Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO2* PLJ i ZR
Michałowice, 17-19.05.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badura Anna Klub Jeździecki Lando
S
O024424
2. Barańska Laura TKJ Garbówek
2004 (J.)
O031776
3. Barański Mikołaj TKJ Garbówek
2003 (J.)
O025801
4. Besedová Tereza Staj Zwinger
1999 (MJ.)
J0O38
5. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
6. Bisaga Justyna KJK Fabrex
1999 (MJ.)
O027121
7. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
8. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
9. Burda Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O049076
10. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
11. Cież Anna BPK - MAL
2002 (J.)
O040027
12. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
13. Dolińska Aleksandra BPK
brak
14. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
15. Dymek Oliwia KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O021390
16. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
17. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
18. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
19. Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O021618
20. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
21. Gardulski Karol KJ facimiech
S
22. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
23. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
Brak
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
25. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
26. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
27. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
28. Gozdek Krzysztof KJ Okoły
S
O001078
29. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
30. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
31. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
32. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
33. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O033426
34. Horáková Martina Staj Zwinger
2001 (MJ.)
H4489
35. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
S
O019360
36. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O040001
37. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
38. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
39. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
40. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
41. Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (MJ.)
O030997
42. Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
2002 (J.)
O038072
43. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
44. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
45. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
46. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
47. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (MJ.)
O040959
48. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
49. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
50. Klieshchevnikova Veronika St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O049190
10146935
51. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (MJ.)
O031303
52. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
53. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (J.)
O037355
54. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
55. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
56. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
57. Koza Paulina KJ Trachy
S
Nr PZJ: O001974
58. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
59. Koza Wikoria WLKS Krakus
2003 (J.)
O034818
60. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
61. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (MJ.)
O033177
62. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
63. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
64. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
65. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
66. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
67. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
68. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
69. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
70. Kuchejda Katarzyna FABREX
S
O009104
71. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
72. Lancova Martina Staj Zwinger
S
H4213
73. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
74. Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
75. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
O041049
76. Luty Dominika BPK
S
O003979
77. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O035885
78. Łopatka Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
79. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
80. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
81. Masár Ladislav Spolek JK Caballero
S
brak
82. Masárová Petra Spolek JK Caballero
S
brak
83. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
O031661
84. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
85. Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
O001512
86. Miazga Katarzyna KJ Facimiech
2003 (J.)
O041619
87. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
88. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
89. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
90. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
91. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
92. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O033547
93. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
94. Najdzionek Szymon WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O028637
95. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
96. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
97. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
98. Niziołek Natalia KJK Szary Michałowice
S
O012716
99. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O026010
10158572
100. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
101. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
102. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
103. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (MJ.)
FV0761/01/2019
104. Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
S
O020977
10077904
105. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
106. Piątkowski Paweł Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O000941
107. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
108. Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (MJ.)
O031627
109. Pindur-Antosz Karolina St. KS KJK Szary Michałowice
S
O001661
110. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
111. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
112. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team
S
O003873
113. Poskerová Bára Staj Zwinger
2002 (J.)
J0SIN
114. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
115. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2019 (Mł.)
O001821
116. Przybycień Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
117. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
118. Rogalska Jadwiga Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O038734
119. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
120. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
121. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (MJ.)
O024582
122. Seroka Anna SKJ Bajardo Czosnów
S
O018720
123. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
124. Sikora Weronika KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O049701
125. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
126. Słoniec Natalia KJ Preria Wilkowice
2002 (J.)
None
127. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
128. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
129. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
130. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
131. Strzałka Anna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O036415
132. Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice
S
O022992
133. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
134. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
135. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
136. Tłuszcz Joanna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O002288
137. Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (MJ.)
O037371
138. Tomaszewski Antoni Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O001385
139. Trzos Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013895
140. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
141. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
142. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
143. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
144. Wieczorek Emilia KJ Royal
2003 (J.)
O045616
145. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
146. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
147. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
148. Ziebicki Michal POL
S
10013394
149. Ziębicki Michał SKS KJK Szary Michałowice
S
O002368
150. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
151. Zwinger Jan Staj Zwinger
S
H2741
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

179

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
K019679 DE 421000595010
2.

158

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
3.

221

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 6160090142710
4.

87

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
5.

146

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753
6.

256

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Coriano’s Ass
M: Arista
K026941 Brak
7.

253

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
K016296
8.

244

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
9.

98

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/173 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
10.

152

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
K013698 616007600156206
11.

76

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
12.

238

ASKARIA NIEM. SPORTOWA GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
13.

194

ATLANTA KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
K009234
14.

122

B-COMETA_AS SP POL 2010 Klacz siwa F: .
M: .
K023773
15.

248

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
16.

247

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia po wantoz
K023192
17.

268

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
K024829 DE421000612113
18.

212

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
19.

250

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606 103JF16
20.

38

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
21.

234

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
22.

205

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
23.

57

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108 105LX02
24.

43

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
K020914 DE418182531712 105RJ52
25.

131

CABALTICA OLDENBURG POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan
M: Stutbuch 1 Grand Baluba
K018552 276098102367146
26.

145

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
K009666 POL009670094704
27.

64

CALMIRA 7 RHEINLANDER POL 2012 Klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
28.

276

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
29.

284

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
30.

27

CAMELIE OLDENBURG CZE 2008 Klacz gniada F: Colman
M: Comtess
brak
31.

92

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
K024772
32.

72

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 Wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
33.

161

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 Xcc
34.

58

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
K023268
35.

129

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
K024708
36.

70

CARY WIELKOPOLSKA POL 2006 Ogier gniada/168 F: Landor
M: Czuwajka
K010052 POL007610069006
37.

171

CASCADEUR B CT CZE 2012 Wałach dereszowata F: Cacavello
M: Deisy
brak
38.

208

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K019654 DE418184011810
39.

196

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa/168 F: Cassini
M: Saragossa / Leonardo
K018831 -
40.

166

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
K024897 DE418180206612
41.

56

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
K018807 DE418184561408 104HV79
42.

242

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
K014299 DE418181202208 104VC50
43.

310

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I
M: Zenia
K021162
44.

105

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
45.

170

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
K013390 POL009590280708 104LY18
46.

203

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/. F: Alabaster
M: Celina
K024526
47.

281

CHACCO-LAUREN OLD. POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue
M: Laura
K020859 DE433331641010
48.

275

CHAFIR HAN PRI 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
K014454 DE431319845508
49.

260

CHAMANII HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
Brak DE421000083014
50.

192

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808 104DE21
51.

156

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
K011619 DE418180061006
52.

115

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
53.

63

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
54.

135

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
55.

141

CHUCK NORRIS HAN POL 2011 Wałach gniada/169 F: Carrico
M: Gerona / Gloster
K021321 DE431316780311
56.

274

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
57.

86

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
58.

312

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/. F: Clinton I
M: New Origin
K016736
59.

144

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
K016394
60.

214

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I
M: Cina Z
K012175
61.

140

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
K013072 528003000712597 104FE75
62.

298

COLORADO SP POL 2010 Gleiding chestnut/178 F: Madison
M: Call girl
FV0761/01/2019 616098200005485
63.

232

COMIENZO HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
K017010 DE421000513409
64.

285

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
None K016118 DE456570094109
65.

231

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
K014822 DE421000606608
66.

61

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
K009678 DE421000027605
67.

218

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa/. F: Cartogran
M: Paschubet / Balou du Rouet
K027410 DE418184011210
68.

255

CONPEIA WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Casiopeia / Coronado
K018774 DE441413130909 105QP39
69.

211

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
K025706 703001782138011 106BS98
70.

302

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
71.

213

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
K013736 DE431310211708
72.

262

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
73.

269

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
74.

20

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada/162 F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
75.

46

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
K010418 DE421000402006
76.

230

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
K017012 DE421000176009
77.

106

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506 105GZ33
78.

148

COSINNS HOLSZT GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
K025263 DE421000117311
79.

40

CREDO HOL GER 2004 Wałach gniada/180 F: Cassini 1 /
M: Gladus /
brak 103DC20
80.

154

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
81.

180

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
82.

283

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
83.

157

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018 104OQ43
84.

75

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
K020906 616009661132009
85.

4

DARK CHERRY Polski Koń Szlachetny POL 2009 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: DALIA Z
K017336
86.

142

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Talent
M: Delicja
K014340 616009610107206
87.

6

DELLA ROSA HOLSZTYN DEU 2011 Klacz gniada F: CANNAVAROS / CASSINI I
M: SIEN LADY / COMICS
K018512
88.

313

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
K022196 528003000802888
89.

241

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
90.

116

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
91.

245

DINDEPENDENT Z Z POL 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL
M: nn
nn nn
92.

273

DIXON SP POL 2005 Wałach gniada/171 F: Talent
M: Korys Despotka
K018875 616009690093705
93.

139

DO IT KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ultimo
M: Nora / Argus
K020438 528003000812106
94.

41

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada/brak F: unday De Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 Irisse / Quouglof Rouge
95.

193

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
96.

73

DON GUFFI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
K024005 616009520036711
97.

80

DON QUIXOTE SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Batman
M: NN
K024731 616999540013311
98.

266

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
K020063 DE421000407011
99.

67

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/157 cm F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
100.

169

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
101.

89

EASTER FOR EVER HOL POL 2012 Wałach gniada F: Ephebe for Ever
M: Zarin
Brak
102.

112

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
K016424 528003200907210
103.

175

ELEANOR CS CZE 2014 Mare darkbay/180 F: Eibisch
M: Trnka
KJ0VFL xxx
104.

248

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
LKPZJ/4554/19 616009550139711
105.

178

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
K022418 528003200905507 104WF62
106.

263

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon
M: Estera
Brak Pol 616 999 54 00049 09
107.

181

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
K018994 528003200911549
108.

99

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496
109.

254

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
K025624
110.

210

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
111.

74

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa F: LEXICON
M: TEREDIE
K017389
112.

243

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
113.

44

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
114.

239

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
115.

91

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
K012159 DE427270693508 104WN54
116.

188

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
117.

79

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
K022885 528003201003967 105OK03
118.

296

FERLINA KWPN NED 2010 Klacz gniada/170 F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
119.

114

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
120.

117

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
121.

126

FIOYALINE KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Gentle-S D'09
M: Ioyaline
K020703 528003201012130
122.

293

FIRST LADY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: Woytilla / Quidam De Revel
K022454 528003201005939 105BK42
123.

138

FLEEDWOOD KWPN POL 2010 Wałach gniada/167 F: Canturano
M: Twilight / Kojak
K027519 528003201002392
124.

164

Forest F:
M:
125.

271

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
126.

217

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
127.

107

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
K022830 528003201107209
128.

303

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
K019622
129.

195

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
K023620
130.

113

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
131.

78

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 LKPZJ/4365/19 528003201103587
132.

240

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: Cottica II RV
K021259 -
133.

130

GODNY PAN SP POL 2010 Wałach skarogniada/172 F: Pauillac De Meia Lua
M: Gospel
brak 616009540017810
134.

206

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17
M: Goldi
K022449
135.

96

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
K006691 616007660764800 103WA69
136.

119

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K020666 616009590145712
137.

14

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
138.

121

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever for pleasure
M: Grace
K012121 616009660049206
139.

290

GUESS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
528003201104945 105KR91
140.

198

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
K022874 528003201104098
141.

148

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
142.

48

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K009790 10761
143.

233

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
K023262 528003201205110
144.

294

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Wałach gniada/166 F: Heartbreaker
M: Nafanory Z
brak brak
145.

93

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Klacz gniada/Brak F: MASSIMO
M: OBELIA D'06/SAYGON
K018993 BELW260753BWP
146.

197

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Laruna / Larome
K016755 BELW262478BWP 103TE66
147.

168

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
K022156
148.

225

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
149.

77

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
150.

60

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Herbata
K020254 616009600306610
151.

176

I'M SPECIAL FOR JOHN KWPN NED 2013 Gleiding bay/180 F: I'm Specia de Muze
M: Ambre Rose Sow
KJ0V7F xxx
152.

291

IGOR E KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Arlande / Elmshorn
K027809 -
153.

235

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
K023832 528003201309487
154.

151

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
brak
155.

236

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
K023264 528003201303545
156.

257

IPHONE KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador /
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156
157.

237

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Nalve / Burgraff
K023263 528003201307642
158.

162

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
159.

150

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
K024397 528003201300196
160.

47

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
K022995 528003201302866
161.

249

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/162 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
162.

191

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
163.

172

JARISCA VAN HET HAGENHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Mare other/180 F: Vagabond de la Pomme
M: Urticavan het Hagenhof
KJ0WOO xxx
164.

111

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
K012855
165.

220

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
K011888 POL009600109207
166.

137

JUGGLE BARAKA KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Etoulon VDL
M: Primera / Concorde
K027489 528003201406842
167.

55

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
168.

216

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
169.

252

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
170.

136

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Muscaris D'ariel
M: Baie de Chalamont / Balsamo
K027520 W294617
171.

109

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
172.

94

KOKAINA SP POL 2008 Klacz gniada/164cm F: Lider
M: Korrida
K018652 POL007610233507
173.

53

KOKAINA HIPPICA HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La silla
111 111
174.

159

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
175.

246

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper vd Heffink
M: Urga/heartbreaker
PZJ LKPZJ/5447/19 K020516
176.

219

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
K012848 POL732010029506
177.

52

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
K022842 DE455879010213
178.

95

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
179.

143

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
180.

37

LANDICCO SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Landino
M: .
brak
181.

124

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Etiuda
K015544 POL009550091807
182.

306

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
K011126
183.

133

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
184.

305

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
185.

227

LORD OF THE DANCE III HANNOVER DEU 2006 Wałach gniada F: LORDANOS
M: LADY SUNSHINE
K018179 DE431310521706
186.

125

LORENZO OLD POL 2008 Wałach gniada/- F: Linton
M: Gwecora
K027300 DE418181322808
187.

199

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
K020248 DE418182535811
188.

134

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/164 F: Fjdjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
K021171 056002W00299561
189.

165

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
190.

132

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
K023494 616007610100210
191.

82

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/163 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
192.

177

MARIACHI CT CZE 2009 Wałach ciemnogniada F: La Campo
M: Maria /
KJ0J9B
193.

259

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206 104ZP50
194.

110

MESSI S NIEM. SPORT. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
195.

204

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/. F: Dobel's Cento
M: Mirabel
K018018
196.

304

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
197.

163

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
K024037 056015Z55827113
198.

288

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
K021285 616007520056712
199.

297

NASHVILLE WESTFALSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
K019885
200.

51

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
201.

97

NERON WKLP POL 2005 Wałach gniada/- F: Cottonclub
M: Nawa IV
K023347 POL00764004420512803
202.

42

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
K011971 POL009660370207 103OK61
203.

103

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 104TY80
204.

251

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
205.

209

OBORA'S INVITTE AUT WB CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
K016754 121068308 104HB21
206.

190

OBORA'S RAGAZZA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Rush On / Nekoma
K015628 121078209 104LW59
207.

71

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Elliot
M: Ofelia
K013635 POL009640000203
208.

229

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
K023863 DE433330406210
209.

311

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette
K027558
210.

104

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
211.

289

OZZY SP POL 2010 Ogier gniada F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
K025234 616009690127910
212.

102

PEGAS UKR. WIERZCH. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
K008709 616014630196401
213.

81

PETIT A PETIT WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Panama
Brak Brak
214.

155

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
215.

219

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
216.

90

PRESTIŻ SP POL 2010 Wałach gniada/. F: City Boy R
M: Pamela
K023260
217.

83

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: X
Brak X
218.

147

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
K019363 DE421000509510 105HL16
219.

226

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
220.

153

QUERIDA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Quaterback
M: Helaja
brak DE431310351012
221.

28

QUIC SEF CT CZE 2013 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Jersey
brak
222.

207

QUILANO RVL Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/170 F: QUINTENDER
M: CHELLANIE Z
K026830 056015Z55620412
223.

120

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
224.

309

QUISSINI HOL GER 2014 Ogier gniada F: Quidam De Revel /
M: Catolica / Cassini I
K025413 DE421000402514
225.

118

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
K013363 DE418181540907
226.

174

RANSI CT CZE 2010 Gleiding bay/180 F: Rock 'N Roll
M: Grace
KJ0JSG Xxx
227.

282

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
228.

84

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
229.

66

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
K005384 DE316965097
230.

69

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/172 F: Cornado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212
231.

184

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I
M: Replika
K026569
232.

54

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
K019783 616009610183310 105KI07
233.

59

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
234.

228

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
K023314 DE431316704312
235.

65

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
K025324 616009570182710
236.

272

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
K024185 DE431311331307 104EH29
237.

261

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
238.

39

SHUTER’S DIAMOND WARMBLOOD CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly
M: Crime
105KT69
239.

128

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
240.

182

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
K015692 616009540093107
241.

108

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
K024443 DE431317406909
242.

173

SPEEDY 1 CS CZE 2004 Gleiding bay/180 F: Silvio II
M: Vega 4
KJ0DN6 Xxx
243.

88

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
K024809
244.

301

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
K023945 616009610116311
245.

62

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
246.

183

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
K013615
247.

215

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487 105XI88
248.

167

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
K025142 61600951039511
249.

168

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
K022584 616009510253413
250.

280

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
251.

49

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
K011424 616009610154107 104WG93
252.

277

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008 105RK79
253.

278

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
254.

50

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
255.

279

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
K018808 616009610009711
256.

270

URSSINI HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Catolica / Cassini I
K027767 DE421000000015
257.

85

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
258.

267

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
K012865 DE421000681406 103XP79
259.

160

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
K020299 616009640020010 104XZ77
260.

292

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Bajou du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
K019672 -
261.

127

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
262.

68

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
K013665 POL009690079606
263.

164

XXX XX POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Xxx
M: Xxx
brak
264.

149

XXX1 SP POL 2000 Ogier gniada/180 F: x
M: y
brak
265.

200

Z RIARALDA Z ZANG NLD 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T /
M: Riaralda / Lancer II
K025673
266.

45

ZENDER KWPN NED 2004 Gleiding chestnut/165 F: Calvados / Uriel
M: Lorien / Goodwill
K009946 5280030408450 104ZS94
267.

149

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Zalza / Con Air
K018528 DE421000564711 105RW84
Rider Club
Competition
Prize
Barańska Laura TKJ Garbówek
200
SUM:
200.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
20
250
SUM:
270.00
Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
30
SUM:
30.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
25
250
150
100
SUM:
525.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
300
140
SUM:
440.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
15
SUM:
15.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
100
110
SUM:
210.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
220
20
20
110
200
SUM:
570.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
70
600
SUM:
670.00
Gozdek Krzysztof KJ Okoły
15
SUM:
15.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
500
5500
SUM:
6000.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
15
SUM:
15.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
20
SUM:
20.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
20
25
55
20
600
SUM:
720.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
20
SUM:
20.00
Jendrzejczak Blanka Jeździecki Klub Sportowy Equita
30
SUM:
30.00
Jodłowska Elżbieta KJ Facimiech
20
SUM:
20.00
Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
400
SUM:
400.00
Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
30
SUM:
30.00
Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
15
SUM:
15.00
Korek Dorota KJ Zbrosławice
20
15
SUM:
35.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
22
600
SUM:
622.00
Koza Paulina KJ Trachy
30
SUM:
30.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
15
100
220
22
25
600
SUM:
982.00
Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
20
30
SUM:
50.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
25
1500
SUM:
1525.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
330
30
SUM:
360.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
20
500
140
440
1000
SUM:
2100.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
25
400
300
SUM:
725.00
Lancova Martina Staj Zwinger
20
SUM:
20.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
20
25
30
SUM:
75.00
Lech Marcelina KJK Szary Michałowice
20
SUM:
20.00
Luty Dominika BPK
15
25
SUM:
40.00
Mazur Krzysztof Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
25
500
SUM:
525.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
750
20
25
250
SUM:
1045.00
Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
20
SUM:
20.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
250
500
SUM:
750.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
420
110
SUM:
530.00
Murdzia Seweryn bpk
1200
SUM:
1200.00
Najdzionek Szymon WLKS Krakus
1200
SUM:
1200.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
400
SUM:
400.00
Nikolas Kaja bpk
20
30
SUM:
50.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
110
750
750
300
1000
1700
1000
550
50
SUM:
6210.00
Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
15
SUM:
15.00
Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
25
30
20
22
20
SUM:
117.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
110
100
SUM:
210.00
Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
70
SUM:
70.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
20
25
400
SUM:
445.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team
500
400
50
SUM:
950.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
100
300
500
SUM:
900.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
30
SUM:
30.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
15
15
30
100
100
SUM:
260.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
15
700
SUM:
715.00
Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
15
SUM:
15.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
20
200
110
1000
SUM:
1330.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
20
3700
22
SUM:
3742.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
15
SUM:
15.00
Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
70
SUM:
70.00
Tomaszewski Antoni Jeździecki Klub Sportowy Equita
330
100
SUM:
430.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
22
200
55
100
25
55
25
200
400
2500
SUM:
3582.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1200
400
1200
15
30
SUM:
2845.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
280
825
SUM:
1105.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
560
100
50
SUM:
710.00
Ziębicki Michał SKS KJK Szary Michałowice
25
200
200
100
SUM:
525.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Anna
Klub Jeździecki Lando
2019-05-17
73
2019-05-17
90
2019-05-18
6
2019-05-18
69
2019-05-19
27
Barańska Laura
TKJ Garbówek
2019-05-17
36
2019-05-17
22
2019-05-18
6
200
2019-05-19
16
2019-05-17
96
2019-05-17
39
2019-05-18
41
2019-05-19
26
Barański Mikołaj
TKJ Garbówek
2019-05-17
41
2019-05-17
21
2019-05-18
13
2019-05-19
2019-05-17
51
2019-05-17
37
2019-05-18
20
2019-05-18
53
2019-05-19
32
DO IT (139)
2019-05-17
51
2019-05-17
18
2019-05-18
26
2019-05-19
12
Besedová Tereza
Staj Zwinger
RANSI (174)
2019-05-17
5
2019-05-18
6
2019-05-18
39
2019-05-19
42
2019-05-17
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (113)
2019-05-17
22
20
2019-05-17
55
2019-05-18
3
250
2019-05-19
41
FINISH (114)
2019-05-17
68
2019-05-17
105
2019-05-18
58
2019-05-19
64
Bisaga Justyna
KJK Fabrex
2019-05-17
74
2019-05-17
2019-05-18
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (161)
2019-05-17
14
2019-05-17
32
2019-05-18
10
2019-05-18
15
2019-05-19
4
ISSOS (162)
2019-05-17
60
2019-05-17
2019-05-18
50
2019-05-18
45
2019-05-19
50
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (178)
2019-05-17
33
2019-05-18
38
2019-05-19
10
30
Burda Katarzyna
BPK
KOKAINA (94)
2019-05-17
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
26
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-05-17
59
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-18
53
2019-05-19
20
Cież Anna
BPK - MAL
2019-05-17
65
2019-05-17
57
2019-05-18
27
2019-05-19
44
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-05-17
99
2019-05-18
36
2019-05-17
72
2019-05-18
31
2019-05-19
32
Dolińska Aleksandra
BPK
2019-05-17
24
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-18
54
2019-05-19
15
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (159)
2019-05-17
61
2019-05-17
21
25
2019-05-18
3
250
2019-05-19
7
150
WESFALIA (160)
2019-05-17
32
2019-05-17
73
2019-05-18
46
2019-05-19
8
100
Dymek Oliwia
KJK Szary Michałowice
DIXON (273)
2019-05-17
50
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-18
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2019-05-19
2019-05-17
39
2019-05-17
42
2019-05-18
28
2019-05-18
57
2019-05-19
35
2019-05-17
44
2019-05-17
2019-05-18
48
2019-05-18
2019-05-19
25
2019-05-17
81
2019-05-17
67
2019-05-18
38
2019-05-18
50
2019-05-19
40
FAROUGE (91)
2019-05-17
13
2019-05-17
2
2019-05-18
14
2019-05-18
30
2019-05-19
8
2019-05-17
36
2019-05-17
70
2019-05-18
21
2019-05-18
39
2019-05-19
68
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (152)
2019-05-17
57
2019-05-17
2019-05-18
3
2019-05-18
2019-05-19
6
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
QUERIDA (153)
2019-05-17
28
2019-05-17
2019-05-18
45
2019-05-18
2019-05-19
4
Flis Małgorzata
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
WITO (68)
2019-05-17
78
2019-05-19
45
2019-05-18
8
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-05-17
56
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-17
20
2019-05-17
63
2019-05-18
52
2019-05-19
9
2019-05-18
4
Gardulski Karol
KJ facimiech
2019-05-17