Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Polska Liga Jeździecka +Zawody Regionalne
ZO+ZR Dąbrówka Mała 07.2019
Dąbrówka Mała, 26-28 lipca 2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Babiej Julia bkp
2005 (JM.)
O038981
3. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
4. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
5. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
6. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
7. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
brak
8. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
9. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
10. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
11. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
12. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
13. Czajkowska Marta BPK
2008 (Mł.)
Brak
14. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
15. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
16. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
17. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
18. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
19. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
20. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
21. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
22. Florkiewicz Agata St. KS Chojnów
S
O020377
23. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
24. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
25. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
26. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
27. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
28. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
29. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
30. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
31. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
32. Jaczynowska Marta St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O026483
33. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
O047690
34. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
35. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
36. Januszkiewicz Nina St. J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
37. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
38. Joźwiak Arkadiusz bpk
1998 (MJ.)
O021021
39. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
40. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
41. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
42. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
43. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
44. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
45. Karska Joanna Brak
S
O004625
46. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
47. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
48. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
49. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
50. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
O038398
51. Kołtusz Martyna Jks U Robsonów
2001 (J.)
O026310
52. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
53. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
54. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
55. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
56. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
57. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
58. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
59. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
60. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
61. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
62. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
brak
63. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (JM.)
bpk
64. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O048644
65. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
66. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
67. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
68. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
69. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
70. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
71. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
72. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
73. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
74. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
75. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
76. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
77. Kurowska Anna Klub Jeździecki Bertyn
O027685
78. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
79. Lewandowska Oliwia brak
2001 (J.)
051996
80. Lewandowski Aleksander KJ Arpav
2003 (J.)
O041776
81. Lewko Klaudia AZS UWM Olsztyn
82. Lodowski Oskar Nie zrzeszony
2004 (JM.)
O050349
83. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
84. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
85. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
86. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
87. Majewska Jagoda BPK
2001 (J.)
O044913
88. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
89. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
90. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
91. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
92. Michalak Monika Bpk
2001 (J.)
O036263
93. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O040934
94. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
95. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
96. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
97. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
10185239
98. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
99. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
100. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
101. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
102. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
103. Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
104. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
105. Nastaj Otylia KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O044640
106. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
107. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
108. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
109. Olchowska Klaudia WKJ Lublin SJ Gershwin
S
O007838
110. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
111. Olszewska Anna KJ Dobrzyniec
1998 (MJ.)
O028340
112. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
113. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
114. Orłowska Katarzyna bpk
2007 (JM.)
115. Orzechowski Józef Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O014480
116. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
117. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
118. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
119. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
120. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (JM.)
O031618
121. Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
122. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
123. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
124. Pietrzak Kaja MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O034646
125. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
126. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
127. Pogodzińska Sonia KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O050146
128. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
129. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
130. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
131. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
132. Rakauskas Dangis XX
S
O051030
133. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
134. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
135. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
136. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
137. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
138. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
139. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
140. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
141. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
142. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
143. Schweitzer-Wojcieszek Ewa bpk
144. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
145. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
146. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
147. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
148. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
149. Stańczak Artur BPK
S
O020234
150. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (MJ.)
O043347
151. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
152. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
153. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (JM.)
O035615
154. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O037940
155. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
156. Szmytkowski Piotr Klub Jeździecki Plejada
S
O000615
157. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
158. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
159. Telej Marcel KJ G-Ride Team
2003 (J.)
O044719
160. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
161. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
162. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
163. Tovarnak Sabrina Czech Republic
S
brak
164. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
165. Tsapin Artiem bpk
2005 (JM.)
brak
166. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
167. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
168. Urbonas Valdas Lankupiai
S
!!!!
169. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
170. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
171. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
172. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
173. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
174. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
175. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
176. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
177. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
178. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
179. Wołodkowicz Katarzyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2005 (JM.)
O053493
180. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
181. Yarmolyuk Anastasiia JKS U Robsonów
2002 (J.)
None
182. Żadziłko Natalia LKJ w Gałkowie
S
O018443
183. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
184. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
185. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
186. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
187. Zych Oliwia KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
O047932
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

131

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
3.

306

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
4.

370

ADALTA CLEAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/166 F: Clear To Jump St Gyvan z
M: Arkona
O: Ewa Hauer
B: Ewa Hauer
Brak 616 009 60 03701 09
5.

408

Adiani piękna F:
M: Baśka
O:
B:
6.

390

Adjani Van De Kattevennen Z Z Belgia 2014 K cgn F: Aktion Pur Z/ Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
7.

163

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
O: Józef Orzechowski
B: Ewa Hauer
K017606 616007600369909
8.

164

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
O: Józef Orzechowski
B: Ewa Hauer
K017606 616007600369909
9.

184

ALMAR Westfalska POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
O: maria bemong
B: SK Galiny
none
10.

185

ALMAR Westfalska POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
O: maria bemong
B: SK Galiny
none
11.

51

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albufeira / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018542 616009510353811 105MZ99
12.

53

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albufeira / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018542 616009510353811 105MZ99
13.

408

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
O: Krzysztof Retka
B: Hubert Polowczyk
K025687 616009610008414
14.

349

AMBRA BAV GER 2013 Klacz gniada/175 F: Action-Breaker /
M: Calla /
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810282613
15.

240

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
16.

195

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
17.

341

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
18.

82

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Hauer Ewa
K028104 616076002512
19.

84

ARAMIDA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Midas
M: Arabika
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Hauer Ewa
K028104 616076002512
20.

305

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
O:
B:
K027032 616009670094313
21.

378

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
22.

254

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428 POL007580551206
23.

410

Armstrong holszt F:
M:
O:
B:
24.

219

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Ashley S / Askari
O: Dagmara Wróblewska
B: SK Nad Wigrami
K025630 616009510134514
25.

178

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
26.

179

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
27.

166

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
28.

167

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409 104QX92
29.

95

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
30.

96

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
31.

394

ATOMIUM L holst NIemcy 2011 wałach siwa F: CLARIMO
M: WELFIN
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
32.

410

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
33.

104

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B: -
K010762 DE441410885406
34.

105

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B: -
K010762 DE441410885406
35.

398

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B:
K019544 616009580503811
36.

400

BABILONIA SP POL 2011 GNIADA F: BISHOF L
M: BRENDY
O:
B:
37.

256

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
O: Robert Pieczkowski
B: Ćwik Ireneusz
K017151
38.

352

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
39.

249

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
O: Dawid Kubiak
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
K011098 528003 06.00032 103MI94
40.

399

Bailey KUC ogier F:
M:
O:
B:
41.

165

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
42.

166

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K024558 616007600162613
43.

312

BALISTO AC SBS AUS 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Kashmir van Schuttershof
M: Rive Gauche Z
O: Paweł Bado
B: Christian Arnould
943887 104DE45
44.

268

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
45.

97

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
O: Krzysztof Mazur
B: Belgia
K026795 056015Z55765614
46.

98

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
O: Krzysztof Mazur
B: Belgia
K026795 056015Z55765614
47.

393

Baltazar wałach F:
M:
O:
B:
48.

404

Baltazar 2013 F:
M:
O:
B:
49.

29

BASTION Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada/173 F: NN
M: NN
O: Anna Olszewska
B: -
K013292 616 999 66 35372 04
50.

30

BASTION Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada/173 F: NN
M: NN
O: Anna Olszewska
B: -
K013292 616 999 66 35372 04
51.

171

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
52.

172

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
53.

5

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
54.

6

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Bryza
O: Piotr Kozioł
B: Zbigniew Kruk
K023106 616 009 59 0204911
55.

362

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
56.

361

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
57.

348

BERNESTINA BAV GER 2006 Klacz gniada/166 F: Baloubino B /
M: Cosa B /
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810140006
58.

197

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945 DE441411080912
59.

229

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara/165 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
60.

189

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
61.

190

BLANT OLD POL 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
O: Antoni Strzałkowski
B: Lewitz
K018726 DE418185420109
62.

180

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021 POL080000005933
63.

181

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021 POL080000005933
64.

131

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
65.

132

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
66.

101

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
67.

102

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
68.

138

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
O: Adam Janus Jr
B: Gestuet Lewit
K018552 DE418181327008 276098102367146
69.

243

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: -
K016006 DE427271663208 104QY29
70.

50

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K015537 616009530290607
71.

52

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K015537 616009530290607
72.

311

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
73.

194

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
74.

147

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
75.

148

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
76.

31

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
77.

32

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
78.

230

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Dajana Pawlicka
B: -
K022409 DE431316587112
79.

140

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
80.

141

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
81.

276

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
82.

221

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
O: Julia Poschauko
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023534 616009510253013
83.

346

CARL Bavarian GER 2011 Stalion chestnut/167 F: Cento
M: Cosa
O: Stefan
B: Hipp
None DE481810107210
84.

340

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
85.

272

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
O: Mościcka Anna
B: Erdner Franz
Brak DE 421000610702
86.

113

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
O:
B:
K022024 DE421000319309
87.

114

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
O:
B:
K022024 DE421000319309
88.

274

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Tarion / Lansing
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Christiane Kuhn
K022855 DE418182532912
89.

324

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Corenda / Carano
O: Artem Abaimov
B: Kevin Reydams Equinex
K027539 056015Z55641315
90.

391

CASIOQUIARE 2014 klacz F:
M:
O:
B:
91.

394

Casioquiare F:
M:
O:
B:
92.

208

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964 DE418180155906
93.

374

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204
94.

360

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
95.

328

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
O: Katharina Von Der vVeiden
B: Uwe Keler
K011365 Z567106
96.

152

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
K014299 DE418181202208
97.

153

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
K014299 DE418181202208
98.

287

CASTIGO DE AMOR HOL POL 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B:
K023882 421000071313
99.

224

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
O: Jan Zybała
B: -
K021390 DE421000025210
100.

146

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
101.

395

CATINA Holst Niemcy 2010 klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen
O: Sławomir Polikowski
B: Niemcy
DE421000051810
102.

375

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
O: -
B: -
K027615 DE473730357410
103.

331

CELESTIA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: -
brak -
104.

239

CÉLINE WESTF POL 2014 Klacz siwa/168 F: Cordess / Clinton
M: Schimmel / Cristallo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Agnieszka Michalak
K026977 DE441411424014
105.

36

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
O: -
B: -
K028145 616007520005015
106.

37

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
O: -
B: -
K028145 616007520005015
107.

399

Centroplast Dinar sp Polska 2008 wałach ciemnogniada F: Qlestre
M: Dixi/Dixan
O: PPH Centroplast Sp. z o.o.
B:
108.

323

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
O: DIM
B: Veehandel Musterd
K020406 52821000891231
109.

363

CERVINIO H BAYER GER 2012 Ogier siwa/170 F: Cornet Oboleński
M: Pauline
O: Stefan Hipp
B: Dr Claus Hipp
Brak
110.

391

Chacco Blue As F:
M:
O:
B:
111.

177

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
112.

334

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
O: Tomasz Mierzejewski
B: -
K028055 DE418184073310
113.

315

CHANSONETTE DE REVEL SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Czata / Life And Liberty
O: Paweł Jaczynowski
B:
K020242 616009660411610
114.

304

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
115.

100

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305
116.

101

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305
117.

112

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
118.

113

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
119.

303

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada F: Cordial / Colorado
M: Chocolett / Cheenook
O:
B:
K014197 POL009530008909
120.

202

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
121.

155

CHIARA HAN GER 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Christian / Cartani
M: Acordia / Acord II
O: SAR Sławomira Lewandowska
B: -
K024554 DE431319633913
122.

156

CHIARA HAN GER 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Christian / Cartani
M: Acordia / Acord II
O: SAR Sławomira Lewandowska
B: -
K024554 DE431319633913
123.

309

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
124.

193

CHOPPER BAYER GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Contendros
M: Koradina Nice to Know
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K023787
125.

100

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
126.

99

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
127.

33

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren
K022364 DE421000215612
128.

34

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren
K022364 DE421000215612
129.

168

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
130.

169

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
131.

17

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
132.

18

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
133.

111

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
134.

112

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
135.

295

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
136.

222

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
137.

214

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
138.

124

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
K017489 616098200005485
139.

125

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
K017489 616098200005485
140.

231

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
O: Dajana Pawlicka
B: -
K021921 DE431310077413
141.

266

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
O: Vera Yarmolyuk
B: Agnieszka Dobkowska
K009596
142.

354

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
O: Anna Kopcych
B: Kostrzewa
K011800 DE418180020305
143.

371

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
O: Wilczewski
B: -
K025714
144.

167

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
145.

168

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
146.

316

CONTI HOL GER 2009 Wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
O: BOŻENA DANIŁOWICZ
B: NIEMCY
K017391 DE421000288009
147.

83

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
O:
B:
K026971 DE441410561913
148.

85

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
O:
B:
K026971 DE441410561913
149.

302

CORDELLI WESTF GER 2013 Wałach siwa/169 F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Beniamin Tomaszewski
B: -
K025211 DE441410264213
150.

238

CORELIA BLUE HAN POL 2013 Klacz gniada/171 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Granrina Gatta / Graf Grannus
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K024347 DE431319617113
151.

257

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O: Aleksander Tsapin
B:
K018371 DE421000138610
152.

296

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
153.

376

COSTAKO SP POL 2015 Ogier kasztanowata/166 F: ——
M: ——
O: ——
B: ——
—— ——
154.

242

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Largo sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE418181419007
155.

318

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
156.

129

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
157.

130

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
158.

26

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
159.

27

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
160.

293

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
161.

30

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
162.

31

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
163.

282

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
164.

379

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf / Ogar
M: Cyntia / Hamlet Go
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
165.

350

D'OCYNK Trakeńska POL 2015 Wałach siwa/163 F: Cedrus
M: D-kore
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
Brak
166.

191

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Balloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
O: Grzegorz Kubiak
B:
K024299 DE481810131110
167.

192

DALLOUSINA M OS GER 2010 Klacz gniada F: Balloussini / Baloubet Du Rouet
M: Dollar Girl / Lanacar
O: Grzegorz Kubiak
B:
K024299 DE481810131110
168.

81

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
169.

174

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B: -
K016425 528003000812206
170.

175

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B: -
K016425 528003000812206
171.

283

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B: -
K014234 528003000806018
172.

402

DEEJAY walach F:
M:
O:
B:
173.

372

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
O: Ewa Hauer
B: Michał Szatkowski
K016373 6160060050610
174.

390

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
175.

71

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
176.

133

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084 POL009640053708
177.

134

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084 POL009640053708
178.

170

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
179.

171

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
180.

141

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
O: -
B: -
K026538 -
181.

142

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
O: -
B: -
K026538 -
182.

213

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox Cup /
M: Dulcynea /
O: Julia Sistermann
B: WM Związek Hodowców Koni
K027266 616007600287411
183.

196

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
K024779
184.

250

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
185.

345

DONALD Bavarian GER 2012 Gleiding bay/167 F: Diarado
M: Cosa
O: Stefan hipp
B: Stefan hipp
None DE481810078212
186.

199

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: //
K023618 //
187.

322

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
O: Natalia Palmowska
B: Marion Mohnberg
K018405 528003000811231
188.

92

DRAGON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: Zbigniew Kapusta
K013529 brak
189.

94

DRAGON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam
M: Darling
O: Joanna Bembenek
B: Zbigniew Kapusta
K013529 brak
190.

253

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Dakar Z
M: Doria
O: Ryszard Biliszak
B: Zbigniew Kruk
LKRWZJ/1225/19 616007590061510
191.

286

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
192.

386

Dżenetelmen 2015 wałach F:
M:
O:
B:
193.

397

Dżentelmen sp Polska 2015 wałach ciemnogniada/168 F: ELVARO
M: Dżinger
O: SK nad Wigrami
B: SK nad Wigrami
194.

210

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045 528003200914363 105OG50
195.

8

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
196.

85

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
197.

87

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
198.

313

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
199.

368

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
200.

183

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
201.

184

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
202.

107

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Stadnina Koni Moszna
K013345 616009690043003
203.

108

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Stadnina Koni Moszna
K013345 616009690043003
204.

248

ESTORIL FORTUNA KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Harley VDL
M: Varea Fortuna / Indoctro
O: Dorota Zieniewicz
B: J. Oude Elbernik, Uden (NED)
K013792 104GY66
205.

135

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K022302 DE431312366312
206.

136

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K022302 DE431312366312
207.

153

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
208.

154

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
209.

299

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
210.

162

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
211.

163

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
212.

114

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
213.

115

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
214.

128

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: -
K016837 528003201005642
215.

129

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: -
K016837 528003201005642
216.

344

FIDORKA Czech Republic CZE 2009 Mare bay/168 F: Federweiser
M: Geisha
O: Jezdecky klub Melnik
B: Jezdecky klub Melnik
None CZE009226709509
217.

203

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
218.

260

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
219.

223

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Jan Zybała
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
220.

27

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
221.

28

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
222.

232

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
223.

310

FLIPJE KWPN NED 2010 Wałach gniada/175cm F: Carolus II
M: Bavanta v/d Renvillehoeve /Numero uno
O: Waldemar Kalicki
B: NL
K025560
224.

336

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina / Casmir Z
O: Michał Kubiak
B: Michał Kubiak
brak brak
225.

142

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
226.

143

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
227.

292

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
O: -
B: -
K024563 528003201010737
228.

201

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
229.

338

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
O: Michał Kubiak
B: SK Nad Wigrami
K013984 616009510414309 104HO89
230.

70

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
231.

72

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
232.

188

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622 528003201110003
233.

189

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622 528003201110003
234.

175

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
235.

176

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
236.

321

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
O: Marta von Mauberg
B: M. Maat, A.Swanborn
K027225 528003201109120
237.

146

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
O: -
B: -
K010933 W254115BWP
238.

147

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
O: -
B: -
K010933 W254115BWP
239.

154

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP
240.

155

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP
241.

204

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
242.

332

GINES SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: Harnaś /
M: Godiwa /
O: Paweł Maruda
B: Zygmunt Wojda
bpk -
243.

82

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Karolina Szereda
B: Niemcy
K008736
244.

279

GIRALDO L KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cersina I / Indorado
O: Jan Ludwiczak
B:
K018982 528003201104318
245.

172

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
246.

173

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
247.

161

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
248.

162

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
249.

245

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
O: Rafał Pietrzak
B: Rafał Pietrzak
K022919 616999600367009
250.

198

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
251.

301

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
252.

108

GRAND CRUZE L SP POL 2008 Wałach gniada/175 F: Cruzeiro L
M: Gazelle L
O: Emilia Ufnal
B: KJ Alexander
brak 2018
253.

109

GRAND CRUZE L SP POL 2008 Wałach gniada/175 F: Cruzeiro L
M: Gazelle L
O: Emilia Ufnal
B: KJ Alexander
brak 2018
254.

377

GUCCI SP POL 2013 Ogier gniada F: Nadir
M: Gama
O: Małgorzata Kołtusz
B: Jan Kłosek
K023365
255.

319

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
256.

381

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
O: Martyna Kajko
B: Albert Van Unen
K023418 528003201205326
257.

259

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486 105PS55
258.

270

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
259.

373

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
O: Robert Wilczewski
B: -
K025713 528003201206810
260.

275

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
261.

148

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
262.

149

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
263.

38

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
264.

39

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
O: Vitas Urbonas
B: SK Nemunas
K022311 LTU002520242611
265.

226

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
266.

339

HERAS VAN'T VERAHOF BWP BEL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Carabas vd Wateringhoeve / Toulon
M: Southern Queen / South Gale
O: Gerd Poels
B: P. Van Damme de Smet
K020084 BELW261350BWP
267.

337

HIGH BOOTS D'IVE Z Z POL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
O: Grzegorz Kubiak
B: Stable d'Ive
brak brak
268.

264

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Indira /
O: Mariia Belova
B: HsM
brak -
269.

164

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
270.

165

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
271.

15

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
272.

364

HRABIA SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: ojciec
M: matka
O: Mieczysław Podgórski
B: hodowca
brak brak
273.

225

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Jan Zybała
B: -
K023081 528003201303231
274.

388

ILFAST kwpn HOL 2014 wałach F: BRELIN
M:
O:
B:
275.

401

Ilfast KWPN Hol 2014 O F: Brelin
M: -/Darco
O:
B:
276.

389

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
O: R.Strating
B: Holandia
K026769 528003201301387
277.

117

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
278.

118

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
279.

355

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
280.

127

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
O: YBM sp z.o.o.
B: SK Racot
K017114 616007610220209
281.

128

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
O: YBM sp z.o.o.
B: SK Racot
K017114 616007610220209
282.

267

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
O: Vera Yarmolyuk
B: Natalia Palmowska
None 056002W00291753 106EY98
283.

84

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
284.

86

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
285.

159

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
O: Dawid Rakoczy
B: -
K027337 528003201402161
286.

160

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
O: Dawid Rakoczy
B: -
K027337 528003201402161
287.

157

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674
288.

158

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674
289.

261

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
O: Millennium
B: Brak
K026984 brak
290.

308

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
291.

330

JOIN BREAKER SW Z Zangersheide POL 2014 Klacz kasztanowata/172 F: Action Breaker
M: Acorda Z
O: Zbigniew Kowalkowski
B: Brelikink E.W.
brak z
292.

400

Julius KWPN Hol 2014 F: Cidane/Bruin
M: Elle-Fomia
O: Paweł Bado
B:
293.

397

JULUS kwpn HOL wałach gniada F: CIDABE
M:
O: Paweł Bado
B:
294.

326

Jurry Blue K KWPN Hol 2014 O kaszt F: Zirocco Blue VDL/
M: Naomi/Cordalme Z
O: Paweł Bado
B:
POL009640011509
295.

396

JURY BLUKA kwpn HOL ogirer kaszt F: Zirokko
M: Nabab de Reve
O: Paweł Bado
B:
296.

220

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
297.

325

Juventus KWPN Hol 2014 O kaszt F: Harley VDL/Haerd breaker
M: Fiechique D.M./Nabab de Revel
O: Paweł bado
B:
298.

398

JUVENTUS kwpn HOL ogier kaszt F: Harley V DE L
M:
O: Paweł Bado
B: HOL
299.

263

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
O: Mariia Belova
B: -
brak -
300.

288

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
301.

218

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
302.

207

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995 616009660324311 106BE67
303.

365

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z / Heartbreaker
M: Ewhirtini II Van Het Kaizerhof / Abiran / Abirian
O: Katarzyna Stańczak
B: Jean Otten
K020621 056002W00295694
304.

241

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
B: Herrmann Andrzej
K017281
305.

262

KERRY-FULL Westfalen RUS 2015 Gleiding bay/175 F: Quilano
M: Eiforia
O: Belova Mariia
B: Ksk Dorozhnij
None None
306.

217

KING KONG CARLOS KWPN POL 2015 Wałach gniada/174 F: Etoulon
M: Indoctro
O: Piotr Koper
B: Holandia
Brak Brak
307.

150

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
K027005 DE418180093914
308.

151

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
K027005 DE418180093914
309.

291

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
310.

233

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
311.

139

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
312.

140

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
313.

386

KORSARZ SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Loxley
M: Kora
O: Wołodkowicz Ewa
B: Nieznany
K017354 616009661586809
314.

403

KORSARZ walach F:
M:
O:
B:
315.

258

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
316.

105

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
317.

106

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
318.

320

LACJUM SP POL 2014 Wałach gniada F: Vittorio /
M: La Callas Z /
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025942
319.

393

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
320.

406

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
321.

122

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
322.

123

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
323.

392

LARIDOR HOLST NIEMCY 2012 wałach gniada F: LARIMAR
M: JULISCHA
O: Anna Gilla
B: Niemcy
324.

402

Laridor hol Niemcy 2012 wałach gn F: Larimar
M: Julischa/nimedor
O: Anna Gilla
B:
325.

35

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
326.

36

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
327.

209

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Wałach ciemnogniada F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
O: Joanna Błaszczak
B: Familie Custers
K022386 056002W00299716 105BB48
328.

392

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
329.

407

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
330.

353

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
331.

185

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K011126 DE433331593907
332.

186

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K011126 DE433331593907
333.

187

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
334.

188

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
335.

252

LINTO HOLST POL 2011 Gleiding bay/170 F: Limbus
M: Wembley
O: Michalak Andrzej
B: Witt Pferdezucht
None
336.

56

LOARA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: TANGELO
M: LALOUPA Z
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
BRAK 616009510236515
337.

58

LOARA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: TANGELO
M: LALOUPA Z
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
BRAK 616009510236515
338.

158

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
339.

159

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
340.

236

LORDANZ OLD POL 2010 Wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
341.

294

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
342.

116

LORIDA PP HAN POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida / Aloube Z
O: Procima Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
K027200 DE431316852214
343.

117

LORIDA PP HAN POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida / Aloube Z
O: Procima Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
K027200 DE431316852214
344.

126

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
O: YBM Sp. z.o.o.
B: -
K021913 DE418180199612
345.

127

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
O: YBM Sp. z.o.o.
B: -
K021913 DE418180199612
346.

358

LUCKY LUKE Pełna Krew Angieslka POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: ROULETTE
M: LORENA
O: KATARZYNA WŁOSEK
B: SK KOZIENICE SP. Z O.O.
BRAK BRAK
347.

179

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721 POL007000000524
348.

180

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
O: Jerzy Przedpełski
B: DAMIS BT Warszawa
K013721 POL007000000524
349.

385

ŁYŻWIARZ SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Ładna
O: Dariusz Lewko
B: -
Brak
350.

389

Łyżwiarz F:
M:
O:
B:
351.

285

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
352.

307

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
O: Weronika Minkiewicz
B: Sander i Stephanie Lenaers - Bollen
K027828 056-002-W00303294
353.

329

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
K023909
354.

186

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
355.

187

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
356.

407

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
357.

401

Mister Zinedine 2011 G F: BISHOF L
M: BRENDY
O:
B:
358.

409

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
359.

297

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna/Arianin
O: Agata Rudnicka
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
360.

335

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada/172 F: Almanzor L
M: Mazepa
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
Brak 616009600117814
361.

300

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
O: Alicj Kalinka-Kozłowska
B: SO Starogard Gdański
K024599 616009600175011
362.

367

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
363.

211

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
364.

81

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707
365.

83

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707
366.

366

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
367.

134

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
368.

135

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
369.

269

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
370.

406

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
371.

383

NIOBE WLKP POL 2015 Klacz siwa/170 F: Szaman /
M: Nebraska / Machandel
O: Anna i Jarosław Pacek
B: Anna i Jarosław Pacek
K026985 616007600034915
372.

343

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508
373.

359

NIXON JS —- SHN 2013 Wałach gniada/—- F: —-
M: —-
O: ——
B: —-
—- —-
374.

380

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
O: Jerzy Przedpełski
B: -
K020653 616009600112812
375.

119

O'QUICK BH LTU 2014 Klacz kasztanowata F: Charmeur
M: Orange girl
O: V. Urbonas
B: V. Urbonas
.
376.

120

O'QUICK BH LTU 2014 Klacz kasztanowata F: Charmeur
M: Orange girl
O: V. Urbonas
B: V. Urbonas
.
377.

93

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071 POL009660837408
378.

95

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071 POL009660837408
379.

87

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
380.

89

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
381.

90

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
382.

92

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
383.

244

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
K014624 BRAK
384.

76

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
k016501 616 009 52 00045 10
385.

78

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
k016501 616 009 52 00045 10
386.

123

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
387.

124

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
388.

273

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
O: Ewa i Agata Klentak
B: Roman Romuald
K014218 616009660555499
389.

281

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
390.

121

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
391.

122

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
392.

388

PIEROT kuc WAL Polska 1999 wał siwa/138 F: Jantar
M: Petra
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B:
393.

395

Pierot wałach F:
M:
O:
B:
394.

41

PIPPA VD HEFFINCK Belgisch Warmbloedpaard BEL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
O: Krzysztof Pyszkiewicz
B: Belgia
Brak Brak
395.

42

PIPPA VD HEFFINCK Belgisch Warmbloedpaard BEL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
O: Krzysztof Pyszkiewicz
B: Belgia
Brak Brak
396.

111

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
397.

125

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616009640072511
398.

126

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616009640072511
399.

271

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
O: Anna Mościcka
B: Bamber Patricia
brak DE 481 810054011
400.

86

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
401.

88

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
402.

63

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
O: Lachert
B: Brak
K019698 DE431314313611
403.

65

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
O: Lachert
B: Brak
K019698 DE431314313611
404.

181

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: QUINTERO
M: CHAJANNA
O: Dariusz Słupczyński
B: GESTUT LEWITZ
brak DE418185022813
405.

182

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: QUINTERO
M: CHAJANNA
O: Dariusz Słupczyński
B: GESTUT LEWITZ
brak DE418185022813
406.

351

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
407.

144

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Prestige II / Calido
O: Ewa Mulik
B: Jarosław Reese-Mytkowski
K025506 DE418182535412
408.

145

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Prestige II / Calido
O: Ewa Mulik
B: Jarosław Reese-Mytkowski
K025506 DE418182535412
409.

156

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
410.

157

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
411.

347

QUITAINA BAV GER 2014 Klacz kara/168 F: Question D‘honneur B /
M: Calla /
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
brak DE481810287813
412.

143

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
413.

144

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
414.

173

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
415.

174

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
416.

190

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
417.

191

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
418.

251

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
419.

89

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
420.

91

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
421.

28

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
422.

29

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
423.

96

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
424.

97

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
425.

118

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
426.

119

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
427.

289

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
428.

151

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
O: Marek Niewiadomski
B: SO Boguslawice
K019783 616009610183310
429.

152

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
O: Marek Niewiadomski
B: SO Boguslawice
K019783 616009610183310
430.

106

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
431.

107

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
432.

6

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
433.

7

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
434.

384

SAVANNAH F:
M:
O:
B:
435.

387

Savannah F:
M:
O:
B:
436.

93

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
O: Natallia Pauliuchenka
B: Chomiak Mieczysław
K022427 105TR10
437.

103

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504
438.

104

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504
439.

212

SEKKO J Oldenburska POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Karbon
M: Serwatka
O: Anna slesicka
B:
Brak 616009600282011
440.

200

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
O: Karolina Klages
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
441.

54

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
442.

56

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
443.

169

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
444.

170

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
445.

247

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Martyna Ostapczuk
B: Zbigniew Koperski
K007396 POL009660474402
446.

278

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
O: Rinaldo Kiecoń, Artur Moksiewicz
B:
K022099 DE418185043412
447.

149

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
448.

150

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
449.

235

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K026989 DE43333905415
450.

387

SON CONTENDER F:
M:
O:
B:
451.

405

Son Contender 2013 F:
M:
O:
B:
452.

182

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
453.

183

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
454.

409

SORENTO wałach F:
M:
O:
B:
455.

237

STAKKATO LAZAR OLD POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Carmen S / Cancoon
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K026987 DE433330923814
456.

206

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Julia Błaszczak
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
457.

66

SUPREME Hanowerska POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: Brak
K023966 DE431319633809
458.

192

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K026081 DE481810001913
459.

193

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
O: Stefan Hipp
B: Stefan Hipp
K026081 DE481810001913
460.

90

SYLVIAN RK Oldemburg GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
O: Robert Krzanowski
B: Niemcy
brak DE489-944-13
461.

396

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
462.

115

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Piotr Szmytkowski
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
463.

116

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Piotr Szmytkowski
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
464.

216

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
465.

280

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador /
M: Tinta /
O: Tomasz Godek
B: KS Nad Wigram
K025212 616009510252713
466.

132

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
467.

133

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
468.

284

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Spartacus / Stakkato
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022584 616009510253413
469.

265

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021487 616009510342912
470.

227

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
471.

246

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen
K023573 25000108787592T
472.

52

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO
M: CASSARA
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K026922 616 009 51 01356 14
473.

54

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO
M: CASSARA
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K026922 616 009 51 01356 14
474.

120

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
475.

121

VELVET BH LTU 2011 Ogier F: Centuryo
M: Vaillante
O: V.Urbonas
B: V.Urbonas
.
476.

55

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: Emy
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K022602
477.

57

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: Emy
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K022602
478.

215

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
479.

385

VHS CASTELLA F:
M:
O:
B:
480.

403

VHS Castella 2013 F:
M:
O:
B:
481.

333

VHS RAMOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bockman's Looping
M: Ramona
O: Volteo Horse Service Sp. z o.o.
B: Janusz Sęga
K021467 616 009 69 00420 12
482.

160

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros / Chambertin
M: Valencia / Compliment
O: Rafał Kiernikowski
B: Andrzej Gołaś
K021722 616009640007512
483.

161

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros / Chambertin
M: Valencia / Compliment
O: Rafał Kiernikowski
B: Andrzej Gołaś
K021722 616009640007512
484.

205

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
O: Janusz Błaszczak
B: Mariusz Grabowski
K023271 616009640043911
485.

98

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
486.

99

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
487.

369

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa/167 F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
O: Martyna Lipska
B: Remigiusz Makowski
Brak
488.

34

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
O: Aneta Zych
B: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
K027222 616009520056812
489.

35

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
O: Aneta Zych
B: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
K027222 616009520056812
490.

290

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010
491.

103

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
492.

109

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
O: Spotrpferde M & M Haunhorst
B: Spexgoor Stables
K027920 NLD003201203084 106HA79
493.

110

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
O: Spotrpferde M & M Haunhorst
B: Spexgoor Stables
K027920 NLD003201203084 106HA79
494.

37

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
495.

38

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: brak
K019354 DE431312320908
496.

317

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
497.

342

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon
M: Witara
O: Łucja Majka
B: Mariusz Grabowski
Brak 616009640044515
498.

53

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
O: SK NAd Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026918 616009510236215
499.

55

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
O: SK NAd Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026918 616009510236215
500.

314

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O: Lidia Wodzyńska
B:
K022070 528003000805948
501.

228

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
K027231 616009610044714
502.

382

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris / Stalypso
M: Zorza / Aravel II
O: -
B: -
K022160 616009610139411
503.

255

ZORKA Typ Szlachetny POL NN Klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
O: Kazoić Bogdan
B: NN
brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki KJ
11,00
400
SUM:
411.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
200
SUM:
200.00
Błaszczak Julia bpk
50
50
200
300
SUM:
600.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
10
SUM:
10.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
SUM:
200.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
200
10
SUM:
210.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
100
500
SUM:
600.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
11,00
SUM:
11.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
10
110,00
SUM:
120.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
11,00
1000
1000
2500
SUM:
4511.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
10
100
SUM:
110.00
Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1000
SUM:
1000.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
400
200
100
SUM:
700.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
55,00
10
SUM:
65.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
1200
400
3500
SUM:
5100.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
11,00
3500
5000
SUM:
8511.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
110,00
220,00
50
SUM:
380.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
SUM:
400.00
Kufel Artur WKJ Lublin
20
400
SUM:
420.00
Lewandowski Aleksander KJ Arpav
11,00
100
20