Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:57:57
2020-06-24 18:44:52
Simona Waś LEAP STAR
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:29:15
2020-06-24 18:26:58
Julia Jureczko BERNI
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:29:12
2020-06-24 17:39:41
Julia Nowak TORO
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:29:07
2020-06-24 17:39:10
Bartłomiej Rogaczewski MEJSON
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:29:03
2020-06-24 15:54:17
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:28:57
2020-06-24 15:52:19
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 18:28:54
2020-06-24 15:51:01
Iga Tokarska CHARMANTE Z
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 14:16:30
2020-06-24 13:58:03
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 14:16:28
2020-06-24 13:57:26
Artsiom Piroh BALME CHINSTAR K Z
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 14:16:25
2020-06-24 13:56:32
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 14:16:23
2020-06-24 13:56:10
Kseniya Kavaliova GIOCONDA
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 14:16:18
2020-06-24 13:48:31
Artsiom Piroh DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:54:37
2020-06-24 08:50:30
Beata Szuber FORT
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:54:35
2020-06-24 08:49:43
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:43:14
2020-06-23 22:21:17
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:43:13
2020-06-23 22:20:41
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 06:16:41
2020-06-23 22:08:05
Magda Kamińska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:36:08
2020-06-23 21:17:03
Przemysław Czekaj CRISPIN CORNET
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:36:05
2020-06-23 20:57:00
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:36:03
2020-06-23 20:56:37
Agnieszka Luksa BARACK
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 21:36:01
2020-06-23 18:07:43
Viktoria Kaplik DARK PEPSI BOY
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:06:48
2020-06-23 12:49:31
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:06:44
2020-06-23 12:48:45
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:06:41
2020-06-23 12:48:10
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:06:37
2020-06-23 12:47:41
Dominik Słodczyk BAJADERA
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:19:51
2020-06-23 10:19:51
Ewa Puzio WIMELLA
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:18:41
2020-06-23 10:18:41
Marek Tchorzewski EUSTERA
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:15:04
2020-06-23 10:15:04
Marcelina Bagińska EL MAURA
  • 2x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:11:03
2020-06-23 10:11:03
Iga Szpak DŻAGIRRA
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:10:33
2020-06-23 10:10:33
Iga Szpak WIMSTER
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:10:05
2020-06-23 10:10:05
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:09:18
2020-06-23 10:09:18
Martyna Rydz MILWIA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:08:56
2020-06-23 10:08:56
Martyna Rydz EUMARA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:08:28
2020-06-23 10:08:28
Karolina Kulig WICHAWA
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:07:59
2020-06-23 10:07:59
Karolina Kulig LINARIA
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 22:47:55
2020-06-22 22:43:59
Julia Adamów ANIOŁEK
  • 2x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 22:47:50
2020-06-22 21:15:08
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 22:47:46
2020-06-22 19:16:28
Karolina Wolan ROSA
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:37:22
2020-06-22 18:28:05
Marta Galas FANTAZJA
  • 2x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:37:11
2020-06-22 15:43:33
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:37:06
2020-06-22 15:43:04
Weronika Szadach LANOS
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:37:00
2020-06-22 15:18:32
Martyna Hilla INFINITY
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:55
2020-06-22 14:44:41
Dominik Słodczyk FIRST LAD BH
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:49
2020-06-22 13:15:19
Weronika Konopka SUFRAŻ
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:40
2020-06-22 12:51:11
Julia Szczurek JOKER
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:36
2020-06-22 12:50:31
Natalia Osysko CERA Ł
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:32
2020-06-22 12:49:52
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:28
2020-06-22 12:48:04
Julia Karst KEMI
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:20
2020-06-22 12:47:05
Dominika Brodziak NICOL
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 09:56:46
2020-06-22 09:07:31
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:30:14
2020-06-21 20:19:53
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:30:10
2020-06-21 20:19:31
Karolina Godoś ALINA
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:30:08
2020-06-21 20:15:45
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:30:02
2020-06-21 20:15:27
Karolina Godoś KOREA HIPPICA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:29:58
2020-06-21 20:15:05
Karolina Godoś CASANOVA HIPPICA
  • 2x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:29:55
2020-06-21 20:14:12
Franciszek Czarkowski JACKONDER
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:29:53
2020-06-21 20:13:50
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:29:49
2020-06-21 20:13:00
Emilia Wieczorek ANDROMEDA
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 18:58:19
2020-06-21 16:47:11
Natalia Szynkler BELLA
  • 2x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 21:46:11
2020-06-20 21:33:58
Tereza Gibesova AMAZONKA
  • 2x T-1//Towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 21:46:06
2020-06-20 21:05:28
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:53:56
2020-06-20 20:33:22
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:40:07
2020-06-20 15:12:32
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:40:05
2020-06-20 14:39:42
Lilianna Smolińska SINGULORD SAVIA
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:40:02
2020-06-20 14:39:15
Aleksandra Waligóra RIKA
  • 2x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:40:00
2020-06-20 14:06:47
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 19:39:57
2020-06-20 13:46:12
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 12:21:45
2020-06-20 09:44:51
Lena Gruca CHACCO-BOY
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 12:21:52
2020-06-20 09:41:41
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 08:51:35
2020-06-20 08:31:11
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 08:51:31
2020-06-20 08:30:53
Magdalena Pinocy OPIUM II
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 08:51:29
2020-06-20 01:53:23
Anna Kurková DELI PLAN
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:23:33
2020-06-19 17:54:35
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 15:18:37
2020-06-19 14:58:58
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:50:19
2020-06-19 11:37:58
Adrianna Bieniek KORSARZ
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 05:59:35
2020-06-19 00:12:50
Lena Ząbkowska GWINEA
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:53:46
2020-06-18 20:17:32
Julia Oleszczuk MIRABELA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:53:38
2020-06-18 19:51:52
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:17
2020-06-18 16:26:58
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 19:48:11
2020-06-18 16:20:17
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:47:05
2020-06-17 23:44:09
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:47:01
2020-06-17 23:42:47
Emilia Mazur ARIA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:46:59
2020-06-17 23:41:52
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 06:43:23
2020-06-17 23:41:32
Aleksandra Skiba LE DUC
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 00:36:37
2020-06-17 23:41:07
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 00:36:52
2020-06-17 23:40:45
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:46:49
2020-06-17 23:40:27
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:46:47
2020-06-17 23:39:58
Magda Kamińska WODKA-POLKA
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 06:46:44
2020-06-17 23:14:51
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 20:25:19
2020-06-17 19:57:51
Martyna Tuleja WELLA
  • 2x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 11:03:51
2020-06-17 10:28:08
Marko Lenart NEQUEL
  • 2x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 11:03:43
2020-06-17 10:15:16
Magdalena Maryszczak LUNA
  • 2x T-2//Towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 12:16:39
2020-06-16 11:44:43
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 08:59:54
2020-06-15 21:43:59
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 08:59:57
2020-06-15 21:43:31
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:02:59
2020-06-15 20:36:11
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 1/LL/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:04:46
2020-06-15 17:14:55
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 2/L/zwykły bez rozgrywki 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:32
2020-06-15 17:10:30
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 18:05:26
2020-06-15 15:34:54
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 5/C/dwufazowy specjalny 274.2.5
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 23:04:20
2020-06-15 15:33:54
Przemysław Czekaj EMAR
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 4/N/dwufazowy 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamów Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
2. Bagińska Marcelina LKJ OLIMP Prudnik
3. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
4. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
5. Bieniek Adrianna bpk
2000 (MJ.)
brak
6. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (J.)
O055160
7. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
O050705
8. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
9. Czarkowski Franciszek Royal Opole
2007 (JM.)
Brak
10. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
11. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
12. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
13. Galas Marta HiPPo Sports Team
2007 (JM.)
brak
14. Gibesova Tereza HF Kravare
2001 (MJ.)
Brak
15. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
16. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
17. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
18. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
19. Jureczko Julia bpk
2006 (JM.)
brak
20. Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O002662
21. Kaplik Viktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
22. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
brak
23. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
24. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
O058306
25. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
26. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
27. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O055159
28. Kot Natalia BPK sl
2002 (J.)
O044046
29. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
30. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
brak
31. Kurková Anna SK Falko Opava
S
Brak
32. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
33. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
34. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
35. Maryszczak Magdalena Stajnia na Warszawskiej
2000 (MJ.)
brak
36. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
37. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
38. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
39. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
40. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (JM.)
O043124
41. Oleszczuk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O031242
42. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
43. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
44. Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O006459
45. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
46. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
47. Puzio Ewa LKJ OLIMP Prudnik
48. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
brak
49. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
50. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
51. Skiba Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
O029117
52. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
53. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O007598
54. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
55. Smolińska Lilianna SJK Jakubus
2005 (JM.)
brak
56. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
57. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O050453
58. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
59. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
60. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
61. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
62. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
63. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
64. Tchorzewski Marek LKJ OLIMP Prudnik
65. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
66. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
67. Tuleja Martyna brak
2002 (J.)
brak
68. Waligóra Aleksandra BPK
2001 (MJ.)
0000
69. Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
70. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
71. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
72. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
73. Wolańska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
74. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
75. Ząbkowska Lena Klub Jeździecki Hipologia Morów
2005 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

ALINA SP POL 2010 Klacz inna/166 F: Candiavolo/ Cantus
M: Anabell
LKPZJ/7428/20 616009690142710 105TU05
2.

100

ALUETTE SP POL 2012 klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
3.

51

AMAZONKA KLUSAK CZE 2009 klacz gniada/165 F: UP DI Poggio
M: Aronita
Brak 20/09
4.

53

ANDROMEDA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Aria
2607/20 616009690098513
5.

74

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
6.

31

ARIA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: Lactat
M: Arkadia
K012544 POL009540028103
7.

28

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
8.

85

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
K024771 616009540053914
9.

101

BALME CHINSTAR K Z Z NED 2015 klacz kasztanowata/164 F: Big star jr k z
M: alme chin chin k
K029419 056015Z55706915
10.

90

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
K028635 0
11.

102

BEL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
12.

52

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
Brak 616009580235715
13.

108

BERNI MAŁY KOŃ POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Kentacky
M: Basia
brak 013540065705
14.

32

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
15.

14

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
16.

20

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
17.

30

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
18.

49

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
19.

56

CASANOVA HIPPICA SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Caprizia
Brak Brak
20.

60

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
21.

44

CELESTE HANOWERSKA POL 17.05.2014 Klacz gniada/173 F: Conteur
M: La Souri petite
brak
22.

33

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
K013887 DE433331113002
23.

65

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
24.

42

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA POL 2009 Wałach gniada/170 F: Chacco-Blue
M: Piorella
Brak DE 427270537609
25.

103

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
K014955 Z620305 104OZ24
26.

21

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada/. F: Lamberk
M: Cendra
K023614 .
27.

43

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
28.

45

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
29.

58

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506
30.

92

CRISPIN CORNET NIEM. SPORT. GER 2003 Wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Liberate / Liberator
K028421 DE487000053003
31.

19

CURLEY SUE NIEM. SPORT. GER 2014 Klacz kasztanowata/175 F: Champion /
M: Ladys King / La Le Lu
K026366 456560525814
32.

96

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
33.

89

DARK PEPSI BOY KOŃ MAŁY POL 2009 wałach gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Omega
brak 616013690182709
34.

98

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
35.

17

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
36.

1

DELI PLAN Angielski Pelnokrwisty CZE 2011 Klacz siwa/158 F: Enjoy Plan
M: Delinka
Brak 203CZE000178110
37.

48

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: Duran Duran
M: -
K018708 -
38.

86

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
39.

27

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
40.

81

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
41.

105

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
42.

82

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
brak brak
43.

15

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
K010301 616009530412004
44.

18

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
45.

77

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
46.

83

EUSTERA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Eumara
brak
47.

71

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
48.

34

FAUL WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
K028878 616007610154310
49.

68

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Corent Obolensky / Clinton
M: Amerens / Montreal
K027041 528003201008551
50.

73

FOLKLORE 13 OLDENBURSKA POL 2003 Klacz gniada/168 F: lamentos
M: fonata
K009635
51.

97

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
52.

110

GALERNIK HC POL 2012 Wałach kara/mk:150 F: NN
M: NN
brak brak
53.

99

GIOCONDA NN POL 2015 klacz kara/160 F: garibaldi
M: argentina
K029420 04001871-97036-15
54.

36

GWINEA Pełna Krew Angielska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Jam Hetman
M: Galeria
brak 616POL11007117T
55.

38

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
56.

112

Ilemia F:
M:
57.

69

INFINITY SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Conus B
M: Izera
Brak
58.

55

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Contendor
M: Jagoda
Brak Brak
59.

66

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
K016908 616009690049710
60.

93

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG.GORAC. POL 2010 wałach gniada/173 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevvel
K017739 056002W00296403
61.

63

KEMI WKP POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
62.

25

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
63.

57

KOREA HIPPICA OLD POL 2013 Klacz gniada/167 F: Kannan
M: Loubette
Brak Brak
64.

37

KORSARZ WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia
brak 616007520009211
65.

70

LANOS TYP SZŁACHETNY POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
brak 616999590044210
66.

2

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
67.

109

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz Wałach kasztanowata F: Long Star
M: Zofia
K012642
68.

75

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
69.

39

LOZANO Szlachetna Półkrew POL 2004 wałach siwa/170 F: Lubicz
M: Ratina
brak POL 009611078204
70.

79

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K016385 616006690134409
71.

22

LUNA SZLACHETNĄ POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999690073212
72.

104

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
73.

106

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
74.

50

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
75.

78

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
76.

35

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
K024135 DE 455-8703161-12
77.

111

Mirasch F:
M:
78.

91

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
79.

23

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA
K029024 616 009 69 00512 16
80.

62

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
81.

3

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
82.

61

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
83.

40

OPIUM II SP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K027350 616009540077115
84.

41

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
85.

88

QUICKY B Z SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
86.

16

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
87.

46

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
88.

12

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
K020445 X
89.

72

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/164 F: Palatyn
M: Roma
K022016 POL007670169907
90.

87

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
K019914 616009600253411
91.

29

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Szeplak XI Szepseg
K021765 HUNMTA100050000
92.

47

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
K025535
93.

67

SUFRAŻ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Raszim
M: Sugestia
brak 6160066900649
94.

95

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa/x F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
95.

107

TORO TRAKEN POL 2013 wałach ciemnogniada F: Eloquent /
M: Talina / Thalys
K023286 732010076613
96.

94

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
K027782 616009670102815
97.

54

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026681 Brak
98.

24

WELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz gniada/168 cm F: Stakkato Top
M: West Love
K029512 616009660851615
99.

76

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
100.

84

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
K013176 POL009690082007
101.

80

WIMSTER SP POL 2016 Ogier gniada/170 F: QULESTER
M: WIMELLA
102.

64

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
103.

26

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
Rider Club
Competition
Prize
Adamów Julia HiPPo Sports Team
75
SUM:
75.00
Bagińska Marcelina LKJ OLIMP Prudnik
225
SUM:
225.00
Bieniek Adrianna bpk
125
SUM:
125.00
Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
200
SUM:
200.00
Czarkowska Michalina KJ Royal
125
SUM:
125.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
225
300
250
SUM:
775.00
Galas Marta HiPPo Sports Team
200
SUM:
200.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
275
700
900
450
SUM:
2325.00
Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Hilla Martyna KJ Okoły
400
SUM:
400.00
Kamińska Magda St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1100
900
500
350
800
SUM:
3650.00
Kaplik Viktoria Bez Przynależności Klubowej
350
SUM:
350.00
Karst Julia LUKJ Antoniówka
150
SUM:
150.00
Kavaliova Kseniya KJ Okoły
100
SUM:
100.00
Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
300
SUM:
300.00
Kot Natalia BPK sl
200
SUM:
200.00
Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
50
175
SUM:
225.00
Kurková Anna SK Falko Opava
250
SUM:
250.00
Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
600
200
SUM:
800.00
Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
300
SUM:
300.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
400
SUM:
400.00
Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
300
SUM:
300.00
Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
175
SUM:
175.00
Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
150
SUM:
150.00
Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
700
SUM:
700.00
Puzio Ewa LKJ OLIMP Prudnik
550
SUM:
550.00
Respondek Monika KJ Zbrosławice
200
SUM:
200.00
Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
450
SUM:
450.00
Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
250
SUM:
250.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
250
SUM:
250.00
Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
800
800
SUM:
1600.00
Szadach Weronika bpk
100
SUM:
100.00
Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
100
SUM:
100.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
400
SUM:
400.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
500
SUM:
500.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
350
300
SUM:
650.00
Szynkler Natalia niezrzeszona
250
SUM:
250.00
Tchorzewski Marek LKJ OLIMP Prudnik
200
300
SUM:
500.00
Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
150
SUM:
150.00
Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
350
SUM:
350.00
Ząbkowska Lena Klub Jeździecki Hipologia Morów
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamów Julia
HiPPo Sports Team
2020-06-27
7
75
2020-06-27
Bagińska Marcelina
LKJ OLIMP Prudnik
2020-06-27
5
225
2020-06-27
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (34)
2020-06-27
2020-06-27
16
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2020-06-27
9
2020-06-27
Bieniek Adrianna
bpk
KORSARZ (37)
2020-06-27
7
125
2020-06-27
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (62)
2020-06-27
6
200
2020-06-27
16
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2020-06-27
10
2020-06-27
15
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (54)
2020-06-27
5
125
Czarkowski Franciszek
Royal Opole
2020-06-27
13
2020-06-27
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-06-27
2020-06-27
26
2020-06-27
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
EMAR (15)
2020-06-27
27
2020-06-27
7
225
2020-06-27
2020-06-27
6
300
2020-06-27
13
2020-06-27
16
2020-06-27
2020-06-27
7
250
Filusz Martyna
Brak
2020-06-27
15
2020-06-27
Galas Marta
HiPPo Sports Team
2020-06-27
3
200
2020-06-27
Gibesova Tereza
HF Kravare
2020-06-27
10
2020-06-27
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2020-06-27
23
2020-06-27
2020-06-27
35
2020-06-27
5
275
2020-06-27
2
700
2020-06-27
12
ALINA (59)
2020-06-27
2
900
2020-06-27
14
2020-06-27
5
450
2020-06-27
17
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2020-06-27
22
2020-06-27
6
250
2020-06-27
14
2020-06-27
20
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-06-27
26
2020-06-27
26
Hilla Martyna
KJ Okoły
2020-06-27
1
400
2020-06-27
Jureczko Julia
bpk
BERNI (108)
2020-06-27
9
2020-06-27
12
Kamińska Magda
St.Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-06-27
1
1100
2020-06-27
1
900
2020-06-27
4
500
2020-06-27
5
350
BRANDY (32)
2020-06-27
3
800
2020-06-27
21
2020-06-27
19
Kaplik Viktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-27
12
2020-06-27
1
350
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (63)
2020-06-27
12
2020-06-27
6
150
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
2020-06-27
2020-06-27
2020-06-27
ALUETTE (100)
2020-06-27
8
100
2020-06-27
15
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
CELESTE (44)
2020-06-27
3
300
2020-06-27
21
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2020-06-27
19
2020-06-27
23
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-06-27
17
2020-06-27
9
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
SUFRAŻ (67)
2020-06-27
11
2020-06-27
14
Kot Natalia
BPK sl
2020-06-27
6
200
2020-06-27
21
2020-06-27
10
2020-06-27
9
Kruczkowska Natalia
KJ Royal
2020-06-27
15
2020-06-27
11
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (75)
2020-06-27
13
2020-06-27
Ilemia (112)
2020-06-27
8
50
2020-06-27
5
175
Kurková Anna
SK Falko Opava
2020-06-27
3
250
2020-06-27
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (17)
2020-06-27
34
2020-06-27
30
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (23)
2020-06-27
14
2020-06-27
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
BARACK (90)
2020-06-27
18
2020-06-27
11
NAOMI (91)
2020-06-27
3
600
2020-06-27
8
200
Maryszczak Magdalena
Stajnia na Warszawskiej
LUNA (22)
2020-06-27
9
2020-06-27
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (64)
2020-06-27
33
2020-06-27
4
300
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2020-06-27
6
400
2020-06-27
24
Mazur Emilia
BPK
ARIA (31)
2020-06-27
30
2020-06-27
27
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2020-06-27
8
300
2020-06-27
10
Nowak Julia
KJ Dworzysko
TORO (107)
2020-06-27
2020-06-27
Oleszczuk Julia
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-06-27
25
2020-06-27
24
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (65)
2020-06-27
7
175
2020-06-27
28
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
2020-06-27
7
150
2020-06-27
20
Pinocy Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Desant
OPIUM W (41)
2020-06-27
32
2020-06-27
3
700
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2020-06-27
Polednia Henryk
bpk
2020-06-27
29
2020-06-27
14
2020-06-27
36
2020-06-27
17
Puzio Ewa
LKJ OLIMP Prudnik
WIMELLA (84)
2020-06-27
1
550
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
DRAGO (48)
2020-06-27
12
2020-06-27
8
200
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
MEJSON (106)
2020-06-27
3
450
2020-06-27
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
EUMARA (77)
2020-06-27
16
2020-06-27
12
MILWIA (78)
2020-06-27
GALERNIK (110)
2020-06-27
2
250
2020-06-27
Skiba Aleksandra
BPK
LE DUC (2)
2020-06-27
23
2020-06-27
18
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2020-06-27
5
250
2020-06-27
13
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-06-27
1
800
2020-06-27
2
800
DRAKO (86)
2020-06-27
10
2020-06-27
19
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (38)
2020-06-27
24
2020-06-27
10
Smolińska Lilianna
SJK Jakubus
2020-06-27
10
2020-06-27
Szadach Weronika
bpk
LANOS (70)
2020-06-27
6
100
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
JOKER (66)
2020-06-27
13
2020-06-27
8
100
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (79)
2020-06-27
9
2020-06-27
4
400
WIMSTER (80)
2020-06-27
25
2020-06-27
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2020-06-27
8
150
2020-06-27
18
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (14)
2020-06-27
31
2020-06-27
2
500
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (97)
2020-06-27
7
350
2020-06-27
22
MANILA S (104)
2020-06-27
4
300
2020-06-27
27
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (70)
2020-06-27
11
Szynkler Natalia
niezrzeszona
BELLA (52)
2020-06-27
4
250
2020-06-27
Tchorzewski Marek
LKJ OLIMP Prudnik
EUSTERA (83)
2020-06-27
4
200
2020-06-27
Mirasch (111)
2020-06-27
2020-06-27
1
300
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (96)
2020-06-27
29
2020-06-27
11
2020-06-27
9
2020-06-27
25
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
EINSTEIN (105)
2020-06-27
28
2020-06-27
28
Tuleja Martyna
brak
WELLA (24)
2020-06-27
2020-06-27
Waligóra Aleksandra
BPK
RIKA (46)
2020-06-27
16
2020-06-27
Waś Simona
Bez Przynależności Klubowej
LEAP STAR (109)
2020-06-27
4
150
2020-06-27
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
2020-06-27
2
350
2020-06-27
22
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2020-06-27
20
2020-06-27
15
Wolan Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
ROSA (72)
2020-06-27
Wolańska Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
LOZANO (39)
2020-06-27
13
2020-06-27
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (18)
2020-06-27
11
2020-06-27
29
Ząbkowska Lena
Klub Jeździecki Hipologia Morów
GWINEA (36)
2020-06-27
2
300
2020-06-27

Number of Riders: 75

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 19 500.00

Competition results developed by: SK Prudnik
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-1, LKJ Olimp Prudnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl