Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Seniorów
MISTRZOSTWA POLSKI 2019
Jakubowice, 12-15.09.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
2. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
3. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
4. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
5. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
6. Kaźmierczak Michał Klub Sportowy Verso La Natura
S
O001402
7. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
8. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
9. Malinowska Paulina szumawa bobrowiec
S
brak
10. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
11. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
12. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
13. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
14. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
15. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
16. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
17. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
18. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

102

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004
2.

761

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
3.

427

ACANTUS DELLA CACCIA HOL GER 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado / Acord II
M: Intasia / Cantus
O: Marcin Wypchło
B: Michael Heinze
K026230 DE421000078001
4.

764

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K018896 10357754W
5.

756

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503
6.

711

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K015006 616007600272409
7.

202

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O:
B:
K021640 616009690142110
8.

208

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
9.

205

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Voila B
O: Anna i Hubert Kierznowscy
B: ,
K011124 .
10.

418

BAILANDO PZHK POL 2008 Stallion Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: BOSSA NOVA (WLKP)/CARBANO (HOLST)
O: Krzysztof Lik
B: LIK KRZYSZTOF, LODZ (POL)
12071 104OZ10
11.

302

BALISTO AC SBS AUS 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Kashmir van Schuttershof
M: Rive Gauche Z
O: Paweł Bado
B: Christian Arnould
943887 104DE45
12.

218

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B: -
K009763 103US72
13.

758

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
14.

751

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
15.

339

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
16.

348

BINK KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Ginus / Renville
M: O.K. Wiggy / Julio Mariner
O: Thomas Von Werner
B:
K022384 5280030601740 105IA31
17.

738

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
18.

724

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
19.

311

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
20.

750

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare darkbay/162 F: Coco Jambo / Contendro I
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Laura Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
21.

731

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
22.

332

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
23.

212

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
24.

115

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
25.

401

CAMILLA 139 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
O: Piotr Brańka
B: Meier Thiess
K026983 421000155210 105UV20
26.

737

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Dajana Pawlicka i Izabela Kenkel
B: Dajana Pawlicka
K022409 DE431316587112 105XI76
27.

411

CAPTAIN KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Monika Kłapińska
B: Holandia
528003000701074 528003000701074
28.

718

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
29.

729

CARTHACO Holsteiner GER 2006 Ogier siwa/167 F: carthago
M: coriander
O: egithia ltd
B: schmidt hartwig
brak
30.

204

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
31.

309

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
O: Janusz Błaszczak
B: Gesteut Lewitz
K022964 DE418180155906
32.

727

CASQUETTE 4 HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casquetto / Casall
M: Fagata / Langa.Express
O: Jacek Grabowski
B: -
K025334 DE421000165411
33.

757

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
34.

726

CASTALECCHIO SM Holst GER 2012 Walach Gniada F: Castelan I
M: Nobelis/Heraldik
O:
B: Sport A Media S.R.O
DE421000026612 105QO64
35.

333

CASTELLO BRANCO Oldenburg POL 2008 Wałach gniada/168 F: Cassin
M: Politess
O: Marek Niewiadomski
B: Sergiej
104vc50 104vc50
36.

719

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
37.

217

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Wałach siwa/164 F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
38.

715

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
O: Jurkiewicz Jan
B: Jurkiewicz Jan
K014731
39.

321

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
40.

714

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 Klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
O: Natalia Palmowska
B: Veehandel Musterd
K020406 52821000891231
41.

122

CHACCO ONE OS 2010 Wałach Gniada F: Chacco Blue
M: Waronda
O:
B:
K020332 DE418184010710 105CG97
42.

415

CHAMBERTINA Oldenburdzka POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
O: Jan Jurkiewicz
B: Mieczysław Chomiak
K026858 DE433331708111
43.

412

CHARDONNAY SZUMAWA OS POL 2010 Klacz gniada/167 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Jakub Krzyżosiak
B: Niemcy
K023028 DE418180171910
44.

121

CHINTABLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHINTAN
M: DOCIACCA/CHACCO - BLUE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestuet Lewitz
DE 418184093609 104TV43
45.

111

CHIRIVELL HOL GER 2007 Ogier siwa/166 F: calato
M: chilana
O: egithia ltd
B: herman schult
brak brak
46.

317

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205
47.

113

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
48.

720

CHUCK BASS HOL POL 2012 Wałach siwa/180 F: Clarimo / Clearway
M: Karett I / Cascavelle
O: Natalia Czernik
B: Lass Gunnar
K022438 DE421000140112
49.

305

CHUCK NORRIS HAN POL 2011 Wałach gniada/169 F: Carrico
M: Gerona / Gloster
O: Lidia Baranska
B: Hartmut Schulte Wiese
K021321 DE431316780311
50.

349

CINGSLEY HOL GER 2012 Stalion bay/155 F: Conrato / Caretino
M: G-Casablanca / Carolus 1
O: Thomas von Werner
B: Lucia Noskovicova
KO28357 DE421000064212
51.

107

CISALL FS DSPF GER 2009 Wałach gniada F: Ciacomo / Cor de la Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
O: Michał Kaźmierczak
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309 104QY27
52.

318

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
53.

407

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
54.

763

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
55.

306

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597 104FE75
56.

211

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
57.

405

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Ultimo/Phin Phin
M: Contessa/Coriano Z
O: RJT Sp z o.o.
B: SK Nad Wigrami
K016448 616009510444310 105GM03
58.

315

CON COEUR DU BALOUBET Oldenburger POL 2012 Wałach gniada/x F: CON TICO
M: BONJOUR BALOUBET Z
O: Marek Danecki
B: ZG Wilcke und Sloothaak
brak brak
59.

406

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Ute Trost
K020301 DE421000085411
60.

749

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
K025667
61.

431

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K022657 DE421000013712
62.

210

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
O: Marek Lewicki
B:
K015030 DE421000282408
63.

769

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
64.

215

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
65.

117

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
66.

319

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
67.

313

CRISPIN CORNET DS POL 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky
M: Liberale
O: Agnieszka Czekaj
B: Ludwik Ebermann
Brak
68.

417

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
69.

110

CROS BLUE OLD POL 2009 Ogier kasztanowata/170 F: CHACCO BLUE
M: QUOLDAS GIRL
O: KRZYSZTOF LUDWICZAK
B: NIEMCY
K020367 DE418180121609
70.

112

CROWN PRINCE 2 Holsteiner GER 2009 Wałach gniada/166 F: cassin
M: accord 2
O: egithia ltd
B: thormaehlen farm
brak
71.

762

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
72.

203

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando / Heartbreaker
M: Dida / First des Terms
O:
B:
K022318 616009590085211
73.

206

DENVER Z KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Kina B / Boreas
O: Hubert Kierznowski
B:
K016213 Z612504 103AM23
74.

200

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G. Scheper
K014156 528003000808787 104FP17
75.

350

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
76.

403

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808
77.

759

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada/180 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Darda / Rosey
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Adam Maras
K018256 616009690010209
78.

432

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
79.

400

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Artur Biegalski
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108
80.

725

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349 616999540162510
81.

767

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
O:
B:
K026111 372414005774223
82.

100

DUKE G AES BEL 2008 Wałach gniada F: Colman /
M: Moonlight II / Caletto
O: Bartosz Adamus
B:
K022708 31371 104LM07
83.

713

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/172 F: WHITAKER
M: SYLLANA
O: DIM
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED
K018485 528003000802193 104KW60
84.

312

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Lorite / Goodtimes
O: Przemysław Bule
B: -
K026668 528003200907591
85.

426

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana / Glennridge
O: Jan Greve
B: Holandia
K024160 528003200912846 104GY84
86.

303

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
87.

766

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
88.

721

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
89.

101

EVERDI KWPN GER 2009 Ogier siwa/170 F: Verdi
M: Nn
O: Bartosz Adamus
B: Niemcy
K013859 nn
90.

104

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965
91.

755

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
92.

316

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata/x F: For Edition I
M: Rubina
O: Klaudia Danecka
B: Volker von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
93.

326

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
94.

324

FEREUSA KWPN NED 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
O: Roland Kosmol
B: -
K027055 528003201003825
95.

741

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
96.

343

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Skybridge
O: DIM SA
B: Nederland
K026193 105 LJ96
97.

124

FIRST LADY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: Woytilla / Quidam De Revel
O: Michał Ziębicki
B:
K022454 528003201005939 105BK42
98.

207

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
99.

717

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
100.

214

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
101.

300

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
102.

746

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
103.

748

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/167 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B: Holandia
K020835 528003201003309
104.

747

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K009656 DE431316627904 104PA27
105.

323

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
106.

735

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
K023620
107.

428

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
108.

429

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Adam Klimczyk
B: 307404 DHR. J. VENNER
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
109.

732

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
110.

301

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O: Joanna Babiak
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450
111.

740

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486 105PS55
112.

344

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 Wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
O: Krzysztof Suski
B: Eric Van Nieuwenhuyse
K027454 W261184BWP
113.

346

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
O: Michał Kaźmierczak
B: Peter Linmans
K018993 BELW260753BWP
114.

103

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
O: Robert Hestkowski
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K019467 LTU002520159706 104XD55
115.

430

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
116.

123

ILATINA BWP BEL 2008 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: CITA VC B BOS Z/CARTHAGO
O: Jacek KUZMA
B: SONIA DECKX
056-002-W00268271 104IA32
117.

340

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
118.

328

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674
119.

754

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Endos / Elvis
M: Jurata / Grin
O: Attis P. P. Rol
B: Jan Tomasz Procajło
K015375 POL009630051908
120.

310

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995 616009660324311 106BE67
121.

744

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
122.

742

KASTELLO VAN’T ROOSAKKER BEL BEL 2010 Wałach gniada F: Gwenny Van’t Roosakker
M: Echo Van’t Spieveld
O: DIM SA
B: Marc Kluskens
K026530
123.

308

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Muscaris D'ariel
M: Baie de Chalamont / Balsamo
O: Lidia Baranska
B: Erik Meyers
K027520 W294617
124.

734

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Jacek Kuźma
B: -
K020516 056002W00295461
125.

760

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
126.

404

LA PAZ PZHK POL 2005 Wałach gniada/172 F: Palegro Westf
M: Landsada/Lancer III
O: Elzbieta Dziuba
B: ECO-ABI Ewa Fabinska
. 11708 104EG83
127.

304

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B: -
K015422 POL009580227505
128.

116

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps / For Pleasure
M: La Jana / Landadel
O: Konrad Pawłowski
B: Konrad Pawłowski
K017882 POL009510458207
129.

414

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B: Jiri Kotyza
K011082 203011994675805
130.

710

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
131.

728

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
132.

413

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
133.

335

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
134.

745

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
135.

423

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
136.

419

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B:
K021788 DE421000087312
137.

409

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Jacek Kapel
B: Barbara Mierzwińska
K018932 616009670114110
138.

314

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
139.

216

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508
140.

119

NUMBER ONE 28 HOL GER 2009 Ogier siwa/1 F: Numero Uno / Libero
M: Ilka IV / Corofino I
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
K020345 DE421000153509 104WC28
141.

420

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
142.

337

ORIDA-M . POL . Klacz gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
143.

213

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Waldemar Mróz
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
144.

353

QUAIDO HAN GER 2009 Wałach siwa F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Punkerin / Picard
O: Jan Zybała
B:
K016407 DE431312313609 105DH05
145.

106

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
146.

114

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
147.

209

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
148.

120

QUINCHELLA HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Quintero / Quantum
M: Up To Date IX / Chello I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K013995 DE421000154908 104HN36
149.

338

QUINCY HAN GER 2011 Ogier gniada/. F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
O: Maria Skrobacz
B: -
K026658
150.

329

QUIRO 5 OLD POL 2008 Wałach gniada/. F: Quidam's Rubin
M: Winanda/ Landor S
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
151.

402

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
152.

736

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
153.

416

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
154.

341

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104
155.

336

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
156.

421

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Wencco / Cacao Courcelle
M: Satyna / Tenor de la Cour
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
K025106 A0010024S
157.

753

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: SK Udórz
K008617 616009540048804
158.

733

SOLY JEAS Hanowerska GER 2009 Klacz gniada F: Stolzenberg/Stakkato
M: Lanette/Le Primeur
O: Iwona Gola
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
159.

424

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
160.

354

SOPHIA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso/Stakkato
M: Ramona/Lamb
O: Jan Zybała
B: Brak danych
K015668 DE433331785308
161.

739

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Julia Błaszczak
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
162.

422

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813 POL009690058506 104LP94
163.

109

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby
K019540 616009540018610 105DW46
164.

118

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
165.

730

TALOUSIMONICA K Z ZANG BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
O: RJT SP Z O.O.
B: Klaver C.T.
K018024 Z-651706
166.

425

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero / Carthago
M: Vinny Van De Roshoeve / Quickfeuer Van Koekshof
O:
B: Stels Jean-Pierre
K022239 BELW259973BWP
167.

716

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
168.

345

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: KS Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
169.

325

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata/- F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752
170.

322

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
O: Ryszard Kiewrel
B: Marek Kubacki
K011424 616009610154107 104WG93
171.

410

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
172.

105

ULYSSE DE GRANDERIE FRA 2008 Gelding Chestnut F: NEWTON DE KREISKER
M: LUNANIME DE GRANDRY/QUIDAM DE REVEL
O: Rafal Janusz
B: S.C.E.A. Generation la Granderie
08110466A 104ZC67
173.

722

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
174.

408

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
O: Spotrpferde M & M Haunhorst
B: Spexgoor Stables
K027920 NLD003201203084 106HA79
175.

712

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Dominika Hestkowska
B: -
K019354 DE431312320908
176.

125

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Bajou du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 -
177.

320

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
O: Aleksandra Kawa
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 DE421000045611 105TE66
178.

108

WILANDER Est. Sport. EST 2010 Klacz ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Primula / A Pikachu De Muze
O: Michał Kaźmierczak i Rysard Walas
B:
K024157 23300110A062111 104XS35
179.

765

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
180.

768

ZAZOU SZUMAWA KWPN POL 2004 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
O: Krzysztof Szuminski
B: H.B.C. STAL BV, BOIJL (NED)
528003 04.03262 102XO00
181.

347

ZETA Z Zangersheide GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
O: Tomasz Szponarski
B: Niemcy
K026529 056015Z55862211
182.

201

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada/- F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Zalza / Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
DUKE G (100)
2019-09-12
11
2019-09-13
2019-09-15
11
EVERDI (101)
2019-09-12
15
2019-09-13
16
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (102)
2019-09-12
7
2019-09-13
5
2019-09-15
8
800
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
HIPOIDAS (103)
2019-09-12
23
2019-09-13
20
2019-09-15
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-09-12
17
2019-09-13
12
2019-09-15
6
2500
2019-09-12
4
2019-09-13
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2019-09-12
24
2019-09-13
15
2019-09-15
13
Kaźmierczak Michał
Klub Sportowy Verso La Natura
CISALL FS (107)
2019-09-12
1
2019-09-13
1
WILANDER (108)
2019-09-12
14
2019-09-13
2019-09-15
2
14000
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
SZULER (109)
2019-09-12
2
2019-09-13
13
2019-09-15
5
3500
Ludwiczak Krzysztof
KJ HEAA Turek
CROS BLUE (110)
2019-09-12
5
2019-09-13
3
2019-09-15
3
10000
Malinowska Paulina
szumawa bobrowiec
2019-09-12
9
2019-09-13
7
2019-09-15
CARTHACO (729)
2019-09-12
2019-09-13
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-09-12
2019-09-13
18
2019-09-15
Murdzia Seweryn
bpk
QUI GIGI (114)
2019-09-12
16
2019-09-13
11
2019-09-15
10
400
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-09-12
8
2019-09-13
9
2019-09-15
12
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (116)
2019-09-12
22
2019-09-13
17
2019-09-15
14
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
SZYMON (118)
2019-09-12
18
2019-09-13
10
2019-09-15
2019-09-12
21
2019-09-13
21
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2019-09-12
10
2019-09-13
6
2019-09-15
9
500
2019-09-12
19
2019-09-13
19
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
2019-09-12
3
2019-09-13
4
2019-09-15
1
18500
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
ILATINA (123)
2019-09-12
6
2019-09-13
2
2019-09-15
4
5500
2019-09-12
20
2019-09-13
14
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-09-12
13
2019-09-13
8
2019-09-15
7
1300
2019-09-12
12
2019-09-13

Number of Riders: 18

Number of Horses: 182

The sum of prizes: 57 000.00

Competition results developed by: KJ Osadkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042014-2, KJ Osadkowski Sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl