Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
328 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 20:00:44
2019-03-20 18:55:42
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
327 ENTRY PRE-APPROVED 2019-03-21 08:17:00
2019-03-20 18:39:44
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
326 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:50:10
2019-03-20 08:42:41
Kaja Pietrzak ARIETA
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
325 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 10:50:56
2019-03-20 08:41:47
Natalia Kasza GOPLANA
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
324 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 06:09:09
2019-03-19 22:24:57
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
323 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 06:08:48
2019-03-19 20:54:09
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
321 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:22:35
2019-03-18 09:22:35
Alicja Kluczek CZARTER BOY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
320 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:18:59
2019-03-18 09:18:59
Wojciech Kluczek LUPINNG
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
318 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:27:15
2019-03-17 17:25:58
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
317 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:11:16
2019-03-16 23:43:14
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
316 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:20:51
2019-03-16 21:17:11
Dawid Czarnecki JAVALLI HDH
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
315 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:20:58
2019-03-16 21:13:40
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:21:03
2019-03-16 21:12:41
Dawid Czarnecki CORBELLA
  • 2x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
313 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:21:08
2019-03-16 21:11:39
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
312 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:21:25
2019-03-16 21:10:43
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
311 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:21:44
2019-03-16 21:09:50
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
310 ENTRY ACCEPTED 2019-03-17 12:23:06
2019-03-16 21:08:57
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
309 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:48:06
2019-03-15 21:46:54
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
307 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:48:43
2019-03-15 21:43:09
Hubert Kierznowski LANOSO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
306 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:49:04
2019-03-15 21:42:04
Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
305 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:49:21
2019-03-15 21:38:26
Aleksandra Kierznowska BADORETTE
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
304 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:17:54
2019-03-15 21:11:31
Henryk Soboń HERMIONA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
303 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:45:26
2019-03-15 12:12:37
Weronika Bobotek QIDA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
302 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:07:58
2019-03-15 11:10:53
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
299 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:08:13
2019-03-14 20:56:16
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
298 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:08:20
2019-03-14 20:29:57
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
297 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:08:36
2019-03-14 19:16:22
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
296 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 21:09:06
2019-03-14 19:15:52
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
295 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-15 21:18:09
2019-03-14 18:50:42
Sylwia Łuszcz DONATAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
294 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-15 21:18:21
2019-03-13 22:53:28
Natalia Galińska SANSEVILLA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
290 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:08:09
2019-03-11 12:14:14
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
289 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:11:35
2019-03-11 12:13:27
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
288 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:08:13
2019-03-11 12:12:08
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
287 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:08:20
2019-03-11 12:09:58
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
286 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:08:25
2019-03-11 12:08:51
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:08:29
2019-03-11 12:03:46
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
284 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:45:52
2019-03-09 16:01:11
Joanna Nowicka KASTOR G
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
283 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:46:08
2019-03-09 06:26:24
Wiktoria Orzechowska ABSYNT
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
282 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:47:27
2019-03-08 23:22:22
Michał Kaźmierczak WILANDER
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
281 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:46:13
2019-03-08 23:21:35
Michał Kaźmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
280 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:46:17
2019-03-08 23:20:09
Michał Kaźmierczak CELANIQUE
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
279 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:46:20
2019-03-08 23:19:20
Michał Kaźmierczak CASTINERA NF
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
278 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:46:24
2019-03-08 23:18:21
Michał Kaźmierczak BENGRAF
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
277 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 21:14:07
2019-03-08 21:03:26
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
276 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 18:45:21
2019-03-08 18:13:53
Katarzyna Miszczuk DAJBEK
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
275 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 20:50:43
2019-03-08 17:47:49
Klaudia Siarkiewicz CAPRINI 3
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
274 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 20:42:28
2019-03-08 17:47:02
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
270 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:50:17
2019-03-08 06:52:38
Natalia Stefańska FIREBRIDGE TAG
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
269 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:07:38
2019-03-08 01:45:31
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:07:47
2019-03-08 01:44:22
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 20:44:08
2019-03-07 22:23:22
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
264 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 20:44:23
2019-03-07 21:41:47
Natalia Stefańska EXIT REMO
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
263 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 20:44:51
2019-03-07 21:40:12
Natalia Stefańska DYLLANO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 21:01:25
2019-03-07 16:56:26
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:54:08
2019-03-07 16:53:57
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
258 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:15:36
2019-03-07 09:40:10
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
257 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:13:19
2019-03-07 09:38:01
Gustavs Mazbersins HINDIRA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
256 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:13:23
2019-03-07 09:35:16
Maria Dolya CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
255 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:13:27
2019-03-07 09:34:42
Maria Belova WHITE POINT
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
254 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 18:17:29
2019-03-07 09:33:49
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 18:45:03
2019-03-07 07:18:53
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
250 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:03
2019-03-06 22:24:34
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
249 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:07
2019-03-06 22:23:52
Dajana Pawlicka BLACK&WHITE 3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
248 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:11
2019-03-06 22:23:03
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
247 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:15
2019-03-06 22:21:06
Łukasz Krajewski HANGA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
246 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:19
2019-03-06 22:14:49
Łukasz Krajewski CZARDASZ
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
245 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:23
2019-03-06 22:13:14
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:27
2019-03-06 22:11:37
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
243 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:53:12
2019-03-06 22:10:40
Łukasz Krajewski CALINKA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:35
2019-03-06 22:08:11
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
241 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:38
2019-03-06 22:07:05
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:42
2019-03-06 22:06:19
Rafał Krajewski IRMA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:47
2019-03-06 22:05:10
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
238 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:53
2019-03-06 22:04:20
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
237 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:14:58
2019-03-06 22:03:20
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
235 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-06 19:04:01
2019-03-06 17:09:13
Michalina Banaszek SZOGUN
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
234 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:13:42
2019-03-06 16:26:42
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:07:36
2019-03-06 16:26:07
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
232 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:04:30
2019-03-06 16:17:38
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
230 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:07:57
2019-03-06 11:51:25
Roman Karpenko KARIOKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
229 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:04:55
2019-03-06 11:48:38
Roman Karpenko NIRVANA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
228 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:08:02
2019-03-06 11:32:25
Anastasiia Yarmolyuk KABULAS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:04:58
2019-03-06 11:31:59
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
226 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:39:31
2019-03-06 10:48:12
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
225 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-06 19:05:04
2019-03-06 10:44:50
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
224 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:05:22
2019-03-06 08:15:39
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
223 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:05:29
2019-03-06 08:14:16
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:08:08
2019-03-06 08:13:13
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 18:48:56
2019-03-06 08:11:44
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
220 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 18:49:40
2019-03-06 08:10:12
Anita Wrótna PALOMA
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
219 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:05:58
2019-03-05 23:32:15
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 20:17:30
2019-03-05 22:05:39
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:06:15
2019-03-05 21:52:16
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:06:29
2019-03-05 20:30:09
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
214 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:39:50
2019-03-05 17:10:03
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:39:55
2019-03-05 13:33:08
Robert Wilczewski WAKE ME UP
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
212 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:39:58
2019-03-05 13:29:53
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:02
2019-03-05 13:29:35
Julia Błaszczak FANTASTIC GR
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:05
2019-03-05 13:27:45
Robert Wilczewski GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:13
2019-03-05 13:27:26
Robert Wilczewski LAVISTO STAR
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
208 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:20
2019-03-05 13:27:01
Robert Wilczewski E-ACTION B
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:24
2019-03-05 12:38:27
Sławomir Andruchów SANCZO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:30
2019-03-05 12:37:25
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:37
2019-03-05 12:36:09
Sławomir Andruchów INTI L
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:45
2019-03-05 12:34:57
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
203 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:49
2019-03-05 12:33:59
Sławomir Andruchów CONRALDIK IV
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:40:58
2019-03-04 23:13:25
Jan Bobik SANTISA
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
200 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:41:01
2019-03-04 23:12:42
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:41:05
2019-03-04 23:11:57
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:41:08
2019-03-04 23:10:28
Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:41:12
2019-03-04 23:08:11
Jan Bobik CAIERO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
193 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:29:53
2019-03-04 16:37:45
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
192 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:29:58
2019-03-04 14:06:13
Dainis Ozols ICE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:30:04
2019-03-04 14:05:29
Dainis Ozols GRANDEZA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:30:08
2019-03-04 14:04:24
Dainis Ozols ISIDOR
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
189 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:30:13
2019-03-04 14:01:31
Dainis Ozols ALIBI
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
188 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:30:17
2019-03-04 14:00:09
Aija Grēna CONCORDE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:31:42
2019-03-03 21:24:42
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:31:46
2019-03-03 21:23:29
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:31:53
2019-03-03 21:22:17
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:31:56
2019-03-03 21:21:42
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:32:00
2019-03-03 21:21:12
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:32:04
2019-03-03 21:20:00
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:32:12
2019-03-03 21:18:26
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:32:19
2019-03-03 21:17:13
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:36:50
2019-03-03 13:01:06
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:37:03
2019-03-03 12:57:28
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:37:07
2019-03-03 08:24:40
Marika Słowińska ZAGATO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:36:00
2019-03-02 23:01:18
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:37:22
2019-03-02 22:59:00
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:36:04
2019-03-02 22:31:46
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:21:40
2019-03-02 19:13:20
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:21:48
2019-03-02 19:10:18
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:21:53
2019-03-02 19:09:42
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:25:22
2019-03-02 14:17:08
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 13:51:03
2019-03-02 13:47:15
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:25:27
2019-03-02 12:45:48
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:22:27
2019-03-02 12:44:24
Monika Pasik LORDI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:22:48
2019-03-02 12:41:44
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:22:52
2019-03-02 12:41:02
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:22:58
2019-03-02 12:40:04
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:23:02
2019-03-02 12:39:18
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 19:23:06
2019-03-02 12:36:57
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 13:47:51
2019-03-02 08:25:15
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:40:01
2019-03-02 08:22:57
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 06:51:34
2019-03-02 05:33:35
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 07:07:42
2019-03-02 05:28:30
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:53:20
2019-03-01 21:29:57
Oskar Lodowski WIR
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:53:26
2019-03-01 21:27:57
Oskar Lodowski KOSTNER
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:39:41
2019-03-01 14:34:04
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:39:47
2019-03-01 14:06:24
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:39:52
2019-03-01 14:05:46
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:39:55
2019-03-01 14:05:08
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:39:59
2019-03-01 14:04:16
Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:03
2019-03-01 14:03:37
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:08
2019-03-01 13:56:57
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:16
2019-03-01 12:03:40
Julia Luzano SINGULORD SAVIA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:23
2019-03-01 12:00:36
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:26
2019-03-01 11:59:25
Agnieszka Olszewska JURANDA
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:30
2019-03-01 11:57:14
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:33
2019-03-01 11:56:11
Agnieszka Olszewska DON CLAVIUS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:37
2019-03-01 11:54:55
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
105 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-01 18:27:57
2019-03-01 06:27:05
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-01 19:44:45
2019-02-28 22:08:53
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:40:24
2019-02-28 22:08:18
Adam Grzegorzewski CHAMPION CHACCO BLUE
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:52
2019-02-28 22:07:13
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:40:57
2019-02-28 22:05:12
Adam Grzegorzewski JUST AN HERO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:43:46
2019-02-28 22:03:41
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:43:50
2019-02-28 22:02:56
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
98 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-01 19:43:54
2019-02-28 22:01:22
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:43:59
2019-02-28 21:59:20
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:49:32
2019-02-28 16:09:32
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:49:37
2019-02-28 16:08:35
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:50:45
2019-02-28 08:17:23
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:51:19
2019-02-28 07:32:52
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 20:51:24
2019-02-28 07:31:57
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:14:29
2019-02-27 19:34:23
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:14:35
2019-02-27 19:20:26
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:14:42
2019-02-27 19:16:24
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:27
2019-02-27 15:11:06
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:32
2019-02-27 12:16:22
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:35
2019-02-27 12:15:36
Jacek Zagor ERYSTYKA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:39
2019-02-27 12:14:41
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:43
2019-02-27 12:13:36
Jacek Zagor FLASH
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:48
2019-02-27 12:12:15
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:52
2019-02-27 12:11:04
Jacek Zagor FOR VITO
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:15:57
2019-02-27 09:02:24
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:16:23
2019-02-26 23:33:54
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:16:27
2019-02-26 21:12:16
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:16:30
2019-02-26 21:11:10
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:16:38
2019-02-26 20:55:47
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:27:03
2019-02-26 19:51:56
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:26:40
2019-02-26 19:49:50
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:25:44
2019-02-26 19:47:57
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 20:16:06
2019-02-26 19:01:44
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 20:16:09
2019-02-26 19:01:12
Arina Gorbacheva ROCKY BALBOA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:08
2019-02-26 15:17:53
Marcin Olszewski KARBON
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-02-26 18:51:02
2019-02-26 15:17:24
Marcin Olszewski FAVORINOS S
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:15
2019-02-26 15:16:40
Marcin Olszewski ERAGON
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:18
2019-02-26 15:16:09
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-02-26 18:49:43
2019-02-26 15:12:58
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:24
2019-02-26 15:12:08
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:28
2019-02-26 15:10:54
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:30
2019-02-26 13:02:10
Bogna Sąsiadek GOLDDIGGER GR
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:34
2019-02-26 13:01:16
Matylda Malepszy CONSENSUS
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:38
2019-02-26 13:00:41
Matylda Malepszy AUGUST
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:41
2019-02-26 12:59:52
Łukasz Wasilewski FLOYD
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 15:26:45
2019-02-26 12:58:49
Łukasz Wasilewski WAVANTOS V/D RENVILLEHOEVE
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/CC/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2 GRAND PRIX
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 21:36:49
2019-02-25 20:20:57
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/L/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:27:59
2019-02-25 18:10:25
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:38:06
2019-02-25 17:40:34
Adrian Stypułkowski NOAH
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:28:28
2019-02-25 17:02:42
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:28:32
2019-02-25 14:46:46
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:28:40
2019-02-25 14:06:23
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:28:43
2019-02-25 14:05:57
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:04:58
2019-02-25 09:53:34
Karina Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:04:59
2019-02-25 09:52:10
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:01
2019-02-25 09:51:54
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:04
2019-02-25 09:48:25
Daniel Andrzej Piechota HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 1x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:08
2019-02-25 09:41:07
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:10
2019-02-25 09:40:47
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:13
2019-02-25 09:40:33
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:17
2019-02-25 09:39:38
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:05:20
2019-02-25 09:38:47
Marek Wacławik CABO
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:43:05
2019-02-25 05:52:37
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/O wzrastajcym stopniu trudności art. 269
  • 1x 11/C/Zwykły (art. 238. 2. 1)
  • 1x 14/C/Zwykły art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:43:07
2019-02-25 05:51:16
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:43:09
2019-02-25 05:50:10
Piotr Gębicki NORTH CUP
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:43:10
2019-02-25 05:48:35
Piotr Gębicki TACO BLUE
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:43:12
2019-02-25 05:47:23
Piotr Gębicki GIULIETTA-LA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 towarzyski
  • 2x 8/L/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:43:14
2019-02-25 05:44:51
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 1x 3/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Zwykły art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
3. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
4. Babiarz Natalia LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2001 (J.)
O052362
5. Belova Maria Horsefarm39
S
O039193
10100349
6. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
7. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
8. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
9. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
10. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
11. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
13. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
14. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
15. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
16. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
17. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
18. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
19. Dolya Maria Horsefarm39
S
None
20. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
21. Galińska Natalia niezrzeszona
S
brak
22. Gębicka Dorota KJ G-Ride Team
S
O011479
23. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
24. Gorbacheva Arina RUS
2003 (J.)
none
25. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
26. Grabowska Joanna FKJ Zbyszko
S
27. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
28. Grena Aija JKS u Robsonów
S
none
29. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
30. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
31. Hejger Marta KJ Akademia Kucania
S
O006053
32. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
33. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
34. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
35. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
38. Karpenko Roman Georgenburg
S
None
39. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
40. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
41. Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
42. Kierznowski Hubert KJ Kietlów
S
O000251
43. Kluczek Alicja BZK
2007 (JM.)
O052637
44. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
45. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
46. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
47. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
48. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
49. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
50. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
51. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (J.)
brak
52. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
53. Lodowski Oskar Nie zrzeszony
2004 (JM.)
O050349
54. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
O020484
55. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
56. Łuszcz Sylwia Bez przynależności klubowej
S
Brak
57. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
58. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
59. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
60. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
61. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
2003 (J.)
O035587
62. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
63. Mazbersins Gustavs Horsefarm39
S
None
64. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
65. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
66. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
67. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
68. Miszczuk Katarzyna bpk
S
O026332
69. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
70. Nastaj Otylia Klub Jeździecki Rakowiec-Kwidzyn
2003 (J.)
O044640
71. Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
1998 (MJ.)
O019204
72. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
73. Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
S
O011251
74. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
75. Ozols Dainis JKS u Robsonów
S
none
76. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
77. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
78. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
79. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
80. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
81. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
82. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
83. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
84. Piechota Karina SKJ ,,REVEL
S
O036359
85. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
86. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
87. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
88. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
89. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
90. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
brak
91. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
92. Sęk Damian JKS U Robsonów
93. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
94. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
95. Slowińska Marika Bez przynależności
S
O001532
10021323
96. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
97. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O046559
98. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
99. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
100. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
101. Świrydziuk Sylwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O046187
102. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
103. Uliticheva Anna RUS
S
-
104. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
105. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
106. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
107. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
108. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
109. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
110. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
111. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
112. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
113. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
114. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
115. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
116. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
117. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
118. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
119. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
120. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

319

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

240

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833 POL008600065808
3.

332

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
B: Uniwersytet Warmińsko-mazurski
K014833
4.

194

ALIBI LWB LAT 2005 Klacz gniada F: Aromats
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050026
5.

131

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: N
O: Aleksandra Czerska
B: N
Brak
6.

308

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K018896 10357754W
7.

166

ANASTACIA III HOL. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG Krohan/Van Hamond, Kaiser-Wilhelm-Koog (GER)
K012526
8.

266

ANDIGO AL Z Zang. BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z
M: Zalza
O: Klaudia Siarkiewicz
B: J. Melchior
K021147
9.

27

ANGELO X POL 1800 Klacz izabelowata/190 F: X
M: X
O: X
B: X
X X
10.

34

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
11.

200

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
12.

244

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
13.

124

AUGUST KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 cm F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
O: Joanna Malepszy
B:
K011423 5280030503290 104NL42
14.

78

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
15.

180

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O:
B:
K021640 616009690142110
16.

309

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Voila B
O: Anna i Hubert Kierznowscy
B: ,
K011124 .
17.

163

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
K011098 528003 06.00032 103MI94
18.

199

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
19.

179

BEAUTY GIRL X POL X Klacz srokata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
20.

318

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
21.

279

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
22.

317

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
23.

148

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
O: Andriej
B:
K025682 703955
24.

254

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: MAREK PERZ
B: MAREK PERZ
K024330
25.

243

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
26.

157

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
27.

108

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
28.

228

CAIERO HOL POL 2011 Wałach gniada/183 F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
O: Janusz Zybała
B: Niemcy
K019056 DE421000127611
29.

114

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
30.

290

CALINKA Magyar Sportfelver HUN 2014 Klacz siwa/169 F: CALIDO
M: AGROPOINT AMOR
O: JAN ZYBAŁA
B: HUN
K025528 348001144500320
31.

155

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
32.

253

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: CARRICO/CATOKI
M: GRAFFITI/GRAF GRANNUS
O: DAJANA PAWLICKA
B: -
K022409 DE431316587112
33.

272

CAPRINI 3 Zweibrucker GER 2001 Wałach gniada F: Cento
M: Lalic / Lord Calando
O: Gestut Dobels
B: Horst Karcher
K009809 GER45286 GER45286
34.

186

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
35.

264

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/-171 F: CASCAVELLO/CAROLUS I
M: RIANA/COLMAN
O: Rafał Krajewski
B: -Niemcy
K016749 DE421000114210
36.

260

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada/168 F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Olga Krajewska
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455 DE421000187505
37.

116

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
38.

132

CASDORA WESTF RUS 2012 Mare chestnut/none F: Casdorff
M: Wanessa
O: ANNA ULITICHEVA
B: ANNA ULITICHEVA
none none
39.

316

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
40.

278

CASTINERA NF ,HOLS GER 2011 Klacz siwa F: ,CASTELAN I
M: LIRA II
O: N.F Kubiak
B: ,
K021453
41.

88

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon
M: Fatendra
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811 105VT10
42.

248

CAVALOR DE BILLY Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding bay/172 F: Cassini 1
M: Racial de la tour Vidal
O: Maria Dolya
B: Non
None Non
43.

174

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
K020770 xxxxx
44.

277

CELANIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: 1
M: 1
O: T.Ochab
B: ,
K022444
45.

326

Cerember Me KWPN Polska 2007 K gn/163 F: Landlord
M: Remember Me
O: DIM
B: Veehandel Musterd
K020406 52821000891231
46.

227

CHACCO AMICOR ZM OLD GER 2009 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilotine / Balou Du Rouet
O: Zdzisław Mikuła
B: Gestüt Lewitz
K017047 DE418184112209 104MO61
47.

315

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
48.

29

CHAMPION CHACCO BLUE X POL X Klacz bułana/X F: X
M: X
O: X
B: X
K017936 X
49.

239

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
K021922
50.

115

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
51.

297

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
52.

94

CHRISTO Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B /
M: Hacy / Balou Du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
K026408 DE455870346210
53.

203

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
54.

35

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
55.

263

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
56.

13

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
57.

208

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: .
K024368 DE431317201710
58.

146

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action-Breaker
M: C Dalandro-Retto
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587
59.

234

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
60.

195

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
O: LATAGRO
B: 3 Vitolu stalli
LV001000001667 -
61.

301

CONDI Westfalska POL 2009 Wałach gniada// F: Contendro I
M: Falkenhof`s Linaris
O: Wiktoria Andrzejewska
B: Montis Sp. z o.o.
K016517 DE441411201309
62.

223

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
K016793 DE421000248909 105AY78
63.

123

CONSENSUS Westwalia POL 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L
M: nn/Concorde
O: Lotwa
B: niemcy
K026744 brak
64.

202

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
65.

314

CORBELLA Westfalski POL 2013 Klacz gniada F: Cordess/Clinton
M: Fariana de Laubry/Chin Chin
O: ———————
B: ——————-
—————
66.

276

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
K025667
67.

36

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
68.

153

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057
69.

120

CREOVILLA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville
M: C. Ravenna Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Szurik Stanisław
K026820 616009520037415
70.

37

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
71.

136

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
72.

238

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
73.

257

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
74.

321

CZARTER BOY WLKP POL 1995 Wałach jelena/162 F: Boy
M: Czarter
O: W.Kluczek
B: SK Kluczek Perzanowo
K025987 0258741
75.

38

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
76.

82

DAJBEK SP POL 2007 Wałach kara/175 F: Ajbek
M: Dializa
O: Piórkowski Tadeusz
B: Piórkowski Tadeusz
brak POL 007 60 02074 07
77.

107

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
O: Michał Broniszewski
B: G Lenaerts
K019460 056015Z55708210
78.

39

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
O: MONIKA POWROŻNIK
B: monika pasik
K015479
79.

274

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
80.

167

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
81.

305

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
O: Hubert Kierznowski
B:
K018748 528003000808987
82.

4

DOCENT J Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L
M: Damona
O: Justyna Sistermann
B: Wielkopolski Zwiazek Hodowców w Poznaniu
brak 616009610110510
83.

5

DOLCE VITA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: WM związek hodowców koni
Brak 616007600287411
84.

173

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada F: Clavius / Caretino
M: Dama Bankietowa-N / Bankiet
O: Mariusz Wylęga
B: Mariusz Wylęga
K023371 616009610022813
85.

303

DONATAN SP POL 2015 Ogier gniada/175 F: Rocus
M: Dona
O: Łuszcz Cezary
B: Łuszcz Jan
Brak 616009510044015
86.

327

DR.Jones KWPN Polska 2008 w siwa/171 F: VINGINO,
M: ZOLAVSCA
O: Dominika Stefańska,
B: Marion Mohnberg
528003000811231
87.

188

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
88.

99

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa F: Leandro
M: Dzidzia
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Romanowski Marek
K019724 616009600112210
89.

270

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/168 F: Whitaker
M: Syllana
O: DIM SA
B: KWPN
Brak 123456789
90.

218

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
91.

250

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
92.

207

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
93.

206

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
94.

145

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time
M: Erotyka
O: KJ Nad Wigrami
B: KJ Nad Wigrami
K024612 0000
95.

165

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
96.

268

EXIT REMO KWPN NED 2009 Wałach kara F: San Remo
M: Phantastia / Ferro
O: DIM SA
B: Brak
K018569
97.

289

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
98.

273

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
99.

215

FANTASTIC GR KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Campbell VDL/Cassini I
M: Zenzi HBC/Cantos
O: Janusz Błaszczak
B: T. Griffioen
K019937
100.

9

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Faworytka
O: Piotr Trzciński
B: Szurik Stanisław
Nn
101.

265

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: JAN ZYBAŁA
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
102.

226

FLANDRIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022729 616009640005113
103.

147

FLASH KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada F: Indoctro/Capitol I
M: Sunshine/Corland
O: Krzysztof Maik
B:
K019941 528003201005726
104.

187

FLASH BLUE B KWPN AFG 2010 Wałach gniada/168 cm F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: -
K024541
105.

255

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de
M: Ziezo / Seinman
O: TOMASZ BARTKOWIAK I MAREK PERZ
B: TOMASZ BARTKOWIAK I MAREK PERZ
K021976
106.

149

FOR VITO HAN POL 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
107.

89

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
108.

150

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
O: Arina Gorbacheva
B: Georgenburg
none
109.

117

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
110.

97

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Con Sherry
M: Gawęda
O: Malwina Kozań
B: Andrzej Lachera
brak brak
111.

245

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
112.

216

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgijski Gorącokrwisty BEL 2006 Ogier F: Action-breaker
M: Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
113.

183

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
114.

143

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gracja
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
115.

192

GRANDEZA LWB LAT 2010 Mare darkbay/174 F: Gvidons
M: Saiva
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV001900000206
116.

134

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Małgorzata Kołtusz
B: Jan Kłosek
K023365
117.

144

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Njirina M / Amaretto I
O: Waldemar Zientek
B:
K020759 528003201106947
118.

111

H. ELDORADO B. KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado vd Zeshoek
M: Woberlina B/ Lupicor
O: Weronika Wilska
B: brak
K026125
119.

256

HANGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/169 F: CORRERO
M: HAŃCZA
O: JAN ZYBAŁA
B: KAZIMIERZ BARTKOWIAK
K018794 POL009610038508 105DH42
120.

102

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: COLOX CUP
M: HIPNOZA
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Daniel Andrzej Piechota
K027092
121.

178

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
122.

177

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
123.

222

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
124.

175

HEARTCOR F KWPN POL 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
O:
B:
K021144 528003201200970 105PH39
125.

198

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
126.

324

Hellum H&H KWPN 2012 W gn F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
O:
B:
K026725
127.

259

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
128.

283

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
129.

302

HERMIONA WLKP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Catoo
M: Havana
O: Andrzej Herrmann
B: Andrzej Herrmann
K025163 616007600233214
130.

247

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Eldorado van De Zeshoek
M: Indira
O: Mariia Belova
B: HsM
None
131.

197

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
132.

191

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
O: Antra Ozola
B: NL
528003201306068
133.

286

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
K024589 056002W00268271 104IA32
134.

172

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547 105WU26
135.

221

INTI L HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Urania XII / Quintero
O: Jerzy Cerba
B: Henrike Feldhaus
K021421 DE421000193112
136.

262

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
O: R.Strating
B: Holandia
K026769 528003201301387
137.

11

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
138.

193

ISIDOR LWB LAT 2008 Gleiding bay/173 F: Irasir
M: Gabija
O: Dainis Ozols
B: Dainis Ozols
LV032836050043 -
139.

258

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
140.

80

JACERA SP POL 2011 Klacz kara/167 F: cedrus
M: jakucja
O: PIórkowski Tadeusz
B: PIórkowski Tadeusz
K027069 616 009 06 02069 11
141.

231

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: Natalia Palmowska
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
142.

90

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
O: NATALIA PALMOWSKA
B: HUBERT KIERZNOWSKI
K026616 528003201402216
143.

312

JAVALLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/166 F: Tulon
M: ——
O: Czarnecki Dawid
B: ——
—— ———-
144.

328

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
145.

171

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: ETOS
M: JURATA
O: Attis P.P.Rol
B: JAN TOMASZ PROCAJŁO
K015375 000000
146.

93

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
147.

214

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
148.

118

KARBON Oldenburger POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S
M: Barina
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff, Guenter
K012155 DE 433330699802
149.

162

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
150.

241

KARIOKA NONE RUS 2014 Mare darkbay/None F: None
M: None
O: None
B: None
None
151.

190

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
152.

267

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
O: DIM SA
B: Marc Kluskens
Brak
153.

275

KASTOR G Holsztyńska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Catoki
M: Kalinka IX
O: Magdalena Nowicka
B: Gerken Kai Lehmskuhlenweg
K015381 DE421000039106
154.

104

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
155.

156

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
156.

331

Kola Hol Rosja 2015 k kaszt F:
M:
O:
B:
157.

292

KOSTNER SP POL 2010 Wałach kara/175 F: Sword
M: Kostaryka
O: Lodowska
B: Nn
K024040
158.

220

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
159.

295

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada F: Contender
M: La Belle I / Acord II
O: Iwona Wilczewska
B: Johannsen Arnold
K010783
160.

307

LANOSO WEST GER 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Falkenhof's Lucia / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K018338 DE441411203710 105ED59
161.

205

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
162.

217

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386
163.

181

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
164.

311

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
O: Joanna Błaszczak
B: Andrese Harald
K017088
165.

212

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
166.

42

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
167.

236

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar xx
M: Lolita xx
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721
168.

106

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
169.

79

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
170.

43

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
171.

98

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
172.

159

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
173.

158

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
174.

233

NIRVANA NONE RUS 2013 Mare black/None F: None
M: None
O: None
B: None
None
175.

282

NIXON JS BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B: Belgia
K024581 056002W00304507
176.

7

NOAH SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Rhytmus s
M: Nixe
O: Joanna pietraszkiewicz
B: Makowski
K026636
177.

284

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
178.

237

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
K020653
179.

95

NORTH CUP SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: COLOX CUP
M: Quamiro
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022399
180.

329

Okarino SP Polska 2007 w gn/156 F: Pavarotti
M: Obella
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
181.

225

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K017490 616009680013610
182.

170

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
183.

76

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
184.

113

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
185.

235

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
186.

246

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
O: Anna Kramarczyk
B: Stadnina Koni Liski
K025562
187.

310

QIDA PKSP POL 2001 Klacz kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615 POL009580308801
188.

261

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
189.

285

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
190.

101

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
191.

288

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
192.

325

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K026289
193.

182

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
194.

133

ROCKY BALBOA HOLST RUS 2012 Gleiding chestnut/--- F: RESPECT
M: BULAVA
O: Gorbacheva E
B: GEORGENBURG
none --
195.

161

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
196.

109

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
197.

219

SANCZO WURT. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Chello I
M: Sunny
O: Jerzy Cerba
B: Friedrich Fundis
K011254
198.

304

SANSEVILLA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/170 F: Iluzjon
M: Sakwa
O: Natalia Galińska
B: Kaczmarczyk Sławomir
Brak 616007600317610
199.

224

SANTISA SP POL 2006 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Samanta / Dido
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K010263 POL009640058206 103VV34
200.

121

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index
M: Sigma
O: Krzysztof Babiarz
B: Litawa Franciszek
K026819 009530037109
201.

169

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
K025535
202.

135

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
203.

330

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
K020482 616009660894009
204.

299

SPEED Koń Mały POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: /
M: /
O: Lidia Andrzejewska
B: Marek Pietrzyk
K020818 616013610222909 106BW88
205.

164

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: COLOR ID Anna Sękalska
B: -
K026743 -
206.

189

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
207.

96

TACO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender
M: Tacca
O: Malwina Kozań
B: SK Dębno
Brak
208.

14

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
209.

152

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
210.

232

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Quality Time
M: T Chicatora
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021487
211.