Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Paulina Bpk
2003 (J.)
O045600
2. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
3. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
4. Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice
S
O018356
5. Aniśkiewicz Kinga
6. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
7. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
8. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
9. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
.
10. Borycka Zofia BPK
2007 (JM.)
O054781
.
11. Charadnik Vitalii Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
.
12. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O026802
.
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
15. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
16. Dobrzańska Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2001 (J.)
Brak
17. Domagała Maja SKJ Jakubus
18. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
.
19. Drozdowska Julia BPK
2005 (JM.)
Brak
20. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
.
21. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
22. Duszyńska Aleksandra
23. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
24. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
25. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
26. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
.
27. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
brak
28. Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
000000
29. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
30. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
31. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
---
32. Glińska Patrycja bpk
1999 (MJ.)
brak
33. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
34. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
35. Gordzielik Kinga KJ Metpol Grodziec
2006 (JM.)
O052013
36. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
O051229
37. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
38. Gozdek Krzysztof KJ Okoły
S
O001078
.
39. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
.
40. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
41. Grzesiak Rafał Bpk
S
Brak
42. Gut Oliwia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O047702
43. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
44. Hodera Marcelina OSK VIDAVIA
S
O027542
.
45. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
.
46. Hudzik Witold bpk
S
O039362
.
47. Jagusiak Alicja BPK śl
2008 (Mł.)
0000
.
48. Janasek Aleksandra SKJ Jakubus
49. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
S
O027017
.
50. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
.
51. Jerczyńska Izabela BPK
2008 (Mł.)
Brsk
52. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole
S
O034007
.
53. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
O045427
54. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
.
55. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
.
56. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (MJ.)
Brak
.
57. Kazimierczak Katarzyna Klub Jeździecki Olmet-Osped Ostrów Wlkp.
S
brak
.
58. Kaźmierczak Maja KJ Jeziorki-Osieczna
2003 (J.)
O037399
59. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
.
60. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
.
61. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
.
62. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
.
63. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
.
64. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
.
65. Konieczna Róża Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O039319
10171640
66. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043576
67. Kosakiewicz Oliwia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054453
68. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
.
69. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
.
70. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
.
71. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (J.)
O025141
72. Krystek Paweł SJK Jakubus
73. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
.
74. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
.
75. Kula Anna SKJ Jakubus
76. Kulejewska Sandy KJ Picador
S
O021864
.
77. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
78. Kuterba Maja SKJ Jakubus
79. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
80. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
.
81. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
82. Lisowska Marta SKJ Jakubus
83. Lucińska Weronika LKJ Platan Wrocław
S
O007711
.
84. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
85. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
.
86. Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
S
O006281
.
87. Marczak Agata SKJ Jakubus
88. Maziarz Kamil Brak
2000 (MJ.)
Brak
89. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
.
90. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
.
91. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
92. Mikołajczyk Eryka Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
2007 (JM.)
O052725
93. Morsztyn Maja bpk
2011 (Mł.)
-
94. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (J.)
O035846
.
95. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
96. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
97. Musiałowaska Martyna BPK
2002 (J.)
Brak
98. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
.
99. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
100. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O045850
.
101. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
.
102. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
103. Omari Sarah Team Austria
2003 (J.)
O042512
31845027528
104. Pawelska Agnieszka Klub Jeździecki Amazonka
S
O034282
..
105. Pawlak Sandra BPK
S
O034337
.
106. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
107. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
108. Pietrzak Emilia POL
2003 (J.)
10171142
109. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
110. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
111. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (Mł.)
O052121
112. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
113. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
114. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
.
115. Przewdzięk Oliwia bpk
2009 (Mł.)
brak
116. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
117. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
118. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (J.)
O045612
119. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
120. Pulak Lena
121. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
122. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
123. Rybak-Massalska Lena Róża UKS PRIMO
2007 (JM.)
BRAK
124. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
.
125. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
.
126. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
.
127. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
-
128. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
.
129. Skąpska Aleksandra KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O036344
.
130. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
131. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
132. Śliwińska Alicja SJK Jakubus
133. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
.
134. Smolinska Lilianna SJK Jakubus
135. Solarz-Czakon Aleksandra KJK Solka Międzyrzecze
S
O002098
.
136. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
137. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
138. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
.
139. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
140. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
.
141. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
NONE
142. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
.
143. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
.
144. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
.
145. Szmuc Julia KJ Pegaz Chwałowice
2001 (J.)
O028522
.
146. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (J.)
O028523
.
147. Szołdra Nikola bpk
2007 (JM.)
brak
148. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
.
149. Szura Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
150. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
.
151. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
152. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
.
153. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
.
154. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
.
155. Tomaszewska- Nasiadek Anna SKJ Jakubus
156. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
.
157. Trzeciak Patrycja Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
1998 (MJ.)
O034453
158. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
159. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
160. Waligóra Aleksandra SKJ Jakubus
161. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
162. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
163. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
164. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
165. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
166. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
.
167. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
.
168. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
.
169. Żujewska Wiktoria Bpk
2007 (JM.)
-
170. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

223

ABAJOU SP POL 2009 Klacz siwa/177 F: Bajou Du Rouet
M: Alia Res
O: Daria Szczęsna
B: Jacek Krzysiak
K027473 616009580807909
2.

249

ABEL TASMAN Holenderska NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Dorota Kościelniak
B: Holandia
K011353
3.

262

ABSYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Lasko
M: Aschley/Almaz
O: Marek Kucharski
B: Babiarz-Grzesiuk Agnieszka
brak 616009580427715
4.

341

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
5.

190

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
O: ELTECH Grzegorz Greniuk
B: Bogna Hupa
K025536 616007661401813
6.

191

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
7.

374

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K027744 616999690061512
8.

141

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/- F: Carolus I /
M: Argentyna / Biskwit
O: Agnieszka Szlachta
B: Marek Siudziński
K025337 616009610106414
9.

108

ANELI Haflinger GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
O: Stodoła Natalia
B: Urlich Bóker
brak
10.

157

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher /
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
11.

269

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
12.

264

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: -
K020178 POL013610175508
13.

336

ARABESKA SP POL 2006 Mare chestnut/- F: Klasyk
M: Alma
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
- -
14.

261

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
O:
B:
K027032 616009670094313
15.

293

ARJED - POL 2014 Gleiding bay/- F: -
M: -
O: prof. Lange
B: -
- -
16.

128

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
O: HELENA STASZCZAK
B: ZIĘBA EUGENIUSZ
POL 0120570024206
17.

315

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
O: AGRO-PARTNER Dariusz Mikołajczak
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL006580421507
18.

298

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
O: -
B: -
K016160 DE421000092408
19.

253

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
20.

287

AURA-M SP ALB 2014 Klacz gniada/170 F: Liberatto P
M: Astra
O: Wylęga Łukasz
B: Matras Adam
Brak 616009690062814
21.

163

AVATARA - POL 2010 Mare white/kuc:- F: -
M: -
O: Bartłomiej Jędrzejczyk
B: -
- -
22.

181

AXEL 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/mk:147 F: nn
M: nn
O: Stanisława Gawałek
B: Niemcy
Brak DE 498980263108
23.

131

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
O: Kaja Sabok
B: Urszula Berlińska
Brak 616013670099114
24.

335

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada/164 F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Adamiec
B: H.F.S.M. HARINK
K013846 5280030606180
25.

291

BALOUFINO Westfale GER 2012 Wałach gniada/180 F: Balou du Rouet
M: Narinka
O: Omari Kevin
B: Hubert Gerken
brak brak 276441411157112
26.

160

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier gniada F: Landos I /
M: Landos /
O: SO Gniezno
B: SK Racot
K017298 POL007640032902
27.

122

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
28.

251

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
O: Anna Kownacka Lektorka
B: SK Pępowo
K026651 616007610062414
29.

345

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
O: Izabela Gawęska
B: Andrzej Łaziński
K016855 007611155804
30.

343

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy
M: Babet
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Dominik Gronet
. 616013640053209
31.

372

BEL DE JOUR PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
616009690142810 105QO56
32.

105

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
33.

373

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: A. Vullers
K023405 056015Z55732713
34.

306

BINGO Trakeńska POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Horala
M: Brazilija
O: Mazur Michał
B: Polska
K006807
35.

342

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
36.

381

BLUE SKY F:
M:
O:
B:
37.

228

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
38.

175

BOLERO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy /
M: Beauty /
O: -
B: -
brak 616013640055209
39.

118

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
40.

233

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
41.

280

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
42.

285

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
O: Łukasz Wylęga
B: Janina Glazer
brak
43.

319

C.SILESIA Z Zangersheide POL 2015 Klacz siwa/166 F: Chelssini Z
M: Keyra
O: Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
B: Attis P.P.Rol
Brak Brak
44.

106

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
45.

221

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
46.

296

CANOSSA PZHK POL 2012 Mare bay/- F: Quality time
M: C Dinette
O: Stadnina Koni nad Wigrami
B: -
- -
47.

210

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
O: Wiktoria Krol
B: Paulina Hagel
K024905
48.

305

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
O: AllSet Management
B: Polska
K021098
49.

340

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
50.

266

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
O: Natasha
B: Pavluchenko
K019654 DE418184011810
51.

252

CASKANO HOL POL 2015 Wałach siwa/172 F: Casalito
M: Veltin / Askano
O: Karolina Mazurek
B: Sk Bielin
K028057 DE421000528815
52.

230

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
O: Paweł Jendrośka
B: Boie Behrens
KO25022 DE421000183111
53.

316

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
K020770 xxxxx
54.

325

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Chaman
M: Cyrkonia/Turbud Quirinus
O: Rafał Grzesiak
B: Sk Nad Wigrami
Brak .
55.

391

CHAMPERELLE M OLD POL 2010 Klacz kasztanowata F: Canto / Canturo
M: Havima / Nurjev
O: Józef Marciniak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018677 DE418180168010
56.

339

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
57.

260

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
58.

327

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
O: Agnieszka Marczak
B: .
Brak .
59.

231

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
O: Rafał Szmuc
B: Albers Jens
K011516 DE421000562908
60.

276

COLESTANO Deutsches Sportpferd POL 2011 Ogier siwa/178 F: Colestus
M: Abraxa Z Ariadna Plus S
O: Krzysztof Gozdek
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak DE 455-8702672-11
61.

314

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Hans-Hermann Genicke
K020444 DE421000201911
62.

188

CORLANDO SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus /
M: Conchita / Corland
O: -
B: -
K025598 616009640040811
63.

143

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
64.

205

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
65.

111

DALLAS Wielkopolska POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Izopren
M: Delta
O: Rafał Maziarz
B: Agnieszka Środecka
Brak Brak
66.

324

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
67.

235

DARLING Z Z POL 2010 Wałach gniada/170 F: Diamant Z
M: Nimf Z
O: Andrzej Kisilewicz
B: Zangersheide (Belgia)
brak brak
68.

241

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
69.

136

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
70.

326

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Pasquinel
M: Dolores
O: Jaśmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
Brak .
71.

189

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
O: Karolina Szut
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
72.

329

DIAMOND W SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Hippika Koh i noor
M: Dykcja/Cordial
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
Brak .
73.

303

DIGISPORT CONTANGO HOL POL 2011 Wałach gniada/172 F: .
M: .
O: Jarosław Sekuła
B: Jarosław Sekuła
Brak Brak
74.

164

DOLMET MILKA - POL 2007 Mare white/kuc:- F: -
M: -
O: Michał Rynowiecki
B: -
- -
75.

366

DON CLAVIUS PZHK POL 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Agnieszka OLSZEWSKA, Mieczyslaw OLSZEWSKI
B: Lukasz Wylega
616009610022813 106BG79
76.

255

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
77.

244

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
78.

226

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
79.

370

E-FIFKA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Elektron
M: Fantazja
O: Sylwia Trojecka Hipoterapia
B: Jarosław Smiech
brak
80.

254

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Michał Rynowiecki
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
81.

338

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492 528003200903405
82.

278

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc:- F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
K027113 616013590265610
83.

307

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
K018768
84.

120

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
O: Magda Echaust
B: Magda Echaust
BRAK
85.

225

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Paulina Hagel-Kowalska
K027062 DE418180273814
86.

356

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako /
M: Enigma / Vilnius
O: Izabela Kosakiewicz
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
K022645 050000003653
87.

183

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
O: WACŁAW JACEK RYBAK-MASSALSKI
B: Guniewicz Barbara
brak
88.

377

EPONA F:
M:
O:
B:
89.

182

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
O: Rafał Romanowski
B: Agnieszka Dziubich
K027538 616013590107609
90.

392

ESCADA R F:
M:
O:
B:
91.

331

ESQUIVEL SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Eldorado van de Zeshock
M: Wilia/Oder
O: Agnieszka Gaborska
B: Agnieszka Gaborska
Brak .
92.

114

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
93.

275

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
O: Katarzyna Zawalska-Furtak
B: Gołębiowski Marzena
K028174 616006580385115
94.

208

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Piotr Dubiniak
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
95.

256

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
96.

125

FIRST LEGENDARY LINE AD SP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Fust Z
M: LEGENDA
O: Maria Król
B: Maria Król
brak 616009660810002
97.

281

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina / Caretino K
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004 POL 009670074207
98.

245

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
99.

304

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
O: Alicja Jagusiak
B: Wójcik Ryszrd
brak POL616013580372315
100.

274

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: -
K009870
101.

207

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
O: Bogumiła Apanasewicz -Dubiniak
B: Mary Pender
K024968 372004000010447
102.

104

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
103.

107

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
104.

313

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
O: Marek Rosiak i Jacek Mierzwiński
B: Marek Rosiak
K020872 616009670028311
105.

365

GARGAMEL GB KWPN POL 1998 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Witalis
M: Gawra
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K005725
106.

334

GERWENA KWPN NED 2011 Klacz gniada/155 F: LEXICON
M: NERWENA
O: JS Sportpferde GmbH&Co.KG
B: FAM.BRINKMAN
brak 528003201103686 528003201103686
107.

357

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
108.

268

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
109.

369

GOLDEN PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Lukasik, Jacek Mierzwinski
B: Michal Duszynski
616009670110711 105RL31
110.

199

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
111.

139

GRANDA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Telko
M: Gaja
O: Jadwiga Jung
B: Piotr Wojewski
brak
112.

203

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
O: Aleksandra Skąpska
B: J. Holterman
K026756 528003201104608
113.

363

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
114.

396

GULANA B F:
M:
O:
B:
115.

273

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
116.

192

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
117.

383

HARLEY. F:
M:
O:
B:
118.

301

HEARTBREAKER R HOL POL 2015 Wałach kasztanowata/185 F: Casiliano
M: -
O: -
B: -
brak -
119.

259

HERB SP POL 2015 Wałach skarogniada/166 F: Vandamme
M: Hera/Dastin
O: Przemysław Nowacki
B: G.R Drzewce Hądzlik, Lipowczyk
K028180 616007610092215
120.

187

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
121.

328

HUGO BOSS SP POL 2015 Ogier siwa/173 F: Telco
M: Harfa/Cancoon
O: Łukasz Wylęga
B: .
Brak .
122.

217

I-CLEAR VICTORY Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/167 F: Cormint / Calido I
M: Incelka / Incello
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak DE455-8702059-14
123.

232

ICE COFFEE WLKP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Conus B /
M: Izera / Caretino K
O: Rafał Szmuc
B: Lucjan Hilla
K017291 616007690050010
124.

265

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
O: !!!!!!!!
B: ???????
,,,,,,,,,
125.

184

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
126.

379

IRYS F:
M:
O:
B:
127.

174

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
O: Klaudia Kostrzewska
B: E. Schep
K026000 528003201305764
128.

240

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
O: Daniel Glinkowski
B: ---
---- ----
129.

321

JASS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Wiener /
M: Jasawa / Atylla
O: Bianca Kokiel
B: Wiesław Kryszyłowicz
K026998 616009670026311
130.

394

JUMBINI F:
M:
O:
B:
131.

218

JURADO ARW KWPN NED 2014 Wałach siwa/168 F: Indorado
M: Zazou/Emilion
O: Mieczysław Świętochowski
B: A. Woudenberg
K026995 528003201408372
132.

317

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: ETOS
M: JURATA
O: Attis P.P.Rol
B: JAN TOMASZ PROCAJŁO
K015375 000000
133.

389

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
O: Katarzyna Kasprzak
B: Krzysztof Ferenstein
K006462 POL009600086199
134.

385

KADOGAN 2007 Wałach F: Acorino
M: Katania/Huk
O: Jan Tomasz Procaiło
B: PPR Attis
135.

361

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480 616007600125405
136.

135

KARTA SP POL 2006 Klacz siwa/158 F: Mariensztat
M: Karina
O: Kaja Sabok
B: Szkwarek Dariusz
Brak 009680013306
137.

156

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Catuzo / Carambo
M: Kasjopeja / Fokus
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
K026675 616009640064412
138.

302

KENTUCKY VDL KWPN NED 2015 Ogier gniada F: Crespo VDL
M: Sottise De Wemmel/Kashmir van
O: Joanna Matyla
B: HSAC Horse Sport Activities and Commerce
brak
139.

382

KING OF THE BONGO F:
M:
O:
B:
140.

161

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
141.

167

KRISTIANO GL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: ---
M: ---
O: ---
B: --
brak brak
142.

279

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
O: Jakub Dorynek
B: -
K013986 616009510414609
143.

368

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
144.

172

LE DARCO VAN LA ROCHE II Oldenburska POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
O: Joanna Bartoszek-Knecka
B: Marcel Fransen
brak brak
145.

330

LEGENDA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Bankiet
M: Laguna
O: Michał Przewdzięk
B: Michał Przewdzięk
Brak .
146.

202

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: Facet / Włóczykij
M: Legia / Lampas
O: Stanisława Gawałek
B: Marek Pietrzyk
K020522 POL03670174007
147.

267

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
148.

289

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
149.

312

LIDER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/166 F: Madżil
M: -
O: Anna i Jacek Mierzwińscy
B: -
brak brak
150.

154

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
151.

216

LIVERPOOL Landesverband Bayerischer POL 2014 Wałach siwa/166 F: Lyjanero / Landos
M: Championes M / Champion du Lys
O: Svatava Zaplatilova
B: Niemcy
brak DE481810052414
152.

364

LIZAK KUC POL 2009 Wałach kasztanowata F: Szaman
M: Blakt's Lianne
O: Paweł Śniegucki
B: Paweł Śniegucki
K017022 POL013670013309
153.

162

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
K024246
154.

380

LORDINA F:
M:
O:
B:
155.

166

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
156.

242

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
K009376
157.

200

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
158.

271

LUNA KUC NED 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Skotarczak
B: -
K026657 528009101178093
159.

358

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
160.

359

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
161.

360

MAVANDER SP POL 2011 Gleiding bay/- F: Vandamme / Guidam
M: Makabi / Maram
O: Grzegorz Konieczny
B: Adam Jończyk
K023275 616009530150911
162.

337

MEJSON Szlachetna Polkrew POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V/Wellt Gang
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Rogala Piotr
K026948 616009660318815
163.

250

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
164.

387

MONSIEUR DYLAN F:
M:
O:
B:
165.

283

MONSUN Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Sandy Kulejewska
B: Marta Heblik
K017998 616999540056010
166.

215

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562 DE455870205614
167.

258

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
168.

376

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
169.

144

NAWARA EWITA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Tupet
M: Nirvana Ewita
O: W.Apanasewicz
B: W.Apanasewicz
K024884 616 013 67 01193 10
170.

148

NIKO DSP POL 2013 Ogier gniada/181 F: Numero Uno
M: Contiga / Contender
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak DE455879001913
171.

333

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz kara/170 F: Clear to jump st gyvan Z
M: Nitoloma/Concorde
O: Łukasz Skiba
B: SK Widzów
Brak Brak
172.

204

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
O: Żaneta Jerzyk
B: Żaneta Jerzyk
K026912 056002W003047
173.

214

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno
M: Channel / Colestus
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak DE 455-8790091-13
174.

209

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
175.

309

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
176.

180

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
177.

127

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
178.

288

PALMERINA-P SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Coriano's Ass
M: Pa Lady P
O: Patrycja Trzeciak
B: Witold Polowczyk
Brak 616009610008614
179.

178

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
180.

224

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
K024621 616009670090214
181.

176

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
182.

195

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
183.

185

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
184.

248

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
185.

362

QUAINTON QUIVER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/185 F: Quidam de revel
M: carnaby
O: Strzyz Marek
B: Strzyz Marek
brak ko27837
186.

117

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
187.

295

QUIDAM’S JOKER - POL 2014 Stalion bay/- F: -
M: -
O: Emilia Ptak
B: -
Brak
188.

290

QUINN VAN DE HEFFINCK Westfale GER 2007 Gleiding black/170 F: FOR PLEASURE
M: CONCETTA
O: Omari Sarah
B: Friedrich Niemeyer
945393
189.

297

R - ONE MORE TIME - POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
O: Piotr Morsztyn
B: Piotr Morsztyn
- -
190.

257

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013543 POL999580294301
191.

130

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
192.

292

RED ROCK KUC POL 2003 Ogier izabelowata/kuc:135 F: Top-Ewita
M: Marjac's Rianne
O: Łukasz Wylęga
B: Zdzisław Śniegucki
Brak 616013670059603
193.

212

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
194.

140

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
195.

386

RIKA F:
M:
O:
B:
196.

320

RIKO Huculska POL 2008 Wałach gniada/mk:145 F: NN
M: NN
O: Przewdzięk Michał
B: NN
brak 616999610322908
197.

243

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
198.

198

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
199.

126

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
956000001644606
200.

351

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: Czechy
K017426 203009224901907
201.

220

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
202.

153

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
203.

213

SANDMAN Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Niemcy
K023594 DE418180071513
204.

113

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
205.

222

SANDRO STAR SP POL 2015 Klacz siwa/165 F: Lord Liberator
M: Star Light
O: Daria Szczęsna
B: Piotr Dumański
Brak 616009690086815
206.

347

SANSIERRA WESTF POL 2005 Klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
O: Joanna Jarosz
B: Heinrich Beckmeier
K019153 DE441411339105
207.

299

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
208.

227

SEVILLA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: LOCKY LORD - LOXGRAFF II
M: SIELANKA
O: Agnieszka Szlachta
B: Dumański Piotr
brak
209.

371

SHELBY EVRARD Z ZANG 2011 Male Grey F:
M: /
O: Stanislawa GAWALEK
B: Aurelie Evrard
056015Z55644611 105ZZ83
210.

388

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz F: TRAVANT
M: SIEJKA
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: SK UDÓRZ
K007656
211.

145

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
212.

318

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: SK Udórz
K008617 616009540048804 103FB68
213.

270

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
214.

129

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
215.

201

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara/- F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
216.

310

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
217.

206

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
218.

138

SPRINTER Typ Kuc POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Mateusz Maciążek
B: Mirosław Łataś
brak 616999670143110
219.

375

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
O: TEAM HARMONY MANAGEMENT CO. LTD
B: TEAM HARMONY MANAGEMENT CO. LTD
NONE 826002130702413
220.

246

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
221.

348

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K020266 616009610220311
222.

219

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
O: Łukasz Umański
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z.o.o.
K026994 616009690059614
223.

332

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
224.

196

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
225.

159

TANIEC SP POL 2003 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Tanecznica
O: Rafał Drozdowski
B: SK Racot
Brak POL 009 61 12113 03
226.

311

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Bolero De Revel/Bachus
M: Taczanka/ Miami Prince
O: Dariusz Donderowicz
B: SK Jaroszówka
K011737 POL009670045405
227.

229

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
228.

300

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
229.

263

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
230.

390

TOFIX F:
M:
O:
B:
231.

186

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
232.

234

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
233.

378

USTINA F:
M:
O:
B:
234.

121

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
O: witold hudzik
B: kowalczyk zbigniew
brak
235.

247

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
236.

197

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bogusław Czarkowski
B: Z
Brak Brak
237.

344

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice
M: Wildzang’s Sabiona
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Maja Gołębiowska
Brak -
238.

350

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
239.

158

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
O: Anetta Kucharska
B: Marzena Skrzypczak
brak
240.

272

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
241.

294

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
242.

284

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
O: Julia Tomczyk
B: Albert Sprehe
K027188 DE418181050415
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Bpk
200
200
SUM:
400.00
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
350
SUM:
350.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
80
SUM:
80.00
Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
300
SUM:
300.00
Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
500
SUM:
500.00
Charadnik Vitalii Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
800
100
100
200
55
150
55
SUM:
1460.00
Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
55
SUM:
55.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
1000
100
SUM:
1100.00
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
150
SUM:
150.00
Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
55
SUM:
55.00
Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
110
SUM:
110.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
500
SUM:
500.00
Glück Dominika Brak
117
SUM:
117.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
250
150
55
SUM:
455.00
Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
55
250
SUM:
305.00
Konieczna Róża Bez Przynależności Klubowej
200
250
SUM:
450.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
150
SUM:
150.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
150
SUM:
150.00
Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
55
100
SUM:
155.00
Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
55
SUM:
55.00
Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec
200
SUM:
200.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
100
SUM:
100.00
Morsztyn Piotr KJ Kietlów
110
SUM:
110.00
Omari Sarah Team Austria
55
150
SUM:
205.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
150
110
SUM:
410.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
150
200
600
SUM:
950.00
Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
117
SUM:
117.00
Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
55
SUM:
55.00
Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
400
SUM:
400.00
Pszowski Kamil KJK Elizar
80
SUM:
80.00
Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
55
200
SUM:
255.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
100
SUM:
100.00
Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
55
SUM:
55.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
55
SUM:
55.00
Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
80
55
SUM:
135.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
117
SUM:
117.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
55
SUM:
55.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Bpk
GERWENA (334)
2019-08-16
1
200
2019-08-17
1
200
2019-08-18
7
BALOU (335)
2019-08-15
11
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-08-15
11
2019-08-16
7
2019-08-18
5
350
2019-08-16
7
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
DROBINKA (244)
2019-08-15
2019-08-16
55
2019-08-16
14
2019-08-17
3
80
2019-08-17
7
2019-08-18
6
2019-08-18
Adamus Asenata
KJ Dera Bogdańczowice
RAPSODIA (130)
2019-08-15
14
2019-08-17
13
2019-08-16
1
2019-08-16
44
2019-08-17
2019-08-18
10
Aniśkiewicz Kinga
EPONA (377)
2019-08-15
32
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
LUBASZKA (242)
2019-08-15
1
2019-08-17
1
2019-08-15
1
2019-08-17
25
ROCK (243)
2019-08-15
1
2019-08-17
1
2019-08-18
2
2019-08-15
1
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-08-15
2
2019-08-17
2
2019-08-18
3
300
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
ILONA (184)
2019-08-15
4
2019-08-17
6
2019-08-17
55
2019-08-18
23
PRINCE (185)
2019-08-15
3
2019-08-17
11
2019-08-17
35
2019-08-18
1
500
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (221)
2019-08-17
34
2019-08-17
14
Borycka Zofia
BPK
ATLANTA I (298)
2019-08-16
39
2019-08-16
34
2019-08-17
27
2019-08-17
50
2019-08-18
1
Charadnik Vitalii
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
NIKO (148)
2019-08-15
20
2019-08-16
1
2019-08-16
10
2019-08-18
2
800
SANDMAN (213)
2019-08-15
3
2019-08-16
20
2019-08-16
4
100
2019-08-18
4
100
2019-08-16
32
2019-08-16
33
2019-08-17
27
2019-08-17
45
2019-08-18
17
2019-08-18
8
2019-08-16
21
2019-08-16
24
2019-08-17
15
2019-08-18
8
LIVERPOOL (216)
2019-08-16
16
2019-08-16
18
2019-08-17
24
2019-08-18
1
200
2019-08-16
14
2019-08-16
5
55
2019-08-17
2
150
2019-08-18
5
55
Chmielowska Emilia
KJ Agro-Handel Śrem
CORIWAY (314)
2019-08-17
4
55
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-08-15
2
2019-08-16
16
2019-08-18
1
1000
2019-08-15
25
2019-08-16
2
2019-08-17
4
100
2019-08-18
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (105)
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
4
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (197)
2019-08-15
1
2019-08-15
20
2019-08-17
1
2019-08-17
2019-08-18
15
Dobrzańska Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-18
11
2019-08-17
18
2019-08-17
1
Domagała Maja
SKJ Jakubus
HARLEY. (383)
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
KATALEYA (156)
2019-08-16
1
2019-08-16
1
2019-08-17
14
LA CASA (279)
2019-08-16
6
2019-08-16
21
2019-08-17
20
2019-08-17
23
2019-08-16
42
2019-08-16
17
2019-08-17
8
2019-08-17
16
Drozdowska Julia
BPK
TANIEC (159)
2019-08-15
1
2019-08-16
27
2019-08-18
20
2019-08-17
34
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-08-16
1
150
2019-08-16
2019-08-15
1
2019-08-16
30
2019-08-16
25
2019-08-17
2019-08-18
ESCADA R (392)
2019-08-16
1
2019-08-16
11
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-18
5
Duszyńska Aleksandra
IRYS (379)
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-18
2
LORDINA (380)
2019-08-15
1
2019-08-15
25
2019-08-16
19
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (186)
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-18
9
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (120)
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-16
28
2019-08-16
1
2019-08-18
22
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (104)
2019-08-15
22
2019-08-16
13
2019-08-18
15
2019-08-16
38
AVATARA (163)
2019-08-15
1
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
2019-08-16
1
2019-08-16
23
2019-08-17
32
2019-08-18
4
55
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy
GRANDA (139)
2019-08-16
28
2019-08-16
39
2019-08-17
36
2019-08-17
1
Gałczyński Tomasz
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
ALMA ATA (191)
2019-08-17
2019-08-16
1
2019-08-16
2
110
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2019-08-16
1
2019-08-16
54
2019-08-17
1
2019-08-17
12
2019-08-18
11
CICERO (327)
2019-08-15
1
2019-08-15
1
HUGO BOSS (328)
2019-08-16
28
2019-08-16
1
2019-08-17
36
2019-08-17
25
DIAMOND W (329)
2019-08-15
34
2019-08-15
28
2019-08-16
28
2019-08-16
1
LEGENDA (330)
2019-08-15
32
2019-08-15
32
2019-08-17
1
2019-08-17
1
ESQUIVEL (331)
2019-08-16
1
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-15
24
2019-08-16
2019-08-18
NIKOZJA (333)
2019-08-15
8
2019-08-16
11
2019-08-18
4
500
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2019-08-15
15
2019-08-16
6
2019-08-18
8
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JAMBO (240)
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Glińska Patrycja
bpk
BANKIET (160)
2019-08-15
2019-08-16
2019-08-17
1
2019-08-17
12
2019-08-18
11
Glück Dominika
Brak
CYNARA (205)
2019-08-15
10
2019-08-17
3
2019-08-17
42
2019-08-18
4
117
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (121)
2019-08-15
1
2019-08-15
6
2019-08-17
14
2019-08-16
1
2019-08-17
42
2019-08-18
8
Gordzielik Kinga
KJ Metpol Grodziec
DARMA (241)
2019-08-15
1
2019-08-15
1
2019-08-16
1
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
ELIF (307)
2019-08-16
33
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-15
1
2019-08-15