Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
323 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:29:15
2020-07-07 15:29:15
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
322 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:17:09
2020-07-07 14:17:09
Lilianna Smolińska SINGULORD SAVIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
321 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:58:31
2020-07-07 13:58:31
Vitali Charadnik GUINEA
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
320 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:40:15
2020-07-07 13:40:15
Vitali Charadnik WELTDAME
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
319 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:28:33
2020-07-07 13:28:33
Julia Szymańska CALDERON K
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
318 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:18:43
2020-07-07 07:18:43
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
317 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 16:03:14
2020-07-06 16:03:14
Nawojka Kiecoń ZINA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
316 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:43:57
2020-07-04 12:43:57
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N1/125 cm, Drużynowy Puchar Polski art.238.2.2
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
315 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 06:44:23
2020-07-02 06:44:23
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:26:54
2020-07-01 20:50:11
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
313 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:48:13
2020-07-01 20:48:13
Agnieszka Olszewska M CANTORI S
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
312 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:44:22
2020-07-01 20:44:22
Agnieszka Olszewska BRATISLAVIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
311 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 20:42:46
2020-07-01 20:42:46
Agnieszka Olszewska TAJNA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
310 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:46
2020-06-29 21:08:21
Zuzanna Prymek DYLLANO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
309 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:48
2020-06-29 21:02:02
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
308 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:50
2020-06-29 20:33:16
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
307 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:51
2020-06-29 20:32:34
Mściwoj Kiecoń CARETANE ROSE Z
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
306 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:53
2020-06-29 20:31:53
Mściwoj Kiecoń ARALDIKUSS K
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
305 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:55
2020-06-29 20:28:35
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
304 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:57
2020-06-29 20:28:00
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
303 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:15:59
2020-06-29 20:27:02
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
302 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:52:46
2020-06-29 18:52:46
Agnieszka Olszewska IRONMAN
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
301 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:50:20
2020-06-29 18:50:20
Agnieszka Olszewska MISTER ZINEDINE S
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
300 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:26:20
2020-06-29 18:48:09
Agnieszka Olszewska MISTER STAKKATO S
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N1/125 cm, Drużynowy Puchar Polski art.238.2.2
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
299 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:02:10
2020-06-29 16:12:37
Ewa Mazurowska SANDRA BLUE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
298 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:02:36
2020-06-29 16:11:28
Ewa Mazurowska SWEET HARRY POTTER
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
297 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:11:27
2020-06-29 16:10:11
Ewa Mazurowska QUICKLY VAN DE HAGENHORST
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
296 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:03:09
2020-06-29 14:50:40
Marcin Bętkowski JUBA VAN DE SUYDERSEE
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 9/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 13/C/130 cm, Finał Rundy koni 6 letnich, dwufazowy, art. 274.1.5.3
295 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:03:19
2020-06-29 14:48:17
Marcin Bętkowski CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
294 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:03:30
2020-06-29 14:47:02
Marcin Bętkowski NICO UNO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
293 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:03:39
2020-06-29 14:44:05
Marcin Bętkowski INDIVAR
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
292 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:03:51
2020-06-29 14:43:03
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
291 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:04:00
2020-06-29 14:42:05
Bogusław Berbecki CORSA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
290 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:13:50
2020-06-29 11:33:53
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
289 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:23:17
2020-06-29 11:31:41
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
288 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:23:25
2020-06-29 07:31:39
Agata Marczak CICERO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
287 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:23:53
2020-06-28 22:50:51
Joanna Pociecha-Ochab VENKA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
286 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:07
2020-06-28 22:35:12
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
285 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:24:02
2020-06-28 22:34:50
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
284 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:19
2020-06-28 22:34:33
Paula Adamiec GERWENA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
283 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:22
2020-06-28 22:25:29
Tomasz Klein USTINA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
282 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:24
2020-06-28 22:25:13
Tomasz Klein FRENCH BROWNIE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
281 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:28
2020-06-28 22:24:54
Olaf Klein CASH AND FLY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
280 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:30
2020-06-28 22:24:36
Olaf Klein KEISHA PROGRES
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
279 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 08:55:19
2020-06-28 22:24:11
Olaf Klein ZANTINO-V
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
278 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:34
2020-06-28 21:42:35
Weronika Kosińska CASCOR
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
277 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:37
2020-06-28 21:40:14
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
276 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:43
2020-06-28 21:33:56
Kaja Żuk VALENCIA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
275 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:47
2020-06-28 21:33:22
Natalia Morsztyn SIENA M
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
274 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:49
2020-06-28 21:32:52
Piotr Morsztyn VAN HALEN
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
273 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:51
2020-06-28 21:32:17
Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
272 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:54
2020-06-28 21:31:03
Piotr Morsztyn ELOKWENCJA M
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
271 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:16:59
2020-06-28 21:30:40
Piotr Morsztyn LOTKA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:24:20
2020-06-28 21:29:03
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
269 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:11
2020-06-28 21:18:00
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
268 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:15
2020-06-28 19:51:52
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
267 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:18
2020-06-28 19:49:07
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
266 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:25
2020-06-28 19:41:43
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
265 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:30
2020-06-28 19:33:34
Dawid Kubiak WAKE ME UP
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
264 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:34
2020-06-28 19:33:15
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
263 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:36
2020-06-28 19:32:58
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
262 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:37
2020-06-28 19:32:42
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:39
2020-06-28 19:32:16
Sławomir Andruchów STAKKATOL 7
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
260 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:41
2020-06-28 19:31:47
Sławomir Andruchów CHAMPION 127
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
259 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:51
2020-06-28 19:23:35
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
258 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:17:58
2020-06-28 19:22:20
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
257 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:02
2020-06-28 19:21:02
Łucja Majka WIWIANA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
256 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 09:31:03
2020-06-28 17:41:48
Aneta Wysocka MY LOVE
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
255 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:12
2020-06-28 17:41:23
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
254 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 09:31:12
2020-06-28 17:40:54
Aneta Wysocka ESPERANZA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
253 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 09:31:21
2020-06-28 17:40:31
Aneta Wysocka ELDORADO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
252 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:17
2020-06-28 17:40:02
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
251 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:20
2020-06-28 17:39:38
Aneta Wysocka CLEAR CARETINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
250 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:26
2020-06-28 17:38:05
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
249 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:29
2020-06-28 17:36:43
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
248 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:31
2020-06-28 17:36:07
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
247 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:33
2020-06-28 17:34:31
Maksymilian Wechta LA CALIDAD
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
246 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:36
2020-06-28 17:33:56
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
245 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:24:29
2020-06-28 17:32:37
Maria Gneiting QUESTINO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
244 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:24:37
2020-06-28 17:31:14
Maria Gneiting LEMART
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
243 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 18:15:14
2020-06-28 15:37:47
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
242 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:24:44
2020-06-28 14:04:52
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
241 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:53
2020-06-28 12:01:54
Klaudia Danecka H VANESSA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:18:58
2020-06-28 12:00:53
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
239 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:35:49
2020-06-28 11:56:00
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
238 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:24:52
2020-06-28 11:17:26
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
237 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:25:00
2020-06-28 11:17:00
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
236 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:06
2020-06-28 10:51:14
Natalia Czernik ABIGEJ
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:10
2020-06-28 10:50:47
Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:59:28
2020-06-28 10:50:16
Natalia Czernik DUKE G
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:58:23
2020-06-28 10:49:39
Bartosz Adamus LIMONCHELLO NT
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
232 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:16
2020-06-28 10:45:22
Bartosz Adamus EL CAMP
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:58:48
2020-06-28 10:44:38
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:25:08
2020-06-28 10:44:12
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
229 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:26
2020-06-28 09:36:14
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
228 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:28
2020-06-28 09:28:50
Artsiom Piroh DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
227 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:30
2020-06-28 09:22:43
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
226 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:32
2020-06-28 09:15:38
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
225 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:21:56
2020-06-28 08:56:36
Matylda Kasner ARES
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:41
2020-06-28 08:43:42
Antoni Strzałkowski PIKADELA BLUE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:44
2020-06-28 08:42:06
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:46
2020-06-28 08:41:27
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:49
2020-06-28 08:40:49
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
220 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:19:51
2020-06-28 08:40:29
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
219 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:00
2020-06-27 23:03:57
Karolina Pala CASTELLO II G
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:03
2020-06-27 15:43:42
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:10
2020-06-27 14:59:39
Maja Dudek PRINCVERO P
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:17
2020-06-27 12:21:45
Hanna Szymańska DAR-Ł
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
215 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:15
2020-06-27 09:03:21
Dawid Kubiak TINKERBELL W
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:20
2020-06-27 09:02:15
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:22
2020-06-27 09:01:44
Dawid Kubiak FIREBRIDGE TAG
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
212 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:25
2020-06-26 23:08:13
Vitali Charadnik QUISSINI
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N1/125 cm, Drużynowy Puchar Polski art.238.2.2
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
211 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:28
2020-06-26 23:04:47
Vitali Charadnik COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:56:32
2020-06-26 23:04:16
Vitali Charadnik BOCCACCIO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:57:00
2020-06-26 23:03:21
Vitali Charadnik CASSIRIANO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:20:43
2020-06-26 23:01:37
Vitali Charadnik BARAQUE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:12
2020-06-26 21:59:07
Anzelm Galicki ŁOBEZ
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
206 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:14
2020-06-26 21:41:24
Wiktor Dziemidowicz AHMAR SAPHIR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:17
2020-06-26 21:41:03
Wiktor Dziemidowicz ARASH
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 11:37:56
2020-06-26 21:40:13
Tomasz Gałczyński CORDELLI
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
203 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:22
2020-06-26 21:36:15
Wiktor Dziemidowicz NUCIA
  • 2x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:34:20
2020-06-26 15:36:55
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
201 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:34:00
2020-06-26 15:36:06
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
200 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:25
2020-06-26 13:52:10
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
199 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:08:55
2020-06-26 10:04:13
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
198 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 10:09:07
2020-06-26 10:03:02
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:38
2020-06-26 07:52:34
Szymon Stasiak CALIFORNIA
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
196 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:46
2020-06-26 07:52:05
Anna Stasiak CASCADA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:51
2020-06-25 20:49:41
Vitali Charadnik GUCCILOMA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
194 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:58
2020-06-25 10:21:38
Artem Abaimov ULOTKA-K
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:21:59
2020-06-25 10:21:06
Artem Abaimov ULA BAJOU-K
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
192 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:06
2020-06-25 10:19:28
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
191 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:26:54
2020-06-25 10:18:47
Dominika Kubacka URINA-K
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:27:01
2020-06-25 10:18:09
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:23
2020-06-24 17:40:51
Julia Gillmaier DING DONG
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
188 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:27
2020-06-24 15:29:38
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:27:10
2020-06-24 15:28:37
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:34
2020-06-24 15:27:38
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:38
2020-06-24 15:26:53
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:27:16
2020-06-24 15:26:27
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:43
2020-06-24 15:24:43
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:27:23
2020-06-24 15:23:58
Maja Borzęcka VENEZIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:28:14
2020-06-24 15:22:52
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:49
2020-06-24 13:35:48
Jan Bobik HAWR
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:51
2020-06-24 13:35:00
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:54
2020-06-24 13:34:10
Jan Bobik CHACCO CHOCCO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:56
2020-06-24 13:32:57
Jan Bobik CELTA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:22:59
2020-06-24 13:31:49
Adrian Jaworski OZON
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:02
2020-06-24 13:30:24
Adrian Jaworski HASALA
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:10:05
2020-06-24 10:12:50
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:10:13
2020-06-24 10:12:15
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:05
2020-06-24 06:54:32
Szymon Stasiak DIGISPORT CONTANGO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
171 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:07
2020-06-24 06:53:41
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
170 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:10
2020-06-24 06:52:04
Szymon Stasiak DIGISPORT CASCADEL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
169 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:12
2020-06-24 06:45:55
Szymon Stasiak COLLINS S
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
168 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:09:43
2020-06-23 22:55:35
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:20:28
2020-06-23 21:23:20
Julia Szychowiak INCALA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
166 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:09:34
2020-06-23 21:22:08
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
165 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:28:23
2020-06-23 15:41:44
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:09:14
2020-06-23 12:30:46
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:09:22
2020-06-23 12:29:13
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:37
2020-06-23 00:49:34
Magda Kamińska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:28:32
2020-06-22 23:39:30
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:28:39
2020-06-22 21:13:23
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:28:46
2020-06-22 20:26:16
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:28:54
2020-06-22 20:25:45
Dominika Gardas CORSICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:49
2020-06-22 15:44:16
Joanna Marciniak DARK PEARL "M"
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:23:53
2020-06-22 15:43:50
Joanna Marciniak DOUBLE DIAMOND ''M"
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:29:01
2020-06-22 14:39:05
Kinga Śliż KEBIR
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:00
2020-06-21 19:01:36
Piotr Ciołczyk RLG RIVANA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:06
2020-06-21 19:01:16
Piotr Ciołczyk KAPSONES W
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:09
2020-06-21 18:57:14
Piotr Ciołczyk GOLDEN GIRL
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:14
2020-06-21 18:56:24
Piotr Ciołczyk CAVANI G
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 19:47:39
2020-06-21 18:50:03
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:07:46
2020-06-21 15:54:18
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:07:33
2020-06-21 15:53:55
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:29:20
2020-06-21 15:53:37
Antoni Szmytka CAPTAIN MORGAN
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:26:41
2020-06-21 09:47:49
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:29:37
2020-06-20 21:19:24
Ewa Aleksandra Dyżewska INGRID
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:29:48
2020-06-20 21:16:36
Ewa Aleksandra Dyżewska I - CLEAR VICTORY
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:00:11
2020-06-20 21:14:28
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 19:00:06
2020-06-20 21:13:31
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:29:59
2020-06-20 19:30:05
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:59:59
2020-06-20 19:29:18
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:43:06
2020-06-20 16:06:21
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 17:31:18
2020-06-20 15:59:18
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/CC1/145 cm, Finał Rundy Zlotej, Grand Prix IV Memoriał Marcina Klupsia, z rozgrywką art. 238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:30
2020-06-20 14:31:11
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 2x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:33
2020-06-20 14:28:10
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:35
2020-06-20 13:54:46
Wiktor Larkowski SENTENCJA M
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:37
2020-06-20 13:54:11
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:39
2020-06-20 13:53:46
Wiktor Larkowski ESKOBAR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:42
2020-06-20 13:53:16
Wiktor Larkowski CALIA M
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:45
2020-06-20 13:52:49
Wiktor Larkowski ARENA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:47
2020-06-20 13:52:12
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:34:39
2020-06-19 22:00:15
Malwina Urbańska KALOMA-N
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:24:53
2020-06-19 21:58:34
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:34:56
2020-06-19 21:57:25
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:35:04
2020-06-19 21:57:01
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:25:15
2020-06-19 09:07:56
Konstantin Iaroshenko CARTANA D'HOTOT
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:25:19
2020-06-19 09:07:28
Konstantin Iaroshenko EKSON
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:25:33
2020-06-19 09:07:01
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:25:36
2020-06-19 09:06:28
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:25:46
2020-06-19 09:04:31
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:30:18
2020-06-18 19:55:01
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:58:39
2020-06-18 19:53:10
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:25:55
2020-06-18 11:50:16
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:26:00
2020-06-17 23:17:48
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:30:26
2020-06-17 23:16:28
Szymon Bula AC/DC
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:58:06
2020-06-17 21:01:39
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:57:53
2020-06-17 21:01:05
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:57:47
2020-06-17 16:44:20
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:57:42
2020-06-17 16:43:46
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:57:35
2020-06-17 16:10:34
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:57:28
2020-06-17 12:36:55
Joanna Tłuszcz FIGARO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:57:19
2020-06-16 20:25:09
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 07:26:10
2020-06-16 19:23:59
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:35:56
2020-06-16 11:24:24
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:30:43
2020-06-16 10:22:49
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:31:17
2020-06-16 10:21:17
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:56:48
2020-06-16 09:17:24
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:56:44
2020-06-16 07:07:59
Adam Grzegorzewski KLARADETTE S
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:22:22
2020-06-16 07:07:13
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:56:27
2020-06-16 07:06:53
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:23:19
2020-06-16 07:06:29
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 17:21:52
2020-06-16 07:05:57
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:56:07
2020-06-16 07:05:17
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:56:01
2020-06-16 07:04:20
Adam Grzegorzewski ARONIA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:55:53
2020-06-16 07:02:49
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 1x 5/N1/125 cm, Runda koni 6 letnich, na styl konia
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:55:34
2020-06-15 23:07:09
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:55:26
2020-06-15 22:26:03
Agata Derda KOSMA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:55:42
2020-06-15 22:25:34
Agata Derda GELESTA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:31:35
2020-06-15 21:25:43
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:54:17
2020-06-15 21:23:31
Karolina Godoś KOREA HIPPICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:54:09
2020-06-15 21:22:21
Karolina Godoś CASANOVA HIPPICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:53:59
2020-06-15 21:20:14
Karolina Godoś ALINA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:53:50
2020-06-15 21:18:26
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 18:53:40
2020-06-15 21:17:18
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/N/120 cm, Finał Rundy koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 15:25:42
2020-06-15 14:15:28
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:31:44
2020-06-15 14:14:18
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4 ZR/L/100 cm, otwarty, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 10:35:52
2020-06-15 11:28:40
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 13:31:55
2020-06-15 11:26:09
Witold Hudzik PONIATOWSKI
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 10:35:35
2020-06-15 11:21:26
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:36:52
2020-06-15 11:03:32
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:36:45
2020-06-15 11:02:35
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:50:02
2020-06-14 21:51:06
Aleksandra Cebulak A NEW PEARL
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:49:57
2020-06-14 21:48:55
Damian Ostręga KEY TO FORTUNA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:49:56
2020-06-14 21:45:15
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 18:14:01
2020-06-14 21:44:48
Emilia Mazur ARIA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:37:10
2020-06-14 21:06:23
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:37:29
2020-06-14 21:05:37
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:37:47
2020-06-14 21:05:11
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:38:06
2020-06-14 21:04:33
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 10:35:26
2020-06-14 21:03:38
Bartłomiej Ordanik LA BELLE DE JOUR
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:38:38
2020-06-14 21:02:59
Bartłomiej Ordanik GABBANA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:38:53
2020-06-14 21:02:17
Bartłomiej Ordanik CASPAR 238
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:36:33
2020-06-14 21:01:23
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:39:08
2020-06-14 21:00:40
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:39:26
2020-06-14 21:00:10
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:39:45
2020-06-14 20:59:25
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:40:09
2020-06-14 20:58:31
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:36:29
2020-06-14 20:57:21
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:40:25
2020-06-14 20:56:16
Leszek Gramza CASSARIO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 22:40:41
2020-06-14 20:55:43
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:23
2020-06-14 18:41:04
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DON CLAVIUS
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:21
2020-06-14 18:40:30
Klaudia Rajtar-Wojciechowska CHAMAN
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:18
2020-06-14 17:56:17
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:16
2020-06-14 17:54:10
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:26:11
2020-06-14 17:22:23
Agnieszka Piotrowska CORNVILLE
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 10:35:13
2020-06-14 17:21:27
Agnieszka Piotrowska IVANO
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:03
2020-06-14 15:59:46
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 00:38:14
2020-06-14 15:58:26
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 00:37:48
2020-06-14 15:57:53
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 18:13:27
2020-06-14 15:56:15
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 18:13:05
2020-06-14 15:55:29
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:45
2020-06-14 15:53:48
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 18:12:37
2020-06-14 15:51:53
Magda Kamińska LONDON BLUE PS
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
  • 1x 4/P1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:39
2020-06-14 15:51:04
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:37
2020-06-14 15:50:34
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:34
2020-06-14 15:17:49
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:31
2020-06-14 15:17:31
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:22
2020-06-14 11:08:36
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:17
2020-06-14 11:08:16
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:14
2020-06-14 11:07:54
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:47:11
2020-06-14 11:07:14
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:04:47
2020-06-14 11:05:17
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 10:35:05
2020-06-14 11:04:44
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:46:59
2020-06-14 11:03:57
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:46:42
2020-06-13 18:47:03
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 22:13:41
2020-06-13 18:03:42
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:17:31
2020-06-13 18:01:09
Aleksandra Osuch WILLIE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:41:54
2020-06-13 18:00:03
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 15:45:22
2020-06-13 12:03:21
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 15:46:43
2020-06-13 12:02:03
Alicja Jóźwiak FLAVIO
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:18
2020-06-13 10:40:45
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:21
2020-06-13 10:07:38
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:24
2020-06-13 10:06:01
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 22:02:27
2020-06-13 08:33:00
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 22:03:03
2020-06-13 08:31:54
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:32
2020-06-13 00:17:30
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:36
2020-06-13 00:16:13
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 2 ZR/L/100 cm, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:44
2020-06-12 20:31:48
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:47
2020-06-12 20:31:33
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:42:56
2020-06-12 20:30:38
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:05
2020-06-12 20:30:09
Patrycja Ksiądz ANTARES
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:07
2020-06-12 19:41:44
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:12
2020-06-12 19:41:22
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:17
2020-06-12 19:16:12
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:20
2020-06-12 19:15:05
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:25
2020-06-12 19:14:07
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:28
2020-06-12 19:13:28
Damian Ostręga DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 1/P 1/115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:34
2020-06-12 07:33:32
Dominika Henzel LITTLE JOE 1
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:38
2020-06-12 07:31:13
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:45
2020-06-12 07:30:43
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:32:12
2020-06-12 07:30:10
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:43:53
2020-06-12 07:28:33
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:44:00
2020-06-12 07:28:13
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:44:23
2020-06-10 19:05:41
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:44:32
2020-06-10 19:02:55
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:44:40
2020-06-10 18:34:55
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 6/N/120 cm, Runda Brązowa 1, dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:39:58
2020-06-10 18:26:49
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 1 ZR/P/110 cm, zwykły art.238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/110 cm, otwarty, zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N1/125 cm, Finał Rundy Brązowej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:44:57
2020-06-10 18:23:40
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:45:00
2020-06-10 18:22:00
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 3/CC/140 cm, Runda Złota 1, dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/CC/140 cm, Runda Złota 2, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 18:45:04
2020-06-10 18:19:17
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 2/C/130 cm, Runda Srebrna 1, zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/120 cm, Runda Brązowa 2, zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/130 cm, Runda Srebrna 2, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/C1/135 cm, Finał Rundy Srebrnej, z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2, 245.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Adamiec Paula bpk
2003 (J.)
O045600
10174761
3. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
4. Andruchów Sławomir SKJ Red Team
S
O007000
5. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
6. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
7. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
8. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
S
O012805
9. Berbecka Aleksandra JKS FER Więckowice
2005 (JM.)
O053851
10. Berbecki Bogusław JKS FER Wieckowice
S
O054425
11. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
12. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
13. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
14. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
15. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
16. Bula Katarzyna KJ Lando
S
O026592
17. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
18. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
19. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
20. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
21. Cebulak Aleksandra Klub Sportowy Jumping Team
S
O005800
10068738
22. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
23. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
24. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
25. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
26. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
27. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
28. Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier
S
O023918
29. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
30. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
31. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
32. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
33. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
34. Dudek Maja OSK Michalscy Trzebnica
S
O020414
35. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
36. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
37. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
38. Fiołek Klaudia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
39. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
40. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
41. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
42. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
brak
43. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
44. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
45. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
46. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
47. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
48. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
49. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
50. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
51. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
52. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
53. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
54. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
55. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
56. Hudzik Witold bpk
S
O039362
57. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
.
58. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
59. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
60. Jendrośka Adrianna bpk
2000 (MJ.)
O028521
61. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
62. Jóźwiak Alicja KJK Romico
Brak
63. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
64. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
65. Kaczmarzyk Zuzanna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O033831
66. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
67. Kasner Matylda bpk
2001 (MJ.)
O023415
10147432
68. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
69. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
70. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
71. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
72. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
73. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
74. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
75. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
76. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
77. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
78. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
79. Kot Natalia BPK sl
2002 (J.)
O044046
80. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
81. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O054874
82. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
83. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
84. Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
85. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
86. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
87. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
88. Kubiak Bogdan
89. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
90. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
91. Kubiak Grzegorz POL
S
10011415
92.