Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:46:51
2019-09-04 18:37:04
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:46:50
2019-09-04 18:36:33
Emilia Pietrzak LOVE PARADE
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:12:53
2019-09-04 17:07:29
Aleksandra Walkowicz GRACE
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:52:20
2019-09-04 14:40:51
Magdalena Kołek KŁOS
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:52:22
2019-09-04 14:40:13
Bartłomiej Rogaczewski KŁOS
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:52:24
2019-09-04 14:32:13
Julia Rohde FORNARINA MS
  • 2x T-3//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:52:26
2019-09-04 14:31:19
Oliwia Aleksandra Popławska FORNARINA MS
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 12:29:51
2019-09-04 11:54:13
Julia Zielińska MARY
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 12:29:58
2019-09-04 11:50:38
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 12:30:00
2019-09-04 11:39:19
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/(120/125 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii PROFI
  • 1x 12/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 12:30:03
2019-09-04 11:38:24
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/(120/125 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii PROFI
  • 1x 12/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:45
2019-09-04 10:45:58
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:44
2019-09-04 10:45:33
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:43
2019-09-04 10:43:38
Natalia Osysko CERA Ł
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:41
2019-09-04 10:42:40
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:40
2019-09-04 10:37:12
Julia Karst KEMI
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:38
2019-09-04 10:36:23
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:34:37
2019-09-04 10:33:05
Karolina Franas JOKER
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 08:05:18
2019-09-04 08:05:18
Claudia Kopa IRCHES
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:37:32
2019-09-03 20:28:11
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:37:32
2019-09-03 20:26:55
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:41:26
2019-09-03 13:42:16
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 12/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:41:53
2019-09-03 13:41:52
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/(120/125 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii PROFI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:41:32
2019-09-03 13:41:23
Artsiom Piroh SUNDANCE
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:41:49
2019-09-03 13:40:37
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:41:39
2019-09-03 13:28:41
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 12:52:18
2019-09-03 12:52:18
Marta Pietras GALERNIK
  • 2x T-1//Towarzyski (60 cm) dokładności (art. 238.1.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:25:26
2019-09-03 09:25:26
Karolina Kulig ESPADRA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:22:41
2019-09-03 09:22:41
Hanna Lepczyńska EUSTERA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:21:59
2019-09-03 09:21:59
Marta Pietras WIMELLA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:21:17
2019-09-03 09:21:17
Marta Pietras JUNIRRA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:19:32
2019-09-03 09:19:32
Natalia Szymczak EL MAURA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:18:59
2019-09-03 09:18:59
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:18:25
2019-09-03 09:18:25
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:17:59
2019-09-03 09:17:59
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:17:25
2019-09-03 09:17:25
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 08:51:12
2019-09-03 08:51:00
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 07:40:48
2019-09-03 06:34:32
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 07:40:46
2019-09-02 23:33:29
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 22:51:34
2019-09-02 22:18:31
Joanna Włodarz PANDORA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 19:44:06
2019-09-02 15:18:07
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 19:43:58
2019-09-02 15:08:56
Przemysław Czekaj CRISPIN CORNET
  • 2x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 2x 5/C/(130 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 08:13:38
2019-09-01 23:07:46
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 19:33:11
2019-09-01 19:06:58
Marek Garus SEAQUEST
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11/N/(120/125 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii PROFI
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 23:39:40
2019-08-31 10:38:51
Joanna Włodarz MOONLIGHT
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 23:39:38
2019-08-31 09:27:59
Filip Piontek GENERALIA M
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 00:33:57
2019-08-29 20:06:38
Sebastian Kulik KASZTELAN
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 00:33:54
2019-08-29 19:56:09
Agnieszka Olszewska C.SILESIA Z
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 00:33:52
2019-08-29 19:55:38
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 2x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 00:33:47
2019-08-29 19:55:05
Aleksandra Waligóra RIKA
  • 2x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 07:41:57
2019-08-29 00:16:57
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 10:56:02
2019-08-28 10:54:16
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 08:50:27
2019-08-27 20:04:10
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:49:07
2019-08-26 10:49:23
Patrycja Kamińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:49:01
2019-08-26 10:48:44
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:48:56
2019-08-25 22:25:26
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:59:15
2019-08-25 14:03:45
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x T-2//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:59:12
2019-08-24 10:27:25
Martyna Michalec ANDZIA
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:59:08
2019-08-24 10:23:52
Wiktoria Martynek FRYKAS
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:59:05
2019-08-24 10:20:16
Maja Dwornicka NEYMAR
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:59:01
2019-08-24 10:16:40
Paulina Wirska NEYMAR
  • 1x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:58:56
2019-08-24 10:05:03
Zuzanna Zalewska KAMARO-A
  • 2x T-4//Towarzyski (80 cm) dokładności (art. 238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:58:52
2019-08-24 10:00:01
Justyna Wacławek ESPRESSO
  • 2x 6/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:58:46
2019-08-24 09:55:04
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 11/N/(120/125 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii PROFI
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:58:43
2019-08-24 09:53:04
Justyna Wacławek COVER BOY
  • 2x 7/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 19:16:04
2019-08-17 22:06:51
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 1x 3/P/(110 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
  • 1x 4/N/(120 cm) dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 9/P/(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269.5)
  • 1x 10/N/(120 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 19:16:00
2019-08-17 22:06:22
Kaja Fiedeń ZULUS
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 19:15:57
2019-08-17 22:06:01
Roksana Cieślik DALTON
  • 1x 1/LL/(90 cm) dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/L/(100 cm) zwykły bez rozgrywki (art. 238.2.1) O puchar Dyrektora Generalnego KOWR
  • 2x 8/L/L1/(100/105 cm) dwunawrotowy (art. 273.3.3.1) Finał Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii OPEN
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (J.)
28488/17
2. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
5. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
6. Cieślik Roksana KJ Royal Opole
2002 (J.)
brak
7. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
8. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
9. Dwornicka Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
10. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
11. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (MJ.)
O039003
12. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
13. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
14. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
brak
15. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
16. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
17. Kołek Magdalena Konie Sportowe Gillmaier
2001 (J.)
0038704
102QY9
18. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O038230
19. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
20. Kulik Sebastian Bpk
S
----
21. Lepczyńska Hanna LKJ OLIMP Prudnik
S
brak
22. Martynek Wiktoria Bpk
2004 (JM.)
Brak
23. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
24. Michalec Martyna Bpk
2004 (JM.)
Brak
25. Mikołajczyk Eryka Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
2007 (JM.)
O052725
26. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
27. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
28. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
29. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
30. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
31. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
32. Popławska Oliwia Aleksandra KJ Dworzysko
2007 (JM.)
Brak
33. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
34. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
35. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
36. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
Brak
37. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
38. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
39. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
40. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
41. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O050453
42. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
43. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
44. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
45. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
46. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
47. Waligóra Aleksandra BPK
2001 (J.)
0000
48. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
49. Wirska Paulina Bpk
1999 (MJ.)
Brak
50. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
51. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
52. Zalewska Zuzanna BPK
2004 (JM.)
Brak
53. Zielińska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
K027744 616999690061512
2.

22

ANDZIA Typ Pogrubiony POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak .
3.

31

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
4.

61

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
5.

43

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
6.

39

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
brak
7.

32

C.SILESIA Z Zangersheide POL 2015 Klacz siwa/166 F: Chelssini Z
M: Keyra
Brak Brak
8.

70

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
K013887 DE433331113002
9.

68

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
10.

24

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
11.

16

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cato/Cantus
M: Wilde
brak
12.

38

CRISPIN CORNET DS POL 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky
M: Liberale
Brak
13.

15

CURLEY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata/175 F: Champion
M: La Le Lu
K026366
14.

17

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
K020999
15.

13

DALTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Dedra
Brak Brak
16.

49

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
brak brak
17.

29

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
18.

54

ESPADRA XO POL 2009 Klacz gniada/166 F: Ramadan
M: Espa
brak brak
19.

18

ESPRESSO SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Estora/Davidoff
Brak .
20.

53

EUSTERA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Eumara
brak
21.

27

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
brak 616007610154310
22.

76

FORNARINA MS Kuc Feliński POL 2013 Klacz siwa/kuc:137 F: Mielno
M: Forda
616013580213413
23.

21

FRYKAS SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/165 F: Kurdesz
M: Famba
Brak .
24.

55

GALERNIK HC POL 2012 Wałach kara/mk:150 F: NN
M: NN
brak brak
25.

34

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
brak pzhk
26.

77

GRACE Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
K023809 Brak DE 433331562507
27.

23

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
brak brak
28.

50

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
K009912
29.

64

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
K016908 616009690049710
30.

51

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
K026904
31.

19

KAMARO-A SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Marino
M: Kassari/Rhytmus S
Brak 00
32.

33

KASZTELAN SP POL 2002 Wałach kasztanowata/172 F: Markies V
M: Kreska
---
33.

66

KEMI WKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
brak 61600760021911
34.

75

KŁOS Wlkp/poch. Trakenskiego POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent
M: Kirka
Brak
35.

1

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
36.

46

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
37.

2

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
K024246
38.

78

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
39.

45

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K016385 616006690134409
40.

62

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
brak POL 013 69 00301 00
41.

71

MARY NN GBR 2010 Klacz srokata F: NN
M: NN
000 826073001430961
42.

63

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
43.

44

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
K013169 POL009690043902
44.

47

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
45.

35

MOONLIGHT KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
46.

20

NEYMAR Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/162 F: Kamp
M: Nigra
Brak .
47.

67

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
48.

41

PANDORA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Alcatraz
M: Pozytywka
brak brak
49.

69

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
50.

30

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
000 000
51.

72

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
956000001644606
52.

28

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
53.

36

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
K018663 616009540123208
54.

58

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
K028193 826002130702413
55.

59

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
K019405 616009690051110
56.

74

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
57.

37

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
58.

79

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
59.

73

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
K020912
60.

48

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
61.

52

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
K013176 POL009690082007
62.

65

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
63.

14

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
80
SUM:
80.00
Cieślik Roksana KJ Royal Opole
300
SUM:
300.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
350
SUM:
350.00
Fiedeń Kaja brak
400
SUM:
400.00
Kavaliova Kseniya KJ Okoły
150
SUM:
150.00
Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
120
SUM:
120.00
Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
20
SUM:
20.00
Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
120
SUM:
120.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
200
250
300
SUM:
750.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
300
SUM:
300.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
350
SUM:
350.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
250
250
1000
SUM:
1500.00
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
500
50
SUM:
550.00
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
80
SUM:
80.00
Woźniak Aneta bpk SLA
30
SUM:
30.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (27)
2019-09-07
13
2019-09-08
9
2019-09-07
11
2019-09-08
10
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-09-07
13
2019-09-07
13
2019-09-08
5
2019-09-07
19
2019-09-07
14
2019-09-08
12
2019-09-08
6
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-09-07
1
2019-09-07
1
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
2
80
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-09-07
2019-09-07
Cieślik Roksana
KJ Royal Opole
DALTON (13)
2019-09-07
1
2019-09-07
8
2019-09-07
2019-09-08
3
300
Czartoryska Kamila
Brak
2019-09-07
1
2019-09-07
13
2019-09-07
1
2019-09-08
9
2019-09-08
1
2019-09-08
7
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-09-07
6
2019-09-07
2019-09-08
2
2019-09-07
3
2019-09-07
1
350
Dwornicka Maja
Bpk
NEYMAR (20)
2019-09-08
1
Fiedeń Kaja
brak
ZULUS (14)
2019-09-07
9
2019-09-07
2019-09-08
2
400
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (64)
2019-09-07
17
2019-09-07
10
Garus Marek
LKJ Moszna
2019-09-07
4
2019-09-07
7
2019-09-08
4
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-09-07
1
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-07
1
2019-09-07
18
2019-09-08
1
2019-09-08
9
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (66)
2019-09-07
11
2019-09-07
11
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (60)
2019-09-07
3
150
2019-09-07
5
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (23)
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
120
2019-09-07
1
Kołek Magdalena
Konie Sportowe Gillmaier
KŁOS (75)
2019-09-08
14
2019-09-08
9
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (50)
2019-09-07
11
2019-09-07
5
20
2019-09-08
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
ESPADRA (54)
2019-09-07
2019-09-07
18
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Kulik Sebastian
Bpk
2019-09-07
11
2019-09-07
1
Lepczyńska Hanna
LKJ OLIMP Prudnik
EUSTERA (53)
2019-09-07
1
2019-09-07
11
2019-09-08
15
2019-09-08
12
Martynek Wiktoria
Bpk
FRYKAS (21)
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (65)
2019-09-07
12
Michalec Martyna
Bpk
ANDZIA (22)
2019-09-08
10
2019-09-08
10
Mikołajczyk Eryka
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
ASSADUR (31)
2019-09-07
1
2019-09-07
13
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2019-09-07
13
2019-09-07
1
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (68)
2019-09-07
19
2019-09-07
1
2019-09-07
1
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
JUNIRRA (51)
2019-09-07
1
2019-09-07
22
2019-09-08
1
2019-09-08
3
WIMELLA (52)
2019-09-07
7
2019-09-07
1
120
2019-09-08
4
2019-09-07
4
2019-09-07
1
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-09-07
4
2019-09-07
2
200
2019-09-07
2019-09-08
1
250
2019-09-08
1
300
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-09-07
19
2019-09-07
16
2019-09-08
1
2019-09-08
8
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-09-07
10
2019-09-07
11
2019-09-07
1
300
2019-09-07
2
Popławska Oliwia Aleksandra
KJ Dworzysko
2019-09-07
1
2019-09-07
1
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-09-07
7
2019-09-07
2019-09-08
7
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (59)
2019-09-07
20
2019-09-07
2019-09-08
6
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
KŁOS (75)
2019-09-07
18
2019-09-07
22
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (46)
2019-09-07
23
2019-09-07
2019-09-08
9
MILWIA (47)
2019-09-07
15
2019-09-07
2019-09-08
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (44)
2019-09-07
1
2019-09-07
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-09-07
6
2019-09-07
3
2019-09-08
3
2019-09-07
4
2019-09-07
5
2019-09-08
1
350
Staszczak Helena
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2019-09-08
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (67)
2019-09-07
2019-09-07
6
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (45)
2019-09-07
1
250
2019-09-07
2
250
2019-09-08
1
1000
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (43)
2019-09-07
12
2019-09-08
1
500
2019-09-07
3
50
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (48)
2019-09-07
8
2019-09-07
19
2019-09-07
1
2019-09-07
17
2019-09-08
10
2019-09-08
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-09-07
5
2019-09-08
8
2019-09-07
2
80
Wacławek Justyna
BPK - SLA
2019-09-08
2019-09-08
4
2019-09-08
3
2019-09-08
5
2019-09-08
5
2019-09-08
Waligóra Aleksandra
BPK
RIKA (30)
2019-09-07
1
2019-09-07
11
Walkowicz Aleksandra
BPK
GRACE (77)
2019-09-07
9
2019-09-07
21
2019-09-08
2
2019-09-08
2
Wirska Paulina
Bpk
NEYMAR (20)
2019-09-08
10
Włodarz Joanna
bpk
2019-09-08
15
2019-09-08
15
2019-09-08
4
PANDORA (41)
2019-09-08
1
2019-09-07
11
2019-09-07
1
2019-09-08
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (29)
2019-09-07
1
2019-09-08
10
2019-09-07
4
30
Zalewska Zuzanna
BPK
2019-09-08
17
2019-09-08
1
Zielińska Julia
Brak
MARY (71)
2019-09-07
4
2019-09-07
4
2019-09-08
1
2019-09-08
10

Number of Riders: 53

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 5 100.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl