Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowy Puchar Polski WKKW Cavaliada Poznań I Etap
CAVALIADA POZNAŃ 2018
MTP Poznań, 30.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:13:06
2018-11-20 20:24:54
Jan Kamiński JAREMA
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:13:02
2018-11-20 20:20:40
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:57
2018-11-15 18:36:51
Paweł Warszawski ARISTO AZ
  • 2x 1/WKKW/Parkuro - kros
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:48
2018-11-13 21:35:20
Mariusz Kleniuk WINONA
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:33
2018-11-09 16:25:52
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 2x 1/WKKW/Parkuro - kros
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:22
2018-11-09 16:15:44
Artur Społowicz BANKIER
  • 2x 1/WKKW/Parkuro - kros
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:11
2018-11-07 08:17:41
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:11:01
2018-11-05 22:31:56
Łukasz Kaźmierczak BORA
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:09:55
2018-11-05 16:13:07
Marta Dziak-Gierlicz SZENILA
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:09:47
2018-11-01 18:02:53
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 1/WKKW/Parkuro - kros
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Dziak-Gierlicz Marta POL
S
2. Kamiński Jan POL
S
3. Kaźmierczak Łukasz POL
S
4. Kiempa Mateusz POL
S
5. Kleniuk Mariusz POL
S
6. Kokowska Katarzyna POL
S
7. Korycka Małgorzata POL
S
8. Pawlak Joanna POL
S
9. Społowicz Artur POL
S
10003676
10. Warszawski Paweł POL
S
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

138

ABRISCO V KWPN NED 2005 Male Bay F: SAM R.
M: TANJA V/KARANDASJ
O: Stall Oxer A/S
B: G. KLIJN VELDERMAN-HARMSEN, DIEPENVEEN (NED)
102YZ38
2.

864

ABSOLUT FOLDAGER DEN 2012 gelding dark bay F: Tailormade Attention
M: Acanthi Foldager Akinos
O: Aleksandr BELYAEV
B:
106BD36
3.

98

ADARE KWPN NED 2005 Mare Bay F: ROYAL BRAVOUR
M: PADISJAH/BURGGRAAF
O: WILLOW GRACE FARMS
B: G. WOLBERSEN, WIJSTER (NED)
103KS70
4.

306

ADORABLE CHABALITO DSP GER 2007 Gelding Bay F: ALMIRO Z
M: GINA GINELLI/GOLDFEVER
O: Family Kink, Kaia Loviisa KINK
B:
105HP47
5.

423

AFTER MIDNIGHT PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw PLATOS, Dariusz KAMINSKI
B: Alicja Hadrys
106BU31
6.

731

AKTIW WLKP POL 2007 Wałach F: Lider/
M: Austria/
O: ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
B: Karol Gmyrek
7.

364

ALANDA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LANDINO
M: ALICJA/ELVIS
O: Magdalena Jedrychowska
B: Ewa Libich
104RA36
8.

28

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
9.

859

ALIANS SP POL 2003 gelding bay F:
M:
O: Michał Stogniew
B: Michał Stogniew
106FV89
10.

338

ALINA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
105TU05
11.

45

ALINA 440 HOLST GER 2008 Mare Bay F: NEKTON
M: ULINA XIII/CASSINI I
O: Stall Moorhof
B: MOHR MAIKE, HASELAU (GER)
103XR47
12.

328

ALONSO HOLST GER 2008 Gelding Bay F: ARAGORN
M: TEQUILA V/
O: SHITOV, Andrey
B:
105GG80
13.

854

AMADEUS 791 MECKL GER 2003 gelding bay F:
M:
O: Uhlig, Karin
B:
103FL13
14.

316

AMARETTO OT OLDBG GER 2011 Stallion Black F: ARMITAGE 2
M: GINA/PRINZREGENT 11
O: Klaas, Anne
B: Thoele, Agnes & Ostermann, Maria
105PM87
15.

739

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
16.

191

ANASTACIA III HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: HEIDE II/LAVALL II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG KROHN/VAN HAMOND, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
104FY30
17.

219

ANIBALE DE HUS SF FRA 2010 Stallion Bay F: CONRAD
M: AMATI P M S (DE) OLD/ARGENTINUS
O: HARAS DE HUS
B: S.A.R.L. HARAS DE HUS, PETIT MARS (FRA)
104XW43
18.

154

ANNCHEN 11 DSP GER 2006 Mare Bay F: CARLANDO I (BAVAR)
M: ARIA DON DIEGA (BAVAR)/QUARTIER LATIN (OLDBG)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: Helmut Feigl
104KE98
19.

211

ARCADIUS 6 HOLST GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Gutsverwaltung Schloss Breitenburg
B: Rantzau Breido Graf Zu Schloss Breitenburg
106BQ38
20.

470

ARES PZHK POL 2005 Stallion Bay F: CANTANIS
M: ARMILA (WLKP)/ARAK (WLKP)
O: Henryk Eron
B: HENRYK ERON, GDANSK (POL)
103HQ71
21.

454

ARIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Horsetrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
105QL19
22.

761

ARISTO AZ SP POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Artemida / Reval
O: Zuzanna Burkert
B:
23.

148

ARMANII OLDBG GER 2004 Male Bay F: ABKE
M: GRAGENTINA/ARGENTINUS
O: Danuta Nowacka
B: Mike Schmidt
105GU05
24.

802

ARRIBA Z Zangersheide POL 2009 Ogier gniada/172 F: Alex
M: Vivianne van Vlasvinkel
O: krzysztof piwowarski
B: vanhambrouck marijke
25.

32

ARTAS LTU 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: DARIUS CEPELE
103GP70
26.

439

ASHFORD 4 OLDBG GER 2004 Stallion Other F: ARS VIVENDI
M: PETITE CROIX/COUPON
O: Firma Handlowo-Uslugowa Robert Kakol
B: Gruener, Ewald
103CW88
27.

50

ASPEN 22 OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: ABKE 4
M: GRANA W/LANDJOKER
O: Klaas, Hermann
B: Winkeler, Aloys
104VR52
28.

370

ASTERIX PZHK POL 2009 Gelding Bay F: HELERIS
M: ASTA/HAMLET GO
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski Sp. z o.o.
104QX92
29.

235

ATINA KWPN NED 2005 Mare Bay F: CARTIER VD HEFFINCK
M: WAITINA/WAITAKI
O: Per Melin
B: P. LEENEN, LOMM (NED)
104KW85
30.

121

AURANE DE BAUGY SF FRA 2010 Mare Grey F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: MOON DE BAUGY/PAPILLON ROUGE*NORMANDIE
O: Jacques MISTELI
B: E.a.r.l. DU BOIS HUE 61160 GOUFFERN EN AUGE (FRA)
105MQ76
31.

350

BACANTI WESTF GER 2010 Male Chestnut F:
M: /
O: Andrzej ZAGDANSKI
B: Friedel u.Michaels Eisberg
106GE93
32.

144

BACKATORPS DANNY V KWPN NED 2008 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: ZEPPER/LUPICOR
O: Bäckatorp Ryder AB
B: F.L.M. TEEPEN, VENLO (NED)
104XH77
33.

212

BADOLAN OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gestüt Lewitz
B: Gestuet Lewitz
105VY43
34.

166

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Jan Ludwiczak
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
35.

141

BALLENTESKIN WATCH THIS ISH IRL 2008 Male Chestnut F: IROKO
M: LADY QUIN/HARLEQUIN DU CAREL
O: Stall Gullik A/S
B: Tim Delaney
104YS61
36.

136

BALTIC VDL KWPN NED 2006 Stallion Bay F: QUAPRICE BOIS MARGOT
M: NELLANDRA/JUS DE POMME
O: VDL Stud
B: E. VAN ITTERSUM, GIETHOORN (NED)
103RU36
37.

758

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
38.

145

BARCELONA HOLST GER 2009 Mare Bay F: CAPITOL
M: PUTINA/CASCAVELLE
O: GUIDO BLOEMER
B:
105II76
39.

100

BARON KWPN NED 2006 Gelding Bay F: COLMAN
M: TORANDA VAN 'T HEEMSKIND/NUMERO UNO
O: De heer J.J.v.d.Heuvel & Mevrouw A.T.v.d.Heuvel
B: STOETERIJ 'T HEEMSKIND, DEURNE (NED)
103ZS66
40.

321

BEBE GER 2007 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: WEROLA/WINTERWALD
O: Vytautas Sarmavicius/Elena Makarauskiene
B: Katarina Tunemann
104QA60
41.

622

BECA LTU 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Almutis RAILA
B: Darius Jokubaitis
106EM18
42.

491

BELLA BELLISIMA HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: REGINA I/CAROLUS I
O: Burakowski, Marcin
B: BOERNER HANS JACOB, BUNSOH (GER)
104YG72
43.

146

BELLA DONNA 106 HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: UDINA I/NEKTON
O: Marcin Burakowski
B: EHLERS HANS-JUERGEN, BUNSOH (GER)
104NC88
44.

315

BELLACOR HOLST USA 2009 Mare Bay F: CORMINT
M: VILLA/CORIANO
O: Jakubiec, Juliana
B: DAVIS GERRISH WENDY, WEATHERFORD TX 76087 (USA)
104YK88
45.

82

BELO HORIZONTE HOLST GER 2008 Gelding Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: CAYENNE IX/CLEARWAY
O: LITTLE VALLEY FARMS
B: PLOCK FRANK, BORKEN-TROCKENERF. (GER)
104QN67
46.

478

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
103YZ70
47.

601

BIG LORD CARTHAGO SF FRA 2011 Gelding Bay F: MYLORD CARTHAGO
M: NUMCAMADA/PAPILLON ROUGE
O: Leyn Antoon
B: Antoon Leyn
105JC22
48.

477

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ABKE
M: UTOLOMA S/ACHILL / LIBERO H
O: Monika Gauza
B: H. GROENEVELD, LATTROP-BREKLENKAMP (NED)
103ZK88
49.

863

BIKER Ukraine Warmblood RUS 2007 gelding braun F: Brig
M: Bella
O: Martyanova Natalia
B:
104UR83
50.

223

BIVALDI KWPN NED 2006 Gelding Bay F: CANTOS
M: VIVALDIE/LENNARD
O: VOROBYEV, Alexander
B: J.J. VAN DIJK, RUINERWOLD (NED)
103RC60
51.

647

BLACK & WHITE 3 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek PERZ
B: Stall Moorhof Michael Herz
106GX44
52.

339

BLUEGREY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: KYRA XXII/LORD CALANDO
O: Marcin Burakowski
B: ROHDE WOLFGANG, SCHRUM (GER)
104NC85
53.

756

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
54.

814

BOSS DIAMANT UWB UKR 2007 Wałach ciemnogniada F: Sandros Diamant
M: Biruza
O: Sandra Sysojeva
B: no info
55.

815

BREAKDANCE Wielkopolski POL 2011 Wałach siwa F: Fred
M: Bossa Nova
O: Aleksandra Szulc
B: Polska
56.

360

BRIANCE HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Michaela KARPISZ
B: Lothar & Sven Voelz
105WR77
57.

58

C VIER 2 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CARDENTO 933
M: S-VIA THIA/CONCORDE
O: Rijkens, Tjeert
B: WOLTERS W., GRONINGEN (NED)
104XS45
58.

344

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna FRUNZE-KOSTEK
B: Heinrich Ramsbrock
106CG69
59.

428

CABALTICA OS GER 2008 Mare Chestnut F: CORDIOLAN (HOLST)
M: GRAND BALUBA (OS)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
104QJ86
60.

621

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
106EU85
61.

450

CAIRO AK PZHK POL 2010 Male Bay F:
M: /
O: Jacek KUSNIERCZAK
B: Andrzej Kramer
106GO07
62.

471

CALANTINO HOLST GER 2010 Stallion Grey F:
M: /
O: Aleksandra MUDRY
B: Linse Burkhardt
105VQ47
63.

18

CALERI II HOLST GER 2003 Stallion Bay F: CALIDO I
M: HAAMOON/LEONID
O: Ing. Olga Plachá
B: OLDEKOP ZG CAREN UND DIRK, SCHOENWALDE (GER)
103EO76
64.

301

CALIMERO HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSINI II
M: /
O: Sarah OMARI
B: Witt Pferdezucht Gbr
104TD48
65.

114

CALL ME HOLST GER 2007 Stallion Bay F: CONTENDRO II
M: NICA/JULIO MARINER XX
O: filippo mazzei
B: WIEPERT KLAUS-PETER, NEURATJENSDORF (GER)
104BR17
66.

244

CALL ME PRINCESS DSP GER 2008 Mare Grey F: CHAP 47
M: LENE/LEVISTO
O: ES Equestrian Team Holding BV
B: Ausbildungsstall Bruhns
104TU33
67.

389

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Gelding Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: ALLEGRA GIULIA (HANN)/ARGENTINUS (HANN)
O: Ewa RUDZKA
B: Julia Christoffers
104QO61
68.

322

CAMPARI W WESTF GER 2009 Mare Bay F: CAPRONI
M: OLOLIQUE B/LORDANOS
O: Elena Makarauskiene/Paulius Makarauskas
B: Gerd Wüst
105EW98
69.

730

CANION SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Baldini II
M: Chelsea
O: Mirosław Bach
B: *
70.

639

CANTANIS PZHK 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Magdalena Ferdyn
B: Rogacki Jakub
105TC98
71.

751

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
72.

314

CAPETOWN 9 OLDBG GER 2012 Gelding Grey F: CHIRIVELL
M: ACORDIA/VOLTAIRE
O: Franziska LASS
B: Brueggehagen, Alfons
106EP45
73.

626

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
74.

418

CARBONARA MK HANN GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106GN68
75.

611

CARINA BRAND GER 2012 Mare Grey F: CELLESTIAL
M: ALICE/ASKARI 173
O: Torsten RITTER
B: Torsten Ritter
106GI46
76.

39

CARLA OLDBG GER 2009 Mare Grey F: CALIFAX
M: LADY LOUISE 2/LORD WEINGARD
O: Heinz FIEGE
B: Gut Darss GmbH & Co.KG
105HY32
77.

307

CARLA 125 OLDBG GER 2006 Mare Chestnut F: COLEUR-RUBIN
M: LAVINIA/LANDOR S
O: Albrecht, Saskia & Conredel, Robert
B: Fleming, Hans
104NI05
78.

80

CARLAIL Bad-Wü GER 2007 Gelding Other F: CHAMBERTIN 3
M: CASSUE/CENTESIMO
O: Mario ONATE
B: Herbert Müller
105VL24
79.

33

CARLOS ESHB FIN 2007 Stallion Bay F: VERDI
M: LA FERIA/LINARO
O: Hanna Nikander & Urmas Raag
B: Hanna Nikander
103ZF21
80.

429

CARMINA PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Violetta RYCHLINSKA
B: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
106GN84
81.

85

CAROSSO 2 HOLST GER 2006 Gelding Grey F: CONTENDER
M: KANTATE II/CALIDO I
O: EH Pferde GbR
B: SIEBKE-BAASCH RITA, SARZBUETTEL (GER)
104DA38
82.

180

CARTIE BVR OLDBG GER 2007 Male Bay F: CAPO CASSIONE
M: NOBLESSE/
O: BABENKO VIKTOR
B:
105GA66
83.

397

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC Workers
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
102UZ84
84.

400

CARTINA L HOLST 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Przedsiebiorstwo I-B-U Szpakowski
B: Mageins Heiko
105LZ40
85.

201

CARTOSI MELLONI HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CATOKI
M: TILBA-TILBA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: KUDLINSKI KLAUS, BRÜGGE (GER)
104UJ41
86.

40

CASALITO HOLST GER 2009 Stallion Bay F: CASALL
M: LALIQUE II/LANDGRAF I
O: Verband d.Züchter des Holstein er Pferdes
B: UNKELBACH JOSEF, KOELN 51 (GER)
104ZF11
87.

153

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
88.

421

CASARO OLDBG GER 2009 Male Bay F:
M: /
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
105KJ79
89.

856

CASPAR SP 2007 gelding bay F:
M:
O: Patrycja Basiejko
B: Tomasz Lepper
105MN08
90.

388

CASPAR DE VALD OS GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: Ferma Drobiu Janusz Blaszczak
B: Gestuet Lewitz
103DX62
91.

103

CASPER VD RODE POELHOEVE HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: PIOLA/QUINAR
O: Guerdat Steve
B: Thidemann Klaus
105BH66
92.

319

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
93.

233

CASSILANO JMEN BH BRA 2006 Male Grey F: CALISCO JMEN
M: OLINDA JMEN/BRAMO
O: José RIBEIRO DE MENDONÇA
B:
104RV32
94.

497

CASSINI'S ANGEL HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CASSINI II
M: PAMINA I/CAROLUS I
O: Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: JOHANNSEN MAX-HERMANN, HOERUP (GER)
104BI02
95.

200

CASSIO MELLONI HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CARETINO 2
M: ORNELIA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: ANDRESEN HANSJOERG DR., SIMONSBERG (GER)
104DC05
96.

310

CASTINO 4 HOLST GER 2006 Male Bay F: CASSINI II
M: O-CARETINA/CARETINO
O: Gestüt Bonhomme GmbH&Co.KG & Albrecht, Saskia
B: Harring, Wilhelm
103JL51
97.

637

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia Kuzma
B: Lass GbR
105PT18
98.

645

CATARINA 216 OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Patrycja DZIEWOLSKA
B: Gestuet Lewitz
105VT10
99.

193

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE/PAGUR
O: Hagen RIDZKOWSKI
B: Brehmer, Silvia
105ZM74
100.

486

CELEBRITY OS POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta DANECKA
B: Malgorzata Siergiej
105PX75
101.

91

CELEBRITY VDL KWPN NED 2007 Mare Other F: INDOCTRO
M: VERSINAA/EMILION
O: Danielle GOLDSTEIN, The Golden Group
B: G. VAN DER MEER, SURHUISTERVEEN (NED)
103XR44
102.

1

CELPIK GER 2007 Gelding Other F: CELLESTIAL
M: PIK DAME/PRINZ OLDENBURG
O: Martina Schrot
B: Arno Goewe
104QT61
103.

59

CENITO 4 HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CANNAVAROS
M: UMA V/LORD Z
O: Stall Tjeert Rijkens
B: Trost, Nina
105AS36
104.

443

CENTOO SWB SWE 2005 Gelding Other F: CARDENTO
M: AQUA/ARAM 866
O: Ryszard Kiewrel
B: SHIGERU ISHIDA (SWE)
103EO35
105.

129

CENTRINO GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO I
M: HERA/CANTUS
O: Sophia RUSAKOVA
B: Gerd Sosath
104OW41
106.

174

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
107.

305

CESAR ESHB EST 2012 Stallion Bay F: CASH
M: DAALIA/DINAAR
O: Mariann PUHNO
B: Andres Trei
105YF37
108.

313

CETELLUS HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CARETINO 2
M: PATENTE I/CONTENDER
O: Lass, Hubertus & Franziska
B: Andresen, Harald
104QF97
109.

488

CHACARTA OS GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Gestüt Lewitz
B: Gestuet Lewitz
106GV70
110.

105

CHACCA KEEPS II HANN GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: FOR LUCY LN/FOR KEEPS
O: Seven Equestrian GmbH & Co.KG & Stall Christ
B: Lehner, Dr. Jürgen
105TW19
111.

209

CHACCLANA OS GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA/CAPILANO
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104GV16
112.

156

CHACCO AMICOR OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO BLUE (MECKL.)
M: QUICKCENT (OS)/CENTO (HOLST)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestüt Lewitz
104QJ04
113.

157

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Zdzislaw Mikula
B: Gestuet Lewitz
104MO61
114.

112

CHACCOLIE MECKL GER 2010 Mare Grey F: CHACCO BLUE
M: CHERIE/CELLESTIAL
O: Schou Absolute Horses A/S
B:
105DY80
115.

51

CHACCORINA WESTF GER 2006 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: LARINA/LARENCO
O: Klaas, Hermann
B: Dietkotte, Georg
103XD02
116.

159

CHACITOL OS GER 2005 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: FINJA (OLD)/CENTO (HOLST)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104EW34
117.

90

CHACON 2 OS GER 2006 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: ALONIE Z/AVENTYNO
O: Madeleine WINTER-SCHULZE
B: Gestüt Lewitz
103NE32
118.

69

CHADES OF BLUE OS GER 2008 Mare Other F: CHACCO-BLUE
M: ZAMITE M/DIAMANT DE SEMILLY
O: Bock, Holger
B: Gestüt Lewitz
104XD74
119.

67

CHAIRMAN 20 HOLST GER 2005 Gelding Grey F: CASALL
M: VORR./LACAPO
O: Ziebell, Peter
B: ZIEBELL PETER, BARGFELD-STEGEN (GER)
104DB96
120.

475

CHAMP ACOR HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CHIN CHAMP
M: MISS ACORA F/ACORD II
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: ZG Boening/Hens-Verelst Jan-Gottfried + Jef
105AT49
121.

99

CHAMPAIGN HOLST GER 2008 Gelding Chestnut F: CASALL
M: ODESSA X/CONTENDER
O: Terhoeven-Urselmans, Hans-Theo & Kai
B: Leschke, Fabian
105EN20
122.

727

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou Du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestut Lewitz
123.

612

CHAPO 2 BRAND GER 2011 Gelding Chestnut F: CHAP 47
M: LEVINIA/LEVISTO
O: EH Pferde GbR
B: Ploewka, Erhard
106GO05
124.

222

CHAPTER HOLST NED 2006 Gelding Bay F: COLANDRO
M: LASPEN/CHEENOOK
O: VOROBYEV, Alexander
B: WEEGHEL M. LODEWIJK VAN, KAMPERVEEN (NED)
104AA31
125.

54

CHAQUILOT OS GER 2006 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: QUILAVDA Z/QUILOT
O: Houston, Andrea
B: Gestüt Lewitz
103JL74
126.

48

CHARCO WESTF GER 2009 Stallion Bay F: CHIN QUIN
M: DORADA T KLOMP Z/
O: FEDOROVSKAYA, Marina
B:
104WB88
127.

476

CHARDONNAY SZUMAWA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof Szuminski
B: Julia Becker
105TO40
128.

721

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
105FE01
129.

604

CHARLOTTE DUNDAS ESHB EST 2012 Mare Other F: CLOSE HARMONY
M: LANCOME/LAKMUS
O: Mariann PUHNO
B: Tooma tall OÜ
105YF38
130.

15

CHARMING MOOD DU CHARMOIE SBS BEL 2008 Gelding Grey F: WINNINGMOOD VAN DE ARENBERG
M: ELECTRE ''Z'' DU REZIDAL (E.O./REBEL-Z
O: Gilbert Christian
B: Christian Gilbert
104FJ50
131.

417

CHARYZMA W PZHK POL 2006 Mare Bay F: LARGO (HOLST)
M: CHALTURA (M)/JURAND (M)
O: Nawojka Kiecon
B: RINALDO KIECON, WALOWICE (POL)
104ED58
132.

225

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
133.

615

CHATAME'COOLE SF FRA 2012 Mare Bay F: CONRAD
M: HEIDI DE MONTSEC/RIVAGE DU PONCEL
O: MAZZAIA CAROL
B:
105NK95
134.

236

CHAVIRA OS GER 2011 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: CALVIRA/CALVARO
O: Stall Zet
B: Gestuet Lewitz
105WZ13
135.

375

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
136.

238

CHELDON OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: GRAND LULU/BALOUBET DU ROUET
O: Stall Fulltofta
B: Gestuet Lewitz
105NU97
137.

73

CHEPETTA 3 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Sprehe, Josef-Jonas
B:
104PN63
138.

634

CHEPETTANO HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Christiane Tropschug
105QT15
139.

243

CHESTON DE LA POMME D'OR Z ZANG BEL 2010 Gelding Grey F: CHIPPENDALE Z
M: CELIA D'AIRSAIN/CONTENDRO II
O: ES Equestrian Team Holding BV
B: PATRICK HUYSE
105IX69
140.

75

CHEVENEZ KWPN NED 2007 Gelding Bay F: WENDER R
M: NICOLE/AHORN
O: DIM Spolka Akcyjna
B: STAL VOGELZANG, OMMEN (NED)
104BJ90
141.

217

CHIARA WESTF GER 2008 Mare Bay F: CAPTAIN FIRE
M: LAURINA/LEVANTOS I
O: Egor SHCHIBRIK
B: Gerd Sosath
104KD13
142.

228

CHICA B Z ZANG NED 2009 Mare Grey F: CANTURANO
M: BOLANDA/BERLIN
O: Juri Adolfo
B: BERBEN L.C.J.
105BL90
143.

160

CHICHARITO BLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO BLUE (MECKL)
M: CHIARA (OLD)/LANDGOLD (OLD)
O: Andrzej Okla
B: Gestuet Lewitz
104PY34
144.

118

CHICLONE WESTF GER 2009 Gelding Grey F: CORNADO I
M: JELLICLE/JULIO MARINER
O: ALL.TO DELLA LOGGIA SAS
B: hubert vornholt
105NG26
145.

331

CHIMAIRA PJ HANN GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GAMBA/GRAF GRANNUS
O: MC Weyer
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
105NG78
146.

199

CHINTABLUE OS GER 2009 Gelding Bay F: CHINTAN
M: DOCIACCA/CHACCO - BLUE
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestuet Lewitz
104TV43
147.

44

CHOCO LATINO 2 HOLST GER 2010 Stallion Other F: COSIDO
M: PIA I/CONTENDER
O: Wulschner, Holger & Kludt, Pauline
B: AHSBAHS GBR, BOKEL (GER)
104PD41
148.

163

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
149.

71

CHRISTIAN 29 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CRISTO 5
M: UNDINE XIII/LANSING
O: Heck, Sigrid
B: BASTIAN HANS, TUETTENDORF (GER)
104AK38
150.

65

CICERO'S ISAURA BWP BEL 2008 Mare Grey F: CICERO Z
M: LACATA/LACANTUS
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: ROSHOEVE NV, GEEL (BEL)
104SY28
151.

89

CIEBELL WESTF GER 2011 Male Bay F: CRISTALLO II
M: LA BELLE/FALKENHOF'S LANCER
O: Gestüt Gut Neuenhof KG
B: Schürner, Dr. Axel / Gestüt Gut Neuenhof
105LV67
152.

320

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
153.

608

CIRO 7 HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CONLANDER
M: ZIRA I/
O: Stall Tjeert Rijkens
B: Rijkens, Tjeert
105LJ91
154.

237

CITTI 3 MECKL GER 2009 Mare Grey F: CATOKI
M: CAITLIN/ELITE
O: Stall Fulltofta, Catrin TERMEN
B: Goewe, Arno
105AA67
155.

853

CLARC KWPN NED 2007 gelding bay F: Dreamcatcher
M: Miss Sinclair
O: J. van Aerle, H. van de Bunt &
B:
104SQ23
156.

161

CLEARVILLE HOLST GER 2007 Gelding Bay F: CLEARWAY
M: LA QUINTA 2/LANCER II
O: Marzenna Szustkowska
B: SIEVERS HARM, TASDORF (GER)
104IU16
157.

387

CLICQUOT DSP GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Ewa JANNASZ
B: Waldemar Kaluza
106DB09
158.

393

CLINTENDO DWB DEN 2009 Male Black F: CLINTON II
M: /
O: LP SPRINGHESTE
B:
105JP69
159.

188

CLINTORADO HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CLINTON I
M: CORALIE 14/CASH AND CARRY
O: Aurin, Christiana
B: HENNINGS DETLEF, BENDORF (GER)
104OR85
160.

139

CLOONEY II HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CLARIMO
M: THURINIA/CONTENDER
O: Oxer BV
B: VERBAND DER ZUECHTER DES, ELMSHORN (GER)
103WU21
161.

460

CLOUD 27 HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Stanislaw JOZWIAKOWSKI
B: Anna-Maria Tolle
106GT87
162.

715

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
163.

3

COBRA 32 DSP GER 2009 Mare Chestnut F: CHAP
M: FAHRENHEIT/FRESHMAN
O: Isabel Roman-Karajan
B: Siegmar Heinemann
105LH48
164.

640

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Maciej PIETRAS
B: Pietras Maciej
106EG67
165.

106

COCHELLO HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CASALL
M: COCHELLA/CARTANI 4
O: Stal Bucci B.V.
B: HENNINGS DETLEF, BENDORF (GER)
104SE77
166.

449

COCO CHANEL K PZHK POL 2006 Mare Bay F: CONTENDUS (HOLST)
M: CZUNITA K (SP)/GIN TONIC STAR (SF)
O: Jacek Kusnierczak
B: ANDRZEJ KRAMER, KOWANOWKO (POL)
104ON79
167.

425

COCO LADY HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Lukasz Pieta
B: Silke & Guenter Lueders ZG
105KX08
168.

302

COCOA GIRL CZEWB CZE 2010 Mare Bay F: DROSSELKLANG II
M: CABANA/CALVERO
O: Tamara LYSKOVA
B:
106GQ34
169.

489

COCOGOLD HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Gestüt Lewitz
B: Gestuet Lewitz
105VY57
170.

385

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Mare Bay F: HOLD UP PREMIER
M: GODETIA/JASPER
O: Lidia BARANSKA
B: VDL STUD, BEARS FR (NED)
104FE75
171.

614

COLUMBCILLE GIPSY ISH IRL 2011 Mare Bay F: TOULON
M: GIPSY III/
O: Robert HOUSTON
B: Eamonn Murphy
105TY91
172.

494

COMANDER 12 OS GER 2008 Stallion Other F: CHACCO-BLUE
M: QUOLCENTA/CENTO
O: Artem ABAIMOV
B: Gestuet Lewitz
104ED89
173.

346

COME ON DONE Z BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B:
104NM78
174.

496

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Nohrn Gerhard
GER43536
175.

501

COMPLIMENT RUS 2011 Stallion Bay F: QUAZIMODO Z
M: OKLA HOMA/ROSIRE
O: Kharlam SIMONIA, Natalia SIMONIA
B:
105RM79
176.

448

CONIKA Z ZANG GER 2007 Mare Grey F: CONTEFINO (HOLST)
M: NOIKA ROUGE (SF)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Iwona GOLA
B: Paul Schockemohle
104EW36
177.

183

CONMINA BLUE PS HANN GER 2011 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHANCE FOR EVER/CHACCO-BLUE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105MU75
178.

728

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada/173 F: Contender
M: Candilo
O: Barbara Banasik
B: niemcy
103DA99
179.

433

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
105AY78
180.

61

CONTADUR OS GER 2008 Stallion Bay F: CONTEROS
M: KOMTESSE/KOLIBI
O: Eberling, Marianne
B: Eberling, Marianne
105HQ17
181.

92

COOLER THAN ME HOLST GER 2006 Mare Bay F: CRISTO 5
M: PAMELA II/CARPACCIO
O: The Rose Group
B: STAMER GERHARD, DUVENSEE (GER)
103JN27
182.

805

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
O: Dariusz Madeja
B: Beniamin Tomaszewski
183.

474

CORJANO HOLST NED 2010 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY (BWP)
M: UTENDRA DS (KWPN)/CONTENDRO I (HOLST)
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: Liezen Wolter
105EG39
184.

207

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
185.

641

CORSIMO SWE 2012 Male Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B: Pasik Monika
106EG66
186.

630

COURAGE 140 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Przemyslaw ROZENEK
B: Hans Peter Jensen
106DB43
187.

102

COURAGE DES FEGIE HANN GER 2006 Mare Other F: CORNET OBOLENSKY
M: ACORA/ACORD II
O: MONSIEUR JEAN FRANCOIS ROCHOTTE
B: SAUERLAND, BERND, RHADE (GER)
103LM51
188.

35

COURAGE T Z ZANG NED 2008 Mare Grey F: CALVINO Z
M: T.T./ESPRI
O: Stal van Triest & De heer E.Santing
B:
104IC38
189.

62

CRAZY GIRL V WESTF GER 2010 Mare Bay F: CLINTON
M: GRACE/GRALSHUETER
O: Vogt, Hermann
B: Vogt, Hermann
105NH31
190.

232

CRUNCH 3 HOLST GER 2008 Stallion Bay F: CLARIMO
M: SHAMROCK I/CANTURO
O: Verband d.Züchter des Holsteiner Pferdes
B: KUEHL MIRIAM, SATRUP (GER)
104TP23
191.

318

CSARINA HC Z ZANG BEL 2005 Mare Grey F: CANADIAN RIVER
M: GATINA MURY MARIAS Z/GALANT DE LA COUR
O: LEVI ELISABETTA
B: Hippo Centros- Teirlinck Danielle
103PB86
192.

241

CSF VINZE ISH IRL 2009 Gelding Chestnut F: LUIDAM
M: CSF TELLY CRUZ/
O: Tim O'Shea
B: Patrick Connolly
105KX21
193.

726

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam De Revel
M: Lux
O: Janusz Branicki
B: Holandia
194.

60

CUPERTINO HOLST GER 2008 Stallion Bay F: CONTENDER
M: TIPPI II/LEONCE
O: Lehrfeld, Susanne
B: RATHJEN HANS-PETER, AHRENSBURG (GER)
104CG48
195.

41

CURRY KING HOLST GER 2011 Gelding Bay F: COSIDO
M: ZARA XIX/CON AIR 7
O: Kunio TAKEDA
B: Wieschendorf, Georg
105OX80
196.

716

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
197.

711

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
198.

343

CYTRA PZHK POL 2004 Mare Bay F:
M: /
O: Norbert MEYER, Zuzanna MEYER
B: Sylwester Kosinski
106GW95
199.

352

CZUMEN K PZHK POL 2003 Stallion Grey F: ARIADOS (SP)
M: CZUNIA (SP)/AJAX (HANN)
O: Gospodarstwo Rolno-Handlowe Zydowo Sp. z o.o.
B: ANDRZEJ KRAMER, KOWANOWKO (POL)
104LR72
200.

218

DAKAR KWPN NED 2008 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: NILOTTE/HOLLAND
O: UAB Sportiniu zirgu investicija
B: N.P. FRANSSEN, SON (NED)
104CA68
201.

323

DALASAS LTU 2010 Gelding Chestnut F: ARTAS
M: UNKNOWN/EGMUNDAS
O: Elena Makarauskiene
B: Darius Ragelis
104XV36
202.

399

DANTOS KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
O: Euforia Msciwoj Kiecon
B: H.B.C. STAL BV, BOIJL (NED)
104OQ43
203.

192

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Stallion Bay F: DARCO
M: FERLINE/ROMINO
O: Robert Mielenczuk
B: G Lenaerts
105HS47
204.

77

DEDICASSE DU BOIS DE BUISSERET SBS BEL 2009 Mare Grey F: UGANO SITTE
M: DOLLINE DU CAP/HIGLANDERS XX
O: Wang, Yunyun
B:
104PT76
205.

86

DEEP BLUE BRIDGE S KWPN NED 2008 Mare Grey F: VDL ZIROCCO BLUE
M: ROYAL BRIDGE/AHORN
O: EH Pferde GbR
B: J.C. SLOB, EEMSHAVEN (NED)
104WZ56
206.

220

DELICIA HJB KWPN NED 2008 Mare Other F: COLANDRO
M: VIOLETTA H.J.B./HAMLET
O: Anatoly KRUCHENKOV, Kharlam SIMONIA
B: H.J. BAKKER, BERKHOUT (NED) / S.M. QUITZ, BERKHOUT (NED)
104WC51
207.

122

DENDELIN NED 2008 Mare Chestnut F: VIGARO 02.02350
M: JENDELIN 91.167/356STB-H VOLTAIRE
O: Andis Varna, Diana Berzina
B: R.Raveling
104ZZ50
208.

214

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
209.

479

DESAND PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Julia DABROWSKA
B: Jacek Soska
106AC79
210.

143

DEVILLE KWPN 2008 Mare Grey F: DIABEAU
M: ZEVILLE/CASCO
O: Stall Gullik AS
B: P. LEENEN, LOMM (NED)
104LP68
211.

812

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
O: Marta Błażko
B: Erwin von Dehsen
212.

171

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
213.

485

DIABLO DE CASTELLO PZHK POL 2008 Male Bay F:
M: /
O: Nina JANUSZKIEWICZ
B: Beata Wandel
106GS53
214.

27

DIACARA 2 OS GER 2010 Mare Other F: DIARADO
M: CAPUA Z/CARTHAGO Z
O: Karl-Heinz SWITLICK
B: Gestüt Lewitz
106CV52
215.

605

DIALORA HOLST GER 2012 Mare Bay F: DIARADO
M: DAWINA I/LORD
O: Klaus-Peter WIEPERT
B: Wiepert, Klaus-Peter
106GE97
216.

317

DIAMOND BWP BEL 2003 Gelding Bay F: ORLANDO
M: IDYLLE/PHILIPPUS
O: Inter Horse Truck Kft.
B: FRANCIS RAXHON
AUT41064
217.

25

DIANA M Z ZANG BEL 2008 Mare Bay F: ARD VLD DOUGLAS
M: SORAYA/DARCO
O: ALFARVAD A/S
B:
104CJ58
218.

78

DIARADA 18 OS GER 2009 Mare Other F: DIARADO
M: BLUE DU ROUET/BALOUBET DU ROUET
O: Firma Aris Andrzey Rogowski
B: Rogowski, Andrzej
106CY58
219.

378

DIE KLEINE LADY 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Marcin SMURA
B: Szigeti-Centrum Kft.
105WO50
220.

398

DIMPLE OS POL 2009 Stallion Bay F: DIARADO (HOLST)
M: QUEEN DE REVEL (SP)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Marta Baczynska-Nowak
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104WI94
221.

492

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
222.

7

DM JACQMOTTE SBS BEL 2009 Gelding Bay F: TOULON
M: UMMY !/INDOCTRO
O: Bongaerts
B:
104RN06
223.

481

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
224.

335

DOLORES M PZHK 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Jasmina Dmyszewicz
B:
105KV69
225.

442

DON ESPADRON PZHK POL 2009 Gelding Chestnut F: LORD ODER I (TRAK)
M: DANIJA (TRAK)/ESAUL (TRAK)
O: Maciej Pietras
B: Adam Krysiak
104PX96
226.

30

DONNA PAOLA KWPN NED 2008 Mare Bay F: VERDI
M: PAOLA/LANDKAISER
O: Trojan Horses Ltd & Tiit Kivisild
B: B.J.A. NIJHUIS, ENSCHEDE (NED)
104JS30
227.

43

DORETTE OLDBG GER 2009 Mare Other F: DOLLAR DU MURIER
M: FOXY BROWN/FIGHTING ALPHA 3
O: Holger WULSCHNER
B: Stefan Leue
106EP52
228.

64

DOUBLE BLACK KWPN NED 2005 Gelding Black F: CHIN CHIN
M: ORANGE-FIRE/JIMTOWN
O: Dirk WELLMANN
B: L. SNEIJERS, BEEK EN DONK (NED)
103QY16
229.

2

DR SCARPO GER 2008 Male Grey F: SANDRO BOY
M: FONTARINA/CARINUE
O: Stefan EDER
B:
105CA19
230.

108

DRIANDRIA KWPN NED 2008 Mare Bay F: CARTHINO Z
M: WANDRA JUNIOR/SHERATON
O: P.K Horsesale & Training - Eva Daurella
B: GEBR VAN DER STEEN, DEN DUNGEN (NED)
103XN31
231.

63

DSP ANPOWIKAPI DSP GER 2007 Gelding Chestnut F: ASKARI 173
M: RAPHAELA 74/RAPHAEL
O: Beindorf, Michael
B: Beindorf, Michael
105NA41
232.

117

DUNDEE V/H MARIENSHOF KWPN BEL 2008 Gelding Grey F: CICERO Z VAN PAEMEL
M: MARIEN/ACHILL / LIBERO H
O: Scuderia Bazzanino
B: DE Coninck-Ecker, ASSE (BEL)
104NY79
233.

76

DYLLANO KWPN NED 2008 Gelding Black F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
O: DIM Spolka Akcyjna
B: C.J. VAN AGGELEN, LUNTEREN (NED)
104KW60
234.

483

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
235.

116

EASY-TIME DE VILLA D'ARTO KWPN NED 2009 Gelding Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: PRIME-TIME/VOLTAIRE
O: DI VIETO MARINA
B: MEGENS-BIJKER/ VILLA D'ARTO, UDEN (NED)
104QU50
236.

436

ECCE LAMPO BWP BEL 2004 Mare Bay F:
M: /
O: Michal PRZYBECKI
B: Lampo Pol
106GP54
237.

107

EGBERT KWPN NED 2009 Male Bay F: WARRANT
M: DROSKA/NOTARIS
O: Enrico Monfrini
B:
105EK74
238.

329

EHNING NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Almutis RAILA
B: Anglo European
106EP48
239.

467

EKWADOR PZHK POL 2007 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna JANKOWSKA
B: Maciej Grygier
105ZE00
240.

182

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
241.

151

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
242.

131

ELINE MARIA M KWPN NED 2009 Mare Grey F: DIAMANT DE SEMILLY
M: UMEA-MARIA M./CARTHAGO
O: Carpe Diem Equestrian Team BV
B: Stoeterij het Maalwater
105DI87
243.

140

ELISABETH NED 2009 Mare Grey F: APPLAUS
M: THULA/COLMAN
O: Oxer BV
B:
105AT04
244.

101

ELZAS KWPN NED 2009 Gelding Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: ZAHNA KWPN/CORNET OBOLENSKY
O: S.A.R.L. EVALIA
B: H. Boeve/ Stoeterij Veldhoek, LEMELERVELD (NED)
104VE96
245.

234

EMIR R KWPN NED 2009 Stallion Grey F: COLMAN
M: B.TERMIE R 23/RUBERT R.
O: Aniek Diks Sporthorses & Stal Brouwer
B: Stal Roelofs, DEN HAM OV (NED)
104VW54
246.

104

ENASCO FORTUNA KWPN NED 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: EVERGATE STABLES LLC
B: Rinkes-Tjeenk Willink
105IY78
247.

324

ENCINASOLA CDE ESP 2008 Mare Grey F: CAMPIONE
M: CHAMPAN/CHAMPUS
O: JOAQUIN TINAO PEREZ
B:
104QZ06
248.

150

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
249.

381

ENDO PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Maciej CHWALINSKI
B: Maciej Grygier
105ZI22
250.

372

EROS D'HOYO SBS BEL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: S.A. Thibaud d'Echallens
B: S.A. Thibaud d'Echallens
106CI57
251.

120

ESPECIALE TOO KWPN NED 2009 Mare Black F: USTINOV
M: AMAZING ESPECIAL/LANDGRAF I
O: Haras de Chandor
B:
105BJ52
252.

402

ESPRESSO 22 HANN GER 2006 Male Bay F: ESCUDO I
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
O: Winter-Schulze, Madeleine
B: Schulze, Dietrich
103WV59
253.

426

EULVE KWPN POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Antoni DAHLKE
B: Antoni Dahlke
105VW36
254.

9

EVANKA FD VAN THOFTERRIJCKEL KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: QUASIMODO VD MO
M: EVELIEN/LE MEXICO
O: Garry Gorus
B: frank dieker
104VL45
255.

170

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
256.

16

EYECATCHER OF TWO NOTES Z ZANG BEL 2009 Mare Chestnut F: EMILION
M: FLORENTINA VD WATERTOREN/CHIN CHIN
O: Monsieur VINCENT GREMILLET
B: M. TOBY HUYS 99 (FRA)
104VC34
257.

345

F. ADERMIE KWPN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Lipinska
B:
105QA94
258.

227

FABERLYS ITA 2010 Gelding Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: BEVERLYS/
O: SPCS
B:
104SU81
259.

461

FABIANO 82 HANN GER 2007 Gelding Other F: FOR EDITION
M: RUBINA/RAMIRO'S SON II
O: Rueben, Johannes
B: van Holten, Volker
104PW08
260.

115

FALIANE W KWPN NED 2010 Mare Bay F: GELHA'S VDL EMILION
M: ALIANE W/INDORADO
O: SC EMILIO BICOCCHI SRL
B:
105IO18
261.

224

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
262.

754

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
263.

334

FARGITA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: AFELLAY
M: URGITA/PIERROT
O: Zbigniew Kruk
B: Stal Hendrix
105BA09
264.

155

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
265.

251

FAUNA KG PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Karol KOMIN
B: Grzegorz Komin
105XS13
266.

905

Favory Pluto237 Pegasus PlutoX F:
M:
O:
B:
267.

444

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Zloty Rubin Sp. z o.o.
B: Comb. Wessels/Vetker
106BF21
268.

405

FEBRINA KWPN NED 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Rafal KIERNIKOWSKI
B: E K. Dolfijn
106BI06
269.

198

FIBONACCI S GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Dr. Peter Pongs
105KU08
270.

422

FIDELIO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jana BECK
B: Georg Gerken jun.
106GM20
271.

713

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
272.

34

FINISHING TOUCH WARESLAGE BWP BEL 2005 Stallion Bay F: QUIVAL
M: QUALITA VAN DE GROENE HAAG/TOULON
O: Stal van Triest, Maria AMINOFF, Family Santing
B: BERCKMOES LIEVEN, WAASMUNSTER (BEL)
103IE60
273.

384

FIORUCCI HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: FIRST EDITION
M: FOR FAME/FOR JOY
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mügge
104QI82
274.

333

FIREFLY H KWPN NED 2010 Mare Bay F: DOUGLAS
M: BESMERLE H/DARCO
O: Stall Gullik A/S
B: J. Hogewind
105CB89
275.

190

FIRST ONE KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz KLEIN
B: A. Booijink
105ZX41
276.

369

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Klaudia PRYMEK
B: Stal Burg B.V.
106AW17
277.

167

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Marek Perz
B: J. Kuipers
105QZ12
278.

187

FOR ME 18 HANN GER 2005 Gelding Other F: FLASHLIGHT 16
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
O: Winter-Schulze, Madeleine
B: Schulze, Dietrich
103TC48
279.

203

FOR VITO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F: FOR PLEASURE (HANN)
M: GRACYONA D'AMAIN (KWPN)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Marcin Plitt
B: Arnd Deters
104WX58
280.

487

FORSTER KWPN NED 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Marek KAZMIERCZAK
B: R.Hagedoorn
106CI88
281.

720

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
282.

29

FREEDOM KWPN NED 2010 Gelding Bay F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: WAVANTA/CORLAND
O: Andres Trei
B: M.Raaben
105HK74
283.

349

FREYA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BOSS
M: BON-BON/UP TO DATE
O: Andrzej Zagdanski
B: J. Werners
105HQ02
284.

917

Frombork Aromat Bazyli Passat F:
M:
O:
B:
285.

642

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106AZ41
286.

445

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Pawel KRUSZYK
B: J.Van Meever
106GG42
287.

137

FYLOMA KWPN NED 2010 Mare Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: WYLOMA/HEARTBREAKER
O: A HUMMEL-VAN DER WAL
B: Hummel van der Wal
105JG47
288.

499

G'ZEUS POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Leonid LOSHAKOV
B:
106FC47
289.

357

GAL PZHK POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Piotr KLODAWSKI
B: Zbigniew Piecuch
105VS53
290.

462

GALAN OS GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Gestuet Sprehe GmbH
106GS45
291.

468

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew JANKOWSKI
B: J.G.J. Olthof
105ZD95
292.

8

GENTIANE DE LA POMME BWP BEL 2006 Mare Chestnut F: SHINDLER DE MUZE
M: DUCHESSE DE LA POMME/DIAMANT DE SEMILLY
O: BVBA Stal De Ridder Marcel
B: BAERTSOEN-KELDERMAN HARAS DL POMME, SINT-NIKLAAS (BEL)
103LA61
293.

365

GERRY GREY HANN GER 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Aleksander KADLUBOWSKI
B: Horst Seide
106GG39
294.

36

GESTELLE M KWPN NED 2011 Mare Bay F: TOULON
M: VOLSTELLE/VOLTAIRE
O: E SANTING, Stal van Triest
B: Wigink-Markvoort
106EG43
295.

124

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius PETROVAS
B:
104HS32
296.

366

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Nederlands Pool Paardencentrum Sp.z.o.o.
106FL60
297.

195

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
298.

431

GIRARD PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Tomasz ZDZIEBKOWSKI
B: Genactiv Sp. z o.o.
106GP91
299.

327

GOEJE VRIJDAG BWP BEL 2006 Male Grey F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: KAROLI ST. HUBERTUSHOEVE/HIBRAHIM VON PFERDHEIM
O: VsI Hobby Horse
B: RUTS JOZEF, MOL (BEL)
103JG53
300.

733

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
301.

631

GOOGLE THIS KWPN NED 2011 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Dawid RAKOCZY
B: S. van der Beek
106BI15
302.

332

GRACELAND KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: BALTIC VDL
M: NUSIE/ZUIDHORN
O: K TEPPER, Suzanne TEPPER
B: Tepper
105VO18
303.

603

GRAFFITI KWPN NED 2011 Mare Bay F: SPARTACUS TN
M: BLOODY MARY /PADINUS
O: Daisy Ellermann
B: E.J.Bakhuis
105SH79
304.

356

GRAL PZHK POL 2003 Gelding Bay F:
M: /
O: Narcyz PERZ
B: Krzysztof Palyska
106GD41
305.

480

GRANDEZA PZHK POL 2006 Mare Bay F: ETOS (HOLST)
M: GASKONIA (SP)/WARUS (SP)
O: Wojciech Wszedybyl
B: ADAM MARAS, KRZYWICZYNY (POL)
104IL40
306.

650

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
105PH45
307.

858

GROJEC R PZHK POL 2003 Male Black F: CAMPARI M
M: GO FOR MONEY/GOLDSTERN
O: Fryderyk Walaszek
B: Romuald Halabuda
102TN88
308.

440

GULLIT H KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Waldemar Zientek
B: Stal Hendrix
105FD95
309.

446

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Joanna BABIAK
B: J. Vrenken
105PS28
310.

804

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
311.

12

HALOUBET HITCHCOCK BWP BEL 2007 Gelding Grey F: BALOUBET DU ROUET
M: UVITA-ROSE/HEARTBREAKER
O: Devos Stables BVBA
B: REDDE RUBEN, BEERNEM (BEL)
104CJ90
312.

738

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
313.

602

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
105ZQ55
314.

620

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
105QT26
315.

434

HATOKI PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CATOKI (HOLST)
M: HISZPANKA (SP)/CONTENDUS (HOLST)
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
105AY61
316.

619

HEESAMAR KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna ARKHIPOVA, Sergei DOMAEV
B:
105YZ37
317.

803

HEFAISTAS BH LTU 2007 Wałach ciemnogniada F: Forsaitas
M: Herarchija
O: Viktorija Kundrotait?
B: Petras Bočkus
318.

624

HEINEKEN VK VDL KWPN NED 2012 Stallion Bay F: VDL ZIROCCO BLUE
M: REGINA ADELHEID Z/REBEL II Z
O: Stoeterij van Kleef, VDL Stud
B: van Kleef
106CT47
319.

617

HIGH POINT VDL KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Andis VARNA
B:
106AZ30
320.

359

HIP HOP PZHK 2006 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jaroslaw Celski
B: Marek Sutnik
105LU37
321.

613

HIPICA KWPN NED 2012 Mare Bay F: PLOT-BLUE
M: IPICA VAN ST-MAARTEN/KANNAN
O: Waldman Horses
B: Y. Okkerman
105XY64
322.

164

HIPOIDAS DSP LTU 2006 Stallion Bay F: HELERIS
M: HIPE/HORALAS
O: Robert Hestkowski
B: UAB Nemuno Zirgynas
104XD55
323.

230

HOLSTEINS MATINA DWB DEN 2009 Mare Bay F: PARTY DANCE
M: MONT CLARISSA/CHARMEUR
O: Familien Holstein
B: FAMILIEN HOLSTEIN, ROSKILDE (DEN)
104MU59
324.

618

HUMPHRY KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Linda ANSULE, Andis VARNA
B:
106FL03
325.

401

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
326.

395

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
327.

215

IDARQUITHAGO BWP BEL 2008 Gelding Bay F: DARCO
M: FORTUNA VAN DE BOSRAND/QUIDAM DE REVEL
O: André Herck
B: JAN WUYTACK, WAASMUNSTER (BEL)
104IR07
328.

133

IDEAAL BWP NED 2008 Male Bay F: ANDIAMO
M: A. VAANTJE R./CARINJO
O: H. Jacobs & E. Schep
B: C. DE PEE
104XX03
329.

633

IL DE FONSE PZHK POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta KLAWE
B: Katarzyna Bawlowicz
105YD90
330.

240

INDIANA VAN KLAPSCHEUT BEL 2008 Mare Bay F: RADCO D'HOUTVELD R35075
M: FARAH VAN KLAPSCHEUT/VIGO D ARSOUILLES STX
O: Alia Humaid BIN DRAI
B: BVBA MIVARO
105IP79
331.

860

INGRIA WLKP POL 2003 mare Chestnut F: Mywill KWPN
M: Idioma WLKP Damon XX
O: Mariusz Woszczek
B: SK Pepowo
104IX58
332.

459

INTELIGO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CORLENSKY (WESTF)
M: INES (WLKP)/VOLTAIRE (HANN)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: Stanislaw Jozwiakowski
105CF36
333.

379

INTRYGA WESTF POL 2009 Mare Grey F: ILUZJON (SP)
M: PRETTY CENTA (OLDBG)/CENTO (HOLST)
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
104QN38
334.

14

IRVINE TER DOORN BWP BEL 2008 Gelding Bay F: TOULON
M: SCARLET V/D ZUUTHOEVE/SIR LUI
O: Paul Van Britsom (10025638)
B: PAUL VAN BRITSOM, TEMSE (BEL)
104CL74
335.

127

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: Edgars Treibergs
B:
104LV24
336.

735

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Di-Rosa / Harley VDL
O: Marek Lewicki
B:
337.

123

ITALO VAN'T DAUWHOF BWP BEL 2008 Male Bay F: DER SENAAT 111
M: SUPERBE/HEARTBREAKER
O: Hobby Horse VšI
B: WILLY DENOLF, AARTRIJKE (BEL)
104BT47
338.

759

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
339.

732

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
O: Paula Mańczak
B: Anna Mańczak
105AZ41
340.

17

JALEO VAN HET HEUVELLAND BWP BEL 2009 Gelding Black F: SCENDIX
M: TAMARA/CAMUS
O: Lvs Nv - Hunters Studfarm
B: PETER LOUWAGIE
104TY64
341.

424

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX
M: PONITA/PLUSPUNKT
O: Olimpia Maciejewska
B: Theo Lohmann
104YH11
342.

380

JAQUIN HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Donata Kopacz
B: Helmut Jaeger
105MM14
343.

762

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
344.

736

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
345.

162

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
346.

132

JOLIE FLEUR BEL 2009 Mare Bay F: CONTACT VAN DE HEFFINCK
M: CASSIANA/CASSINAO
O: N. Evliyazade Ekmekci
B:
104RN70
347.

178

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
348.

11

JUST ME D BEL 2009 Mare Chestnut F: CICERO Z
M: NISTRIA DE LAUZELLE/SKIPPY II
O: Devos Stables BVBA
B: PIERRE VANDERLINDEN
104XA58
349.

13

KAI LICHA DE CARMEL BWP 2010 Mare Bay F: PRINCE VAN DE WOLFSAKKER
M: WONDERFUL/QUIDAM DE REVEL
O: Verschelden / Carton
B: DIRK WILLAERT, MOERZEKE (BEL)
104SX52
350.

216

KALVARIE VAN DE ZELM BEL 2010 Male Bay F: NABAB DE REVE
M: FEROTHEE DE KALVARIE/DARCO
O: Andrea Herck
B:
104QS15
351.

96

KANNELLA OS GER 2004 Mare Bay F: KANNAN
M: LOVING STAR/QUICK STAR
O: Houston, Andrea
B: GESTÜT LEWITZ, STEINFELD (GER)
102SR62
352.

466

KANTANO MAX PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna ZAWADZKA
B: Ireneusz Lipinski
106GQ61
353.

632

KARDAMON HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Dorota ZIENIEWICZ
B: Dieter Hackenbeck
106CA48
354.

469

KARDO VAN 'T STEENPUTJE BWP BLR 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: PEHATRA VAN 'T STEENPUTJE/FEINSCHNITT I V D RICHTER
O: Iwona KRUSZYNSKA
B: ERNEST PIETERS
105GA32
355.

226

KAREL VDB BWP BEL 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: CINDERELLA VDB Z Z660107/CORLAND 210124989
O: SPCS
B: WILFRIED VANDOUSSELAERE
105CB80
356.

21

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: CASSICOR
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
357.

382

KASTELLO BWP NED 2010 Gelding Bay F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
O: Waldman Horses.com.BV
B: KLUSKENS MARC, SINT-GILLIS-WAAS (BEL)
104QX63
358.

245

KENDY BELLE BWP BEL 2010 Gelding Grey F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: FA-BELLE VAN 'T ROOSAKKER/BERLIN
O: WILLOW GRACE FARMS
B: MARC KLUSKENS, SINT-GILLIS-WAAS (BEL)
104XZ93
359.

175

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
360.

221

KLEN RUS 2006 Gelding Grey F: KWAZIMODO
M: LINETTA/LIBERTAS
O: SIMONIA, Kharlam
B:
104AJ34
361.

134

KM CHALCEDON DSP GER 2010 Gelding Grey F: CALIDO I
M: RAPHAELA/RAPHAEL
O: Koen MEIJER
B: Heinz Schnalzger
104ZQ14
362.

723

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
363.

391

KONTENDRO WESTF POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: KALOE (SP)/SPARTAKUS (SP)
O: Samanta FORLINI
B: Andrzej Herrmann
104ZU72
364.

394

KUROSAWA PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Edyta TOMCZYK
B: Aleksandra Klamecka
106CP58
365.

81

L.B. STALOUBET MANCIAIS SF FRA 2006 Gelding Chestnut F: BALOUBET DU ROUET
M: KARTO MANCIAISE/FIRST BRIDE
O: Liebherr Hans & La Baumetta SA
B: DR.V DENIS HUBERT, ST LO (FRA)
103SQ11
366.

303

L'AMOUR HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LORDANOS
M: ACADIA/ACORADO
O: Sobichova- vinckier
B:
104JV40
367.

308

L'AMOUR TOUJOURS 7 OLDBG GER 2011 Mare Bay F: LISSARO VAN DE HELLE
M: ESTELLE/RENOIR I
O: Robert CONREDEL, Gestüt Bonhomme GmbH & Co.KG
B: Harten, Helmut
105VK15
368.

68

L'ESPERANCE 2 HOLST GER 2009 Mare Grey F: LORD Z
M: MISS MARPEL/CORRADO I
O: Stall Moorhof
B: Brandis Welf, Ludewig
105AA41
369.

83

LA CALIDAD HOLST GER 2008 Stallion Grey F: LANCER II
M: UGANDA VIII/CASSINI I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: CARSTENSEN HANS HEINRICH, LANGSTEDT (GER)
104UE65
370.

66

LA CONGA MECKL GER 2005 Mare Bay F: LANDJONKER (FRUHLING)
M: PARJELLA/PATRICK XX
O: Jürgens, Martin
B: Jürgens, Martin
103QI30
371.

463

LA COSTA HOLST GER 2010 Mare Grey F: LARIMAR
M: RAVENNA IV/CALIPPO
O: Sport a Media, s.r.o.
B:
104YG61
372.

627

LA VULKANO L PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
105PL93
373.

113

LABEL CHIC DE SEPTON Z ZANG BEL 2010 Mare Grey F: LITTLE ROCK
M: CHELLACHI C Z/CHELLANO Z
O: Saigon BVBA
B: SPRL Val De Somme
105BM75
374.

493

LADY TDE PZHK POL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Janusz EJMA
B: Jerzy Ejma
106ER29
375.

355

LAMBIK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Cavallini Stal
B:
105EB90
376.

337

LARIFARI HOLST GER 2009 Gelding Bay F: LARIMAR
M: SHACIRA/CAROLUS I
O: Wioletta Kosicka
B: KNICKREHM LEON, GROSSENSEE (GER)
104GB31
377.

19

LARIMA HOLST GER 2008 Mare Bay F: LARIMAR
M: MAYA I/LEVANTOS II
O: Ing. Olga Placha
B: LUEDERS ZG SILKE U.GUENTER, TRAVENBRUECK/NUETSCH. (GER)
104GP05
378.

57

LARRY 210 USA 2006 Gelding Grey F:
M: /
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: unknow
104NZ67
379.

482

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
105BB48
380.

119

LAZZARO DELLE SCHIAVE Mipaaf ITA 2009 Gelding Bay F: ACODETTO 2
M: GEORGIA S/GLUECKSGRIFF
O: BRECCIAROLI STEFANO
B:
104RY12
381.

374

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Wiktor SZALA
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
382.

361

LEDANAJA II W PZHK 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Adam PECIAK
B: Wojtyczka Waldemar
105WX07
383.

367

LEMA WM DSP GER 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Wojciech Majewski
106GE38
384.

6

LET IT BE VDV Z ZANG NED 2008 Stallion Bay F: LET'S GO VDV
M: CANTARA V/CASA GRANDE V
O: E. van der Vaart
B:
104CH97
385.

808

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
386.

130

LIBELLE HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS
M: GUINDY/GRANNUS
O: MC Weyer
B:
104NP72
387.

125

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
388.

93

LIZZIEMARY AES GBR 2006 Mare Chestnut F: CABRI D'ELLE
M: AMANDA LEAR/ACORD II
O: Danielle GOLDSTEIN, The Golden Group
B: MR M DAWSON
104PB80
389.

452

LOANA HAB BAVAR GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Anne TILP
B: Anne Tilp
106GQ00
390.

26

LOCADEUR OLDBG GER 2010 Gelding Chestnut F: LORDANOS
M: CAROLA/CAROLUS II
O: Foss, Julia C.
B: Brueggehagen, Alfons
105LU73
391.

52

LOEWENHERZ 81 DSP GER 2003 Gelding Grey F: LORDANO 7
M: LUNA/LUCKY BOY D
O: Houston, Philip
B: Weber, Jürgen
103NK08
392.

390

LORGAN S PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Przemyslaw Rozynek
B: Franciszek Spytek
105KT77
393.

609

LOT OF SCOPE SATHU GER 2011 Gelding Chestnut F: LEWINSKI
M: WILMA E/WERTHER
O: Werner KÖLZ
B: Kölz, Werner
105UR12
394.

47

LUCA TONI 27 OS GER 2007 Gelding Other F: LORD Z
M: LOLLO FERRARI/LANDOR S
O: Jess, Carsten & Rönne, Charlotte von
B: Keves, Ute
104ES84
395.

646

LUCKY STAR HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela DYREK
B: Uwe Bruhn
105WN83
396.

495

LUDWIG LIBERTY OLDBG GER 2009 Gelding Bay F: LUDWIG VON BAYERN
M: BELLE BIJOU/ACORD II
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Gerd Sosath
104KD16
397.

855

LUK SP POL 2005 gelding bay F:
M:
O: Magdalena Uracz
B: RSP Brzezina
105AU36
398.

437

LUKRECJA PZHK POL 2002 Mare Bay F: TURBUD QUIRINUS (BWP)
M: LOZANNA (SP)/CZAD (SP)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: BALAZS-ZEUSCHNER ANNA, LUSKOWO (POL)
103YM62
399.

87

LYONHEART HANN GER 2011 Male Bay F: BÖCKMANN’S LORD PEZI
M: STACCIRA/STAKKATO
O: EH Pferde GbR
B: Johannes zur Lage
105LS76
400.

173

M CANTORI S PZHK POL 2010 Stallion Black F:
M: /
O: Jadwiga Los
B: Jadwiga Los
105RQ67
401.

403

MAESTRO PZHK POL 2011 Gelding Black F:
M: /
O: Beata JENDRYCH
B: Maciej Pietras
106CF82
402.

719

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
403.

354

MARIO PZHK POL 2009 Gelding Bay F: MARINO
M: MANILLA/COTTONCLUB
O: Krzysztof Szczypa
B: Jan Ciesielski
105GU31
404.

861

MARTINUS HO Friesian Horse NED 2012 gelding black F:
M:
O: Oksana POPOVA
B:
105VT43
405.

852

MAX LU DEN 2009 gelding bay F:
M:
O: Ejvind HASSELSTROM
B:
105WH81
406.

643

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
407.

430

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Jadwiga LOS
B: Jadwiga Los
105XL69
408.

810

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
409.

606

MR FUCHS KWPN NED 2011 Male Chestnut F: MR. BLUE
M: UTRAVOLA/BALOUBET DU ROUET
O: Marina FEDOROVSKAYA
B:
105WZ41
410.

84

MY KIWI HANN GER 2010 Gelding Bay F: MONTE BELLINI
M: ESCADA/ESCUDO 19
O: Maucher, Anneliese
B: Könemann, Hendrik A.
105TH32
411.

635

MYSTIQUE HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Anton Vullers
105WY99
412.

88

NABAB'S ATLANTO RHEIN GER 2008 Gelding Other F: NABAB DE REVE
M: ATLANTA/ALMEO
O: Müller, Frank
B: Müller, Frank
105BU70
413.

341

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: NONSTOP
M: PIGONY VAN'T SCORRE/FEINSCHNITT I VD RICHTER
O: Malgorzata ZIELINSKA
B: Romagnoli Martina
105BB44
414.

246

NATHAN DETROIT HANN GER 2007 Gelding Bay F: CONTENDRO I
M: ACORDA/ACORD II
O: WILLOW GRACE FARMS
B: BOEHM, PROF. DR. KARL HEINZ, HANNOVER (GER)
104EG41
415.

325

NEED FOR SPEED GER 2009 Male Bay F: NEKTON
M: TECNO/CHELLO I
O: Aušra Mudenaite
B: Walter Luedrichsen
105HX68
416.

353

NERON PZHK POL 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zielinski
105QL18
417.

432

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: CHANTANA/LEGAAT
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: F. BOLSCHER, DAMWÂLD (NED)
103HD85
418.

453

NINA ZAREWITSCH HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Henrike Feldhaus
106GP88
419.

172

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: NINTENDER (KWPN)
M: CHARMON (OS)/CHACCO-BLUE (MECKL)
O: Slawomir Miasko
B: Gestut Lewitz
104VJ82
420.

185

NORDWIND HOLST GER 2006 Stallion Grey F: CASSINI II
M: NAOMAGIC II/ACORD II
O: Andrzej Oplatek
B: SCHEEL NORBERT, DUVENSEE (GER)
103CS62
421.

196

NUMBER ONE 28 HOLST GER 2009 Stallion Grey F: NUMERO UNO
M: ILKA IV/COROFINO 2
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: BUTENSCHOEN KARSTEN, SARZBUETTEL (GER)
104WC28
422.

56

OAK GROVE'S CELEBRITY HOLST GER 2007 Mare Grey F: CASSINI II
M: PRETTY EASY/QUIDAM DE REVEL
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: THORMAEHLEN HARM, KOLLMAR/LANGENHALS (GER)
104QV17
423.

55

OAK GROVE'S FLICKERING STAR KWPN NED 2008 Mare Bay F: FLIPPER D’ELLE*HN*
M: VELLEVUE M/QUICK STAR
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: Veehandel Musterd BV
104ZU94
424.

607

OAK GROVE'S ZILZAL KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F: ZAMBESI TN
M: SPORT STAR S/EPILOT
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: R. de Groot
105TT80
425.

851

OBREJA'S SLY DWB DEN 2005 gelding bay F: BLUE HORS DON SCHUFRO
M: LILLEVANGS SALOME RAMBO
O: Carina Obreja
B: Carina Obreja
106GT28
426.

729

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
427.

625

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Ireneusz Slawek
B: Ireneusz Slawek
105QU15
428.

176

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
429.

5

OLIMPO LS SLS MEX 2008 Stallion Black F: QUINTERO
M: OLYMPICA/LYS DE DARMEN
O: CLUB HIPICO LA SILLA AC/ARG
B: LA SILLA, MONTERREY (MEX)
104OW08
430.

725

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
431.

457

ORBITAL PZHK POL 2003 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela Wozniak
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105KU66
432.

20

OSCAR DES FONTAINES SF FRA 2002 Stallion Bay F: LANDO
M: LARA DES FONTAINES/
O: Jezdecky klub DERBY s.r.o.
B: M. AART ALBERTS, LE BOURG ST LEONARD (FRA)
FRA47258
433.

111

OTTAVA MERAVIGLIA DI CA' SAN G Mipaaf ITA 2006 Mare Bay F: FOR PLEASURE
M: COSIMA/CALETTO I
O: AZ. AGR. ALL.TO CA' SAN GIORGIO DI CHITTOLINI STEFANIA
B: AZ. AGR. ALL.TO CA' SAN GIORGIO DI CHITTOLINI STEFANIA, PARMA(PR) (ITA)
103QV42
434.

490

PABLO I OLDBG GER 2004 Male Bay F: PIK LABIONICS HANN
M: ONDRA/COR DE BRILLANT
O: Anna Michalak
B: GROTE, KARL (GER)
102XR90
435.

383

PAPILLON 142 WESTF 2001 Gelding Bay F: PHANTOM
M: INDIAN LADY/PERLENGLANZ
O: DIM Spolka Akcyjna
B: Ahlmann Georg
GER44276
436.

714

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
437.

722

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
438.

909

Peloponez Blizars Jaśmina Inwe F:
M:
O:
B:
439.

451

PENETOSA PZHK POL 2009 Mare Black F:
M: /
O: Ewa WASZCZAK
B: Remigiusz Wojciechowski
106GJ36
440.

169

PIEROT WESTF GER 2007 Gelding Chestnut F: PIANO II (WESTF)
M: TU TUUT (NL)/LUX (HANN)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Oliver Brinkmeyer
104CI80
441.

472

PODIAVOLA PZHK POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Karolina MARKIEWICZ
B: Rudiger Wassibauer
106GH52
442.

386

PORTOS PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Ewa JANNASZ
B: Slawomir Cichminski
105UA36
443.

363

PRESTIGE PZHK POL 2009 Stallion Grey F:
M: /
O: Robert Mielenczuk
B: Jan Szpak
105MP24
444.

413

PRINCE NOIR BWP BEL 2010 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PHILADELPHIA Z/PAPILLON ROUGE
O: Agata Lach
B: CORNEEL FRANKEN, WUUSTWEZEL (BEL)
104SX91
445.

231

QUANTUM TROST 3 HOLST GER 2011 Stallion Bay F: QUINTERO
M: HANNAH II/CAPITOL I
O: Schockemöhle, Paul & Pedersen, Sören
B: Rolfs, Fritz
105TT85
446.

330

QUATTRA 14 HANN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Elena Makarauskiene/Paulius Makarauskas
B: Wilhelm Bollhorst
105LU08
447.

204

QUE PASA 5 KWPN NED 2006 Stallion Bay F: QUITE EASY
M: LUODINE/VOLTAIRE
O: Michal Kazmierczak & Ryszard Walas
B: G.W.M. ZWARTJENS, STEGGERDA (NED)
103OI19
448.

406

QUESTA HANN POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
105OG19
449.

638

QUETAL HANN GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub Krzyzosiak
B: Diether Baust
105SP39
450.

411

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
O: Andrzej Blazejewski
B: Veronika Kaeter
104KN17
451.

348

QUICKCORDE K Z ZANG NED 2009 Mare Bay F: QUICK STAR
M: VANITY R./HATTRICK
O: Ewa GOLAB
B: C. Klaver
105IU93
452.

94

QUIDICH DE LA CHAVEE SF FRA 2004 Stallion Chestnut F: PRESIDENT
M: HAVANE DE SIVRY/APACHE D'ADRIERS
O: BAGNI SALVATORE
B: MME CLAUDINE LEYDER BORDET, EBLY (BEL)
102NI37
453.

95

QUILAZIO HOLST GER 2010 Gelding Bay F: QUIDAM DE REVEL
M: T-CALAZIA/
O: ARTIOLI MATTEO
B:
105GT51
454.

197

QUINCHELLA HOLST GER 2008 Mare Bay F: QUINTERO
M: UP TO DATE IX/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: INGWERSEN HANS KARSTEN, HASELUND (GER)
104HN36
455.

194

QUINLEEN HOLST GER 2006 Mare Bay F: QUANTUM
M: N-CELIN/CANDILLO
O: Gospodarstwo Rolne Slawomir Polikowski
B: SCHROEDER KRISTINA, HEMDINGEN (GER)
103MJ36
456.

210

QUINTELLA OS GER 2008 Mare Bay F: SANVARO (OS)
M: COURBETTE (OLD)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Mariola Dyrek
B: Gestuet Lewitz
104PD24
457.

414

QUINTELLO HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Paulina PIERZYNSKA
B: Hans Otto Krohn
105VW77
458.

79

QUINTINO 9 HOLST GER 2009 Male Bay F: QUINTON
M: VIOLETTE DAWN/CRACKER JACK 5
O: Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: NAGEL-TORNAU PETER, WANGELS (GER)
104WB41
459.

741

QUINTUS WESTF POL 2009 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Jung Pampona / Lancer III
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o. o.
460.

126

QUIRADOS AS HOLST GER 2009 Gelding Bay F: QUIRADO
M: VIOLA XXXXI/LAVALL I
O: Monika PAULAUSKAITE
B: Behrend Jacobs
105BD66
461.

362

QUITANA OS POL 2007 Mare Bay F: COLA (HOLST)
M: QUANTA (OLD)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Kazimierz Mordaka
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104QF63
462.

644

QUITO HANN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna KOKOWSKA
B: HUBERT ULL
106AJ19
463.

707

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
464.

377

RATINO PZHK POL 2006 Stallion Bay F: LE VOLTAIRE (KWPN)
M: ROKSANA (SP)/OLIMP (SP)
O: Patrycja Biernacka
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
104GL48
465.

347

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
O: Piotr BRANKA
B: SK Mada Bulik
103FH18
466.

326

REMEMBER ME LTU 2011 Stallion Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
O: Andrius Petrovas
B:
105FJ42
467.

312

REXANO Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: REX Z
M: LUCCA/VOLTAIRE
O: Jens HILLRINGHAUS
B: Ute Keller
106BQ40
468.

340

REXONEA P PZHK POL 2010 Mare Bay F: CONTENDOR (OLD)
M: REBELLA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Malgorzata Zielinska
B: H.Z.Z. WITOLD POLOWCZYK, RAWICZ (POL)
104XA65
469.

408

ROCKY PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CARETELLO B HOL.
M: RED ALLEGRA SI/ROMMEL
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: Agata Zawada
105FT01
470.

458

ROKSANA PZHK POL 2004 Mare Bay F:
M: /
O: Karolina Golek
B: unknown
105KU67
471.

913

Roland Aport Legato Hamlet F:
M:
O:
B:
472.

464

ROMEO DES VAUX SF FRA 2005 Stallion Chestnut F: QREDO DE PAULSTRA
M: GLORIA DES VAUX/QUIDAM DE REVEL
O: Arctander Family
B: M. GEORGES LEPETIT,MME MARIE-THERESE LEPETIT, PORTBAIL (FRA)
103QK01
473.

616

RONDINE DEL TERRICCIO Mipaaf ITA 2011 Mare Chestnut F: TINKA'S BOY (HOOPER)
M: FALCONIERA DEL TERRICCIO/
O: SCUDERIA EMILIO BICOCCHI SRL
B:
105DK20
474.

456

ROSA BELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: ROSA FAMA (SP)/FANIMO (KWPN)
O: Stanislaw MARCHWICKI
B: STEFAN KIERZNOWSKI, WIKTOROWO (POL)
104JV52
475.

757

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
476.

465

ROSANNA GER 2008 Mare Chestnut F:
M: /
O: Iwona HENZEL
B: Kerstin Ottenwess Bokel
106EB11
477.

242

ROSO AU CROSNIER SF FRA 2005 Gelding Bay F: LOOPING D'ELLE
M: HISTOIRE GEFFOSSES/ODIN DE LA CENSE
O: KAYA DIDMAN
B: MME FLORENCE LECOUILLARD, GEFFOSSES (FRA)
103HP31
478.

734

ROULETTE CASSIN WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Gunde Cassin
M: Reda
O: M.C-L
B: Bartosz Skorupa
479.

708

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
480.

809

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
O: Iwona Wiśniewska
B: Gerd Danneman
481.

610

SALVATORE 29 HANN GER 2012 Gelding Grey F: STAKKATO GOLD
M: LBBW CENTINA/DOBEL'S CENTO
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Siemsglüss, Jan
105RV12
482.

807

SAMIRO 35 HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Samarant / Sandro Hit
M: Donna Eleska / De Niro
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
483.

186

SANDRA BLUE OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: GESTUET LEWITZ
105LU72
484.

811

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
O: Dr Dorota Opyd
B: Gestut Lewitz
105YT37
485.

396

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
486.

158

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
487.

628

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Lothar & Sven Voelz
105VL90
488.

438

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
103KJ80
489.

311

SCHENKENBERG HANN NED 2011 Stallion Other F: STOLZENBERG
M: MADAME/MONTENDRO
O: Gestüt Bonhomme GmbH & Co.KG & Albrecht, Saskia
B: Denneboom, Alfred
105SX34
490.

165

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
491.

376

SELENA PZHK POL 2005 Mare Black F:
M: /
O: Izabela DREGER
B: JACEK TOKARSKI
106EG51
492.

342

SEPHORA MZ PZHK POL 2011 Mare Bay F: CONUS B
M: SZUBA/BANITA
O: Aneta PIETRZAK
B: Michal Zdebel
106AO86
493.

97

SHEGGY HANN GER 2007 Gelding Chestnut F: STOLZENBERG
M: ELFE/ESCUDO I
O: Houston, Robert
B:
103WA42
494.

38

SIG CHACCINUS OS GER 2009 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE
M: ATRIZIA/ACORD II
O: SIG International
B: Gestüt Lewitz
104WH36
495.

70

SILBERPFEIL M OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: STALYPSO
M: CHARLEEN M/CALIDO I
O: Meyer, Katrin
B: Meyer, Fritz
104LL86
496.

862

SILVA LE ANDRO WEST GER 2005 gelding dark bay F: Sandro Hit
M: Rubia Rohdiamant
O: PAKHOMOVA, Anna
B:
104IL63
497.

152

SILVER STAR HOLST GER 2010 Mare Grey F: LEGOLAS
M: SUNSHINE/CARANO
O: Joanna Lehmann
B: Harald Meyer
105FG31
498.

373

SILVER V PZHK POL 2002 Gelding Grey F:
M: /
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Zbigniew Koperski
105XI17
499.

420

SINGULORD SAPHIR HOLST GER 2007 Stallion Bay F: SINGULORD JOTER
M: TOSKANIA/ACORD II
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: SCHROETER GUIDO, WESTERLAND/SYLT (GER)
103YJ83
500.

250

SKARBIEC PZHK POL 2004 Gelding Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.z o.o.
B: HUTA SZKLA JAROSZOWIEC SK UDORZ, UDÓRZ (POL)
103FB68
501.

37

SL BRAZONADO BH BRA 2005 Gelding Grey F: SL BALUARTE
M: SL SOBERANA II/SILVESTRE
O: Coudelaris Souza Leao & Hassmann, Reinhard
B: COUDELARIA SOUZA LE?O
103KC34
502.

74

SOLERO 79 HANN GER 2009 Gelding Other F: STAKKATO GOLD
M: LALINA GRANNA/GRAF GRANNUS
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Gestüt Sprehe
104IZ88
503.

412

SPEED PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Lidia ANDRZEJEWSKA
B: Marek Pietrzyk
106BW88
504.

181

STAKKATAN OS GER 2009 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: GOLDPALME/KANNAN
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105BU66
505.

72

STAKKI'S JUMPER HSH HUN 2006 Male Other F: STAKKATO GOLD
M: ARTHEMIS/GOUVERNEUR
O: Sprehe, Josef
B: DRP Kft.
103LJ84
506.

205

STAKORADO HANN GER 2005 Gelding Bay F: STAKKATO GOLD
M: ACORADA/ACORADO
O: Klub Jezdziecki Lesna Wola
B: HEINZ HACKMANN
103HX23
507.

184

STALANDO 2 OS GER 2008 Gelding Grey F: STAKKATOL
M: LANDLADY 55/LANDO
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
104MS45
508.

229

STENHAGA TULIP TATTOO SWB SWE 2009 Stallion Grey F: CARESSINI L
M: TULPAN/NO LIMIT
O: Stall Stenhaga AB
B: ISABELL HELLMAN-SVANBERG (SWE)
104RT57
509.

53

STONE COLD SOBER OS GER 2007 Mare Bay F: SANDRO BOY
M: BALOUPETRA/BALOUBET DU ROUET
O: Houston, Andrea
B: Gestüt Lewitz
103MW61
510.

31

STRIGA HANN GER 2008 Mare Bay F: SATISFACTION FRH
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: Wiebke Müller
105LQ57
511.

806

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
512.

416

SWEET NOISE M PZHK POL 2009 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Marek FRIEDMAN
B: Krzysztof Stelmaszyk
105ZI19
513.

857

SYBILLA SP POL 2008 mare bay F:
M:
O: Magdalena Cycak
B: Damian Wechta
105MN99
514.

455

SZAFIR M PZHK POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Aleksandra SLUSZNIAK MARCHWICKA
B: STADNINA KONI MOSZNA SP. Z O. O., MOSZNA (POL)
104LP94
515.

712

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
516.

755

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Soja / Mangan
O: Wojtak Natalie
B: SK Racot
517.

407

SZIMANO PZHK 2009 Male Bay F:
M: /
O: Eliza Przeradowska
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o.
105LA00
518.

724

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
519.

179

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
520.

22

TAILORMADE CHABALOU OS GER 2009 Gelding Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: BALUBETTA/BALOUBET DU ROUET
O: Tailormade Horses Aps
B: Gestuet Lewitz
105BT70
521.

23

TAILORMADE CHALOUBET OS GER 2005 Stallion Chestnut F: CHACCO-BLUE
M: BALOUPETRA/BALOUBET DU ROUET
O: Tailormade Horses Aps
B: Gestüt Lewitz
103DB99
522.

24

TAILORMADE SANDROS S BELLA OS GER 2010 Mare Bay F: SANDRO BOY
M: CHABELLE/CHACCO-BLUE
O: Tailormade Horses Aps & Schockemöhle, Paul
B: Gestüt Lewitz
105MO55
523.

813

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
524.

415

TEKILA-K PZHK 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
105QV53
525.

717

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
526.

368

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Mare Grey F: CICERO Z
M: VINNY VAN DE ROSHOEVE/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
O: GUY WILLIAMS
B: STELS JEAN PIERRE
104LO42
527.

648

TITUS Z ZANG BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Egor SHCHIBRIK
B: LAMERS.VAN INGEN H.J.
105KR97
528.

168

TOKAJER 8 OS GER 2008 Mare Bay F: TINKA'S BOY (KWPN)
M: AXINA (HANN)/ACORD II (HOLST)
O: KS Holding Sp. z o.o.
B: Florian Rappold
104ZT81
529.

10

TONIK HERO SBS BEL 2003 Gelding Bay F: OGANO SITTE
M: CITADINE DU CORTIL/ELEGANT DE L'ILE
O: DEVOS STABLES BVBA
B: HENRY Luc
102NP24
530.

177

TORPEDO DES FORETS SF FRA 2007 Mare Bay F: ARTHUR V
M: FLOWER DES FORETS/REVE D'ELLE
O: Damien Manitta
B: M. FABRICE PARIS,M. GUY PARIS, COUVAINS (FRA)
104BB98
531.

447

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Pawel JAROSZ
B: Jan Kopec
106GT35
532.

404

TREZOR PZHK POL 2010 Gelding Bay F: COLOX CUP
M: TEMKE/ELMSHORN
O: Rubikon Ewa Retka
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105GA16
533.

427

TYPIER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PIETREK
M: TIFFANY/LOROSTROM
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
105AA23
534.

149

ULA BAJOU K PZHK POL 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marek
105RK79
535.

336

ULOTKA-K PZHK 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Marek KUBACKI
B: Kubacki Marek
105VV90
536.

410

ULYSSE DE GRANDERIE FRA 2008 Gelding Chestnut F: NEWTON DE KREISKER
M: LUNANIME DE GRANDRY/QUIDAM DE REVEL
O: Rafal Janusz
B: S.C.E.A. Generation la Granderie
104ZC67
537.

128

UMOUR DU PUIT NEUF SF FRA 2008 Stallion Chestnut F: L'AMOUR DU BOIS
M: NINA DES GANDES/TALENT PLATIERE
O: Ewen Marcel
B: M. JEAN-CLAUDE VINET,MME LAURIANE VINET, ST PIERRE D OLERON (FRA)
104GU97
538.

816

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B:
104NL54
539.

109

VAN DUTCH ZANG NED 2006 Gelding Chestnut F: VIGO D' ARSOUILLES
M: LIFE STYLE Z/L' AMOUR Z
O: levi giulia
B:
103UU61
540.

49

VAN GOGH KWPN NED 2002 Stallion Bay F: NUMERO UNO
M: MOVERA/BERNSTEIN
O: Stal Horn B.V. & Müller, Caroline
B: MTS. STULTIENS, WEERT (NED)
NED41525
541.

629

VAN HALEN 10 HANN GER 2012 Gelding Chestnut F: VALENTINO 240
M: GESA/GRAND CRU
O: Nicole DERLIN
B: Bredehoeft, Klaus
106CP35
542.

409

VASCO HANN GER 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Bartosz CZAPRANSKI
B: Henning Brandt
106CP81
543.

623

VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST BWP BEL 2011 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: INDI BLUE-W/MR BLUE
O: VDL Stud
B: Stoeterij 't Merelsnest
105WN34
544.

498

VEIT 32 HANN GER 2010 Gelding Other F: VALENTINO 240
M: SANTANA/SANDRO
O: Philipp Weishaupt GmbH
B: Griesen, Bernhard
105NY59
545.

502

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
104LT06
546.

147

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
104LT06
547.

142

VIEGO LES HAUTS SBS BEL 2005 Gelding Bay F: OGANO SITTE
M: VANITY/CLINTON
O: Stall Gullik A/S, Contact person: Geir Gulliksen
B: Patrick Himpe
103NO88
548.

110

VISCHNA SF FRA 2009 Mare Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: MISCHNA/QUIDAM DE REVEL
O: MONSIEUR PACO DIOUF
B:
105SZ03
549.

435

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Gelding Grey F: GERMUS R
M: ONNAMORKA/NIMMERDOR
O: Leslaw Sarachmann
B: A. BOER, BOSKOOP (NL)
POL40526
550.

392

VULKANA 6 DSP GER 2010 Mare Grey F: VULKANO
M: LEVINIA/LEVISTO
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/Vogler & Vogler, Ramona
B: Huschke, Matthias
105IY31
551.

239

W DIVA ROSA MFS GBR 2008 Mare Grey F: WALLENBERG
M: WILLISA ROSA/EMILION
O: AL ASAYL SHOWJUMPING
B:
103TJ27
552.

441

WARS PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106CV31
553.

189

WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: LUX
M: PAVANTA I/WELLINGTON
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: J.E. HEUKER & A.J.J. HEUKER-PRONK, MARUM (NED)
102MZ43
554.

46

WESTBRIDGE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: FURORE
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: Stall Magdalenenhof/Participia Hold.GmbH
B: E. EN I. VAN GORP, BERGEIJK (NED)
102UY89
555.

901

Wezyr Walencja Elton Kabaret J F:
M:
O:
B:
556.

304

WHITE DREAM SWB SWE 2009 Gelding Grey F: HIP HOP
M: WHITE CHOCOLATE/SANTA CRUZ VDL
O: Leena SALONEN
B:
106EH67
557.

371

WHO KNOWS HANN GER 2008 Gelding Black F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE/LEGAL LEGEND
O: Monika Sliwinska
B: Raeael Antkowski
105GY45
558.

208

WIBARO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
559.

740

WIKI PZHK POL 2008 Mare Bay F: Landino (holst)
M: Whoopy (westf)/Weinberg (westf)
O: Stadnina Koni Lesna Wola Ryszard Walas
B: WLADYSLAW GIZA, KRAKÓW (POL)
104HI59
560.

206

WILANDER ESHB EST 2010 Stallion Bay F: WARRANT
M: PRIIMULA/A PIKACHU DE MUZE
O: Michal Kazmierczak, Ryszard Walas
B: Klaire Rannamets
104XS35
561.

4

WILANDRO 3 KWPN GER 2006 Gelding Bay F: UNISTAR
M: RILANDRA/RAMAZOTTI
O: CMJ SPORTHORSE LLC
B: M. VAN LEEUWEN, HERPEN (NED)
104NT79
562.

484

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104NJ26
563.

252

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104NJ26
564.

760

WINONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Waikiki
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
565.

718

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
566.

202

Z PILOT KWPN NED 2004 Gelding Chestnut F: EPILOT
M: NELIE/AMETHIST
O: Slawomir Pietrzak
B: G.S. GROENVELD, WELSUM (NED)
103EV88
567.

213

ZALVO KWPN NED 2004 Stallion Chestnut F: PHIN PHIN
M: SARINA/CALVADOS / SABLE ROSE
O: Marek Kubacki
B: J.G. VENDERBOSCH, VARSSEVELD (NED)
103CC23
568.

419

ZANDO M KWPN NED 2004 Gelding Bay F: PLACIDO
M: NALETTE/GOODWILL
O: Artur Moksiewicz
B: J.H. MITTENDORFF, DE KRIM (NED)
103KX55
569.

500

ZONENBOLD UKR 2008 Stallion Bay F: PAVAROTI
M: BURKA/
O: LOSHAKOV LEONID
B: RUS TRAKEN
103MI43
570.

42

ZUCKERSUESS D'ARGILLA HOLST GER 2007 Mare Chestnut F: CASALL
M: THALIA VI/CASSINI II
O: Haerens Guy
B: RITTERS JENS, KRUMSTEDT (GER)
104PM34
571.

135

ZYPERN III HOLST GER 2007 Mare Bay F: CASALL
M: RAMELLE/CORIANO
O: IL PALAZZETTO DI MARZOTTO MARIA ROSARIA
B: HAASBACH ANJA, KUERTEN (GER)
104JQ11
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Dziak-Gierlicz Marta
SZENILA (755)
2018-11-30
2
2400
Kamiński Jan
JAREMA (762)
2018-11-30
8
Kaźmierczak Łukasz
BORA (756)
2018-11-30
4
1200
Kiempa Mateusz
JAK CHEF (759)
2018-11-30
5
700
Kleniuk Mariusz
WINONA (760)
2018-11-30
7
400
Kokowska Katarzyna
ROSALIE (757)
2018-11-30
6
500
Korycka Małgorzata
2018-11-30
9
Pawlak Joanna
2018-11-30
3
1800
Społowicz Artur
BANKIER (758)
2018-11-30
Warszawski Paweł
ARISTO AZ (761)
2018-11-30
1
3000

Number of Riders: 10

Number of Horses: 571

The sum of prizes: 10 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl