Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Jakubowice, 26.04-28.04.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
BRAK
2. Adamski Remigiusz BPK
S
BRAK
3. Bednarz Edyta Kj Michałówka
S
ba
4. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
S
O012805
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
O001809
7. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
8. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
9. Bolko Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O025841
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Borycka Zofia BPK
2006 (JM.)
-
12. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
13. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
14. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
15. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
16. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
17. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
18. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
19. Domagała Maja SKJ Jakubus
20. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
O033001
21. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
22. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
23. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
24. Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O021618
25. Frąckowiak Martyna BPK
2003 (J.)
O035367
26. Galicki Anzelm OSK MICHALSCY TRZEBNICA
2001 (MJ.)
O042887
27. Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O003778
28. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
29. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
30. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses Szczecin
S
O013202
31. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (MJ.)
O041600
32. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
33. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
34. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
35. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
36. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
37. Grzesiak Rafał bpk
S
O025487
38. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
39. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O042326
40. Iaroshenko Konstiantyn KJ Melloni Horses
S
brak
41. Janasek Aleksandra SKJ Jakubus
42. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga
S
O034007
43. Kaczmarzyk Zuzanna
44. Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O015007
45. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
46. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
47. Kaźmierczak Maja BPK
48. Kędzierska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2003 (J.)
O033906
10170917
49. Kędzierska Marta KJ Kietlów
S
O009680
50. Kinecka Aleksandra JKS Hanna
S
O009044
51. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
52. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
53. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
54. Konieczna Magdalena SJK Jakubus
55. Korzeniewska Anna Stowarzyszenie Interhorse
2005 (JM.)
O040031
56. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
57. Krystek Paweł SJK Jakubus
58. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
59. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
60. Kula Anna SKJ Jakubus
61. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
62. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
63. Kuterba Maja SKJ Jakubus
64. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
65. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
66. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
67. Lisowska Marta SKJ Jakubus
68. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
Brak
69. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
70. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
71. Luty Dominika BPK
S
O003979
72. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
O020484
73. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
74. Ławniczak Izabela SKJ Jakubus
75. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
76. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (MJ.)
O037742
77. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
10171641
78. Marczak Agata
79. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
80. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
81. Mikołajczyk Eryka SKJ Jakubus
82. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
83. Morsztyn Monika bpk
S
none
84. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
85. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
86. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
87. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
88. Nowaczyk Martyna Stowarzyszenie Interhorse
S
O028955
89. Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse
2002 (J.)
O026451
90. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
91. Pala Karolina bpk
S
O034722
92. Pawlak Sandra BPK
S
O034337
93. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
94. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
95. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
96. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
97. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
2018 (Mł.)
O001780
98. Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse
S
O001059
99. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
100. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (JM.)
O047502
101. Różalska Ilona KJ VOLTA MIŁOCICE
S
O025928
102. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
103. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
104. Rzepa Aleksandra KJ VOLTA
2005 (JM.)
O049318
105. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
106. Śliwińska Alicja SJK Jakubus
107. Smolinska Lilianna SJK Jakubus
108. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
109. Sobczyńska Marta WTK Hermanów
S
O044690
110. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
111. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
112. Sukiennik Maja KJ Picador Dziuplina
2003 (J.)
O035910
113. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
114. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (J.)
O043986
115. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
116. Szmuc Julia KJ Pegaz Chwałowice
2001 (MJ.)
O028522
117. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (J.)
O028523
118. Szut Julia KJ Picador
2000 (MJ.)
119. Szymańska Hanna St. Sportowe Vidavia Wrocław
2006 (JM.)
O044343
120. Szymkowicz Wiktoria
121. Tauchert Oliwia Stowarzyszenie Interhorse
2003 (J.)
O039358
122. Tomaszewska- Nasiadek Anna SKJ Jakubus
123. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
124. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
125. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
126. Waligóra Aleksandra SKJ Jakubus
127. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (MJ.)
O027539
128. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
129. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
130. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
131. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
132. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
133. Wypych Wiktoria Kj Olmet Ostsped Ostrów Wlkp
2005 (JM.)
O 045556
134. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
135. Zielant Natalia KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043980
136. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
137. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

267

ABAJOU SP POL 2009 Klacz siwa/177 F: Bajou Du Rouet
M: Alia Res
LKRWZJ/2931/19 616009580807909
2.

111

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
K025536
3.

131

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
4.

98

ALLEGRO HOL GER 1996 Gleiding bay/176 F: Acobat I / Athlet Z
M: Georgia V / Cantus
K003716 05827 POL01595
5.

163

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
K021768 703001210790665
6.

317

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz skarogniada/170 F: Argentinus
M: Escada
. .
7.

55

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio
M: Andaluzja
K026106 *
8.

120

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Corvallo /
M: Ambrozja /
K020651
9.

99

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Coriano’s Ass
M: Arista
K026941 Brak
10.

338

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
K016296
11.

1

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
12.

322

ARIZONA BWP BEL 2002 Klacz gniada F: Kannan
M: c
.
13.

104

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
K024499 -
14.

125

ASHFORD 4 OLD POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Petite Croix / Coupon
K018359 DE433331414204 103CW88
15.

304

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
K016160 DE421000092408
16.

109

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
17.

232

AURA-M SP ALB 2014 Klacz gniada/170 F: Liberatto P
M: Astra
Brak 616009690062814
18.

53

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Candiavolo
M: Alma/ Garibaldi
- 616009690142110
19.

221

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
Brak 616013670099114
20.

228

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
21.

54

BEAUTY GIRL KZ Zangersheide NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 -
22.

326

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810 105QO56
23.

114

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
K025056
24.

225

BLACK STAR DWB DEN 2006 Mare black/- F: Weltjunge
M: Melissa-Bell
K019741 208333DW0605692
25.

341

BLUE SKY F:
M:
26.

66

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
K020735 POL013640011904
27.

162

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
28.

142

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
K012503 11782
29.

233

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
brak
30.

354

BUTTERFLY HOL POL 2008 Klacz F: Lancer II
M: Kyra XXIII
K014800
31.

103

C-ELQUADOR CAVALO Z Zangersheiede POL 2015 Ogier siwa/170 F: Cavalo Z
M: Emma
brak brak
32.

362

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
K018583 DE441411204610
33.

264

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
34.

201

CALGARY BGM Z Z POL 2012 Wałach siwa/164 F: Cumano
M: Xxx
Brak Brak
35.

216

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
K023095 DE431310256113
36.

226

CALOTTA DSP GER 2008 Mare grey/- F: Calido I
M: Alizee
- DE456570287608 105QT84
37.

351

CALOTTA F:
M:
38.

22

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
39.

239

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
K024623 DE421000077214
40.

95

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
41.

187

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
K022785 616009510343112
42.

262

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
K017813 DE431317000810
43.

347

CAPRINI 3 Zweibrucker GER 2001 Wałach gniada F: Cento
M: Lalic / Lord Calando
K009809 GER45286 GER45286
44.

139

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
45.

194

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: AREZZO VDL
M: FOEGANDRA
K026924 616009510134714
46.

259

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
KO25022 DE421000183111
47.

205

CASPER XXI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortuma
K020005 528003000709360 104GJ33
48.

214

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
49.

199

CASSIUS CLAY Z POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
50.

69

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
K022516 DE421000141412 105PT18
51.

136

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
52.

39

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
K020770 xxxxx
53.

62

CELEBRITY Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Bavaria
K018561
54.

47

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
K011509 POL009610167707 104PA74
55.

330

CENTADA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Centadel / Cento
M: Wonneke / Carther Z
K022330 DE418184054311
56.

258

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
K025664 DE43136828011
57.

51

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/160 F: Chaman / Baloubet Du Rouet
M: Cyrkonia/ Turbud Quirinus
K027124 616009510237315
58.

10

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311 105AT49
59.

116

CHANEL HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: Contact Me
M: Wita / Quidamderel
K026179 DE421000188113
60.

331

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou Du Rouet
K017893 DE418181400807
61.

154

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Claudio's Son
M: Baronesse
K024637
62.

117

CHARIVARI FEBRO Z Z POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z
M: Colett
K021802
63.

245

CHELSEA 163 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
K020378 DE433331652312
64.

140

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
K018980 DE441410634209
65.

324

CHELSEA LONDON 2 Deutsches Reitpony POL 2008 Ogier siwa/kuc:148 F: CALICO
M: NAOMI
Brak Brak
66.

355

CHIMEQUYL PZHK POL 2008 Gelding Bay F: Imequyl (sp)
M: Czana (sp)/Balon (m)
616009680067808 104NZ03
67.

328

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
K011516 DE421000562908
68.

193

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan
M: Clarima SR
K026845 616009510238214
69.

198

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
70.

41

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One / Numero Uno
M: Clear Caretina / Caretino
1
71.

265

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K010806 POL009610009906 104ON79
72.

203

COLMINO HOL. POL 2008 Wałach siwa/167 F: Coleman
M: Xxx
Brak Brak
73.

106

CONPEIA WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Casiopeia / Coronado
K018774 DE441413130909 105QP39
74.

213

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Consula / Ulco
K024628 616009610189014
75.

80

CONTENDRIX WESTF POL 2011 Wałach gniada/168 F: Contendro II
M: Lady Ship / Lancer III
K024585
76.

60

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
K023511
77.

115

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
K022657 DE421000013712
78.

138

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506 105GZ33
79.

186

COUGAR 5 HOL GER 2008 Ogier siwa F: Carthago / Capitol I
M: T-Calazia / Calato
K016442 DE421000540708
80.

197

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada/1 F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
K020602 DE421000212412
81.

240

CSILLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: CZAROWNIK
M: CZAROWNA
K019227 616009610220109
82.

141

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
K014181 616POL11007290T
83.

334

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
brak
84.

113

CYRKONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
K006997 POL009640024802
85.

339

CZAKA KUC POL 2006 Klacz gniada/145 F: Ludger
M: Czykita
brak
86.

340

CZCIONKA Kuc 2001 Klacz F: Esauł
M: Czarna/nn
87.

219

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: CORLEONE Z
M: DREZYNA
K015075 616009670041297
88.

222

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
89.

359

DIADER DEVIL DIAMOND Holsztyńska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Valerie I/Contender
brak
90.

67

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
K012954 528003000812164 103VU24
91.

188

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
92.

174

DON CLAVIUS SP POL 2013 Ogier gniada F: Clavius / Caretino
M: Dama Bankietowa-N / Bankiet
K023371 616009610022813
93.

160

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Diablica
K018574 616009640073809
94.

107

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
K019041 POL007520079208
95.

361

DOT Q WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Donatella Q /
brak
96.

144

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
97.

161

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
98.

133

DUBAJLLA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Detroit / Dimaggio
M: Coquette / Cockpit
K017814 DE433330288710
99.

147

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
100.

344

DYLAN F:
M:
101.

166

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
brak
102.

346

EDEN F:
M:
103.

165

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
K025762 616009690058514
104.

108

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero
M: Erotyka
K011964 POL009611116304
105.

128

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
106.

190

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Arezzo /
M: Erynia / Palegro
K025943 616009510135014
107.

121

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
108.

223

ESTLIO SP POL 2014 Ogier siwa F: Bankiet /
M: nn / nn
brak
109.

101

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
K025624
110.

342

EVITTO I 2010 Wałach F: Conus B
M: Emmily/Landsieger I
111.

171

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I
M: Rubina
K025237 DE431314311607 104PW08
112.

211

FANTASIE HOL GER 2013 Klacz kara/1 F: Casall / Caretino
M: Under Cover 2 / Diamant de Semilly
DE421000140713
113.

244

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Ultra
Nr PZJ: K023785 528003201003928
114.

257

FIGARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada F: VIS VERSA
M: FIGA
K013733
115.

130

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
116.

243

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
K020022 616009640008311 105XV81
117.

146

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/170 F: For Edition
M: Zyrana / Zacharias
K019948 K019948
118.

353

FRENCH BROWNIE F:
M:
119.

110

GALOUBE D SP POL 2008 Ogier gniada F: Aloube Z /
M: Golanda / Able Albert
K013667 POL009670005508
120.

156

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
K023431 616009510253813
121.

90

GENARO SP POL 2007 Wałach gniada F: Chicago Z /
M: Golanda / Able Albert
K014879 POL009670157807
122.

43

GITANIA VAN DE HOEVEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
K024936 056015Z55704513
123.

333

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
124.

349

GOETHE F:
M:
125.

137

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
126.

93

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino L
M: Grenlandia/Landos
K023319 brak
127.

217

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Koniq Sobieski
M: Grecja
K021623 616009530295304
128.

207

GREOGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/169 F: Up to date
M: Emilion
Hky Hg
129.

57

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quidam de Revel
M: W-Chilli-Pepper/ Cassini I
- -
130.

204

HARALD H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/174 F: Up to Date
M: Chelano
Hch Cffhh
131.

148

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
K022410 528003201208227
132.

345

HARLEY. F:
M:
133.

61

HARPAGAN Polski Koń Szlchetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/174 F: Salazar
M: Hipnoza
Brak Brak
134.

119

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
K017155 BELW261186BWP
135.

242

HIJA LISA DADERO KWPN POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lucky boy
M: Monaliza
brak .
136.

169

I - CLEA VICTORY DSP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Cormint
M: Incelka / Incello
brak brak
137.

327

ICE COFFEE WLKP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Conus B /
M: Izera / Caretino K
K017291 616007690050010
138.

209

ILSELINE V/D HAGENHORST KWPN NED 2013 Klacz gniada/179 F: Diamant De Semily /
M: G-Ramiro /
brak Jgry
139.

44

INDINA PP KWPN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Mylord Carthago
M: Corrado
Brak Brak
140.

210

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
141.

170

INGRID KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Elvis Ter Putte /
M: Canturano / Heartbreaker
brak
142.

173

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
K023213 528003201303547 105WU26
143.

208

INSPIRATION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/178 F: Biskayo
M: Klacz
Jgff Jgf
144.

185

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528003201304644
145.

202

IZZY RIVER Z Z POL 2013 Wałach gniada/Xxx F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
146.

81

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada/167 F: I’m Special de Muze /
M: Irco Mena /
K026900
147.

332

JASNOWIDZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata/151 F: GRAFIT
M: JASKÓŁKA
BRAK 6116009680075011
148.

183

JASON VDL KWPN NED 2014 Klacz siwa F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL / Diamant De Semilly
K026203 528210004162500
149.

200

JINADINA PP Z POL 2014 Klacz kasztanowata/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
150.

14

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: LUDGER
M: JAKUZA
brak 616 009 68 20050 12
151.

172

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: ETOS
M: JURATA
K015375 000000
152.

164

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara/x F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
K009263 POL009640024204
153.

150

KALITA O KWPN NED 2015 Klacz gniada/- F: Verdi
M: Zelita O/ Heartbreaker
brak -
154.

105

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
155.

358

KARTA F:
M:
156.

118

KING LEPANTINO KWPN NED 2015 Wałach gniada/171 F: Arezzo VDL
M: Last Edition / Lord Z
Brak 528003201509214
157.

343

KING OF THE BONGO F:
M:
158.

149

KLARADETTE S KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/- F: Arezzo VDL
M: Saradette S/ Voltaire
BRAK -
159.

122

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
K013737 DE431310901808 103VT04
160.

123

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
161.

335

LE DARCO VAN LA ROCHE II Oldenburska POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
brak brak
162.

65

LEGIONISTA Koń Mały POL 2007 Wałach srokata/kuc:145 F: FACET
M: LEGIA
BRAK POL 013670174007
163.

357

LIMTENDER. F:
M:
164.

189

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada F: Kannan /
M: Liberia /
K025944
165.

350

LIVERPOOL. F:
M:
166.

96

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/Littorio
M: Easy Going/Eklatant
K026611 POL009610168305
167.

100

LOOPIGUNA WESTF POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lupicor
M: Lagoon
Brak
168.

215

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
169.

70

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K019266 007520003706 K019266
170.

352

LUIGI F:
M:
171.

181

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada F: Cottonclub /
M: Marilandap / Landos II
K022764 616009610000612
172.

42

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
K020604 DE421000079312
173.

168

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
brak
174.

236

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
175.

127

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
K022662 DE421000095105
176.

218

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
177.

36

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 Ogier ciemnogniada/178 F: Numero Uno
M: Contiga
K025017 DE455-8790019-13
178.

16

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz kara/170 F: Clear to jump
M: Nitoloma
. .
179.

91

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort
M: Delise
K026912
180.

102

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
181.

263

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
182.

319

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Chellano II
M: Pascella van de helle
. .
183.

64

OLIWIER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Halogen / Banita
M: Oczara / Le Bon
K024484 616009610238809 106BL50
184.

235

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
K026615
185.

348

ORIANA F:
M:
186.

224

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
187.

38

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
K019252 DE418180685209 105OG32
188.

363

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
brak
189.

234

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
K018684 POL007610057208
190.

220

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
K011669 POL009690091204 103YU52
191.

360

PAVAROTTI Czeski Goracokrwisty CZE 2007 Wałach gniada F: Lordano
M: Pamina
K012091
192.

71

PIGMENT SP POL 2010 Klacz siwa/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
193.

56

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
K011786 POL007610171207
194.

261

PUERTO RICO SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: LE VOLTAIRE
M: PLATYNA
K015856 616 007 67 01288 09
195.

196

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
K023690 DE421000026811 105RA32
196.

177

QUAISON Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam de revel
M: Bea 2
Brak De 421000063214
197.

32

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
K015876 DE433330387505
198.

238

QUERO Hanowerska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: Camilla
brak
199.

124

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
K021567 DE431316556911 105OG19
200.

155

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104
201.

129

QUINTANA MEKL GER 2009 Klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
K019372 DE427270257609
202.

206

QUITO HOL POL 2011 Wałach gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Alina / Argentinus
K021168 DE431318109111 106AJ19
203.

182

QUO VADIS OLD GER 2005 Ogier gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Hawana / Liberty Life
K010438 DE433331090905
204.

229

R-ONE MORE TIME - POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
- -
205.

325

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: Cantanis /
M: Renoma / Renommee
K023438 616009690044912
206.

97

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
K021677 616009540120912
207.

158

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
208.

336

RIKA F:
M:
209.

241

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
K023329 616007610106313
210.

135

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
X X
211.

31

ROMICA R Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Campari M
M: Romana
K015912
212.

132

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
213.

167

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
214.

318

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K024428 DE433331041609
215.

126

SAVOY 51 HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
K021068 DE431311306205 103KJ80
216.

237

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
K017438 616009640024410
217.

4

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
218.

337

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656
219.

175

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
220.

92

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
K015465 POL009670142707
221.

260

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada/169 F: Stakatol
M: La Silla
K018843 DE418184027910
222.

59

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
K024205 DE431310121210
223.

230

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
224.

112

SUNDAY HOLST POL 2002 Klacz skarogniada/171 F: Conteur
M: Naomi XXXXII
brak
225.

134

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
226.

145

SWEET STAR SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
K025338 616POL11007290T
227.

12

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
228.

5

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
229.

2

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
K018234 POL009640054506
230.

52

TORPEDO DES FORETS Selle Francais FRA 2007 Klacz gniada/- F: Arthur V
M: Flower des Forets
- -
231.

356

TURBUD PERIDOT F:
M:
232.

68

UBI MAJOR XXX Z SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: -
M: -
K024711 K024711
233.

157

USHER Z SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can’t Lose
M: Chilli/ Turbud Quirinus
Brak 616
234.

191

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
235.

159

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
236.

212

VIVIANO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Vivant / Fuego De Prel
M: B-Jaquline / Cassiano
K022543 DE421000129313
237.

48

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
238.

329

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
Brak Brak
239.

227

WARKA A SP POL 2008 Mare white/- F: Helanis /
M: Warna /
K018634 POL009600310808
240.

13

WASUAN SP POL 2009 Wałach gniada/169 F: Guffi / Grandeur
M: Winett / Weinberg
K018363 616009670088009 105WU41
241.

143

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
242.

231

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
K015798 616007530335409
243.

94

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
K013665 POL009690079606
244.

323

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Micheal Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
245.

195

ZACHĘTA SP POL 2014 Klacz gniada/169 F: CARAMBOLE
M: FARINA
K026921 616009510135114
246.

192

ZADAR SP POL 2014 Wałach siwa/180 F: ACTION BREAKER
M: Z EVETTE
K026846 616009510238014
247.

266

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
K011146 LTU005170020105
248.

184

ZIRADO OS POL 2014 Wałach gniada/175 F: Diarado
M: Zicor
LKPZJ/3910/19 DE418184041114
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
100
100
SUM:
200.00
Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
50
SUM:
50.00
Bolko Aleksandra bpk
300
SUM:
300.00
Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
100
SUM:
100.00
Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
300
100
SUM:
400.00
Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
300
SUM:
300.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
50
SUM:
50.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
80
50
100
250
250
SUM:
730.00
Goszczyński Bartosz bpk
300
50
60
SUM:
410.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
50
SUM:
50.00
Iaroshenko Konstiantyn KJ Melloni Horses
80
SUM:
80.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
100
150
100
150
300
100
SUM:
900.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
300
300
250
SUM:
850.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
150
350
SUM:
550.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
50
SUM:
50.00
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
80
SUM:
80.00
Luty Dominika BPK
150
SUM:
150.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
350
SUM:
350.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
450
SUM:
450.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
50
SUM:
50.00
Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse
50
SUM:
50.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
350
SUM:
350.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
50
150
300
350
650
SUM:
1500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
ARONIA M (104)
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
1
Adamski Remigiusz
BPK
FIGARO (257)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Bednarz Edyta
Kj Michałówka
ARIZONA (322)
2019-04-26
24
2019-04-27
1
2019-04-28
1
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
QUAISON (177)
2019-04-26
26
2019-04-26
1
2019-04-27
43
2019-04-27
1
2019-04-28
52
2019-04-28
38
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
HARALD H (204)
2019-04-26
56
2019-04-26
43
2019-04-27
65
2019-04-28
44
2019-04-26
7
2019-04-27
4
100
2019-04-28
23
QUITO (206)
2019-04-27
9
2019-04-26
11
GREOGORY (207)
2019-04-26
36
2019-04-26
4
100
2019-04-27
13
2019-04-28
19
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2019-04-26
9
2019-04-27
5
50
2019-04-28
22
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2019-04-26
47
2019-04-26
57
2019-04-27
14
2019-04-28
30
INDIVAR (210)
2019-04-26
54
2019-04-27
57
2019-04-28
38
Biedka Gabriela
bkp
2019-04-26
38
2019-04-26
10
2019-04-27
8
2019-04-28
14
JAMBO (81)
2019-04-26
1
2019-04-26
33
2019-04-27
65
2019-04-28
27
2019-04-27
66
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-04-26
1
2019-04-26
39
2019-04-27
45
2019-04-28
36
Bolko Aleksandra
bpk
BUTTERFLY (354)
2019-04-26
22
2019-04-27
2
300
2019-04-28
8
CHIMEQUYL (355)
2019-04-26
44
2019-04-27
35
2019-04-28
17
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (216)
2019-04-26
25
2019-04-26
59
2019-04-27
24
2019-04-27
42
2019-04-28
31
Borycka Zofia
BPK
ATLANTA I (304)
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
43
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CENTADA (330)
2019-04-28
3
100
2019-04-28
10
CHANTILLY (331)
2019-04-28
45
2019-04-28
21
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (143)
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (131)
2019-04-26
1
2019-04-26
65
2019-04-27
1
2019-04-27
4
2019-04-28
47
2019-04-26
1
2019-04-26
17
2019-04-27
1
2019-04-27
8
2019-04-28
11
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (329)
2019-04-27
1
2019-04-27
21
2019-04-26
2019-04-26
9
2019-04-28
1
2019-04-28
17
Dąbrowska Marta
bpk
2019-04-26
1
2019-04-26
48
2019-04-27
61
2019-04-28
10
2019-04-27
1
LARINA (123)
2019-04-26
10
2019-04-27
18
2019-04-28
27
2019-04-27
23
QUESTA (124)
2019-04-27
37
2019-04-26
1
2019-04-26
32
2019-04-27
26
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
LUIGI (352)
2019-04-26
84
2019-04-26
65
2019-04-27
60
2019-04-27
72
2019-04-28
23
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
SUNDAY (112)
2019-04-26
40
2019-04-26
9
2019-04-27
16
Domagała Maja
SKJ Jakubus
HARLEY. (345)
2019-04-28
6
2019-04-27
5
2019-04-27
1
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
SENATOR (237)
2019-04-26
1
2019-04-26
15
2019-04-27
28
2019-04-27
25
2019-04-28
29
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
NIKO (36)
2019-04-26
64
2019-04-26
33
2019-04-27
22
2019-04-28
20
EAZY BOY (166)
2019-04-28
3
300
2019-04-26
18
2019-04-27
4
100
SANDMAN (167)
2019-04-26
34
2019-04-26
53
2019-04-27
40
2019-04-28
46
2019-04-26
88
2019-04-26
81
2019-04-27
68
2019-04-27
66
2019-04-28
48
2019-04-28
22
INGRID (170)
2019-04-26
61
2019-04-26
12
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (165)
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
50
2019-04-28
1
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
JASNOWIDZ (332)
2019-04-28
1
2019-04-28
25
GLORIA (333)
2019-04-28
24
2019-04-28
1
300
Flis Małgorzata
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
WITO (94)
2019-04-26
47
2019-04-27
18
2019-04-28
33
Frąckowiak Martyna
BPK
2019-04-27
43
2019-04-27
32
2019-04-26
1
2019-04-26
70
2019-04-28
34
Galicki Anzelm
OSK MICHALSCY TRZEBNICA
2019-04-26
90
2019-04-26
61
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Gałczyński Tomasz
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-04-26
1
2019-04-26
67
2019-04-27
57
2019-04-28
46
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
NIKOZJA (16)
2019-04-26
23
2019-04-26
20
2019-04-27
16
2019-04-28
34
2019-04-26
7
2019-04-26
6
50
2019-04-27
14
2019-04-28
29
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2019-04-26
4
80
2019-04-26
23
2019-04-27
12
2019-04-27
20
2019-04-28
6
50
GRANDIOS (137)
2019-04-26
3
100
2019-04-26
14
2019-04-27
2
250
2019-04-27
27
2019-04-28
36
COSA CHE (138)
2019-04-26
2
250
2019-04-27
9
2019-04-28
24
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses Szczecin
2019-04-26
1
2019-04-26
2019-04-27
48
2019-04-28
SANTORINI (318)
2019-04-26
45
2019-04-27
58
2019-04-28
18
2019-04-26
1
2019-04-27
40
2019-04-28
1
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (266)
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
54
2019-04-27
1
2019-04-28
25
2019-04-28
1
Goszczyński Bartosz
bpk
2019-04-26
18
2019-04-27
47
2019-04-27
25
2019-04-28
37
FLORENCJA (243)
2019-04-26
2
300
2019-04-26
8
2019-04-27
10
2019-04-28
FATIMA (244)
2019-04-26
5
50
2019-04-26
6
2019-04-27
5
2019-04-28
6
60
2019-04-26
18
2019-04-26
60
2019-04-27
19
2019-04-27
26
2019-04-28
37
Grabowska Joanna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ANGELO (55)
2019-04-27
1
2019-04-27
39
2019-04-28
25
2019-04-28
21
2019-04-27
15
2019-04-27
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
KALITA O (150)
2019-04-27
18
2019-04-27
19
2019-04-28
17
2019-04-28
1
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
AFRYKA BH (111)
2019-04-26
1
2019-04-26
61
2019-04-27
56
2019-04-27
43
2019-04-28
25
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
ALMA ATA (163)
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
65
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2019-04-27
49
2019-04-27
6
50
2019-04-28
13
AŻUR (53)
2019-04-27
7
2019-04-27
48
2019-04-28
18
2019-04-27
40
2019-04-27
59
2019-04-28
22
2019-04-28
24
2019-04-27
36
2019-04-28
28
2019-04-28
19
2019-04-27
25
Grzesiak Rafał
bpk
2019-04-26
1
2019-04-26
1
2019-04-27
2019-04-27
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
LUCILLA (70)
2019-04-26
1
2019-04-27
1
2019-04-27
6
2019-04-28
7