Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
250 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 06:45:50
2019-08-22 06:45:50
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
249 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:47:40
2019-08-21 09:47:40
Anna Kulawik DON BIJJOU ZW
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
248 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:40:54
2019-08-21 08:40:54
Katarzyna Jankowska MESSI S
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
247 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:10:01
2019-08-18 15:57:24
Agrypina Walaszek BONMAHON EXPLOSION
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
246 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:56:07
2019-08-18 15:56:07
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
245 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 15:55:33
2019-08-18 15:55:33
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
244 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 20:30:27
2019-08-17 20:30:27
Dominika Belvedere HORPYNA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
243 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:07:53
2019-08-17 19:31:37
Magdalena Twardoch KOPEREK
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 19:29:26
2019-08-17 19:29:26
Aleksandra Nycz PINOKIO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:50
2019-08-17 19:28:06
Natalia Bekus FIGA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
240 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:11:38
2019-08-16 10:46:29
Agata Hübner JASYR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
239 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:57:39
2019-08-16 10:02:50
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
238 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:47
2019-08-16 08:07:42
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
237 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 17:53:19
2019-08-13 17:52:07
Izabela Klaassen SFERA S
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
236 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:07
2019-08-13 17:40:55
Dawid Janota CISCO 241
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:08
2019-08-13 17:40:15
Natalia Janota QUINDA QUANDO
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
231 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:45:15
2019-08-12 10:45:15
Martyna Szczypa MARIO
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:42:58
2019-08-12 10:42:58
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:42:25
2019-08-12 10:42:25
Emilia Frankowska PLEJADA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:20
2019-08-09 13:07:05
Julia Klimowicz SABIR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:48
2019-08-09 13:06:36
Weronika Zaczek FINEZJA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
226 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:09:11
2019-08-09 13:05:55
Klara Zegar SALSA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 13:04:25
2019-08-09 13:04:25
Karolina Ślązak TORES P
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
224 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:30:38
2019-08-07 09:22:48
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 11:42:10
2019-08-07 09:22:17
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
222 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:32:10
2019-08-06 21:32:10
Paulina Sowa MORGOTH
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 08:38:17
2019-08-06 21:30:57
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:08:02
2019-08-06 21:27:26
Zuzanna Klak CARTOGRAN'S STAR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:21
2019-08-06 21:18:45
Anna Hernik AQUADOR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:15:16
2019-08-06 21:15:16
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:14:47
2019-08-06 21:14:47
Anna Peciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:31:43
2019-08-06 20:07:39
Kaja Badellino IL DE GRANDO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:54
2019-08-06 20:05:31
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 13:00:25
2019-08-05 13:00:25
Eliza Sas DAFNE
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
211 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:59:48
2019-08-05 12:59:48
Mariam Pervez CASSINIA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:58:52
2019-08-05 11:49:57
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:44:15
2019-08-05 11:44:15
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:04
2019-08-05 11:35:17
Anna Baca SALVADOR
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 12:16:51
2019-08-05 11:34:29
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:16:12
2019-08-05 11:32:30
Julia Kramarz L-QUICK JUMP
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:16:09
2019-08-05 11:31:52
Julia Kramarz RITUS
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:59:45
2019-08-05 09:59:45
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:58:48
2019-08-05 09:58:48
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:58:02
2019-08-05 09:58:02
Maria Kaprzyk COMET 235
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:06:29
2019-08-05 09:06:29
Maja Fajfur WILD BOY
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 08:20:23
2019-08-05 08:20:23
Anna Kulawik NIWAR
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:37
2019-08-05 08:19:43
Zuzanna Muc YOUNG LADY
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:35
2019-08-05 08:18:56
Amelia Kula NORMANDIA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:03
2019-08-05 08:14:54
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:02:12
2019-08-05 08:14:22
Franciszka Trzcińska ROBESPIERE
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:19:25
2019-08-05 08:10:22
Marta Piszczek AXEL 621
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:11
2019-08-05 08:08:52
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:07
2019-08-05 08:07:39
Julia Gawałek SCHIROCCO DES CHAINES
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:05
2019-08-05 08:06:19
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:03:09
2019-08-05 08:05:23
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:18
2019-08-05 07:59:54
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:01:37
2019-07-28 21:34:32
Kamil Pszowski LUISSOME DESPOIRE
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:36:16
2019-07-28 15:49:09
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:07:22
2019-07-28 15:45:48
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:53
2019-07-28 12:47:18
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:42
2019-07-28 12:46:35
Maciej Handzlik LUCILLA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:33:55
2019-07-28 11:49:10
Olimpia Skrok-Wolska FOR CANDY
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 12:28:38
2019-07-27 22:29:30
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:48:12
2019-07-27 22:25:54
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:36
2019-07-27 21:11:53
Julia Sztaba CARRERA G
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:19:30
2019-07-27 20:40:04
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:34:53
2019-07-27 15:13:31
Katarzyna Wójcik KSIĘŻNICZKA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 14:48:34
2019-07-27 15:11:43
Oliwia Lentowicz BASTER
  • 2x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 2x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:40:19
2019-07-27 09:36:47
Karolina Leda DOMARE G
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:16:48
2019-07-26 21:57:23
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:16:34
2019-07-26 21:55:53
Szymon Bula MARCEPAN
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:35:11
2019-07-26 12:12:52
Jagoda Nowicz H-PASADENA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 17:38:01
2019-07-26 05:03:58
Anna Prażuch NEQUIMA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 14:48:25
2019-07-26 02:55:22
Wiktoria Skorupa COKABLANCA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:38
2019-07-26 00:29:54
Aleksandra Panek JULIUS
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:33
2019-07-24 16:44:48
Hanna Gocyk CEVITA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 14:49:51
2019-07-24 11:11:42
Roksana Musiolik SIMI
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:35:57
2019-07-23 20:55:22
Marcelina Łukaszek HIKI
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 10:05:25
2019-07-23 20:52:35
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:46:05
2019-07-23 20:23:36
Maja Dreger K - NICO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:54
2019-07-23 20:21:36
Nadia Bierska COFFEE
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:09
2019-07-23 20:18:25
Zuzanna Nabagło KORAL
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:16
2019-07-23 20:17:40
Dominika Poliwoda KASAFI
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:08
2019-07-23 20:10:47
Adam Kaźmierczak HANKEE DOODLE
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:25:58
2019-07-23 19:32:45
Jakub Klekot ROBIN HOOD- LS
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:59:03
2019-07-23 19:25:58
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:16:58
2019-07-23 17:33:32
Julia Oleszczuk MIRABELA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:47:14
2019-07-23 12:18:10
Oliwia Lampart BIJOU BE
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:26
2019-07-23 10:50:05
Nina Sokalska WIRUS
  • 2x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 2x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:50
2019-07-22 21:11:09
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:15:15
2019-07-22 20:57:57
Aleksandra Oleksy CORTADO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:47:56
2019-07-22 18:05:58
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:47:55
2019-07-22 18:04:52
Katarzyna Gola KINGSTON HIPPICA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:35
2019-07-22 15:00:15
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 32/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:06
2019-07-22 14:59:12
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 32/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:17:11
2019-07-22 13:30:39
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:37:12
2019-07-22 11:50:39
Natalia Strzelczyk ARKADA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:20:23
2019-07-22 10:26:44
Ewa Mniszek MAGIA-P
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:37:27
2019-07-22 07:49:07
Paulina Poniewierska BETINA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:47:04
2019-07-21 20:33:39
Olga Tomanek WINNIE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 11:03:18
2019-07-21 20:32:29
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 22/N/ 120 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:59
2019-07-21 19:55:47
Maja Krygier CILENA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:53
2019-07-21 19:55:02
Milena Płaza ZINA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:26
2019-07-21 17:55:40
Liwia Król CYTAT
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:10:24
2019-07-21 17:07:55
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:09:12
2019-07-21 17:06:47
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:30:44
2019-07-21 17:05:17
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 22/N/ 120 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:33
2019-07-21 11:28:11
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:38:28
2019-07-20 22:57:25
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:42:59
2019-07-20 22:54:25
Wiktoria Haberstroh GALAKTYKA GB
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:29:17
2019-07-20 15:21:33
Weronika Tokarska SURINAM
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:20:52
2019-07-19 22:19:43
Angelika Kucias SCARTO
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 16:02:39
2019-07-19 22:18:07
Dominik Słodczyk ROSSA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:51
2019-07-19 21:54:43
Magdalena Piksa HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:36:51
2019-07-19 21:53:34
Magdalena Piksa KOKAINA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:20:55
2019-07-19 21:50:52
Angelika Kucias PANAMERA 13
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:47:52
2019-07-19 21:49:31
Małgorzata Falewicz STRESEMANN 8
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:04:56
2019-07-19 21:47:48
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:38
2019-07-19 21:46:19
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:57
2019-07-19 19:31:58
Zuzanna Kaczmarzyk TARNINA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:50:39
2019-07-19 19:25:23
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:12
2019-07-19 19:20:03
Beata Majer HEART LIGHTNING
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:25
2019-07-19 16:53:28
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:31
2019-07-19 16:52:47
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:16
2019-07-19 16:47:14
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:17
2019-07-19 16:44:07
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:49
2019-07-19 12:01:09
Patrycja Kamińska FLINTSTONE UTOPIA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:45
2019-07-19 11:53:54
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 09:38:35
2019-07-19 11:27:24
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:48:31
2019-07-19 11:26:48
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:49:02
2019-07-19 11:25:46
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:37
2019-07-19 08:56:05
Anna Rumin LARIOS HERO
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 10:47:28
2019-07-19 08:45:09
Janina Zielińska QUABREL DE L’ETAPE.
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:31
2019-07-18 23:27:33
Nina Sokalska CUPPERS MONTY
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:24
2019-07-18 23:18:13
Maja Kliś KLARA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 9/KUCE/65 cm/II półfinał KUCE gr I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 65 cm)
  • 1x 17/KUCE/70cm/Finał KUCE gr I konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:50
2019-07-18 22:35:43
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:00
2019-07-18 21:06:36
Aleksandra Kośnik LESZCZYK
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 16:13:19
2019-07-18 21:03:02
Weronika Sobczyk TOFFI
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:04
2019-07-18 21:02:10
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:50
2019-07-18 20:56:17
Bartłomiej Urban KAPITAN KANE
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:24:40
2019-07-18 20:55:26
Marcelina Wolny PACO
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:29:11
2019-07-18 20:54:28
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:28:35
2019-07-18 19:35:29
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:19:00
2019-07-18 19:34:43
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:43:02
2019-07-18 18:55:00
Julia Badora KORYNT
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 13:09:39
2019-07-18 17:16:35
Patryk Mike CHALANDRA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:35
2019-07-18 16:37:51
Alicja Kosmol NIHET
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 13:03:14
2019-07-18 16:36:59
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:44
2019-07-18 16:35:48
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:50
2019-07-18 16:35:19
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:56:55
2019-07-18 16:35:19
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:57:00
2019-07-18 16:34:32
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:57:05
2019-07-18 16:33:39
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:57:10
2019-07-18 16:33:07
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:48:24
2019-07-18 15:34:46
Maja Pluta BRAWADA
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:20
2019-07-18 15:33:36
Alicja Jóźwiak WERTER
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:20:12
2019-07-18 15:31:38
Barbara Chlipała CARYCA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:26:54
2019-07-18 15:30:46
Maja Bertoldi LORD EDUARD
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 13:12:55
2019-07-18 15:16:06
Zuzanna Bernaś BALANDO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:20:02
2019-07-18 14:07:29
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:19:16
2019-07-18 14:06:26
Kawa Marta GRAPPA
  • 1x 1/KUCE/ 60 cm/I półfinał KUCE gr. I konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:47
2019-07-18 14:05:09
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:48
2019-07-18 14:03:17
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:18:52
2019-07-18 14:00:17
Aleksandra Kawa INDI
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:20:00
2019-07-18 13:59:14
Masza Galocz SCYTIA
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:44:53
2019-07-18 13:10:13
Katarzyna Cieślińska SABRA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:06:45
2019-07-18 13:09:02
Sylwia Piwoń ELIPSA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:45:23
2019-07-18 13:08:25
Dominika Kunicka SZANOWNA DAMA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:05:18
2019-07-18 12:55:05
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 07:49:00
2019-07-18 12:33:46
Adrianna Zwolińska WATERLO
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:37
2019-07-18 12:20:53
Vanessa Waleryszek MIRAGE
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:49
2019-07-18 12:19:58
Kempa Oliwia BŁAWATEK
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:16:02
2019-07-18 12:19:32
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:41
2019-07-18 12:10:28
Natalia Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:18:45
2019-07-18 12:09:36
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 18:37:12
2019-07-18 12:03:27
Olga Grabos POZEW
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 2x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 2x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:46:14
2019-07-18 11:48:56
Piotr Kozioł WIGONIA M
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:46:25
2019-07-18 07:08:17
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:51:06
2019-07-17 23:33:04
Dawid Janota BUSHIDO
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:40
2019-07-17 20:04:34
Roman Machnik HUSARIA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:14
2019-07-17 13:35:25
Dominika Czachór ADRIANNA-K
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 7/P/110 cm/ZR Konkurs zwykły art. 238.2.1 .(wys. 110 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/ZR konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:20
2019-07-17 13:31:22
Dominika Czachór MILWI
  • 1x 2/KUCE/ 80 cm/I półfinał KUCE gr. II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 10/KUCE/85 cm/II półfinał KUCE gr II konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm)
  • 1x 18/KUCE/85/90 cm/Finał KUCE gr II konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1, II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 85/90 cm)
  • 1x 30/LL/ 90 cm/ZR konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:45
2019-07-17 11:10:11
Aleksandra Klimczyk SETNA
  • 1x 7/LADIES/115 cm/I półfinał LADIES konkurs szybkości art. 239.(wys. 115 cm)
  • 1x 15/LADIES/ 120 cm/II półfinał LADIES konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 23/LADIES/ 120 cm/Finał LADIES konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:43
2019-07-17 11:08:57
Karolina Jakubczyk HIPNOZA
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:43
2019-07-17 11:08:47
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:17:58
2019-07-16 21:01:52
Zuzanna Kumorek SALVATOR M
  • 1x 6/JUNIORZY/115 cm/I półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 115 cm)
  • 1x 14/JUNIORZY/ 115 cm/II półfinał JUNIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22/JUNIORZY/ 120 cm/Finał JUNIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:17:56
2019-07-16 20:53:07
Tomasz Kumorek GOSTERA
  • 1x 8/SENIORZY/120 cm/I półfinał SENIORZY konkurs szybkości art. 239.(wys. 120 cm)
  • 1x 16/SENIORZY/ 125 cm/II półfinał SENIORZY konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 24/SENIORZY/ 130 cm/Finał SENIORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1 II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 130/135 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:32:17
2019-07-16 08:21:11
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:17:39
2019-07-16 07:24:25
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 1x 3/AMATORZY/ 80 cm/I półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 80 cm)
  • 1x 11/AMATORZY/ 90 cm/II półfinał AMATORZY konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 90 cm)
  • 1x 19/AMATORZY/ 90/100 cm/Finał AMATORZY konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 90/100 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:14:58
2019-07-16 01:34:56
Amelia Gałas ANDIAMO GIRL
  • 1x 5/JM/105 cm/I półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca .(wys. 105 cm)
  • 1x 13/JM/ 105 cm/II półfinał JUNIORZY MŁODSI konkurs z oceną stylu jeźdźca (wys. 105 cm)
  • 1x 21/JM/ 110 cm/Finał JUNIORZY MŁODSI konkurs dwunawrotowy wg regulaminu OOM I nawrót dokładności II nawrót zwykły (wys. 110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 18:37:32
2019-07-16 00:48:16
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x 4/OPEN/100 cm/I półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1.(wys. 100 cm)
  • 1x 12/OPEN/ 105 cm/II półfinał OPEN konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 2x 20/OPEN/ 110 cm/Finał OPEN konkurs dwunawrotowy I nawrót dokładności art. 238.1.1. II nawrót zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baca Anna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
Regionalna: A(w) B(III) - LZ
2. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
O047803
3. Badora Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
PZJ: B(III) LZPZJ/1524/19
4. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Bekus Natalia Bpk
2005 (JM.)
Licencja w toku
7. Belvedere Dominika SKJ Preria Wilkowice
brak
8. Bernaś Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2002 (J.)
O039419
9. Bertoldi Maja brak
2006 (JM.)
brak
10. Bierska Nadia LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O054635
11. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
12. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
13. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O036058
14. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
15. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
16. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
17. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
18. Chlipała Barbara Klub Jazdy Konnej Romico
S
O011417
19. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
20. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
1999 (MJ.)
Brak
21. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (JM.)
O047272
22. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
23. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
24. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
25. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
26. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
27. Fajfur Maja Brak
2001 (J.)
Brak
28. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
29. Frankowska Emilia Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2001 (J.)
O041233
30. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
31. Gałas Amelia Klub Jeździecki Impuls
2005 (JM.)
O046091
32. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
33. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
34. Gocyk Hanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2005 (JM.)
O043629
35. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
36. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
Brak
37. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
38. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
39. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
0046029
40. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
41. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
42. Hübner Agata BPK
2005 (JM.)
5821/19B
43. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
44. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
O037108
45. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
S
O019360
46. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
47. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
48. Janus Sonia POL
2004 (JM.)
10175649
49. Jóźwiak Alicja BPK
2018 (Mł.)
dfdf
50. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
51. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
52. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
53. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
54. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
55. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
56. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
57. Klaassen Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
58. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
Brak
59. Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (J.)
O048007
60. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O025685
61. Klimowicz Julia BPK
2003 (J.)
brak
62. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
63. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
64. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
65. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
66. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
67. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
68. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
69. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
70. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2007 (JM.)
O054874
71. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
72. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
73. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
74. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (Mł.)
Brak
75. Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
76. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (MJ.)
O039762
77. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
78. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
79. Kula Amelia KJ VENA Rogoźnik
2006 (JM.)
050779
80. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
81. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
82. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
83. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
brak
84. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
85. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
86. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
87. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
88. Lenik Dorota Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020157
89. Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O044712
90. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
91. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
O050190
92. Machnik Roman Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
0044878
93. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
O003580
94. Marta Kawa KJK Romico
2007 (JM.)
O054053
95. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
96. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
97. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
98. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
99. Mniszek Ewa BPK
S
BRAK
100. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
101. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (J.)
O035263
102. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
Brak
103. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
104. Nowicz Jagoda bpk
2002 (J.)
Brak
brak
105. Nycz Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
Brak
106. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (JM.)
6777/19 AB
107. Oleszczuk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O031242
108. Oliwia Kempa LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
Brak
109. Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik
2004 (JM.)
O048471
110. Peciak Anna POL
S
10163759
111. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
112. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045147
113. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
114. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
115. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
116. Piszczek Marta Kjk ELIZAR
2008 (Mł.)
O052121
117. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
2000 (MJ.)
O033433
118. Pluta Maja BPK
2018 (Mł.)
ffd
119. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (JM.)
O039763
120. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
121. Poniewierska Paulina KJ PROFIT
2009 (Mł.)
brak
122. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
123. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (J.)
O045612
124. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
125. Puliński Kamil SKF KJ Lider Radzionków
126. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
127. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
128. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
129. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
130. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
1999 (MJ.)
O045330
131. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
brak
132. Skrok-Wolska Olimpia JKS Equi Verso
2004 (JM.)
Brak
133. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
brak
134. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
135. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
136. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
137. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
138. Sowa Paulina Klub Jeździecki Amigo
2002 (J.)
O031426
139. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
140. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
brak
141. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
1998 (MJ.)
O018920
142. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
143. Szotek Leszek Brak
S
Brak
144. Sztaba Julia KJ Vena
2006 (JM.)
O048470
145. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
146. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
147. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (J.)
O031906
148. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O053230
149. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
150. Walaszek Agrypina LKJ Ochaby
S
O003842
151. Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbroslawice
2004 (JM.)
0044064
152. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
153. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
154. Wójcik Katarzyna JKS Equi Verso
2008 (Mł.)
brak
155. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
156. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
157. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
158. Zaczek Weronika BPK
1999 (MJ.)
brak
159. Zegar Klara BPK
2003 (J.)
brak
160. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (Mł.)
Brak
161. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
162. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbroslawice
2002 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

164

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
2.

128

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K023839 616009570112012
3.

160

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
4.

130

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
O: Anna Słoniec
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
5.

1

ANDIAMO GIRL Oldenburg POL 2011 Klacz kasztanowata/167 cm F: Andiamo Hippica
M: Alkora
O: Magdalena Gałas
B: Maciej Stopa
K025781 DE418183339911
6.

109

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076 POL006540023306
7.

74

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Heartbreaker
M: Sharmeta
O: X
B: X
K024596 528210000694797
8.

82

ARKADA Wielkkopolska POL 10.03.2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Paulliac de meia lua
M: Arkadia
O: Agneszka Beberok - Surowiec
B: Ostrowska Aneta
KO22772 616007592000413
9.

216

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
10.

163

AXEL 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Stanisława Gawałek
B: Niemcy
Brak DE 498980263108
11.

96

BALANDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Wencco
M: Balladyna
O: Jacek Tura
B: Tomasz Tura
K019074 616009540007409
12.

59

BALOU BALOU Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou be
M: Sofia
O: Tadeusz Koza
B: Adam Safinowski
K023192 616009540029713
13.

133

BASTER SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Batuta
O: Dariusz Lentowicz
B: Kokot Stanisław
K025781 616 009 61 01153 13
14.

84

BETINA KUC POL 2000 Klacz siwa/kuc:120 F: ben
M: bet
O: Marek Szweda
B: nn
brak brak
15.

35

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606
16.

217

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
O: Kempa Agnieszka
B: Ostrowska Aneta
Brak 616999592005414
17.

101

BONMAHON EXPLOSION ISH POL 2011 Wałach kasztanowata/180 F: Artist VDL / Indoctro
M: Bonmahon Sea Breeze
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 7293939494494959
18.

202

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
19.

206

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
20.

25

BRAWADA Kuc Feliński POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Mandaryn
M: Bajka
O: Chlipała Barbara
B: Fulman Zofia
brak POL0135801953
21.

148

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
22.

247

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemohle
K025078 DE431310735313
23.

110

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
24.

111

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
K026356
25.

214

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
26.

184

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
O: Łukasz Kruczek
B: Marek Romanowski
K026383 616007600155013
27.

16

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
O: Dariusz Kluska
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
28.

70

CARRERA G Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/163cm F: Cruzerio L
M: Tara
O: Mariusz Sztaba
B: Juszczak Marian
Brak Brak
29.

76

CARTOGRAN'S STAR Koń Oldenburski POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
O: Anna Błońska
B: Gestuet Lewitz
Brak 2764181813550083
30.

24

CARYCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kara F: Carlos DZ
M: Celtica
O: Barbara Chlipała
B: Piotr Siębor
K021383 616009520046812
31.

252

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
32.

92

CASSAWA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: AŁTAJ
M: CASTELLA
O: SYLWIA KOZŁOWSKA
B: LISKI SP ZOO
K011198 POL007600237306
33.

186

CASSINIA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
O: Mariam Pervez
B: - Siergiej Małgorzata i Tomasz
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
34.

4

CENTESSA HAN POL 2007 Wałach kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
O: Aleksandra Kosmol
B: Brak
K014088 DE 431319889507
35.

64

CEVITA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/159 F: Vulkan L
M: Cyganka
O: Urszula Gocyk
B: Andrzej Grytka
K026761 616007610025013
36.

237

CHALANDRA Wirtemberska POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
O: Patryk Mike
B: Mike Patryk
K023886 DE473730687711
37.

149

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
38.

42

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
O: Katarzyna Makowska
B: K
K020229
39.

235

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
40.

63

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
41.

194

COCORRADO OS POL 2007 Wałach siwa F: Corrado I
M: Cina Z
O: Andrzej Kubik
B: -
K012175
42.

201

COFFEE Tinker POL 2014 Klacz inna/kuc:143 F: .
M: .
O: Sonia Gaj
B: .
brak
43.

100

COFFEE 23 HOL POL 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O: Leszek Szotek
B: Schwarz Michael
K021899 DE421000520311
44.

132

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
O: Krzysztof Skorupa
B: B. Angot M. Bezier
Brak
45.

126

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
O: Barbara Rygoł
B: Susanne Petzold
K024044 DE421000281610
46.

167

COMET 235 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: ARIBESKA (OLD)/ACORD II (HOLST)
O: Joanna Maluszynska
B: Christiana Schneider
DE433330404808 104LH55
47.

161

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
48.

79

CORNET MW Wałach POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
O: Adam Wojda
B: Witold Pietrzyk
K026867 DE433330558114
49.

27

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
O: Magdalena Oleksy-Sauczek
B: Niemcy
K024810 DE 456370031112
50.

69

CUPPERS MONTY Welsh Pony NED 2008 Wałach kasztanowata/kuc:126 F: Breton Day
M: Cuppers Melody
O: Szweda Marek
B: M.J.A JENSEN
K024239
51.

150

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Liwia Król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
52.

253

CZAPLAR F:
M:
O:
B:
53.

187

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Portos
M: Domra
O: Michał Sas
B: brak
K020644
54.

174

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: Golec Henryk
944/19ABC 616 009 54 00689 09
55.

106

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 6160066900085011
56.

249

DON BIJJOU ZW SP POL 2103 Ogier kasztanowata F: Bijou Be
M: Drobnostka/ Szron
O: Rafał Janota
B: Wojciech Zdebel
K023510
57.

207

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
K018708
58.

147

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
O: Kamil Sobczyk
B: Leszek Kośnik
K021987
59.

108

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
O: Przemysław Bule
B: brak
K026668 528003200907591
60.

95

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc:- F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
K027113 616013590265610
61.

62

ELIPSA MŁP POL 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Emigrant I
M: Zorza
O: Izabela Piwoń
B: nn
K022882 POL006580685606
62.

77

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
O: Brak
B: Brak
K021475 DE431311414811
63.

60

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
64.

200

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
K025342 616006570147214
65.

117

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
66.

166

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
O: Katarzyna Bugla
B: TJ SLOVAN
K024400
67.

105

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
O: Roland Kosmol
B: Brak
K027055 528003201003825
68.

240

FIGA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Kamila Bekus
B: Bożena Ratajewska
Licencja w toku 616 999 67 01679 08
69.

225

FINEZJA MŁP POL 2005 Klacz gniada/160 F: nn
M: nn
O: Barczyk
B: nn
brak
70.

233

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: Pierrot
M: Halmeta
O: Patrycja Kamińska
B: -
K017996 528003201007892
71.

103

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
O: Ilona Palka- Kisielowska
B: SK Nowielice
K018645 616009640024810
72.

33

FOR CANDY Westfalska POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
O: Grzegorz Skrok-Wolski
B: Montis Sp. z o.o.
brak DE 441411756408
73.

162

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 616009540098310
74.

94

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/118 F: Bator
M: Fiesta
O: Grobelny Martyna
B: Dembski Andrzej
brak 616013610019211
75.

175

GALAKTYKA GB Kuc Feliński POL 2001 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Klejnot GB
M: Gawra
O: Małgorzata Kramarz
B: Jachymek Wojciech
LKRWZJ/1247/19 08242
76.

121

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
77.

181

GRAPPA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Anna Łubina - Kawa
B: Anna Kawa
brak 61699960028612
78.

169

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
79.

80

H-PASADENA Koń Mały POL 2010 Klacz srokata/mk:154 F: Paszkwir
M: Hiena
O: Anna Nowicz
B: Śliwiński Adam
brak 982000167874535
80.

102

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
O: ARKADIUSZ DRATWIŃSKI
B: SK UDÓRZ
K027158 POL009540052009
81.

146

HANKEE DOODLE KWPN POL 2012 Wałach gniada/166 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: K-Allegra I / Ahorn Z
O: Sebastian Kancelista
B: -
K021799 528003201200069
82.

210

HEART LIGHTNING Duńska Goracokwista POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat
M: La Mirage
O: Beata Majer
B: Lena Lind
K026235
83.

116

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
O: Iwona Kluska
B: NEDERLANDS POOLS PAARDENCENTRUM SPZOO
K025813 528003201210618
84.

252

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Paulina Koza
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
85.

56

HIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
O: Janusz Łukaszek
B: Ewa Kempa
Brak 616007590176411
86.

118

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: ANALOG
M: HAŃCZA
O: MARCIN JAKUBCZYK
B: UDÓRZ
K020809
87.

153

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
O: Marcin Piksa
B: F.A.B. Pas
K026622 528003201209114
88.

251

HOREST F:
M:
O:
B:
89.

243

HORPYNA Wilkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Cruzeiro L
M: Harfa
O: Kucharek Arkadiusz
B: Bogdan Jarych
brak brak
90.

245

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
91.

129

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab
M: Holandia
O: Roman Machnik
B: SK Udórz
brak brak
92.

72

IL DE GRANDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Moravia
M: Irlandia
O: Ewelina Oczkowicz
B: Agnieszka Langer
K017188 616009670109710
93.

205

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
94.

68

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
95.

137

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
K026378 528018020132081
96.

168

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
O: Gierek Aleksander
B: Gerby de Busschere
K018996 056002W00291163
97.

239

JASYR Małopolska POL 2009 Wałach siwa/157 F: Forest
M: Japa
O: Izabela Hubner
B: Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja, W Krzelowie, 28-340 Sędziszów
3016/19B 616006550145309
98.

199

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado / Corrado I
M: Willemijn / Sydney
O: Mariusz Micek
B: Niemcy
K025397 528003201407400
99.

15

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
100.

177

K - NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasco
M: Karina
O: -
B: -
K021470
101.

144

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
K026487 616009580491411
102.

155

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
103.

138

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belg. Gorąc. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
O: Tomasz Czyż
B: Franken Corneel
K017739 056002W00296403
104.

170

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
O: Krzysztof Widzyk
B: Barczyk Henryk
K013050 616009540045006
105.

136

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
O: Grzegorz Gola
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
106.

119

KLARA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
O: Anna Kowalska-Kliś
B: Marek Szweda
Brak
107.

154

KOKAINA SP. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Goofi R
M: Kenia
O: Marcin Piksa
B: Katowicki Klub Jeździecki
K020848 616009540096011
108.

242

KOPEREK Kuc Feliński POL 2007 Wałach gniada/kuc:144 F: Han
M: Kopiejka
O: Katarzyna Twardoch
B: Brożyńska Aleksandra
K027467 POL013540019507
109.

178

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
07254 POL009540005400
110.

71

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
O: Aneta Badora
B: Jan Sołtysiak-
PZJ LKPZJ/5878/19 616007610168410
111.

29

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:120 F: Martini
M: Kruszynka
O: Anna Gabryś-Wójcik
B: Hilla Lucjan
brak 616013690042613
112.

246

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE455879010213
113.

176

LA COSTA SP POL 2010 Klacz F: Castilio
M: La Barcelona
O: Wojciech Cypcer
B: Wojciech Cypcer
brak
114.

18

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/175 F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Józef Burek
Brak 616 009 64 00330 12
115.

196

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
K026547 DE421000533212
116.

231

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
117.

195

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
118.

221

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: Facet / Włóczykij
M: Legia / Lampas
O: Stanisława Gawałek
B: Marek Pietrzyk
K020522 POL03670174007
119.

141

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
120.

190

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Efekt/ Veritas 6
M: Lusi/ Lubań
O: Żaneta Martinez
B: Marek Kołcom
K022435 616006580240412
121.

23

LORD EDUARD Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada/167 F: NN
M: NN
O: Barbara Chlipała
B: Tadeusz Sobczyński
brak xx
122.

152

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
O: Marek Handzlik
B: ośrodek
K019266 007520003706 K019266
123.

232

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
124.

52

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
125.

218

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
126.

83

MAGIA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: MAGNOLIA-P
O: EWA MNISZEK
B: BOGDAN PARKITNY
BRAK 616 009 67 00275 13
127.

198

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
O: TLP Inwest
B: Łój Aleksander
K021574 616006580182312
128.

229

MARIO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Marino / Zeoliet
M: Manilla / Cottonclub
O: Krzysztof Szczypa
B: Jan Ciesielski
K014049 616007610036709
129.

11

MELODY CZEWB POL 2013 Klacz gniada/nn F: Manillon Rouge
M: Nela
O: Ryszard Barczyk
B: nn
K028222 203009224632313
130.

248

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/175 F: Messenger
M: Sobota
O: Miroslaw Jankowski
B: Adam Safinowski
brak K023064
131.

44

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
132.

127

MILWI Małopolska POL 2010 Klacz gniada/mk:156 F: Wiwat
M: Michelle
O: ARTURRO Logistics Artur Czachór
B: SK Prudnik sp. Zoo
K021982 616006690071310
133.

203

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
O: Julia Oleszczuk
B: Tadeusz Tomala
K024135 DE 455-8703161-12
134.

213

MIRAGE DRP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Madison B
M: Wilkina
O: Joanna Ogorzelska
B: Schmidt Ingeborg
LKRWZJ/1688/19 LKRWZJ/1688/19
135.

197

MORGOTH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Sex
M: Margaret
O: Paweł Sowa
B: Zdzisław Szczepanek
K024598 616006550074813
136.

26

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: ADAM PRAŻUCH
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K024804 616 009 69 00573 13
137.

104

NIHET Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
O: Roland Kosmol
B: Lipińska Magdalena
Brak 616013570175205
138.

125

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
O: Ewelina Kulawik
B: Dariusz Mantaj
K025037 616009610123811
139.

54

NORMANDIA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Czumen
M: Nowela
O: Czarnecka
B: Brak
K023960 POL009670119908
140.

183

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
141.

236

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
142.

140

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
143.

151

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
O: Marek Handzlik
B: Technikum chodowli koni w żywcu
K019266 616009540070110 K019266
144.

241

PINOKIO Małopolak POL 2010 Wałach gniada/160 F: Rodan
M: Padwa
O: Monika Dudzic
B: Michał Bekier
Brak 616006580779809
145.

227

PLEJADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata F: Machmuth Nur
M: Polisa
O: Jędrzej Tura
B: Tomasz Tura
K020130
146.

189

POZEW Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
O: //
B: //
//
147.

204

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
148.

180

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
149.

19

QUABREL DE L’ETAPE. KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
O: Jolanta Zielińska
B: Jean Pierre
Brak 04 315 168 Z
150.

234

QUINDA QUANDO HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando Quando
M: X
O: Rafał Janota
B: Z
Brak
151.

142

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
152.

57

RITUS Hanowerska POL 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
O: Beata Broniatowska
B: .
K005384
153.

53

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
O: Ewa Zimny
B: Makowski Remigiusz
K015472 616009661130809
154.

145

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada/- F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Struzinsky Libor
K025964
155.

123

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
O: Roland Kosmol
B: Xxx
Brak Xxx
156.

226

SABIR MŁP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Szkrab
M: Sabatina
O: Barczyk
B: SK Udórz
brak
157.

61

SABRA XX POL 2013 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Cieślińska
B: NN
Brak
158.

215

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
O: Łukasz Kot
B: -
K021765 HUNMTA100050000
159.

172

SALVADOR OS POL 2009 Wałach gniada/175 F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
O: Kamil Chwołka
B: Gestuet Lewitz
K018031 DE418180111909
160.

120

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
161.

173

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
162.

115

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/brak F: Lando / Landadel
M: Setia / Empik
O: Jacek Borkiewicz
B: brak
K008290 616009540048704
163.

99

SFERA S Deutsches Sportpferd POL 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
O: Izabela Klaassen
B: Adam Safinowski
166/19B
164.

48

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
165.

13

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
166.

134

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
O: Wojciech Musiolik
B: Sławomir Frosik
Brak 616006570191111
167.

135

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
O: Iwona Gola
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
168.

250

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
169.

209

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
170.

179

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B:
K018785 DE433331663110
171.

114

SURINAM Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
O: A. Tokarska
B: SK Ochaby
K019852 616006690084911
172.

34

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piotr Kunicki
B: NN
Brak
173.

10

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
174.

208

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Bolero De Revel/Bachus
M: Taczanka/ Miami Prince
O: Dariusz Donderowicz
B: SK Jaroszówka
K011737 POL009670045405
175.

228

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
O: Stanisława Gierek-Ciaciura
B: Józef Wachowiak
K011879 POL007611032404
176.

185

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
177.

38

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
178.

244

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
179.

223

TORES P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira P
O: Roman Sysak
B: B Parkitny
Brak
180.

107

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
O: Aleksandra Kosmol
B: K.Mellema
K017146 528003000701752
181.

113

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
K023355 616009670123711
182.

12

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
183.

90

WATERLO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Lou Reed
M: Wenecja
O: Joanna Zwolińska- Szałek
B: Piotr Mazurek
616 009 67 01086 10
184.

131

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Słoniec
B: -
K027167 528003000033188
185.

32

WERTER Hucuł POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: dd
M: dd
O: Barbara Chlipała
B: dd
brak dfdd
186.

3

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
O: Piotr Kozioł
B: SK Moszna
Brak 616009690079111
187.

165

WILD BOY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
O: Katarzyna Wirtek Fajfur
B: Daria Wachnowska
K028363 616 009 68 0068 11
188.

8

WINNIE Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
O: Michał Tomanek
B: Marta Heblik
K023824 616006540098712
189.

188

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Szweda
B:
K022491 POL999540060801
190.

55

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
O: Michał Zdebel
B: -
K027685 POL009611181600
191.

43

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Makowska
B: Katarzyna Makowska
K027017 616098200257106
Rider Club
Competition
Prize