Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO1* i ZR Łąck
SO Łąck, 12-14.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:17:08
2018-10-10 18:10:41
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:17:10
2018-10-10 16:37:40
Katarzyna Sas Wisłocka COMMA M
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:25:24
2018-10-10 15:10:40
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:25:26
2018-10-10 15:10:15
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:16:17
2018-10-10 13:34:08
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 10:39:28
2018-10-10 12:56:31
Ewelina Szczepanik CARMEN
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 23:21:07
2018-10-10 12:30:45
Agata Zientkiewicz CAPRIS
  • 2x 10R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:16:12
2018-10-10 10:03:25
Katarzyna Sas Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
110 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-10-10 08:24:35
2018-10-09 19:00:26
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:12:27
2018-10-09 18:59:20
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:40
2018-10-09 00:58:38
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs z oceną stylu jeźdźca - egazmin licencyjny (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:41
2018-10-08 23:34:09
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:43
2018-10-08 20:49:06
Adam Grzegorzewski BEL DE JOUR
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:44
2018-10-08 20:08:57
Mariusz Andrzejczak BOSTON
  • 2x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:46
2018-10-08 15:00:20
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:47
2018-10-08 14:59:41
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:49
2018-10-08 11:54:00
Beniamin Tomaszewski GOLDEN GIRL
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:51
2018-10-08 11:50:03
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:52
2018-10-08 11:46:08
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:54
2018-10-08 11:45:36
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:55
2018-10-08 11:44:16
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:39:56
2018-10-08 11:43:41
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:35:01
2018-10-07 23:01:27
Adam Buława ROXAVEL III
  • 2x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:32:13
2018-10-07 22:59:31
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:29:25
2018-10-07 22:54:10
Pola Kotulska SZAMANKA
  • 2x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:26:59
2018-10-07 22:35:37
Dominika Wolanowska POGANIN
  • 2x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:24:51
2018-10-07 22:31:12
Kamil Grzelczyk SZAMBELAN
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:20:50
2018-10-07 22:30:35
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:20:51
2018-10-07 22:30:07
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:20:52
2018-10-07 20:20:16
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:20:54
2018-10-07 20:19:27
Magdalena Szablewska COLORADO
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:13:49
2018-10-07 17:47:42
Anna Zakałużna RUBENS
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:20:57
2018-10-07 17:46:37
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:20:58
2018-10-07 17:45:33
Dorota Korek NERON
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:00
2018-10-07 17:44:37
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:09:49
2018-10-07 17:10:59
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 2x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:03
2018-10-07 17:06:43
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:05
2018-10-07 17:06:20
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:06
2018-10-07 16:58:36
Tomasz Chentkowski RICCO
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/GP/CC/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:07
2018-10-07 16:57:36
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:12
2018-10-07 16:51:16
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:14
2018-10-07 16:50:40
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:15
2018-10-07 15:45:56
Anna Lemańska WERMUT
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:18
2018-10-07 15:45:16
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:38:34
2018-10-07 14:10:12
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:36:04
2018-10-07 09:10:56
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:35:39
2018-10-07 08:16:04
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:31:00
2018-10-07 08:15:13
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:28:43
2018-10-07 08:14:32
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:28:08
2018-10-07 08:13:46
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:32
2018-10-06 14:39:00
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/ŚR/C/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/ŚR/C/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:54
2018-10-06 14:36:11
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:34
2018-10-06 14:33:45
Angelika Ojczenasz LORINA
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:52
2018-10-06 12:17:04
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:36
2018-10-06 09:56:04
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/ŚR/C/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/ŚR/C/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:49
2018-10-06 08:46:20
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:15:46
2018-10-06 08:29:47
Aleksandra Wiśniewska CLASSE DU ROUET
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:12:48
2018-10-05 20:13:26
Adam Grzegorzewski JAMINKA P
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:10:38
2018-10-05 20:10:30
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:06:49
2018-10-05 20:10:06
Adam Grzegorzewski CHRYSOS SR Z
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:03:33
2018-10-05 20:04:13
Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:03:13
2018-10-05 20:03:35
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:02:35
2018-10-05 20:03:09
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 17:01:43
2018-10-05 20:02:48
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:59:20
2018-10-05 16:36:44
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:57:22
2018-10-05 16:34:53
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:55:54
2018-10-05 16:07:03
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:50:04
2018-10-05 11:04:25
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:49:13
2018-10-05 10:52:50
Marta Jaczynowska CHANSONETTE DE REVEL
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:25:16
2018-10-04 08:01:53
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 15:24:22
2018-10-04 08:00:59
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:42:42
2018-10-03 18:16:37
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:32:25
2018-10-03 17:30:12
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:32:02
2018-10-03 15:07:52
Róża Konieczna TREZOR
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 09:50:30
2018-10-03 09:01:29
Adam Stasiak BARYTON
  • 1x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:31:00
2018-10-02 22:30:32
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 19:54:50
2018-10-02 19:38:05
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:09:23
2018-10-01 20:03:50
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:08:54
2018-10-01 20:03:07
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:08:29
2018-10-01 16:47:05
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/ŚR/C/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:07:55
2018-10-01 16:12:55
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 6/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/GP/CC/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:03:11
2018-10-01 15:47:21
Łukasz Jończyk HANTERKA
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/ŚR/C/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/ŚR/C/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 09:00:15
2018-10-01 13:56:31
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 5/ŚR/C/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/GP/CC/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 11:21:21
2018-10-01 13:56:03
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/ŚR/C/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:54:14
2018-10-01 11:35:29
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:53:31
2018-10-01 11:34:57
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:41:41
2018-09-28 07:42:12
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 1R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:33:53
2018-09-28 00:42:20
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:32:58
2018-09-28 00:41:08
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 8/ŚR/C/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:52:52
2018-09-27 22:47:18
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:09:16
2018-09-26 08:49:03
Natalia Pschionko DORADO
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:08:51
2018-09-26 08:47:08
Barbara Połap IMPLAY
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:06:35
2018-09-26 08:46:35
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:03:41
2018-09-26 08:46:02
Julia Jaglarz WINNING MOOD
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:32:38
2018-09-25 11:47:47
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 16:32:05
2018-09-25 11:46:37
Zofia Teper EMIR
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 07:14:35
2018-09-25 11:45:31
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 4/MR/N/Mała Runda konkurs zwykły 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/MR/N/Finał Małej Rundy konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:49:15
2018-09-24 19:06:07
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 9/GP/CC/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 140 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:48:45
2018-09-24 19:05:13
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 13R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:48:20
2018-09-24 19:03:29
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 5/ŚR/C/Średnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/ŚR/C/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:47:58
2018-09-24 18:23:48
Adrianna Ostrowska IMBIR
  • 2x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:46:44
2018-09-24 12:33:40
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 2R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:44:28
2018-09-24 12:33:07
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:43:52
2018-09-24 12:32:43
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:43:04
2018-09-24 12:29:27
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:42:40
2018-09-24 12:29:02
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:54:24
2018-09-23 15:24:33
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 3R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:54:07
2018-09-23 15:23:48
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:53:32
2018-09-23 15:23:10
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 2/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 3/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:53:17
2018-09-23 15:22:22
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 1/MR/N/Mała Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz St. J Napoleońska Zagroda
S
O048702
2. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
3. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
4. Cieplińska Nadia bpk
2003 (JM.)
O047989
5. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
6. Detmer Marcelina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039669
7. Detmer Marcelina Toruński LKJ
2000 (J.)
O039669
8. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
9. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
10. Garstka Dariusz bpk
S
O000140
11. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O048794
12. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
13. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
14. Grzelczyk Kamil bpk
S
O009181
15. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
16. Izmajłowicz Adrianna KJ SO Łąck
2001 (J.)
O035568
17. Jaczynowska Marta St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O026483
18. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
19. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
20. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
21. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
10171640
22. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
23. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
24. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
25. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
26. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
27. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
28. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
29. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
30. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
31. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
32. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
33. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
34. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (JM.)
O033990
35. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
36. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
37. Różycka Gabriela St. KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
O031802
38. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
39. Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
S
O005866
40. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
41. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
42. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
43. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
44. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (J.)
O031453
45. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
46. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
47. Wodzyńska Olga KJ Cavalier Włocławek
2003 (JM.)
O047107
48. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
49. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
50. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
51. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
52. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada F: Abke /
M: Stutbuch 1 /
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
brak
2.

67

A-CONI HOL GER 2008 Klacz gniada F: Con Air / Contender
M: Daneta / Calvadur
O: Gabriela Różycka
B:
K015334 DE421000051008
3.

17

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
4.

86

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
5.

1

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
6.

108

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
7.

60

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O:
B:
K021640 616009690142110
8.

117

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
9.

107

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne / Ramiro's Son
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
10.

13

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
11.

99

BEL DE JOUR SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O:
B:
K021656 616009690142810 105QO56
12.

14

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
13.

100

BOSTON MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon /
M: Boliwia / nn
O: SO Boguslawice
B:
K025618 616006540033210
14.

38

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
15.

69

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
16.

24

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
17.

3

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
18.

35

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
19.

106

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
20.

53

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
21.

50

CHANSONETTE DE REVEL SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Czata / Life And Liberty
O: Paweł Jaczynowski
B:
K020242 616009660411610
22.

59

CHRYSOS SR Z KWPN POL 2011 Wałach biała F: Clinton I / Carolus I
M: Hella XVIII / Calando I
O:
B:
K026586 BEL015Z5575810
23.

23

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
24.

51

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
25.

65

CLASSE DU ROUET HOL NED 2011 Klacz gniada F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Bolubet Du Rouet
O: Konstancja Kołakowska
B: Jan Verhagen
K021146 DE421000564111
26.

96

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
27.

105

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
28.

82

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
29.

49

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
30.

70

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
31.

41

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG POL 2010 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O:
B:
K019876 056015Z55663810
32.

101

DALANDA Z ZANG BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B:
K009375 Z626602
33.

55

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando / Heartbreaker
M: Dida / First des Terms
O:
B:
K022318 616009590085211
34.

20

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
35.

33

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
36.

116

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
37.

18

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
38.

2

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
39.

19

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
40.

113

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
41.

109

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
42.

62

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
43.

84

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
44.

103

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024573 616007520050612
45.

110

GOOD MADDOX SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Good Luck /
M: Madda / nn
O: Adrianna Izmajłowicz
B: Mirosław Glamowski
K015836 POL009520129406
46.

79

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O:
B:
K025158 616009640026811
47.

54

GREK SP POL 2003 Wałach gniada F: Le Duc /
M: Gawrynia / Ben-Hur
O:
B:
K025251 POL007600120803
48.

66

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
49.

31

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
50.

40

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
51.

56

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
52.

95

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
53.

37

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
54.

64

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
55.

73

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
56.

26

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Ismena / Imequyl
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025611 616009592000513
57.

32

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
58.

27

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
59.

57

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K024674 528003201301430 106BH73
60.

61

JAMINKA P KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Canabis Z /
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
O:
B:
K026234 528003201402787
61.

104

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
62.

92

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
63.

43

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
64.

89

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
65.

63

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lonierante / Animo
O: Lucjan Kosnowicz
B: Sylwia Kaczmarek
K026381 616009640088312
66.

93

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
67.

52

MALIBU TRK POL 2008 Wałach gniada F: Viskis / Losijonas 2
M: Marka / Hamlet Go
O: Wojciech Radwański
B: Krzysztof Wojsiat
K014464 POL732010037708
68.

72

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
69.

85

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
70.

39

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
71.

91

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
72.

88

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador / Catoki
M: Pretty Wooman / Catoki
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616009640072511
73.

81

PRYMUS WLKP POL 2008 Wałach kara F: Trawers / Grand As
M: Peja / Seul
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
K025669 616007520149708
74.

119

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
75.

44

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
76.

90

RICCO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
77.

97

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
78.

83

RUBENS SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
79.

34

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
80.

71

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
81.

80

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
82.

28

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
83.

16

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: SK Ochaby
K009294 POL009540174904
84.

36

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall
M: Tola Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
85.

58

TORPEDO DES FORETS SF POL 2007 Wałach gniada F: Arthur V / Argentinus
M: Flower Des Forets / Reve D Elle
O: Damien Manitta
B:
K011962 07420906X 104BB98
86.

47

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
87.

29

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
88.

25

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
89.

94

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
K020317 616007610018611
90.

30

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
50
60
450
SUM:
560.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
250
100
SUM:
350.00
Cieplińska Nadia bpk
100
200
SUM:
300.00
Detmer Marcelina Toruński LKJ
75
SUM:
75.00
Garstka Dariusz bpk
50
SUM:
50.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
500
50
SUM:
550.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
150
220
100
75
450
1200
500
500
100
650
50
SUM:
3995.00
Grzelczyk Kamil bpk
75
300
SUM:
375.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
100
25
100
900
SUM:
1125.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
250
600
SUM:
850.00
Jończyk Łukasz bpk
300
500
250
150
200
1000
60
SUM:
2460.00
Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
150
SUM:
150.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
40
150
200
SUM:
390.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
150
500
150
SUM:
800.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
60
300
150
600
SUM:
1110.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
200
150
SUM:
350.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
350
SUM:
450.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
150
200
300
SUM:
650.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
25
300
350
450
350
550
2200
SUM:
4225.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
250
100
SUM:
350.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
50
200
150
SUM:
400.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
80
SUM:
80.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
200
750
1400
100
75
350
SUM:
2875.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
100
SUM:
100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
150
100
SUM:
250.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
50
200
225
800
200
50
400
SUM:
1925.00
Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
80
225
900
25
SUM:
1230.00
Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
50
100
SUM:
150.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
25
100
SUM:
125.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
40
SUM:
40.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
St. J Napoleońska Zagroda
BOSTON (100)
2018-10-13
2018-10-13
7
2018-10-14
2
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (64)
2018-10-12
7
50
2018-10-12
14
2018-10-13
6
60
2018-10-13
13
2018-10-14
5
450
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
RICCO (90)
2018-10-12
4
250
2018-10-13
7
100
2018-10-14
10
PRESTON (91)
2018-10-12
21
2018-10-13
22
2018-10-14
16
Cieplińska Nadia
bpk
2018-10-12
7
2018-10-12
2018-10-13
1
100
2018-10-13
5
2018-10-14
1
200
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2018-10-12
8
2018-10-12
2018-10-13
6
2018-10-13
2018-10-14
4
2018-10-12
15
2018-10-12
2018-10-13
20
2018-10-13
2018-10-14
5
MAGNUS (93)
2018-10-12
16
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-13
10
2018-10-14
15
Detmer Marcelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-13
2018-10-13
5
2018-10-14
7
Detmer Marcelina
Toruński LKJ
KALILA J (104)
2018-10-13
2
75
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-10-12
3
2018-10-13
2
2018-10-14
1
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
HERMAN (37)
2018-10-12
5
2018-10-12
3
2018-10-13
21
2018-10-14
6
BRANDO (38)
2018-10-12
2
2018-10-12
10
2018-10-13
3
2018-10-13
16
2018-10-14
8
Garstka Dariusz
bpk
2018-10-12
7
50
2018-10-13
9
2018-10-14
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (97)
2018-10-13
25
2018-10-13
1
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (51)
2018-10-12
9
2018-10-12
10
2018-10-14
2
500
2018-10-13
7
50
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
DANTE (55)
2018-10-12
10
2018-10-12
4
2018-10-13
10
2018-10-13
4
150
2018-10-14
4
220
2018-10-12
4
100
2018-10-12
6
75
2018-10-13
12
2018-10-13
1
450
2018-10-14
1
1200
ISSEM (57)
2018-10-12
19
2018-10-12
5
2018-10-13
2018-10-13
10
2018-10-14
9
2018-10-12
2018-10-12
1
500
2018-10-13
11
2018-10-14
8
500
2018-10-12
21
2018-10-12
2
2018-10-13
11
2018-10-13
18
2018-10-14
12
AŻUR (60)
2018-10-12
11
2018-10-12
3
2018-10-13
9
2018-10-13
5
100
2018-10-14
1
650
2018-10-12
6
2018-10-12
16
2018-10-13
18
2018-10-13
2018-10-14
4
50
2018-10-12
9
2018-10-13
14
2018-10-14
Grzelczyk Kamil
bpk
2018-10-13
23
2018-10-13
20
2018-10-14
12
GREACE (79)
2018-10-13
8
2018-10-13
11
2018-10-14
6
SENIOR (80)
2018-10-13
7
2018-10-13
3
75
2018-10-14
1
300
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (86)
2018-10-12
10
2018-10-12
8
100
2018-10-13
8
25
2018-10-13
8
100
2018-10-14
4
900
Izmajłowicz Adrianna
KJ SO Łąck
2018-10-13
4
2018-10-13
22
Jaczynowska Marta
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-10-12
4
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-13
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-10-12
15
2018-10-13
4
250
2018-10-14
5
600
2018-10-12
8
2018-10-12
14
2018-10-13
8
2018-10-13
7
2018-10-14
8
Jończyk Łukasz
bpk
2018-10-12
2
300
2018-10-13
9
2018-10-14
4
500
2018-10-12
1
250
2018-10-13
12
2018-10-12
6
150
2018-10-13
5
200
2018-10-14
3
1000
TREZOR (47)
2018-10-14
8
60
2018-10-12
23
2018-10-12
12
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-10-13
6
2018-10-13
18
2018-10-14
3
150
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
TREZOR (47)
2018-10-13
6
2018-10-13
19
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
2018-10-12
4
2018-10-12
8
40
2018-10-13
9
2018-10-13
15
2018-10-14
11
NERON (85)
2018-10-12
17
2018-10-12
2018-10-13
15
2018-10-13
3
150
2018-10-14
3
200
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-10-12
15
2018-10-12
12
2018-10-13
17
2018-10-14
14
2018-10-12
20
2018-10-12
2018-10-13
5
2018-10-13
24
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
GREK (54)
2018-10-12
18
2018-10-12
22
2018-10-13
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (109)
2018-10-12
7
2018-10-12
7
2018-10-13
15
2018-10-13
16
2018-10-14
10
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2018-10-12
20
2018-10-12
12
2018-10-13
16
2018-10-13
21
2018-10-14
6
2018-10-12
4
150
2018-10-13
11
2018-10-14
7
500
SAMURAI (71)
2018-10-12
9
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-13
17
2018-10-14
2
150
2018-10-12
6
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-13
9
2018-10-14
9
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-10-12
13
2018-10-13
13
2018-10-14
13
BACO (117)
2018-10-12
6
60
2018-10-12
17
2018-10-13
2
300
2018-10-13
6
150
2018-10-14
6
600
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
WERMUT (94)
2018-10-13
15
2018-10-13
17
2018-10-14
2
200
2018-10-13
2
150
2018-10-13
14
2018-10-14
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CICERO (23)
2018-10-12
10
CABONA (24)
2018-10-12
14
2018-10-12
14
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
FOCUS (62)
2018-10-12
11
2018-10-12
5
100
2018-10-13
10
2018-10-14
3
350
LORINA (63)
2018-10-13
2018-10-14
13
2018-10-13
24
WEZYR (69)
2018-10-13
19
2018-10-13
20
2018-10-14
7
2018-10-14
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-10-12
1
2018-10-12
3
150
2018-10-13
1
200
2018-10-13
18
2018-10-14
2
300
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
ANDORA (17)
2018-10-12
24
2018-10-13
7
2018-10-13
23
2018-10-14
2018-10-12
8
25
2018-10-12
3
300
2018-10-13
3
350
2018-10-14
9
2018-10-12
1
450
2018-10-12
2
350
2018-10-13
2
550
2018-10-14
1
2200
DIAMENT (20)
2018-10-12
5
2018-10-12
8
2018-10-13
10
2018-10-14
7
IMBIR (26)
2018-10-12
2018-10-12
4
2018-10-13
13
2018-10-13
12
2018-10-14
9
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
IMPLAY (32)
2018-10-12
6
2018-10-12
28
2018-10-13
8
2018-10-13
2018-10-14
5
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
DORADO (33)
2018-10-12
17
2018-10-12
23
2018-10-13
12
2018-10-13
11
2018-10-14
5
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
MALIBU (52)
2018-10-13
17
2018-10-13
1
250
2018-10-14
7
100
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-10-12
5
2018-10-12
3
2018-10-13
10
2018-10-13
4
50
2018-10-14
15
2018-10-12
18
2018-10-13
2
200
2018-10-14
6
150
Różycka Gabriela
St. KJ Olimpia Warszawa
A-CONI (67)
2018-10-13
14
2018-10-13
19
2018-10-14
10
Siucińska Klaudia
Łódzki KJ
GRENADA (66)
2018-10-12
5
80
2018-10-13
19
2018-10-14
10
Szablewska Magdalena
KJ Cavalier Włocławek
2018-10-12
1
2018-10-12
1
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
PABLO I (39)
2018-10-12
11
2018-10-12
5
200
2018-10-13
17
2018-10-13
1
750
2018-10-14
2
1400
COCAINA (96)
2018-10-12
15
2018-10-12
13
2018-10-13
4
100
2018-10-13
6
75
2018-10-14
6
350
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (2)
2018-10-12
1
2018-10-12
27
2018-10-13
6
2018-10-13
25
2018-10-14
8
2018-10-12
2
2018-10-12
11
2018-10-13
14
2018-10-14
4
100
2018-10-13
9
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2018-10-13
1
150
2018-10-13
3
100
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka