Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał VIII Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 6-7 kwietnia 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:39
2019-04-05 17:07:37
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:45
2019-04-05 16:38:04
Natalia Wiśniowska PROZA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:50
2019-04-05 14:35:33
Nina Tulisow GIGI
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:54
2019-04-05 14:34:25
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:10:58
2019-04-05 09:57:23
Gabriela Sukniewicz Z-QUENTINA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:11:00
2019-04-05 09:48:13
Małgorzata Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:19:57
2019-04-05 08:39:04
Anna Kopcych CON AMORE
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 08:37:48
2019-04-04 22:21:55
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 08:37:34
2019-04-04 22:20:54
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:19:23
2019-04-04 21:15:53
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:13
2019-04-04 20:35:01
Julia Parda WOTAN
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:26
2019-04-04 20:34:04
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:33
2019-04-04 20:32:57
Jesika Neukirch FIONA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:36
2019-04-04 20:18:24
Julia Parda FIONA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:49
2019-04-04 18:50:05
Julia Babiej DIA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:00
2019-04-04 18:48:24
Julia Babiej DADDY
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:06
2019-04-04 18:47:28
Julia Babiej D'OCYNK
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:19
2019-04-04 16:23:27
Lena Banasiuk MALIBU STAR
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:27
2019-04-04 16:21:32
Karolina Szostawicka MACIEJKA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:33
2019-04-04 16:19:47
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:37
2019-04-04 16:14:05
Naomi Biziewska FAMA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:41
2019-04-04 16:12:47
Zuzanna Topa R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:09:47
2019-04-04 15:19:48
Beatrice Zujute BONAPARDAS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:04
2019-04-04 15:11:36
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:25
2019-04-04 15:11:07
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:41
2019-04-04 15:10:09
Natalia Palmowska JARRANT WB
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:47
2019-04-04 14:14:49
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:55
2019-04-03 22:27:11
Weronika Bobotek QIDA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:43
2019-04-03 22:18:39
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:36
2019-04-03 22:18:02
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:27
2019-04-03 22:17:21
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:15
2019-04-03 22:14:12
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:10
2019-04-03 20:42:08
Simona Salciute CORSIKA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:56:05
2019-04-03 20:34:19
Nerijus Šipaila UNIQUE
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 19:21:47
2019-04-03 15:37:11
Dominik Macholla BALANS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 19:21:39
2019-04-03 15:15:30
Gerda Svirkaitė ELGA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 19:21:34
2019-04-03 15:13:05
Paula Spūdytė EDENA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:34:06
2019-04-03 11:53:46
Martyna Marcinkowska AMARETTO
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:34:10
2019-04-03 11:51:51
Katarzyna Wołodkowicz KORSARZ
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:43:02
2019-04-03 08:12:36
Laura Brulińska BLASZKA
  • 1x 2a/L/Licencyjny
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:50
2019-04-02 17:14:12
Nerijus Šipaila CHAKERIS MG
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:54
2019-04-02 17:11:57
Nerijus Šipaila LOOPING
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:10:58
2019-04-02 17:09:24
Nerijus Šipaila CON X
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/CC/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:34:15
2019-04-02 17:08:50
Nerijus Šipaila CASCAYA N
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:34:07
2019-04-02 15:46:47
Irmantas Grikienis GLAMOUR FOREVER
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
  • 1x 12/CC/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:34:11
2019-04-02 15:46:02
Irmantas Grikienis CORNETTO
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:39:02
2019-04-02 14:12:22
Robert Hestkowski LION
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:41:52
2019-04-02 08:36:09
Anita Wrótna NORITO
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:41:44
2019-04-02 08:35:02
Katarzyna Maksymiuk NORITO
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:41:23
2019-04-02 08:33:26
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:40:57
2019-04-01 23:05:35
Przemysław Janewicz HELLO KITTY
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:05
2019-04-01 20:45:51
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:08
2019-04-01 20:45:15
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:13
2019-04-01 20:44:29
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:16
2019-04-01 20:43:30
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:26:27
2019-04-01 20:41:28
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-01 21:26:46
2019-04-01 20:25:46
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:06
2019-04-01 18:46:35
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:11
2019-04-01 16:59:09
Małgorzata Gowkielewicz CATHLEEN
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:15
2019-04-01 16:57:58
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:21
2019-04-01 16:42:14
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:27:01
2019-04-01 16:41:40
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 2x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:03:18
2019-04-01 10:34:48
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:02
2019-04-01 08:13:46
Paulina Filipek APRILLIS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 2a/L/Licencyjny
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:49:07
2019-03-31 20:50:26
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 2a/L/Licencyjny
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:23
2019-03-31 18:52:05
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 2a/L/Licencyjny
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:38
2019-03-31 17:30:41
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:04:54
2019-03-31 17:26:30
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:05:14
2019-03-31 16:10:12
Michalina Banaszek SZOGUN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-01 16:06:05
2019-03-31 15:21:33
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:12:43
2019-03-30 21:17:08
Martyna Dziarkowska NAKON
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:12:55
2019-03-30 21:13:37
Natalia Juda MADAME TUSSAUDS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:09
2019-03-30 21:06:54
Wiktoria Polakowska SALWADOR
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:12
2019-03-30 21:04:31
Fabienne Golc BY THE WAY
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:15
2019-03-30 21:02:34
Julia Ostrowska BY THE WAY
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:29
2019-03-30 20:28:19
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
  • 1x 11/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Seniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:35
2019-03-30 20:26:37
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:42
2019-03-30 20:25:33
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:13:57
2019-03-30 20:24:59
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 09:14:12
2019-03-30 20:05:35
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:27:59
2019-03-30 12:02:46
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:29
2019-03-29 20:17:25
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 2a/L/Licencyjny
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:33
2019-03-29 19:07:16
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:36
2019-03-29 19:06:33
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:39:39
2019-03-29 14:01:54
Migle Golubkeviciute CARALIS
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 13:02:37
2019-03-29 10:51:51
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-29 08:12:24
2019-03-29 07:52:37
Wiktoria Głowacka JACKPOT VAN’T ZONNEVELD
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 06:04:54
2019-03-29 00:46:31
Damian Szempliński RABIOSA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:11:05
2019-03-28 20:38:02
Ieva Viskantaitė BONAPARDAS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 06:04:16
2019-03-28 12:04:45
Sandra Rulyte VĖJAS
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-29 06:03:55
2019-03-28 09:39:12
Agnieszka Popczyńska SATURN
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:27:35
2019-03-28 09:36:56
Agnieszka Popczyńska NIGERIA
  • 1x 0/mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 7 /mini LL/Dokładności bez rozgrywki bez szeregów
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 06:03:26
2019-03-28 09:35:31
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 08:14:43
2019-03-28 08:14:15
Joanna Nowicka KASTOR G
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 17:31:10
2019-03-27 06:09:44
Marta Krajnik JAŹWIEC P
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:14:50
2019-03-26 07:17:26
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:03
2019-03-26 07:16:37
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:21
2019-03-25 16:15:21
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:34
2019-03-25 10:12:23
Damian Sęk TYCJAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:36
2019-03-25 10:11:40
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:39
2019-03-25 10:11:12
Robert Hestkowski ASTERIX
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/CC/Dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:42
2019-03-25 10:10:42
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:44
2019-03-25 10:10:11
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:46
2019-03-25 10:09:48
Dominika Hestkowska WHO KNOWS
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:47
2019-03-25 10:09:02
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:15:49
2019-03-25 10:08:19
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:16:06
2019-03-25 07:31:09
Alicja Kluczek CZARTER BOY
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:16:37
2019-03-24 20:04:55
Martyna Kołtusz GUCCI
  • 1x 3/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:17:02
2019-03-24 19:31:04
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:17:06
2019-03-24 19:29:29
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 1/LL/Z trafieniem w normę szasu S1
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 12:17:15
2019-03-24 12:01:56
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 8/L1/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Finał HPWiM Juniorów
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babiej Julia bpk - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
O038981
2. Banasiuk Lena Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O051315
3. Banaszek Michalina Nie zrzeszona
2007 (JM.)
Brak
4. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
5. Biziewska Naomi Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048485
6. Bobotek Weronika KJ Endurance Team
S
O026794
7. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
8. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zzz
9. Cichanowicz Agnieszka JKS U Robsonów
S
O006311
10. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (MJ.)
O031537
11. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
13. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
14. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
15. Filipek Paulina Brak
S
O035929
16. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
17. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
18. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
None
19. Gowkielewicz Maja Bpk
2010 (Mł.)
Brak
20. Gowkielewicz Małgorzata bpk
2008 (JM.)
brak
21. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
22. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
23. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
24. Janewicz Przemysław Stajnia Stangretka Przybyłowo
S
Brak
25. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
26. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
27. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
28. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (J.)
O046711
29. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
30. Kluczek Alicja BZK
2007 (JM.)
O052637
31. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (MJ.)
O026310
32. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
33. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
34. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
35. Krajnik Marta Niezrzeszona
2005 (JM.)
Brak
36. Macholla Dominik JKS u Robsonów
2006 (JM.)
brak
37. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
38. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
39. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
40. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
41. Marcinkowska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2003 (J.)
O044011
42. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
43. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
44. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
45. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2009 (Mł.)
O052047
46. Neukirch Jesika Polish Pony Club
2019 (Mł.)
brak
47. Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
S
O019204
48. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
49. Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
S
O013754
50. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
51. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
52. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
53. Piechota Wiktor Kajetan SKJ ,,REVEL
2007 (JM.)
O038528
54. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
55. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
56. Popczyńska Agnieszka -
S
-
57. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
58. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
brak
59. Rulyte Sandra None
S
None
10144469
60. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
61. Salciute Simona ,,NSO sport horses''
S
none
62. Sęk Damian JKS u Robsonów
S
O000822
63. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
64. Spedyte Paula Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
65. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O046559
66. Sukniewicz Gabriela KJ Bracia Romanowscy
2007 (JM.)
brak
67. Svirkaite Gerda Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
1999 (MJ.)
none
68. Szempliński Damian brak przynależności klubowej
S
O054335
69. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
70. Topa Zuzanna Polish Pony Club
2012 (Mł.)
brak
71. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O035091
72. Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (MJ.)
none
73. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
74. Wisniowska Natalia bpk
75. Wołodkowicz Katarzyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
BRAK
76. Wysocka Izabela
77. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
78. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
79. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (MJ.)
O032054
80. Zielonka Karolina Polish Pony Club
2006 (JM.)
O042811
81. Zujete Beatriče Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
2.

75

AMARETTO TRAKEŃSKA POL 2009 Wałach kara F: Komfortas
M: Agada
K019350
3.

96

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Anapon Raska
K024821
4.

105

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
5.

26

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
brak 616007600163511 brak
6.

6

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
7.

63

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
Nn Nn
8.

48

ARIETA TRAKENSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
K024293 POL 73201078108
9.

15

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent
M: Asta
K024242 616007600196915
10.

18

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409 104QX92
11.

20

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
K024558 616007600162613
12.

79

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
K024558 616007600162613
13.

69

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
K013021
14.

7

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012 Gleiding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012
15.

43

BY THE WAY TRAK. POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
Brak -
16.

44

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
brak -
17.

104

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
18.

39

CARALIS LVJ LAT 2013 Wałach gniada/177 F: Colman
M: Lilija
LV001900000930
19.

67

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Bretton Dai
M: Carmana's summer suprise
K012041 0200464
20.

74

CASCAYA N Danish Warmblood DEN 2009 Klacz siwa F: Quinton
M: Only
20833DW0903203
21.

64

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada/Brak F: Tin Rocca
M: Cassius Clay
Brak Brak
22.

99

CEREMBER ME KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: LANDLORD
M: Remember me
K020406 52821000891231
23.

12

CHAKERIS MG LJ LTU 2010 Gleiding bay/165 F: None
M: None
None None
24.

103

CHAMBERLAIN OLDENBURDZKA POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
K018666 DE 418182076811
25.

88

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
26.

23

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
27.

85

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
28.

102

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
K009596
29.

106

CON AMORE OLDENBURG POL 2006 Wałach gniada F: Cartoon
M: Centina z
K011800
30.

10

CON X HOLSTEINER DEN 2011 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Perle VI
DE421000208211
31.

22

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
32.

107

Corlander F:
M:
33.

73

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach gniada/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
34.

81

CORSIKA HANOVERIAN LTU 2014 Mare grey/166 F: AMIGO
M: COKA
LTU006490063814
35.

60

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
36.

59

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
37.

62

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf / Ogar
M: Cyntia / Hamlet Go
K013026 POL007600302207
38.

24

CZARTER BOY SP POL 1995 Wałach kasztanowata/162 F: Czubaryk
M: Klacz
Brak
39.

92

D'OCYNK TRAKEŃSKA POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-Kore
brak
40.

58

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
K023539 616009600152113
41.

91

DADDY TRAKEŃSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Wojownik
M: Debora
brak
42.

27

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
brak 616009600162311 brak
43.

114

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
brak 616 009 60 00952 12
44.

57

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: BAJOU DU ROUET
M: DOSIA
K015479
45.

90

DIA TRAKEŃSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
K025934
46.

100

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: VINGINO
M: ZOLAVSCA
528003000811231 528003000811231
47.

77

EDENA Lietuvos Jojamasis LTU 2014 Mare bay/169 F: Laralee
M: -
none
48.

78

ELGA Lietuvos Jojamasis LTU 2011 Mare darkbay/169 F: Laralee
M: Vila
none
49.

66

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
50.

89

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
K023954
51.

97

FIRST LADY FAMA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:146cm F: Vijoklis
M: Friday
K026719 POL 616006661108010
52.

65

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Revel
M: Fala
brak
53.

9

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
54.

111

Gigi F:
M:
55.

72

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Wałach F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
none DEDE418180024004
56.

46

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
K022919 616999600367009
57.

52

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
K026856 616009600128915
58.

116

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
brak
59.

25

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
K023365
60.

8

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
K023418
61.

19

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
62.

68

HELLO KITTY SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Grand Master
M: Hera
Brak 616007610185213
63.

13

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
64.

17

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
65.

54

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
K016347 POL009600084904
66.

34

JACKPOT VAN’T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada/170 F: BENTLEY BD HEFFINCK
M: EUCLASE
K018917
67.

101

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/175 F: WARRANT
M: WERENIKI-W
K026616 528003201402216
68.

28

JAŹWIEC P KONIK POLSKI POL 2012 Wałach inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
Brak 616011060176512
69.

14

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
70.

53

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
71.

29

KASTOR G HOLSZTYŃSKA POL 2006 Wałach gniada/168 F: Catoki
M: Kalinka IX
K015381 DE421000039106
72.

31

KEATON N KWPN NED 2015 Wałach skarogniada/169 F: Fanlac
M: Belle-Cantos
K026829 528003201507980
73.

76

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
Brak 616009661586809
74.

71

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 11767
75.

11

LOOPING HOLST DEN 2007 Mare bay/162 F: None
M: None
None None
76.

45

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
K013721 POL007000000524
77.

95

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:110cm F: Folkert
M: Meggie
K026510 POL013540037105
78.

41

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
K024412
79.

94

MALIBU STAR KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:126 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
K026544
80.

61

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
81.

50

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
82.

40

NAKON Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis/Cantanis
M: Nuta-A/Set-A
K016565 616009600288206
83.

38

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
K012594 POL009600290707 103ZL60
84.

108

Nels F:
M:
85.

5

NIGERIA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz kara/161 F: Hohenstein
M: Nikozja
K027065 POL732010053611
86.

37

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508 104MB64
87.

70

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
K020653
88.

49

NOTARIS WLKP/TRAK POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
K024492 616007600228513
89.

1

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
90.

110

Proza F:
M:
91.

86

QIDA PKSP POL 2001 Klacz kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Grotka
K009615 POL009580308801
92.

35

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
K018260
93.

98

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
brak
94.

30

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: Otill/Luron
M: Ready to win/Cyrano
K023588 616009530205911
95.

117

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
K024820
96.

109

Rafia F:
M:
97.

112

RAFIA TRAKEŃSKA POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
K026289
98.

42

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada/NN F: Agar
M: Sanna
K024491 NN
99.

47

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
K024491
100.

32

SATURN WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/174 F: Saganek
M: Spłonka
K027067 616007600207311
101.

113

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Sonata / Roland
K020482 616009660894009
102.

51

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
K023992
103.

115

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
104.

55

SZOGUN KUC WALIJSKI POL 2010 Wałach kasztanowata/130 F: Szaman
M: Niagara
K023006
105.

83

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
106.

82

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
107.

16

TYCJAN SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Temida
K026110 Brak
108.

80

UNIQUE Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino
M: Uptown Girl- Numero Uno
616009600113912
109.

33

VEJAS Baltijos Hanoveriai LTU 2015 Gleiding bay/172 F: Charmeur
M: Volunge
None LTU006490065715
110.

84

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
111.

56

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Whitaka
BRAK 616009530261110
112.

21

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
113.

87

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
K015896 POL006630149705
114.

93

Z-QUENTINA HOLSZTYŃSKA POL 2008 Klacz gniada/170 F: Quidamderevel
M: T-Chanel
brak DE421000532008
Rider Club
Competition
Prize
Bobotek Weronika KJ Endurance Team
15,00
SUM:
15.00
Bołądź Karolina niezrzeszony
50,00
SUM:
50.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
25,00
SUM:
25.00
Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
100,00
SUM:
100.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
100,00
800,00
600
300,00
200,00
50,00
75,00
SUM:
2125.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
35,00
20,00
40,00
SUM:
95.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
45,00
50,00
30,00
80
400,00
SUM:
605.00
Janewicz Przemysław Stajnia Stangretka Przybyłowo
Puchar
Macholla Dominik JKS u Robsonów
Puchar
Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
75,00
SUM:
75.00
Palmowska Natalia Lotar Biskupiec
100
60,00
150
150,00
SUM:
460.00
Parda Julia Polish Pony Club
150,00
120,00
SUM:
270.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
25,00
225,00
300,00
40,00
SUM:
590.00
Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
80,00
50,00
50,00
SUM:
180.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
400,00
800,00
300,00
SUM:
1500.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
600,00
75,00
300
200,00
SUM:
1175.00
Spedyte Paula Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
Puchar
Viskantaite Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
70,00
SUM:
70.00
Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
30,00
SUM:
30.00
Zielonka Karolina Polish Pony Club
30,00
110,00
SUM:
140.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk - Stajnia u Doktorka
DIA (90)
2019-04-07
6
DADDY (91)
2019-04-07
2019-04-07
30
D'OCYNK (92)
2019-04-07
2019-04-07
32
Banasiuk Lena
Polish Pony Club
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Banaszek Michalina
Nie zrzeszona
SZOGUN (55)
2019-04-06
26
2019-04-06
28
2019-04-07
30
2019-04-07
1
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-04-06
7
2019-04-06
2
2019-04-07
8
2019-04-07
Biziewska Naomi
Polish Pony Club
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Bobotek Weronika
KJ Endurance Team
QIDA (86)
2019-04-06
5
15,00
2019-04-06
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2019-04-06
18
2019-04-06
14
2019-04-07
3
50,00
2019-04-07
19
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (69)
2019-04-06
3
Cichanowicz Agnieszka
JKS U Robsonów
2019-04-07
1
2019-04-07
17
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2019-04-07
2019-04-07
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-04-06
22
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
2019-04-06
6
2019-04-06
16
2019-04-07
2019-04-07
4
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (84)
2019-04-06
15
2019-04-06
13
2019-04-07
8
2019-04-06
9
2019-04-06
14
2019-04-07
14
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
NAKON (40)
2019-04-06
20
2019-04-06
2019-04-07
12
2019-04-07
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2019-04-06
4
25,00
2019-04-06
20
2019-04-07
14
2019-04-07
17
Filipek Paulina
Brak
2019-04-06
26
2019-04-06
4
2019-04-06
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
2019-04-06
16
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (63)
2019-04-06
18
2019-04-07
26
2019-04-06
19
2019-04-07
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (39)
2019-04-06
2
100,00
2019-04-06
10
2019-04-07
9
Gowkielewicz Maja
Bpk
FURORA (65)
2019-04-06
25
2019-04-07
1
Gowkielewicz Małgorzata
bpk
2019-04-06
1
2019-04-06
28
2019-04-07
1
2019-04-07
19
DEEJAY (114)
2019-04-06
1
2019-04-07
1
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2019-04-06
3
100,00
2019-04-06
1
800,00
2019-04-07
1
600
2019-04-07
3
300,00
2019-04-06
1
200,00
2019-04-06
4
50,00
2019-04-07
3
75,00
2019-04-07
11
Corlander (107)
2019-04-06
17
2019-04-06
6
2019-04-07
5
2019-04-07
24
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2019-04-06
23
2019-04-06
2019-04-07
CONTI (22)
2019-04-06
9
2019-04-06
16
2019-04-07
4
35,00
2019-04-07
12
2019-04-06
19
2019-04-06
11
2019-04-07
5
20,00
2019-04-07
5
40,00
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2019-04-06
10
2019-04-06
4
2019-04-07
6
ASTERIX (18)
2019-04-06
2019-04-06
21
2019-04-07
4
45,00
2019-04-07
5
50,00
2019-04-06
5
30,00
2019-04-06
6
2019-04-07
5
80
BALANS (20)
2019-04-06
21
2019-04-07
9
LION (71)
2019-04-06
15
2019-04-06
17
2019-04-07
1
400,00
Janewicz Przemysław
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2019-04-07
1
Puchar
2019-04-07
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2019-04-06
12
2019-04-06
2019-04-07
21
2019-04-07
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (15)
2019-04-06
1
2019-04-06
24
2019-04-07
11
2019-04-07
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2019-04-06
27
2019-04-06
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
ARIETA (48)
2019-04-06
13
2019-04-06
25
2019-04-06
2019-04-07
6
2019-04-07
13
2019-04-07
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (49)
2019-04-06
22
2019-04-06
30
2019-04-06
2019-04-07
11
2019-04-07
Kluczek Alicja
BZK
2019-04-06
10
2019-04-06
2019-04-07
8
2019-04-07
Kołtusz Martyna
Jks U Robsonów
GUCCI (25)
2019-04-06
10
2019-04-06
6
2019-04-07
8
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
CON AMORE (106)
2019-04-07
6
2019-04-07
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (54)
2019-04-06
8
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2019-04-06
16
2019-04-06
Krajnik Marta
Niezrzeszona
2019-04-06
21
2019-04-06
Macholla Dominik
JKS u Robsonów
BALANS (79)
2019-04-06
9
2019-04-07
2
Puchar
2019-04-07
Nels (108)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (26)
2019-04-06
2
2019-04-06
2019-04-07
24
2019-04-07
Mackiewicz Marcin
JKS u Robsonów
CYRANKA (62)
2019-04-06
28
2019-04-06
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
NORITO (70)
2019-04-07
23
2019-04-07
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (27)
2019-04-06
8
2019-04-06
GROTESKA (116)
2019-04-07
2019-04-07
1
Marcinkowska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2019-04-06
1
2019-04-06
24
2019-04-06
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
CALANDRIA (104)
2019-04-06
7
2019-04-06
13
2019-04-07
2019-04-07
11
2019-04-06
14
2019-04-06
22
2019-04-07
10
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2019-04-06
27
2019-04-06
2019-04-07
23
2019-04-07
SATURN (32)
2019-04-06
5
2019-04-07
18
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HESTIA (13)
2019-04-06
17
2019-04-06
2019-04-07
21
2019-04-07
JOGA (14)
2019-04-06
9
2019-04-06
5
2019-04-07
14
2019-04-07
5
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (96)
2019-04-06
24
2019-04-06
1
2019-04-07
28
2019-04-07
1
Neukirch Jesika
Polish Pony Club
FIONA (89)
2019-04-06
27
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Nowicka Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Elcon
2019-04-06
20
2019-04-06
19
2019-04-07
2
75,00
2019-04-07
9
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2019-04-06
25
2019-04-07
9
2019-04-06
2019-04-07
Palmowska Natalia
Lotar Biskupiec
2019-04-07
4
100
2019-04-06
4
60,00
2019-04-07
3
150
2019-04-07
4
DR. JONES (100)
2019-04-06
2
150,00
2019-04-06
8
2019-04-07
7
2019-04-07
7
2019-04-06
15
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Parda Julia
Polish Pony Club
WOTAN (87)
2019-04-06
13
2019-04-07
2019-04-06
12
2019-04-06
20
2019-04-07
2
150,00
2019-04-07
3
120,00
FIONA (89)
2019-04-06
29
2019-04-07
13
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2019-04-06
5
25,00
2019-04-06
18
2019-04-07
13
2019-04-07
6
2019-04-06
8
2019-04-06
12
2019-04-07
15
2019-04-07
2
225,00
CRISTAL (59)
2019-04-06
13
2019-04-06
19
2019-04-07
1
300,00
2019-04-07
13
CORSIMO (60)
2019-04-06
11
2019-04-06
5
40,00
2019-04-07
10
2019-04-07
12
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (113)
2019-04-06
26
2019-04-07
28
2019-04-07
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ ,,REVEL
2019-04-06
23
2019-04-06
21
2019-04-07
17
2019-04-07
14
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
2019-04-06
8
2019-04-06
2019-04-07
4
80,00
GOPLANA (46)
2019-04-06
2
50,00
2019-04-06
3
50,00
2019-04-07
9