Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Eliminacje IX Halowego Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 9-11 listopada 2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
173 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 09:05:36
2019-11-08 09:01:25
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 08:25:37
2019-11-07 23:59:33
Agata Giza FOKUS
  • 2x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
171 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 08:25:22
2019-11-07 23:58:44
Gabriela Ostrowska MONSTER
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
170 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 08:25:15
2019-11-07 21:50:06
Marta Czajkowska PROTON
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
169 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 08:25:07
2019-11-07 21:37:02
Dominika Obrębska FRUGO (FERDEK)
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/Kuce do 131/Dwunawrotowy
168 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 08:24:59
2019-11-07 21:35:51
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
167 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-08 08:24:49
2019-11-07 21:34:53
Magdalena Fras NEMO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:06:46
2019-11-07 20:57:00
Dominika Koper TOSKANIA
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:06:49
2019-11-07 20:53:21
Agata Dąbrowska TORNADO
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 21:00:01
2019-11-07 19:25:45
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 20:59:59
2019-11-07 19:25:02
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:24:11
2019-11-07 17:55:21
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:24:29
2019-11-07 17:06:50
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
160 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-07 10:30:31
2019-11-07 10:20:40
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:20:09
2019-11-07 09:46:16
Hanna Załęska AISHA
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:24:40
2019-11-07 08:40:54
Marcela Kopcych NAUTIKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:20:23
2019-11-06 21:57:04
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:20:13
2019-11-06 20:20:03
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:19:43
2019-11-06 20:18:52
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:19:53
2019-11-06 20:09:10
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:19:58
2019-11-06 18:00:32
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:20:03
2019-11-06 17:50:13
Alicja Matusewicz LAGUNA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:20:22
2019-11-06 16:10:18
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:20:53
2019-11-06 15:28:05
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:20:58
2019-11-06 14:32:32
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:21:04
2019-11-06 14:17:25
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:21:08
2019-11-06 14:16:15
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:21:12
2019-11-06 14:14:49
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:21:18
2019-11-06 14:14:02
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:21:24
2019-11-06 14:12:18
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 13:53:13
2019-11-06 13:42:08
Joanna Nowicka KASTOR G
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
142 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-06 13:53:25
2019-11-06 13:33:40
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-06 13:53:33
2019-11-06 13:31:23
Małgorzata Guślakow NESTO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:43:40
2019-11-06 07:32:00
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:45:32
2019-11-05 21:40:12
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:45:40
2019-11-05 21:38:01
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:45:48
2019-11-05 21:36:47
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:28:29
2019-11-05 17:51:17
Barbara Dębowska LARRY
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:28:20
2019-11-05 17:49:33
Wiktoria Krośnicka LARRY
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:28:19
2019-11-05 17:46:18
Damian Borkowski ELASTOR M
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:32
2019-11-05 17:15:15
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:28:12
2019-11-05 13:22:53
Marta Krajnik WIGOR
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:06:16
2019-11-05 12:05:11
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:08:15
2019-11-05 12:04:35
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:08:24
2019-11-05 11:40:40
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:08:35
2019-11-05 11:39:29
Jakub Mroczek ANDER
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 11:45:19
2019-11-05 08:48:08
Karolina Szostawicka FAMA
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:08:32
2019-11-04 22:18:31
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:08:44
2019-11-04 20:53:51
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
124 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-05 08:09:02
2019-11-04 19:10:13
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
123 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-05 08:09:14
2019-11-04 19:09:28
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:09:48
2019-11-04 14:44:34
Julia Dworczyk GOTHIKA
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:09:58
2019-11-04 09:36:56
Monika Dudkowska SORENTO
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:14
2019-11-04 09:12:31
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:25
2019-11-04 09:12:17
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:33
2019-11-04 09:10:34
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:43
2019-11-04 08:56:31
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:44
2019-11-04 08:55:59
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:48
2019-11-04 08:55:33
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:10:53
2019-11-04 08:54:56
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:11:04
2019-11-04 08:53:52
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:11:07
2019-11-04 08:52:59
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:03:43
2019-11-04 08:30:00
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
110 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-05 08:11:29
2019-11-04 08:29:24
Michal Bazyl QUINGHAI
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:11:42
2019-11-04 08:26:22
Michal Bazyl CORLEONE
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:11:46
2019-11-04 06:50:00
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:11:49
2019-11-04 06:44:52
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:12:00
2019-11-03 23:46:12
Dominika Jelińska HENRIKAS
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:27:41
2019-11-03 19:56:17
Laura Piotrowicz PABLO
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:55:33
2019-11-03 19:40:51
Anastasiia Yarmolyuk JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:55:47
2019-11-03 19:40:17
Anastasiia Yarmolyuk COMMAND
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:12:27
2019-11-03 19:38:47
Wiktoria Polakowska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:12:34
2019-11-03 19:15:19
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:27:21
2019-11-03 18:34:48
Laura Kulita FOKUS
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:12:54
2019-11-03 15:25:20
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:13:05
2019-11-03 14:48:57
Paulina Filipek APRILLIS
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:27:16
2019-11-03 13:49:18
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:13:21
2019-11-03 11:28:24
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:13:26
2019-11-03 11:06:23
Natalia Palmowska LVIV PKZ
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:13:31
2019-11-03 11:04:55
Natalia Palmowska CEREMBER ME M
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:13:54
2019-11-02 19:31:27
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:14:03
2019-11-02 19:30:24
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:14:13
2019-11-02 14:48:03
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:14:18
2019-11-02 13:55:38
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:14:21
2019-11-02 13:55:14
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:27:02
2019-11-02 13:54:42
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:14:46
2019-11-01 20:13:24
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:14:56
2019-11-01 17:12:38
Martyna Dziarkowska MADAME TUSSAUDS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:15:05
2019-11-01 14:36:31
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:15:11
2019-11-01 14:08:10
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:15:18
2019-10-31 20:50:36
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:15:24
2019-10-31 19:36:12
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:26:56
2019-10-31 18:02:34
Julia Mazurek TOAST
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:15:42
2019-10-31 14:47:47
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:16:32
2019-10-31 07:23:07
Natalia Galińska SANSEVILLA
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 18:28:19
2019-10-30 21:45:34
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:15:50
2019-10-30 21:45:14
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:26:41
2019-10-30 21:30:24
Emilia Kociszewska QUATERBELL S
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:16:00
2019-10-30 20:52:26
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:17:50
2019-10-30 20:51:55
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:19:13
2019-10-30 20:49:52
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/Kuce do 131/Dwunawrotowy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:19:21
2019-10-30 20:49:09
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:16:38
2019-10-30 20:45:41
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:26:32
2019-10-30 19:35:18
Maja Witkowska SOUL
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:20:22
2019-10-30 19:24:36
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:20:29
2019-10-30 19:23:55
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:20:38
2019-10-30 19:23:08
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:20:46
2019-10-30 19:22:23
Piotr Sawicki ARIBA
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-31 13:21:01
2019-10-30 19:21:46
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:21:09
2019-10-30 17:32:54
Beata Ejankowska CORTINELLA
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 13:21:18
2019-10-30 17:31:35
Beata Ejankowska LEXTOR
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:26:16
2019-10-30 11:24:27
Aleksandra Zalewska LITTLE EAR
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/Kuce do 131/Dwunawrotowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:15:50
2019-10-30 08:53:06
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:15:48
2019-10-30 08:47:03
Monika Michalak LINTO
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:15:36
2019-10-30 08:46:10
Monika Michalak RAYA DE RAVEL
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:52:28
2019-10-29 13:34:37
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:52:34
2019-10-29 10:46:52
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:52:40
2019-10-28 12:26:52
Nikola Przybylska SAK SANT NOEL J
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:29:20
2019-10-27 20:00:05
Maria Dolya CAVALOR DE BILLY Z
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:29:22
2019-10-27 19:59:17
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:29:24
2019-10-27 19:58:23
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:29:28
2019-10-27 19:57:58
Roman Karpenko KERRY-FULL
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:29:31
2019-10-27 19:56:28
Roman Karpenko CORNLAS Z
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:25:57
2019-10-27 19:55:57
Maria Kolesnik BULAT
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:25:49
2019-10-27 19:54:44
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:30:28
2019-10-27 19:54:24
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:25:32
2019-10-27 19:54:04
Marysia Noga NESTOR
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:57
2019-10-27 19:53:40
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:48:07
2019-10-27 19:53:26
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:48:11
2019-10-27 19:52:59
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 18:27:55
2019-10-27 11:23:50
Klara Rekuć SZANTA
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:25:12
2019-10-27 11:22:37
Izabela Czerwińska PORSHE
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:31:48
2019-10-25 21:07:22
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:24:57
2019-10-25 21:06:51
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 07:32:09
2019-10-25 21:06:18
Kornelia Bawszewicz CZAKIN
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:10:54
2019-10-25 09:05:04
Robert Hestkowski ELDORADO
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:02
2019-10-24 22:09:18
Justyna Wrótna LE SOLEI
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:12
2019-10-24 22:08:24
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:20
2019-10-24 22:07:45
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:27
2019-10-24 22:06:59
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:36
2019-10-24 22:06:18
Laura Brulińska LUISIANA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:44
2019-10-24 22:05:38
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 11:11:56
2019-10-24 22:04:56
Katarzyna Maksymiuk KASANDRA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:42:52
2019-10-24 11:39:28
Robert Hestkowski LION
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:50:11
2019-10-24 11:37:10
Robert Hestkowski PELARIS
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:24:49
2019-10-23 16:49:34
Bartosz Żyśko NAKON
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:24:45
2019-10-23 16:49:07
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 11:10:15
2019-10-23 11:04:21
Paulina Tomaszewska WHO KNOWS
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 11:10:21
2019-10-23 11:04:02
Paulina Tomaszewska ASTERIX
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 12:42:36
2019-10-23 11:03:10
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 11:10:26
2019-10-23 11:02:51
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 11:10:29
2019-10-23 11:02:14
Agnieszka Cichanowicz A LEE HOPP
  • 2x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:24:25
2019-10-23 10:49:32
Damian Zalewski PALMIRA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:24:14
2019-10-23 10:46:59
Aleksandra Zalewska PALMIRA
  • 1x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 11:11:01
2019-10-22 20:18:06
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 11:11:07
2019-10-22 20:17:15
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 18:27:33
2019-10-22 15:59:30
Olga Świątkowska MONTBLANC 11
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:48:16
2019-10-21 14:24:29
Maryia Mikhailava FLAMENCO SONG
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:45:22
2019-10-21 14:22:16
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 07/CC/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/CC/Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:10:40
2019-10-21 10:14:21
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 18:27:21
2019-10-20 13:10:16
Alicja Ciarczyńska WOULD LOVE
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 20:06:25
2019-10-20 13:08:54
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/C/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:23:54
2019-10-20 11:14:52
Weronika Łukaszewicz VYŠNIA
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:15:16
2019-10-18 19:30:58
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 05/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:43:14
2019-10-18 10:14:37
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 04/P/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:23:37
2019-10-17 22:09:44
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:43:34
2019-10-17 22:08:42
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:43:42
2019-10-17 22:07:57
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 02/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:23:20
2019-10-17 20:08:01
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:23:17
2019-10-17 20:06:52
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:21:29
2019-10-16 16:17:54
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 03/L/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:49:17
2019-10-14 18:56:17
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/Kuce do 131/Dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:49:26
2019-10-14 18:55:20
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 01/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
3. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
4. Bawszewicz Kornelia KJ Palmowski
S
O028240
5. Bazyl Michal JKS Karolina
O003631
6. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
7. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
8. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
9. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
10. Borkowski Damian OJ Sebory
S
brak
11. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043972
12. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
13. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
14. Czajkowska Marta Brak
2008 (Mł.)
Brak
15. Czerwińska Izabela KJ Żarnowo
2007 (JM.)
O054033
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
19. Dębowska Barbara OJ Sebory
S
brak
20. Dolya Maria Horsefarm39
S
None
21. Dudkowska Monika KJ Stania Szyldak
S
O022478
22. Dworczyk Julia Niezrzeszona
2003 (J.)
O044932
23. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
24. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
25. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
26. Filipek Paulina Brak
S
O035929
27. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
28. Galińska Natalia niezrzeszona
S
O013721
29. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
30. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
31. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
32. Giza Agata SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O050203
33. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
34. Gowkielewicz Maja Bpk
2010 (Mł.)
Brak
35. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (Mł.)
Brak
36. Grudzińska Amelia brak
2006 (JM.)
brak
37. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
38. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
39. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
40. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
41. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
42. Jelińska Dominika Jks u Robsonów
2000 (MJ.)
O034802
43. Joźwiak Arkadiusz bpk
1998 (MJ.)
O021021
44. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
45. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
46. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039500
47. Kamińska Aleksandra LKJ w Gałkowie
S
O048490
48. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
49. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (J.)
O045047
50. Kociszewska Emilia JKS Karolina
2004 (JM.)
o057745
51. Kolesnik Maria Horsefarm39
2005 (JM.)
None
52. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
53. Kopcych Marcela Brak
2009 (Mł.)
Brak
54. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
brak
55. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
56. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
57. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
58. Kowalski Kamil brak
2004 (JM.)
brak
59. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
60. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O044014
61. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
62. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
63. Krajnik Marta Brak
2005 (JM.)
Brak
64. Kramarczyk Anna -
1998 (MJ.)
O049338
65. Krośnicka Wiktoria OJ Sebory
S
brak
66. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
67. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
68. Kulita Laura Bpk
2008 (Mł.)
Brak
69. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
70. Lyskovka Valery Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego -Indeco Sza
S
71. Łukaszewicz Weronika KJ Bracia Romanowscy
S
Brak
72. Maciejczyk Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O038542
73. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
74. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
75. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
76. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
77. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
78. Mazurek Julia Bpk
2004 (JM.)
Brak
79. Michalak Monika bpk
2001 (J.)
O036263
80. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
81. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
82. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
83. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
84. Noga Marysia BPK
2009 (Mł.)
brak
85. Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
1998 (MJ.)
O019204
86. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (JM.)
O039176
87. Ostapczuk Martyna Kj chraboly
2002 (J.)
O039176
88. Ostrowska Gabriela SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2002 (J.)
BRAK
89. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
90. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
91. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
92. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
93. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
94. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (J.)
O037230
95. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
96. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
97. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O027122
98. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
99. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
100. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
101. Przybylska Nikola -
2004 (JM.)
O040574
102. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
103. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (JM.)
O035620
104. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
105. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
106. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
107. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
108. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (JM.)
O046559
109. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
110. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
111. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
112. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
2008 (Mł.)
O045627
113. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
114. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
115. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
116. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
117. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
118. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
119. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
120. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
121. Witkowska Maja KJ Bracia Romanowscy
2009 (Mł.)
Brak
122. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
1998 (MJ.)
O024686
123. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
Brak
124. Yarmolyuk Anastasiia JKS u Robsonów
2002 (J.)
O046719
125. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
126. Zalewska Aleksandra niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
127. Zalewski Damian niezrzeszony
2002 (J.)
brak
128. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O043967
129. Żyśko Bartosz bpk
2010 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

A LEE HOPP Westf. GER 2011 Ogier gniada/170 F: A'Lee Spring Power / Argentinus
M: Djerba / Dinard L
K027953 DE441410770611
2.

142

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
3.

107

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
4.

22

AISHA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/175 F: Colox Cup
M: Atrakcja
K028469
5.

63

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
K026524 616009530056913
6.

151

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
7.

149

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
8.

113

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
K028533 616007600163511 brak
9.

133

APRILLIS Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
10.

51

ARAMIS Wielkopolska POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 Nn
11.

82

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
12.

106

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K027032 616009670094313
13.

46

ARISTA Traken POL 2006 Klacz gniada/161 F: Dalet
M: Arenda
K011428 brak
14.

180

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
15.

70

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
16.

132

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
K017151
17.

192

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent
M: Bulimia
K024558 616007600162613
18.

5

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
19.

160

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
K013531
20.

128

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
K025682 703955
21.

80

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
22.

141

BOURBON Estońska Sportowa BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boy / Kannan
M: Statuetka / Erot
K017203 23300107184111
23.

26

BULAT Trakenen RUS 2012 Stalion black/167 F: Piramus
M: Kometa
None None
24.

148

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
25.

1

CARMANA'S NEPTUN Kuc Walijski POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
26.

66

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
K022024 DE421000319309
27.

174

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
28.

140

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
K011365 Z567106
29.

86

CAVALOR DE BILLY Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding bay/172 F: Cassini 1
M: Racial de la tour Vidal
None Non
30.

136

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
31.

104

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
32.

130

CHUCK-CHIN L.E. KWPN POL 2007 Wałach gniada/Brak F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
33.

123

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
34.

40

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
35.

49

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee I V / Calypso I I I
K009596
36.

163

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
K011800 DE418180020305
37.

72

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
38.

126

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
39.

90

CORNLAS Z Zangersheide RUS 2013 Gleiding grey/175 F: Cornet Obolensky
M: Lasino
None None
40.

122

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
K021595 752004041201160
41.

108

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 POL009610219208
42.

118

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
43.

121

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian
M: Dornroshen IV
K023990 DE431310558813
44.

93

CZAKIN SP POL 2007 Wałach gniada/173 F: Karbit / Rubin
M: Cyna / Darwin
K013094 POL009520039507
45.

156

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
K022781
46.

112

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
47.

179

DAYSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
48.

176

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
brak 616 009 60 00952 12
49.

193

DEEJAY SP POL nn Klacz kasztanowata/nn F: nn
M: nn
K021312 nn
50.

172

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K016373 6160060050610
51.

120

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Penelopa / Poll
K015479 616009600371009
52.

67

DIASSINI HOL POL 2009 Gleiding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
53.

194

Dicascalla F:
M:
54.

119

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
K014785 POL732010038709 104PX96
55.

144

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
56.

131

DUMNA CLEAR SP POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Duma / Graf Quidam
K022626 61600960370009
57.

87

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
58.

59

ELASTOR M Małopolska POL 2012 Wałach skarogniada/170 F: Efekt
M: Elandra
brak 616 006 51 01916 12
59.

76

ELDORADO BRAK POL 2013 Wałach gniada/160 F: brak
M: brak
brak brak
60.

57

FAMA - POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Friday
M: Vijoklis
K026719 616006661108010
61.

2

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
62.

15

FLAMENCO SONG HOL. POL 2013 Klacz siwa F: Hickstead KWPN/ Hamlet
M: U-Cascada hol./ Cassini I hol.
K025658 DE421000600913
63.

54

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
brak 265347654
64.

187

FOKUS KUC POL 2014 Wałach inna/kuc:139 F: T'Karino
M: Flora
BRAK 616013661241614
65.

50

FOKUS KUC POL 2009 Wałach skarogniada/kuc:137 F: X
M: X
X X
66.

158

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
K020664
67.

24

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel
M: Fala
brak POL009600101302
68.

110

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
69.

139

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
70.

117

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
71.

91

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 .
72.

74

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala
K022919 616999600367009
73.

114

GOTHIKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Gama
K026856 616009600128915
74.

34

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
75.

99

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
None
76.

62

H DOMINIQUE V KWPN BEL 2012 Wałach gniada F: Campbell VLD / Cassini I
M: Dominique V / Sam R
K023418 528003201205326
77.

173

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
78.

28

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 Wałach siwa/167 F: Avantos
M: Pamina T
Brak 528003201205270
79.

129

HENRIKAS TRAK. POL 2010 Wałach gniada/160 F: Veimaras
M: /Gret
K025363
80.

178

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
81.

169

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
K016347 POL009600084904
82.

105

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
K027768
83.

134

JACERA SP POL 2011 Klacz kara/167 F: cedrus
M: jakucja
K027069 616 009 06 02069 11
84.

48

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
K018917 056002W00291753 106EY98
85.

127

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
86.

150

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
87.

88

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
brak -
88.

68

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
89.

146

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
90.

83

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
91.

159

KASTOR G Holsztyńska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Catoki
M: Kalinka IX
K015381 DE421000039106
92.

89

KERRY-FULL Westfalen RUS 2015 Gleiding bay/175 F: Quilano(quidam de revel)
M: Eiforia
None None
93.

154

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
94.

177

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus
M: Kenia
K026010 616 007 60 01144 12
95.

155

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
K019865
96.

103

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
97.

171

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada/172 F: Solos Landtinus
M: Wiosa
K010769 brak
98.

58

LARRY SP POL 2009 Wałach siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 53 03474 09
99.

77

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
100.

166

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
101.

109

LEXTOR SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Nevados S /
M: Legenda /
K028629 616007520035415
102.

98

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
103.

84

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 11767
104.

35

LITTLE EAR Welshponny POL 2002 Ogier siwa/kuc:128 F: Kulltorps yrpol
M: Kohls nana
brak brak
105.

157

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
K026046 616009600245414
106.

81

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
K013721 POL007000000524
107.

135

LVIV PKZ BWP POL 2011 Wałach kara/175 F: Whitaker
M: Syllana
K026699 056002W00298427 105WQ90
108.

143

MADAME TUSSAUDS Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/- F: Mango
M: Magia
K024412 -
109.

167

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
K024412
110.

168

MARINA S Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz ciemnogniada/170 F: Grand De La Cour
M: Markiza
brak brak
111.

164

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
112.

137

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
113.

124

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
114.

186

MONSTER Arabska POL 2010 Wałach gniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999600334010
115.

21

MONTBLANC 11 HANN GER 2014 Gleiding white/179 F: Marius Claudius
M: Silvana/Stakkato
K026346 DE431316716114
116.

23

NAKON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis
M: Nuta-A
K016565 616009600288206
117.

61

NAUTIKA Wlkp/poch.trk POL 2003 Klacz gniada/166 F: IGNAM
M: NIPA
K013231 POL007600078803
118.

182

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
brak
119.

161

NESTO Wielkopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Lissaro
M: Niwa
brak brak
120.

29

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
121.

64

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
122.

53

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
123.

79

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
124.

95

NOTARIS Wlkp/trak POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
K024492 616007600228513
125.

92

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
K027764 616009510254613
126.

25

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
127.

47

PABLO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
Brak Brak
128.

145

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
129.

20

PALMIRA Wielkopolska POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Słowak
M: Parada
brak brak
130.

3

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
131.

191

Pasja F:
M:
132.

85

PELARIS WLKP POL 2006 Ogier siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
K010583 POL007600276006
133.

8

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
K025971 616999520132411
134.

195

PIĘKNA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
135.

4

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
136.

33

PORSHE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/166 F: NN
M: NN
brak
137.

188

PRESJA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
Brak POL 007600012106
138.

147

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
K027434 -
139.

185

PROTON Pełna Krew Angielska POL 2015 Wałach siwa/160 F: ECOSSE
M: PALIXODIA
Brak 616POL15008685T
140.

39

QUATERBELL S OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterback /
M: Sardynia /
K021362 DE456570167112
141.

125

QUINGHAI SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: xxx
M: xxx
brak
142.

190

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
K024820
143.

97

RAYA DE RAVEL WLKP POL 2010 Klacz siwa/- F: Bolero De Ravel /
M: Renya /
K018670 616007640088110
144.

96

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 Wałach gniada/mk:165 F: Karbon
M: Santolina
K027073 brak
145.

170

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
146.

111

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
K024491
147.

11

SANSEVILLA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/170 F: Iluzjon
M: Sakwa
K027264 616007600317610
148.

6

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Bockman'S Looping / Lasino
M: Saragossa / Lansjer L
K020397 61600954002012
149.

37

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
K007396 POL009660474402
150.

115

SORENTO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
151.

42

SOUL KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Strayer's Samson
M: Sonia
Brak
152.

138

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
153.

32

SZANTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Nippon
M: Sweet Lady PG
K023424
154.

175

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
155.

30

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
K025507
156.

102

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
157.

116

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
158.

56

TOAST SP POL 2000 Wałach skarogniada/170 F: Rytm
M: Tendencja
Brak POL 009 60 01388 00
159.

181

TORNADO KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:132 F: nn
M: nn
brak
160.

101

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
161.

31

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
K019496
162.

94

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
K023573 25000108787592T
163.

65

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
164.

100

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
165.

75

VLADISLAV LAZAR Oldenburger POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Quinto de B/Quinar
M: Via M/Quick Star
K026988 DE 433330855415
166.

10

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028188 LTU008860012011
167.

69

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
168.

45

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
K013270 POL007600225506
169.

162

WIMBLEDON Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
K028468 616007600048415
170.

9

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/X F: D'Cin Cin PG
M: WENDY
K022445 616009520095412
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
80
225
SUM:
305.00
Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
30
SUM:
30.00
Belova Maria Horsefarm39
150
SUM:
150.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
60
50
SUM:
110.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
40
SUM:
40.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
70
SUM:
70.00
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
50
SUM:
50.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
75
SUM:
75.00
Kajko Martyna KJ Palmowski
80
SUM:
80.00
Karpenko Roman Horsefarm39
45
SUM:
45.00
Kowalska Alicja brak
110
SUM:
110.00
Kozińska Barbara BPK (MAZ)
40
SUM:
40.00
Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
50
45
15
20
SUM:
130.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
25
150
30
SUM:
205.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
150
600
SUM:
750.00
Michalak Monika bpk
25
35
SUM:
60.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
50
150
80
450
300
SUM:
1030.00
Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
30
SUM:
30.00
Ostapczuk Martyna bpk
40
SUM:
40.00
Ostapczuk Martyna Kj chraboly
40
SUM:
40.00
Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
100
300
175
800
SUM:
1375.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
75
250
200
400
50
100
100
120
125
40
100
100
SUM:
1660.00
Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
20
SUM:
20.00
Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
150
300
SUM:
450.00
Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
75
SUM:
75.00
Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
300
600
SUM:
900.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
200
190
800
600
SUM:
1790.00
Wikalińska Ewa bpk
50
SUM:
50.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
30
30
50
75