Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastazja Jeździecki klub sportowy,, W siodle
S
Brak
2. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
BRAK
3. Aksman Iga Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
brak
4. Bagińska Marcelina LKJ OLIMP Prudnik
5. Baran Martyna Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O052370
6. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
7. Bętkowska Sara -
2003 (J.)
-
8. Bocheńska Urszula Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
2005 (JM.)
2951/20
9. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
10. Borycka Zofia BPK
2007 (JM.)
O054781
.
11. Brelinska Amelia Atena Ostrzeszów
2005 (JM.)
brak
12. Chwałek Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
brak
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Ciołczyk Piotr Konie Sportowe Gillmaier
S
O023918
15. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
16. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
17. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
18. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
19. Duszyńska Aleksandra -
2004 (J.)
Brak
20. Dyżewska Ewa Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
10063742
21. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
22. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
23. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
24. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
25. Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
1999 (MJ.)
O034821
26. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
O024774
27. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
28. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
29. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
30. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
31. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
32. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
33. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
34. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
35. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
36. Gajewska Iga KJK Elizar
2005 (JM.)
O048462
37. Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O003778
38. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
39. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy
S
O003778
40. Gałuszka Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Hanna
2000 (MJ.)
O038080
41. Ganczarek Zofia Stajnia Tabaluga
2006 (JM.)
None
42. Gąsior Justyna KJ Bachmat
2000 (MJ.)
Brak
43. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
44. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
45. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
46. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
47. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
48. Gotowiecka Anna JKS Equi Verso
S
brak
49. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
50. Grzesiak Rafał Bpk
S
Brak
51. Gut Oliwia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2003 (J.)
O047702
52. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
S
O033287
53. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
54. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
55. Hudzik Witold bpk
S
O039362
56. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
.
57. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
58. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O055128
-
59. Janasek Aleksandra SJK Jakubus
2004 (J.)
brak
60. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
61. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
62. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
63. Jerczyńska Izabela BPK
2008 (JM.)
Brsk
64. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
65. Justyńska Jagoda BPK
2007 (JM.)
123
66. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
67. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
68. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
69. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
O053700
70. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
71. Kloc Julia AKADEMIA SPORTÓW KONNYCH ŚWIERKLANIEC
2005 (JM.)
Brak
72. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
73. Knapik Aleksandra Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2009 (Mł.)
Brak
74. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
75. Konwant Julia BPK
2002 (J.)
Brak
76. Koroluk Agata PRIMO HORSE CLUB
2006 (JM.)
O043576
77. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
78. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
79. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
80. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
81. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
82. Kowalska Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
83. Kozak Julia niezrzeszona
2009 (Mł.)
brak
84. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
85. Król Wiktoria UKS PRIMO
2001 (MJ.)
O025141
86. Krupchenko Amalia Jeździecki klub sportowy ,, W Siodle
2005 (JM.)
brak
87. Krystek Paweł SJK Jakubus
2005 (JM.)
brak
88. Kubacha Zuzanna SKJ Jakubus
89. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
.
90. Kubicz Kornelia JKS Equi Verso
2000 (MJ.)
Brak
91. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
92. Kuterba Maja SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
93. Kwiatkowska Oliwia ASK Świerklaniec
2006 (JM.)
O054035
94. Lamek Hania KJ Atena
2008 (JM.)
brak
95. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
96. Lenart Marko LKJ Moszna
97. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
98. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
99. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
100. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
101. Lisowska Marta SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
102. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
103. Lucińska Weronika LKJ Platan Wrocław
S
O007711
.
104. Luczykova Beata
105. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
2005 (JM.)
2971/20
106. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O035308
107. Malińska Aleksandra KS PEGAZ
2001 (MJ.)
O037742
108. Malińska Oliwia Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
1999 (MJ.)
O024202
109. Małycha Katarzyna KJ Equiteam
S
Brak
110. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
111. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
112. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
113. Michalak Antoni BPK
2007 (JM.)
0046936
114. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
115. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
116. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
117. Morsztyn Maja bpk
2011 (Mł.)
-
118. Morsztyn Monika bpk
S
O001963
119. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
120. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
121. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
122. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
123. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
124. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
125. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (JM.)
O045857
126. Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
S
O022891
127. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
128. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
129. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
130. Owczarzy Magdalena Kjk elizar
2004 (J.)
Brak
131. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
132. Paleska Olga KJ Atena
2007 (JM.)
brak
133. Pałys Wiktoria bpk
2009 (Mł.)
brak
134. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
135. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O052121
136. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
137. Przewdzięk Jakub Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2005 (JM.)
O050863
138. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
139. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
140. Pszowski Kevin bpk
2008 (JM.)
O047502
141. Pulak Lena SKJ Jakubus
142. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
143. Romanowska Anna UKS Primo
2012 (Mł.)
Brak
144. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
145. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
146. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
147. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
148. Śliwińska Alicja SJK Jakubus
149. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Sp.zo.o
2005 (JM.)
brak
150. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
151. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
152. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
153. Staszak Weronika Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
O038448
154. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
155. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
156. Syty Nina PIAFF EQUESTRIAN
2010 (Mł.)
Brak
157. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
158. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
159. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (J.)
O028523
160. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
161. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
brak
162. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
163. Szura Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
164. Szymkowicz Marta bpk
2008 (JM.)
bpk
165. Szymkowicz Wiktoria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2004 (J.)
O041598
Brak
166. Szynkler Natalia LKJ Ostroga
S
O014203
167. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
.
168. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
.
169. Twardoch Magdalena Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2005 (JM.)
Brak
170. Urbaniak Hanna BPK
2004 (J.)
brak
171. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
172. Waligóra Aleksandra BPK
2001 (MJ.)
0000
173. Wielgórska Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
Z002918
174. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
175. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
176. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
177. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
178. Ząbkowska Lena Klub Jeździecki Hipologia Morów
2005 (JM.)
brak
179. Zamczewska Malwina PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
180. Zamczewska Martyna PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
181. Zawadzka Emilia Bez Przynależności Klubowej S L A
2005 (JM.)
O056942
182. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
183. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
0042800
184. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
185. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

282

AFTER MIDNIGHT SP POL 2016 Wałach gniada/168 F: Guffi
M: Aida HL / Pink Floyd HL
brak
2.

50

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
K015857 616009670088109
3.

200

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
4.

241

ALUETTE SP POL 2012 klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
5.

88

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
6.

187

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
K024499 -
7.

266

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
K019868 616007610165810
8.

135

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
9.

219

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
10.

160

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
K016160 DE421000092408
11.

215

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
12.

223

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
13.

183

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
14.

224

BACARDI SP POL 2014 ogier gniada/173 F: Lord Liberator
M: Ballada/Castilio
Brak .
15.

240

BALME CHINSTAR K Z Z NED 2015 klacz kasztanowata/164 F: Big star jr k z
M: alme chin chin k
K029419 056015Z55706915
16.

79

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
17.

44

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
18.

155

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
19.

216

BARTEK WLKP POL 2004 wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
K016855 007611155804
20.

105

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
K025781 616 009 61 01153 13
21.

243

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
22.

129

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
K028585 616009580235715
23.

52

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
24.

244

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
25.

239

BIGSTAR'S BOY KV Z Z NED 2014 wałach gniada/165 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cover Girl Z / Caretano Z
K029421 056015Z55632314
26.

112

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: Barcley
M: Doner Sofia/Casall
K029839 - DE421000059016
27.

257

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
28.

113

BLACKIE PONY POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak
29.

288

BLUE SKY DRP POL 1999 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
00000 000
30.

77

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
31.

261

BRANEK WLKP POL 2015 wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 616007610113315
32.

286

BRATISLAVIA SP POL 2016 Klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja / Cachas
K028980 61600967011416
33.

249

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
brak
34.

109

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
35.

199

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
36.

276

CABALLO HOL POL 2008 wałach gniada/173 F: Cabochon
M: I-Cassanna
Brak DE 421000202108
37.

198

CALESSA HOL GER 2013 mare bay/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
38.

270

CANNES PLUS S WESTFALSKA POL 2016 ogier gniada/166 F: Kannan
M: Caliria / Indoctro
Brak Dopisze
39.

294

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
40.

114

CAPIOLANI KALAKAUA HOLST POL 2011 klacz siwa/168 F: Cormint
M: Vera P
K029580 DE421000190711
41.

291

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
42.

94

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/169 F: Cartano /
M: Hautesse D'hotot /
- -
43.

108

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
44.

97

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: CASALL
M: LEVANTE III/ ALEXIS Z
K016169 DE421000582009
45.

203

CASALL AZZURRO HOLSZTYŃSKA GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 Brak
46.

265

CASCOR OLD GER 2010 wałach kasztanowata/165 F: Olympic Fire /
M: Edda /
K023394
47.

253

CASH AND FLY OLDENBURG GER 2012 Wałach biała/172 F: Cashmoaker
M: Golden Fly IV/Celano
Brak DE418181072312
48.

76

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
49.

29

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Piorella
Brak DE 427270537609
50.

226

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Chaman
M: Cyrkonia/Turbud Quirinus
K027124 .
51.

51

CHAPLAIN HOL POL 2012 Wałach siwa/175brak F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
K022916 DE42100005312
52.

83

CHARITA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Chaltaire
M: Casandra
K024850 616009670094213
53.

238

CHARLES DE GAULLE HOLSZTYŃSKA POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman
M: Xx
K029797 Xx
54.

207

CHELBY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Casparino/ Carpaccio
M: Irina VII/ Alcatraz
- DE421000190212
55.

177

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
56.

190

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
57.

227

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
58.

164

CINDY ELIZAR OLD POL 2015 Klacz siwa/162 F: calcio
M: QUIDALA
Brak DE418181051915
59.

31

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
60.

84

CLINTELLA WESTF GER 2009 klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
K018034 DE441411196509
61.

95

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
62.

246

COLUMBIA G NIEM.SPORT POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Camp ll
M: Caprice
Brak DE481810159816
63.

28

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
64.

96

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
65.

192

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Walor
M: Celesta/Life and Liberty
K011789 12142 104DA64
66.

202

CORAL SPRING DSP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Cocosinni
M: Consens
Brak Xxx
67.

225

CORDELLI WESTF POL 2013 wałach siwa/170 F: Cordess
M: Wizerin
. .
68.

13

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
69.

269

CORNET I PLUS S WESTFALSKA POL 2016 ogier siwa/166 F: Cornet Obolensky
M: Queen Izabel / Quality
Brak Dopisze
70.

279

COSA CHE WARMBLUT AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506
71.

110

CRISPIN CORNET NIEM. SPORT. GER 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Liberate / Liberator
K028421 DE487000053003
72.

280

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/- F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba / Darco
K024782 056015Z55743312
73.

173

CUPPERS MONTY WELSH PONY POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:126 F: Breeton Dai
M: Cuppers Melodi
K024239 528017000800963
74.

289

CZCIONKA KUC POL 2002 Klacz siwa/143 F: Esauł
M: Czarna
brak brak
75.

62

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/167 F: Diacontinus
M: Cinderella
Brak De 431312302515
76.

152

DA VINCI SP POL 2005 stallion white/- F: Corde
M: Drosella
K009374 POL009590064005
77.

98

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
78.

242

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
79.

172

DE CAMERON SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Check in 2 / Cordalme
M: Dolores / Welt Gang
K027083 616009661125412
80.

272

DE LORCHE BH SP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske /
M: Dromanusa Bh / Romanus
brak -
81.

169

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio
M: Dirty Dancing
K027897 616009690037415
82.

214

DEKLARACJA WLKP POL 2014 klacz kara/165 F: Etos /
M: Dekalina / Pquito Go
K029616 616007600218914
83.

176

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
84.

117

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
85.

292

DERYK MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
brak
86.

264

DIASCADA HANOWERSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/174 F: Diarado
M: Gundi
K028184 DE431316831514
87.

234

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
88.

151

DOLMET MILKA - POL 2007 Mare white/kuc:- F: -
M: -
- -
89.

70

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
90.

210

DOT Q WESTFALSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/166 F: Lupicor
M: Jung La Toya
Brak Brak Brak
91.

32

DWORKA MLP POL 2010 klacz kara/170 F: ..
M: Dworna Pani
.. ..
92.

287

DYLAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Agar
M: Drygula
brak
93.

150

E-FIFKA KUC POL 2011 mare white/- F: Elektorn
M: Fantazja
- -
94.

209

EDYCJA MAŁOPOL. POL 2002 Klacz ciemnogniada/168 F: Grey
M: Elza
K016720 006630158602
95.

298

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
96.

93

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani /
M: Colette /
- -
97.

181

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
98.

205

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
K028004 brak
99.

134

ELEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/168 F: Deport
M: Enigma
brak 616009670003514
100.

211

ELVIS B WIELKOPOLSKA POL 2016 Wałach bułana/170 F: RUMIANEK
M: ESPERANTA B
Brak 616007610038416
101.

178

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
K010301 616009530412004
102.

46

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
103.

54

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
104.

19

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
105.

278

ERTON DES BARRIERS BEL BEL Xxxx wałach gniada/175 F: Xxxx
M: Xxxx
Xxxxx 056007000E48335
106.

191

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
107.

58

EUKARIO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Makler II
M: Enigma
brak 616006540022514
108.

144

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
109.

213

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
110.

296

FEIN 2 F:
M:
111.

140

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
112.

102

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
113.

204

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
114.

48

FLUER D'ELLE OLDENBURG POL 2016 Klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
brak brak
115.

73

FOCUS KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk
M: Ferrari
K029821 013640039808
116.

91

FOR VICTORY VAN WEGEN Z Z BEL 2016 Wałach kasztanowata/170 F: For Pleasure
M: N..Hylottie van wegen Z/Nabab de Reve
, . 056015Z55516316
117.

162

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
brak
118.

168

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
119.

285

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka/Caletto I
K027876 DE421000546813
120.

188

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
121.

68

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
122.

208

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
K021197 616007610018710
123.

189

GLORIA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
124.

139

GOLAN SP POL 2015 gelding bay/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
125.

101

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
126.

194

GOLDEN GIRL NIEM. SPORT. GER 2014 klacz gniada/176 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Golden Queen / Quidam's Rubin
K025460 DE481810108214
127.

65

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
128.

217

GRACJA TYP PRYMITYWNY POL 2012 klacz myszata/kuc:145 F: NN
M: NN
brak 616999670119412
129.

82

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
K023225 Brak
130.

15

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date / Camerino
M: Up To Date / Camerino
K026756 528003201104608
131.

126

GWINEA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/164 F: Jam Hetman
M: Galeria
brak 616POL11007117T
132.

290

HARLEY KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:123 F: Hormons Davy
M: Hawana / Bernstein
K014732 POL013530131607
133.

186

HARMIDER PONY POL 2010 wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
brak brak
134.

92

HARMONIA SP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Lord Liberator
M: Hetmanka Polna
Brak 61600969092916
135.

228

HASKY Slovensky Teplokrevnik POL 2004 klacz gniada/165 F: Silvio II
M: Hema
Brak 203010235304304
136.

35

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
137.

247

HUGO BOSS SP DZA 2015 Wałach siwa/173 F: Telco
M: Harfa
Brak 616009610019415
138.

237

I-CLEAR VICTORY Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/167 F: Cormint / Calido I
M: Incelka / Incello
K027709 DE455-8702059-14
139.

23

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
140.

72

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
141.

33

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
142.

107

ILUSSION SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Böckman’s Looping
M: Isperia
Brak 616009540107412
143.

201

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
K025073
144.

132

INFINITY SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Conus B
M: Izera
Brak
145.

171

ISKIERKA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz tarantowata/mk:154 F: Bayer
M: Iryda
brak 616999540090510
146.

255

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
147.

57

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
148.

27

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
K006462 POL009600086199
149.

275

KADOGAN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: -
M: -
brak brak
150.

22

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 Gelding grey/170 F: Harley VDL
M: Rockella-S
K028765 -
151.

7

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
152.

89

KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Klacz gniada/166 F: Kannan
M: Kayenne Van De Broekkant Z/Usinov
. . 056015Z55799416
153.

5

KEEN TO ROCK KWPN NED 2015 klacz gniada/167 F: E-Star
M: Rockella S
- -
154.

254

KEISHA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/169 F: Dawson V.D Padenborre
M: Grace/Andiamo
Brak 528003201509121
155.

100

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
156.

21

KING OF ROCK KWPN NED 2015 Gelding chestnut/170 F: E-Star
M: Rockella-S
K028767 -
157.

273

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
158.

149

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
159.

229

KLEO STAR TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz tarantowata/160 F: Bajkał
M: Kanita
brak 616999610196216
160.

137

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
161.

259

LAMPO SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Hush Hush
M: Leda
K028840 616999680051616
162.

250

LANCELOT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Brak
163.

232

LATE NIGHT KWPN NED 2016 ogier siwa/169 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Goodgoan / Calvaro Z
K028843 528003201605118
164.

106

LE DARCO VAN LA ROCHE II OLD GER 2013 wałach kara/brak F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Adonia W /
brak -
165.

293

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
166.

221

LEGENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Bankiet
M: Laguna
brak 616009610136915
167.

56

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
168.

78

LEGUN NN POL 2010 Wałach siwa/kuc:117 F: NN
M: NN
None None
169.

133

LEPSZA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: X
M: X
Brak Xxx
170.

235

LEROY P BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
171.

231

LEVUS KWPN NED 2016 ogier siwa/172 F: Etovlon VDL / Toulon
M: Coleva / Vingino
K028841 528003201602980
172.

248

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
K011026
173.

180

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
174.

81

LILLY VANILLY KWPN POL 2016 klacz siwa/163 F: Cicero Z / Carthago
M: Q / Quidam de Revel
K029475 528003201610020
175.

103

LIMERYK SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Liza
Brak 616009580526413
176.

143

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
177.

206

LINUS 317 REN POL 2006 wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
178.

262

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir/Cancoon
M: Lena/Armani
Brak 616009640040016
179.

230

LORDINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/mk:158 F: Lord Z
M: Maksyma
Brak -
180.

157

LOTKA WLKP POL 2013 mare grey/- F: Olivier
M: Lolita
K023375 616007600230113
181.

75

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
182.

142

LUCIER M POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan m
M: Luczia m
K016385 616006690134409
183.

55

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
184.

220

M CANTORI S SP POL 2010 wałach srokata/170 F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
185.

42

MACH TYP SZLACHETNY POL 15 03 2009 wałach siwa/160 F: nn
M: nn
brak 616999661944409
186.

196

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/brak F: Tjungske
M: Morena
K027147 616009610053515
187.

236

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/171 F: Evento
M: Monarda
K026376 616009610047509
188.

18

MARINELLO 0003 DRP GER 2001 Ogier jelena/kuc:140 F: Magic Main
M: Sanny
Brak DE487879001301
189.

47

MARKIZ SP POL 1993 wałach siwa/168 F: galon
M: mila
brak 007611212104
190.

283

MICHIGAN VAN DE MIZERIK F:
M:
191.

263

MIWIA XO POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Wiwat/Grey
M: Michelle/Chef Supreme
K021431 616006690015712
192.

25

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
193.

271

MR. BARNABY Oldenburger Springpferd GER 2015 wałach gniada/172 F: Vancouver d'Auvray
M: Zicaloma
Brak DE 418180271915
194.

184

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Sanatara Dannys Boy
M: Mona
K016405 POL616013680076009
195.

115

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
196.

295

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
K026562
197.

175

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
198.

197

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
199.

12

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
200.

6

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 klacz siwa/167 F: FELINI
M: NUTELLA
K029269 616009680020016
201.

146

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
202.

66

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
203.

41

OLIWIER SP POL 10 04 2009 wałach gniada/174 F: Halogen
M: Oczara
brak 616009610238809
204.

87

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
205.

128

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Sokrates
M: Oliwia
K024154 616009610030912
206.

43

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
207.

174

PALLADA WLKP POL 2008 klacz kara/169 F: Liberatto P
M: Polanka/Czaprak
K018684 POL007610057208
208.

14

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
209.

260

PANQUIDAM . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
. .
210.

49

PASSIER MAŁOPOLSKA POL 2016 ogier siwa/165 F: Emetyt
M: Polisa
K029622 brak
211.

85

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: CORNET OBOLENSKY
M: CACHAREL
Brak 00000000000000
212.

16

PINOKIO PIPI MAGESTIC SZETLAND POL 2009 wałach tarantowata/kuc:115 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
213.

267

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
214.

127

PLANETA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/167 F: Grand Amour
M: Prymulka
3226/20 POL 009 54 00403 06
215.

39

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
216.

36

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
217.

37

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
218.

179

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa/176 F: Canoso
M: Princessa
K024973 616 009 64 0048 013
219.

193

QUALITY TOY Deutches Sportpferd GER 2016 klacz gniada/164 F: Quite Carenzo
M: Crawalltina
brak DE 456560514416
220.

147

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
221.

74

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
222.

156

QUIDAM’S JOKER SP POL 2014 Wałach Gniada/- F: Joker
M: Quidams Starlight/Quidams Rubin
K028089 616009670110514
223.

69

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
K022419 DE456570278209
224.

67

QUINTANA MEKL GER 2009 klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
K019372 DE427270257609
225.

111

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
226.

159

R - ONE MORE TIME - POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
- -
227.

245

RAINSTORM G Niemiecka Sportowa POL 2016 klacz siwa/172 F: Congress
M: Roxy
Brak DE 481810075316
228.

30

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
229.

136

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
230.

195

RLG RIVANA BAW GER 2013 klacz kasztanowata/172 F: Chambretto GT / Concetto
M: Rivalina / Carenzo
K022844 DE481810293513
231.

161

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
232.

64

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
233.

8

ROSEMARY MAŁOPOLSKA POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
K028191
234.

148

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
235.

251

RUNNING GIRL G Niemiecka Sportowa POL 2016 klacz gniada/170 F: Cornet’s Call Out
M: Rivalina
Brak DE481810075416
236.

71

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
237.

218

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
238.

185

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
239.

163

SHELBY EVRARD Z ZANGERSHEIDE BEL 15.05.2011 Wałach siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
K021797 056015Z55644611
240.

274

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz gniada/166 F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656 000
241.

61

SIBILLA C POL 2013 klacz gniada/167 F: C
M: C
K022579 Brak
242.

158

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
243.

104

SILVANO TRK POL 2012 wałach gniada/175 F: Sword
M: Sprawa
brak 732010063712
244.

222

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
245.

34

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
246.

233

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
247.

90

SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Wałach gniada/167 F: Scandix
M: Sineada/CONCORDE
. . 056015z55733316
248.

80

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
249.

40

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
250.

99

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
251.

258

STEEGER HAFLINGER POL 2001 Ogier kasztanowata/mk:146 F: Stegerwald
M: Halma
brak brak
252.

166

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
K016179 99.01713
253.

20

STILA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc:114 F: Frak
M: Stella
K013769 013610022106
254.

154

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
255.

38

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
256.

145

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
257.

60

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
brak brak
258.

59

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
5126/19
259.

167

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:146 F: Shagya XXVI
M: TIMA
Brak 703001404620199
260.

277

TRYUMF WLKP POL 2003 wałach tarantowata/170 F: Diatos /
M: Taka Bądź / Eldorado
K024502 POL007670134503
261.

268

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
K011011 POL009670011301 104VM46
262.

153

VALENCIA AES POL 2002 mare bay/165 F: Dick Z
M: Safier
K015052 02008427
263.

182

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
264.

45

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 klacz siwa/162 F: iphino
M: vincenzja
K018832 616009640002608
265.

86

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
266.

212

W'ROMEK SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Piko /
M: W'Romania /
brak 616009610184916
267.

26

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
brak
268.

24

WELT DURAN SP POL 2000 Ogier gniada F: Welt Gang /
M: Daria /
brak
269.

63

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
K009989 POL009540023003 105EJ76
270.

281

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
K022982 A0015118S
271.

141

WIMSTER SP POL 2016 Ogier gniada/170 F: QULESTER
M: WIMELLA/IMEQUYL
616009690052316
272.

252

WITO WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Rytm
M: Wilga
K015798 616007530335409
273.

53

YOUNG LADY HOL POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge / Caletto I
M: G-Christine / Carolus
K027685 POL009611181600
274.

297

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 ogier gniada/167 F: Lantino / Landos
M: Zora / Boston
K025356 203009221385913
275.

165

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
Brak Pol 009 60 00256 97
276.

17

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
277.

256

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
SUM:
200.00
Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
55
SUM:
55.00
Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
55
110
SUM:
165.00
Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
200
SUM:
200.00
Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
80
55
SUM:
135.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
55
SUM:
55.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
55
SUM:
55.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
150
100
SUM:
250.00
Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
80
SUM:
80.00
Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
150
SUM:
150.00
Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
55
110
SUM:
165.00
Morsztyn Monika bpk
100
SUM:
100.00
Nowak Aleksandra St.Kraju Jumping Team
55
SUM:
55.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
150
150
SUM:
300.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
250
SUM:
250.00
Wielgórska Paulina KJ Vena Rogoźnik
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastazja
Jeździecki klub sportowy,, W siodle
ELVIS B (211)
2020-08-15
1
2020-08-15
1
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
ARONIA M (187)
2020-08-13
1
2020-08-13
30
2020-08-14
41
2020-08-14
39
2020-08-15
23
2020-08-15
28
Aksman Iga
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
HARMIDER (186)
2020-08-13
2020-08-13
1
2020-08-14
1
2020-08-14
11
2020-08-15
18
2020-08-15
1
Bagińska Marcelina
LKJ OLIMP Prudnik
EL MAURA (205)
2020-08-13
21
2020-08-14
19
2020-08-16
21
Baran Martyna
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
LEGENDA (221)
2020-08-14
1
2020-08-14
41
KLEO STAR (229)
2020-08-14
1
2020-08-14
11
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (161)
2020-08-13
1
2020-08-15
1
2020-08-16
1
Bętkowska Sara
-
2020-08-14
1
2020-08-14
1
2020-08-15
12
2020-08-15
11
Bocheńska Urszula
Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
2020-08-15
32
2020-08-15
12
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRIMA (36)
2020-08-14
23
2020-08-14
23
2020-08-15
1
2020-08-15
23
2020-08-16
2020-08-16
PRINCE (37)
2020-08-13
25
2020-08-14
19
2020-08-16
21
Borycka Zofia
BPK
ATLANTA I (160)
2020-08-13
9
2020-08-15
13
2020-08-16
1
Brelinska Amelia
Atena Ostrzeszów
MARKIZ (47)
2020-08-13
1
2020-08-13
1
2020-08-14
11
2020-08-14
1
2020-08-15
1
2020-08-15
1
Chwałek Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
GRACJA (217)
2020-08-15
13
2020-08-15
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-08-13
2
2020-08-14
5
2020-08-16
2
2020-08-14
1
200
2020-08-14
11
2020-08-15
2020-08-16
Ciołczyk Piotr
Konie Sportowe Gillmaier
2020-08-13
7
2020-08-14
8
2020-08-16
6
2020-08-13
12
2020-08-14
30
2020-08-14
9
2020-08-14
29
2020-08-14
29
2020-08-15
1
2020-08-15
19
2020-08-13
1
2020-08-14
12
2020-08-15
10
2020-08-13
1
2020-08-13
30
2020-08-14
1
2020-08-14
29
2020-08-15
19
2020-08-15
19
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-08-13
21
2020-08-15
24
2020-08-16
24
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2020-08-13
3
2020-08-14
6
2020-08-15
6
2020-08-13
16
2020-08-14
20
2020-08-15
2020-08-13
5
2020-08-14
9
2020-08-16
4
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
2020-08-14
46
2020-08-14
1
2020-08-15
1
2020-08-13
1
2020-08-13
30
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
2020-08-13
23
2020-08-14
18
2020-08-16
19
2020-08-14
32
2020-08-14
2020-08-15
8
2020-08-15
2
Duszyńska Aleksandra
-
LORDINA (230)
2020-08-13
30
2020-08-15
25
2020-08-16
24
Dyżewska Ewa Aleksandra
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-08-14
12
2020-08-15
30
Dyżewska Ewa Aleksandra
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-08-14
13
2020-08-15
31
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (34)
2020-08-13
29
2020-08-15
15
2020-08-16
2020-08-13
37
2020-08-15
2020-08-16
14
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (46)
2020-08-13
22
2020-08-15
30
2020-08-16
24
2020-08-14
23
2020-08-14
34
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (189)
2020-08-14
5
2020-08-15
2020-08-16
Fejdych Julia
KJ Ślęża Wrocław
2020-08-14
1
2020-08-14
16
2020-08-15
13
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
2020-08-13
13
2020-08-14
10
2020-08-15
2020-08-16
9
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (12)
2020-08-13
2
2020-08-15
26
2020-08-15
25
2020-08-16
14
Filusz Krzysztof
Brak
SMUGA M (233)
2020-08-13
16
2020-08-14
23
2020-08-15
18
2020-08-16
1
Filusz Martyna
Brak
KOLORADO (137)
2020-08-13
20
2020-08-14
2020-08-14
Fiołek Klaudia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-08-13
11
2020-08-14
14
2020-08-16
12
Frąckowiak Martyna
bpk
2020-08-13
17
2020-08-16
16
2020-08-14
27
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (52)
2020-08-14
14
2020-08-14
12
2020-08-15
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (68)
2020-08-13
32
2020-08-14
4
55
2020-08-14
32
2020-08-15
2020-08-16
28
2020-08-15
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-08-14
1
2020-08-15
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
CHELBY (207)
2020-08-13
23
2020-08-15
7
2020-08-16
14
2020-08-15
4
55
GARDENIA (208)
2020-08-14
11
2020-08-14
23
2020-08-15
2
110
2020-08-15
Gajewska Iga
KJK Elizar
EDYCJA (209)
2020-08-13
26
2020-08-14
19
2020-08-16
24
2020-08-14
1
Gałczyński Tomasz
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
GROGORY (15)
2020-08-14
9
2020-08-14
2
200
2020-08-15
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
BACARDI (224)
2020-08-15
29
2020-08-15
19
CORDELLI (225)
2020-08-14
18
2020-08-14
10
2020-08-15
2020-08-16
PANQUIDAM (260)
2020-08-14
23
2020-08-16
2020-08-15
28
2020-08-14
35
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy
2020-08-14
1
Gałuszka Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Hanna
DE NIRO (169)
2020-08-13
36
2020-08-15
21
2020-08-16
23
Ganczarek Zofia
Stajnia Tabaluga
LEGUN (78)
2020-08-13
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-13
Gąsior Justyna
KJ Bachmat
URODA (268)
2020-08-14
1
2020-08-14
1
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2020-08-13
27
2020-08-14
21
2020-08-16
23
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
DIASCADA (264)
2020-08-14
39
2020-08-14
35
COSA CHE (279)
2020-08-13
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (45)
2020-08-13
39
2020-08-16
24
2020-08-15
10
2020-08-14
23
2020-08-14
33
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (96)
2020-08-13
1
2020-08-13
1
2020-08-14
1
2020-08-16
1
2020-08-13
1
2020-08-13
1
2020-08-14
1
2020-08-16
1
2020-08-14
1
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
DARMA (98)
2020-08-13
1
2020-08-13
1
2020-08-14
1
2020-08-16
1
2020-08-14
1
Gotowiecka Anna
JKS Equi Verso
ILUSSION (107)
2020-08-13
1
2020-08-13
17
2020-08-15
20
202