Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 11:44:20
2019-05-17 11:44:20
Marta Pietras WIMELLA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 11:06:20
2019-05-17 11:06:20
Kaja Napiórkowska LEO - B
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:59:32
2019-05-17 10:59:32
Emilia Pietrzak LIZAK
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:44:33
2019-05-17 09:43:48
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:48:18
2019-05-16 20:48:18
Katarzyna Beherycz CALIA M
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:39:52
2019-05-16 20:42:10
Joanna Grabowska ANGELO
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:37:30
2019-05-16 20:40:45
Adam Grzegorzewski NAOMI
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:39:11
2019-05-16 20:37:58
Adam Grzegorzewski CHAMPION CHACCO BLUE
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:38:50
2019-05-16 20:36:50
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:38:34
2019-05-16 20:35:30
Adam Grzegorzewski STAKATA
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:38:16
2019-05-16 20:32:55
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:32:15
2019-05-15 19:31:59
Maria Pacławska MORELKA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:28:09
2019-05-15 19:19:58
Magdalena Dusza FARON
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:28:05
2019-05-15 19:19:19
Aleksandra Solecka FARON
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:28:01
2019-05-15 19:07:41
Maria Pacławska JARLA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 18:42:54
2019-05-15 16:25:26
Hanna Lepczyńska MARY
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 18:42:51
2019-05-15 16:06:01
Betina Bejgier SELAVI
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 18:42:47
2019-05-15 14:32:04
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 18:42:43
2019-05-15 14:30:49
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:08:41
2019-05-15 13:59:40
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:08:37
2019-05-15 13:58:10
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:15:37
2019-05-15 12:02:02
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:42:23
2019-05-15 11:42:23
Marta Pietras JUNIRRA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:15:31
2019-05-15 10:47:14
Julia Majer WANESS
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 07:38:53
2019-05-15 07:17:51
Małgorzata Jagieluk LORD CASTLEMAINE
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 07:38:49
2019-05-15 07:14:54
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:23:30
2019-05-14 22:09:53
Karolina Glinkowska JAMBO
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:23:27
2019-05-14 22:05:24
Eliška Mrkvová ACHERON
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:23:23
2019-05-14 21:21:06
Martyna Włodowska EMAXA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:23:14
2019-05-14 20:34:30
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:23:08
2019-05-14 20:16:16
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:57
2019-05-14 17:46:46
Marta Burba KANDYS
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:52
2019-05-14 16:52:31
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:49
2019-05-14 16:51:44
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:44
2019-05-14 16:50:39
Bartosz Bomba PRINCE
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:29
2019-05-14 16:49:47
Bartosz Bomba ILONA
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:13
2019-05-14 15:04:27
Anna Odrowąż DELFIN
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 15:04:24
2019-05-14 15:04:24
Anna Maciejczak WIQUELLA
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 14:01:49
2019-05-14 14:01:49
Anna Maciejczak SILVA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:04:40
2019-05-14 11:04:40
Anna Maciejczak NERQUESTA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:38:34
2019-05-13 19:51:25
Agnieszka Barczak FAUL
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:52
2019-05-13 13:12:09
Sylwia Podsiadło FOXY KNOXY
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:05:41
2019-05-13 12:05:41
Marta Pietras GALERNIK
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:01:11
2019-05-13 12:01:11
Marta Pietras ROSSIRA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:00:16
2019-05-13 12:00:16
Claudia Kopa IRCHES
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:59:33
2019-05-13 11:59:33
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:58:39
2019-05-13 11:58:39
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:57:58
2019-05-13 11:57:58
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:57:05
2019-05-13 11:57:05
Natalia Szymczak EL MAURA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:54:09
2019-05-13 11:54:09
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:46
2019-05-13 11:41:27
Dominika Brodziak NICOL
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:27
2019-05-13 11:39:33
Natalia Osysko CERA Ł
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:22
2019-05-13 11:38:24
Żaneta Nawrat NICOL
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:16
2019-05-13 11:32:41
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:11
2019-05-13 11:31:41
Karolina Franas GOLDEN LADY
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:07
2019-05-13 11:29:50
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:24:02
2019-05-13 11:28:38
Amelia Ogórek GOLDEN LADY
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:23:56
2019-05-13 11:27:58
Wiktoria Buczkowska GOLDEN LADY
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:23:51
2019-05-13 11:26:38
Julia Karst KEMI
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:23:44
2019-05-13 08:02:23
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:23:35
2019-05-13 08:01:22
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:57:15
2019-05-13 06:15:02
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:57:03
2019-05-12 22:40:18
Wiktoria Dżugaj TURBUD PERIDOT
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:56:59
2019-05-12 22:39:22
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:56:55
2019-05-12 14:40:48
Mateusz Kleinert IKA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:53:22
2019-05-11 21:00:27
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:53:19
2019-05-11 20:59:39
Artsiom Piroh RAMIRA K
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:53:11
2019-05-11 20:58:52
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:53:07
2019-05-11 18:06:58
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:15:27
2019-05-11 14:37:16
Klaudia Bażan LUSI
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:15:23
2019-05-11 13:42:07
Paulina Skrzypczyk JUDY
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:15:19
2019-05-11 13:40:24
Emilia Ploch JUDY
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 12:09:09
2019-05-10 22:26:44
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 12:09:04
2019-05-10 22:24:35
Przemysław Czekaj EMAR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 12:08:59
2019-05-10 22:06:22
Monika Śmiały HIDALGO
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 20:02:14
2019-05-10 16:57:49
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 16:25:40
2019-05-10 13:50:32
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 12:48:18
2019-05-09 22:10:20
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 12:48:14
2019-05-09 18:15:21
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 12:48:08
2019-05-09 11:18:33
Oliwia Smykała FANTAZJA
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 12:48:04
2019-05-09 11:17:35
Zofia Fica ANIOŁEK
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:21:59
2019-05-08 22:09:20
Emilia Puch GAUCHO S
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:21:54
2019-05-08 21:33:54
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:36:00
2019-05-07 21:34:03
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:56:44
2019-05-07 18:28:19
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:56:39
2019-05-07 10:30:37
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:56:36
2019-05-07 10:29:58
Emilia Pietrzak LOVE PARADE
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:56:32
2019-05-07 10:28:48
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:08:04
2019-05-06 10:29:54
Dominika Glück CYNARA
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:22:50
2019-05-06 09:21:26
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:22:49
2019-05-06 09:20:39
Maja Szewczyk ARGENTO
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:20:26
2019-05-06 09:19:33
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:20:23
2019-05-06 09:17:38
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 09:20:21
2019-05-06 09:16:17
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:51:24
2019-05-06 08:50:19
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:51:22
2019-05-06 08:47:59
Karolina Gerstel SOMARA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:14:02
2019-05-05 20:48:09
Przemysław Czekaj JUBILANT
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:15:28
2019-05-05 20:47:11
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:15:25
2019-05-05 12:20:36
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:42
2019-05-04 21:35:05
Karolina Wojtuś DAKOTA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:39
2019-05-04 21:31:31
Karolina Wojtuś KOZAK
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:36
2019-05-03 21:28:20
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:33
2019-05-02 23:09:29
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:30
2019-05-02 19:28:37
Magdalena Pinocy AWANGARDA W
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:26
2019-05-02 19:28:09
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:24
2019-05-02 19:27:27
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:20
2019-05-02 19:26:51
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:16
2019-05-01 21:26:03
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 07:24:10
2019-04-30 19:13:58
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 18:42:34
2019-04-29 17:19:00
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 18:42:30
2019-04-29 17:17:34
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 10:42:53
2019-04-28 10:36:06
Dominika Frydel NANTANA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 10:42:49
2019-04-28 10:35:10
Anastazja Frydel WICON
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 16:51:20
2019-04-25 22:11:21
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokladności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 16:51:10
2019-04-25 17:48:17
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3) o Puchar Ministrer Edukacji Narodowej
  • 1x 10/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
O021100
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
S
O036233
4. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
5. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
O035377
6. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
O007665
7. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
8. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
9. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
10. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
11. Chmura Kornelia brak
2002 (J.)
brak
12. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
13. Dusza Magdalena Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2000 (MJ.)
brak
14. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
15. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
16. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
17. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
18. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (MJ.)
O039003
19. Frydel Anastazja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
20. Frydel Dominika Bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
21. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
22. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
23. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
O022039
24. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
25. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
---
26. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
27. Gruca Lena BPK
2007 (JM.)
O043496
28. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
29. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
30. Jagieluk Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
S
O000891
31. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
brak
32. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
33. Kleinert Mateusz Niezrzeszony
2003 (J.)
Niezrzeszony
34. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
35. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O038230
36. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
37. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
38. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
39. Lepczyńska Hanna Lkj Olimp Prudnik
S
brak
40. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
41. Maciejczak Anna Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
S
O023418
42. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
43. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
44. Mrkvová Eliška Jezdecké centrum Město Albrechtice
2002 (J.)
J0PZV
45. Mundziakiewicz Julia bpk
2003 (J.)
O049753
46. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
47. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
48. Napiórkowska Kaja KJ Equiteam
2000 (MJ.)
O024925
49. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
50. Odrowąż Anna bpk
2000 (MJ.)
O036104
51. Ogórek Amelia LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
52. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
53. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2001 (J.)
BRAK
54. Pasierowski Grzegorz
55. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
56. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
57. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
58. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
59. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
60. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
61. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
62. Puch Emilia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O042546
63. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
64. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
65. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
66. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
67. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
68. Solecka Aleksandra Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2003 (J.)
brak
69. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
70. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
71. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
72. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
73. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
74. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
75. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
76. Włodowska Martyna Bpk
2001 (J.)
Brak
77. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
78. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
79. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

94

ACHERON Anglický Plnokrevník CZE 2003 Wałach gniada F: Hankalo
M: Agáta
O: Bohdana Mrkvová
B: Eliška Mrkvová
KJ0PE2
2.

114

Aira F:
M:
O:
B:
3.

92

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K027744 616999690061512
4.

38

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio
M: Andaluzja
O: Zdzisław Grabowski
B: SK Nad Wigrami
K026106 *
5.

48

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
6.

26

ARGENTO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/175 F: CANDIAVOLO
M: ARGENTINA 5
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K024223 616009690061812
7.

13

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Desant/Lando
M: Alexandria/Carenzo
O: Waldemar Wojtczka
B: Waldemar Wojtyczka
K023124
8.

39

BEAUTY GIRL KZ Zangersheide NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
O: -
B: Klaver
K027029 -
9.

60

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: Herbert Rudiger Wassibauer
K021656 616009690142810 105QO56
10.

62

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: A. Vullers
K023405 056015Z55732713
11.

103

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
12.

109

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K023034 brak
13.

115

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
14.

18

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
15.

6

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Betina Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
16.

79

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
O: Hanna Błaszkiewicz
B: Jan Łukaszczyk
K027275 616009670048309
17.

36

CHAMPION CHACCO BLUE X POL X Klacz bułana/X F: X
M: X
O: X
B: X
K017936 X
18.

59

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
O: Łukasz Gruca
B: Fimmel Marek
K024715
19.

52

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
K025238
20.

40

DALIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Alczyk
M: Diana
O: Anna Wandzioch
B: Strach Józef
brak
21.

85

DELFIN Ślązak POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Izydor
M: Defilada
O: Marek Odrowąż
B: -
K023663 POL008690047604
22.

104

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
K027185
23.

14

DERYK MŁP POL 2000 Wałach gniada/- F: Faworyt / Fortel
M: Darka / Rahman
O: Przemysław Czekaj
B: Przemysław Czekaj
K018192 POL0066900811
24.

70

DŻAGIRRA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina Koni prudnik sp. zo.o.
K026905
25.

64

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
26.

69

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp.z o.o.
brak brak
27.

2

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
K027347 203009222634509
28.

93

EMAXA SP POL 2002 Klacz siwa/162 F: Malax
M: Enigma
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp.z o.o.
brak POL 009690095402
29.

27

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
30.

9

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
31.

49

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
O: Marcelina Czech
B: Skorpion K&K Sp.z o.o.
brak
32.

107

FARON Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Heron
M: Fancy Fair
O: Grzegorz Gawlik
B: Gliwa Bolesław
brak 616066690026909
33.

81

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
34.

45

FOLKLORE 13 Oldenburska POL 2003 Klacz gniada/168 F: lamentos
M: fonata
O: Katarzyna Kruczkowska
B: Meyer Rudolf
K009635
35.

80

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
O: Marta Trela
B: Anita Lund og Maria Robertz
brak
36.

75

GALERNIK HC POL 2012 Wałach kara/mk:150 F: NN
M: NN
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Gładyszów
brak brak
37.

47

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Galia S
O: Tomasz Puch
B: Szurik Stanisław
K015468 POL 009 52 00506 08
38.

8

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
39.

77

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
40.

23

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
41.

46

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
42.

35

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
43.

54

HIDALGO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Salazar
M: Halka
O: Monika Piech
B: Tomasz Tura
K023727 616009540063313
44.

63

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: Karina Pietras
brak brak
45.

73

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
46.

95

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
O: Daniel Glinkowski
B: ---
---- ----
47.

106

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/165 F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Jarosław Gawlik
BRAK POL009690023400
48.

98

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K026904
49.

90

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
50.

76

KEMI WKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 61600760021911
51.

96

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
52.

100

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
O: DARIA WEISS-MOSSAKOWSKA
B: TOMALA TADEUSZ
BRAK 616009690075014
53.

11

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
54.

111

LEO - B SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Cotton Club
M: La Corrada P
O: Pacyna Patrycja
B: Bartkowiak Jerzy
K026369 616009610028712
55.

71

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
K012196
56.

110

LIZAK KUC POL 2009 Wałach kasztanowata F: Szaman
M: Blakt's Lianne
O: Paweł Śniegucki
B: Paweł Śniegucki
K017022
57.

97

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
K024246
58.

42

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
59.

91

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
60.

58

LUSI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa F: Novum
M: Lota
O: Bażan Klaudia
B: Kowol Marek
K023466
61.

10

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
62.

105

MARY NN GBR 2010 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Hanna Lepczyńska
B: Stable Cottage
000 826073001430961
63.

72

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K019602 616006690084311
64.

4

NANTANA Haflinger POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:147 F: Antares
M: Nostalgie
O: Marcin Szindzielorz
B: Henin-Dieter & Gunda Foge
Brak De 434340165014
65.

82

NERQUESTA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: Nerma
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
66.

67

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
67.

1

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
68.

12

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K024600 616009540042713
69.

51

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
70.

61

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: Cantanis /
M: Renoma / Renommee
O: Kowolik
B: Kowolik
K023438 616009690044912
71.

22

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
O: ELŻBIETA GERSTEL
B: JÓZEF WYWIJAS
K020900 616 007 61 00650 11
72.

31

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
73.

24

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
74.

74

ROSSIRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
75.

53

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
76.

44

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
77.

7

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
78.

43

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
79.

21

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
80.

34

STAKATA HAN GER 2013 Klacz gniada F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
O: Katarzyna Woźna
B: Hans-Henning Von Der Deckken
K024296 DE431314404413
81.

30

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
82.

66

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
83.

102

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
84.

15

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
85.

41

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
86.

65

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
O: Henryk Polednia
B: Henryk Polednia
brak 616009670102815
87.

101

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
88.

99

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
89.

25

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
90.

19

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
O: Agnieszka Czekaj
B: SK Ochaby
K025488 616009540117209
91.

68

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
92.

3

WICON Haflinger POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Wintersturm
M: Monique
O: Marcin Szindzielorz
B: Tania Meyer
Brak De 434340175014
93.

112

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K013176 POL009690082007
94.

84

WIQUELLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Eulamar
M: Wiquesta
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
brak brak
95.

78

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
96.

113

Wizares F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
50
SUM:
50.00
Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
150
150
SUM:
300.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
250
350
SUM:
600.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
250
SUM:
250.00
Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
300
350
SUM:
650.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
550
SUM:
550.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
450
450
SUM:
900.00
Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
200
SUM:
200.00
Mundziakiewicz Julia bpk
200
SUM:
200.00
Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
100
SUM:
100.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
250
300
SUM:
550.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
50
100
100
250
200
200
400
550
SUM:
1850.00
Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
250
350
SUM:
600.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
150
400
250
150
SUM:
950.00
Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
200
SUM:
200.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
100
SUM:
100.00
Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (109)
2019-05-18
4
150
2019-05-18
18
2019-05-19
9
2019-05-19
9
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (81)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Bażan Klaudia
PLKJ Plessówka
LUSI (58)
2019-05-18
9
2019-05-18
11
2019-05-19
5
50
2019-05-19
21
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-05-18
2019-05-18
3
150
2019-05-19
2019-05-19
3
150
SELAVI (7)
2019-05-18
15
2019-05-19
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (7)
2019-05-18
2019-05-19
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-05-19
16
2019-05-19
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (67)
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-19
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (10)
2019-05-18
19
2019-05-18
31
2019-05-19
1
250
2019-05-19
1
350
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
2019-05-18
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (90)
2019-05-18
2019-05-18
Chmura Kornelia
brak
2019-05-18
2019-05-18
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-05-18
15
2019-05-18
5
2019-05-19
3
250
2019-05-19
6
2019-05-18
9
2019-05-18
6
2019-05-19
6
2019-05-19
16
Dusza Magdalena
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (107)
2019-05-18
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (64)
2019-05-18
20
2019-05-18
7
2019-05-19
10
2019-05-19
7
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (8)
2019-05-18
2
300
2019-05-18
3
350
2019-05-19
4
Fica Zofia
HiPPo Sports Team
2019-05-19
2019-05-19
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (14)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
2019-05-19
17
2019-05-19
17
Frydel Anastazja
Bez przynależności klubowej
WICON (3)
2019-05-18
2019-05-18
Frydel Dominika
Bez przynależności klubowej
2019-05-18
2019-05-18
Garus Marek
LKJ Moszna
2019-05-18
18
2019-05-18
11
2019-05-19
11
2019-05-19
14
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (22)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (21)
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (2)
2019-05-18
2019-05-18
16
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JAMBO (95)
2019-05-18
2019-05-18
Grabowska Joanna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
ANGELO (38)
2019-05-18
29
2019-05-18
6
Gruca Lena
BPK
2019-05-18
20
2019-05-18
9
2019-05-19
15
2019-05-19
10
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
STAKATA (34)
2019-05-18
13
2019-05-18
10
2019-05-18
1
550
2019-05-18
14
2019-05-18
12
2019-05-18
14
2019-05-18
12
Wizares (113)
2019-05-18
13
2019-05-18
8
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-05-18
2019-05-18
6
Jagieluk Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
25
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (76)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (92)
2019-05-18
2019-05-18
8
2019-05-19
13
2019-05-19
12
Kleinert Mateusz
Niezrzeszony
IKA (63)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-05-18
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (73)
2019-05-18
30
2019-05-18
2019-05-19
14
Kruczkowska Natalia
KJ Royal
2019-05-18
10
2019-05-18
21
2019-05-19
18
2019-05-19
7
Kumorek Tomasz
KJ Zbrosławice
GOSTERA (46)
2019-05-18
1
450
2019-05-18
9
2019-05-19
1
450
2019-05-19
3
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (104)
2019-05-18
2019-05-18
14
Lepczyńska Hanna
Lkj Olimp Prudnik
MARY (105)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Maciejczak Anna
Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (99)
2019-05-18
12
2019-05-18
21
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (78)
2019-05-18
2
200
2019-05-18
15
2019-05-19
6
2019-05-19
8
Mrkvová Eliška
Jezdecké centrum Město Albrechtice
ACHERON (94)
2019-05-18
2019-05-18
Mundziakiewicz Julia
bpk
2019-05-18
7
2019-05-18
2019-05-19
2
200
2019-05-19
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2019-05-18
17
2019-05-18
19
2019-05-19
5
100
2019-05-19
12
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2019-05-18
3
250
2019-05-18
6
2019-05-19
2
300
2019-05-19
7
Napiórkowska Kaja
KJ Equiteam
LEO - B (111)
2019-05-18
2019-05-18
17
2019-05-19
20
2019-05-19
20
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (67)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
28
Odrowąż Anna
bpk
DELFIN (85)
2019-05-18
2019-05-18
Ogórek Amelia
LUKJ Antoniówka
2019-05-18
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (79)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
21
2019-05-19
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JARLA (106)
2019-05-18
2019-05-18
Pasierowski Grzegorz
Aira (114)
2019-05-19
2019-05-19
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
ROSSIRA (74)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-18
2019-05-18
JUNIRRA (98)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
WIMELLA (112)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
7
2019-05-19
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-05-18
5
50
2019-05-18
5
100
2019-05-19
4
100
2019-05-19
2
250
2019-05-18
4
200
2019-05-18
8
2019-05-19
4
200
2019-05-18
2
400
2019-05-19
1
550
LIZAK (110)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
11
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2019-05-18
1
250
2019-05-18
1
350
2019-05-19
16
2019-05-19
13
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-05-18
7
2019-05-18
7
2019-05-19
5
150
2019-05-19
2
400
2019-05-18
16
2019-05-18
4
2019-05-19
15
2019-05-19
2019-05-18
10
2019-05-18
2
250
2019-05-19
4
150
2019-05-19
6
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2019-05-18
18
2019-05-18
2019-05-19
18
2019-05-19
10
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Polednia Henryk
bpk
2019-05-18
21
2019-05-18
8
2019-05-19
14
2019-05-19
17
2019-05-18
32
2019-05-18
22
2019-05-19
2019-05-19
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Puch Emilia
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-05-18
2019-05-18
19
2019-05-19
8
2019-05-18
2019-05-19
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (66)
2019-05-18
2019-05-18
23
2019-05-19
15
2019-05-19
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (71)
2019-05-18
24
2019-05-18
2019-05-19
24
2019-05-19
MILWIA (72)
2019-05-18
27
2019-05-18
2019-05-19
23
2019-05-19
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
HIDALGO (54)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
9
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-05-18
3
200
2019-05-18
22
2019-05-19
13
2019-05-19
11
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2019-05-19
2019-05-19
Solecka Aleksandra
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (107)
2019-05-18
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-05-18
20
2019-05-18
11
2019-05-19
8
2019-05-19
5
SYRIUSZ M (102)
2019-05-18
5
150
2019-05-18
10
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (25)
2019-05-18
23
ARGENTO (26)
2019-05-18
22
2019-05-18
2019-05-19
12
2019-05-19
19
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (103)
2019-05-18
26
2019-05-18
12
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (68)
2019-05-18
11
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-05-18
2019-05-18
4
100
2019-05-19
2019-05-19
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
DALIA (40)
2019-05-18
2019-05-18
13
2019-05-19
2019-05-19
19
Weiss-Mossakowska Daria
brak
LANDOS-T (100)
2019-05-19
2019-05-19
Włodowska Martyna
Bpk
EMAXA (93)
2019-05-18