Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne
Dąbrówka Mała, 11-13 października 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:07:57
2019-10-09 21:54:14
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6/L/Licencyjny
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:50
2019-10-09 19:44:41
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:29:16
2019-10-09 17:03:01
Dawid Czarnecki JARRANT WB
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:08:29
2019-10-09 17:02:32
Dawid Czarnecki CARTEMOR
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:28:47
2019-10-09 16:44:19
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:29:34
2019-10-09 16:43:33
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
96 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:09:06
2019-10-09 16:42:57
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 22:09:16
2019-10-09 16:39:27
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:59:38
2019-10-09 12:59:38
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:45
2019-10-09 12:40:28
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:49
2019-10-09 10:57:58
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:52
2019-10-09 10:57:24
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:56:59
2019-10-09 09:54:53
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:10
2019-10-08 23:41:58
Dominika Jelińska HENRIKAS
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 12:57:18
2019-10-08 23:30:58
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
87 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:27
2019-10-08 23:29:43
Martyna Pietroń HARLEY
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:30:09
2019-10-08 20:00:36
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
85 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:45
2019-10-08 17:54:52
Małgorzata Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:57:54
2019-10-08 17:53:58
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-09 12:58:05
2019-10-08 17:49:21
Ewelina Kusaczuk NEMO
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:40:40
2019-10-08 12:17:08
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:01:01
2019-10-08 11:45:22
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-08 08:27:22
2019-10-08 07:09:26
Julia Ostrowska BY THE WAY
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:27:05
2019-10-07 21:05:08
Magdalena Zalewska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:32
2019-10-07 19:59:14
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:24
2019-10-07 19:54:57
Dainis Ozols ICE
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:20
2019-10-07 19:53:44
Dainis Ozols GREDZENS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:26:14
2019-10-07 19:43:44
Wiktoria Polakowska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:19:11
2019-10-07 19:00:28
Nikola Korpal SALWADOR
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:38:23
2019-10-07 16:05:55
Justyna Wrótna LE SOLEI
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-07 14:26:27
2019-10-07 14:15:28
Marcin Wnuczko AMY
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:59:41
2019-10-07 09:09:40
Łukasz Jończyk EL VITELLO
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:02:15
2019-10-07 09:01:22
Dominika Hestkowska BALANS
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:38:27
2019-10-06 23:42:05
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 14:37:52
2019-10-06 22:48:18
Maria Dolya CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 14:38:05
2019-10-06 22:44:43
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 14:38:11
2019-10-06 22:43:36
Roman Karpenko CORNLAS Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:38:53
2019-10-06 20:18:11
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:39:18
2019-10-06 19:41:17
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:39:32
2019-10-06 19:27:54
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:39:36
2019-10-06 19:27:31
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-07 08:43:15
2019-10-06 19:26:33
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:30:51
2019-10-06 19:23:57
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-07 08:43:37
2019-10-06 19:23:17
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:43:45
2019-10-06 14:14:19
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:43:53
2019-10-06 14:13:35
Lucjan Tarnowski GREY
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 08:44:09
2019-10-06 14:12:08
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:00
2019-10-06 09:44:33
Tomasz Miśkiewicz DIMROY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:09
2019-10-06 09:23:53
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:19
2019-10-06 08:34:16
Monika Pasik LORDI
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:21
2019-10-06 08:33:16
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:23
2019-10-06 08:32:34
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 10:38:26
2019-10-05 22:27:41
Aleksandra Huniewicz CON PASSIONE
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 08:08:57
2019-10-05 21:26:52
Weronika Minkiewicz NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 07:31:08
2019-10-05 16:28:29
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 17:05:30
2019-10-04 17:56:11
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:49:21
2019-10-03 21:56:50
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:49:27
2019-10-03 21:31:12
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:49:33
2019-10-03 20:55:45
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:59:24
2019-10-03 12:04:52
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:12
2019-10-03 11:15:17
Agnieszka Sobolewska SILVER V
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 12:58:35
2019-10-03 11:14:50
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:25:41
2019-10-02 21:12:48
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 09:02:45
2019-10-01 22:33:18
Beata Kamińska CHARMING BOY SZ
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:18
2019-10-01 20:33:35
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:25
2019-10-01 19:13:29
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:32
2019-10-01 17:26:10
Krzysztof Retka ALO SILIO P
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:38
2019-10-01 14:35:12
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:51
2019-09-30 18:00:26
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:20:58
2019-09-30 17:13:48
Sebastian Białczak HUACA L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:05
2019-09-30 17:13:24
Sebastian Białczak ALEXIS BH
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:13
2019-09-29 18:56:09
Kacper Niewiadomski KOKAINA HIPPICA
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:32:26
2019-09-29 17:04:42
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:26
2019-09-29 10:22:10
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:33
2019-09-27 21:31:13
Monika Jaworska EUFORIA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:41
2019-09-27 21:13:31
Zuzanna Juchniewicz POLISA
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:47
2019-09-27 21:10:38
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:21:52
2019-09-27 21:09:20
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:49:03
2019-09-27 16:22:38
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:29
2019-09-27 09:10:17
Cezary Kalinowski LORD OF THE RING KG
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:43
2019-09-27 09:08:40
Cezary Kalinowski DOVER
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:49
2019-09-27 06:53:53
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:19:56
2019-09-27 06:53:31
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:03
2019-09-26 22:16:26
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:27
2019-09-26 20:25:53
Markuss Roberts Vasiļjevs LANGO
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:33
2019-09-26 20:23:54
Markuss Roberts Vasiļjevs EDER
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:37
2019-09-26 20:21:58
Žanna Metus KUZCO KRUIMER
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:20:41
2019-09-26 20:20:56
Žanna Metus CURTIS
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-02 10:22:18
2019-09-26 20:12:15
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-02 10:22:51
2019-09-26 18:55:53
Maja Zielonka CARDIF Z
  • 2x 5 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 09:32:41
2019-09-25 11:48:59
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 2x 1 Reg/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:17:58
2019-09-23 22:36:24
Sebastian Białczak EISSPORT
  • 1x 4 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12 Reg/N/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:18:03
2019-09-20 11:18:16
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 2 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 Reg/P/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:25:47
2019-09-20 10:27:52
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 6 Reg/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 Reg/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11 Reg/P/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
2. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
3. Białczak Sebastian
2000 (MJ.)
O035248
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
5. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O039773
6. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
7. Ciesielski Andrzej JKS Kierzbuń
8. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
9. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
11. Dolya Maria Horsefarm39
S
None
12. Dziuba Anna POL
2006 (JM.)
O041843
10172785
13. Filipek Paulina Brak
S
O035929
14. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
15. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
16. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
17. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
18. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
19. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (Mł.)
Brak
20. Grena Aija JKS u Robsonów
S
none
21. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
22. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
23. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
24. Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
S
O020219
25. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
26. Jelińska Dominika Jks u Robsonów
2000 (MJ.)
0034802
27. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
28. Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
2003 (J.)
O029249
29. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
30. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
31. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039500
32. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
33. Kamińska Aleksandra LKJ w Gałkowie
S
O048490
34. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (J.)
O040817
35. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
36. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
37. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
38. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
39. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
40. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
brak
41. Kowalski Kamil brak
2004 (JM.)
brak
42. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
43. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
44. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
45. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
46. Kusaczuk Ewelina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
1998 (MJ.)
brak
47. Lyskovka Valerij BLR
S
10054191
48. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
49. Łyczak Anna JKS Kierzbuń
2003 (J.)
brak
50. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
51. Metus Žanna JSK Mustangs
S
LV4373938
52. Michalak Monika bpk
2001 (J.)
O036263
53. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
54. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
55. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
56. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
57. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
58. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
59. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
60. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
61. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
62. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
63. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
Numer PZJ - O045677
64. Ozols Dainis JKS u Robsonów
S
O036153
65. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
66. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
67. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
68. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
69. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
70. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
71. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040566
72. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
73. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
74. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
75. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
76. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
77. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
78. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
79. Rudy Monika WKJ Lublin
S
O022452
80. Sadowska Magdalena JKS Kierzbuń
81. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
82. Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
83. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
84. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
85. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
86. Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (JM.)
LV5204888
87. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
88. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
89. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
90. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
91. Zalewska Magdalena JKS u Robsonów
S
O037229
92. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
93. Zielonka Maja brak
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

120

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

101

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
3.

108

A LEE HOPP Westf. GER 2011 Ogier gniada/170 F: A'Lee Spring Power / Argentinus
M: Djerba / Dinard L
O: HARALD JERGAS
B: NIEMCY
K027953 DE441410770611
4.

88

ABIGAIL SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Ambrozja / Hamlet GO
O: Janusz Branicki
B: Janusz Branicki
K025199 616007530054213
5.

71

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
6.

126

ADALTA CLEAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/166 F: Clear To Jump St Gyvan z
M: Arkona
O: Ewa Hauer
B: Ewa Hauer
Brak 616 009 60 03701 09
7.

52

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
O: Aleksandra Furgo
B: Stadnina koni Liski
Brak 616007600268911
8.

39

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
O: Wiktoria Boraczewska
B: Bogna Huba
K028310 616007661402213
9.

35

ALO SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Aloverien P sp/ Avero hol.
O: Anna Kiełb KIELBEX
B: Witold Polowczyk
K025687 616009610008414
10.

74

AMY OLD. POL 2008 Klacz gniada/165 F: Acolito
M: Rising Sun
O: Marcin Wnuczko
B: Sabrina Hehr
Brak Brak
11.

96

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
O: Paulina Filipek
B: Katarzyna Kaim
K026619 6160070005213
12.

118

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
O: Sonia Przybyła
B: SK Widzów
K020211
13.

113

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
O: Martyna Ostapczuk
B: Robert Stasiuk
K011428 POL007580551206
14.

53

ASTAT Wlkp/poch.trk. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
15.

8

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
16.

49

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: Iwona Szymczyk-Wrońska
K019544 616009580503811
17.

102

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
O: Robert Hestkowski
B: stado ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.o
K024558 616007600162613
18.

68

BOURBON Estońska Sportowa BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boy / Kannan
M: Statuetka / Erot
O: Biznes Park Starogard Gdański
B:
K017203 23300107184111
19.

83

BY THE WAY Trakeńska POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
O: Jks u Robsonów
B: SK Plękity
brak -
20.

37

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
K027404 DE418185038413
21.

22

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
22.

48

CARDIF Z Zangersheide POL 2010 Wałach gniada/176 F: Corvus Z
M: Tre-ratina Z
O: Rafał Zielonka
B: Zangersheide
bark
23.

98

CARTEMOR Westfälisches POL 2012 Wałach gniada/182 F: Cassis/Calypso I
M: Lalelu/Lenero
O: ——
B: —-
—- —-
24.

69

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
O: Katharina Von Der vVeiden
B: Uwe Keler
K011365 Z567106
25.

13

CAVALOR DE BILLY Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding bay/172 F: Cassini 1
M: Racial de la tour Vidal
O: Maria Dolya
B: Non
None Non
26.

91

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
27.

4

CHARMING BOY SZ Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Harper
M: Chuana SZ
O: Beata Kamińska
B: Szuk Edward
K027793 616 007 61 01220 14
28.

78

CHUCK-CHIN L.E. KWPN POL 2007 Wałach gniada/Brak F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B: Jks u Robsonów
K011498 528003000704635
29.

82

CHUCK-CHIN L.E. KWPN NED 2007 Wałach gniada/165 F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B: JKS u Robsonów
K011498 528003000704635
30.

63

CON PASSIONE Westfalska POL 1 Wałach kara/162 F: Caretello B
M: Calapeilis
O: Roman Sudnikiewicz
B: a
brak 1
31.

121

CONCORDE LWB LAT 2013 Mare chestnut/170 F: Colard
M: Corte
O: LATAGRO
B: 3 Vitolu stalli
LV001000001667 -
32.

123

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
O: Wilczewski
B: -
K025714
33.

115

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
O: Robert Hestkowski
B: Robert Hestkowski
K013471 616009600461608
34.

15

CORNLAS Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding grey/175 F: Cornet Obolensky
M: Lasino
O: Belova Maria
B: Zangersheide
None None
35.

31

CURTIS Westfale GER 04.04.2012 Gleiding bay/178 F: Chin Win
M: Collina
O: A. VASILJEVS
B: Martin Dieckhoff
DE 441410555512 DE 441410555512
36.

93

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
O: Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz
B: Marek Romanowski
brak 616 009 60 00952 12
37.

36

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
38.

62

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Penelopa / Poll
O: Monika Powroźnik
B: Monika Pasik
K015479 616009600371009
39.

122

Dicascalla F:
M:
O:
B:
40.

58

DIMROY SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Nimroy / Nimmerdor
M: Drawelta / Weltino
O: Marek Lewandowski
B: -
K022071 616009530315910
41.

25

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
42.

24

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: ///
K023618 Brak
43.

112

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
44.

129

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
O: Maria Belova
B: Holand
brak
45.

29

EDER KWPN LAT 2009 Stalion bay/168 F: Numero Uno
M: Vivi
O: Aleksandrs Vasi?jevs
B: Aleksandrs Vasi?jevs
528003200919673 528003200919673
46.

64

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
47.

21

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
O: Wiktoria Boraczewska
B: Violeta Pliuskiené
K025228 014545
48.

73

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
O: Zuzanna Roefler
B: Łukasz Jończyk
K026827 616009530076313
49.

61

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
K027074 25000114524131A
50.

42

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
51.

70

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
O: Zuzanna Gilla
B: Maryna Kowalska
brak 265347654
52.

66

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
53.

56

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Anna Chebotar
B: Agnieszka Kwiatkowska
K020933 528003201109703
54.

79

GREDZENS LWB LAT 2015 Stalion black/168 F: Gvidons
M: Kanape
O: D.Ozols
B: D.Ozols
LV001000003034
55.

11

GREY SP POL 2008 Wałach gniada F: Alamos
M: Goyja
O: Lucjan Tarnowski
B: Lucjan Tarnowski
K014107
56.

92

HARLEY SP POL 2013 Wałach kasztanowata/161 F: Santiago
M: Harfa
O: Marcin Jopek
B: Olizarewicz Ewa
Brak 616009520045913
57.

90

HENRIKAS TRAK. POL 2010 Wałach gniada/160 F: Veimaras
M: /Gret
O: Primavera Furniture
B: UAB Lietuvos Žirgynas
LTU002520237210
58.

38

HUACA L HOL GER 2012 Klacz gniada/164 F: Quintero / Quantum
M: Welfin / Lavall I
O: Wiktoria Boraczewska
B: Feldhaus Henrike
K025227 Welfin / Lavall I
59.

80

ICE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata F: Up to data
M: Fay
O: Antra Ozola
B: NL
528003201306068
60.

16

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
O: !!!!!!!!
B: ???????
K027768
61.

85

JACERA SP POL 2011 Klacz kara/167 F: cedrus
M: jakucja
O: PIórkowski Tadeusz
B: PIórkowski Tadeusz
K027069 616 009 06 02069 11
62.

18

JARRANT WB KWPN POL 2014 Ogier kara/174 F: Warrant/Numero Uno
M: Wereniki-W
O:
B:
K026616
63.

87

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
O: Marcin Plitt
B: -
K028176 528003201407554
64.

14

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
O: Mariia Belova
B: -
brak -
65.

17

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B: -
K009026 POL009540043504
66.

54

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864 DE418180173614
67.

40

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
K027005 DE418180093914
68.

97

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SK Rzeczna
brak 616 007 60 01144 12
69.

47

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
O: Anna Czajkowska
B: Aleksandra Klamecka
K018124 616009680111609
70.

30

KUZCO KRUIMER KWPN NED 12.05.2015 Gleiding bay/168 F: Eldorado
M: Frauminka
O: A. VASILJEVS
B: J.J. Lucht- Kruimer
528003201504433 52800320154433
71.

111

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
72.

104

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
73.

133

Lancelot F:
M:
O:
B:
74.

28

LANGO LWB LAT 2002 Wałach gniada F: Leitons
M: Flinta
O: Alexandrs Vasiljevs
B: Alexandrs Vasiljevs
None
75.

100

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada/172 F: Solos Landtinus
M: Wiosa
O: Jerzy Wróbel
B: Zenon Brzozowski
K010769 brak
76.

131

Lawenda F:
M:
O:
B:
77.

75

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: xxx
B: xx
K023160 616009600245012
78.

105

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
79.

128

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
O: Andrzej Michalak
B: Witt Pferdezucht
K028348 -
80.

23

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
81.

27

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
82.

60

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
83.

132

Lorenzo F:
M:
O:
B:
84.

119

Lutie F:
M:
O:
B:
85.

41

LVIV PKZ BWP POL 2011 Wałach kara/175 F: Whitaker
M: Syllana
O: Mykola GALANOV
B: Mykola GALANOV
K026699 056002W00298427 105WQ90
86.

89

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
O: JKS u Robsonów
B: brak
K024412
87.

130

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
88.

125

Marina S F:
M:
O:
B:
89.

95

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
90.

114

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
91.

26

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
92.

86

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
93.

106

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Jacek Kapel
B: Barbara Mierzwińska
K018932 616009670114110
94.

94

NEMO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Noel
M: Baśka
O: Jan Kłosek
B: Jan Kłosek
brak -
95.

84

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186 616009600255314
96.

67

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024492 616007600228513
97.

57

NOUBA DES DAMES Z Zangersheide FRA 2012 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba Des Dames/Adelfos
O: Ewa Ogonowska, Piotr Skoneczny
B: Francja
K028182 056015Z55747112
98.

6

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
O: Zuzanna Chwalińska
B: Wojciech Majewski
Brak /
99.

12

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
100.

2

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
101.

116

Pasja F:
M:
O:
B:
102.

59

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971 616999520132411
103.

110

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
104.

107

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
105.

43

POLISA Wielkopolska POL 2015 Klacz gniada/168 F: Lissaro
M: Poezja
O: Zuzanna Juchniewicz
B: Zenon Brzozowski
K027693 616007520047215
106.

81

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
O: JKS U Robsonów
B: Piotr Kłusowski
K027434 -
107.

55

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
O: Luiza Oleszkiewicz
B: IRLANDIA
K028256 372414005510112
108.

34

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
109.

127

RAYA DE RAVEL Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa F: Bolero de Ravel
M: Reyna
O: Andrzej Michalak
B: Skorupa Janusz
K018670
110.

99

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
O: Robert Wilczewski
B: Piotr Wilczewski
K007984 616009600152001
111.

77

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
112.

5

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
O: Adrianna Guziuk
B: Jan Tomasz Procajło
K028536 616009630058814
113.

46

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
114.

134

Taktyka F:
M:
O:
B:
115.

44

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813
116.

45

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: -
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
40
SUM:
40.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
100
SUM:
100.00
Fisiak Marta BPK (LOD)
15
50
SUM:
65.00
Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
40
SUM:
40.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
300
SUM:
300.00
Huniewicz Aleksandra JKS u Robsonow
25
SUM:
25.00
Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Jończyk Łukasz BPK
150
SUM:
150.00
Juchniewicz Zuzanna Hippika Tomaszkowo
100
25
SUM:
125.00
Kowalska Alicja brak
75
SUM:
75.00
Kozań Malwina KJ G-Ride Team
100
SUM:
100.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
100
SUM:
100.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
30
200
SUM:
230.00
Łącka Karolina BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
80
SUM:
80.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15
SUM:
15.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
150
300
SUM:
450.00
Ostapczuk Martyna bpk
25
SUM:
25.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
150
SUM:
150.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
100
100
20
400
400
SUM:
1020.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
15
SUM:
15.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
50
SUM:
50.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
100
40
SUM:
140.00
Rudy Monika WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Świerczyńska Martyna HIPPIKA TOMASZKOWO
30
SUM:
30.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
50
200
50
50
75
300
SUM:
725.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
200
SUM:
200.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Belova Maria
Horsefarm39
2019-10-11
35
2019-10-12
9
2019-10-13
8
2019-10-13
21
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (12)
2019-10-11
21
2019-10-11
Białczak Sebastian
2019-10-11
15
2019-10-12
20
2019-10-13
11
HUACA L (38)
2019-10-11
29
2019-10-12
19
2019-10-13
2019-10-11
10
2019-10-11
39
2019-10-12
28
2019-10-13
10
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (25)
2019-10-11
7
2019-10-12
12
2019-10-13
8
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2019-10-11
41
2019-10-11
19
2019-10-12
2019-10-12
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2019-10-12
10
Lutie (119)
2019-10-12
Ciesielski Andrzej
JKS Kierzbuń
Lawenda (131)
2019-10-13
2019-10-13
10
Lorenzo (132)
2019-10-13
2019-10-13
Czajkowska Dorota
BPK
2019-10-11
14
2019-10-11
26
2019-10-12
5
2019-10-12
2019-10-13
15
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2019-10-11
37
2019-10-11
5
40
2019-10-12
24
2019-10-12
23
2019-10-13
2019-10-11
1
2019-10-11
11
2019-10-12
14
2019-10-12
29
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-10-12
7
2019-10-13
4
100
MAGNUS (130)
2019-10-13
9
Dolya Maria
Horsefarm39
2019-10-11
36
2019-10-11
17
2019-10-12
16
2019-10-12
22
2019-10-13
14
Dziuba Anna
POL
MAVANDA (95)
2019-10-11
34
Filipek Paulina
Brak
2019-10-12
15
2019-10-12
5
Fisiak Marta
BPK (LOD)
2019-10-11
10
2019-10-11
5
15
2019-10-12
3
50
2019-10-12
13
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
2019-10-11
32
2019-10-11
9
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
BOURBON (68)
2019-10-11
11
2019-10-12
5
40
2019-10-11
11
2019-10-12
22
2019-10-13
7
Gilla Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
FOCUS (70)
2019-10-11
10
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-12
25
2019-10-13
2019-10-13
7
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (118)
2019-10-12
8
2019-10-12
11
Gowkielewicz Małgorzata
Bpk
DEEJAY (93)
2019-10-13
11
Grena Aija
JKS u Robsonów
CONCORDE (121)
2019-10-12
15
2019-10-12
11
2019-10-13
16
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (93)
2019-10-13
10
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
CONTI (115)
2019-10-12
6
2019-10-12
10
2019-10-13
2
300
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BALANS (102)
2019-10-11
12
2019-10-11
12
2019-10-12
16
2019-10-13
20
Huniewicz Aleksandra
JKS u Robsonow
2019-10-11
6
2019-10-11
4
25
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (42)
2019-10-11
38
2019-10-11
2019-10-12
4
25
2019-10-12
18
2019-10-13
Jelińska Dominika
Jks u Robsonów
2019-10-12
2019-10-12
Jończyk Łukasz
BPK
2019-10-11
28
2019-10-11
2019-10-12
2
150
Juchniewicz Zuzanna
Hippika Tomaszkowo
POLISA (43)
2019-10-12
16
2019-10-12
1
100
2019-10-13
4
25
Juda Natalia
JKS U Robsonów
2019-10-12
2019-10-12
3
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (53)
2019-10-11
2019-10-11
25
2019-10-12
23
2019-10-12
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2019-10-12
13
2019-10-12
21
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2019-10-11
23
2019-10-11
26
2019-10-12
6
2019-10-12
12
2019-10-13
9
2019-10-11
19
2019-10-11
13
DOVER (24)
2019-10-11
6
2019-10-11
12
2019-10-12
17
2019-10-12
2019-10-13
Kamińska Aleksandra
LKJ w Gałkowie
PEPE (59)
2019-10-13
13
2019-10-13
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2019-10-11
31
2019-10-12
2019-10-12
6
2019-10-11
13
2019-10-13
12
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
NEMIROFF (106)
2019-10-11
23
Karpenko Roman
Horsefarm39
2019-10-11
2019-10-11
18
2019-10-12
15
2019-10-13
22
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (67)
2019-10-11
17
2019-10-11
39
2019-10-11
2019-10-12
31
2019-10-12
9
2019-10-12
3
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
2019-10-12
6
2019-10-12
2
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-10-11
26
2019-10-11
30
2019-10-12
12
2019-10-12
13
2019-10-13
15
Kowalska Alicja
brak
2019-10-11
36
2019-10-12
2019-10-13
2
75
2019-10-11
12
2019-10-12
28
2019-10-12
Kowalski Kamil
brak
2019-10-11
9
2019-10-13
6
2019-10-11
2
2019-10-12
8
2019-10-12
9
2019-10-12
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
KAMELOT (17)
2019-10-11
2
100
2019-10-11
6
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LAMBI II (104)
2019-10-13
6
2019-10-13
1
100
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-10-11
21
2019-10-11
16
2019-10-12
21
2019-10-12
23
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
2019-10-11
4
30
2019-10-11
2
200
2019-10-12
8
Kusaczuk Ewelina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
NEMO (94)
2019-10-13
2
2019-10-13
1
2019-10-13
Lyskovka Valerij
BLR
Pasja (116)
2019-10-12
8
2019-10-12
27
2019-10-13
14
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
2019-10-11
2019-10-11
15
2019-10-12
19
2019-10-12
30
2019-10-13
5
25
Łyczak Anna
JKS Kierzbuń
Lancelot (133)
2019-10-13
17
2019-10-13
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
POLECZKA (107)
2019-10-11
8
2019-10-11
8
2019-10-13
19
Metus Žanna
JSK Mustangs
2019-10-11
8
2019-10-12
2
2019-10-13
4
2019-10-11
15
2019-10-12
19
CURTIS (31)
2019-10-11
5
2019-10-11
33
2019-10-12
17
2019-10-12
7
2019-10-11
2019-10-13
16
Michalak Monika
bpk
2019-10-13
6
LINTO (128)
2019-10-13
13
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-10-11
1
80
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-11
16
2019-10-11
7
2019-10-12
19
2019-10-13
8
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
DIMROY (58)
2019-10-11
34
2019-10-11
2019-10-12
24
2019-10-12
2019-10-13
5
15
Miszczuk Katarzyna
bez przynależności klubowej
JACERA (85)
2019-10-12
27
2019-10-12
26
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (101)
2019-10-11
33
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (45)
2019-10-11
1
150
2019-10-11
1
300
2019-10-12
25
2019-10-12
9
2019-10-13
10
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-10-11
19
2019-10-11
16
2019-10-11
24
2019-10-12
30
2019-10-12
2019-10-13
19
MORIS-L (26)
2019-10-12
25
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2019-10-11
24
2019-10-11
8
2019-10-12
12
2019-10-12
22
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-10-11
13
Ostapczuk Martyna
bpk
ARISTA (113)
2019-10-11
17
2019-10-12
5
25
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
2019-10-12
21
2019-10-12
20
Ozols Dainis
JKS u Robsonów
2019-10-11
3
2019-10-11
37
2019-10-12
10
2019-10-13
9
ICE (80)
2019-10-11
35
2019-10-11
11
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
2019-10-11
3
150
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LORDI (60)
2019-10-11
38
2019-10-11
4
100
2019-10-12
3
100
2019-10-12
17
2019-10-13
11
2019-10-11
2019-10-11
29
2019-10-12
14
2019-10-12
2019-10-13
18
2019-10-11
5
20
2019-10-11
16
2019-10-12
14
2019-10-12
1
400
2019-10-13
1
400
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-12
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (44)
2019-10-11
14
2019-10-11
40
2019-10-11
9
2019-10-12
8
2019-10-12
14
2019-10-13
3
200
HARLEY (92)
2019-10-11
18
2019-10-11
7
2019-10-12
4
2019-10-12
7
Piórkowska Maria
niezrzeszony
KUBA (97)
2019-10-12
32
2019-10-12
4
Płoskonka Konstancja
bpk
Marina S (125)
2019-10-13
12
2019-10-13
5
Podsiadło Daria
Kielecki Klub Jeździecki
DELEKTA (36)
2019-10-11
17
2019-10-12
7
2019-10-12
2019-10-13
11
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2019-10-12
5
15
2019-10-12
1
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-10-12
25
2019-10-12
10
2019-10-13
4
50
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
PICCOLO (110)
2019-10-11
25
2019-10-11
14
2019-10-12
6
2019-10-13
18
DURANO G (112)
2019-10-11
15
2019-10-12
4
100
2019-10-13
5
40
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (26)
2019-10-11
31
2019-10-11