2019-02-16 07:34:34
Jacek Zagor ERYSTYKA
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:35
2019-02-16 07:33:37
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:39
2019-02-15 19:04:23
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:46
2019-02-15 19:03:09
Monika Pasik LORDI
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:51
2019-02-15 19:02:28
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:51:55
2019-02-15 19:01:39
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:52:08
2019-02-15 19:00:51
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:52:14
2019-02-15 19:00:10
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:52:18
2019-02-15 18:59:15
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:52:21
2019-02-15 11:41:06
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:52:28
2019-02-15 11:39:59
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:50:53
2019-02-15 11:37:24
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:50:52
2019-02-15 11:13:55
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:50:43
2019-02-14 18:59:19
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:50:33
2019-02-14 14:20:16
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:50:27
2019-02-14 11:36:51
Tomasz Miśkiewicz NICO UNO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 15:50:20
2019-02-14 11:35:52
Tomasz Miśkiewicz CLIPPER
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:47
2019-02-13 18:25:30
Beatrice Zujute LENINAS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:44
2019-02-13 16:10:48
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:43
2019-02-13 16:09:58
Irmantas Grikienis CARAMELLO
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:40
2019-02-13 16:09:03
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:38
2019-02-13 16:08:07
Irmantas Grikienis HJUSTACUS OMHG
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:35
2019-02-13 16:06:49
Irmantas Grikienis CAPTAIN MORGAN
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 16/CC/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:33
2019-02-13 11:42:14
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:30
2019-02-13 11:41:16
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:28
2019-02-13 10:19:58
Izabela Czerwińska AKCENT
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:25
2019-02-13 10:13:12
Klara Rekuć KIATO
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:57:22
2019-02-13 10:10:18
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:15:15
2019-02-13 10:08:09
Weronika Winkler SARNA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:11:44
2019-02-12 21:22:18
Agnieszka Popczyńska NIGERIA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:11:50
2019-02-12 20:19:39
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:11:56
2019-02-12 18:28:17
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 15:11:14
2019-02-12 10:49:30
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 09:36:01
2019-02-11 20:53:03
Michalina Nowakowska VERNISAGE
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 09:36:04
2019-02-11 20:45:39
Maryia Mikhailava CUERLY SUE
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 19:04:58
2019-02-10 12:55:11
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:08:47
2019-02-09 22:44:19
Maria Belova HINDIRA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:10:05
2019-02-09 22:37:17
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:10:17
2019-02-09 19:31:12
Julia Dworczyk GOTHIKA
  • 2x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 12:31:03
2019-02-08 21:38:38
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:44:16
2019-02-08 21:09:19
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 12:31:26
2019-02-07 18:42:40
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 12:31:30
2019-02-07 18:41:45
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 12:31:33
2019-02-07 18:40:58
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 12:31:36
2019-02-07 18:39:30
Daniel Andrzej Piechota HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:40
2019-02-07 10:21:38
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:42
2019-02-07 10:20:55
Dominika Hestkowska CONTI
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:43
2019-02-07 10:20:10
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:46
2019-02-07 10:18:57
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:48
2019-02-07 10:17:55
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:50
2019-02-07 10:08:59
Robert Hestkowski HENRIKAS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:53
2019-02-07 10:08:23
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:54
2019-02-07 10:07:48
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:56
2019-02-07 10:06:59
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:53:59
2019-02-06 17:23:28
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:54:01
2019-02-06 10:00:20
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 17:54:05
2019-02-06 09:59:43
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:37:06
2019-02-05 21:23:16
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:37:01
2019-02-05 20:48:17
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 08:36:55
2019-02-05 20:47:24
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 09:11:56
2019-02-04 22:52:43
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 09:11:58
2019-02-04 22:40:26
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 09:12:00
2019-02-04 22:39:47
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 09:12:04
2019-02-04 22:39:06
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-31 19:34:59
2019-01-31 10:07:25
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/Zwykły art. 238.2.2
  • 1x 15/C/Zwykły art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:28:50
2019-01-28 21:12:49
Marcin Olszewski FAVORINOS S
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:28:55
2019-01-28 21:09:46
Marcin Olszewski ERAGON
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:28:58
2019-01-28 21:04:17
Marcin Olszewski KARBON
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:29:02
2019-01-28 21:02:32
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:29:05
2019-01-28 20:59:12
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-29 12:29:08
2019-01-28 20:58:10
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:52:54
2019-01-23 21:26:39
Małgorzata Gowkielewicz CATHLEEN
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 08:52:56
2019-01-23 21:22:46
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 12:27:20
2019-01-20 19:59:59
Arina Gorbacheva ROCKY BALBOA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/P1/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 15:05:17
2019-01-18 09:59:22
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys. do 50 cm
  • 1x 2/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys. do 60 cm bez szeregów
  • 1x 9/Kuce/Dokładności bez rozgrywki wys 50 cm
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki wys 60 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:25:54
2019-01-17 20:28:10
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 5/P/Dwufazowy art. 274.5.6
  • 1x 6/N/Zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:26:01
2019-01-17 18:57:51
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 09:45:19
2019-01-16 18:08:48
Marcin Pawlik FRANCESKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 12/L1/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 11:48:05
2019-01-14 10:17:10
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czsu S1
  • 2x 11/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Babiarz Aleksandra LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
1999 (MJ.)
O053777
3. Babiarz Natalia LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2001 (J.)
O052362
4. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
5. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
6. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
7. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
8. Biziewska Naomi Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048485
9. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
11. Czerwińska Izabela Klub Jeździecki Żarnowo
2007 (JM.)
brak
12. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
13. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
14. Daniszewska Gabriela Polish Pony Club
2005 (JM.)
O049165
15. DOLYA MARIA
16. Drakšaite Greta JSK Happy horse
2005 (JM.)
None
17. Dworczyk Julia Niezrzeszona
2003 (J.)
O044932
18. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
19. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
20. Filipek Paulina Brak
S
O035929
21. Gębicka Dorota KJ G-Ride Team
S
O011479
22. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
23. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
None
24. Gorbacheva Arina Georgenburg
2003 (J.)
none
25. Gowkielewicz Maja Bpk
2010 (Mł.)
Brak
26. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (Mł.)
Brak
27. Grena Aija Latvian professional equestrian sports club
S
none
28. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
29. Grikienis Irmantas Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
Ne
30. Harasim Liliana KJ Strzała Krubiczew
2006 (JM.)
O051062
31. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
32. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
33. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
34. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
35. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
36. Janowska Ewa kj galiny
S
o12254
37. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
38. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
39. Kasza Natalia Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
40. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
41. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
42. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
43. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
44. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
45. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
O048644
46. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
47. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
48. Lodowski Oskar Nie zrzeszony
2004 (JM.)
Brak
49. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
50. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
51. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
52. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
53. Markiewicz Marysia SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
BRAK
54. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
55. Masialskait? Emilija Kauno jojimo ir dziudo sporto mokykla
2004 (JM.)
Ne
56. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
57. Mikhailova Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
58. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
59. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
60. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
61. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
62. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
63. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
64. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
65. Nastaj Otylia Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
2003 (J.)
O044640
66. Nowakowska Michalina Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2003 (J.)
O035563
67. Olszewska Alicja LKS NADWISLANIN KWIDZYN
1999 (MJ.)
O025506
68. Olszewska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
BRAK
69. Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
S
O011251
70. Ostrowska Gabriela SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2002 (J.)
BRAK
71. Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
S
none
72. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
73. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
74. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
75. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
76. Pawlik Marcin KJ Galiny
S
O019276
77. Petraviciute Rugile Agrologistika
2003 (J.)
none
78. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
79. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
80. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (JM.)
O038528
81. Pietrzak Kaja KJ Kaja Czosnowo
2000 (MJ.)
O034646
82. Pietrzak Kaja Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
83. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
84. Popczyńska Agnieszka -
S
-
85. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
86. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
0
87. Pupiałło Marianna Stajnia Roma
2008 (Mł.)
O049877
88. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (JM.)
O035620
89. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
brak
90. Salciute Karolina ,,NSO sport horses''
S
none
91. Salciute Simona ,,NSO sport horses''
S
none
92. Sęk Damian JKS U Robsonów
93. Šeškas Mantas JSK Happy horse
S
None
94. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
95. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
96. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
97. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
98. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
99. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
brak
100. Uliticheva Anna RUS
S
-
101. Valuntaite Monika NSO
S
49608100630
102. Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (J.)
none
103. Vismeryte Evita TB
2002 (J.)
none
104. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
105. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
106. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
107. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
108. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
109. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
110. Wołodkowicz Katarzyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
BRAK
111. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
112. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
113. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
114. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
115. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
116. Żak Patrycja Kj Galiny
S
brak
117. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
118. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
119. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

141

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
2.

85

AKCENT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Banita
M: Asturia
O: Winkler Agnieszka
B: Łój Aleksander
K007255
3.

167

ALIBI LWB LAT 2005 Klacz gniada F: Aromats
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050026
4.

122

ALLURE DE RIVERLAND SF FRA 2010 Klacz gniada F: Silvio I
M: Reine De Riverland
O: Piotr Wutkowski
B: Francja
K024777
5.

49

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: N
O: Aleksandra Czerska
B: N
Brak
6.

153

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach inna/kuc:133 F: Tijd Vlijt's VICTOR
M: ANAPON RASHKA
O: Monika Cyperling
B: Agata Adrjanowska
K024821 616013600054113
7.

38

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
8.

137

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
9.

80

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent
M: Asta
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
10.

64

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
11.

63

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
12.

68

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
13.

127

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
14.

97

BONAPARDAS Baltic Hannoverian LTU 2012 Gleiding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
O: Ieva Viskantait?
B: UAB Dubingi? žirgynas
LTU006490044012
15.

173

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
16.

125

CALLISTOS CASPER Holsteiner GER 2013 Wałach gniada F: Casalito
M: Utlande II
O: Karolina Salciute
B: Carstensen Peter
DE421000138313
17.

199

CANDIDUS Holsteiner GER 2013 Stalion grey/..... F: Canscor
M: W-Ciara
O: N.Šipaila
B: ........
.......... ......
18.

203

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
K012389
19.

88

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Wałach gniada/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
20.

92

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
O: Migle Golubkeviciute
B: Olegs Belouss
LV001900000930
21.

91

CARAMELLO HOL DEU 2010 Wałach biała F: Cancara
M: Udina
O: A. Zigmantavičien?
B: N. C. Bernh
DE421000230410
22.

185

CARINA Westfalska POL 2013 Klacz gniada/167 F: Carrico
M: Dolina
O: Sk Galiny
B: SK Galiny
brak brak
23.

139

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
O:
B: Gestut Lewitz
K021313 DE418185027712
24.

129

CASCAYA N Danish Warmblood DEN 2009 Klacz biała F: Quinton
M: Cantina
O: Gerda Varnagiryt?
B: Bjarne Nielsen
208333DW0903203
25.

48

CASDORA WESTF RUS 2012 Mare chestnut/none F: Casdorff
M: Wanessa
O: ANNA ULITICHEVA
B: ANNA ULITICHEVA
none none
26.

181

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Eurocommerce Berlin
M: Oh Chic/Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964
27.

134

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204 103BV35
28.

41

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada/Brak F: Tin Rocca
M: Cassius Clay
O: Robert Hestkowski
B: Brak
Brak Brak
29.

202

CAVALOR DE BILLY Z F:
M:
O:
B:
30.

71

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
31.

151

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
32.

175

CHRISTO Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B /
M: Hacy / Balou Du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
K026408 DE455870346210
33.

58

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
34.

29

CINDERELLA Holsteiner Warmblut GER 2013 Klacz siwa F: Clarimo
M: Rhea Cl- Caretino
O: NSO Sport Horses
B: Carstensen
DE421000140413
35.

94

CLIPPER Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada F: Connor
M: Bella Rose
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
K026417
36.

101

CLOSE OF SILVER Holšteinas DEU 2007-06-24 Klacz biała/1.70cm F: Clarimo
M: Daconda
O: Emilija Masialskait?
B: Gerken Hans-Joachim
DE421000282507
37.

115

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
38.

104

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action-Breaker
M: C Dalandro-Retto
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587
39.

53

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
40.

119

COMPLIMENT Holsteiner NED 2009 Stalion white/176cm F: Clinsmann
M: Vesana
O: Pranas Milkintas
B: Leenen Peter
none
41.

86

CON AMORE Oldenburg POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
O: Anna kopcych
B: Kostrzewa
K011800
42.

27

CON X Holsteiner DEN 2011 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Perle VI
O: Monika Valuntait?
B: Thomsen Jorgen
DE421000208211
43.

166

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
O: LATAGRO
B: 3 Vitolu stalli
LV001000001667 -
44.

133

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
O: Wilczewski
B: -
K025714
45.

57

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
46.

124

CORSIKA Hanoverian LTU 2014 Mare grey/166 F: AMIGO
M: COKA
O: Simona Salciute
B: .
LTU006490063814
47.

111

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
48.

67

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057
49.

46

CREOVILLA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville
M: C. Ravenna Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Szurik Stanisław
K026820 616009520037415
50.

75

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
51.

77

CUERLY SUE HOL GER 2004 Klacz gniada/167 F: Contender / Calypso I I
M: Hanaria / Corleone
O: Michał Szadkowski
B: Gaby Bayer
K009368 DE421000274004 103DA45
52.

179

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
53.

110

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
54.

186

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
O: Karolina Janczewska
B: Grzegorz kubicz
K023420 616009590282610
55.

131

DAJBEK Wielkopolska POL 2007 Wałach kara/175 F: ajbek
M: dializa
O: PIórkowski Tadeusz
B: PIórkowski Tadeusz
brak POL 007 60 02074 07
56.

168

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
57.

135

DELILAH Holsztyn POL 2011 Klacz gniada F: CALICO
M: VERNISAGE
O: EWA HAUER
B: MICHAŁ SZATKOWSKI
Brak
58.

109

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
59.

78

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
60.

120

DOCENT J Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L
M: Damona
O: Justyna Sistermann
B: Wielkopolski Zwiazek Hodowców w Poznaniu
brak 616009610110510
61.

121

DOLCE VITA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: WM związek hodowców koni
Brak 616007600287411
62.

108

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
63.

140

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
O: D. Miśkiewicz
B: D. Miśkiewicz
K023883 616009530092613
64.

69

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
65.

74

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
66.

107

ENERGIE SEMILLY Selle Francais POL 2014 Klacz gniada F: Herald
M: Me Too De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
111111 12244445666
67.

117

ENJOY Hanoverian GER 2006 Wałach ciemnogniada F: none
M: none
O: Saulius Petravičius
B: unknown
none
68.

44

ERAGON SP POL 2015 Wałach gniada/176 F: Winston
M: Entoria
O: Śliwiński Robert
B: Śliwiński Robert
K026818
69.

103

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time
M: Erotyka
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K024612 0000
70.

98

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
71.

157

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
72.

43

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Faworytka
O: Piotr Trzciński
B: Szurik Stanisław
Nn
73.

39

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B:
K026409 A0001674S
74.

147

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
K023954
75.

148

FIRST LADY FAMA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: Vijoklis
M: Friday
O: Jerzy Mićko
B: POL
K026719 POL 616006661108010
76.

194

FLASH KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada F: Indoctro/Capitol I
M: Sunshine/Corland
O: Krzysztof Maik
B:
K019941 528003201005726
77.

197

FOKUS KUC POL 2014 Wałach inna/kuc:139 F: T'Karino
M: Flora
O: Ewa Maria Zaremba
B: Matwiejczuk Andrzej
BRAK 616013661241614
78.

36

FRANCESKA Westfalska POL 2013 Klacz gniada/172 F: Cascadello l
M: Veronika
O: Sk Galiny
B: Sk Galiny
tak
79.

42

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
O: Robert Hestkowski
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o. o.
brak
80.

155

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
81.

183

GALLOWEA Lietuvos Vietin? LTU 2013 Mare bay/160 F: Goldmoon
M: Cleveland
O: Sandra Tamkeviči?t?
B: Sandra Tamkeviči?t?
None 038112
82.

118

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Mare bay/170 F: Tolan R
M: None
O: P. Milkintas
B: KWPN
None
83.

164

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Con Sherry
M: Gawęda
O: Malwina Kozań
B: Andrzej Lachera
brak brak
84.

90

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
85.

156

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgijski Gorącokrwisty BEL 2006 Ogier F: Action-breaker
M: Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
86.

142

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
87.

12

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
O: Daniela Dworczyk
B: Marek Romanowski
K026856 616009600128915
88.

144

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
89.

169

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
O: Wiesław Marzjan
B: brak
brak
90.

37

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Małgorzata Kołtusz
B: Jan Kłosek
K023365
91.

136

HANDSOME KWPN GER 2012 Wałach gniada F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O: Wilczewski
B: -
K025713
92.

72

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: COLOX CUP
M: HIPNOZA
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Daniel Andrzej Piechota
brak
93.

170

HAWANA WLKP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
O: Wojciech Kukowski
B: Kukowski Wojciech
Brak
94.

62

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
95.

61

HENRIKAS TRAK. LTU 2010 Wałach gniada F: VEIMARAS
M: /GRET
O: Primavera Furniture Sp. z o..
B: UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
K025363
96.

201

HERMIONA WLKP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Catoo
M: Havana
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K025163 616007600233214
97.

158

HILBERT Z ZANG GER 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Hos D'O / Dollar De La Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Holandia
K022815 056015Z55849111 106AA89
98.

89

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Spartacus
M: Justina z
O: V Ramanauskas
B: Omhg
Ne 528003201204834
99.

165

ISIDOR LWB LAT 2008 Gleiding bay/173 F: Irasir
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050043 -
100.

130

JACERA SP POL 2011 Klacz kara/167 F: cedrus
M: jakucja
O: PIórkowski Tadeusz
B: PIórkowski Tadeusz
brak 616 009 06 02069 11
101.

187

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: Natalia Palmowska
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
102.

189

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
K026616 528003201402216
103.

35

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
104.

54

KABULAS Trakenai LTU 2012 Ogier kara F: Pyramus
M: Kometa
O: Vera Yarmolyuk
B: Lietuvos Trak?nu Žirgu Augintiju Asociacija
None
105.

99

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
106.

116

KANSAS Trak?nas LTU 2012 Gleiding bay/170cm F: Impuls
M: Kenija
O: Gintautas Petrošius
B: Romanowski Marek
None
107.

182

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
108.

52

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
109.

45

KARBON Oldenburger POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S
M: Barina
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff, Guenter
K012155 DE 433330699802
110.

159

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
111.

128

KASANDRA ZZ POL 2000 Klacz ciemnogniada F: zz
M: zz
O: zz
B: zz
zz
112.

28

KENIA Westfalishes GER 2012 Klacz gniada F: Carmarque
M: Carbano
O: NSO
B: Melanie Heim
None
113.

171

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Denetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
114.

84

KIATO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: NN
M: Karaoke
O: Agnieszka Winkler
B: Agnieszka Winkler
brak
115.

195

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
O: Wołodkowicz Ewa
B: Nieznany
Brak 616009661586809
116.

191

KOSTNER SP POL 2010 Wałach kara/175 F: Sword
M: Kostaryka
O: Lodowska
B: Nn
Brak
117.

190

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada F: Contender
M: La Belle I / Acord II
O: Iwona Wilczewska
B: Johannsen Arnold
K010783
118.

163

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: SK nad Wigrami
K021008 616009510343612 105XD27
119.

138

LAVERINO OLD GER 2013 Wałach gniada F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
O: Anna Piwońska
B:
K025962 DE418185042513
120.

87

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
121.

188

LEGENDA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Le Voltaire
M: Legumina
O: Sk Galiny
B: Sk Rzeczna
brak
122.

93

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Klacz ciemnogniada F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
123.

200

LIFE IS LIFE Danish Warmblood DEN 2007 Wałach gniada F: Linardo
M: Quisina Z
O: Monika Valuntaite
B: Lotte
none
124.

180

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
O: Joanna Błaszczak
B: Andrese Harald
K017088
125.

102

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Empire
M: Linda
O: Mirosław Bach
B: Hodowca
K012386 11767
126.

193

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
K026322
127.

106

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
128.

126

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
129.

152

MACIEJKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz biała/kuc: F: Folkert
M: Megi
O: Karolina Szostawicka
B: NN
K026510 POL013540037105
130.

174

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
O: JKS U Robsonów
B: Brak
K024412
131.

176

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
132.

51

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
133.

146

MALIBU STAR Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
O: Julia Parda
B: Kamila Walkowska
K026544
134.

105

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
135.

196

MONSTER Arabska POL 2010 Wałach gniada/mk:150 F: NN
M: NN
O: Renata Szeluga
B: NN
BRAK 616999600334010
136.

160

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
O: Robert Hestkowski
B: Romanowski Marek
K016565 616009600288206
137.

113

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
138.

95

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Numero Uno/Libero H
M: Pilotin/Esteban
O: Martyna Górska
B: Ryszard Kosicki
K026330 421000549714
139.

79

NIGERIA Trakeńska POL 2011 Klacz kara/- F: Hohenstein
M: Nikozja
O: Iwona Marchewka
B: Iwona Marchewka
- POL732010053611
140.

25

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
K020653
141.

145

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492 616007600228513
142.

50

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
143.

143

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V
M: Parada
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
brak brak
144.

81

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
145.

55

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
146.

96

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
147.

184

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
148.

150

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Mićko
B: Grądek
K024820
149.

34

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K026289
150.

40

ROCKY BALBOA HOLST RUS 2012 Gleiding chestnut/--- F: RESPECT
M: BULAVA
O: Gorbacheva E
B: GEORGENBURG
none --
151.

21

SAK SANT NOEL J SP POL 05.06.2011 Wałach gniada/mk: F: Karbon
M: Santolina
O: Jacek Przybylski
B: Januszewo
0
152.

161

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada/NN F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491 NN
153.

82

SARNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Mirandus G
M: Selene
O: Agnieszka Winkler
B: Agnieszka Winkler
K024564
154.

162

SATURN Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/174 F: Saganek
M: Spłonka
O: Iwona Marchewka
B: Iwona Marchewka
- 616007600207311
155.

47

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index
M: Sigma
O: Krzysztof Babiarz
B: Litawa Franciszek
K026819 009530037109
156.

26

SHELBY Danish Warmblood DEN 2010 Klacz ciemnogniada F: Tailormade Stardust
M: Carano
O: Saulius Petravičius
B: Ejnar Schmidt
208333DW1003282
157.

70

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
158.

112

TACO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender
M: Tacca
O: Malwina Kozań
B: SK Dębno
Brak
159.

100

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
160.

66

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
161.

114

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
162.

123

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Quality Time
M: T Chicatora
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021487
163.

59

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
O: Dominika Hestkowska
B: SK Rzeczna
K026110 Brak
164.

30

UNIQUE Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
O: NSO Sport Horses
B: -SK Rzeczna
616009600113912
165.

83

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro
M: Ebilithya
O: Agnieszka Winkler
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
166.

76

VERNISAGE HOL GER 2005 Klacz siwa F: Catoki / Cambridge
M: Marty / Cor de la Bryere
O: Michał Szadkowski
B: Peter Boege
K024748 DE421000149705
167.

20

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
168.

13

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Whitaka
O: Katarzyna Paszek
B: Leszek Szymański
BRAK 616009530261110
169.

56

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
170.

154

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
171.

192

WIR Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada/170 F: Figlarz
M: Wadera
O: Lodowsla
B: Nn
Brak
172.

149

WOTAN Małopolska POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Jerzy Mićko
B: Tadeusz Jedynak
K015896 POL006630149705
173.

65

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/170 F: Canturano
M: Pescara
O: Lidia Wodzyńska
B: NN
K022070 K022070
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia bpk
25
2600,00
1000,00
SUM:
3625.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
45,00
SUM:
45.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
30
SUM:
30.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
1100
100,00
150
80,00
100
1500
300,00
700,00
SUM:
4030.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
35,00
SUM:
35.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
15,00
150,00
450
1500,00
SUM:
2115.00
Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
20,00
45,00
SUM:
65.00
Kozań Malwina KJ G-Ride Team
75
225,00
SUM:
300.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
30
SUM:
30.00
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
40,00
SUM:
40.00
Milewska Kaja JKS u Robsonów
110,00
SUM:
110.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50,00
SUM:
50.00
Nowakowska Michalina Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
25,00
SUM:
25.00
Olszewska Alicja LKS NADWISLANIN KWIDZYN
50,00
75,00
SUM:
125.00
Ozols Dainis Latvian professional equestrian sports club
200
400,00
SUM:
600.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
400,00
70,00
150,00
SUM:
620.00
Pietrzak Kaja KJ Kaja Czosnowo
200
50
SUM:
250.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
60
700
400
3800,00
80,00
300,00
SUM:
5340.00
Uliticheva Anna RUS
120,00
SUM:
120.00
Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
30,00
75,00
SUM:
105.00
Vismeryte Evita TB
40
SUM:
40.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
200
300
600,00
SUM:
1200.00
Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
kj Arpav
2019-02-23
22
2019-02-23
31
2019-02-24
21
2019-02-24
19
2019-02-23
18
2019-02-23
28
2019-02-24
18
2019-02-24
7
Babiarz Aleksandra
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
KARBON (45)
2019-02-23
7
2019-02-24
4
Babiarz Natalia
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
SEKWOJA (47)
2019-02-23
39
2019-02-23
2019-02-24
30
2019-02-24
21
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2019-02-23
2019-02-23
1
2019-02-23
24
2019-02-24
1
2019-02-24
1
2019-02-24
Belova Maria
Horsefarm39
2019-02-23
34
2019-02-23
26
2019-02-24
20
2019-02-24
16
Bembenek Joanna
JKS U Robsonów
PADWA (143)
2019-02-24
2019-02-24
19
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-02-23
8
2019-02-23
35
2019-02-24
10
2019-02-24
31
Biziewska Naomi
Polish Pony Club
2019-02-23
2019-02-23
6
2019-02-23
23
2019-02-24
1
2019-02-24
20
2019-02-24
1
Błaszczak Julia
bpk
2019-02-23
5
25
2019-02-24
2019-02-23
23
2019-02-24
17
2019-02-24
7
2019-02-24
2
2600,00
2019-02-24
4
1000,00
KAPITO (182)
2019-02-23
20
2019-02-24
18
2019-02-24
22
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
ALMANZO (49)
2019-02-23
9
2019-02-23
2019-02-24
1
2019-02-24
OREGON (50)
2019-02-23
39
2019-02-23
2019-02-24
3
45,00
2019-02-24
25
MAGNUS (51)
2019-02-23
7
2019-02-23
2019-02-24
12
2019-02-24
11
2019-02-23
32
2019-02-23
2019-02-24
16
2019-02-24
Czerwińska Izabela
Klub Jeździecki Żarnowo