Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Majówka z koniem ZR i ZT Poznań
Poznań, 11-12 maja 2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bobkowicz Maja St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
5. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
6. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
7. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
8. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
9. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
10. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
11. Cieślawska Agata bpk
1998 (MJ.)
brak
12. Ciołek Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
13. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
14. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
15. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
16. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
17. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
18. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
19. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
20. Ellman Natalia bpk
2008 (Mł.)
brak
21. Ellman Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
22. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
23. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
24. Gałka Anna bpk
S
brak
25. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
26. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
27. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
28. Goszczyński Adam bpk
2011 (Mł.)
brak
29. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
30. Goszczyński Tomasz bpk
2013 (Mł.)
brak
31. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
32. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
33. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
34. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
35. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
36. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events Poznań
2004 (JM.)
O042012
37. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
38. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
39. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
40. Kanikowski Nataniel KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
41. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
42. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
43. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
44. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (MJ.)
brak
45. Kempa Aleksandra St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
46. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
47. Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
S
O004924
48. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
49. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
50. Kluza Anna-Maria LKS Cwał Poznań
S
brak
51. Kłyszyńska Oliwia bpk
2011 (Mł.)
brak
52. Kołodziej Paulina KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
brak
53. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
54. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
55. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
56. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
57. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
58. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
59. Kulesza Lilka KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
Brak
60. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
61. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
62. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
2000 (MJ.)
brak
63. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
64. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
O053973
65. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
brak
66. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
67. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
68. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
69. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
70. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
71. Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin
S
O009840
72. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
73. Niedziela Agnieszka bpk
2006 (JM.)
brak
74. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
75. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
76. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
77. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
78. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
79. Pankowska Karina KJ Kamionki
2002 (J.)
brak
80. Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
81. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
82. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
83. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
84. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
85. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
86. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
87. Ptak Julia bpk
2004 (JM.)
brak
88. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
89. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
90. Robak Aleksandra brak
S
O044627
91. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
92. Rybczyńska Olga St. KJ Stajnia Adamus
2003 (J.)
brak
93. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
94. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
95. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
96. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
97. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
98. Siwińska Weronika bpk
S
O024870
99. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
100. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
101. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
102. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
103. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
104. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
105. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
106. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
107. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
108. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
109. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
110. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (J.)
O045645
111. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
112. Tupikowska Joanna JUKS Abakus Kaczyna
S
O050165
113. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
114. Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
115. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
116. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
117. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
118. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
119. Zaremba Martyna bpk
2006 (JM.)
brak
brak
120. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
121. Zwolińska Michalina bpk
S
O011450
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

192

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

98

ALTEA TS POL 2010 Klacz skarogniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 616999610263410
4.

162

AMELIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Larron
M: Anna-shila
O: Tomasz Rybczyński
B: Kazimierz Bartkowiak
Brak
5.

26

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
6.

65

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
7.

79

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
8.

20

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 POL999660778204
9.

51

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
10.

34

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
11.

182

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada/- F: Cheff Supreme / Chief's Crown
M: Barda / Sambór
O: Joanna Tupikowska
B: SK Racot
K026351 POL007610099406
12.

15

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
13.

18

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
14.

154

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L /
M: Barbi /
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616007610167213
15.

59

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
16.

116

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara/165 F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
17.

37

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
18.

164

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dariusz Kempa
B: Dariusz Kempa
brak -
19.

52

BOROWIK Konik Polski POL 2010 Wałach inna/mk:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paweł Byndas
B: -
brak POL999661207504
20.

17

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
21.

165

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kornelia Nagla
B: Kornelia Nagla
K020442
22.

213

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
23.

140

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
24.

13

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
25.

5

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
26.

127

CARO'S ELS KWPN NED 2007 Klacz siwa/169 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
O: Hubert Kierznowski
B:
K018342 528003000706428
27.

145

CARTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Castino / Cassini II
M: Cartana D'Hotot / Cartano
O: Rafał Kiernikowski
B: Bartłomiej Skiba
K024917 616009610128714
28.

81

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Tarion / Lansing
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Christiane Kuhn
K022855 DE418182532912
29.

57

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
30.

100

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
31.

138

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
32.

120

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
O: -
B: -
K027615 DE473730357410
33.

28

CERVANTES W SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chałtura /
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
brak 616009680033011
34.

38

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
O: Elżbieta Greser
B:
K026763 DE431311401515
35.

172

CHACCO Z HOL POL 2013 Ogier gniada/170 F: Centurion /
M: Toskana IV /
O: Rafał Kozłowski
B: Peters Timm
K024931 -
36.

56

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
37.

85

CINAMON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Przybylski
B:
K018638 616999610274010
38.

109

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B:
brak
39.

215

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
40.

117

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
O: Dajana Pawlicka
B: .
K021921 DE431310077413
41.

123

COMTA HAN GER 2014 klacz gniada F: Comte / Contendro
M: Suerte / Stalypso
O:
B:
K027554 DE431314406814
42.

71

CON CHIBO OLD GER 2013 Wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / Lami
O: Jerzy Cerba
B: Heiko Roesler
K024658 DE418181100313
43.

45

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
O: Aleksandra Robak
B: Klaus Below
K027418 DE431316678310
44.

87

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure /
M: Alina /
O: Hagen Ridzkowski
B: Dieter Wernicke
brak DE418181019509
45.

68

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
K016793 DE421000248909
46.

122

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
O: Marek Perz
B:
K025341 DE421000141214
47.

6

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
O: Edward Suszek, Dorota Cwalina
B: Edward Suszek
K014295 POL009610184508
48.

91

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
K026652 DE441410859613
49.

21

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
50.

44

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
51.

67

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
52.

212

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
53.

82

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosław Sekuła
K024615 DE418180174011
54.

83

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne /
O: Lidia Kozłowska
B:
brak
55.

106

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
O: Ograbek Krystian
B: Ograbek Krystian
brak 616007610160913
56.

72

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
57.

39

DUNKA HAN DNK 2008 Klacz ciemnogniada F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Dorina / Don Juan
O: Elżbieta Greser
B:
K015833 DE431319641408
58.

225

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
59.

115

ELGRAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Azarro / Acord II
M: Elipsa / Royal Court
O: Aleksandra Mikosza
B: Bolesław Jędraszko
K015411 POL009640027108
60.

48

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
61.

222

EQUES XIER KWPN NLD 2009 Wałach gniada/164 F: Amadeus / Guidam
M: Bamirha Xier / Emilion
O: Szymon Byndas
B:
K021563 528003200905930
62.

50

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
O: Anna Gałka
B: Waldemar Kubicki
brak 616007591087713
63.

151

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
64.

150

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
65.

173

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K027172 826002140873718
66.

141

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
67.

202

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
68.

73

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K007293 528009041111799
69.

101

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
70.

14

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
71.

16

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
72.

119

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
73.

198

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/- F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B: -
K019765 528003201003444
74.

156

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
75.

163

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
K023312 616009590011209
76.

158

G KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
O:
B:
K026538 528210002637888
77.

190

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
78.

126

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B:
K020233 528003201110280
79.

103

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
80.

197

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
81.

118

GRANADA WLKP. POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Colox Cup / Con Capitol
O: -
B: -
K016467 616007600284110
82.

144

GRETA HOL POL 2013 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: R-Cascaya / Calato
O: Rafał Kiernikowski
B: Kwiron Juszczak
K024932 DE421000567713
83.

211

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
O: Martina Romagnoli
B: Meksyk
K025198 0201826
84.

69

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
85.

200

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
O:
B:
K026725 528003201201361
86.

25

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
87.

137

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos / Gepard
M: Hawana /
O:
B:
brak 616013610201410
88.

58

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
89.

188

HIJA LISA DADERO KWPN NED 2012 Klacz siwa/170 F: Lucky Boy /
M: Monaliza /
O: -
B: -
brak -
90.

199

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
91.

152

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
92.

62

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc: F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
O: Katarzyna Stołowska
B:
K017064 POL013640050301
93.

157

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o . o
K014668 POL009640034307
94.

23

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
95.

159

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
O: Monika Ciołek
B: Mariusz Kijek
brak -
96.

107

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
97.

139

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
98.

94

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610
99.

133

INTI L HOL GER 2012 klacz siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Urania XII / Quintero
O:
B:
K021421 DE421000193112
100.

174

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwońska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
101.

223

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
102.

64

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
103.

76

JAMINKA P KWPN NED 2014 Klacz gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zsa Zsa De Semilly / Diamant De Semilly
O:
B:
K026234 528003201402787
104.

63

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
O: Julia Lipiecka
B:
K009357 POL009611031904
105.

193

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
O:
B:
K026724 528003201503108
106.

196

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
107.

12

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
108.

186

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
109.

146

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
110.

88

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
O: Nikola Góralska
B: Stanisław Płóciennik
brak 616009640071614
111.

49

KARENINA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Jakub Szejner
B: SK w Dobrzyniewie Sp. z o. o.
brak -
112.

90

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan stołowski
B:
brak
113.

160

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Damian Bobkowicz
B: Bartosz Kwasiżur
K025890 616999610244611
114.

55

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
115.

46

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
116.

168

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
117.

53

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son / Contender
M: Landmina /
O: Weronika Siwińska
B: Piotr Wilczewski
brak
118.

36

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Anastazja Rzyszkiewicz
B: Juszczak
K022567 616009610084313
119.

167

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
120.

134

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
121.

43

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata/167 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
122.

148

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
O: Iwona Henzel
B:
K026157 DE418180227212
123.

102

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
124.

130

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
125.

99

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
O: Przemysław Jędraszak
B: Vogt Bronisław
K027209 POL013610121006
126.

31

MACHO SP POL 2015 Wałach gniada/161 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027147 616009610053515
127.

214

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061 POL009610247207
128.

207

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
129.

149

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
130.

54

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
brak
131.

131

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
132.

203

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Orczyk
B: -
brak -
133.

77

MISS CARERA SP POL 2015 Klacz gniada/158 F: Corrado Son /
M: Miss Condina /
O: Szymon Stasiak
B:
brak
134.

220

MŁODY GONZALES XX POL 2011 Wałach gniada/165 F: Dark Marble /
M: Młoda Panna /
O: Krzysztof Niesiołowski
B: -
brak -
135.

93

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
136.

206

NEFRYT WLKP POL 2003 Wałach kara F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
K026482 616007640026303
137.

75

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
138.

74

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
139.

84

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
K020874 616009540003311
140.

136

OMBOS ZILVERSTER KUC NED 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: Ice And Fired'AlbranI /
M: Carisma /
O: -
B: -
brak -
141.

35

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
142.

176

ORABELLA WLKP POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos / Eger
M: Orawa / Skaner-A
O: Karina Pankowska
B: Jolanta Kin
K027585 616007610018814
143.

129

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Marino / Zeoliet
M: Odetta / Romantiker
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
K027482 POL009520051603
144.

112

ORLANDO B SP POL 2011 Gleiding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
145.

124

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
146.

147

PASJONAT SP POL 2014 Wałach gniada F: Taede Fan't Kolkenlan /
M: Pianela /
O: Maciej Olek
B: Sławomir Łukaszewski
brak
147.

219

PEREŁKA Kuc Szet. POL 2000 Klacz siwa/kuc:110 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B: -
brak -
148.

187

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert /
M: Gemstone Philadelphia /
O: -
B: -
brak -
149.

125

PRADA WLKP POL 2009 Klacz gniada/. F: Leonardo /
M: Priscala /
O: Anna-Maria Kluza
B: .
brak .
150.

135

PRIMA A PRILIS KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Zoro /
M: Gratka /
O:
B:
brak
151.

121

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosława Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
152.

155

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
O: Iwona Henzel
B:
K026602 DE441410781005
153.

161

R-CALVADOS SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: Corrado Son /
M: Rezeda /
O: Maciej Cieślak
B: Kwiron Juszczak
brak -
154.

61

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K013543 POL999580294301
155.

184

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
156.

66

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
157.

70

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata F: Chello I / Contender
M: Chello I / Contender
O: Jerzy Cerba
B: Friedrich Fundis
K011254 DE473730829405
158.

104

SANTUS OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: andro Boy / Sandro
M: Gold Patch / Padarco Van Het Hertsfeld
O: Gestuet Lewitz
B: Gestuet Lewitz
K027616 DE418184088310
159.

113

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
160.

183

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
161.

181

SIWA (MISSY GREY) Typ Szlachetny POL 1900 Klacz siwa/160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B: Julia Frankiewicz
K027678 616999682005413
162.

166

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: -
brak -
163.

92

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/. F: Vandamme / Guidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
164.

114

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K020266 616009610220311
165.

78

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
166.

218

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
167.

221

TORNADO KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:110 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Woźniak
B: Patrycja Woźniak
brak -
168.

153

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
169.

191

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
170.

110

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K027097 616009610130914
171.

226

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
O: Katarzyna Woźniak
B: Jacek Dudek
K021571 616007530217911
172.

80

WENA SP POL 2002 Klacz gniada F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B: S.P.R. Agrofirma
K020797 POL009611205402
173.

86

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O:
B:
brak 616013610186515
174.

111

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak -
175.

201

ZALOTKA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Kłyszyńska
B: Hanna Domeracka
brak 616999520044112
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
300
200
1000
SUM:
1500.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
1000
400
100
3200
100
100
SUM:
4900.00
Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
150
SUM:
150.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
600
700
250
SUM:
1550.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
1000
1500
400
SUM:
2900.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
6100 PLN = paka + 20
350
500
750
SUM:
1600.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
2500
100
100
SUM:
2700.00
Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
1500
SUM:
1500.00
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
600
SUM:
600.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
300
350
SUM:
1150.00
Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
250
SUM:
250.00
Szymczak Jan WTK Hermanów
50
SUM:
50.00
Trynka Renata KJ Gołębin Stary
50
SUM:
50.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
100
300
150
SUM:
550.00
Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
2019-05-11
11
2019-05-12
4
300
HATOKI (69)
2019-05-11
6
200
2019-05-12
5
1000
SANCZO (70)
2019-05-11
11
2019-05-12
2019-05-11
28
2019-05-11
27
2019-05-12
15
2019-05-12
13
INTI L (133)
2019-05-11
13
2019-05-12
8
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
MACHO (31)
2019-05-11
34
2019-05-11
1
2019-05-12
15
2019-05-12
1
2019-05-11
16
2019-05-11
14
2019-05-12
23
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
CARTER (145)
2019-05-12
1
2019-05-12
29
GRETA (144)
2019-05-12
1
2019-05-12
34
Bobkowicz Maja
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (160)
2019-05-11
2019-05-11
9
2019-05-11
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (140)
2019-05-11
30
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2019-05-11
24
2019-05-12
1
1000
2019-05-11
35
2019-05-11
20
2019-05-11
16
2019-05-12
12
2019-05-11
2
400
2019-05-11
17
2019-05-12
5
100
HEROS (58)
2019-05-12
2
3200
BIG BEN (59)
2019-05-11
17
2019-05-12
31
2019-05-11
4
100
2019-05-11
12
2019-05-12
7
CHACCO Z (172)
2019-05-11
8
2019-05-12
5
100
2019-05-11
1
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (124)
2019-05-11
1
2019-05-11
48
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2019-05-11
31
2019-05-11
21
2019-05-12
3
150
2019-05-12
28
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Cieślawska Agata
bpk
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Ciołek Julia
St. KJ Stajnia Adamus
INDI (159)
2019-05-11
1
2019-05-11
37
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-11
2019-05-11
3
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
UTASZA (110)
2019-05-11
37
2019-05-11
1
EULVE (151)
2019-05-12
6
600
IELVE (152)
2019-05-11
17
2019-05-11
3
700
2019-05-12
TYPIER (153)
2019-05-11
2
250
2019-05-11
9
2019-05-11
7
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-05-11
18
2019-05-11
19
2019-05-11
2
1000
2019-05-12
10
2019-05-11
1
1500
2019-05-12
7
400
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (129)
2019-05-11
47
2019-05-11
16
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
ORLANDO B (112)
2019-05-11
16
2019-05-11
39
2019-05-12
28
2019-05-12
24
SELENA (113)
2019-05-11
29
2019-05-11
48
2019-05-12
35
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
ŁEZKA (99)
2019-05-11
7
2019-05-11
Ellman Natalia
bpk
2019-05-11
7
2019-05-11
HEROS (137)
2019-05-11
6
2019-05-11
13
Ellman Patrycja
bpk
2019-05-11
45
2019-05-11
11
2019-05-12
11
2019-05-12
8
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
2019-05-11
15
2019-05-12
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (215)
2019-05-12
22
Gałka Anna
bpk
ESTER (50)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
8
2019-05-12
10
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-05-12
8
200
Gniadek Oliwia
bpk
2019-05-11
26
2019-05-11
21
2019-05-12
37
Góralska Nikola
bpk
KAIR (88)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Goszczyński Adam
bpk
POKER (187)
2019-05-11
2019-05-11
2
Goszczyński Bartosz
bpk
2019-05-11
14
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
EMICA (48)
2019-05-11
37
2019-05-11
12
2019-05-11
5
2019-05-12
2
INNOCENTY (139)
2019-05-11
2019-05-11
1
2019-05-12
3
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (18)
2019-05-11
4
2019-05-11
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (17)
2019-05-11
12
2019-05-11
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2019-05-11
34
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-11
37
2019-05-11
30
2019-05-12
14
2019-05-12
21
Jendryke Michalina
St. KS Jumping Events Poznań
2019-05-11
1
2019-05-11
41
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2019-05-11
46
2019-05-11
2019-05-12
27
2019-05-12
25
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (35)
2019-05-11
1
2019-05-11
9
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (100)
2019-05-11
27
2019-05-11
29
2019-05-12
9
2019-05-12
20
FIDELIO (101)
2019-05-11
26
2019-05-11
2019-05-12
15
2019-05-12
13
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
MAJA (54)
2019-05-11
18
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-05-11
1
2019-05-11
6
Kasprzak Emilia
KJ Brzóska Sport Horses
LORETTA B (130)
2019-05-11
16
2019-05-11
38
2019-05-12
14
Kaźmierczak Marta
bpk
PASJONAT (147)
2019-05-11
37
2019-05-11
1
Kempa Aleksandra
St. KJ Stajnia ADAMUS
BOLERO (164)
2019-05-11
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-05-11
2019-05-11
28
2019-05-12
26
2019-05-12
17
Kiecoń Lidia
LUKS Nysa Gubin
2019-05-11
8
2019-05-11
1
2019-05-12
15
2019-05-12
1
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2019-05-11
18
2019-05-12
18
2019-05-11
8
2019-05-12
1
6100 PLN = paka + 20
DONJA (83)
2019-05-11
1
350
2019-05-11
32
2019-05-12
3
500
2019-05-11
13
2019-05-12
2
750
2019-05-11
15
2019-05-11
7
2019-05-12
2019-05-11
16
2019-05-11
16
2019-05-12
22
2019-05-12
15
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-11
43
2019-05-11
1
2019-05-12
3
2019-05-12
15
Kluza Anna-Maria
LKS Cwał Poznań
PRADA (125)
2019-05-11
2019-05-11
37
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-05-11
16
2019-05-11
40
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MACZO (214)
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Kowalczyk Ewelina
bpk
NEFRYT (206)
2019-05-12
1
2019-05-12
36
MAGNEZJA (207)
2019-05-12
1
2019-05-12
32
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-05-11
12
2019-05-12
3
2500
2019-05-11
35
2019-05-11
20
2019-05-12
29
PRINCESSA (121)
2019-05-11
45
2019-05-11
40
2019-05-12
4
100
2019-05-12
6
100
2019-05-11
16
2019-05-11
31
2019-05-12
20
2019-05-11
43
2019-05-11
39
2019-05-12
16
2019-05-12
27
2019-05-11
23
2019-05-11
14
2019-05-12
11
UCCELLA Z (191)
2019-05-11
16
2019-05-11
7
2019-05-12
24
2019-05-12
9
COMTA (123)
2019-05-11
1
2019-05-11
16
2019-05-12
30
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (79)
2019-05-11
44
2019-05-11
46
2019-05-12
3
2019-05-12
5
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-05-11
1
2019-05-11
16
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (150)
2019-05-12
1
2019-05-12
25
BERNI KP (154)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (111)
2019-05-11
1
2019-05-11
12
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
ALTEA (98)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-11
15
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (63)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
2019-05-11
1
2019-05-11
13
Luboński Karol
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (13)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (26)
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (218)
2019-05-11
1
2019-05-11
29
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
JF H&H (196)
2019-05-11
22
2019-05-11
44
Mateja Maksymilian
bpk
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Mikosza Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
ELGRAN (115)
2019-05-12
26
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BRANDON (165)
2019-05-11
1
2019-05-11
17
SIWEK (166)
2019-05-11
5
2019-05-11
15
Niedziela Agnieszka
bpk
WERTUS (86)
2019-05-11
1
2019-05-11
18
2019-05-12
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (192)
2019-05-11
2019-05-11
3
2019-05-11
10
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-05-11
11
2019-05-11
12
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (213)
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (203)
2019-05-11
2019-05-11
4
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (64)
2019-05-11
2
Pankowska Karina
KJ Kamionki
ORABELLA (176)
2019-05-12
1
Pawlicka Dajana
St. Kraju Jumping Team
2019-05-11
5
100
2019-05-11
2019-05-11
1
2019-05-11
42
2019-05-12
22
GRANADA (118)
2019-05-11
1
2019-05-11
22
2019-05-12
33
2019-05-12
FLEUR (119)
2019-05-11
10
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (78)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (23)
2019-05-11
10
2019-05-11
1
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
FAVORITA (173)
2019-05-11
27
2019-05-11
15
INVORIO (174)
2019-05-11
25
2019-05-11
18
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (64)
2019-05-11
2019-05-11
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (85)
2019-05-11
8
2019-05-11
14
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-11
8
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
4
Ptak Julia
bpk
BOROWIK (52)
2019-05-11
2019-05-11
1
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
FEBRINA (141)
2019-05-12
4
1500
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (107)
2019-05-11
2019-05-11
38
Robak Aleksandra
brak
2019-05-11
10
2019-05-11
19
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (44)
2019-05-11
14
2019-05-11
1
Rybczyńska Olga
St. KJ Stajnia Adamus
AMELIA (162)
2019-05-11
37
2019-05-11
14
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
FERRARI (73)
2019-05-11
2019-05-11
6
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2019-05-11
23
2019-05-11
1
600
EFRON (225)
2019-05-11
11
2019-05-11
33
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (36)
2019-05-11
15
2019-05-11
7
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
2019-05-11
5
2019-05-11
1
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
DONOVAN (106)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Siwińska Weronika
bpk
2019-05-11
1
2019-05-11
34
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
APLA (20)
2019-05-11
1
2019-05-11
2
2019-05-11
1
2019-05-11
10
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2019-05-12
16
2019-05-12
11
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (14)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
BEN GUN (15)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (223)
2019-05-11
4
100
2019-05-11
13
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (114)
2019-05-12
1
2019-05-12
19
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-05-11
16
2019-05-11
16
2019-05-12
1
2019-05-12
15
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NILUS (74)
2019-05-11
4
500
2019-05-11
33
2019-05-11
25
2019-05-12
10
2019-05-12
10
2019-05-11
19
2019-05-11
3
300
2019-05-12
1
350
2019-05-12
21
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (168)
2019-05-11
21
2019-05-11
37
2019-05-12
2
250
2019-05-12
7
Szejner Aleksandra
bpk
2019-05-11
2019-05-11
47
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (157)
2019-05-11
1
2019-05-11
32
2019-05-12
15
2019-05-12
23
Szymczak Jan
WTK Hermanów
2019-05-12
1
2019-05-12
6
50
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
LOANA HAB (102)
2019-05-11
1
2019-05-11
6
50
2019-05-12
1
2019-05-12
19
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (156)
2019-05-11
1
2019-05-11
10
2019-05-12
1
2019-05-12
17
Tupikowska Joanna
JUKS Abakus Kaczyna
BANDURA (182)
2019-05-11
17
2019-05-11
29
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (80)
2019-05-11
3
2019-05-12
18
Wasilewski Łukasz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
JESTLI (193)
2019-05-11
10
2019-05-11
36
2019-05-12