Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO Eliminacje HPP i ZR
Michałowice, 22-24.02.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (J.)
Brak
3. Bado Gabriela Kielecki KJ
2001 (J.)
O032526
4. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O026050
5. Biskup Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O034216
6. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
7. Brańka-Borja Maria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O041924
8. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
9. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
10. Bzowy Gabriela BPK
2000 (MJ.)
brak
11. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
12. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
14. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
15. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
16. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
17. Derlatka Kamila Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
S
O023040
10134359
18. Dymek Rafał OJK Pegaz
S
O032754
19. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
20. Gaczkowska Justyna Royal Opole
2003 (J.)
0037743
21. Gajewska Ida KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
22. Galocz Masza JKS Czanki
2005 (JM.)
O047315
23. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
24. Gargaś Mateusz St. KS KJK Szary Michałowice
S
O028635
25. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
26. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
27. Głoskowski Andrzej Agro-Handel Śrem
S
O020523
28. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
29. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
30. Gorczowski Przemysław Ojk Barcice
S
Brak
31. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
32. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
33. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
S
O012583
34. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
35. Gumuła Natalia KS Jumping Team
2001 (J.)
O037100
36. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
37. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (J.)
O031692
38. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
39. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
40. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
41. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
brak
42. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
43. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
44. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
45. Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O030997
46. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
47. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
48. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
49. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
50. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (J.)
O033387
51. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Swoszowice
S
O008013
52. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
53. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
54. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
55. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
56. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O049190
10146935
57. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
brak
58. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
59. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
60. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
61. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
62. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
63. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
64. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
65. Koziarowska Natalia Wlks krakus
S
1234
66. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
67. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
68. Krywult Amelia infernal
2006 (JM.)
brak
69. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
70. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (J.)
O046571
71. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
72. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
73. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
74. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
75. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
76. Lech Marcelina WLKS Krakus Swoszowice
2003 (J.)
O036264
10153280
77. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
1234
78. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
79. Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O041776
80. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
81. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
82. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
83. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
84. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
85. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
86. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
87. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
88. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
89. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (J.)
Brak
90. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
91. Niemiec Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O015248
92. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
93. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
94. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
95. Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
S
O020977
10077904
96. Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik
2004 (JM.)
O048471
97. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
98. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
99. Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O031627
100. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
101. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
102. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team
A
103. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
104. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
105. Pszowski Kamil Kj Matpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
106. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
107. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
108. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
109. Ruczka Mirella KJ Zbrosławice
S
O000977
110. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O018720
111. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
112. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
113. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
114. Sordyl Łukasz KJK FABREX
S
O023004
115. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
116. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
117. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
118. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
119. Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O002288
120. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
121. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O040968
122. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
123. Wdaniec Joanna KJ Global
S
Brak
124. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (J.)
O045616
125. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
126. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
127. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
128. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
129. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
130. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
131. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
132. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
133. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
134. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
135. Ziębicki Michał SKS KJK Szary Michałowice
S
O002368
136. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (J.)
brak
137. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

216

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

107

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada/168 F: ACORADO
M: INTASIA
O: Marcin Wypchło
B: Heinze Michael
K026230
3.

35

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
4.

138

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ustinov
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
Brak
5.

111

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
6.

118

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Anais / Aloube Z
O: Stanisław Kapinos
B: SK nad Wigrami
K018541 616009510353211
7.

88

ANGELO X POL 1800 Klacz izabelowata/190 F: X
M: X
O: X
B: X
X X
8.

33

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II
M: Traviata III
O: Lancer II
B: Abc
1234
9.

204

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
10.

144

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
O: Marcelina Lech
B: .
K023302 DE431316669811
11.

56

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O:
B:
K021640 616009690142110
12.

76

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
O: .
B: .
K023773
13.

115

BAJKAŁ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa F: Balisco II
M: Bajka
O: Maria Zoń
B: Tomasz Tura
brak
14.

218

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
15.

89

BEAUTY GIRL X POL X Klacz srokata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
16.

112

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
K019299 616 009 54 00094 11
17.

48

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910 616007610059110
18.

166

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
19.

40

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
20.

219

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
21.

222

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemohle
K025078 DE431310735313
22.

224

CAHIR OS POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub JABLONSKI
B: Zuchthof Zelichow
DE418180685309 105XG53
23.

100

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023063 DE418182536211
24.

195

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
25.

151

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
26.

189

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
27.

135

CAMILLA 139 HOL GER 2010 klacz gniwada F: Caretini / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
O:
B:
K026983 DE421000155210
28.

22

CANTUCCINI Holsztynska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoki
M: X
O: Ewa Rudzka
B: X
A A
29.

146

CAPITAL BEJ X POL 2011 Wałach kara F: X
M: X
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
12345
30.

130

CAPPUCINO HIPPICA OLD GER 2010 Ogier siwa F: Cancara / Cassini I
M: Cornute Girl / Cornute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K017303 DE418181685110
31.

24

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
32.

214

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
33.

131

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
34.

254

CARRERA G WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Cruzeiro L /
M: Tara / Cenzus
O: Mateusz Gargaś
B: Marian Juszczak
K020734 616007610090811
35.

49

CARTIE BVR OLD GER 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Capo Cassione / Cassini I
M: Noblesse / Levantos I
O: Victor Babenko
B: Niemcy
brak brak
36.

75

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
37.

220

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
38.

156

CASSILAND HOL POL 2012 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Leslaw Sarachman
B: -
Brak -
39.

157

CASTEL HOL POL 2014 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Leslaw Sarachman
B: -
Brak -
40.

102

CATHALEYA HIPPICA OS GAR 2010 klacz kasztanowata F: Cassini II/ Capitol I
M: Qua / Quidam De Revel
O:
B:
K022324 DE418181685010
41.

84

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
42.

39

CELANIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: 1
M: 1
O: T.Ochab
B: ,
1
43.

103

CENAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Lando
M: Celika
O: Jurkiewicz Jan
B: Jurkiewicz Jan
Brak
44.

23

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
45.

234

CENTROPLAST DINAR PZHK POL 2008 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: DIXI (M)/DIXAN (M)
O: PPH Centoplast Sp. z o.o.o
B: ARKADIUSZ HAMCZYK, MAZURY (POL)
POL009590280708 104LY18
46.

207

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
O: Dawid Górski
B: Gestuet Lewitz
K026371 DE418184074510
47.

18

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
48.

152

CHAFIR HAN PRI 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz
K014454 DE431319845508
49.

90

CHAMPION CHACCO BLUE X POL X Klacz bułana/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
50.

223

CHAPLAIN OLD POL 2012 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
O: Rafał Janota
B:
K022916 DE42100005312
51.

172

CHARLIE BOY X CHE X Wałach siwa/X F: X
M: X
O: Krzysztof Suski
B: X
Brak C
52.

229

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada F: Dunsany
M: Santal
O: Marek Kaźmierczak
B:
Brak
53.

210

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
54.

168

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: Meinolf Wieseler
K013840 DE441410105308
55.

85

CHRYSOS SR Z Zangersheide BEL 2009 Wałach siwa/170 F: Clinton I
M: Hella XVIII
O: Bogusław Czarkowski
B: Z
Brak Brak
56.

153

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: Bernhold Specht
K024220 DE441410733913
57.

127

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
58.

71

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
59.

201

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I
M: Cina Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175
60.

174

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
61.

226

COLUMBIA PZHK POL 2010 Mare Bay F: ULTIMO
M: CONTESSA/CORIANO Z
O: KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
616009510444310 105GM03
62.

158

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
O: Lesław Sarachman
B: Roland Nowee
K017010 DE421000513409
63.

184

CON QUESTA WLKP POL 2012 Klacz siwa/170 F: C
M: C
O: Konrad Rusinek
B: C
Brak Tak
64.

225

CONN RUBINA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia JABLONSKA
B: Ute Trost
DE421000085411 106BX31
65.

59

CONNERY HOL POL 2009 Wałach gniada F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
66.

167

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
O: Iwona Skrzypiec
B:
K025706 703001782138011 106BS98
67.

170

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
68.

190

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
69.

122

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
70.

160

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
O: Tomasz Mikołajczyk
B:
K010418 DE421000402006
71.

38

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
O: M.Kazmierczak
B: .
m
72.

50

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
O: Lesław Sarachman
B:
K017012 DE421000176009
73.

86

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
74.

81

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
75.

179

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
76.

43

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
O: Onyshchenko Oleksander
B:
brak 103DC20
77.

11

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
Brak 104cu62 104cu62
78.

124

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
O:
B:
K024054 616009680025813
79.

169

DALISTO KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
O: Władysław Sobocki
B: A. DIJKSTRA VAN BRUGGEN
K026655 528003000806839
80.

37

DAMA DE PIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: ,
O: M.Radomski
B: ,1
1
81.

55

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando / Heartbreaker
M: Dida / First des Terms
O:
B:
K022318 616009590085211
82.

238

DANTOS KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
O: Euforia Msciwoj Kiecon
B: H.B.C. STAL BV, BOIJL (NED)
528003000806018 104OQ43
83.

120

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
84.

213

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
85.

147

DIARADOS 7 SP POL 2012 Wałach gniada F: A
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: A
Brak
86.

79

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada F: Talent
M: Korys Despotka
O: Rafał Dymek
B: Frączek Jan
K018875
87.

164

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
K025492 25000113326638Y
88.

42

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
O: Karolina Pindur-Antosz
B: Katarzyna Niedźwiecka
K019558 616009610061810
89.

185

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
90.

150

DON QUIXOTE SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
91.

211

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
92.

205

DORINTE KWPN NED 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Calvaro
M: Stutbuch
O: Sylwester Kosiński
B: Gestuet Lewitz
brak 418180077508
93.

80

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
94.

233

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
95.

178

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K024160 528003200912846 104gy84
96.

58

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
97.

141

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
98.

64

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
99.

228

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
100.

145

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B: A.J.C. van Santvoort
K022388 528003200900496
101.

200

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
102.

154

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelaars
K020756 528003201008676 105DA94
103.

142

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
104.

73

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
105.

36

FENNA , POL 2010 Klacz gniada/170 F: 1
M: 1
O: N.czernik
B: 1
1 1
106.

63

FIOYALINE KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Gentle-S D'09
M: Ioyaline
O: Jacek Kowalak
B: Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V.
K020703 528003201012130
107.

252

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
528003201005939 105BK42
108.

230

FLASH BLUE B KWPN AFG 2010 Wałach gniada/168 cm F: Mr. Blue
M: Perla /Bruin
O: Klaudia Prymek
B: -
K024541
109.

241

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
110.

26

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
111.

208

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
112.

31

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
113.

121

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
114.

98

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
115.

82

GARDENIA . POL 2010 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.616007610018710
116.

247

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
528003201105487 105QQ17
117.

52

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
118.

20

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: Cottica II RV
O: Anna Cebulak
B: Stoeterij Renken
A A
119.

137

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
120.

155

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
121.

162

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
122.

87

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
123.

29

GRUPO PROM ANTRAX Z ZANG BEL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Jacek Hrabski
B: R. Harley
K023183 056015Z55803509 104FH61
124.

242

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
528003201104098 105NE08
125.

180

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
126.

91

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
127.

92

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
128.

251

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
KWPN 01.10926 POL40411
129.

93

HEARTCOR F KWPN POL 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
O:
B:
K021144 528003201200970 105PH39
130.

243

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
O: Anna Szary-Ziebicka
B: FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL)
07718 103TE66
131.

235

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
132.

255

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
133.

246

HINA-B KWPN NED 2012 Klacz gniada/170 F: zambezi
M: manhattan/burgraff
O: x
B: x
brak brak
134.

96

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz F: Analog
M: Hańcza
O: Marcin Jakubczyk
B: -
brak
135.

110

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
136.

140

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
137.

176

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
138.

177

INDURAN KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: DURANGO
M: TANGA
O: TANGELO
B: HOLANDIA
K026823 528003201304468
139.

94

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K024674 528003201301430 106BH73
140.

132

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
141.

181

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
O: Anna Kołodziej
B: J.van Elp
Brak 528003201300196
142.

161

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
O: Zbigniew Nurkowski
B:
K022995 528003201302866
143.

65

JAMESON KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata F: Arezzo
M: Dutch Diva/ Cardento
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025454
144.

30

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
145.

57

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
146.

53

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
147.

21

JODYSIENNE KWPN POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Arwasienne
O: Harold Renken
B: A. Veldman
A A
148.

95

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
K026624
149.

186

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado
M: C
O: Mariusz Micek
B: Niemcy
K025397 Tak
150.

183

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
151.

69

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
O: Magdalena Burda
B: --
K018652 POL007610233507
152.

17

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
153.

119

KOSMICZNY PRZYPADEK Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada/172 F: NN
M: Kopciuszek
O: Roman Panek
B: Jarosław Poręba
K014367 POL999670131904
154.

101

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
155.

198

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
156.

66

LA DAME BLANCHE L HOL POL 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I
M: A-Larika / Lagos
O: Grażyna Baehr
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
157.

67

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B:
K015422 POL009580227505 104UP80
158.

215

LACARO Mecklenburg POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Chayenne
O: .
B: .
brak .
159.

113

LADY -S Słowacka Gorącokrwista SVK 2005 Klacz gniada F: LADYS LOWER
M: SISI
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: BRAK
K016143 703001702142005
160.

32

LAUSSANNE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar
M: A
O: Natalia Koziarowska
B: A
1234
161.

206

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
162.

192

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
163.

62

LORENZO OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Linton
M: Gwecora
O: Przemysław Gorczowski
B: Gestuet Lewitz
Brak DE418181322808
164.

244

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Stowarzyszenie Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary
B: Marek Duszkiewicz
DE418182535811 105KR90
165.

197

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
166.

191

MAKSIMUS Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: VANDAMME
M: MELISA
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
167.

212

MERCEDES Małopolska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
O: Aleksandra Stańska
B: Dariusz Kotyra
Brak 616066660588510
168.

236

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
169.

34

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Dobel's Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
brak
170.

27

MONSUN SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Contact Me
M: Marinera
O: Anna Pietrzak
B: Gołaś Andrzej
K010773 103WQ62
171.

163

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
172.

199

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
173.

72

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
O: A. Cebulak
B: De Middelaer
K024926
174.

44

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
175.

41

OBORA'S INVITTE Aut Wb CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
O: Anna Szary
B: Johann Frischeis
K016754 121068308 104HB21
176.

51

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
O: Leslaw Sarachmann
B:
K023863 DE433330406210
177.

25

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
178.

175

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
179.

61

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
180.

209

PABLO _ POL 2004 Wałach skarogniada/168 F: PIK LABIONICS HANN
M: ONDRA/COR DE BRILLANT
O: Anna Michalak
B: GROTE, KARL (GER)
Brak DE433330321904
181.

133

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Piawa
O: Nina Milczarek
B: Aneta Ostrowska
K020801
182.

139

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
183.

232

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
184.

129

PREMIER CHOIX SF GER 2003 Klacz kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Joyeuse Des Bles / Vert Et Rouge
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K010833 FRA03783623Q 103GL67
185.

128

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: X
O: Joanna Tłuszcz
B: X
Brak X
186.

54

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
187.

14

QUICK CORDE K Z Zangersheide BEL 2009 Klacz gniada F: Quick Star
M: Vanity R
O: Ewa Gołąb
B: Klaver C
brak
188.

182

QUILANO RVL Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/170 F: QUINTENDER
M: CHELLANIE Z
O: HOLANDIA
B: HOLANDIA
K026830 056015Z55620412
189.

165

QUINCY . GER 2011 Ogier gniada F: Quaid
M: Hauptstutbuch
O: .
B: .
Brak
190.

256

QUISSINI HOL GER 2014 Ogier gniada F: Quidam De Revel /
M: Catolica / Cassini I
O: Andreas Kosicki
B: Andreas Kosicki
K025413 DE421000402514
191.

60

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
192.

136

REFLECTION Slo Wb SVN 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
193.

257

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
194.

116

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I
M: Replika
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
Brak
195.

237

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
196.

159

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
O: Lesław Sarachmann
B:
K023314 DE431316704312
197.

149

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
198.

83

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
O: natallia pauliuchenka
B: chomiak mieczysław
K022427 616 009 53 02990 09 616009530299009
199.

16

SEKRET M. POL 2001 Wałach siwa F: Baby Bid / Spectacular Bid
M: Selma / Irak
O: Renata Musiał-Niemiec
B: Roman Drabiński
K014329 616009670031201
200.

126

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
201.

99

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Lando
M: Setia
O: Jacek Borkiewicz
B: .
brak
202.

108

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
203.

123

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
204.

194

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
205.

68

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
O: Bronisława Biskup
B: Mirosław Loska
K026332 616 009 54 01036 13
206.

28

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Anna Pietrzak
B: Stanisław Weresinski
K021065 616009630203510
207.

240

SONNY BOY ,,M'' Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina
O: Józef Marciniak
B: Sonnhard u. Iris Hierse
K018678 DE433330462909
208.

148

STAKKATOL 7 X POL 2010 Wałach biała F: Stakkatol
M: A
O: Krzysztof Koziarowski
B: X
12345
209.

171

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
210.

19

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
211.

227

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Mare Chestnut F: TALOUBET K (KWPN)
M: VANILLA SKY (KWPN)/HORS LA LOI II (SF)
O: Marcin Pakula
B: C. T. Klaver
Z651706 104ZL40
212.

125

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
213.

106

TILEXA Z ZANG NED 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
214.

231

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
215.

187

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
216.

173

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: KS Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
217.

134

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
218.

196

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
219.

97

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
220.

114

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
221.

74

VITAMINE DW Z KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Va-Nite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
O: Aleksandra Cebulak
B: Stables DW
K024925 056015Z55847113
222.

105

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 POL009570256802 102TG16
223.

202

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
224.

250

WHOOPY BOY PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
616009690074711 106BL93
225.

143

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
226.

70

WINNING TAMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: .
M: .
O: Krystyna Stec
B: .
K010098
227.

193

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
228.

117

WPRAWKA TRAK POL 2008 klacz kasztanowata F: Esaul/Fort 59
M: Widawa/Hamlet Go
O:
B:
K014179 POL007600393908
229.

245

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
056015Z55626691 106BT23
230.

78

ZENDER KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Calvados / Uriel
M: Lorien / Goodwill
O: Paweł Derlatka
B:
K009946 5280030408450
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki KJ
35
800
SUM:
835.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
400
400
SUM:
800.00
Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
35
300
SUM:
335.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
80
100
SUM:
180.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
100
SUM:
100.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
70
50
100
SUM:
220.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
200
700
SUM:
900.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
20
700
SUM:
720.00
Głoskowski Andrzej Agro-Handel Śrem
20
SUM:
20.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
25
300
650
50
100
SUM:
1125.00
Górski Dawid WLKS Krakus
20
SUM:
20.00
Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
35
100
SUM:
135.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
200
250
300
3700
50
350
500
700
20
800
SUM:
6870.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
80
SUM:
80.00
Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
100
20
25
1100
SUM:
1245.00
Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
900
SUM:
900.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
20
25
200
SUM:
245.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
20
70
120
25
20
SUM:
255.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
220
SUM:
220.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
400
900
170
50
20
350
250
SUM:
2140.00
Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
300
SUM:
300.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
20
35
25
SUM:
80.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
500
SUM:
500.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
20
200
100
25
SUM:
345.00
Koziarowska Natalia Wlks krakus
400
3000
SUM:
3400.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
35
500
1800
SUM:
2335.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
1100
1200
SUM:
2300.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
35
150
35
20
SUM:
240.00
Kut Ewa UKJ Lalin
25
100
SUM:
125.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
80
650
700
1300
SUM:
2730.00
Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
1400
100
1200
SUM:
2700.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
300
SUM:
300.00
Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
20
SUM:
20.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
70
150
SUM:
220.00
Najdzionek Szymon WLKS Krakus
100
1200
SUM:
1300.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
400
70
700
1100
1300
70
35
2300
50
SUM:
6025.00
Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
50
375
100
310
SUM:
835.00
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
350
100
SUM:
450.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
250
600
400
SUM:
1250.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team
35
100
200
SUM:
335.00
Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
100
SUM:
100.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
200
SUM:
200.00
Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
300
600
SUM:
900.00
Skrobacz Olga Wlks Krakus
20
SUM:
20.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
200
1400
SUM:
1600.00
Sordyl Łukasz KJK FABREX
20
50
SUM:
70.00
Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
25
50
SUM:
75.00
Suska Juliana KS Euro Holding
50
35
100
250
SUM:
435.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
900
20
SUM:
920.00
Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
25
SUM:
25.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
100
50
400
300
SUM:
850.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
20
25
SUM:
45.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
500
SUM:
500.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
275
SUM:
275.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
50
400
SUM:
450.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
50
SUM:
50.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
650
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-02-23
41
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (61)
2019-02-22
9
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
5
2019-02-24
7
Bado Gabriela
Kielecki KJ
2019-02-22
14
35
2019-02-23
3
800
JAMESON (65)
2019-02-22
34
2019-02-22
2019-02-23
22
2019-02-23
32
2019-02-24
33
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-22
62
2019-02-23
5
400
2019-02-22
34
2019-02-23
2019-02-24
5
400
Biskup Paulina
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
24
2019-02-24
3
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (131)
2019-02-22
15
2019-02-22
2019-02-23
12
2019-02-23
2019-02-24
39
ISSOS (132)
2019-02-22
46
2019-02-23
26
2019-02-23
2019-02-24
21
Brańka-Borja Maria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-02-22
66
2019-02-23
34
2019-02-24
14
2019-02-22
34
2019-02-22
68
2019-02-23
17
2019-02-23
19
2019-02-24
16
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (69)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-24
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-02-22
12
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
15
2019-02-24
16
Bzowy Gabriela
BPK
KOKAINA (69)
2019-02-23
48
2019-02-22
53
2019-02-22
2019-02-23
2
2019-02-24
2
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-02-22
29
2019-02-23
16
2019-02-24
32
2019-02-22
25
2019-02-22
33
2019-02-23
28
2019-02-23
18
2019-02-24
13
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
FELINE (73)
2019-02-22
13
35
2019-02-23
35
2019-02-24
6
300
2019-02-22
13
2019-02-22
19
2019-02-23
19
2019-02-23
52
2019-02-24
4
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-02-22
6
80
2019-02-22
45
2019-02-23
44
2019-02-24
7
100
Cież Anna
BPK - MAL
2019-02-22
16
2019-02-22
20
2019-02-23
3
2019-02-23
57
2019-02-24
26
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-02-22
24
2019-02-23
9
2019-02-24
7
100
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-02-22
41
2019-02-22
20
2019-02-23
11
70
2019-02-24
13
50
2019-02-22
19
2019-02-22
8
100
2019-02-23
16
2019-02-24
12
Derlatka Kamila
Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
ZENDER (78)
2019-02-22
7
2019-02-23
49
Dymek Rafał
OJK Pegaz
DIXON (79)
2019-02-22
3
2019-02-23
42
2019-02-24
20
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
FRAPANT (208)
2019-02-22
6
200
2019-02-24
6
700
Gaczkowska Justyna
Royal Opole
COSIMA (81)
2019-02-22
2019-02-22
Gajewska Ida
KJ Zbrosławice
2019-02-22
47
2019-02-22
2019-02-23
20
2019-02-23
2019-02-24
18
Galocz Masza
JKS Czanki
SCYTIA (83)
2019-02-22
52
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
10
2019-02-24
11
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (196)
2019-02-22
75
2019-02-22
60
2019-02-23
14
2019-02-24
50
Gargaś Mateusz
St. KS KJK Szary Michałowice
CARRERA G (254)
2019-02-23
25
2019-02-23
12
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2019-02-22
25
20
2019-02-23
3
700
2019-02-24
41
2019-02-22
23
2019-02-23
17
2019-02-24
39
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
ISSOS (132)
2019-02-22
37
TOYOTA (134)
2019-02-22
31
2019-02-22
10
2019-02-23
45
2019-02-24
7
Głoskowski Andrzej
Agro-Handel Śrem
DUCATI (233)
2019-02-22
51
2019-02-22
2019-02-23
25
2019-02-24
19
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2019-02-22
42
2019-02-23
57
2019-02-24
40
HERCULES (235)
2019-02-22
48
2019-02-22
92
2019-02-23
56
2019-02-24
55
Głoskowski Andrzej
Agro-Handel Śrem
2019-02-22
24
20
2019-02-23
31
2019-02-24
16
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
COSIMA (81)
2019-02-23
2019-02-23
11
2019-02-24
6
2019-02-22
5
2019-02-22
31
2019-02-23
11
25
2019-02-23
46
2019-02-24
35
2019-02-22
70
2019-02-22
41
2019-02-23
5
300
2019-02-23
45
2019-02-24
2019-02-22
62
2019-02-23
13
2019-02-24
1
650
2019-02-22
12
2019-02-22
73
2019-02-23
7
50
2019-02-24
5
100
2019-02-23
24
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
2019-02-22
24
2019-02-22
95
2019-02-23
59
2019-02-23
64
2019-02-24
17
Gorczowski Przemysław
Ojk Barcice
LORENZO (62)
2019-02-22
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23
27
2019-02-24
28
Górski Dawid
WLKS Krakus
CHACCO G (207)
2019-02-22
39
2019-02-22
22
20
2019-02-23
30
2019-02-23
43
2019-02-24
27
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
ENRICO (228)
2019-02-22
74
2019-02-22
15
35
2019-02-23
6
100
2019-02-24
21
Grochowina Izabela
KJ Leśna Wola
ALLEGRO (138)
2019-02-23
2019-02-23
41
2019-02-24
27
CHEDOUSE (229)
2019-02-23
2019-02-23
14
2019-02-24
22
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
DANTE (55)
2019-02-22
54
2019-02-22
17
2019-02-23
43
AŻUR (56)
2019-02-22
25
2019-02-22
7
200
2019-02-23
4
250
2019-02-23
5
300
2019-02-24
1
3700
ANGELO (88)
2019-02-22
35
2019-02-22
49
2019-02-23
35
2019-02-23
35
2019-02-24
44
2019-02-22
30
2019-02-22
2019-02-23
2019-02-23