Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie
Dąbrówka Mała, 11-13 października 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 13:11:16
2019-10-10 13:11:16
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:17:09
2019-10-07 21:12:11
Anastasiia Yarmolyuk JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:17:11
2019-10-07 21:11:39
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:17:18
2019-10-07 19:58:22
Aija Grēna CONCORDE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 14:26:01
2019-10-07 13:40:35
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:59:55
2019-10-07 09:04:48
Robert Hestkowski HIPOIDAS
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:59:57
2019-10-07 09:04:26
Robert Hestkowski LION
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:59:59
2019-10-07 09:04:04
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:00:04
2019-10-07 09:03:33
Paulina Tomaszewska WHO KNOWS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:00:07
2019-10-07 09:03:03
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:00:08
2019-10-07 09:02:40
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:38:04
2019-10-07 01:08:15
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:37:57
2019-10-06 22:46:14
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:37:53
2019-10-06 20:54:05
Natalia Stefańska FIREBRIDGE TAG
  • 2x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:37:50
2019-10-06 20:53:19
Natalia Stefańska KASTELLO VAN’T ROOSAKKER
  • 2x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:37:43
2019-10-06 19:24:04
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:37:36
2019-10-06 19:21:28
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:37:33
2019-10-06 19:20:59
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:29
2019-10-06 19:16:14
Robert Wilczewski WAKE ME UP
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:40
2019-10-06 19:15:59
Robert Wilczewski CASPAR DE VALD
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:47
2019-10-06 19:15:44
Julia Błaszczak SIRE D'ISIGNY
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:17:49
2019-10-06 19:15:23
Julia Błaszczak CHAMPION 127
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:37:33
2019-10-06 09:42:45
Tomasz Miśkiewicz LORDANZ
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:37:38
2019-10-06 09:42:21
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:37:40
2019-10-06 09:38:47
Tomasz Miśkiewicz BARDASZ
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:37:43
2019-10-06 08:31:26
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:37:45
2019-10-06 08:31:00
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:37:46
2019-10-06 08:29:26
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 08:16:26
2019-10-04 18:32:27
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 08:16:20
2019-10-04 18:29:07
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 08:16:16
2019-10-04 18:26:10
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 08:16:11
2019-10-04 13:19:28
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 08:16:05
2019-10-04 13:19:12
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:56:33
2019-10-03 21:30:10
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:56:27
2019-10-03 20:54:47
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:26:05
2019-10-02 21:11:49
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:26:07
2019-10-02 21:11:28
Michał Kubiak CARO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:26:08
2019-10-02 21:11:05
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 15:13:15
2019-10-02 14:13:05
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:50:05
2019-10-02 13:13:40
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:48:51
2019-10-02 08:30:29
Radosław Zalewski CHACCO ONE
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:27:30
2019-10-02 08:25:02
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:27:37
2019-10-02 08:24:41
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:27:45
2019-10-02 08:24:14
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:27:52
2019-10-02 08:23:51
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:27:56
2019-10-01 20:34:38
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:27:59
2019-10-01 20:32:02
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:28:07
2019-10-01 14:24:36
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:28:10
2019-10-01 14:24:10
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:26:14
2019-09-30 10:42:32
Antoni Strzałkowski PIKADELA BLUE
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:26:18
2019-09-30 10:39:01
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:56:20
2019-09-30 10:34:20
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:56:27
2019-09-30 10:32:53
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:56:36
2019-09-30 09:07:23
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:56:42
2019-09-30 09:07:08
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:56:49
2019-09-30 09:05:31
Piotr Kalinowski KEMBALL
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:56:56
2019-09-29 22:58:26
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:02
2019-09-29 22:58:04
Malwina Urbańska JERIMO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:09
2019-09-29 22:57:47
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:15
2019-09-29 22:00:05
Natalia Palmowska EXIT REMO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:21
2019-09-29 20:23:53
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:27
2019-09-29 20:23:21
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:32
2019-09-29 18:55:15
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:39
2019-09-29 18:54:51
Kacper Niewiadomski CASTELLO BRANCO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:45
2019-09-29 17:50:47
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:50
2019-09-29 17:50:11
Julia Kapel NEMIROFF
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:57:59
2019-09-29 10:21:28
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:58:08
2019-09-29 10:20:48
Natalia Palmowska DYLLANO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:58:17
2019-09-29 10:19:23
Natalia Palmowska DR. JONES
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:58:38
2019-09-27 21:07:06
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:58:44
2019-09-27 21:05:00
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:58:49
2019-09-27 20:28:31
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:58:56
2019-09-27 20:27:47
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:18:46
2019-09-27 10:23:16
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:18:58
2019-09-27 06:54:38
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:04
2019-09-26 14:40:03
Łukasz Jończyk ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:37:53
2019-09-26 13:29:49
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:15:27
2019-09-25 14:53:32
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:15:33
2019-09-25 10:19:36
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:26:26
2019-09-25 10:18:41
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:15:47
2019-09-24 22:35:02
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:15:55
2019-09-24 21:43:21
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:15:58
2019-09-24 21:42:56
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:16:07
2019-09-24 21:42:34
Stanisław Przedpełski DURANO G
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 11:35:02
2019-09-24 13:56:26
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:16:27
2019-09-24 06:56:51
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:16:52
2019-09-23 22:37:33
Sebastian Białczak EISSPORT
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:17:00
2019-09-22 16:47:25
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:17:05
2019-09-22 07:17:34
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:17:11
2019-09-22 07:17:10
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:17:24
2019-09-21 18:33:07
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C-1/Finał ŚR zwykły art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:00:16
2019-09-20 12:47:36
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:35:13
2019-09-20 08:56:29
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:35:07
2019-09-20 08:55:58
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:35:00
2019-09-20 08:55:30
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC-1/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką art 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:53
2019-09-20 07:04:35
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:48
2019-09-20 07:02:53
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:41
2019-09-20 07:01:30
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:35
2019-09-19 23:05:39
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/Finał MR dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:28
2019-09-19 21:10:35
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:21
2019-09-19 21:08:41
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 3/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:34:13
2019-09-19 19:39:36
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 1/N/Dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 2/C/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
2. Białczak Sebastian
2000 (MJ.)
O035248
3. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
5. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
6. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
7. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
8. Dziuba Anna Skj Bobrowy Staw
0041843
10172785
9. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
10. Grena Aija JKS u Robsonów
S
none
11. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
12. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
13. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
14. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
15. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
16. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
17. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
18. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
19. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
20. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
21. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
22. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
23. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
24. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
25. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
26. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
27. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
28. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
29. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
30. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
31. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
32. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
33. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
34. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
35. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
36. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
37. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
38. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
39. Ozols Dainis JKS u Robsonów
S
O036153
40. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
41. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
42. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
43. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
44. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
45. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
46. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
47. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
48. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
49. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
50. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
51. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
52. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
53. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
54. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
55. Yarmolyuk Anastasiia JKS u Robsonów
2002 (J.)
O046719
56. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
57. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

14

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
3.

68

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
K011428 POL007580551206
4.

101

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
5.

84

BARDASZ SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Quidam
M: Basirneela / Fir-Nell
K016105 POL007610168408
6.

110

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
K020111 DE421000170409
7.

107

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
K025682 703955
8.

1

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
9.

70

CARO Westfalska POL 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
K017152 DE441410913409
10.

89

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
11.

112

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
12.

57

CASSINA ROYALE Holsztyńska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
K021157 DE421000138510
13.

59

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
K014299 DE418181202208
14.

46

CHACCO ONE OS POL 2010 Wałach gniada/169 F: Chacco-Blue
M: Waronda / Centauer
K020332 DE418184010710 DE418184010710
15.

41

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG POL 2013 Ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
16.

91

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
17.

93

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
18.

13

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Sophie / Silvester
K022364 DE421000215612
19.

15

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
20.

87

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
21.

105

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
K009596
22.

106

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
LV001000001667 -
23.

102

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
24.

32

CORAZON 58 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
25.

111

CORBELLA WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
26.

86

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
K021595 752004041201160
27.

30

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 Carry Son / Carry
28.

85

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
K023990 DE431310558813
29.

11

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
30.

67

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
31.

74

DA VINCI KWPN POL 2008numero Wałach kara// F: Numerów Uno
M: Platina
/ /
32.

103

DIASSINI HOL POL 2009 Gleiding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
33.

35

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
34.

64

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa/171 F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
K018405 528003000811231
35.

63

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/172 F: WHITAKER
M: SYLLANA
K018485 528003000802193 104KW60
36.

95

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
37.

29

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
38.

31

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
39.

115

ERQUY PEGUIGNON SF FRANCJA O GN F: LUX Z
M: VERSION D'ISCALA
40.

55

EXIT REMO KWPN POL 2009 Wałach kara/175 F: SAN REMO
M: PHANTASTIA
K018569 K018569
41.

5

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
K024692 528003201001953 105CX44
42.

18

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
43.

54

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
44.

7

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Skybridge
K026193 105 LJ96
45.

2

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
K016717 528003201005223 105AT05
46.

71

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara/169 F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
K013984 616009510414309 104HO89
47.

96

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
48.

52

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
49.

113

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
50.

99

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
51.

40

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Untouchable / Hors La Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
K024583 528003201207163
52.

97

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
53.

117

HUACA L HOL GER 2012 Klacz gniada/164 F: Quintero / Quantum
M: Welfin / Lavall I
K025227 Welfin / Lavall I
54.

116

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
528003201306068
55.

20

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
56.

104

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
None 056002W00291753 106EY98
57.

53

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
K026984 brak
58.

6

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
K026530
59.

76

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
60.

51

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball/Kimball
M: Karbana/Carbano
K010603
61.

108

LACROSSE HOL POL 2006 Wałach gniada F: Contender
M: La Belle I / Acord II
K010783
62.

92

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
63.

83

LAVERINO OLD GER 2013 Wałach gniada/175 F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
K025962 DE418185042513
64.

81

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
K019375 DE 421000580411
65.

22

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
K022727 -
66.

77

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
67.

48

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
68.

98

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 11767
69.

82

LORDANZ OLD POL 2010 Wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
70.

19

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
71.

62

LVIV PKZ BWP POL 2011 Wałach kara/175 F: Whitaker
M: Syllana
K026699 056002W00298427 105WQ90
72.

21

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
73.

50

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
74.

109

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
75.

47

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
76.

44

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
K020359
77.

61

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
78.

45

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858
79.

56

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
80.

69

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
81.

27

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
82.

24

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
83.

72

PIKADELA BLUE OLD GER 2012 Klacz gniada/175 F: A Pikachu de Muze
M: Chadela
Brak 106LT60
84.

28

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
85.

16

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
K018508 616009600276411 105UA36
86.

33

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
87.

34

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
88.

75

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
89.

39

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
K026549 DE441411964408 04WZ07
90.

79

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
91.

80

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
92.

37

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
K023448 DE431318758812
93.

58

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
K019783 616009610183310
94.

12

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
K010830 DE431310833406
95.

90

SIRE D'ISIGNY SF FRA 2006 Wałach gniada/170 F: QUICK STAR
M: BELLE D'ISIGNY/GRAND VENEUR
K028531 06203940L
96.

73

U2 Holsteiner DEN 2013 Ogier siwa/170 F: Untouchable
M: N-Casablanca
Brak 106JR11
97.

60

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
98.

36

ULYSSE DE GRANDERIE SF POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
K011640 08110466A
99.

88

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
100.

17

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
101.

100

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
102.

66

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
Rider Club
Competition
Prize
Błaszczak Julia bpk
50
200
SUM:
250.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
100
50
SUM:
150.00
Dziuba Anna Skj Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
25
50
SUM:
75.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
150
50
100
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
400
500
50
1500
SUM:
2450.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
300
500
SUM:
800.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
25
SUM:
25.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
400
500
SUM:
900.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
50
SUM:
50.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
250
100
600
SUM:
950.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
100
200
SUM:
300.00
Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
100
100
SUM:
200.00
Lach Agata BPK (KPO)
50
SUM:
50.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
400
SUM:
400.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
50
50
200
SUM:
300.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
100
SUM:
100.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
1000
SUM:
1300.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
300
300
SUM:
600.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
50
25
100
25
SUM:
200.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
200
SUM:
200.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
100
1000
SUM:
1100.00
Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
25
100
SUM:
125.00
Ostapczuk Martyna bpk
300
SUM:
300.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
25
25
SUM:
50.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
700
700
6000
100
250
500
50
100
100
300
50
4000
SUM:
12850.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
50
50
100
SUM:
200.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
200
SUM:
200.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
400
SUM:
450.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
400
700
600
SUM:
1700.00
Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
100
SUM:
100.00
Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
25
300
SUM:
325.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
25
750
100
2000
300
SUM:
3175.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
200
1000
SUM:
1200.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
25
800
800
3000
SUM:
4625.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
100
SUM:
100.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
200
500
SUM:
700.00
Yarmolyuk Anastasiia JKS u Robsonów
100
150
SUM:
250.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
500
1500
200
500
SUM:
2700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belova Maria
Horsefarm39
2019-10-11
44
2019-10-12
43
Białczak Sebastian
2019-10-11
24
2019-10-12
30
HUACA L (117)
2019-10-12
Błaszczak Julia
bpk
2019-10-11
30
2019-10-12
2019-10-11
10
50
2019-10-12
2019-10-13
5
200
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (35)
2019-10-11
45
2019-10-12
29
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (31)
2019-10-11
51
2019-10-12
20
2019-10-13
32
2019-10-11
39
2019-10-11
40
2019-10-11
24
2019-10-12
22
2019-10-13
23
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
BERETTA (110)
2019-10-11
6
100
2019-10-12
30
2019-10-13
9
50
CORBELLA (111)
2019-10-11
31
2019-10-12
22
2019-10-13
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-10-11
46
MAGNUS (50)
2019-10-11
2019-10-12
19
2019-10-12
Dziuba Anna
Skj Bobrowy Staw
MAVANDA (109)
2019-10-11
47
2019-10-12
7
50
2019-10-12
41
2019-10-13
30
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-10-11
37
2019-10-11
50
2019-10-12
18
2019-10-12
25
2019-10-13
16
Grena Aija
JKS u Robsonów
CONCORDE (106)
2019-10-11
48
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CONTI (102)
2019-10-11
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2019-10-11
35
2019-10-11
18
2019-10-12
13
2019-10-13
15
LION (98)
2019-10-11
10
25
2019-10-11
48
2019-10-12
21
2019-10-13
13
2019-10-11
8
50
2019-10-11
23
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2019-10-11
33
2019-10-12
32
2019-10-13
27
PORTOS (16)
2019-10-11
5
150
2019-10-12
8
50
2019-10-13
20
2019-10-11
14
2019-10-11
5
100
2019-10-12
17
2019-10-13
17
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-10-11
2
400
2019-10-11
4
500
2019-10-12
9
50
2019-10-13
4
1500
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
KEMBALL (51)
2019-10-11
3
300
2019-10-12
4
500
2019-10-13
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (60)
2019-10-11
38
2019-10-11
49
2019-10-12
28
2019-10-13
25
2019-10-11
18
2019-10-12
31
2019-10-13
10
25
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-10-11
1
400
2019-10-11
1
500
2019-10-12
13
2019-10-13
19
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-10-11
27
2019-10-11
47
2019-10-12
16
2019-10-12
9
50
2019-10-13
14
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
PANJAA (69)
2019-10-11
3
250
2019-10-12
24
2019-10-13
24
CARO (70)
2019-10-11
45
2019-10-12
19
2019-10-13
8
100
2019-10-11
12
2019-10-12
3
600
2019-10-13
14
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-10-11
8
100
2019-10-11
2019-10-12
4
200
2019-10-13
20
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
QUEENY (39)
2019-10-11
20
2019-10-12
6
100
2019-10-13
8
100
Lach Agata
BPK (KPO)
2019-10-11
46
2019-10-11
10
50
2019-10-12
16
2019-10-13
31
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2019-10-12
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-10-11
40
2019-10-12
17
2019-10-13
7
400
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2019-10-12
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (27)
2019-10-11
2019-10-12
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2019-10-11
7
50
2019-10-12
20
2019-10-13
15
RIANA P (80)
2019-10-11
32
2019-10-12
10
50
2019-10-13
7
200
LAZINO (81)
2019-10-11
2019-10-12
27
2019-10-13
11
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
DIASSINI (103)
2019-10-11
11
2019-10-11
17
2019-10-12
18
2019-10-13
10
100
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LORDANZ (82)
2019-10-11
15
2019-10-12
12
2019-10-13
13
2019-10-11
26
2019-10-12
15
2019-10-13
12
BARDASZ (84)
2019-10-11
2
300
2019-10-12
14
2019-10-13
1
1000
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2019-10-11
42
2019-10-12
23
2019-10-13
18
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-10-11
20
2019-10-12
5
300
2019-10-13
8
300
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2019-10-11
27
2019-10-11
8
50
2019-10-12
14
2019-10-13
11
2019-10-11
17
2019-10-12
9
25
2019-10-13
7
100
IZALCO (20)
2019-10-11
19
2019-10-12
12
25
2019-10-13
29
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ROSI (37)
2019-10-11
41
2019-10-11
38
2019-10-12
2019-10-13
26
CYCERA (67)
2019-10-11
22
2019-10-11
42
2019-10-12
18
2019-10-13
29
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-10-11
14
2019-10-12
6
200
2019-10-13
16
2019-10-11
19
2019-10-12
23
2019-10-13
25
2019-10-11
17
2019-10-12
2019-10-13
11
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2019-10-11
41
2019-10-12
21
2019-10-13
9
100
2019-10-11
21
2019-10-12
19
2019-10-13
5
1000
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-10-11
11
25
2019-10-12
25
2019-10-13
6
100
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (68)
2019-10-11
13
2019-10-12
2
300
2019-10-13
19
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2019-10-11
16
2019-10-12
10
25
2019-10-13
9
25
2019-10-11
21
2019-10-12
23
2019-10-13
Ozols Dainis
JKS u Robsonów
ICE (116)
2019-10-12
28
2019-10-13
31
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
2019-10-11
15
2019-10-11
2
700
2019-10-12
2
700
2019-10-13
1
6000
2019-10-11
6
100
2019-10-12
3
250
2019-10-13
3
500
DYLLANO (63)
2019-10-11
9
50
2019-10-11
7
100
2019-10-12
6
100
2019-10-13
15
2019-10-11
5
300
2019-10-12
10
50
2019-10-13
2
4000
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
CRISTAL (85)
2019-10-11
43
2019-10-11
43
2019-10-12
15
2019-10-12
31
2019-10-13
27
CORSIMO (86)
2019-10-11
12
2019-10-11
16
2019-10-12
26
2019-10-12
22
2019-10-13
10
50
2019-10-11
11
2019-10-11
9
50
2019-10-12
5
100
2019-10-12
24
2019-10-13
28
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (66)
2019-10-11
33
2019-10-12
14
2019-10-13
4
200
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PICCOLO (24)
2019-10-11
4
200
2019-10-12
34
2019-10-13
21
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-10-11
20
2019-10-12
42
2019-10-12
8
50
2019-10-13
17
2019-10-11
28
2019-10-11
18
2019-10-12
1
400
2019-10-12
29
2019-10-13
22
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-10-11
22
2019-10-12
2
400
2019-10-13
4
700
2019-10-11
3
600
2019-10-12
20
2019-10-13
12
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (77)
2019-10-11
35
2019-10-12
Sawicki Piotr
Stadnina Koni Dębno
LARIDOR (92)
2019-10-11
30
2019-10-12
21
2019-10-13
17
2019-10-11
19
2019-10-12
8
100
2019-10-13
30
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
2019-10-11
12
25
2019-10-12
16
2019-10-13
21
2019-10-11
13
2019-10-12
3
300
2019-10-13
16
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2019-10-11
9
25
2019-10-12
12
2019-10-13
2
750
2019-10-11
29
2019-10-12
7
100
2019-10-13
1
2000
2019-10-11
25
2019-10-12
35
2019-10-13
6
300
U2 (73)
2019-10-11
23
2019-10-12
24
2019-10-13
12
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
WHO KNOWS (100)
2019-10-11
34
2019-10-12
33
2019-10-12
11
2019-10-13
33
ASTERIX (101)
2019-10-11
4
200
2019-10-12
11
2019-10-13
3
1000
Urbańska Malwina
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-10-11
52
2019-10-12
38
2019-10-13
18
JERIMO (53)
2019-10-11