Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CDN Cavaliada
CAVALIADA LUBLIN 2019
Lublin, 01-03 lutego 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:15:57
2019-01-18 08:25:56
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:15:36
2019-01-04 18:46:01
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:14:59
2019-01-04 13:00:24
Ilona Janas ARRIBA Z
  • 1x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:14:42
2019-01-02 20:23:32
Viktorija Kundrotaitė HEFAISTAS
  • 2x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 2x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:14:28
2019-01-02 17:37:43
Sandra Sysojeva BOSS DIAMANT
  • 2x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 2x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-02 12:33:02
2019-01-02 12:33:02
Katarzyna Konarska LARGO
  • 2x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 2x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:15:24
2019-01-02 11:05:35
Danuta Kosecka LEYLA
  • 1x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:15:12
2019-01-02 09:57:35
Dominika Kraśko Białek ARES
  • 1x 1/CC-5/Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CC-7/Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Janas Ilona POL
S
2. Konarska Katarzyna POL
S
3. Kosecka Danuta POL
S
4. Kraśko Białek Dominika POL
S
5. Kundrotaite Viktorija LTU
S
6. Naumovich-Shabovskaya Julia POL
S
7. Sysojeva Sandra LTU
S
10087086
8. Wierzchowski Piotr POL
S
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

204

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: PILIPEYKO VOLODYMYR
B:
105QV08
2.

7

ALFONS RA ESHB EST 2007 Gelding Bay F: AROMATS
M: FIORELLA/FALSE PASS
O: Equi Ra Ltd & Rein Pill
B: Rebala Stables Ltd
105AB48
3.

88

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
4.

327

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Ogier kara F: CZARCZAF
M: AMBROZJA
O: JERZY JOSKOWSKI
B: JERZY JOSKOWSKI
5.

215

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Luc Roger
106AB98
6.

207

ANASTACIA III HOLST GER 2008 Mare Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: HEIDE II/LAVALL II
O: Dorota Zieniewicz
B: ZG KROHN/VAN HAMOND, KAISER-WILHELM-KOOG (GER)
104FY30
7.

223

ANNCHEN 11 DSP GER 2006 Mare Bay F: CARLANDO I (BAVAR)
M: ARIA DON DIEGA (BAVAR)/QUARTIER LATIN (OLDBG)
O: Klub Jezdziecki Golebin Stary
B: Helmut Feigl
104KE98
8.

86

APERITIF PZHK POL 2006 Male Grey F: FUSAIN DU DEFEY
M: AUFORTA/FIRST DES TERMES
O: Roland Kosmol
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105HC16
9.

72

ARDITO W. KWPN NED 2005 Gelding Chestnut F: LANCELOT
M: MIREA FORTUNA/ABANTOS
O: Agata Studencka
B: D. VAN DE WEERD-VAN DIJK, MASTENBROEK (NED)
104GC72
10.

506

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
O: DOMINIKA KRAŚKO BIAŁEK I OLGA JACEK
B: SZWECJA
11.

163

ARIE D D H KWPN NED 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Robert Zagozdzon
B: Dekstation de Havikerwaard
105LU55
12.

613

Aromat Bazyli Renesans Passat F:
M:
O:
B:
13.

505

ARRIBA Z Zangersheide POL 2009 Ogier gniada/172 F: Alex
M: Vivianne van Vlasvinkel
O: krzysztof piwowarski
B: vanhambrouck marijke
14.

9

ARTAS LTU 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Mikko AARTIO, Kullo KENDER
B: DARIUS CEPELE
103GP70
15.

202

ASKARIA DSP GER 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Zbigniew KRUK
B: Kai-Uwe Fricke
105ZV58
16.

39

ASTER KWPN 2005 Male Bay F: LARINO
M: CERISE/ZEUS
O: Olga Smolskaja/Zigmantas Sarka
B: J.H. VAN DE MOST, COEVORDEN (NED)
103PH90
17.

126

AUGUST KWPN NED 2005 Gelding Bay F: LUPICOR
M: PAULIEN/KARANDASJ
O: Joanna Malepszy
B: B. MASSINK, BRONKHORST (NED)
104NL42
18.

166

AZUR PZHK POL 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Rudiger WASSIBAUER
B: Wassibauer Rudiger
106GE21
19.

53

BADORETTE KWPN NED 2006 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: VOILA B./NOLISCO
O: Jan Ludwiczak
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
103OZ45
20.

30

BAIRONAS LTU 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
105RU48
21.

409

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
22.

16

BEBE GER 2007 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: WEROLA/WINTERWALD
O: Vytautas Sarmavicius/Elena Makarauskiene
B: Katarina Tunemann
104QA60
23.

181

BEBETO KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ACTION BREAKER
M: MERA/FEDOR
O: Jan ZYBALA
B: A. VAN LAAK, BERKEL ENSCHOT (NED) / B. VAN LAAK, MOERGESTEL (NED)
103OZ42
24.

151

BENGRAF PZHK 2010 Male Grey F:
M: /
O: Natalia Wlodarczak-Kubiak
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105LE00
25.

232

BERETTA HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Peters Timm
106EZ42
26.

402

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
27.

330

BORISZA Węgierska POL 2004 Wałach dereszowata/169 F: X
M: X
O: X
B: X
28.

503

BOSS DIAMANT UWB UKR 2007 Wałach ciemnogniada F: Sandros Diamant
M: Biruza
O: Sandra Sysojeva
B: no info
29.

135

CABO MECKL POL 2008 Stallion Bay F: CONCRETO 9HOLST)
M: COLETTA (HANN)/CHEENOOK (HOLST)
O: Largo sp z o.o.
B: Largo SA, Pawel Sawicki
104QY29
30.

169

CAMAKO S BOY JW SBS BEL 2008 Gelding Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: FLYING GIRL/QUERLYBET HERO
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
104TM94
31.

14

CAMPARI W WESTF GER 2009 Mare Bay F: CAPRONI
M: OLOLIQUE B/LORDANOS
O: Elena Makarauskiene/Paulius Makarauskas
B: Gerd Wüst
105EW98
32.

42

CANASTER DSP GER 2006 Gelding Bay F: QUINTO DE B
M: WALAEN/WIENER STAR
O: Pawel Chudziak
B: Wolfgang & Ursula Mayer
105HS08
33.

188

CANION PZHK POL 2008 Stallion Bay F: BALDINI II (HOLST)
M: CHELSEA (OLD)/QUEL CHARMEUR (OLD)
O: Miroslaw Bach
B: KATARZYNA PAWLUCZUK, ZYNDAKI (POL)
104JV55
34.

403

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
35.

29

CARLEONE KWPN NED 2011 Stallion Chestnut F: CASALL
M: NIZZA VIII/COROFINO
O: Sigitas Petraitis
B: Roerink
105FA47
36.

229

CARTOSI MELLONI HOLST GER 2010 Stallion Bay F: CATOKI
M: TILBA-TILBA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: KUDLINSKI KLAUS, BRÜGGE (GER)
104UJ41
37.

121

CASALLETTO HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CASQUETTO
M: UTOPIA IX/CARETINO
O: Anna Slodkiewicz
B: Jens Ritters
105AB40
38.

224

CASANOVA 468 HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CARRICO
M: SORIELLA/CORIANO
O: Gestüt Süderrade
B: Hartl, Rainer
105AZ77
39.

20

CASCARA HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Kreola BILINSKAITE
B: Pahl Uwe Wellenberg
106BC03
40.

141

CASPAR DE VALD OS GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: Ferma Drobiu Janusz Blaszczak
B: Gestuet Lewitz
103DX62
41.

108

CASPER XXI KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: UNITAIR
M: VITA TRIPLE R /ORION FORTUNA
O: Muff Werner
B: VAN GEEL HORSES, ERICA (NED)
104GJ33
42.

233

CASSINA ROYALE HOLST GER 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Adam WOJTASZEK
B: Timm Peters
106ID89
43.

228

CASSIO MELLONI HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CARETINO 2
M: ORNELIA/CASSINI I
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: ANDRESEN HANSJOERG DR., SIMONSBERG (GER)
104DC05
44.

62

CASTELLO BRANCO OS POL 2008 Gelding Bay F: CASSIN (HOLST)
M: POLITESSE D'ETE (SF)/ITALIC DES SALINES (SF)
O: Jan Zybala
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
104VC50
45.

125

CELEBRITY OS POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta DANECKA
B: Malgorzata Siergiej
105PX75
46.

58

CEREMBER ME M KWPN NED 2007 Mare Bay F: LANDLORD
M: REMEMBER ME M/CASH
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104OE35
47.

11

CESAR ESHB EST 2012 Stallion Bay F: CASH
M: DAALIA/DINAAR
O: Mariann PUHNO
B: Andres Trei
105YF37
48.

184

CHACCO AMICOR ZM OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: PILOTINE (WESTF)/BALOU DU ROUET (OLD)
O: Jan ZYBALA
B: Gestuet Lewitz
104MO61
49.

231

CHACCO ONE OS GER 2010 Gelding Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: WARONDA (OLD)/CENTAUER Z (HOLST)
O: Monika Maslowska-Szudrowicz
B: Gestuet Lewitz
105CG97
50.

2

CHAKALAKA 8 OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GOGO GIRL/GIOVANNI
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Gestüt Lewitz
105EI65
51.

41

CHARLIE LE BEAU HOLST GER 2010 Gelding Grey F: CANCARA
M: SHAMROCK II/ACORADO
O: Zigmantas SARKA, Olga SMOLSKAJA
B: Wolfgang Strothmann
105VS76
52.

10

CHARLOTTE DUNDAS ESHB EST 2012 Mare Other F: CLOSE HARMONY
M: LANCOME/LAKMUS
O: Mariann PUHNO
B: Tooma tall OÜ
105YF38
53.

235

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
54.

50

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
102ZD07
55.

74

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
56.

115

CHICHOLINA MECKL GER 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Dobrochna KUCHARSKA
B: Jurgen Ogermann
106FJ75
57.

226

CHICO HIPPICA OS GER 2007 Gelding Grey F: CENTADEL (OS)
M: CARNUTE GIRL (OS)/CARNUTE (SF)
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Gestuet Lewitz
104NW71
58.

318

CHILI PJ HANN POL 2011 Klacz siwa/165 F: Cassus
M: Silver Storm PJ
O: ...
B: ...
59.

201

CHOCO LADY DSP POL 2010 Mare Chestnut F: CHAP (OS)
M: CYRENA (SP)/BARSAC (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
105BA05
60.

82

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Mare Bay F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: CAROUSA (OS)/CARINUE (OLD)
O: Weronika MINKIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
104XD45
61.

66

CIA MALICA HOLST POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Rafal JANISZEWSKI
B:
106HG54
62.

38

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare Bay F: CONTAGIO
M: FOR NISTRIA/
O: VsI Hobby Horse
B: Gestut Waldershausen
105AX14
63.

149

CLANDOR OLDBG POL 2009 Gelding Grey F: CLEARWAY (HOLST)
M: ALPENLERCHE (OLD)/ALBATROS (HANN)
O: Agnieszka Gierszewska
B: Malgorzata Siergiej
104WI84
64.

44

CLAUS HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: HS & B Jakub Jurzak
B: Gabriele Kowalski
106HD92
65.

77

CLICQUOT DSP GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Ewa JANNASZ
B: Waldemar Kaluza
106DB09
66.

329

CLINT PLEASURE HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
O: Joanna Lehmann
B: -
106AY52
67.

111

CLINTENDO DWB DEN 2009 Male Black F: CLINTON II
M: /
O: LP SPRINGHESTE
B:
105JP69
68.

60

CLINTORADO HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CLINTON I
M: CORALIE 14/CASH AND CARRY
O: Aurin, Christiana
B: HENNINGS DETLEF, BENDORF (GER)
104OR85
69.

116

CLOUD 27 HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Stanislaw JOZWIAKOWSKI
B: Anna-Maria Tolle
106GT87
70.

311

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
71.

171

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Maciej PIETRAS
B: Pietras Maciej
106EG67
72.

222

COCO MAMBO K BRAND GER 2009 Gelding Grey F: COLORIT
M: LADY GRANNOX/GRANNOX
O: Ridzkowski, Stefanie
B: Krüger, Hans-Joachim
105SQ84
73.

56

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Mare Bay F: HOLD UP PREMIER
M: GODETIA/JASPER
O: Lidia BARANSKA
B: VDL STUD, BEARS FR (NED)
104FE75
74.

199

COLLY WESTF GER 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: Zuchtgemeinschaft Heinz-G. Sasse & Martina Schmidt
105XL65
75.

103

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105GM03
76.

93

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B: Aage Lauritzen
104NM78
77.

21

COMPLIMENT HOLST NED 2009 Stallion Grey F: CLINSMANN
M: VESANA/CESANO II
O: UAB Pajurio zirgynas
B: LEENEN PETER, STRAELEN (GER)
104ML72
78.

89

CONCRETOSS HOLST GER 2008 Gelding Grey F:
M: /
O: Grazyna Sarachmann
B: Peter Nagel-Tornau
105RQ90
79.

190

CONMINA BLUE PS HANN GER 2011 Mare Bay F: CONTENDROS 2
M: CHANCE FOR EVER/CHACCO-BLUE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestüt Lewitz
105MU75
80.

102

CONN RUBINA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia JABLONSKA
B: Ute Trost
106BX31
81.

320

CONNER HOL POL 2005 Wałach gniada/173 F: Contender
M: Candilo
O: Barbara Banasik
B: niemcy
103DA99
82.

19

CONRADAS LTU 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Kriviciene EVELINA
B: Darius Jokubaitis
106FV09
83.

127

CONSENSUS GER 2010 Stallion Grey F:
M: /
O: Edgars Treibergs
B:
105SX28
84.

97

CONTESSA 183 OLDBG GER 2007 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: ARGENTINA/PIRUS Z
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: Ralf Blanke
103YV69
85.

193

CONTHACCA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105MY33
86.

191

CONTHINDER OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN13
87.

144

CONTINA ELIZAR HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Stanislawa GAWALEK
B: GERKEN KAI
105XG11
88.

26

COOKIE HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Egle PAKALNISKYTE
B: Peters Timm
106BK59
89.

509

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
O: Dariusz Madeja
B: Beniamin Tomaszewski
90.

200

CORINA WESTF GER 2008 Mare Bay F: COSMO-PILOT (WESTF)
M: LA DONNA (WESTF)/LANCER III (HOLST)
O: Zbigniew Kruk
B: Franz-Josef & Regina Gilsbach
104QY47
91.

230

CORONITA 4 HOLST GER 2009 Mare Grey F: COLBERT GTI
M: TINKABELL/BALOUBET DU ROUET
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Werner Gehring
105FU70
92.

175

CORRADO X HOLST GER 2008 Gelding Bay F: CORRADO I
M: BARONESS X/FERNANDO
O: Marek Lewicki
B: Horst Guenter Kruse
104JU61
93.

90

CORRIDA HOLST 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Witt Pferdezucht G B R, Niemc
105UV54
94.

194

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
95.

3

CUERLY SUE HOLST GER 2004 Mare Bay F: CONTENDER
M: HANARIA/CORLEONE
O: Michal Szadkowski
B: BAYER GABY, DORTMUND (GER)
103DA45
96.

307

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
97.

15

DALASAS LTU 2010 Gelding Chestnut F: ARTAS
M: UNKNOWN/EGMUNDAS
O: Elena Makarauskiene
B: Darius Ragelis
104XV36
98.

198

DALISTO KWPN NED 2008 Gelding Bay F: QUASIMODO Z
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: A. Kijkstra Van Bruggen
105UP71
99.

152

DAME DE PIQUE HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Miroslaw RADOMSKI
B: Johann Peter Gunnar
105VX00
100.

134

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Stallion Bay F: DARCO
M: FERLINE/ROMINO
O: Robert Mielenczuk
B: G Lenaerts
105HS47
101.

213

DENVER Z ZANG NED 2004 Gelding Other F: DUTCH CAPITOL
M: KINA B (KWPN)/BOREAS (KWPN)
O: Hubert Kierznowski
B: J. H. M. Custers
103AM23
102.

179

DIAMENT PZHK POL 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Aneta OSTROWSKA
B: Lech Bieniek
106HG56
103.

214

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
104LE73
104.

244

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
104OZ48
105.

170

DON ESPADRON PZHK POL 2009 Gelding Chestnut F: LORD ODER I (TRAK)
M: DANIJA (TRAK)/ESAUL (TRAK)
O: Maciej Pietras
B: Adam Krysiak
104PX96
106.

13

DON KIDE KWPN NED 2008 Gelding Chestnut F: LUPICOR
M: TOPKIDE/MERMUS R
O: Trojan Horses Ltd & Tiit Kivisild
B: A.C W. VAN DIJK, OPLOO (NED)
104WF63
107.

87

DRAKO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Manfred Slodczyk
B: Maria Czuchryta
105RZ00
108.

31

DYLANO M KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: KALIBRA/ULSTER
O: S. Petraitis/M. Petraitis/K. Petraitis
B: J.H. MITTENDORFF, DE KRIM (NED)
104EW48
109.

196

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
105OG50
110.

189

EL CAMP PZHK POL 2003 Male Bay F: CAMPARI M
M: ELEINE/ELVIS
O: Andrzej Oplatek
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102MH14
111.

132

ELANO KWPN NED 2009 Gelding Chestnut F: ZAVALL VDL
M: VIOLET/LESTER
O: Robert Stasiuk
B: A.J.M. TIJS, HEETEN (NED)
104YA81
112.

178

ELBERO H KWPN NED 2009 Mare Grey F: ODERMUS R
M: NIPORTO/LIBERO H
O: Stado Ogierow w Boguslawicach Sp. z o.o.
B: J W M. Heldens
104SQ56
113.

139

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
114.

136

EMIRATES HANN GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek URBANIAK
B: Karl-Henning Rollwage
106HY91
115.

25

ENCINASOLA CDE ESP 2008 Mare Grey F: CAMPIONE
M: CHAMPAN/CHAMPUS
O: Karolina SALCIUTE
B:
104QZ06
116.

177

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Gelding Bay F: WARRANT
M: AJELSINAA/BURGGRAAF
O: Adrianna Ostrowska
B: N A. Toonen
104TO53
117.

23

ENJOY HANN GER 2006 Gelding Bay F:
M: /
O: Saulius Petravicius
B: Dr. Jan Mayer Itzenbuetteler
105QW30
118.

333

ESPRESSO 22 HANN GER 2006 Male Bay F: ESCUDO I
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
O: Winter-Schulze, Madeleine
B: Schulze, Dietrich
103WV59
119.

45

EXIT REMO KWPN NED 2009 Gelding Bay F: SAN REMO
M: PHANTASTIA/FERRO
O: DIM Spolka Akcyjna
B: VEN, STARNMEER (NED)
104QG56
120.

123

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Stallion Bay F: DOLLAR DE LA PIERRE
M: TEMPTATION/ANDIAMO
O: Anna Seroka
B: H. KWANT, KOEKANGE (NED)
104MD74
121.

219

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: TOLIA/INDOCTRO
O: Anna STUPKIEWICZ-OSTROWSKA
B:
104ZS80
122.

131

FABIANO 82 HANN GER 2007 Gelding Other F: FOR EDITION
M: RUBINA/RAMIRO'S SON II
O: Klaudia DANECKA
B: van Holten, Volker
104PW08
123.

234

FALKON E HANN GER 2008 Stallion Other F: FOR EDITION
M: RUBINIE/RAPHAEL
O: Ermak Studfarm
B:
105JN73
124.

407

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
125.

91

FARGITA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: AFELLAY
M: URGITA/PIERROT
O: Aleksandra ZAREBA
B: Stal Hendrix
105BA09
126.

183

FARMER PZHK POL 2008 Stallion Bay F: ROVETTO
M: FEOLA SP/LAVENDEL KWPN
O: Stadnina Koni Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
104BS31
127.

137

FAUNA KG PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Karol KOMIN
B: Grzegorz Komin
105XS13
128.

605

Favory Pluto237 Pegasus PlutoX F:
M:
O:
B:
129.

312

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: PIOTR DUBINIAK
B: Wiesław Apanasewicz
130.

46

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Mare Bay F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
O: DIM S.A.
B: E en I van Gorp
105LJ86
131.

158

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
132.

124

FIRST ONE KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz KLEIN
B: A. Booijink
105ZX41
133.

185

FLANDRIA PZHK POL 2013 Mare Chestnut F: CHACCO FLY
M: FARINA/CZAD
O: Stadnina Koni Nowielice Sp. z o.o.
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105WX34
134.

79

FLORENCJA PZHK 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Lucjan KOSNOWICZ
B: Boleslaw Danielewicz
105XV81
135.

4

FLOWER GIRL HOLST GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Michal SZADKOWSKI
B: Szadkowski Michal
106EJ58
136.

128

FLOYD KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: CASALL
M: TEXAS M/INDOCTRO
O: Bogna Sasiadek & Lukasz Wasilewski
B: STOETERIJ HET MAALWATER, OUDE NIEDORP (NED)
104WB82
137.

59

FOR ME 18 HANN GER 2005 Gelding Other F: FLASHLIGHT 16
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
O: Winter-Schulze, Madeleine
B: Schulze, Dietrich
103TC48
138.

212

FOR VITO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F: FOR PLEASURE (HANN)
M: GRACYONA D'AMAIN (KWPN)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Marcin Plitt
B: Arnd Deters
104WX58
139.

40

FRANCO LTU 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Raminta JANCIAUSKAITE
B: Ramunas Janciauskas
106DV28
140.

304

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
141.

167

FRAPANT KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Dorota Kowala
B: Onregelm M. Bles
105SM32
142.

73

FRED FLINSTONE KWPN NED 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Urszula Koziarowska
B: S. Kooistra
105QN68
143.

71

FREDORA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA/HEINEKE
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
105AT05
144.

240

G'ZEUS POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Leonid LOSHAKOV
B:
106FC47
145.

130

GALAN OS GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Klaudia DANECKA
B: Gestuet Sprehe GmbH
106GS45
146.

227

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew JANKOWSKI
B: J.G.J. Olthof
105ZD95
147.

95

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Mare Bay F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D/DARCO
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: De Prins bvba
104ZX94
148.

22

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Pranas MILKINTAS
B: P. J. H. BROUWERS
106BJ33
149.

33

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius PETROVAS
B:
104HS32
150.

70

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Nederlands Pool Paardencentrum Sp.z.o.o.
106FL60
151.

160

GINO KWPN NED 2011 Stallion Bay F: BISCAYO
M: VROUWE BUREVELD/BURGGRAAF
O: Pawel DERLATKA
B: n.W.j. dUINEVELD
105SL31
152.

220

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
153.

37

GOEJE VRIJDAG BWP BEL 2006 Male Grey F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: KAROLI ST. HUBERTUSHOEVE/HIBRAHIM VON PFERDHEIM
O: VsI Hobby Horse
B: RUTS JOZEF, MOL (BEL)
103JG53
154.

98

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Gelding Bay F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC/CANTOS
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: TH. Griffioen
105FV12
155.

109

GROGORY KWPN NED 2011 Mare Bay F: Up To Date
M: Newmillion/Emillion
O: 10186343 - J HOLTERMAN
B: J.Holterman
106HP61
156.

156

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
105NE08
157.

211

GULLIT H KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Waldemar Zientek
B: Stal Hendrix
105FD95
158.

237

GUT NEUENHOF'S COLUMBO WESTF GER 2011 Gelding Other F: CORNET OBOLENSKY
M: CRISTALIES/CRISTALLO 7
O: Gestüt Gut Neuenhof KG
B: Schürner, Dr. Axel / Gestüt Gut Neuenhof
105LV70
159.

508

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
160.

12

HALOUBET KWPN NED 2012 Gelding Grey F: DIAMANT DE SEMILLY
M: /
O: Tiit KIVISILD, Tresor Holding OÜ, Trooja Hobune OÜ
B:
105XY32
161.

64

HAMILTON KWPN NED 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Katja NIELSEN
B: J.Smeets
106HG45
162.

8

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
105ZQ55
163.

17

HAVE FUN KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gintaras MAKARAUSKAS, Elena MAKARAUSKIENE
B: Liuk van de Kerkhof
106EF37
164.

157

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
165.

504

HEFAISTAS BH LTU 2007 Wałach ciemnogniada F: Forsaitas
M: Herarchija
O: Viktorija Kundrotait?
B: Petras Bočkus
166.

28

HEINEKEN KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Sigitas PETRAITIS
B: J. Van Goor
106GC33
167.

99

HILBERT Z ZANG NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Hubert KIERZNOWSKI
B: Ingen H.J. van Lamers
106AA89
168.

142

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
105KG15
169.

114

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
103XM91
170.

408

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
171.

68

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: DOMINO DE MOYON
M: TI FANY DU BEAUMONT/SKIPPY II
O: Serhij HOJDA
B: FRANCIS MORRIER, HACCOURT (BEL)
104QN36
172.

117

INTELIGO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CORLENSKY (WESTF)
M: INES (WLKP)/VOLTAIRE (HANN)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: Stanislaw Jozwiakowski
105CF36
173.

85

IRTYSZ PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
105LW67
174.

36

IRWINDS WING LAT 2008 Stallion Bay F: ZV3 IRASIR SE0044040101418
M: WINDERLINE LV000217550020/HL250 CALLIANO HL
O: VsI Hobby Horse
B:
104LV24
175.

172

ISLANDER KWPN NED 2013 Stallion Grey F:
M: /
O: Marek LEWICKI
B: Fam. Klinkhamer
106BG91
176.

173

ITOULON B KWPN NED 2013 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: A Th. De Boer
106AE69
177.

406

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
178.

210

JALANDAHAR PZHK POL 2007 Mare Bay F: KARANDASJ (KWPN)
M: JUKA (SP)/KINGSTEIN (KWPN)
O: Paula Manczak
B: Artur Manczak
105AZ41
179.

75

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Gelding Black F:
M: /
O: Urszula KOZIAROWSKA
B: Renate de Meerleer-Brondeel
106BS91
180.

405

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
181.

133

JASTINE PZHK POL 2005 Mare Black F:
M: /
O: Robert STASIUK
B: Robert Stasiuk
106HK75
182.

96

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP NED 2009 Mare Bay F: KASMIR VAN HET SCHUTTERSHOF
M: REBECCA DE LA FERME DU BOIS/LANDJUWEEL ST. HUBERT
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: BVBA VERBELEN
104SV21
183.

321

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
184.

203

JERICO PZHK POL 2008 Gelding Grey F: WIELAND
M: JENNIFER (SP)/EVER FOR PLEASURE (HANN)
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104RI79
185.

83

JOGA PZHK POL 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
105KP52
186.

164

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
187.

65

JUST CHERRY PZHK POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Paulina MISIOR
B: Ferenstein Karolina
106HF19
188.

5

KAS - SINI DC BWP BEL 2010 Male Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: CALOUBETTE FRAVANCA/DARCO
O: Sara VINGRALKOVA
B: RUDY DE COOMAN
105ON60
189.

317

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
190.

57

KILPATRICK ROYAL ISH IRL 2007 Stallion Grey F: CONCORDE
M: KILPATRICK MISS CRUISE/CRUISING
O: DIM Spolka Akcyjna
B: JOAN J DOLAN
104OE36
191.

112

KISSIMMEE HOLST GER 2009 Mare Grey F: CLEARWAY
M: NANUSCHKA/BOUQUET
O: Marco KUTSCHER
B: ZG Christina u. Joh. Herzog
105VW53
192.

310

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
193.

113

KUROSAWA PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Edyta TOMCZYK
B: Aleksandra Klamecka
106CP58
194.

6

L'AMOUR HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LORDANOS
M: ACADIA/ACORADO
O: Pavel VINGRALEK
B:
104JV40
195.

55

LA DAME BLANCHE L HOLST GER 2009 Mare Grey F: CASSIANO
M: A-LARIKA/LAGOS
O: Jan Ludwiczak
B: Henrike Feldhaus
105AZ80
196.

174

LA PEZI OS GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Jozef WALAT
B: Werner Brand-Kruth
106HF08
197.

54

LA STRADA L PZHK POL 2005 Mare Bay F: BISCHOF L (HOLST)
M: LA PALOMA L (SP)/LORD KEMM (OLD)
O: Grazyna Baehr
B: KJ ALEXANDER, ELIZOWKA (POL)
104UP80
198.

218

LADY PEZI OS GER 2013 Male Bay F:
M: /
O: Andrzej WEREMCZUK
B: Werner Brand-Kruth
106HV98
199.

195

LAKRO PZHK POL 2011 Stallion Grey F:
M: /
O: Michal PILKIEWICZ
B: Miroslaw Lacinik
106HJ46
200.

47

LANCELOT OS POL 2008 Gelding Chestnut F: LORDANOS (HOLST)
M: QUATTRO'S QUEEN (OLD)/QUATTRO B (SF)
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
105AV13
201.

105

LANDARCO HOLST GER 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Aleksandra PORZUCKOWIAK
B: Gestuet Sprehe GMBH
105VS74
202.

217

LANOSO WESTF POL 2010 Gelding Bay F: LANCER III (HOLST)
M: FALKENHOF'S LUCIA (WESTF)/LANDSTREICHER (HOLST)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis Sp. z o.o.
105ED59
203.

501

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
204.

100

LARINO PZHK 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco - Abi, Ewa Fabinska
105XD27
205.

197

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
105BB48
206.

324

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
207.

49

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Wiktor SZALA
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105HA51
208.

106

LEMA WM DSP GER 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Wojciech Majewski
106GE38
209.

507

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
210.

140

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: POPSTAR/CARPACCIO
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: ANDRESEN HARALD, BEHRENDORF (GER)
104UB53
211.

34

LINKOLNS LHBAT LAT 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B:
106ET48
212.

328

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bishof L
M: Luana/ Last Liberty
O: Karina Fałkowska
B: Ewa Prus
213.

401

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
214.

92

LORDANZ HANN POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS (HOLST)
M: GUNDI (HANN)/GOODMAN (HANN)
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
104RN76
215.

155

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
216.

168

LUNA P DSP GER 2008 Mare Chestnut F: LUDWIGS AS (OLD)
M: BAILEY P (DSP)/BARNAUL (XX)
O: Adam Olszewski
B: Pfitzmann GbR
104WZ40
217.

208

MAESTRO PZHK POL 2011 Gelding Black F:
M: /
O: Beata JENDRYCH
B: Maciej Pietras
106CF82
218.

161

MAGNUS PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
105LR04
219.

309

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: MAX
M: MIKA
O: RENATA BĄK
B: Nn
220.

315

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
221.

176

MAROS 6 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: MONTE BELLINI
M: DALESKA/DAMOUR
O: ZG Wieland, Karl u. Beate GbR
B: Landwirtschaftsbetrieb/Dr.John u.Söhne
105LO92
222.

153

MICENTO PZHK POL 2009 Gelding Grey F: CENTO (HOLST)
M: MIRABEL (SLOV)/DARLING 2 (SLOV)
O: Stadnina Koni Lesna Wola Ryszard Walas
B: SK LESNA WOLA RYSZARD WALAS, GLOGOW MALOPOLSKI (POL)
104WV47
223.

319

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cotton Club
M: Marilanda P
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
224.

145

MONSUN PZHK POL 2007 Stallion Bay F: CONTACT ME (HOLST)
M: MARINERA/QUAMIRO (HOLST)
O: Anna PIETRZAK
B: ANDRZEJ GOLAS, LUBIESZYN (POL)
103WQ62
225.

24

NEED FOR SPEED GER 2009 Male Bay F: NEKTON
M: TECNO/CHELLO I
O: Aušra Mudenaite
B: Walter Luedrichsen
105HX68
226.

104

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: CHANTANA/LEGAAT
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: F. BOLSCHER, DAMWÂLD (NED)
103HD85
227.

325

NIKO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CHACCO FLY
M: NADIA / ALFARO
O: Małgorzata Ciszek-Lewicka
B: SK Nowielice
228.

43

NIRVARO OS GER 2008 Stallion Bay F:
M: /
O: Alicja HENDRYS
B: Gestuet Lewitz
105XW77
229.

192

NORDWIND HOLST GER 2006 Stallion Grey F: CASSINI II
M: NAOMAGIC II/ACORD II
O: Andrzej Oplatek
B: SCHEEL NORBERT, DUVENSEE (GER)
103CS62
230.

326

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
231.

148

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Ireneusz Slawek
B: Ireneusz Slawek
105QU15
232.

165

OKARINO PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PAVAROTTI VAN DE HELLE (WESTF)
M: OBELLA (HOLST)/CASSINI II (HOLST)
O: Justyna Kubik- Manitta
B: Justyna Kubik
103OH51
233.

120

OSADKOWSKI DARPOL PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE TB/DANISH FORT TB
O: ATTIS PPR
B: STANISLAW CZECH, KANIWOLA (POL)
104EZ03
234.

118

OSADKOWSKI SATINO OS POL 2009 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Attis Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.zo.o.
B: Zuchthof Zelichow Malgorzata und Tomasz Siergiej
105OG32
235.

316

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
236.

302

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
237.

609

Peloponez Blizard Jaśmina Inwe F:
M:
O:
B:
238.

78

PHENIX WESTF GER 2003 Stallion Bay F: PILGRIM
M: HOLSATIA X/LANDGRAF I
O: Largo sp z o.o.
B: Peter Nagel-Torn
POL40487
239.

225

POMPEIA OS POL 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105WN36
240.

76

PORTOS PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Ewa JANNASZ
B: Slawomir Cichminski
105UA36
241.

162

Q DE REVEL HOLST GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Klaudia Wolszczak
B: Jeroen H. W. Verver
105KQ76
242.

1

QANTAS HANN POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
105OG29
243.

180

QUAIDO HANN GER 2009 Gelding Grey F: QUAID
M: PUNKERIN/PICARD
O: Jan Zybala
B: Juergen Meyer
105DH05
244.

216

QUALITO Z ZANG NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Hubert Kierznowski
B: Piet Janssen
105RO70
245.

110

QUALITY STAR HOLST GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Wanda SZMYT
B: Rolf Bouman
105XP62
246.

18

QUATTRA 14 HANN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Elena Makarauskiene/Paulius Makarauskas
B: Wilhelm Bollhorst
105LU08
247.

80

QUENTIN TARANTINO AB HOLST GER 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Andrzej BLAZEJEWSKI
B: Gestuet Sprehe GMBH
106BX96
248.

205

QUICK STEP HANN POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
106DI59
249.

94

QUICKCORDE K Z ZANG NED 2009 Mare Bay F: QUICK STAR
M: VANITY R./HATTRICK
O: Ewa GOLAB
B: C. Klaver
105IU93
250.

122

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Slodkiewicz
B: Wolfgang Brinkman
105QZ08
251.

306

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
252.

35

REMEMBER ME LTU 2011 Gelding Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
O: Andrius Petrovas
B:
105FJ42
253.

617

Roland Aport Legato Hamlet F:
M:
O:
B:
254.

63

RUDBEKIA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta Ostrowska
B: Malgorzata Staszczak
105KI07
255.

305

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
256.

48

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
103OZ81
257.

186

SANTISA PZHK POL 2006 Mare Grey F: CANTANIS
M: SAMANTA (SP)/DIDO (HANN)
O: SK Nowielice
B: SK NOWIELICE SP. Z O.O., NOWIELICE (POL)
103VV34
258.

52

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Lothar & Sven Voelz
105VL90
259.

51

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: J. Verhagen
105KM78
260.

81

SEPHORA MZ PZHK POL 2011 Mare Bay F: CONUS B
M: SZUBA/BANITA
O: Aneta PIETRZAK
B: Michal Zdebel
106AO86
261.

332

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
262.

143

SHELBY EVRARD Z ZANG 2011 Male Grey F:
M: /
O: Stanislawa GAWALEK
B: Aurelie Evrard
105ZZ83
263.

221

SIR SAPPORO MK OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
106CP74
264.

119

SKARBIEC PZHK POL 2004 Gelding Chestnut F: LANDO (HOLST)
M: SIEJKA (MALOPOLSKA BREED)/FLIRT (MALOPOLSKA BREED)
O: ATTIS Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej Sp.z o.o.
B: HUTA SZKLA JAROSZOWIEC SK UDORZ, UDÓRZ (POL)
103FB68
265.

27

SOLI DEO GLORIJA TRAK LTU 2005 Mare Chestnut F: GLUOSNIS XX
M: SVAJONE/CHARITONAS
O: S. Petraitis/M. Petraitis/K. Petraitis
B: V. Navickaite
103RU51
266.

146

SONATA W PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna PIETRZAK
B: Stanislaw Weresinski
106HJ36
267.

182

SOPHIA OLDBG POL 2008 Mare Grey F: STALYPSO (HANN)
M: RAMONA (SP)/LAMB (HOLST)
O: BST Wynajem sp. z o. o.
B: Witold Pietrzyk
104LH41
268.

150

STAKORADO HANN GER 2005 Gelding Bay F: STAKKATO GOLD
M: ACORADA/ACORADO
O: Klub Jezdziecki Lesna Wola
B: HEINZ HACKMANN
103HX23
269.

67

SWEET NOISE M PZHK POL 2009 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Marek FRIEDMAN
B: Krzysztof Stelmaszyk
105ZI19
270.

187

SZAFIR M PZHK POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Aleksandra SLUSZNIAK MARCHWICKA
B: STADNINA KONI MOSZNA SP. Z O. O., MOSZNA (POL)
104LP94
271.

303

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
272.

331

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
273.

209

SZIMANO PZHK 2009 Male Bay F:
M: /
O: Eliza Przeradowska
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o.
105LA00
274.

314

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
275.

206

SZULER PZHK POL 2010 Stallion Bay F: LURON (KWPN)
M: SZAKI (SP)/KISSOVO (SF)
O: Grzegorz Kubiak
B: SK Ochaby Sp. z o.o.
105DW46
276.

101

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Mare Chestnut F: TALOUBET K (KWPN)
M: VANILLA SKY (KWPN)/HORS LA LOI II (SF)
O: Natalia JABLONSKA
B: C. T. Klaver
104ZL40
277.

313

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
278.

138

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Pawel JAROSZ
B: Jan Kopec
106GT35
279.

84

ULISSES PZHK POL 2008 Gelding Bay F: RAMMSTEIN (HOLST)
M: URABELLE (HOLST)/GERMUS R (HOLST)
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechonski
104QP07
280.

323

VALENCIA AES NED 2003 Klacz gniada F: Dick Z / Drossan
M: Safier / Omnistar
O: Hubert Kierznowski
B:
103ZQ12
281.

129

WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE KWPN NED 2003 Gelding Bay F: LUX
M: PAVANTA I/WELLINGTON
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: J.E. HEUKER & A.J.J. HEUKER-PRONK, MARUM (NED)
102MZ43
282.

601

Wezyr Walencja Elton Kabaret J F:
M:
O:
B:
283.

159

WHOOPY BOY PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
106BL93
284.

107

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
285.

322

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino / Landgraf I
M: Whoopy / Weinberg
O: ASC Workers Dariusz Kłapiński
B: Władysław Giza
104HI59
286.

147

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
104NJ26
287.

308

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
288.

154

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
106BT23
289.

241

ZONENBOLD UKR 2008 Stallion Bay F: PAVAROTI
M: BURKA/
O: LOSHAKOV LEONID
B: RUS TRAKEN
103MI43
290.

32

ZWAROVSKI Z ZANG BEL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Valeriy TERENTYEV
B:
105VD96
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Janas Ilona
ARRIBA Z (505)
2019-02-01
5
100
2019-02-03
1
1400
Konarska Katarzyna
LARGO (501)
2019-02-01
6
2019-02-03
6
Kosecka Danuta
LEYLA (507)
2019-02-01
4
200
2019-02-03
5
300
Kraśko Białek Dominika
ARES (506)
2019-02-01
2
600
2019-02-03
2
1100
Kundrotaite Viktorija
HEFAISTAS (504)
2019-02-01
1
900
2019-02-03
4
500
Naumovich-Shabovskaya Julia
HADES (508)
2019-02-01
7
2019-02-03
7
Sysojeva Sandra
2019-02-01
3
300
2019-02-03
3
800
Wierzchowski Piotr
CORIANDER (509)
2019-02-01
8
2019-02-03
8

Number of Riders: 8

Number of Horses: 290

The sum of prizes: 6 200.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl