Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO2* PLJ i ZR Olsza
Olsza, 14-16.06.2019

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
3. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
4. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Badura Anna KJ Lando
S
O024424
6. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O026050
7. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
8. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
9. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
10. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
11. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
12. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O026802
13. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
14. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
15. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
16. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
17. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
18. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
19. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
20. Dziemidowicz Wiktor Zielonogórski KS Drzonków
1999 (MJ.)
O027328
21. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
22. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
23. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
24. Fragstein-Niemsdorff Piotr St. Podkowa w Moryniu
S
O002202
25. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
26. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
27. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
28. Głoskowski Andrzej Agro-Handel Śrem
S
O020523
29. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
30. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
31. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
32. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
33. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
34. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
35. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
36. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
37. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
38. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
39. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
40. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O037761
41. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
42. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
43. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
S
O019360
44. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
45. Jędrychowska Aleksandra KS Cortina Kaczenice
2003 (J.)
O031375
46. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
47. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O023514
48. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
49. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
50. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
51. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O026423
52. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
53. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (J.)
O034514
54. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
55. Kicińska Weronika Pałucki KJ
1998 (MJ.)
O018672
56. Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
S
O004924
57. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
58. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
59. Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
60. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
61. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
62. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
63. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
64. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
65. Kowala-Fimmel Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
66. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
67. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
68. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
69. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
70. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
71. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
72. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
73. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
74. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
75. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
76. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
77. Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno
S
O001622
78. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
79. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
80. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
81. Lewandowski Aleksander KJ Arpav
2003 (J.)
O041776
82. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
83. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
84. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
85. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
86. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
O001944
87. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
88. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
89. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
90. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
91. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
92. Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem
S
O000419
93. Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin
S
O009840
94. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
95. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
96. Mizgier Filip KJ CH Jaszkowo
S
O003383
97. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
98. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
99. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
100. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
101. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
102. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O045850
103. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
104. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
105. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
106. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
107. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
108. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
109. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
110. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
111. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
112. Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
113. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
114. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
10129296
115. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
116. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
117. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada
S
O025256
118. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
119. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
120. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
121. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
122. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (J.)
O045612
123. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
124. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
125. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
S
O025537
126. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
127. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
128. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
129. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
130. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
131. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
132. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
133. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
134. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
135. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
136. Stachowiak Ewa Bez przynależności klubowej
1998 (MJ.)
O032932
137. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
138. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
139. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
140. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
141. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
142. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O037940
143. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
144. Szymankiewicz Adam St. Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O045111
145. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
146. Tauchert Oliwia St. Interhorse
2003 (J.)
O039358
147. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
148. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
149. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
150. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
151. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
152. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
153. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
154. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
155. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
156. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
157. Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
158. Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O003765
159. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
160. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
161. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
162. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
163. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
164. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
165. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

397

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010
2.

340

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

332

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
4.

347

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: KS IDMAR
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
5.

354

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
6.

70

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
7.

200

ALOUBETTE OS POL 2006 Klacz kasztanowata/166 F: Armitage / Argentinus
M: Leonie / Baloubet Du Rouet
O: Marcin Wypchło
B: Gestuet Lewitz
K021087 DE418180147706
8.

84

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
9.

115

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada/- F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
O: Karolina Wieckowska-Kasner
B: Henryk Eron
K011182 POL007530239205
10.

224

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
O:
B:
K027032 616009670094313
11.

125

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807
12.

322

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
O: Jan Ludwiczak
B:
K026959 DE431312305615
13.

74

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
14.

309

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B: -
K010762 DE441410885406
15.

207

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
16.

356

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Corvallo /
M: Birma / Kevin
O: Kamil Niestrawski
B: Beata Bagińska
K026993 6160096700183
17.

202

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O: Marcin Wypchło
B:
K026277 5280030607377
18.

190

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
19.

171

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
20.

138

BALOUSSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K024112 DE41818250011
21.

368

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
22.

166

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
O: Anna Kownacka Lektorka
B: SK Pępowo
K026651 616007610062414
23.

279

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
24.

321

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Berdowski
K021193 616009640039912
25.

378

BASSARA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: La Mistral / Leuthen I
M: Barcarola / Moravia
O: Jarek Kołodziej
B: Janusz Grzewiński
K024887 616009610078914
26.

92

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
27.

211

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K019760 616007610060110
28.

341

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K027973 616013682003512
29.

273

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
30.

174

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606
31.

88

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110
32.

44

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
O: Marek Kaźmierczak
B: SK Racot
K027619 616007610113315
33.

317

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
34.

78

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
O: Lutz Luttich
B:
K026955 DE431319745708
35.

233

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
O: Adam Janus Jr
B: Gestuet Lewit
K018552 DE418181327008 276098102367146
36.

401

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
37.

285

CADILLAC JACK OS GER 2013 Wałach siwa/- F: Christian / Cartani
M: Granette / Grandeur
O: Marek Lewicki
B: -
K026077 DE418181086813
38.

182

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
39.

177

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
40.

258

CALINKA Magyar Sportfelver HUN 2014 Klacz siwa/169 F: Calido I / Cantus
M: Agropoint Amor / Alcatraz
O: Jan Zybała
B: -
K025528 HUNKMF144500320
41.

382

CALLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Quateron / Quaterback
M: Cykada / Vittorio
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Tomasz Wiczanowski
K025366 616009530032314
42.

109

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
43.

183

CAMPARO HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Catoo /
M: Ultimma VI / Ramirado
O: Izabela Vinckier
B:
K022109 421000508012
44.

400

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
45.

372

CAPITALNA II G. SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador / Elvis
M: Contessa II G. / Turbud Quirinus
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
brak 616009640031414
46.

264

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Dajana Pawlicka
B: -
K022409 DE431316587112
47.

114

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvados Z / Chellano Z
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Karolina Kasner
B: Stanislaw Szurik
K024908 616009520030611
48.

389

CARAVELL Niem. Sportowa POL 2013 Wałach siwa F: Calidrio / Calido
M: Bandera / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023411 DE456570256213
49.

209

CARETINO KAMA HOL POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Caretino / Caletto II
M: Hostess I / Coriolan
O: Jan Kuśmierkowski
B: Jan Kuśmierkowski
K008722 DE421000320504
50.

338

CARISSIMA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Arezzo VDL /
M: C Foegandra / Carambole
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026924 616009510134714
51.

350

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
52.

260

CARO'S ELS KWPN NED 2007 Klacz siwa/169 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
O: Hubert Kierznowski
B:
K018342 528003000706428
53.

210

CAROLUS KWPN NED 2007 Ogier gniada F: Lord Z / Lord
M: Ocarole / Indoctro
O: Jan Kuśmierkowski
B:
K012117 528003000701879
54.

176

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa/- F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907
55.

179

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
56.

391

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
57.

275

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
58.

374

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Corenda / Carano
O: Artem Abaimov
B: Kevin Reydams Equinex
K027539 056015Z55641315
59.

388

CASIUS HOL POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Caleo /
M: Viola / Cassini II
O: SK.Bielin
B: SK.Belin
K027134 456560485615
60.

45

CASSARIO Niem. Sport GER 2012 Wałach kasztanowata F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K021630 DE456570196812
61.

343

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O:
B:
K019168 616009610061511
62.

123

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic Des Salines
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
K014299 DE418181202208
63.

191

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
64.

188

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
O: Sławomir Polikowski
B: -
K023044 DE421000051810
65.

261

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
O: -
B: -
K027615 DE473730357410
66.

97

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
67.

187

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Wałach gniada/170 F: Chacco Blue /
M: Pauline /
O: Hagen Ridzkowski
B: Silvia Brehmer
brak DE427270016907
68.

135

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708
69.

189

CERVANTES W SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chałtura /
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
brak 616009680033011
70.

327

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
71.

287

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
72.

107

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
73.

225

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
74.

325

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305
75.

5

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
76.

150

CHIARA HAN GER 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Christian / Cartani
M: Acordia / Acord II
O: Aleksander Lewandowski
B: -
K024554 DE431319633913
77.

265

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: -
K024503 DE427270218813
78.

38

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
79.

2

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
80.

71

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
81.

113

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/- F: Clinton I / Carolus I
M: New Origin / Contender
O: Beata Kłęk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
82.

249

CLARK SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026845 616009510238214
83.

245

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Clarina SR / Clarimo
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022586 616009510253312
84.

295

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B:
K026275 DE418181112111
85.

164

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/- F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B: -
K018773 DE441411351909
86.

180

CLINTORD'S SON M OS POL 2010 Wałach gniada/173 F: DE418180166510
M: olitesse D'Ete / Italic Des Salines
O: Anna i Jacek Mierzwińscy
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018675 DE418180166510
87.

218

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
88.

181

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906
89.

162

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175 DE418181424407
90.

254

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
91.

269

COLANDER AK HOL GER 2014 Ogier siwa F: Colman / Carthago
M: Ostia IV / Contender
O: Przemysław Rozynek
B: Dirk Hannsen
K024845 DE421000016914
92.

379

COLMINO HOL GER 2008 Wałach siwa F: COLMAN
M: THIRZA/CARETINO
O: Jos Lansink & Ashford Farm
B: Stelter Bodo
Brak
93.

299

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
94.

375

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier siwa/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quolcenta / Cento
O: Artem Abaimov
B: Gestuet Lewitz
K024162 DE418181337008
95.

334

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
O: Dajana Pawlicka
B: -
K021921 DE431310077413
96.

89

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708
97.

396

CONCORDE HOL GER 2005 wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Feegole / Rocco
O:
B:
K017013 208335290982205
98.

185

CONRADO 10 OS POL 2009 Wałach gniada/170 F: Con Pleasure / Contendro I
M: Alina / Abke
O: Hagen Ridzkowski
B: Dieter Wernicke
K027787 DE418181019509
99.

33

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
100.

144

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
101.

158

CONVERTUS HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/181 F: Colman / Carthago
M: Vinja III / Caretino
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K027150 DE421000042514
102.

369

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
103.

251

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Contessa / Carino Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021486 616009510342212 105NA09
104.

14

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Hans-Hermann Genicke
K020444 DE421000201911
105.

220

CORLEO DSP POL 2015 Ogier gniada/167 F: caleo /
M: Kolonia / Limasol
O: Jakub Podgórny
B: SK Bielin
K027451 456560395115
106.

98

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506
107.

270

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
108.

255

CRAX OLD GER 2012 Wałach gniada F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B:
K021980 DE418184000212
109.

68

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B: Maria Huberta Wachendorf
K014412 DE421000254404
110.

222

CYRENAJKA DSP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Limasol /
M: Cyrena / Darsac
O: Jakub Podgórny
B: SK Bielin
K027452 456560395115
111.

26

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
112.

106

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B: -
K016425 528003000812206
113.

131

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B: -
K014234 528003000806018
114.

196

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
O: HBC Stal
B: -
K027774 528003000804403
115.

124

DARK'ANN HOL GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Darcodello / Darco
M: Day Off / Casall
O: Anna Słodkiewicz
B:
K026738 DE421000174715
116.

20

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
O: Jan Badura
B: Erja Aholeinen
K018512 DE421000147011
117.

331

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
K021800 616009610072411
118.

132

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
O: Marcin Wolski
B:
K023823 DE433331014513
119.

280

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Ogier gniada/170 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
O: Marzena Falarz
B:
K023500 DE418185040313
120.

288

DIERADO HOL GER 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Contendra / Contendro I
O: Johannes Brinkmann
B: Dr Fritz-Ulrich Wiers
K026375 DE431310714613
121.

253

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B: -
K013928 DE431310044907
122.

175

DINDEPENDENT Z Z NED 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
O: Anna Słoniec
B: -
K025898 056015Z55615213
123.

250

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
124.

289

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474
125.

184

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Silbinne / Silbersee
O: Lidia Kozłowska
B: -
K018207 528003000803577
126.

79

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Donwelta S / Weltstein
O: Eliza Karpus
B: Stanisław Szurik
K027377 616009520037315
127.

336

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
128.

134

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
129.

142

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
130.

100

EAZY BOY KWPN NED 2009 Ogier siwa/170 F: Eurocommerce Zurich / Berlin
M: Veroniek / Faldo
O: Ewa Aleksandra Dyżewska
B: D. Veldhoen-Plas
K026779 528003200907280
131.

11

EDESSO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
O: Ewa Aleksandra Dyżewska
B: A. De Gorter
K015530 528003200909274
132.

110

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
133.

216

ELASTIQUA HOL GER 2012 klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
O:
B:
K024720 DE421000582312
134.

213

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
135.

208

ELGRAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Azarro / Acord II
M: Elipsa / Royal Court
O: Aleksandra Mikosza
B: Bolesław Jędraszko
K015411 POL009640027108
136.

370

ELIZABETH Z Zangerscheide POL 2015 Klacz gniada/168 F: Elvis Ter Putte/Diamant De Semilly
M: Columbia/Cassini I
O: Adnrzej Gołaś
B: Niemcy
056015Z55791215
137.

172

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/172 F: Ogano Sitte / Darco
M: Emmy / Epikur
O: Rafal Platek
B: Rafal Platek
K021609 616009550139711
138.

246

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025943 616009510135014
139.

349

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K022302 DE431312366312
140.

194

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
141.

229

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
142.

342

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
143.

76

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
144.

192

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
145.

318

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
146.

361

FARON SP POL 2015 Wałach skarogniada/165 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
O: Zofia Połczyńska
B: SK Nowielice
K026749 616009640010415
147.

148

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K027172 826002140873718
148.

159

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
149.

13

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Emilia Chmielowska
B: -
K018797 528003201003241
150.

129

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
151.

128

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
152.

256

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Jan Zybała
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
153.

263

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
154.

143

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
155.

197

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/- F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B: -
K019765 528003201003444
156.

75

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop/Loredo/Calypso
M: Flying Star / Flying Star I/Furioso
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
157.

160

FOR CANTO SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cantolar / Canstakko
M: For Fun / For Pleasure
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K024920 616009610128614
158.

392

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Hubert Kierznowski
B: Hubert Kierznowski
K018747 528003201008789
159.

357

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
K025530 616009610173513
160.

146

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
161.

206

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
162.

230

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
163.

50

G KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
O:
B:
K026538 528210002637888
164.

1

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
165.

365

GASTON 2 Słow. Gorąc. POL 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
O: Marek Hodura
B: PD Rozkvet Odorin
K010142 703001782110902
166.

362

GEORGIA OLD GER 2014 Klacz gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Sogni Di Gloria / Corrado I
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Małgorzata i Tomasz Siegiej
K027623 DE418189812314
167.

130

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
168.

199

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
169.

364

GIORGIO SP POL 1998 Ogier kara/161 F: Oder
M: Galaktika
O: Małgorzata Pietrowska
B: -
K006431 POL009611091898
170.

186

GIRALDO L KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cersina I / Indorado
O: Jan Ludwiczak
B:
K018982 528003201104318
171.

153

GITTE OF HERITAGE BWP BEL 2006 Klacz siwa/162 F: Nabab De Reve /Quidam De Revel
M: Viefke-S / Nonstop
O: Sylwia Pawelczak
B: Michael & Kristof De Winne
K026427 BELW250920BWP
172.

80

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610 616009690059514
173.

127

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
174.

351

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
175.

99

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
176.

329

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 616009610104713
177.

360

GRANTURA HOL POL 2014 Klacz gniada/165 F: Canturo /
M: Noblesse XVII /
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
brak -
178.

283

GRASSHOPPER KWPN NED 2011 Wałach gniada/173 F: Ultimo / Phin Phin
M: Odiline / Karandasj
O: Rafał Janota
B: -
K027025 528003201110698
179.

47

GREAT PLEASURE II SP POL 2012 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B:
K012121 616009660049206
180.

90

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O: Joanna Babiak
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450
181.

155

HASAL SP POL 2015 Wałach kara/176 F: Salamon / Darco
M: Hesja / Liban
O: Szymon Tęcza
B: SK Nowielice
K027532 616009640010715
182.

198

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
O:
B:
K026725 528003201201361
183.

394

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me Du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B:
K017155 BELW261186BWP
184.

344

HERA HAN GER 2014 Klacz siwa/164 F: Companiero / Colman
M: Hanna / Sable Rose
O: -
B: -
K027862 DE431436925914
185.

112

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor / Contendro
M: Herbia / Silver
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
K025303 616009680038210
186.

335

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B: -
K018689 DE433331703311
187.

193

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B: -
K023069 528003201204117
188.

296

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
O: Leszek Gramza
B:
K026999 528003201207530
189.

46

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada/165 F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K017763 BELW270289BWP
190.

232

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o . o
K014668 POL009640034307
191.

300

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/176 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
192.

282

INTRYGA OLD POL 2009 Klacz siwa/170 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: -
K015504 DE441413129809
193.

147

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwońska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
194.

257

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
O: R. Strating
B: -
K026769 528003201301387
195.

140

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
196.

63

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
197.

103

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
198.

161

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
O: Dawid Rakoczy
B: -
K027337 528003201402161
199.

151

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
O: Krzysztof Witkowski
B: Karolina Ferenstein
K011888 POL009600109207
200.

149

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674
201.

274

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
O: Rafał Loba
B: VDL
K027771 528003201406936
202.

311

JESSIE JAMES D.V. KWPN NED 2014 Klacz gniada/168 F: Zirocco Blue VDL / Mr Blue
M: Untouchable / Lux
O: Jan Ludwiczak
B:
K027239 528003201403540
203.

393

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
O: Robert Ratajczak
B: P. M. J. Bergmans
K025617 528003201402754
204.

278

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
205.

167

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada/- F: 616007610062414
M: Elle-Fomia / Warrant
O: Paweł Bado
B: -
K025576 528003201407776
206.

168

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/- F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Naomi / Couleur Rubin
O: Paweł Bado
B: -
K026343 528003201404214
207.

169

JUVENTUS KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/- F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Fiechique D.N. / Nabab De Reve
O: Paweł Bado
B: -
K025453 528003201408752
208.

17

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480 616007600125405
209.

267

KAMIR RED WINE OLD POL 2015 Ogier skarogniada/173 F: Kannan /
M: W-Diadora /
O: Przemysław Rozynek
B: Red Wine
brak DE418180104215
210.

86

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
O: Grzegorz Gola
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
211.

284

KIRYMANJARO FORTUNA KWPN NED 2015 Ogier gniada/170 F: Grand Slam VDL /
M: Ejiry Fortuna /
O: Carla Michiel Bianchi
B: P.&A.M. Rinkers- Tjeenk Willink
K027245 528003201508281
212.

294

KISSIMMEE HOL NED 2009 Klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
O: Bioraj Sp. z o. o.
B: -
K026757 DE42100034480
213.

121

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
K027005 DE418180093914
214.

136

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
215.

173

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Jacek Kuźma
B: -
K020516 -
216.

102

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208
217.

154

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
O: Sylwia Pawelczak
B: -
K018911 616009640013911
218.

390

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
219.

320

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Ufonia / Contender
O: Jan Ludwiczak
B: -
K026962 528003201508259
220.

266

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
221.

276

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
222.

286

LA PEZI OS POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
O: Józef Walat
B:
K024699 DE418180215613
223.

223

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Grażyna Baehr
B:
K015422 POL009580227505 104UP80
224.

52

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
225.

104

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
226.

152

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
227.

67

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
228.

316

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
229.

226

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
230.

203

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708
231.

156

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Klaudia Jesion
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
232.

324

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
O: Wiktor Szała
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016428 616009510445310
233.

303

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B: Jiri Kotyza
K011082 203011994675805
234.

252

LEROY P BWP POL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
O: Karolina Osieka
B: Leo Van Den Brande
K027730 056002W00300185
235.

170

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Lorio / Loredo
M: Libella / Carry Son
O: Oskar Murawski
B: -
K015224 POL009640015708
236.

201

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: Marcin Wypchło
B: SK nad Wigrami
K022578 616009510252313
237.

304

LIGA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Santos / Guidam
M: Leda / Edminton
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K026927 616009682007214
238.

262

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata/167 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
239.

247

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025944 616009510237714
240.

178

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
241.

91

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061 POL009610247207
242.

312

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
O: Jan Ludwiczak
B:
K025116 528003201402181
243.

16

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Katanga / Trawers
M: Mała Era / Eurol
O: Stajnia Ardena
B: -
K026777 616009520014510
244.

313

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
245.

116

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
246.

7

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/174 F: Faust Z / Reurika Z
M: Madea / Dragon
O: Andrzej Kosakowski
B: Andrzej Kosakowski
K022062 616009610066209
247.

363

MEKANEZZA OLD GER 2013 klacza ciemnogniada F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
O:
B:
K027769 DE418185046913
248.

165

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
249.

108

MESSI S Niem. Sport. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
O: Mirosław Jankowski
B: Adam Safinowski
K023064 DE456570175713
250.

293

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Bioraj Sp. z o.o.
B:
K021788 DE421000087312
251.

333

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Wałach siwa/168 F: Calvados Z / Chellano Z
M: Nacanuda / Capitol II
O: Łukasz Krajewski
B:
K026403 DE481810050109
252.

219

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre / Feinschnitt I V D Richter
O: Martina Romagnoli
B: Martina Romagnoli
K026302 056002W00306169
253.

94

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/- F: Nabab De Reve /
M: Nabab de Reve /
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562 DE455870205614
254.

157

NEMO WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B: Konrad Stefański
K021134 616007610129012
255.

101

NIKO Niem. Sport. GER 2013 Ogier ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K025017 DE455879001913
256.

85

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
O: Alicja Hendrys
B: Gestut Lewitz
K017222 DE418181371308
257.

305

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
O: Jan Ludwiczak
B:
K025118 056002W00307166
258.

82

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Anna Malinga
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
259.

238

OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Sarona / Emilion
O: Michał Szuba
B: Simon Heyligen
K027911 056002W003073
260.

358

OMENA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Salomon / Darco
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K027844 616009681017315
261.

93

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
262.

69

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
263.

66

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
264.

376

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Tadeusz Miś
K023493 616009610128212
265.

371

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K024974 616009640031314
266.

348

PRIAM WLKP POL 2015 Wałach siwa/178 F: Konkret 2 / Kolibri
M: Plejada / Mistar
O: Wiesław Laskowski
B: Wiesław Laskowski
K027186 616007610083615
267.

212

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
268.

231

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
O: Iwona Henzel
B:
K026602 DE441410781005
269.

395

QUICK MAGIC DE BARCENAL Z ZANG BEL 2014 ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Carla Columbia / Caretino
O:
B:
056015Z55507314 K028005
270.

48

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
271.

281

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
272.

367

QUISSINI HOL GER 2014 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Andreas Kosicki
K025413 DE421000402514
273.

126

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907
274.

118

QUIVISTO SP POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
275.

302

RASCENIA STAR WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Casskeni II / Cassini II
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K027814 616007610083915
276.

18

RAULA DE GANAD Węgierski Koń Sportowy POL 2009 Klacz gniada/- F: Quifilio /
M: Ralinka De Ganad /
O: -
B: -
K020350 HUNKMF092590120
277.

105

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
278.

339

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
279.

73

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
280.

346

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
O: Edmund Idkowiak
B: Edmund Idkowiak
K006064 KWPN9806826 9806826
281.

42

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
282.

353

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
283.

96

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
K026569 616009690015995
284.

122

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/- F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
O: Marek Niewiadomski
B: SO Boguslawice
K019783 616009610183310
285.

359

RUFUS SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Salamon / Darko
M: Rolemma /
O: -
B: -
brak -
286.

297

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B:
K024425 DE421000117513
287.

355

SALLADYN WLKP POL 2015 Wałach siwa/167 F: Cwał /
M: Sawana / Adiutant
O: Tomasz Kozak
B: Tomasz Kozak
K025362 616007610009415
288.

95

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
289.

307

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
290.

319

SAVOY L HOL GER 2014 Wałach siwa F: Connor / Cassal
M: Sandra III / Calido I
O: Jan Ludwiczak
B:
K025993 DE421000032914
291.

64

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: -
K020728 DE431312326104
292.

83

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
293.

308

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504
294.

137

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
295.

145

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
296.

65

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
O: Dominik Ast
B: Sylwester Kosiński
K025003 616007682004812
297.

87

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
O: Mariusz Kułaga
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
298.

81

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
O: Anna Malinga
B: SK Racot
K016697 616009610059410
299.

49

STAKKATONI Niem. Sport. GER 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Salz Dre Erde /
M: Corinna /
O: Marek Lewicki
B: Gunter Fricke
K027243 456560439315
300.

301

TALOUSIMONICA K Z Zangersheide POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
O: RJT SP Z.O.O
B: Klaver C.T.
K018024 Z-651706
301.

310

TAMAGOTCHI L Niem. Sport. GER 2014 Wałach gniada/168 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Kalahari / Kingston
O: Jan Ludwiczak
B:
K027236 DE45660604714
302.

215

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
303.

205

TILEXA Z ZANG NED 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B: Lesław Sorachmnm
K012639 Z550107
304.

328

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
305.

298

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
306.

133

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Spartacus / Stakkato
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022584 616009510253413
307.

119

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
308.

306

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
309.

228

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
310.

120

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
311.

139

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708
312.

117

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Kaja Nikolas
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
313.

366

URSSINI HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Catolica / Cassini I
O: Wioletta Kosicka i Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Andreas Kosicki
K027767 DE421000000015
314.

248

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024614 616009510253713
315.

277

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
316.

345

VALMONT FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa/170 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Futera
B: Jan Novotny
brak
317.

398

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
K008153 0201977 102YW87
318.

352

VERDINALE Niem. sport. NED 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rappe / Diarado
O: Marek Lewicki
B: -
K024950 456560435314
319.

32

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros / Chambertin
M: Valencia / Compliment
O: Dawid Rakoczy
B: Andrzej Gołaś
K021722 616009640007512
320.

271

VIGO HEYWOOD HZ ZANG BEL 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles / Nabab De Reve
M: Amara / No Limit
O:
B:
K024883 056015255635814
321.

268

VIVALDI R OLD POL 2015 Wałach gniada/172 F: Vivant Van De Heffinck /
M: Lobinna Z /
O: Przemysław Rozynek
B: Paul Schockomolle
brak DE418180001615
322.

292

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: -
K025219 DE456570092210
323.

72

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
324.

221

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
O: Agnieszka Kaczmarek
B: Mariusz grabowski
K024844 616009640012613
325.

272

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
326.

25

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010
327.

326

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
328.

77

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407
329.

330

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/- F: D'Cin Cin PG /
M: Wendy /
O: -
B: -
K022445 616009520095412
330.

163

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
331.

314

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
332.

259

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
K027231 616009610044714
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Infernal Team
19
400
50
SUM:
469.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
500
SUM:
500.00
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
400
500
SUM:
900.00
Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
27
300
SUM:
327.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
19
SUM:
19.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
19
410
200
SUM:
629.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
27
SUM:
27.00
Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
27
36
100
SUM:
163.00
Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
750
1000
SUM:
1750.00
Fragstein-Niemsdorff Piotr St. Podkowa w Moryniu
19
100
SUM:
119.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
52
36
27
100
SUM:
215.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
22
150
300
1000
SUM:
1472.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
19
SUM:
19.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
52
36
19
100
SUM:
207.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
50
600
19
27
100
SUM:
796.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
100
27
SUM:
127.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
500
36
SUM:
536.00
Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
150
250
SUM:
400.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
600
SUM:
600.00
Jędrychowska Aleksandra KS Cortina Kaczenice
100
150
SUM:
250.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
27
SUM:
27.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
400
SUM:
400.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
100
SUM:
100.00
Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
19
SUM:
19.00
Kicińska Weronika Pałucki KJ
50
SUM:
50.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
19
200
250
3500
22
100
SUM:
4091.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
300
105
200
100
350
SUM:
1055.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
100
50
SUM:
150.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
52
200
SUM:
252.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
400
600
SUM:
1000.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
600
50
SUM:
650.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
400
36
SUM:
436.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
400
27
300
100
19
SUM:
846.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
19
SUM:
19.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
19
36
SUM:
55.00
Kufel Artur WKJ Lublin
22
500
SUM:
522.00
Kuśmierkowska Kamila MKS Dąb SJ Dębno
100
SUM:
100.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
19
SUM:
19.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
200
SUM:
200.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
19
100
SUM:
119.00
Lewandowski Aleksander KJ Arpav
200
500
50
SUM:
750.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
210
SUM:
210.00
Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
22
SUM:
22.00
Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
100
SUM:
100.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
100
500
500
27
300
400
400
SUM:
2227.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
50
SUM:
50.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
27
SUM:
27.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
15
750
SUM:
765.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
105
SUM:
105.00
Morsztyn Piotr KJ Kietlów
5000
SUM:
5000.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
300
SUM:
300.00
Murdzia Seweryn bpk
27
1000
100
1200
600
36
SUM:
2963.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
200
750
36
100
36
SUM:
1122.00
Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
250
350
SUM:
600.00
Pawlicka Dajana St. Kraju Jumping Team
500
400
1500
SUM:
2400.00
Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
350
SUM:
350.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
400
SUM:
500.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
51
36
19
SUM:
106.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
250
500
SUM:
750.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
650
SUM:
650.00
Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
27
22
SUM:
49.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
310
750
200
SUM:
1260.00
Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
22
36
SUM:
58.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
250
100
300
500
1200
1200
400
1000
SUM:
4950.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
650
300
100
300
1500
SUM:
2850.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
19
36
200
SUM:
255.00
Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
250
SUM:
250.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
100
SUM:
100.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
100
19
250
36
100
SUM:
505.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
200
50
SUM:
250.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
100
100
2500
36
SUM:
2736.00
Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
22
SUM:
22.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
400
SUM:
400.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
36
SUM:
36.00
Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
27
SUM:
27.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-14
20
2019-06-15
15
2019-06-16
16
2019-06-14
103
2019-06-15
2019-06-16
91
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (336)
2019-06-14
43
2019-06-14
59
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
16
2019-06-16
1
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (65)
2019-06-16
16
2019-06-16
45
Babiak Filip
KJ Infernal Team
2019-06-14
47
2019-06-15
31
2019-06-16
58
COMPASS (89)
2019-06-14
28
19
2019-06-14
64
2019-06-15
16
2019-06-16
5
400
2019-06-14
20
2019-06-15
5
2019-06-16
10
50
Badura Anna
KJ Lando
2019-06-14
59
2019-06-14
41
2019-06-15
36
2019-06-15
13
2019-06-16