Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
3. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
4. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
5. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
6. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
7. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (J.)
O037883
8. Borowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2000 (MJ.)
O051799
9. Brychczyńska Alicja KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (J.)
O044624
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
12. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
13. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
14. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
17. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
18. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
O001204
19. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
20. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
21. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
22. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
23. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
24. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
25. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
26. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
27. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
28. Fragstein-Niemsdorff Karolina St. Podkowa w Moryniu
S
O001399
29. Fragstein-Niemsdorff Piotr St. Podkowa w Moryniu
S
O002202
30. Frąszczak Zofia JKS Moskit Kalisz
2002 (J.)
O040032
31. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
32. Graczyk Natalia WTK Hermanów
2002 (J.)
O041813
33. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
34. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
35. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
36. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
37. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
38. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
39. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
40. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
41. Janku Julia KJ Ranczo Kolata
2000 (MJ.)
O029215
42. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
43. Jęchorek Weronika OJK Michałówka
S
O052089
44. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
45. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
46. Kaczmarek Mikołaj KS Jumping Events
2003 (J.)
O033282
47. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
48. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
49. Kaniewska Maja St. Kraju jumping Team Sieraków Wlkp.,
1998 (MJ.)
O009716
50. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
51. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
52. Kicińska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O018672
53. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
54. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
55. Kmieciak Joanna SKJ Gronówka
S
O020888
56. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
57. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
58. Konieczna Roksana KJ Bachmat Pruszowice
S
O012984
59. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
60. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
61. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
62. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
63. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O047626
64. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
65. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
66. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
67. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
68. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
69. Kwiatkowska Paulina KJ Brzóska Sport Horses
S
O028471
70. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
71. Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno
S
O007105
72. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
73. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
74. Lis Amelia OJ Arkadia
2003 (J.)
O042801
75. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
76. Loba Otylia KJ Brzóska Sport Horses
2004 (JM.)
O049402
77. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
10005794
78. Łączkowska Natalia St. J Baborówko
2002 (J.)
O034366
79. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
80. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
81. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
82. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
83. Matławski Piotr bpk
S
O004153
84. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
85. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
86. Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem
S
O000419
87. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
88. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
89. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
90. Nawrot Julia Kj Agro-Handel
2005 (JM.)
O048117
91. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
92. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club Skrzynki
S
O037762
93. Orłowska Zofia bpk
2002 (J.)
O048118
94. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
95. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O043616
96. Pietkiewicz Alicja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O009188
97. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
10129296
98. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
99. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
100. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
101. Prudzienica Agnieszka KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O023378
102. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
103. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
104. Rogowski Waldemar KJ HEAA Turek
S
O000542
105. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
106. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
107. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
108. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
109. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
110. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
111. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
112. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
113. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (J.)
O043645
114. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
115. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
116. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
117. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
118. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
119. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
120. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
121. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
122. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
123. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
124. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
125. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
126. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
127. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
128. Szymankiewicz Adam KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O045111
129. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
130. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
131. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
132. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O045645
133. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
134. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O053084
135. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
136. Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
137. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
138. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
O044554
139. Witkowska Katarzyna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O004587
140. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
141. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
142. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
143. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
144. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
145. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
146. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

161

ACANTUS DELLA CACCIA HOL GER 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado / Acord II
M: Intasia / Cantus
O: Marcin Wypchło
B: Michael Heinze
K026230 DE421000078001
2.

164

AISZA TS POL 2006 Klacz gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Wachowicz
B: brak
K027536 616999610317506
3.

140

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: KS IDMAR
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
4.

158

ALOUBETTE OS POL 2006 Klacz kasztanowata/166 F: Armitage / Argentinus
M: Leonie / Baloubet Du Rouet
O: Marcin Wypchło
B: Gestuet Lewitz
K021087 DE418180147706
5.

207

AMARU L HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B:
K021006 DE421000193312
6.

209

ANGARA L HAN GER 2013 Klacz kasztanowata F: Christian / Cartani
M: Charlotte / Check In
O: Wiktor Szała
B:
K024678 DE431310568813
7.

220

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/165 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: PPHU Wieszczyczyn Sp. z o.o.
B:
K022790 DE441411005913
8.

226

ANJO AES IRL 2010 Wałach gniada/175 F: Corea /
M: Anjo Forn /
O: Karolina Kasner
B: Patricia McKinney
brak 826002100022503
9.

121

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: A. M.
K022922 DE421000272108
10.

176

ANNCHEN BAW AFG 2006 Klacz gniada F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
O: Maciej Lehmann
B:
K012090 DE481810213706
11.

152

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher /
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
12.

279

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
13.

298

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
14.

274

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
15.

201

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
O: Jan Ludwiczak
B:
K026959 DE431312305615
16.

182

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
17.

93

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Black Jack /
M: Avilell S / Grand De La Cour
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616009520041814
18.

159

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O: Marcin Wypchło
B:
K026277 5280030607377
19.

191

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Moravia / Monsieur
M: Britanika / Aprizzo
O: Jan Mossakowski
B: Roman Drabiński
K014839 POL009670052407
20.

249

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
21.

15

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
22.

85

BAWARCZYK SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Machandel / Mandant
M: Bogdanka / Polonus
O: Zuzanna Ostańska
B: Jerzy Leszczyński
K016025 POL007520013706
23.

259

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K019760 616007610060110
24.

119

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
O: Zofia Orłowska
B: Jan Ludwiczak
K027535 616007610020812
25.

264

BOLERO DUE KUC POL 2011 Wałach gniada/147 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Maciej Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
26.

295

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
27.

107

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
28.

166

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
29.

254

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
30.

255

CAISAR SM SP POL 2015 Ogier siwa/171 F: Diacontinus /
M: Clini 15
O: Piotr Fragstein
B: Ferdynand Szczepaniak
K027155 616009520077315
31.

272

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
O: Wojciech Kasperski / Jakub Krzyżosiak
B: Waldemar i Wojciech Kasperscy
K020476 DE421000691811
32.

126

CAMBEL I G SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911
33.

225

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvados Z / Chellano Z
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Karolina Kasner
B: Stanislaw Szurik
K024908 616009520030611
34.

251

CARAVELL Niem. Sportowa POL 2013 Wałach siwa F: Calidrio / Calido
M: Bandera / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023411 DE456570256213
35.

52

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
36.

311

CARO'S ELS KWPN NED 2007 Klacz siwa/169 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
O: Hubert Kierznowski
B:
K018342 528003000706428
37.

46

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
38.

71

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
39.

92

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
40.

316

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
41.

155

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Corenda / Carano
O: Artem Abaimov
B: Kevin Reydams Equinex
K027539 056015Z55641315
42.

253

CASIUS HOL POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Caleo /
M: Viola / Cassini II
O: SK.Bielin
B: SK.Belin
K027134 456560485615
43.

9

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022052 DE418180065908
44.

312

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
O:
B:
K027615 DE473730357410
45.

80

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
46.

136

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
47.

127

CENT I G. SP POL 2013 Ogier siwa F: Cros / Chambertin
M: Contessa I G / Turbud Quirinus
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K024970 616009640005813
48.

248

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa / Escudo I
O: Jan Pobierowski
B:
K026945 DE431310367313
49.

315

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
50.

240

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
51.

291

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
52.

83

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
53.

222

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Chetlag / Cellestial
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
K027141 DE421000152812
54.

54

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
55.

314

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305
56.

257

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
O: Maciej Gołąbek
B: E. Schep
K015285 Z531007
57.

111

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
58.

77

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B:
K010740 DE421000209804
59.

105

CILIAN II HOL GER 2005 Wałach siwa/168 F: Clearway / Capitol I
M: Eldorado / Corrado I
O:
B:
K027401 DE421000176205
60.

145

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
O:
B:
K026518 616009610209612
61.

271

CIRA W Niem. Sport. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
O: Piotr Stronczyński
B: Herbert Weissing
K012921 DE410103210405
62.

10

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K010692 5280030410512 102ZS63
63.

227

CLARITY QUEEN LSH HOL POL 2015 Klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: The Queen / Quintero
O: Joanna Lehmann
B: Lehmann Sport Horses
K027246 DE421000407315
64.

146

CLEARCHIN VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2013 Wałach siwa/171 F: Clearway / Capitol I
M: Clearway / Capitol I
O: Emilia Dołkowska
B: Spronken BVBA
K027417 056015Z55825513
65.

14

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B:
K026275 DE418181112111
66.

307

CLINT PLEASURE HOL AFG 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
O: Joanna Lehmann
B:
K020754 DE421000134709
67.

76

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/166 F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018773 DE441411351909
68.

235

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
K026676 250001 12153371N
69.

263

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K024483 DE441410882613
70.

203

COCOLITA L OLD GER 2015 Klacz ciemnogniada/163 F: Coupe Decoeur / Calido
M: V-Cantura / Canturo
O: Jan Ludwiczak
B:
K026960 DE418182536615
71.

143

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
72.

74

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
73.

129

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 Wałach gniada F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
O: Artur Gołaś
B:
K027422 DE421000059614
74.

131

CON CASSONE WESTF GER 2014 Ogier siwa F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Comtess / Counter
O: Jerzy Cerba
B: Otto Schroder
K024659 DE441410125014
75.

132

CON CHIBO OLD GER 2013 Wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / Lami
O: Jerzy Cerba
B: Heiko Roesler
K024658 DE418181100313
76.

125

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K021094 POL616009640028911
77.

135

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
K016793 DE421000248909
78.

154

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
O: Marek Perz
B:
K025341 DE421000141214
79.

250

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
80.

5

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312
81.

192

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Literat / Czandor
M: Call Girl / Turbud Quirinus
O: Marcin Polcyn
B: Ryszard Gardyjas
K024055 616009680025913
82.

301

CUBAL SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Liberatto P / Corofini
M: Corina / Lumpi
O: Mirosław Frąszczak
B: Mariusz Koryciak
K025203 616009610022214
83.

216

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
84.

286

CZUDYNO DE REM Z ZANG GER 2008 Wałach siwa/169 F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
O: Patrycja Uberhan
B: Zangershaide
K018191 25000108116511E
85.

186

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
86.

218

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
87.

287

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
88.

123

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
89.

18

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
90.

113

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar /
M: Dębogóra / Nible
O: Joanna Kmieciak
B: SK Iwno
K021136 616006610207510
91.

289

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474
92.

242

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada/168 F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Filip Skzyczyński i Patryk Skrzyczyński
B:
K006097 POL009670004101
93.

290

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
94.

258

DUNKA HAN DNK 2008 Klacz ciemnogniada F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Dorina / Don Juan
O: Elżbieta Greser
B:
K015833 DE431319641408
95.

230

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk: F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
96.

260

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
97.

234

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
98.

82

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
99.

88

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elżbieta Mallert
K015442 DE441411981408
100.

210

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
101.

197

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
102.

296

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
103.

115

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
104.

317

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
105.

151

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fuzja / Contas
O: Gabriel Waszkiewicz
B: SK Iwno
K020654 616009610059612
106.

110

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
107.

320

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
108.

219

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
109.

198

G KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
O:
B:
K026538 528210002637888
110.

165

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
111.

51

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
112.

205

GAUDI L HOL GER 2013 Wałach siwa/167 F: Cayado / Clearway
M: Zita VIII / Canto
O: Jan Ludwiczak
B:
K022796 DE421000047413
113.

275

GEORGIA OLD POL 2014 Klacz gniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Małgorzata i Tomasz Siegiej
brak
114.

217

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Gejsza /
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 616007610115511
115.

162

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
116.

120

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL POL 2011 Klacz gniada F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
O:
B:
K025253 528008110082611
117.

256

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
O: Sławomir Stoiński
B: Agata Adrianowska
K027584 616009600157912
118.

322

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
119.

117

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
120.

65

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
121.

278

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
122.

199

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
O: Paulina Kwiatkowska
B:
K017711 616009610059310
123.

36

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Jan Zybała
B: Kazimierz Bartkowiak
K018794 POL009610038508
124.

305

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
125.

63

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
O:
B:
K026725 528003201201361
126.

53

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
127.

81

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
O: Katarzyna Grzęda
B: Artur Kiempa
K015534 POL009530108208
128.

59

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
O: Lidia Doczekalska
B: Mirosław Czapka
K022096 POL007520055506
129.

84

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
130.

64

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
131.

86

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
132.

13

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
O: Leszek Gramza
B:
K026999 528003201207530
133.

150

IMPERO SP POL 2007 Wałach siwa F: Denar / Caletto'son
M: Iskra / Moran
O: Otylia Loba
B: Łukasz Litke
K019040 POL009610017707
134.

177

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bernadeta Szeląg
B:
K022474 DE433332154009
135.

134

INTI L HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Urania XII / Quintero
O: Jerzy Cerba
B: Henrike Feldhaus
K021421 DE421000193112
136.

244

INTURIDO KWPN NED 2013 Ogier gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Bailey / Verdi
O: Marzena Falarz
B:
K024010 528003201305488
137.

238

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B:
K020727 616009660601109
138.

297

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
O: Klaudia Kostrzewska
B: E. Schep
K026000 528003201305764
139.

189

JAMINKA P KWPN NED 2014 Klacz gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
O:
B:
K026234 528003201402787
140.

206

JESSIE JAMES D.V. KWPN NED 2014 Klacz gniada/168 F: Zirocco Blue VDL / Mr Blue
M: Untouchable / Lux
O: Jan Ludwiczak
B:
K027239 528003201403540
141.

67

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
O:
B:
K026724 528003201503108
142.

66

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
143.

29

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
144.

34

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball
M: Jamajka
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
145.

270

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach kara/167 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
O: Robert Ratajczak
B: Enschot Berkel
K025617 528003201402754
146.

243

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: SK Strzegom
K021135 POL970000003922
147.

246

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
148.

267

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
O: Sławomira Połczyńska
B: Małgorzata Rybka-Ciurzyńska
K027211 POL007530131203
149.

169

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
150.

283

KADENCJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Czardasz / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Kornela
O: Mieszko Dąbrowski
B: Piotr Przybylak
brak
151.

193

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Cassilio / Cassini I
M: Kolina / Kolibri
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
152.

221

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
153.

108

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo /
M: Kasjopea /
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
brak
154.

188

KENTUCKY VDL KWPN NED 2015 Ogier gniada F: Crespo VDL /
M: nn / nn
O: Joanna Matyla
B:
brak
155.

184

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
O: Paweł Augustyniak
B: Jan Borzym
K026840 616009640012611
156.

252

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
157.

32

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
158.

172

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada/180 F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
159.

202

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Ufonia / Contender
O: Jan Ludwiczak
B: Holandia
K026962 528003201508259
160.

75

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
161.

98

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
162.

133

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
163.

304

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
164.

185

LAJOSZ I SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Rotmistrz /
M: Landfee I / Landcolt B
O: Alicja Pietkiewicz
B: Franciszek Spytek
K016783 POL009610108908
165.

233

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
166.

309

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
167.

69

LANDARCO HOL POL 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
168.

122

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
O: Grzegorz Komin
B: Grzegorz Komin
K026149 616009610177214
169.

160

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708
170.

100

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
171.

91

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
172.

94

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
173.

313

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
O: Wiktor Szała
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016428 616009510445310
174.

303

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B: Jiri Kotyza
K011082 203011994675805
175.

174

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
O: Joanna Lehmann
B:
K020887 616013660027212
176.

163

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: Marcin Wypchło
B: SK nad Wigrami
K022578 616009510252313
177.

326

LIGA SP POL 2014 gniada F: Santos / Guidam
M: Leda / Edminton
O:
B:
K026927 616009682007214
178.

103

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
179.

6

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz gniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
180.

3

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
181.

148

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata/167 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
182.

319

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
183.

247

LIVERPOOL Niem.sport GER 2014 Wałach siwa/168 F: Lyjanero / Landos
M: Championes M / Champion Du Lys
O: Tadeusz Skrzyczyński
B:
K024880 DE481810052414
184.

318

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
185.

109

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
186.

90

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
187.

58

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
188.

282

ŁAŃCUT TS POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
O: Roman Sobkowiak
B: SK Mieczownica
K026459 616999610069713
189.

224

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
190.

208

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
191.

124

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet/ Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
192.

310

MISS CARERA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Corrado Son /
M: Miss Condina /
O: Szymon Stasiak
B:
brak
193.

195

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
194.

183

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
195.

12

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B:
K021788 DE421000087312
196.

167

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
O: Malgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
197.

68

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473
198.

190

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
199.

196

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
200.

187

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
201.

261

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
202.

153

ORCHIDEA KG WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Concreto /
M: Orli Baja KG / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
O: Zbigniew Koczorowski
B: Grzegorz Komin
K026002 616007610147611
203.

179

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion /
M: Oriona / Turnus Quirinus
O: Anna Śmiałowska
B:
K024904 616013640030713
204.

60

ORLANDO B SP POL 2011 Gleiding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
205.

299

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
206.

302

OTELLO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Sokrates / Corrado I
M: Oliwia / Floren
O: Jan Kociemba
B: Jan Kociemba
K024154 616009610030912
207.

237

PANONIA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Pengo / Hipovit
M: Jagoda / nn
O: Maciej Nawrot
B: Maciej Nawrot
K026792 616009610202910
208.

215

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
O: SK Racot
B: SK Racot
K025268 616007610074914
209.

232

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
210.

95

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Tadeusz Miś
K023493 616009610128212
211.

87

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
212.

128

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K024974 616009640031314
213.

106

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009
214.

325

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
215.

144

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
216.

245

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada/168 F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K023777 DE431319616913
217.

70

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
218.

280

QUIMBUS LSH HOL POL 2014 Klacz gniada/168 F: Limbus / Landgraf I
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Joanna Lehmann
B: Lehmann Sport Horses
K027612 DE421000417414
219.

170

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
220.

16

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
221.

175

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Catoki / Cambridge
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Joanna Lehmann
B:
K014686 DE421000244108
222.

308

QVIVER SP POL 2010 Wałach gniada/185 F: Quidam De Revel /
M: Carnaby /
O: Matek Strzyż
B: Gmma Hichgal Philips Quasinton
brak DE455678115610
223.

269

RAPID WLKP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cariano's Ass / Coriano Z
M: Rapsodia / Tjungske
O: Marta Moks / Waldemar Rogowski
B: SK Racot
K027226 616007610075014
224.

156

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
225.

8

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
226.

138

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
O: Edmund Idkowiak
B: Edmund Idkowiak
K006064 KWPN9806826 9806826
227.

142

ROMEO DES VAUX SF FRA 2013 Ogier kasztanowata F: Qredo De Paulstra / Galoubet A
M: Gloria Des Vaux / Quidam De Revel
O: Katarzyna Szun i Borys Kramer
B: Georges & Marie - Therese Lepetit
K010593 SF05007649C
228.

78

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Rosa Fama / Fanimo
B:
K012388 POL009670142607
229.

149

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
230.

2

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
231.

73

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B:
K024425 DE421000117513
232.

273

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
233.

323

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
234.

229

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Krzysztof Ludwiczak
K027533 K027533
235.

200

SAVOY L HOL GER 2014 Wałach siwa F: Connor / Cassal
M: Sandra III / Calido I
O: Jan Ludwiczak
B:
K025993 DE421000032914
236.

239

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B:
K020728 DE431312326104 104QV91
237.

61

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
238.

231

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
239.

137

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
O: Magdalena Brychczyńska
B:
K025809 616007610160712
240.

118

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
241.

214

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
O: SK Racot
B: SK Racot
K026618 616009610075214
242.

56

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
243.

285

SYBILIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady /
O: Dominik Ast
B: Sylwester Kosiński
brak
244.

79

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813 POL009690058506 104LP94
245.

268

TALMET SP POL 2006 Wałach gniada/167 F: Emetyt / Kwartet
M: Tala / Druh
O: Ewa Graczyk
B: Izabela Luty-Szpoton
K021314 POL009590059506
246.

45

TAMAGOTCHI L Niem. Sport. GER 2014 Wałach gniada/168 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Kalahari / Kingston
O: Jan Ludwiczak
B:
K027236 DE45660604714
247.

168

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
248.

262

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
249.

141

TILEXA Z ZANG NED 2007 Mare bay/- F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
250.

89

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
251.

17

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
252.

116

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B:
K018495 056015Z55847809
253.

204

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
254.

181

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
255.

288

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
O: Eryk Urbaniak
B:
K026659 DE431314500809
256.

114

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
O: Dawid Wojciechowski
B: Krzysztof Krzysztof
K026380 616009580407114
257.

99

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
258.

139

VALMONT FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa/170 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Futera
B: Jan Novotny
brak
259.

104

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
260.

211

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509
261.

72

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
262.

102

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
O: Katarzyna Woźniak
B: Jacek Dudek
K021571 616007530217911
263.

241

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
O: Weronika Jęchorek
B: SK Racot
K027238 616009610074114
264.

223

WEKTOR K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino / Landgraf I
M: Wega / Duntron
O: Roksana Konieczna
B: Marek Kubacki
K014714 POL009611093904
265.

178

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
266.

194

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
267.

228

ZATOKI LSH HOL POL 2013 Klacz gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K024878 DE421000048013
268.

147

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
K027231 616009610044714
269.

300

ZIG ZAC HOL GER 2012 Wałach gniada/163 F: Uriko / Untouchable
M: Zauberei I / Casall
O: Agnieszka Prudzienica
B: Verband der Zuchter des Holsteiner Pferdes
K024899 DE421000403412
Rider Club
Competition
Prize
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
500
250
2000
600
SUM:
3350.00
Celmerowska Alina KJ Michałówka
50
SUM:
50.00
Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
50
SUM:
50.00
Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
100
50
SUM:
150.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
1000
1000
SUM:
2300.00
Janku Julia KJ Ranczo Kolata
500
SUM:
500.00
Kaniewska Maja St. Kraju jumping Team Sieraków Wlkp.,
50
SUM:
50.00
Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
700
SUM:
700.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
400
50
SUM:
450.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
800
150
300
SUM:
1250.00
Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
250
SUM:
250.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
200
600
1500
SUM:
2300.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
100
100
100
SUM:
300.00
Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
50
500
100
100
SUM:
750.00
Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
250
SUM:
250.00
Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
500
SUM:
500.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
400
SUM:
400.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
200
200
SUM:
400.00
Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
50
SUM:
50.00
Sawicki Norbert St. J Pro Eques
150
350
SUM:
500.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
50
SUM:
150.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
600
800
SUM:
1400.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
200
SUM:
200.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Trynka Renata St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
50
SUM:
50.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
350
200
50
800
100
600
300
SUM:
2400.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
300
200
300
100
100
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-30
49
2019-04-30
1
2019-05-01
53
2019-05-01
33
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (86)
2019-04-30
2019-04-30
93
2019-05-01
18
2019-05-01
66
PIONIER (87)
2019-04-30
1
2019-04-30
76
2019-05-01
53
2019-04-30
2019-05-01
1
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (290)
2019-04-30
1
2019-04-30
37
2019-05-01
33
2019-05-01
29
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
2019-04-30
49
2019-04-30
62
2019-05-01
26
2019-05-01
1
CON CHIBO (132)
2019-04-30
43
2019-04-30
47
2019-05-01
77
2019-05-01
50
2019-04-30
70
2019-05-01
27
INTI L (134)
2019-04-30
24
2019-05-01
18
2019-04-30
25
2019-05-01
29
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SYBILIA (285)
2019-05-01
33
2019-05-01
53
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (184)
2019-05-01
69
2019-05-01
26
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
JUBILATKA (267)
2019-04-30
1
2019-04-30
Borowiak Wiktoria
KJ Brzóska Sport Horses
2019-04-30
49
2019-05-01
33
Brychczyńska Alicja
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
SING (137)
2019-04-30
2019-04-30
1
2019-05-01
38
2019-05-01
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2019-04-30
46
2019-04-30
11
2019-05-01
3
500
HEROS (53)
2019-04-30
41
2019-04-30
27
2019-05-01
14
2019-04-30
3
250
2019-04-30
14
2019-05-01
11
2019-04-30
21
2019-05-01
1
2000
2019-04-30
53
2019-04-30
2019-05-01
2
600
2019-05-01
35
2019-04-30
10
2019-05-01
11
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-04-30
13
2019-04-30
94
2019-04-30
6
50
2019-04-30
59
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-04-30
93
2019-04-30
72
2019-05-01
82
2019-05-01
29
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CHABLIS (248)
2019-04-30
18
2019-04-30
89
BARCELONA (249)
2019-04-30
25
2019-04-30
29
2019-04-30
87
2019-04-30
85
2019-04-30
97
2019-04-30
1
2019-04-30
25
2019-04-30
15
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
2019-04-30
14
2019-04-30
2019-04-30
2019-04-30
2019-05-01
2019-05-01
27
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2019-05-01
50
2019-05-01
76
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (104)
2019-04-30
31
2019-04-30
2019-05-01
42
2019-05-01
25
CILIAN II (105)
2019-04-30
36
2019-05-01
48
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (296)
2019-04-30
18
2019-04-30
55
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
ŁAŃCUT (282)
2019-05-01
34
2019-05-01
53
KADENCJA (283)
2019-05-01
26
2019-05-01
26
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (221)
2019-05-01
38
2019-05-01
29
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (136)
2019-04-30
77
2019-05-01
2019-04-30
2019-05-01
64
Doczekalska Lidia
KJ Stajnia z Kopytem
HILTON (59)
2019-04-30
76
2019-04-30
82
2019-05-01
59
2019-05-01
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-04-30
83
2019-04-30
89
KATALEYA (108)
2019-04-30
1
2019-04-30
1
LORDANA K (109)
2019-05-01
68
2019-05-01
31
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
2019-04-30
9
2019-04-30
63
2019-05-01
8
50
2019-05-01
23
SELENA (61)
2019-04-30
58
2019-04-30
29
2019-05-01
53
2019-05-01
42
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
SATILIO (229)
2019-04-30
49
2019-04-30
1
2019-05-01
64
2019-05-01
33
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
BENEFIS (259)
2019-04-30
13
2019-04-30
2019-04-30
29
TICOS L (262)
2019-04-30
81
COBREY F (263)
2019-04-30
92
2019-04-30
74
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
JESTLI (67)
2019-04-30
9
2019-04-30
22
2019-05-01
16
2019-05-01
56
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2019-04-30
22
2019-04-30
2019-05-01
81
Fragstein-Niemsdorff Karolina
St. Podkowa w Moryniu
BROOKLIN (254)
2019-04-30
2019-05-01
1
2019-05-01
26
Fragstein-Niemsdorff Piotr
St. Podkowa w Moryniu
CARAVELL (251)
2019-04-30
41
2019-04-30
57
2019-05-01
45
2019-05-01
73
KREMONA (252)
2019-04-30
56
2019-04-30
67
2019-05-01
21
CASIUS (253)
2019-04-30
1
2019-04-30
1
2019-05-01
33
2019-05-01
33
BROOKLIN (254)
2019-04-30
1
CAISAR SM (255)
2019-04-30
1
2019-04-30
1
2019-05-01
1
2019-05-01
36
Frąszczak Zofia
JKS Moskit Kalisz
CUBAL (301)
2019-05-01
33
2019-05-01
1
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-04-30
1
2019-04-30
19
2019-05-01
30
2019-05-01
1
Graczyk Natalia
WTK Hermanów
TALMET (268)
2019-04-30
1
2019-04-30
49
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2019-04-30
58
2019-04-30
1
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-04-30
1
2019-04-30
77
2019-05-01
1
2019-05-01
33
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-04-30
38
2019-04-30
88
2019-05-01
26
2019-05-01
28
2019-04-30
44
2019-05-01
53
2019-05-01
38
2019-04-30
90
2019-05-01
61
TOSCA L (17)
2019-04-30
40
2019-05-01
48
2019-04-30
48
2019-04-30
29
2019-05-01
9
2019-05-01
33
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (194)
2019-04-30
88
2019-04-30
61
2019-05-01
21
2019-05-01
49
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2019-04-30
2019-04-30
98
2019-05-01
62
2019-04-30
2019-04-30
33
2019-05-01
60
ALHAMBRA (140)
2019-04-30
1
2019-04-30
71
2019-05-01
1
2019-05-01
76
TILEXA Z (141)
2019-04-30
49
2019-04-30
1
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-30
6
2019-04-30
95
2019-05-01
26
2019-04-30
28
2019-04-30
44
2019-05-01
47
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (181)
2019-04-30
5
100
2019-04-30
79
2019-05-01
7
50
2019-05-01
43
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (182)
2019-04-30
3
300
2019-04-30
10
2019-05-01
1
1000
2019-05-01
3
1000
MOSSA (183)
2019-04-30
68
2019-04-30
69
2019-05-01
11
2019-05-01
37
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (234)
2019-05-01
1