Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 17:00:05
2019-06-26 15:08:59
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 17:00:00
2019-06-26 15:08:24
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:11:22
2019-06-26 14:11:22
Hanna Lepczyńska EUSTERA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 12:52:11
2019-06-26 11:30:44
Kaja Napiórkowska LEO - B
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 12:52:06
2019-06-26 10:01:13
Julia Zielińska MARY
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 12:52:02
2019-06-26 09:35:00
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 12:51:58
2019-06-26 09:10:43
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:04:00
2019-06-26 09:04:00
Anna Maciejczak WIQUELLA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:02:38
2019-06-26 09:02:38
Anna Maciejczak ROSIRRA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:59:52
2019-06-25 22:18:26
Filip Piontek GENERALIA M
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:59:42
2019-06-25 22:17:45
Mateusz Mrugała RIPLEY
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:46
2019-06-25 20:00:10
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:42
2019-06-25 19:11:31
Martyna Włodowska EMAXA
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:40
2019-06-25 19:10:09
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:30
2019-06-25 17:24:21
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 2x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:27
2019-06-25 15:49:30
Marko Lenart KOLORADO
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:24
2019-06-25 15:20:03
Patryk Mike TIORE
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 13:46:50
2019-06-25 13:22:56
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 18:21:08
2019-06-25 09:04:43
Claudia Kopa IRCHES
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 8/L/(100 cm) licencyjny
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 18:21:36
2019-06-25 09:04:12
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 8/L/(100 cm) licencyjny
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:03:28
2019-06-25 09:03:28
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:02:30
2019-06-25 09:02:30
Marta Pietras WIMELLA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:01:17
2019-06-25 09:01:17
Marta Pietras JUNIRRA
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 08:58:53
2019-06-25 08:58:53
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 08:58:14
2019-06-25 08:58:14
Natalia Szymczak EL MAURA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 08:57:29
2019-06-25 08:57:29
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 08:56:49
2019-06-25 08:56:49
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 11:21:53
2019-06-25 08:33:38
Idalia Haracz SENTENCJA M
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 11:21:48
2019-06-25 07:52:49
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:26:13
2019-06-25 00:56:15
Roksana Cieślik DALTON
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:26:09
2019-06-25 00:52:06
Joanna Włodarz DERYK
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:26:05
2019-06-25 00:51:43
Joanna Włodarz MOONLIGHT
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:19:47
2019-06-25 00:49:16
Kamila Czartoryska MOONLIGHT
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:18:32
2019-06-24 18:50:46
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 05:31:25
2019-06-24 18:50:28
Julia Pudło LORENTO
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:19:40
2019-06-24 18:08:16
Justyna Wacławek INIDA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:04:27
2019-06-24 17:31:02
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:04:21
2019-06-24 15:12:32
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 13:51:33
2019-06-24 13:26:23
Emilia Puch GAUCHO S
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 8/L/(100 cm) licencyjny
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 11:55:01
2019-06-24 09:36:46
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 08:16:20
2019-06-23 23:12:42
Amelia Wodzicka J'03 APOKALIPSA M
  • 2x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 08:16:16
2019-06-23 23:11:04
Maja Wodzicka NAWARA EWITA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:46:53
2019-06-23 21:36:39
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:46:45
2019-06-23 21:35:43
Karolina Godoś VOSSIE
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 18:30:25
2019-06-23 09:32:30
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 18:30:19
2019-06-23 07:08:46
Ewa Aleksandra Dyżewska NUMBER EINS
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 18:30:14
2019-06-23 07:03:52
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 18:29:19
2019-06-22 16:19:54
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 22:54:40
2019-06-21 17:37:17
Anna Maciejczak JOKER
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 8/L/(100 cm) licencyjny
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 15:17:27
2019-06-21 13:56:52
Kevin Pszowski SONNY BOY M
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 15:17:23
2019-06-21 12:29:21
Anna Pęciak BENTOS
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 15:17:17
2019-06-21 12:28:41
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 16:46:28
2019-06-20 11:10:30
Kamila Czartoryska DERYK
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 16:46:24
2019-06-20 11:02:56
Kaja Fiedeń ZULUS
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 22:24:25
2019-06-17 14:44:43
Nikola Bauerek FAKIR
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 20:48:53
2019-06-16 20:36:03
Anna Odrowąż DELFIN
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 21:41:12
2019-06-14 18:02:18
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 21:41:08
2019-06-14 18:01:21
Kevin Pszowski BONI
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 23:46:14
2019-06-13 23:12:50
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 2x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:02:57
2019-06-13 11:13:49
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:02:55
2019-06-13 11:12:26
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 11:54:57
2019-06-13 11:10:58
Bartosz Bomba ILONA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:02:47
2019-06-13 11:08:56
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:02:41
2019-06-12 22:58:06
Oliwia Gut OLIMPIA
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:02:39
2019-06-12 22:52:40
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:42:49
2019-06-12 20:19:52
Elżbieta Bujna NUMERIS ONE
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 08:09:20
2019-06-11 23:08:30
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:20
2019-06-10 22:10:02
Weronika Polaczek FURTIVA
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:16:07
2019-06-10 22:03:35
Zofia Poradomska TARNINA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:26:14
2019-06-10 20:28:25
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 16:40:25
2019-06-07 16:38:06
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:13:42
2019-06-06 08:42:37
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:13:36
2019-06-06 08:42:02
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:48:43
2019-06-05 16:31:55
Anna Rosińska CLAAS
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:48:35
2019-06-05 16:29:54
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 19:48:30
2019-06-05 16:28:25
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 08:26:31
2019-06-04 21:38:14
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 18:51:24
2019-06-02 16:30:56
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:26:05
2019-06-02 16:29:34
Patrycja Kamińska MALIBU
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 12:55:03
2019-06-02 09:21:21
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 4/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 10/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:20:38
2019-05-31 12:46:52
Paulina Gąszczyk DOLMET MILLY LA FORET
  • 1x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:20:21
2019-05-31 12:39:29
Katarzyna Nagrodzka IKRA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) o Puchar Burmistrza Prudnika
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (J.)
28488/17
2. Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
S
152/Z/2017
3. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
4. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
brak
5. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
6. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
7. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
8. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
9. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
10. Gąszczyk Paulina bez przynależność klubowej
2002 (J.)
BRAK
11. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (J.)
O047702
12. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
13. Humeniuk Kamila PLJK Plessówka
2001 (J.)
brak
14. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
0
15. Kleinert Mateusz KJ HIPOLOGIA Morów
2003 (J.)
brak
16. Kleinert Sebastian Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
S
O053982
17. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
O042230
18. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O038230
19. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
20. Kulik Sebastian Bpk
S
----
21. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
22. Kus Julia
23. Kus Oliwia
24. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
25. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
26. Lepczyńska Hanna LKJ OLIMP Prudnik
S
brak
27. Maciejczak Anna 'Olimp' Prudnik
S
O023418
28. Maciejczak Anna Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
S
O023418
29. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
30. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
31. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
.
32. Nagrodzka Katarzyna JKS Saltando
S
O014314
33. Napiórkowska Kaja KJ Equiteam
2000 (MJ.)
O024925
34. Odrowąż Anna Klub Jeździecki Hipologia
2000 (MJ.)
O036104
35. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
36. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
37. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
38. Piontek Filip BPK
2003 (J.)
brak
39. Piszczek Marta
40. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O033395
41. Poradomska Zofia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
brak
42. Puch Emilia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O042546
43. Pudło Julia PLKJ Plessówka
2016 (Mł.)
23882/15
44. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
45. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
46. Sell Nina
47. Staszczak Helena STAJNIA TABALUGA
S
NONE
48. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
49. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
50. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
51. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
52. Wacławczyk Emilia BPK
2000 (MJ.)
O043667
53. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
54. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
55. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
56. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
57. Włodowska Martyna Bpk
2001 (J.)
Brak
58. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
59. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
60. Zielińska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

111

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
O: Pasierowski Grzegorz
B: Bernard Rajmund
brak 616009690061609
2.

118

Alex621 F:
M:
O:
B:
3.

56

BENTOS Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
O: Tomasz Somerla
B: SK Pępowo
K026673
4.

70

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
5.

16

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
K027000
6.

91

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
7.

61

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
8.

53

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
K025238
9.

10

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cato/Cantus
M: Wilde
O: Mouffak Zbibi
B: Agrar Crawinkel
brak
10.

48

CURLEY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata/175 F: Champion
M: La Le Lu
O: agnieszka czekaj
B: Niemcy
K026366
11.

11

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
12.

83

DALTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Dedra
O: Agnieszka czekaj
B: Prudnik
Brak Brak
13.

51

DELFIN Ślązak POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Izydor
M: Defilada
O: Marek Odrowąż
B: -
K023663 POL008690047604
14.

75

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
K027185
15.

33

DERYK MŁP POL 2000 Wałach gniada/- F: Faworyt / Fortel
M: Darka / Rahman
O: Przemysław Czekaj
B: Przemysław Czekaj
K018192 POL0066900811
16.

4

DOLMET MILLY LA FORET Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz F: LOUIS
M: KORYS MEDUZA
O: LESZEK GĄSZCZYK
B: XX
BRAK
17.

85

DŻAGIRRA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina Koni prudnik sp. zo.o.
K026905
18.

86

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp.z o.o.
brak brak
19.

100

EMAXA SP POL 2002 Klacz siwa/162 F: Malax
M: Enigma
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp.z o.o.
brak POL 009690095402
20.

13

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
K017467
21.

19

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
22.

114

EUSTERA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Eumara
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
brak
23.

101

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
24.

119

Four Roses F:
M:
O:
B:
25.

18

FURTIVA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/163 F: Ekoton
M: Florencja
O: Mariusz Polaczek
B: Piotr Chmielarski
Brak POL 616006550058015
26.

71

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Galia S
O: Tomasz Puch
B: Szurik Stanisław
K015468 POL 009 52 00506 08
27.

45

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
O: Sebastian Piontek
B: SK Moszna
brak pzhk
28.

95

GRACE Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
O: Aleksandra Walkowicz
B: Robert Brandt
K023809 Brak DE 433331562507
29.

94

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: Karina Pietras
brak brak
30.

3

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez 17
M: Istna
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Roman Huzar
K024522 POL 009 67 00065 09
31.

43

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K009912
32.

58

JOKER SP POL 2007 Wałach gniada/162 F: Corofini / Corofino I
M: Jagoda / Jowisz
O: Anna Maciejczak
B: Zenon Koziorzębski
K017448 -12754
33.

88

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K026904
34.

80

KASZTELAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata/172 F: Markies V
M: Kreska
O: ----
B: ---
---
35.

97

KOLORADO Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Filusz
B: Berg Ginter
K026857 616999690095315
36.

110

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
O: DARIA WEISS-MOSSAKOWSKA
B: TOMALA TADEUSZ
BRAK 616009690075014
37.

55

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
38.

113

LEO - B SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Cotton Club
M: La Corrada P
O: Pacyna Patrycja
B: Bartkowiak Jerzy
K026369 616009610028712
39.

87

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o
K012196
40.

74

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K027940 616999540122015
41.

72

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
42.

90

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K016385 616006690134409
43.

2

LUCKY 0 POL 2013 Wałach siwa/165 F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0 0
44.

1

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0 0
45.

112

MARY NN GBR 2010 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Hanna Lepczyńska
B: Stable Cottage
000 826073001430961
46.

42

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K019602 616006690084311
47.

36

MOONLIGHT KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Czekaj
B: Brak
Brak Brak
48.

59

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/- F: Nabab De Reve /
M: Nabab de Reve /
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562 DE455870205614
49.

68

NAWARA EWITA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Tupet
M: Nirvana Ewita
O: W.Apanasewicz
B: W.Apanasewicz
K024884 616 013 67 01193 10
50.

60

NUMBER EINS DSP POL 2013 Klacz siwa/178 F: Numero Uno
M: Channel/ Colestus
O: Zbogniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak Brak
51.

25

NUMERIS ONE Westfalska GER 2012 Klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Agroterra Sp. z o.o.
Brak DE441411085212
52.

27

OLIMPIA SP POL 2010 Klacz siwa/162 F: Kabaret
M: OkazjA
O: Katarzyna Kozik
B: GŁUchowski grzegorz
Brak Brak
53.

107

PASJA NN POL 2008 Klacz siwa/160 F: NN
M: NN
O: Rafał Janota
B: NN
brak
54.

93

PRIMA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Arbon
M: Periba
O: Marek Wacławczyk
B: Dajczak Jerzy
K023041
55.

44

RIPLEY SP POL 2014 Klacz siwa F: Ulco
M: Rivera
O: .
B: .
brak
56.

26

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
956000001644606
57.

108

ROSIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Rosita
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
BRAK
58.

14

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
59.

73

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: SK Ochaby Sp. Z. O. O
K018663 616009540123208
60.

99

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
61.

17

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Bolero de Ravel
M: Taczanka
O: Anna Posyłek
B: -
- -
62.

96

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
O: Katarzyna Sokalska
B: Holandia
K026072 BSJA244731
63.

120

Werka F:
M:
O:
B:
64.

84

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
65.

89

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K013176 POL009690082007
66.

109

WIQUELLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Eulamar sp
M: Wiquesta sp
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina koni Prudnik sp. z o.o.
brak brak
67.

54

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
200
350
250
SUM:
800.00
Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
SUM:
100.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
200
250
150
200
SUM:
800.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
300
SUM:
300.00
Napiórkowska Kaja KJ Equiteam
100
SUM:
100.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
250
450
350
450
SUM:
1500.00
Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
50
SUM:
50.00
Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
50
250
SUM:
300.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (101)
2019-06-30
1
2019-06-30
14
2019-06-29
20
2019-06-29
20
Bujna Elżbieta
KJ Zbrosławice
2019-06-29
2
200
2019-06-29
1
350
2019-06-30
2
250
2019-06-30
5
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
DALTON (83)
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Czartoryska Kamila
Brak
DERYK (33)
2019-06-29
1
2019-06-29
14
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-06-29
6
2019-06-29
7
Dyżewska Ewa Aleksandra
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-06-29
4
2019-06-29
6
2019-06-29
1
2019-06-29
15
2019-06-29
Fiedeń Kaja
brak
ZULUS (54)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
7
2019-06-30
1
Garus Marek
LKJ Moszna
2019-06-29
5
2019-06-29
4
2019-06-30
7
2019-06-30
3
Gąszczyk Paulina
bez przynależność klubowej
2019-06-30
2019-06-30
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
OLIMPIA (27)
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Haracz Idalia
LKJ Moszna
LUCKY (2)
2019-06-29
1
2019-06-29
12
Humeniuk Kamila
PLJK Plessówka
PASJA (107)
2019-06-30
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (1)
2019-06-29
17
2019-06-29
2019-06-30
7
2019-06-30
8
LUCKY (2)
2019-06-29
7
2019-06-29
7
2019-06-30
4
100
2019-06-30
11
Kleinert Mateusz
KJ HIPOLOGIA Morów
IKA (94)
2019-06-29
1
2019-06-29
14
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
BRENDA (16)
2019-06-29
2019-06-29
13
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (13)
2019-06-29
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (43)
2019-06-30
3
2019-06-29
2019-06-29
10
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (70)
2019-06-29
3
200
2019-06-29
1
250
2019-06-30
3
150
2019-06-30
3
200
Kulik Sebastian
Bpk
2019-06-30
2019-06-30
Kumorek Zuzanna
KJ Zbrosławice
2019-06-29
10
2019-06-29
5
2019-06-30
9
2019-06-30
4
Kus Julia
Werka (120)
2019-06-30
Kus Oliwia
Werka (120)
2019-06-30
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (75)
2019-06-30
1
2019-06-30
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-06-29
14
2019-06-29
Lepczyńska Hanna
LKJ OLIMP Prudnik
EUSTERA (114)
2019-06-29
2019-06-29
1
2019-06-30
6
2019-06-30
6
Maciejczak Anna
'Olimp' Prudnik
JOKER (58)
2019-06-30
4
Maciejczak Anna
Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
ROSIRRA (108)
2019-06-29
1
2019-06-29
21
2019-06-30
14
WIQUELLA (109)
2019-06-29
19
2019-06-29
14
2019-06-30
1
2019-06-30
13
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-06-29
12
2019-06-29
2
300
2019-06-30
6
2019-06-30
2
Mike Patryk
KJ Global
TIORE (96)
2019-06-30
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
RIPLEY (44)
2019-06-29
11
2019-06-29
2019-06-30
9
2019-06-30
13
Nagrodzka Katarzyna
JKS Saltando
IKRA (3)
2019-06-30
Napiórkowska Kaja
KJ Equiteam
LEO - B (113)
2019-06-29
8
2019-06-29
4
100
2019-06-30
11
2019-06-30
4
Odrowąż Anna
Klub Jeździecki Hipologia
DELFIN (51)
2019-06-29
1
2019-06-29
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (111)
2019-06-29
14
2019-06-29
14
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2019-06-29
2
250
2019-06-29
1
450
2019-06-30
1
350
2019-06-30
1
450
BENTOS (56)
2019-06-30
13
2019-06-29
1
2019-06-29
14
2019-06-30
14
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
JUNIRRA (88)
2019-06-29
1
2019-06-29
14
2019-06-30
1
2019-06-30
1
WIMELLA (89)
2019-06-29
9
2019-06-29
2019-06-30
5
50
2019-06-30
5
Piontek Filip
BPK
2019-06-29
1
2019-06-29
14
2019-06-30
1
2019-06-30
7
Piszczek Marta
Alex621 (118)
2019-06-30
2019-06-30
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
FURTIVA (18)
2019-06-30
7
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
10
Poradomska Zofia
KJ Zbrosławice
TARNINA (17)
2019-06-29
2019-06-29
6
2019-06-29
1
2019-06-30
10
2019-06-30
Puch Emilia
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-06-29
14
2019-06-29
14
2019-06-29
1
Pudło Julia
PLKJ Plessówka
LORENTO (74)
2019-06-30
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (99)
2019-06-29
16
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (42)
2019-06-29
5
50
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
1
250
LINARIA (87)
2019-06-29
8
2019-06-29
2019-06-30
1
2019-06-30
2
Sell Nina
2019-06-30
2019-06-30
Staszczak Helena
STAJNIA TABALUGA
2019-06-30
1
2019-06-30
10
2019-06-30
1
Stawińska Kamila
None
2019-06-30
6
2019-06-30
1
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (90)
2019-06-29
3
150
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (91)
2019-06-30
6
2019-06-30
12
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (84)
2019-06-29
20
2019-06-29
2019-06-30
2
200
2019-06-30
2019-06-29
18
2019-06-29
2019-06-30
12
2019-06-30
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
10
2019-06-30
1
Wacławczyk Emilia
BPK
PRIMA (93)
2019-06-30
2019-06-30
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2019-06-30
2019-06-29
9
2019-06-29
3
Walkowicz Aleksandra
BPK
GRACE (95)
2019-06-29
11
2019-06-30
8
2019-06-30
10
2019-06-29
19
Weiss-Mossakowska Daria
brak
LANDOS-T (110)
2019-06-29
22
2019-06-29
Włodarz Joanna
bpk
DERYK (33)
2019-06-30
7
2019-06-30
7
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
10
Włodowska Martyna
Bpk
EMAXA (100)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
10
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Wolańska Klaudia
KJ Hipologia Morów
LOZANO (72)
2019-06-30
1
2019-06-30
7
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Zielińska Julia
Brak
MARY (112)
2019-06-30
2019-06-30
15
2019-06-29
14
2019-06-29
20

Number of Riders: 60

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 4 300.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl