Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Strzegom Spring Open
Strzegom, 05-07.04.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
389 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:46:45
2019-04-04 11:46:45
Viorel Bubau E’CASH NOIR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
388 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:44:29
2019-04-04 09:44:29
Petr Myska LOCHECA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
387 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:19:41
2019-04-02 10:19:41
Hanna Wedmańska DZIERLATKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
386 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:07:32
2019-04-01 22:07:32
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
385 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:58:45
2019-04-01 21:58:45
Antje Koch ATOMIC BOY
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
384 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Pál Tuska Jnr. RADIHAZA JUNIOR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
383 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Michael Spörk RONJA B 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
382 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Hanna Pogodzinska SENEGAL M
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
381 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Julianne Roervik Gamlem BOY LEANNA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
380 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Josepha Fischer BELL-A-BON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
379 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Siw Kaas HESTEKLEWA BE MY BEST SMOKEY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
378 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Anna Noriko Alasztics Nakagami DOMINO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
377 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:52
2019-04-01 01:32:52
Malgorzata Kus ORANIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
376 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Ellen Kristina Hynne ROM TIKKA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
375 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Mattia Luciani FURNEAUX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
374 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Rebecca Gerold SHANNON QUEEN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
373 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Viorel Bubau ARCITIC
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
372 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Karolina Slazak TORES P
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
371 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Kincso Reinspach LUKACS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
370 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Glória Soha VELINA W
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
369 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Natalia Tarabini DOMENA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
368 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Barbora Seligova FRENCISS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
367 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Barbora Seligova GEPETTO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
366 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Betty Richtrova MAMEHA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
365 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Michaela Haderkova MR MISA SL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
364 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Astrid Vibe Skovgaard SAREIKO FOX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
363 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Astrid Vibe Skovgaard THANEHOEJS PRADA-NOIR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
362 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Miloslav Prihoda Jr ELDORADO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
361 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Heidi Bratlie Larsen SR LONESTAR MY HUNTER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
360 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Stephanie Böhe LITTLE BAMBOO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
359 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Vanessa Bölting BAUMANN'S FILOU
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
358 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Vanessa Bölting READY TO GO W
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
357 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Ulrika Koprivova AXIAL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
356 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Eliska Opravilova CERTINA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
355 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Veera Manninen SIR GREG
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
354 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Boróka Farkas SUGO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
353 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Steve Van Winkel VAINQUER Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
352 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Pauline Knorr GEKE EQUIGRIP'S STALYPSIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
351 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Jan Kaminski WELUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
350 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Olena Mykhailychenko RAMZES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
349 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Oleh Perelyhin FREYD
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
348 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Iryna Soroka DIARAL PKZ
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
347 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Mateusz Kiempa PITAGORAS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
346 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Oliwia Pazdziora BASMA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
345 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:51
2019-04-01 01:32:51
Katarzyna Stapor ROSVEEL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
344 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Tim Lips BAYRO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
343 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Tim Lips LACOSTE Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
342 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Ilonka Kluytmans IMAGE OF ROSES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
341 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Renske Kroeze JANE Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
340 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Laura Hoogeveen WICRO QUIBUS N.O.P.
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
339 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Jordy Wilken BURRY SPIRIT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
338 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Mariusz Kleniuk WINONA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
337 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Elaine Pen BLUE NILE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
336 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Esteban Benitez Valle MILANA 23
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
335 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Petr Lacina KAMIKATZE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
334 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Johan Lundin MIND ME
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
333 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Anna Freskgård FLY AWAY V/D N.RANCH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
332 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Anna Freskgård TECHNO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
331 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Daniel Dunst QUEEN SALLY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
330 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Daniel Dunst LORIOT F
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
329 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Savannah Fulton CAPTAIN JACK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
328 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
327 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Vanessa Bölting CARLSON B
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
326 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Andreas Dibowski FRH BUTTS AVEDON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
325 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Andreas Dibowski BARBADOS 26
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
324 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Eliska Opravilova DUNKAS A
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
323 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Johannes Hayessen BY MY SIDE 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
322 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Jule Wewer RULING SPIRIT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
321 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Huadong Sun LADY CHIN V'T MOERVEN Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
320 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Beat Danner LONDON LOU
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
319 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Yoshiaki Oiwa CALLE 44
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
318 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Mateusz Kiempa GRAND SUPREME
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
317 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Aurelie Riedweg API DES NOUES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
316 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:50
2019-04-01 01:32:50
Aurelie Riedweg ROHAN DU MANEIX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
315 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Katrin Khoddam - Hazrati COSMA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
314 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Alexander Zelenko CARLO GRANDE JR.
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
313 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Petr Myska OBORA'S SHUT IT OUT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
312 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Eliška Orctová BONUS 1
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
311 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Miroslav Trunda SHUTTERFLYKE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
310 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Robert Pokorny FLOOR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
309 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Jade Schlichting TIRS LUCKYSON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
308 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Matilde Skrædderdal Andersen CATCH ME
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
307 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Veera Manninen COLIBRI
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
306 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Vanessa Bölting CARLOS HH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
305 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Vanessa Bölting COMTESSE XI CH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
304 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Johannes Hayessen LOHENGRIN 90
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
303 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Charlotte Whittaker LADY BROWN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
302 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Maja Kozian-Fleck SAVIOLA 3
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
301 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Giulio Guglielmi CARAMIO 4
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
300 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Giulio Guglielmi UHLAN DE L'EPINE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
299 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mattia Luciani GOOD LUCK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
298 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Yoshiaki Oiwa BART L JRA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
297 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Merel Blom LYKKEGAARD'S LA'MARIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
296 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Merel Blom LIMITED EDITION
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
295 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Maartje Van Riel EPPO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
294 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Michal Hycki MOONSHINE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
293 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
292 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mariusz Kleniuk LORETTA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
291 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Malgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
290 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Malgorzata Korycka POLA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
289 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Ksawery Sniegucki RARASHEK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
288 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Ksawery Sniegucki GOUVERNEUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
287 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Marta Orlowska MARCO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
286 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Jan Kaminski SENIOR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
285 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Jan Kaminski JARD
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
284 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Pawel Warszawski LUCINDA EX ANI 4
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
283 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Pawel Warszawski FILER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
282 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Pawel Warszawski ARISTO A-Z
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
281 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
280 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Mateusz Kiempa LIBERTINA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
279 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Sandra Gustafsson KOORDINAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
278 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Sandra Gustafsson KVADRAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
277 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Selma Hammarström CREEVAGH COOLEY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
276 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:49
2019-04-01 01:32:49
Katrin Khoddam - Hazrati OKLAHOMA 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
275 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Ksawery Sniegucki EMILIA OF CHIN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
274 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
273 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Marta Orlowska GENESIS KG
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
272 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Aleksandra Chmielinska HUZAR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
271 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Aleksandra Chmielinska JAROSZOWKA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
270 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
269 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
268 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Antoni Baran EPIKUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
267 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Gabriela Kozlowska DININ CHOSEN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
266 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Tomasz Pastwa SZABLON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
265 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Sandra Gustafsson CALIBER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
264 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Sandra Gustafsson TOP GIRL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
263 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Amanda Andersson JERSEY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
262 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Amanda Andersson KOKOS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
261 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Judit Engelsson KAMINSKIJ
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
260 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Judit Engelsson BOB
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
259 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Bernhard Neunteufel GOLDEN SUNRISE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
258 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Vera Stroblmair ABRAKADABRA S
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
257 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Michelle Talakovics SIENNA 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
256 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Steve Van Winkel AIRKAN SYLVESTER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
255 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Aliaksandra Yarmak LENTS
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
254 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Dziyana Krukava GLENVIL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
253 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Stanislau Yavenka GINHAN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
252 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Yingfeng Bao FLANDIA 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
251 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:48
2019-04-01 01:32:48
Yingfeng Bao TESEO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
250 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Stephanie Böhe ASHANTI DE LA RIBIERE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
249 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Stephanie Böhe THE PHANTOM OF THE OPERA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
248 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Linda Stiefelmeyer SANTIAGO 230
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
247 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Antonia Von Baath FREDDIE C
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
246 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Pauline Knorr QUANTANA P
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
245 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Pauline Knorr LUCY DYNAMIK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
244 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Balázs Kaizinger CLOVER 15
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
243 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Balázs Kaizinger CAPITANO 101
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
242 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Glória Soha CONNECTICUT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
241 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Zsófia Habsburg-Lothringen RADIHAZA ALFA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
240 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Ildikó Habsburg-Lothringen ZENGO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
239 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Rebecca Gerold PEPERONI RED
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
238 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Michael Spörk FRANZ JOSEPH K
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
237 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Mattia Luciani BINGO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
236 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Myrle Schoones RAVALLO VAN DE SMEETSHOEVE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
235 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Myrle Schoones DIMITRI
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
234 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Olivia Pleysier SPIRIT EXCALIBUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
233 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Gert Jan Heinen GOLIATH
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
232 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Nienke Jonge Poerink BASIC INSTINCT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
231 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Bjinse Venderbosch VESUVE D'AVEYRON
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
230 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Jordy Wilken AMARRILLO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
229 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Asha Laseroms SOCCER STAR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
228 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Merel Blom BONMAHON SILVER VIXEN
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
227 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Merel Blom CROSSBORDER RADAR LOVE
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
226 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
225 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
224 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Wiktoria Knap STERNTALER 67
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
223 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Wiktoria Knap QUINTUS 134
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
222 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Michal Knap VALANDO 2
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
221 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:47
2019-04-01 01:32:47
Ksawery Sniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
220 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Daniel Dunst JOLLY SUMMER
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
219 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Theresa Stroblmair BARICELLO 3
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
218 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Viktoria Wolf DOLCE VITA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
217 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Steve Van Winkel GLENKEERAN CASANOVA
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
216 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Lukas Letal COCO RICO
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
215 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Miriam Zaveska EXPECTANCY LUCY
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
214 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Miroslav Trunda TRNKA-RUF
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
213 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Adela Svobodova URLEVEN BARNAUL SL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
212 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Adela Svobodova DOUBLE CLEAR SL
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
211 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Jaroslav Abik MADOCK
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Veronika Prihodova EXPRESSO-EV
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
209 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Petrea Hyldgaard Thomsen MAJGAARDENS EPO HOTSHOT
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
208 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Casper Rasmussen CORADINE-S
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Bianca Walton MIDT-WEST FAVEUR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
206 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Johanna Pohjonen CONNER K
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
205 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Noora Cederberg COLAUTI
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
204 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Aurelie Riedweg ACROBATE STAR
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 01:32:46
2019-04-01 01:32:46
Marlène Andrée Gas EL PASO 193
  • 1x //ENTRIES INTRNATIONAL
202 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 11:22:42
2019-03-30 11:22:42
Asha Laseroms VALCOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
201 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 11:04:43
2019-03-30 11:04:43
Alžběta Vyštajnová BEL CANTO LA MENNERIE
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
200 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 10:59:07
2019-03-30 10:59:07
Nikola Ečerová ARLEEN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
199 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:34:58
2019-03-29 11:34:58
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
198 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 11:45:34
2019-03-28 11:45:34
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
197 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:35:39
2019-03-28 10:35:39
Ksawery Sniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
196 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 10:31:52
2019-03-27 10:31:52
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
195 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 10:10:11
2019-03-27 10:10:11
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
194 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:05:37
2019-03-26 11:04:05
Katarzyna Stąpor NEON
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
193 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:02:03
2019-03-26 10:59:52
Katarzyna Stąpor IN GOMERA L
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
192 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:57:52
2019-03-26 10:57:52
Katarzyna Stąpor BENORA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
191 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:54:20
2019-03-26 10:54:20
Katarzyna Stąpor DEFILADA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
190 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:10:15
2019-03-25 11:10:15
Lukas Letal FEDOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:16:36
2019-03-25 10:57:40
Miroslav Trunda GOOD GEMINI Z
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:10:50
2019-03-22 08:25:26
Yaraslau Vitkouski RLG RIVANA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
187 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 12:08:16
2019-03-20 12:08:16
Claire Van Riel M.J. VAN RIEL'S CONDEX
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
186 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:06:30
2019-03-18 22:06:30
Michaela Gross CLAPTON B
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
185 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:59:13
2019-03-15 22:54:28
Sabine Friedrich LAST MINUTE
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
184 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:59:17
2019-03-15 22:50:16
Sabine Friedrich FELIZITAS
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
182 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 09:59:25
2019-03-15 12:54:55
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:59
2019-03-14 21:54:23
Paweł Warszawski JODCASALL A-Z
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:56
2019-03-14 20:10:03
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:50
2019-03-14 19:41:13
Robert Pokorný CONNOR
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 09:36:26
2019-03-14 16:13:35
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:44
2019-03-14 16:12:41
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:31
2019-03-14 16:08:47
Daria Kobiernik HICORA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:31:39
2019-03-13 22:33:48
Jarosław Wygachiewicz SION II
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:22
2019-03-13 21:29:41
Zofia Złotnicka KAMERUN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:16
2019-03-13 18:57:34
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:11
2019-03-13 17:36:46
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:08
2019-03-13 17:36:07
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
165 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:54:04
2019-03-13 17:34:51
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:59
2019-03-13 17:33:30
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
162 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:56
2019-03-13 13:38:00
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:53
2019-03-13 09:33:16
Cornelia Zach DAIQUIRI KEY WEST
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:51
2019-03-12 20:26:32
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:39:01
2019-03-12 19:41:20
Jaroslav Abík TIMUR
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:39:13
2019-03-12 17:52:17
Tomasz Dr Trela BENEMA T
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:20:02
2019-03-12 08:22:49
Lucie Kacafírková REVUE
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:20:06
2019-03-12 08:14:56
Lucie Kacafírková CONTINO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:46
2019-03-11 22:48:40
Olga Łukaniuk ORANŻADA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 09:51:31
2019-03-11 21:40:57
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 17:21:03
2019-03-11 21:39:00
Amelia Mokrzycka CORNERO
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:20:10
2019-03-11 20:50:47
Barbora Poláková REBEL 10
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:37
2019-03-11 10:17:28
Luca Gyalog GULLIVER
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:32
2019-03-11 10:16:23
Zsuzsanna Nyári ALFEA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:19:26
2019-03-11 10:14:28
Lilla Vámosi LAJTA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:03:59
2019-03-10 21:09:41
Patrik Sukdolák QAID
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:03
2019-03-10 21:07:51
Patrik Sukdolák FIGARO
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:41
2019-03-10 19:35:39
Agata Gil MONARIO
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:39
2019-03-10 19:10:51
Zofia Mazur FINLANDINA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:25
2019-03-10 17:28:13
Kristýna Chorovská CASSINI´S GIRL
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:28
2019-03-10 17:25:21
Petr Lacina KIMA-H
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:36
2019-03-10 15:24:34
Alicja Gołębiowska SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:31
2019-03-10 11:06:08
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:29
2019-03-10 11:05:25
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:43
2019-03-09 20:24:32
Petr Myška NICK 204
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:52:47
2019-03-09 20:23:14
Kateřina Ehlová TÝTÝ
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:05:15
2019-03-09 18:52:05
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:17
2019-03-08 15:15:56
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:07
2019-03-08 15:09:10
Łukasz Sikorski MALAYSIA BEAT
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:53:01
2019-03-08 15:03:46
Łukasz Sikorski BACARDI MK
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:12
2019-03-07 23:57:55
Elena Pfister MORNING SUN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:57
2019-03-07 20:22:27
Marcin Michałek RIO BRAVA S
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:33
2019-03-07 12:05:52
Veronika Vaňková ETIEN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:24:58
2019-03-07 11:56:38
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:59
2019-03-07 11:54:27
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:01
2019-03-07 11:53:44
Róża Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:02
2019-03-07 11:52:58
Jakub Wiraszka DAVINCI
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:41
2019-03-07 11:42:44
Sára Linhartová NOWITKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:38:45
2019-03-07 11:26:36
Andrea Čudková VIGOSS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:09
2019-03-07 11:00:42
Lucie Hlavata KAI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:52
2019-03-07 06:19:20
Marcin Michałek APORT
  • 2x 5/2*/Zawody Krajowe
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:22
2019-03-07 00:45:04
Miloslav Příhoda ALANTINO
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:24
2019-03-07 00:44:01
Miloslav Příhoda WAKAT
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:27
2019-03-07 00:42:48
Miloslav Příhoda RIVAL-DI-CO
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:47
2019-03-06 20:42:48
Agata Gil CZUMIN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:45
2019-03-06 20:40:29
Agata Gil HIUSTON
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:36
2019-03-06 12:38:03
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:39
2019-03-06 12:37:35
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:42
2019-03-06 12:32:05
Nikola Bártová MERLIN
  • 2x 1/LL/Zawody Krajowe
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:39:44
2019-03-06 12:16:13
Nikola Bártová KUBA
  • 2x 1/LL/Zawody Krajowe
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:37
2019-03-06 12:11:20
Klaudia Smaza EL NINO EWITA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:33
2019-03-06 12:00:40
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:28
2019-03-06 11:58:45
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:30
2019-03-06 09:02:14
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:32
2019-03-06 09:00:46
Aleksandra Malicka-Nowacka DASSILIA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:35
2019-03-06 08:45:15
Miriam Záveská PINARELLO
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:37
2019-03-06 08:43:22
Jaromír Kabelka WELINGTON
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:39
2019-03-06 07:08:09
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 2x 1/LL/Zawody Krajowe
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:41
2019-03-05 22:10:06
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:07:43
2019-03-05 22:08:12
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:47:31
2019-03-05 15:03:16
Lisa-Marie Fischer FBW LÖNNEKEN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:47:37
2019-03-05 12:59:10
Lukas Letal QUIDO 9
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 23:07:37
2019-03-05 12:38:06
Susann Friedl EDGAR GO
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 11:31:01
2019-03-05 11:38:20
Alina Mikołajczyk ALARM
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:47:48
2019-03-05 10:07:31
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:21
2019-03-05 09:31:11
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:24
2019-03-04 23:19:43
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:26
2019-03-04 22:12:11
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:34
2019-03-04 22:09:20
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:35
2019-03-04 22:08:34
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:37
2019-03-04 19:41:49
Wojciech Kowalik CZERTO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:40
2019-03-04 19:29:47
Wojciech Kowalik PAKIET
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:46
2019-03-04 17:35:48
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:49
2019-03-04 17:34:27
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:51
2019-03-04 17:33:37
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:53
2019-03-04 17:32:42
Piotr Piasecki BANITKA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:48:55
2019-03-04 17:31:49
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:38:41
2019-03-04 10:49:17
Mariusz Kleniuk RED HOT CHILI PEPER
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:49:04
2019-03-04 10:46:32
Mariusz Kleniuk QADROS MER.
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 16:49:07
2019-03-04 09:19:28
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 09:52:13
2019-03-04 09:07:08
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:40:56
2019-03-03 20:56:56
Maria Adamek FIGA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 12:35:53
2019-03-03 20:53:53
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:22
2019-03-03 15:19:03
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:36
2019-03-03 15:17:51
Dorota Winograd LEXUS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:45
2019-03-03 15:10:15
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:48
2019-03-03 15:09:44
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:54:51
2019-03-03 15:08:57
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:17:11
2019-03-02 14:33:35
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:55:14
2019-03-02 12:15:33
Roksana Walczuch DANTE
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:55:21
2019-03-01 20:36:54
Kebie Rahbek Hansen PERICON
  • 1x 5/2*/Zawody Krajowe
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:55:46
2019-03-01 18:24:27
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:03
2019-03-01 17:00:55
Alžběta Vyštajnová ELZAR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:18
2019-03-01 12:07:09
Joanna Mandecka-Turczyńska DIUSZESA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:22
2019-03-01 12:00:18
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:24
2019-03-01 11:59:01
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:29
2019-02-28 16:32:07
Weronika Król KEMARA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:33
2019-02-28 16:31:44
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:36
2019-02-28 11:38:55
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:39
2019-02-28 11:37:52
Martyna Stępniak IRTYSZ
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:41
2019-02-28 11:37:01
Joanna Skibińska INEZA W
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:43
2019-02-28 11:35:00
Joanna Skibińska GIGOLO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:48
2019-02-27 11:01:02
Antje Koch CHAMBERLAINS BOY
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:53
2019-02-26 14:49:29
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:56:55
2019-02-26 14:48:31
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:02
2019-02-26 05:54:59
Magdalena Hell BUSHMILLS
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:06
2019-02-26 05:08:33
Franziska Scheffler JELONEK - WM
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:09
2019-02-25 20:06:46
Laura Hoogeveen WICRO EOWYN
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 09:13:08
2019-02-25 15:30:42
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:08
2019-02-24 22:21:58
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:26
2019-02-24 22:21:19
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:41
2019-02-24 22:20:20
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 2/L-18/Zawody Krajowe
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:17:53
2019-02-24 22:16:11
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 12:18:04
2019-02-24 22:14:48
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:41
2019-02-24 21:48:00
Mette-Stine Jakobsen MISS AMOUR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:06:02
2019-02-24 21:17:24
Christina Stecher FIREFLY
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:49
2019-02-24 13:18:34
Olivia Pleijsier TIMELESS
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:55
2019-02-24 11:19:15
Andreas Riedl DOLMEN DE VITO
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:57:59
2019-02-24 11:17:53
Andreas Riedl GREANANSTOWN
  • 2x 3/L/Zawody Krajowe
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:05
2019-02-23 09:54:04
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:08
2019-02-23 09:51:37
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:11
2019-02-23 09:50:52
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:15
2019-02-22 14:02:03
Antonina Popiel ZAPOLATA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:18
2019-02-22 13:56:40
Zofia Pogodzińska SONAR
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:20
2019-02-22 13:55:45
Zofia Pogodzińska CHIPS
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:26
2019-02-21 16:54:59
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:29
2019-02-21 16:53:55
Gabriela Slavíková COFI
  • 1x 4/1*/Zawody Krajowe
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:36
2019-02-21 11:24:24
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 2x 4/1*/Zawody Krajowe
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:40
2019-02-20 19:45:27
Magdalena Filiks TAJGA
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:46
2019-02-20 15:24:06
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:52
2019-02-20 15:21:57
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:57
2019-02-06 19:43:54
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:58:59
2019-02-06 19:43:06
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 1/LL/Zawody Krajowe
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:59:02
2019-02-06 19:41:29
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 3/L/Zawody Krajowe
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. .............................. ....................
2. Abík Jaroslav Stáj Abík z.s.
S
B1288
3. Abik Jaroslav CZE
S
10041502
4. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O046030
5. Alasztics Nakagami Anna Noriko HUN
2004 (JM.)
10173707
6. Andersson Amanda SWE
2002 (J.)
10174367
7. Bao Yingfeng CHN
S
10081490
8. Baran Antoni POL
2002 (J.)
10189125
9. Bártová Nikola Jk Markéty Bártové z.s
2007 (JM.)
JOIRU
10. Benitez Valle Esteban ESP
S
10032860
11. Blom Merel NED
S
10007318
12. Böhe Stephanie GER
S
10061837
13. Bölting Vanessa GER
S
10005637
14. Bubau Viorel ROU
S
10005671
15. Cederberg Noora FIN
S
10109669
16. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
17. Chmielinska Aleksandra POL
2000 (MJ.)
10118836
18. Chorovská Kristýna jezdci.cz
S
206165598
19. Čudková Andrea JS Slavíkov
2001 (J.)
J0X7M
20. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
21. Danner Beat SUI
S
10138307
22. Dibowski Andreas GER
S
10000231
23. Dr Trela Tomasz Austria
S
2-414-0331
24. Dunst Daniel AUT
S
10003950
25. Dziak-Gierlicz Marta UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O002140
26. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
27. Ečerová Nikola Horse Academy
S
A1274
28. Ehlová Kateřina Jezdecká společnost F&F Náchod
2002 (J.)
F4419
29. Engelsson Judit SWE
2001 (J.)
10163874
30. Farkas Boróka HUN
2001 (J.)
48889
10191005
31. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
32. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
33. Fischer Josepha GER
2003 (J.)
10180788
34. Fischer Lisa-Marie Reit-und Fahrverein Parthenstein e.V.
2001 (J.)
1714376
10156617
35. Freskg?rd Anna SWE
S
10047105
36. Friedl Susann RSV Eschenhof e.V.
S
none
10172941
37. Friedrich Sabine PSI International Tannehof Neu- Krauscha e.V.
S
888844
38. Fulton Savannah USA
S
10074507
39. Gamlem Julianne Roervik NOR
2003 (J.)
10177690
40. Gas Marl?ne Andrée GER
1999 (MJ.)
10143770
41. Gerold Rebecca AUT
S
10071119
42. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
43. Gillmaier Julia POL
2000 (MJ.)
10141677
44. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
45. Gołębiowska Alicja JKS Jaroszówka
2002 (J.)
O030829
46. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
47. Gontowiuk Katja POL
2001 (J.)
10154290
48. Gross Michaela -
S
brak
49. Guglielmi Giulio ITA
S
10067717
50. Gustafsson Sandra SWE
S
10019091
51. Gyalog Luca Pauer LK
2007 (JM.)
51185
52. Habsburg-Lothringen Ildikó HUN
2002 (J.)
10087040
53. Habsburg-Lothringen Zsófia HUN
2001 (J.)
10087039
54. Haderkova Michaela CZE
2002 (J.)
10189573
55. Hammarström Selma SWE
2000 (MJ.)
10101077
56. Hansen Kebie Rahbek Denmark
1999 (MJ.)
none
57. Hayessen Johannes GER
S
10090327
58. Heinen Gert Jan NED
1998 (MJ.)
10180927
59. Hell Magdalena Eventing Team Tirol
S
None
60. Hlavata Lucie JS Slavíkov
F1124
61. Hoogeveen Laura Weert
S
411313
10079981
62. Hoogeveen Laura NED
S
10079981
63. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
64. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
65. Hycki Michal POL
S
10085657
66. Hyldgaard Thomsen Petrea DEN
2000 (MJ.)
10180811
67. Hynne Ellen Kristina NOR
S
10088859
68. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
1998 (MJ.)
O035512
69. Jakobsen Mette-Stine Edelg?rden
S
none
70. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (MJ.)
O024900
71. Jonge Poerink Nienke NED
1999 (MJ.)
10190091
72. Kaas Siw DEN
2005 (JM.)
1108635
10177974
73. Kabelka Jaromír JK Železnice
S
F4087
74. Kacafírková Lucie Eventing Team
S
E0979
75. Kaizinger Balázs HUN
S
10003693
76. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (J.)
O037716
77. Kaminski Jan POL
S
10046688
78. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
79. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
80. Khoddam - Hazrati Katrin AUT
S
10011591
81. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
82. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
83. Kleniuk Mariusz POL
S
10025829
84. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
85. Kluytmans Ilonka NED
S
10029264
86. Knap Michal POL
S
10047003
87. Knap Wiktoria POL
1999 (MJ.)
10093859
88. Knorr Pauline GER
S
10071524
89. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
90. Koch Antje Reitverein Am Kirchholz Rippersroda
S
none
91. Koch Antje Reitverein Am Kirchholz Rippersroda e.V.
S
brak
10029137
92. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
93. Kołek Magdalena KS GILLMAIER
2001 (J.)
O038704
102QY9
94. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
95. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer
S
O001469
96. Koprivova Ulrika CZE
2001 (J.)
10190865
97. Korycka Malgorzata POL
S
10046902
98. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
99. Kowerski Jacek POL
S
Z000288
10053028
100. Kozian-Fleck Maja GER
S
10041384
101. Kozlowska Gabriela POL
2004 (JM.)
10180019
102. Kroeze Renske NED
S
10061819
103. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
104. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
105. Krukava Dziyana BLR
1998 (MJ.)
10131747
106. Kus Malgorzata POL
2003 (J.)
10187499
107. Lacina Petr JS Pod Hostýnem
S
114932337
108. Lacina Petr CZE
S
10090212
109. Larsen Heidi Bratlie NOR
S
10109261
110. Laseroms Asha KNHS
1999 (MJ.)
769726
10110593
111. Laseroms Asha NED
1999 (MJ.)
10110593
112. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
113. Letal Lukas CZE
S
10094707
114. Linhartová Sára JS Slavikov
2005 (JM.)
J0VEM
115. Lips Tim NED
S
10002940
116. Luciani Mattia ITA
S
10024773
117. Lundin Johan SWE
S
10000206
118. Łukaniuk Olga bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O044337
119. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
120. Maciejewska Paulina POL
1998 (MJ.)
10130670
121. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
122. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O008624
123. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
124. Manninen Veera FIN
2000 (MJ.)
10128294
125. Mazur Zofia Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (JM.)
O049592
126. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
127. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
O001132
128. Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
129. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
130. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O043632
131. Miś Karolina j Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
4211/19
132. Mokrzycka Amelia Ludowy Klub Sportowy Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
133. Mykhailychenko Olena UKR
S
10153939
134. Myška Petr JK Isabel
S
F0873
10005222
135. Myska Petr CZE
S
10005222
136. Neunteufel Bernhard AUT
S
10043606
137. Nyári Zsuzsanna Pauer LK
2006 (JM.)
52236
138. Oiwa Yoshiaki JPN
S
10005706
139. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
140. Opravilova Eliska CZE
S
10090520
141. Orctová Eliška CZE
S
10075300
142. Orlowska Marta POL
S
10085829
143. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
144. Pańczyk Aleksandra SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
brak
145. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
146. Pastwa Tomasz POL
S
10170548
147. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O003134
148. Pawlak Joanna POL
S
10044098
149. Pazdziora Oliwia POL
2002 (J.)
10174985
150. Pen Elaine NED
S
10027360
151. Perelyhin Oleh UKR
S
10177695
152. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
153. Pfister Elena RV Eventing Team Tirol
2002 (J.)
none
154. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
155. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
O042155
156. Pleijsier Olivia RV.Soest
1998 (MJ.)
NT3929J57
157. Pleysier Olivia NED
1998 (MJ.)
10097870
158. Pogodzinska Hanna POL
2001 (J.)
10139603
159. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
160. Pohjonen Johanna FIN
1999 (MJ.)
10095191
161. Pokorný Robert Jezdecký klub NH Car
S
B2144
162. Pokorny Robert CZE
S
10060211
163. Poláková Barbora JK Farma pod Lípou
S
F2731
164. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
165. Příhoda Miloslav JK Flamenco Sloupno
S
F1976
10013231
166. Prihoda Jr Miloslav CZE
S
10013231
167. Prihoda Jr Miloslav CZE
S
10013231
168. Prihodova Veronika CZE
S
10038711
169. Rasmussen Casper DEN
S
10174206
170. Reinspach Kincso HUN
2000 (MJ.)
10172551
171. Richtrova Betty CZE
2003 (J.)
10189393
172. Riedl Andreas Ollachgut
S
none
10003578
173. Riedweg Aurelie FRA
S
0570318X
10029043
174. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
175. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
176. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
177. Scheffler Franziska PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
none
178. Schlichting Jade DEN
1999 (MJ.)
10100928
179. Schoones Myrle NED
1998 (MJ.)
10142456
180. Seligova Barbora CZE
2001 (J.)
10189391
181. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
182. Skibińska Joanna Klub Sportowy Centaurus
S
O009423
183. Skovgaard Astrid Vibe DEN
2002 (J.)
10143928
184. Skraedderdal Andersen Matilde DEN
1998 (MJ.)
10109853
185. Slavíková Gabriela JK FLAMENCO Sloupno
S
C0337
186. Slazak Karolina POL
2004 (JM.)
10177570
187. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
188. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
189. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
190. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
191. Soha Glória HUN
S
10140589
192. Soroka Iryna UKR
2001 (J.)
10141746
193. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
194. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
195. Spörk Michael AUT
S
10080837
196. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
197. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
O003881
198. Stapor Katarzyna POL
S
10047004
199. Stecher Christina Edelg?rdens Rideklub
S
None
200. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
201. Stiefelmeyer Linda GER
1999 (MJ.)
10128641
202. Stroblmair Theresa AUT
S
10141808
203. Stroblmair Vera AUT
S
10156367
204. Sukdolák Patrik JK Korzár Mladé Bříště
S
C1035
205. Sun Huadong CHN
S
10107525
206. Svobodova Adela CZE
S
10010253
207. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
208. Talakovics Michelle AUT
S
10139382
209. Tarabini Natalia CZE
2001 (J.)
10181611
210. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
211. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
212. Trunda Miroslav CZE
S
10038986
213. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
214. Tuska Jnr. Pál HUN
S
10031661
215. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
216. Vámosi Lilla Pauer LK
S
43766
10140553
217. Van Riel Claire NED
S
10110066
218. Van Riel Maartje NED
2000 (MJ.)
10149464
219. Van Winkel Steve BEL
S
10005522
220. Vaňková Veronika JS Slavíkov
2004 (JM.)
J0RKY
221. Venderbosch Bjinse NED
2000 (MJ.)
10139849
222. Vitkouski Yaraslau KS Gillmaier
S
brak
10078817
223. Von Baath Antonia GER
1998 (MJ.)
10080462
224. Vyštajnová Alžběta Jk kamenicky dvur
2000 (MJ.)
B2897
225. Walczuch Roksana Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
1999 (MJ.)
O033441
226. Walton Bianca DEN
S
10059643
227. Warmus Dominika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O033674
228. Warszawski Pawel POL
S
10005196
229. Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko
S
O001113
230. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
231. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
232. Wewer Jule GER
S
10031439
233. Whittaker Charlotte GER
1999 (MJ.)
10093287
234. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (J.)
O040246
235. Wieczorek Pauline POL
2002 (J.)
10162987
236. Wilken Jordy NED
S
10043112
237. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
238. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
239. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
240. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
241. Wolf Viktoria AUT
S
10109731
242. Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2000 (MJ.)
O045858
243. Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
S
O041122
244. Yarmak Aliaksandra BLR
1998 (MJ.)
10101253
245. Yavenka Stanislau BLR
2000 (MJ.)
10141325
246. Zach Cornelia Reitstall Neunteufel Meierhof
S
24100245
247. Záveská Miriam JK Železnice
S
F1579
248. Zaveska Miriam CZE
S
10013232
249. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
250. Zelenko Alexander BLR
S
10003526
251. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
252. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
253. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

550

.............................. F:
M:
O:
B:
2.

616

ABRAKADABRA S AUT 2004 Gelding Bay F:
M: /
O: Vera Stroblmair
B:
040032100855404 105DW06
3.

89

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
brak
4.

567

ACROBATE STAR FRA 2010 Gelding Other F: JOERIS
M: SNOWFLAKE/WOLKENTANZ II
O: Aurelie RIEDWEG, Juliette BARDET
B: S.c.e.a. LIMOUSIN 49400 DISTRE (FRA)
10361166M 105IY73
5.

618

AIRKAN SYLVESTER ISH IRL 2006 Gelding Grey F: CHAKIRIS
M: GLENDIAMOND GIRL/WELCOME DIAMOND
O: Lieven Tsjoen
B: Messer Tim - BR Hurley
944322 103NB04
6.

124

ALANTINO Holstein CZE 2014 Ogier gniada F: Alant
M: Asilia /Larimar
O: Bohumil Vojtek
B: Rijkens Tjeert,25336 Elmshorn,GER
KJ0VRG
7.

24

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913