Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CSI2*
Cracovia Szary Equestrian Show 2019 first week
Michałowice, 17-20.10.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Sofia Shchekoturova CHARLOTTE N.W.
  • 1x //Entries CSI2*
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Veronika Shchekoturova THIJS
  • 1x //Entries CSI2*
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Vladimir Beletskiy CARLAIL
  • 1x //Entries CSI2*
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Vladimir Beletskiy CHAS PIK
  • 1x //Entries CSI2*
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Vladimir Beletskiy COUTURE
  • 1x //Entries CSI2*
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Daria Samokhina VEIT 32
  • 1x //Entries CSI2*
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Daria Samokhina CLICK CLACK 5
  • 1x //Entries CSI2*
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Malgorzata Koszucka BENGRAF
  • 1x //Entries CSI2*
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Michal Ziebicki FIRST LADY
  • 1x //Entries CSI2*
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Michal Ziebicki HEARTBREAKER 5
  • 1x //Entries CSI2*
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Michal Ziebicki WHOOPY BOY
  • 1x //Entries CSI2*
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Anna Szary Ziebicka LUCIANO
  • 1x //Entries CSI2*
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:08
2019-10-15 19:20:08
Anna Szary Ziebicka GENTELMAN
  • 1x //Entries CSI2*
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Kars Bonhof NARINA BE-ST Z
  • 1x //Entries CSI2*
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Kars Bonhof STOERTEBEKER 20
  • 1x //Entries CSI2*
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Damian Ostrega FELINE
  • 1x //Entries CSI2*
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Msciwoj Kiecon GIRALDO L
  • 1x //Entries CSI2*
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Msciwoj Kiecon COCO MAMBO K
  • 1x //Entries CSI2*
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Msciwoj Kiecon QUALITY QUEEN
  • 1x //Entries CSI2*
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL
  • 1x //Entries CSI2*
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Kamil Grzelczyk WIBARO
  • 1x //Entries CSI2*
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Veronika Gylthe VIDTSKUE'S JENNI STAR
  • 1x //Entries CSI2*
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Veronika Gylthe GAVILLE
  • 1x //Entries CSI2*
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Andrius Petrovas GIGOLLO
  • 1x //Entries CSI2*
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Andrius Petrovas ESCORIAL
  • 1x //Entries CSI2*
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Andrius Petrovas CLARITY
  • 1x //Entries CSI2*
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Michal Zak FLASHDANCER
  • 1x //Entries CSI2*
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Michal Zak FLORIS
  • 1x //Entries CSI2*
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Jaroslaw Skrzyczynski JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x //Entries CSI2*
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Jaroslaw Skrzyczynski AKKOL
  • 1x //Entries CSI2*
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Jaroslaw Skrzyczynski SUEDWINDS AMANDA
  • 1x //Entries CSI2*
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Dominik Slodczyk DRAKO
  • 1x //Entries CSI2*
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x //Entries CSI2*
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x //Entries CSI2*
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Michal Kazmierczak DAME DE PIQUE
  • 1x //Entries CSI2*
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Michal Kazmierczak FONTAINE BLUE CKV
  • 1x //Entries CSI2*
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Michal Kazmierczak WILANDER
  • 1x //Entries CSI2*
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x //Entries CSI2*
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Aleksander Lewandowski QUIRO 5
  • 1x //Entries CSI2*
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Lesley Wulff LUIGI 236
  • 1x //Entries CSI2*
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO
  • 1x //Entries CSI2*
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Krzysztof Ludwiczak CROS BLUE
  • 1x //Entries CSI2*
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Krzysztof Ludwiczak DIAROUBET
  • 1x //Entries CSI2*
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Krzysztof Ludwiczak LE CORDIAL
  • 1x //Entries CSI2*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Maximilian Schmid COCOLINO 7
  • 1x //Entries CSI2*
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Maximilian Schmid SANTIAGO 276
  • 1x //Entries CSI2*
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Maximilian Schmid ARTURO 17
  • 1x //Entries CSI2*
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Joanna Tluszcz FIGARO
  • 1x //Entries CSI2*
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Tomasz Wojtowicz IRTYSZ
  • 1x //Entries CSI2*
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Tomasz Wojtowicz ULISSES
  • 1x //Entries CSI2*
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Grzegorz Nowak COMIENZO
  • 1x //Entries CSI2*
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Philipp Schober KING OF QUEENS
  • 1x //Entries CSI2*
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Philipp Schober ZANDIGO T S
  • 1x //Entries CSI2*
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Philipp Schober GUESSSINA
  • 1x //Entries CSI2*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Vincent Geerink ELAME
  • 1x //Entries CSI2*
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Vincent Geerink FIFTY FIFTY
  • 1x //Entries CSI2*
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Vincent Geerink GELSTER
  • 1x //Entries CSI2*
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Rowen Van De Mheen GOOD MORNING B
  • 1x //Entries CSI2*
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Rowen Van De Mheen FORMATERA
  • 1x //Entries CSI2*
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Rowen Van De Mheen GEANETTE B
  • 1x //Entries CSI2*
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Maureen Bonder FLIEREFLUITER
  • 1x //Entries CSI2*
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:07
2019-10-15 19:20:07
Kars Bonhof CASINA 15
  • 1x //Entries CSI2*
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Matthias Raisch COLEUR BLUE
  • 1x //Entries CSI2*
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Matthias Raisch MAGIC 14
  • 1x //Entries CSI2*
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Matthias Raisch CELPIK
  • 1x //Entries CSI2*
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Matthias Raisch BARMENIA
  • 1x //Entries CSI2*
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Christoph Obernauer KLEONS ABSINTH 2
  • 1x //Entries CSI2*
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Christoph Obernauer KLEONS COCARIO
  • 1x //Entries CSI2*
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Christoph Obernauer CLOONEY 57
  • 1x //Entries CSI2*
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Christoph Obernauer PRADA 35
  • 1x //Entries CSI2*
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Gerfried Puck FOR FUN VT
  • 1x //Entries CSI2*
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Gerfried Puck BINGO DU PARC
  • 1x //Entries CSI2*
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Gerfried Puck BALOUBINA B
  • 1x //Entries CSI2*
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Jennifer Brennand MISS GO LIGHTLY
  • 1x //Entries CSI2*
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Jennifer Brennand KARISMA DE LAUBRY
  • 1x //Entries CSI2*
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Peter Englbrecht ULTIMUS
  • 1x //Entries CSI2*
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Markus Saurugg CHESTER 24
  • 1x //Entries CSI2*
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Markus Saurugg BALOUBET BY ETL
  • 1x //Entries CSI2*
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Christian Juza MISTER Z
  • 1x //Entries CSI2*
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Fritz Kogelnig Jun. HG SORENTO
  • 1x //Entries CSI2*
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Fritz Kogelnig Jun. CANCUN 18
  • 1x //Entries CSI2*
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Fritz Kogelnig Jun. GIRROCO
  • 1x //Entries CSI2*
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Valentin Valkov VICBERG
  • 1x //Entries CSI2*
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Kamil Papousek LOKI
  • 1x //Entries CSI2*
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Kamil Papousek GREAT FEELING
  • 1x //Entries CSI2*
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Kamil Papousek MISTER STAR VD ZANDHOEVE
  • 1x //Entries CSI2*
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Rikke Andersen CHAINA - BLUE P
  • 1x //Entries CSI2*
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Alexander Müller GINNIS VAN'T GEYZEVEN
  • 1x //Entries CSI2*
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Alexander Müller CARA 153
  • 1x //Entries CSI2*
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Alexander Müller UPPERCUT LIBELLULE
  • 1x //Entries CSI2*
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Gabriela Bado BALISTO AC
  • 1x //Entries CSI2*
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x //Entries CSI2*
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Adam Grzegorzewski JUST AN HERO
  • 1x //Entries CSI2*
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Adam Grzegorzewski AZUR
  • 1x //Entries CSI2*
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Adam Grzegorzewski EXTRA DOLLARS
  • 1x //Entries CSI2*
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x //Entries CSI2*
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Jaroslaw Koziarowski CARINTENDER
  • 1x //Entries CSI2*
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Olga Skrobacz QUINCY
  • 1x //Entries CSI2*
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Olga Skrobacz ORIDA-M
  • 1x //Entries CSI2*
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Konrad Pawlowski LAUR
  • 1x //Entries CSI2*
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x //Entries CSI2*
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:06
2019-10-15 19:20:06
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x //Entries CSI2*
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Andersen Rikke DEN
S
10035622
2. Beletskiy Vladimir RUS
S
10000471
3. Bonder Maureen NED
S
10060196
4. Bonhof Kars NED
S
10090400
5. Brennand Jennifer AUT
S
10040920
6. Englbrecht Peter AUT
S
10007092
7. Geerink Vincent NED
S
10060763
8. Grundkowska Monika POL
1998 (MJ.)
10064948
9. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
10. Grzelczyk Kamil POL
S
10113493
11. Gylthe Veronika NOR
S
10063547
12. Kawa Aleksandra POL
2001 (J.)
10143284
13. Kazmierczak Michal POL
S
10034342
14. Kiecon Msciwoj POL
S
10019199
15. Kogelnig Jun. Fritz AUT
S
10028409
16. Koszucka Malgorzata POL
S
10105027
17. Koziarowska Natalia POL
S
10040174
18. Koziarowski Jaroslaw POL
S
10033764
19. Lewandowski Aleksander POL
2003 (J.)
10185473
20. Ludwiczak Krzysztof POL
S
10011038
21. Müller Alexander GER
S
10035179
22. Nowak Grzegorz POL
S
10154351
23. Obernauer Christoph AUT
S
10010583
24. Ostrega Damian POL
S
10077904
25. Papousek Kamil CZE
S
10011193
26. Pawlowski Konrad POL
S
10078107
27. Petrovas Andrius LTU
S
10011105
28. Puck Gerfried AUT
S
10001424
29. Raisch Matthias AUT
S
10007460
30. Samokhina Daria RUS
2004 (JM.)
10140175
31. Saurugg Markus AUT
S
10006941
32. Schmid Maximilian GER
S
10030893
33. Schober Philipp GER
S
10008865
34. Shchekoturova Sofia RUS
2002 (J.)
10120076
35. Shchekoturova Veronika RUS
2002 (J.)
10120075
36. Skrobacz Olga POL
2003 (J.)
10138407
37. Skrzyczynski Jaroslaw POL
S
10006866
38. Slodczyk Dominik POL
S
10058167
39. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
40. Szmytka Michalina POL
1998 (MJ.)
10115038
41. Tluszcz Joanna POL
S
10046773
42. Valkov Valentin BUL
S
10037436
43. Van De Mheen Rowen NED
2000 (MJ.)
10082555
44. Wojtowicz Tomasz POL
S
10047071
45. Wulff Lesley GER
S
10089460
46. Zak Michal SVK
S
10031940
47. Ziebicki Michal POL
S
10013394
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

114

A'CONTENDRA AZ Pzhk (Sp) POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Aniela KILIAN
B: Zdzieblo Andrzej Marek
106FY54
2.

282

AKKOL WESTF UKR 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Mariola DYREK
B:
105QV08
3.

182

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Stallion Bay F: EPHEBE FOR EVER
M: FOR FUNETTY Z/FOR PLEASURE
O: Leslaw Sarachman
B: GEBR. BOSCH, LUTTENBERG (NED)
104JO02
4.

152

AMARU L HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Karl-Heinrich Pries
105XG83
5.

21

AMBER UNO OS LTU 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune Malinauskiene/Laimondas Skerys
B: Ramune Malinauskiene
105LV01
6.

40

AQUARELA B CZEWB CZE 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Jindrich MINX
B:
106NL52
7.

178

ARMANI HANN GER 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Marcelina Lech
B: Ekkehard Brakenhoff
105TT36
8.

250

ARTURO 17 HANN GER 2011 Gelding Other F: ADLANTUS AS FRH
M: FURIOSA/FOR KEEPS
O: Eva-Maria SCHMID
B: Böttjer, Wilfried
106IK11
9.

232

AZUR Pzhk (Sp) POL 2010 Stallion Bay F: CANDIAVOLO
M: ALMA/
O: Rudiger WASSIBAUER
B: Wassibauer Rudiger
106GE21
10.

403

BAJADERA Pzhk (Sp) POL 2014 Mare Bay F: DE QUIDAMS
M: BANISZA/RYTM
O: Roland KOSMOL
B: Roland Kosmol
106QY07
11.

229

BALISTO AC SBS BEL 2007 Gelding Chestnut F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: RIVE GAUCHE Z/REX Z
O: Gabriela BADO
B: Christian Arnould
104DE45
12.

216

BALOUBET BY ETL HOLST AUT 2006 Male Bay F: BALOUBET DU ROUET
M: K-ARIZONA/ACORD II
O: Franz Etl
B: ETL FRANZ, TADTEN (AUT)
103YP50
13.

211

BALOUBINA B BAVAR GER 2010 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: SPIRIT/STAKKATO
O: Syndikat Baloubina B
B: Jacobs, Dr. Bonny-Jasmin
105BJ70
14.

204

BARMENIA HOLST GER 2009 Mare Bay F: CASALL
M: VALENTINA I/NEKTON
O: Alfred Schrot
B: GLOY HERMANN, SIEZBUETTEL (GER)
104ON62
15.

28

BELLA OLYMPIC DWB DEN 2013 Mare Bay F: BONAPARTE Z
M: /
O: SCHOU ABSOLUTE HORSES
B: Schou Absolute Horses
106EQ54
16.

297

BENGRAF Pzhk (Wielk) 2010 Male Grey F:
M: /
O: Natalia Wlodarczak-Kubiak
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
105LE00
17.

210

BINGO DU PARC SF FRA 2011 Gelding Chestnut F: MYLORD CARTHAGO*HN
M: TSIGANE SEMILLY/DIAMANT DE SEMILLY
O: Syndikat Bingo du Parc
B: Herouart, Andre
105AQ88
18.

11

BOATENG 9 WESTF GER 2012 Stallion Bay F: BALOUS BELLINI
M: DANCING QUEEN/DINARD L
O: Springpferde Stumpf GmbH & Co.KG
B: Gripshöver, Ludger
105WO57
19.

155

BONSOIR OLYMPIC DWB DEN 2013 Stallion Bay F: BONAPARTE Z
M: TROESTRUPLUND'S AGENDA/A'KHAN Z
O: SCHOU ABSOLUTE HORSES
B: SCHOU ABSOLUTE HORSES
106HP02
20.

132

BURBON OS POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
105RJ52
21.

405

C-BELLE LUNE J PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Dariusz KRYWULT
B: Jadwiga Jung
106FX92
22.

168

CALIFORNIA HIPPICA OS 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
105VG74
23.

106

CAMILLA 139 HOLST GER 2010 Mare Bay F: CARETINO 2
M: RIOLETTA/CORONADO 3
O: Piotr BRANKA
B: Meier, Thiess
105UV20
24.

113

CAMPINO BURME HANN GER 2010 Male Bay F:
M: /
O: Malgorzata POLOK
B:
106QD47
25.

219

CANCUN 18 BRAND GER 2012 Gelding Bay F: CATOKI
M: SCARLETT/SACCOR
O: Julia SCHÖNHUBER
B: ZG Behrens
105ZQ95
26.

167

CANNAVARO B Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: CALVARO F.C.
M: BELUSIENA/TAMPA
O: Veronika SHCHEKOTUROVA
B:
105WC30
27.

142

CANTARA 94 HOLST AUT 2010 Mare Bay F: CANTO
M: KALYPSO-DEERN/CARTHAGO
O: Stefan FISCHER
B: Heide Maria Kriegler
105GK85
28.

185

CAPETOWN HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Hanna TITOVA
B:
106OF75
29.

140

CAPILUDA Z ZANG NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Ramune MALINAUSKIENE
B: Zangersheide V.Z.W
106BC35
30.

227

CARA 153 WESTF GER 2008 Mare Grey F: CORNADO NRW
M: HARLET/F.A.N. HOLLAND
O: Antonia THOMAS
B: Stiens, Egon
105WT60
31.

134

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
105UH70
32.

7

CARAVELLA UKR 2013 Mare Grey F:
M: /
O: Mykola ALIFANOV
B:
106QE35
33.

235

CARINTENDER OS GER 2010 Gelding Grey F: CARINUE
M: CONTEGRA/CONTENDER
O: Urszula Koziarowska
B: Gestuet Lewitz
105GG69
34.

292

CARLAIL Bad-Wü GER 2007 Gelding Other F: CHAMBERTIN 3
M: CASSUE/CENTESIMO
O: Vladimir BELETSKIY, Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: Herbert Müller
105VL24
35.

265

CASINA 15 HANN GER 2008 Mare Grey F: CALIDO I
M: ALLEGRA/AS DI VILLAGANA
O: Sham Stables
B: EDGAR BRANDT (GER)
104RR26
36.

117

CASQUETTA HOLST GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
105ER87
37.

180

CASSIANO OS POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Katarzyna Kieljan-Maczka
B: Michal Ziebicki
105PZ18
38.

170

CASSINI'S ANGEL HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CASSINI II
M: PAMINA I/CAROLUS I
O: Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: JOHANNSEN MAX-HERMANN, HOERUP (GER)
104BI02
39.

45

CASSIOPEIA 119 MECKL GER 2012 Mare Bay F: CELLESTIAL
M: CURLY SUE F/CADMON
O: EQUINESPORT I/S
B: GbR Finck Siegfried & Enrico Finck
106JW92
40.

169

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
106PD66
41.

285

CAXAIS DO SUL OLDBG GER 2011 Stallion Grey F: CARTOGRAN
M: CONTILONE/BALOUBET DU ROUET
O: RC SPORT HORSES bvba
B: Gestuet Lewitz
105QG04
42.

203

CELPIK GER 2007 Gelding Other F: CELLESTIAL
M: PIK DAME/PRINZ OLDENBURG
O: Martina Schrot
B: Arno Goewe
104QT61
43.

10

CENA HOLST GER 2012 Mare Grey F: CLARIMO
M: S-CELINE/CORRADO 44
O: Springpferde Stumpf GmbH & Co.KG
B: Nissen, Johann
105YY48
44.

150

CERENSKY HOLST 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Michalina SZMYTKA
B: Buchwaldt Achaz Von in de Bargen
105XL85
45.

184

CHACCO STAR OS GER 2009 Stallion Bay F: CHACCO - BLUE
M: SALVARA STAR/CALVARO
O: Lamich Karel
B:
105IC14
46.

225

CHAINA - BLUE P MECKL GER 2010 Mare Bay F: CHACCOMO 5
M: GLANNA/GRANNOX
O: EQUINESPORT I/S
B: Hartmut Pagel
106HY32
47.

1

CHAMANII HOLST GER 2014 Mare Grey F: CHAMAN
M: BANDA/CARTANI 4
O: Malgorzata GUBALA
B: Roenne Soeren Von Oberrecht
106LS99
48.

130

CHANBETTE OS GER 2012 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: SANBETTE/SANVARO
O: Andrzej OPLATEK
B:
106FQ43
49.

290

CHARLOTTE N.W. WESTF GER 2009 Mare Bay F: CAYETANO L
M: FLORIDA/FOXTROTT
O: Sofia SHCHEKOTUROVA
B:
105KE43
50.

8

CHARLYN HANN GER 2013 Mare Bay F: CLINTON I
M: ESATA MAE/
O: Alexandra LOPEZ, Raquel LOPEZ
B:
106GF48
51.

293

CHAS PIK HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CASALL
M: ZARAH I/LEGOLAS 88
O: Vladimir BELETSKIY, Sergey MASLOV
B: Sonja Dethlefs
106EP60
52.

108

CHENET HOLST POL 2008 Gelding Grey F: CONTENDER
M: PEPSI III/CAROLUS I
O: Urszula Koziarowska
B: KOSICKA ROMA, NOWY TOMYSL (POL)
104DE21
53.

9

CHERRADO HANN GER 2014 Stallion Bay F: CHECK IN
M: T-CHANEL/CORRADO I
O: Zach LUKAS
B: GEBERS, CARSTEN
106JQ50
54.

215

CHESTER 24 HOLST GER 2009 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: TAMARA XI/ACORADO
O: Stall Saurugg GmbH
B: KRIEGLER HEIDE M., SIGLESS (AUT)
104JW71
55.

145

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: MMS PROGRESS
B: Bernhold Specht
106AU51
56.

118

CINCINATTI Z ZANG BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
104UR47
57.

122

CLAPTON B HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CLINTORD I
M: KARLA III/LAVALL II
O: Michaela GROß
B: MOHR BERND, ELLERHOOP (GER)
104OJ08
58.

278

CLARITY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CLARIMO
M: CASH AND CARRY/
O: Andrius Petrovas
B:
105KB76
59.

296

CLICK CLACK 5 ZWEIB GER 2011 Gelding Grey F: CALIDO I
M: GRENADA F/CASSINI II
O: Josef WEISHAUPT
B: Philipp Freier
105ZY02
60.

162

CLIFF HOLST GER 2011 Gelding Grey F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/GUARDUS LIMBUS
O: Reitsport Uwe & Carmen Hintzen GmbH
B: Kuhnert Karl Paul
105TE41
61.

207

CLOONEY 57 WESTF GER 2008 Gelding Bay F: CORNADO NRW
M: PAROLE/PABLO
O: Christoph Obernauer
B: Heinrich Thier
104HV70
62.

270

COCO MAMBO K BRAND GER 2009 Gelding Grey F: COLORIT
M: LADY GRANNOX/GRANNOX
O: Ridzkowski, Stefanie
B: Krüger, Hans-Joachim
105SQ84
63.

248

COCOLINO 7 HOLST GER 2009 Gelding Other F: CAYADO 3
M: LIBIDINEUX/LAVALL II
O: Walter G. Schmid
B: SCHMID WALTER, UTTING (GER)
104MU32
64.

36

COLAKLI BOY HOLST GER 2012 Stallion Bay F: FOR EVER JUMP
M: /
O: EQUINESPORT I/S
B: MANFRED MAUL
105XD67
65.

201

COLEUR BLUE OS GER 2009 Stallion Bay F: COULEUR ROUGE
M: CAYA BLUE/CHACCO-BLUE
O: Lea-Florentina Kohl
B: Gestuet Lewitz
105CG22
66.

109

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B: Aage Lauritzen
104NM78
67.

254

COMIENZO HOLST 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Leslaw SARACHMANN
B: Liezen Wolter
105XF01
68.

121

CONCERTO MIO HOLST GER 2008 Gelding Grey F: CLINTON I
M: F-CERTINA/CAPITOL I
O: Caterina BRENNAND
B: Hinrichsen-Bockmeyer, Carm.
105DU75
69.

124

CONPEIA WESTF POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o.o.
105QP39
70.

144

CONTENTO WESTF POL 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: P.P.U.H. Nowostyl
B: Montis Sp. z o.o.
106QP06
71.

164

COOKIE DOUGH MECKL GER 2008 Gelding Other F: CALIDO FRITZ
M: SAMOA/SIR CALETTO
O: Bj?rn Andre LER?EN
B:
106QH90
72.

125

CORNET'S CASTELLO WESTF GER 2006 Male Grey F: CORNET OBOLENSKY
M: DAWINA/DINARD L
O: Susanne WINTER
B: Werner Meierherm
103OR11
73.

166

CORRADINO HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna LUDWICZAK
B: Bernhard Hobe
106PI37
74.

111

COSMIK PKZ Z ZANG UKR 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Yevgeniy INDYUSHKIN
B:
106LW99
75.

244

COSTACALVO OS GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN21
76.

294

COUTURE OS GER 2011 Stallion Bay F: CONTHARGOS
M: GIOLETTA/CHACCO-BLUE
O: Vladimir BELETSKIY, Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
105UE13
77.

245

CROS BLUE OS GER 2009 Stallion Chestnut F: CHACCO-BLUE (MECKL)
M: QUOLDAS GIRL (OS)/SANDRO BOY (OLD)
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Gestuet Lewitz
105CG89
78.

287

DAME DE PIQUE HOLST GER 2011 Mare Bay F: CASALL
M: WILMA XVIII/CRAWFORD 5
O: Miroslaw RADOMSKI
B: Johann Peter Gunnar
105VX00
79.

234

DANTE Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Grey F: ORLANDO
M: DIDA/FIRST DES TERMES
O: Anna PIETA
B: Stadnina Koni Walewice
106GB07
80.

6

DELI UKR 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Mykola ALIFANOV
B:
106QE38
81.

104

DESAND Pzhk (Sp) POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Julia DABROWSKA
B: Jacek Soska
106AC79
82.

240

DHAHA KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VINCENZO
M: ZITA/CANTOS
O: Beata Grundkowska
B: G. SCHEPER, RUINEN (NED)
104FP17
83.

16

DIABOLO V OS GER 2012 Gelding Black F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LORINA V/LANDOR S
O: Susanne Winter
B: Andreas Volze
106HR05
84.

15

DIABRANDO BRAND GER 2012 Gelding Bay F: DIARADO
M: BRETAGNE/BRANDENBURGER
O: Volker WULFF
B: Timmreck, Frank
106GY81
85.

32

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Marzena FALARZ
B: Gestuet Lewitz
106GM02
86.

38

DIARADOS 7 OS GER 2012 Male Bay F:
M: /
O: Krzysztof KOZIAROWSKI
B: Gestuet Lewitz
106HH74
87.

246

DIAROUBET OS GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Gestuet Lewitz
105XN18
88.

101

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Male Bay F:
M: /
O: Julia PRZYBYCIEN
B: M.Michael Roger
106IB49
89.

165

DOOLEYS B Dsp (Sathü) GER 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Aneta ZAWADZKA
B: Peggy Beyer
106EP50
90.

284

DRAKO Pzhk (Sp) POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Manfred Slodczyk
B: Maria Czuchryta
105RZ00
91.

17

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Paul DILLON
B: Paul Dillon
106EI89
92.

158

EDEKA'S LA VUE OLDBG GER 2008 Mare Other F: LUDWIG VON BAYERN
M: BELLE BIJOU/ACORD II
O: Bahrs, Marco
B: Sosath, Gerd
104QH56
93.

258

ELAME KWPN NED 2009 Gelding Grey F: WALLENBERG
M: VALMERETTE/HEARTBREAKER
O: Baraldi Alexandr
B: W. VAN DE MHEEN, HOEVELAKEN (NED)
104QJ83
94.

175

ELOMAH KWPN NED 2009 Mare Bay F: CAMPBELL VDL
M: WHYNONAH/HAARLEM
O: Norpol Inge Brattli
B: E. HOLTHOF, EMMER COMPASCUUM (NED)
104WF62
95.

34

ELSINORE COLBY HOLST DEN 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Eva Westby
B: Ochsner Rasmussen M. Dr.
105LS21
96.

230

ELWICA DN KWPN NED 2009 Mare Grey F: CARDENTO
M: WICA VAN DE HERMITAGE/AHORN
O: Pawel Bado
B: D. NOORDHUIS, Wijster (NED)
104WJ69
97.

277

ESCORIAL POL 2009 Male Grey F:
M: /
O: Andrius PETROVAS
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
106HJ50
98.

233

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Stallion Bay F: DOLLAR DE LA PIERRE
M: TEMPTATION/ANDIAMO
O: Anna Seroka
B: H. KWANT, KOEKANGE (NED)
104MD74
99.

146

FADINA PP KWPN NED 2010 Mare Bay F: VIGARO
M: PADINA/BURGGRAAF
O: MMS Progress Sp. z o.o.
B: H. Poppelaars
105DA94
100.

268

FELINE KWPN NED 2010 Mare Grey F: QUATRO Z
M: SONETTE/MR. BLUE
O: Aleksandra Cebulak
B: M M A. Everse
105GN12
101.

259

FIFTY FIFTY KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: TRAMPOLIENE/ANDIAMO
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B: M. Jakobsen
105BZ67
102.

251

FIGARO Pzhk (Sp) POL 2006 Gelding Bay F: CARETINO K (HESS)
M: FIORELLA (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Jaroslaw Tluszcz
B: ANNA LORENZ, WITOSTOWICE (POL)
103FS52
103.

23

FIOLETTA HOLST GER 2013 Mare Bay F: CORMINT
M: KANSAS/CALETTO I
O: Heide Maria KRIEGLER
B: Kriegler Heide M.
106AN62
104.

298

FIRST LADY KWPN NED 2010 Mare Other F: CLINTON
M: WOYTILLA/QUIDAM DE REVEL
O: Michal Ziebicki
B: WAM B.V.
105BK42
105.

279

FLASHDANCER KWPN NED 2010 Gelding Grey F: SINGAPORE
M: BOCTMYROUGE J.P.P./UP TO DATE
O: Rozalka Pezinok-Tatra United Corporation
B:
105BY31
106.

187

FLEUR DE LIS GER 2006 Mare Bay F: FOR PLEASURE
M: OLIVIA XIII/
O: Ganna TITOVA
B:
105GA65
107.

264

FLIEREFLUITER KWPN NED 2010 Gelding Bay F: TYGO
M: BLOEM/SALAMON
O: Stal Bonder V.O.F.
B: J. Bervoets
106ET19
108.

280

FLORIS KWPN NED 2010 Gelding Bay F: CANTOS
M: REIZENDE STER/AHORN
O: Rozalka Pezinok-Tatra United Corporation
B: T.W. KRUIZINGA, STEDUM (NED)
104YD75
109.

153

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Gelding Bay F: CARDENTO I
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF/KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: GYSBECHTS PHILIP, TESSENDERLO (BEL)
103OG61
110.

105

FOKUS Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Ilona PALKA-KISIELOWSKA
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
106KR24
111.

288

FONTAINE BLUE CKV KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: URANDA/COLINO
O: Bartosz ADAMUS
B:
105BM79
112.

209

FOR FUN VT KWPN NED 2010 Gelding Grey F: ZIROCCO BLUE VDL
M: REBELLE/INDORADO
O: Syndikat For Fun VT
B: Dennis Van Tilburg
105FN28
113.

262

FORMATERA KWPN NED 2010 Mare Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: VAROLINE I/CASSINI I
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B: STOETERIJ BROERE BV, ALBLASSERDAM (NED)
104XW90
114.

102

G'ZEUS POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Leonid LOSHAKOV
B:
106FC47
115.

112

GADIA CZEWB CZE 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Lidia GAJDZIK
B: Jaroslav Riha
106HJ44
116.

275

GAVILLE KWPN NED 2011 Mare Bay F: CHELLTHAGO Z
M: SEVILLE/ANIMO
O: Veronika GYLTHE
B:
105QN24
117.

263

GEANETTE B KWPN NED 2011 Mare Bay F: BERLIN
M: PEANETTE B/HEARTBREAKER
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B: MTS.G. EM G.F. BRINKMAN
106IU31
118.

260

GELSTER KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: CARTHINO Z
M: SILANDRA/CONCORDE
O: Johan JANSEN, Spring Handelsstal Geerink BV
B: Halfman
105IZ66
119.

138

GENEZA M Pzhk (Sp) 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Zbigniew KOREK
B: Stadnina Koni Moszna Sp.z o.o.
105XO89
120.

302

GENTELMAN KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: W. Verschuren
105QQ17
121.

276

GIGOLLO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: ROCK FOREVER
M: CORINNA/CORIANDER
O: Andrius PETROVAS
B:
104HS32
122.

226

GINNIS VAN'T GEYZEVEN BWP BEL 2006 Mare Bay F: CICERO Z
M: ALFA VAN'T GEYZEVEN/HEUREKA DE LA LOGE
O: Stephex Stables
B: SCHEPERS BOUDEWIJN, MELDERT (BEL)
104DT87
123.

269

GIRALDO L KWPN NED 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: H. Lensing
105KN73
124.

220

GIRROCO KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: ZIROCCO BLUE VDL
M: BALINA/KOJAK
O: Matthias Kogelnig
B: De Radstake B.V.
105PJ99
125.

148

GOLDEN STAR Z ZANG BEL 2013 Gelding Bay F: GAILLARD DE LA POMME
M: ERANIA WM/MARIUS CLAUDIUS
O: Julia SCHALLER, Petra SCHALLER
B: Zwartjens R&M
106NB83
126.

261

GOOD MORNING B KWPN NED 2011 Gelding Bay F: ELDORADO VD ZESHOEK
M: ZANDORIA Z/
O: Willem van de Mheen
B: W.C. van Dam
105NX69
127.

143

GRAND-DESSERT KWPN NED 2011 Gelding Bay F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: UNITA V/FRENCH BUFFET
O: Sham Stables
B: Hammink
105SL84
128.

147

GREACE Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Grey F: FALBRUS
M: GEORGIA/BAJOU DU ROUET
O: Michal NOJMAN
B: Michal Nojman
106MJ82
129.

223

GREAT FEELING HANN GER 2012 Gelding Bay F: GREY TOP
M: FELICIA/FLY HIGH
O: Lukas Zach
B: HOOIJBERG, EVELIEN
105MQ11
130.

257

GUESSSINA KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: VDL ZIROCCO BLUE
M: VELINA/MANHATTAN
O: Sportpferde Center Rothenburg
B:
105LQ30
131.

173

GUIDAM KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna Kuptel
B: H. van Oene
105QN44
132.

179

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicki
B: W. van de Mheen
105NE08
133.

163

HANTERKA OS POL 2005 Mare Bay F: CORVALLO (OLD)
M: HIGHVELLYA (OLD)/HIGHVALLEY (NL)
O: Beata Szlachta
B: M&T Siergiej
104QV13
134.

299

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Gelding Bay F: HEARTBREAKER
M: NAFANORY/G.RAMIRO Z
O: Michal Ziebicki
B: J.A.G. STURKENBOOM-VERNOOY, ODIJK (NED)
POL40411
135.

18

HETTY EMAIRE KWPN NED 2012 Mare Chestnut F: SPARTACUS TN
M: UNIEK EMAIRE/HEARTBREAKER
O: Maximilian SCHMID
B: J. Veldhuis
106BU08
136.

218

HG SORENTO Dsp (Brand) GER 2005 Gelding Bay F: SACCOR
M: REBECCA/LORD EXTRA
O: Helga Glock
B: Dettloff, Udo
102UJ29
137.

181

HINA B KWPN NED 2012 Mare Bay F: ZAMBESI
M: TINA B/MANHATTAN
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B:
106GD63
138.

402

ICE BREAKER E.B. KWPN NED 2013 Stallion Bay F: ACTION BREAKER
M: ZSA ZSA/
O: GERRIT AND LEOTIEN TER HAMSTEL, H TER HARMSEL, Spring Handelsstal Geerink BV
B:
105YQ34
139.

42

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Michal Ziebicki Szary Sport Horses
B: S.J. Ebbinge
106MR01
140.

26

ILOT-BLUE VAN WEGEN KWPN NED 2013 Gelding Bay F: PLOT-BLUE
M: BERLOTTIE W/GELHA'S VDL EMILION
O: HR J JANSEN, Spring Handelsstal Geerink BV
B:
106QP63
141.

172

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Mare Chestnut F: DOMINO DE MOYON
M: TI FANY DU BEAUMONT/SKIPPY II
O: Serhij HOJDA
B: FRANCIS MORRIER, HACCOURT (BEL)
104QN36
142.

37

IMPULS KWPN NED 2013 Stallion Grey F: ETOULON
M: RICARDA XV/
O: EQUINESPORT I/S
B: A. Noordhof-Nieborg
106JV22
143.

12

IPHONE KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Beata GRUNDKOWSKA
B: H. Melse
105ZL20
144.

24

IPSYLON KWPN NED 2013 Male Bay F:
M: /
O: Spring Handelsstal Geerink BV
B:
106GW18
145.

252

IRTYSZ Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
105LW67
146.

127

ISSEM KWPN NED 2013 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Sylwia GRZEGORZEWSKA
B: J. Saaltink
106BH73
147.

20

JACK DANIELS KWPN NED 2014 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: VELINA/MANHATTAN
O: Sportpferde Center Rothenburg
B: J.F. Hooghiemstra
106OL06
148.

401

JACK DANIELS EB KWPN NED 2014 Gelding Bay F: ACTION BREAKER
M: UNFORGETTABLE/QUITE EASY 958
O: Spring Handelsstal Geerink BV, G ter Borg, GERRIT AND LEOTIEN TER HAMSTEL
B:
106IT30
149.

25

JACKY BOY HOLST GER 2014 Gelding Grey F: CORLAND
M: VARINIA/
O: Vincent GEERINK
B:
106OX06
150.

406

JACUZZY BWP BEL 2009 Gelding Other F: DIARADO
M: FANTASY/WARKANT VAN 'T GESTELHOF
O: Stephex Stables
B: Rudy Leenaerts
105RK16
151.

241

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP NED 2009 Mare Bay F: KASMIR VAN HET SCHUTTERSHOF
M: REBECCA DE LA FERME DU BOIS/LANDJUWEEL ST. HUBERT
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: BVBA VERBELEN
104SV21
152.

29

JERSEY BOY KWPN NED 2014 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: ERANNA/NUMERO UNO
O: Stal Bonder V.O.F.
B: K.P.Deddens
106QT63
153.

231

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Stallion Bay F: ERCO VAN T ROOSAKKER
M: NIMFE DE LA POMME/FOR PLEASURE
O: Firma Sezam-Instal Sp. J.
B: HENRY LUC, OLNE (BEL)
104FR71
154.

281

JUST RIDING CALIFORNIA BS OS GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Beata SZLACHTA
B: Beata Szlachta
105XK47
155.

213

KARISMA DE LAUBRY BWP BEL 2010 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: GERLADINE DE LAUBRY/CARDENTO
O: Caterina Brennand
B: Haras De Laubry NV
105MF74
156.

119

KENDIJA LWB LAT 2013 Mare Other F: KORELLI
M: LAPSINA/LAMBORDZINI
O: Daiga EGLE, Gundars EGLE
B:
105ZY17
157.

255

KING OF QUEENS Bad-Wü GER 2011 Stallion Other F: KANNAN
M: ZUNAMY/CLINTON
O: Sportpferde Center Rothenburg
B: Wirth, Klaus
105GU92
158.

205

KLEONS ABSINTH 2 OLDBG AUT 2007 Gelding Bay F: ARGENTINUS
M: JASPIS/CARTE D'OR
O: Christoph Obernauer
B: Katrin Kleon
104HM44
159.

206

KLEONS COCARIO OS AUT 2011 Male Bay F: CARRICO
M: KLEONS JASON/CHAMBERTIN
O: Christoph Obernauer
B: Katrin Kleon
105IH12
160.

39

KOSSAK HIPPICA OS 2012 Male Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWSKI
B: Zbigniew Kostrzewski
105VG77
161.

22

LA FEE OS GER 2014 Mare Bay F:
M: /
O: Laimondas SKERYS
B: Gerd Sosath
106LO23
162.

238

LAUR Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: FOR KEEPS
M: LA JANA/LANDADEL
O: Konrad Pawlowski
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
105IB29
163.

286

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia KOZIAROWSKA
B: Gerd Carstensen
106BI24
164.

247

LE CORDIAL HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Reimer Detlef HENNINGS
B: Detlef Hennings
106MN04
165.

110

LEGION UKR 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Iuliia CHUBAROVA
B:
106QP03
166.

222

LOKI BEL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Marilyn Denise CLARK, Jamie A. LOPEZ
B:
105FY42
167.

141

LOLOLA OS GER 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Laimondas SKERYS
B: Alfons Brueggehagen
106IT08
168.

301

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: SAUDI ARABIAN EQUESTRIAN FEDERATION
B: Marek Duszkiewicz
105KR90
169.

243

LUIGI 236 OS NED 2007 Gelding Bay F: LORD Z
M: VRYOLGA'S JUWEL/MADISON
O: Wulff, Volker
B: Kappert, Jopie
104CS36
170.

27

LUIGI U.B. SSW 2014 Gelding Grey F:
M: /
O: Wilgo VAN DE MHEEN
B:
106HL62
171.

202

MAGIC 14 OS AUT 2005 Gelding Chestnut F: QUIDAM DE REVEL
M: JUST FUN/ARGENTINUS
O: Lea-Florentina Kohl
B: Katrin Kleon
103MQ11
172.

177

MEDAL Pzhk (M) POL 2006 Gelding Bay F: BERLIN BEJ
M: MESA/MANHATTAN
O: Wioletta Gubala
B: JACEK SAWICKI, SOKOLOW PODLASKI (POL)
104ZP50
173.

13

MELODY VD SMIDSHOEVE BWP BEL 2012 Mare Bay F: EPLEASER VAN 'T HEIKE
M: JURA V/THUNDER VAN DE ZUUTHOEVE
O: Syndikat Melody VD Smidshoeve
B: Hugo Stevens
106DO15
174.

126

MEVISTO'S BONAPARTE AES NED 2006 Gelding Bay F: CAROLUS II
M: GIRANDA/ARAM
O: Susanne WINTER
B: Stal Seignette
103SR06
175.

212

MISS GO LIGHTLY KWPN NED 2003 Mare Bay F: NAMELUS R
M: RAMONA/WOLFGANG
O: Caterina Brennand
B: J. VAN GOOR, ALTEVEER GEM DE WOLDEN (NED)
102MO00
176.

272

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
105RP51
177.

224

MISTER STAR VD ZANDHOEVE BWP BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Krutina Richard
B:
105MT16
178.

136

MONSUN Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: CONTACT ME (HOLST)
M: MARINERA/QUAMIRO (HOLST)
O: Anna PIETRZAK
B: ANDRZEJ GOLAS, LUBIESZYN (POL)
103WQ62
179.

171

NABU SON OS GER 2011 Gelding Grey F: NABAB DE REVE
M: COUPE SOLEIL/COUPE DE COEUR
O: MASLOV, Sergey
B:
105AL20
180.

266

NARINA BE-ST Z ZANG NED 2011 Mare Grey F: NORTON D' EOLE
M: PYARINA/
O: Sham Stables
B: Stevens&Beenders
105ZJ50
181.

14

NAXCEL V BWP BEL 2013 Male Chestnut F: BALOU DU ROUET
M: QAROLINE/LANDETTO
O: Syndikat Naxcel V.
B: Leo Vermeiren
106EP86
182.

139

NERON Pzhk (Wielk) POL 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zielinski
105QL18
183.

30

NIKOS DE KALECH BWP BEL 2013 Male Bay F:
M: /
O: Aleksandra CEBULAK
B: De Middelaer - De Maeyer
106QR07
184.

129

NORDSTURM 15 OS GER 2013 Gelding Grey F: N'OUBLIEZ JAMAIS
M: COCO/COULEUR ROUGE
O: Gospodarstwo Rolne Andrzej Oplatek
B: Ludwig Zurborg
106JR09
185.

131

NORTON Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Bay F: LOVE AFFAIR (HANN)
M: NIXE (THUR)/GROSSO Z (HANN)
O: Stanislaw Labudzik
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
103OK61
186.

183

OLIMPIA OLDBG GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Grazyna SARACHMANN
B: Wolfgang Koehler
106IY71
187.

237

ORIDA-M CZEWB CZE 2009 Mare Bay F: 2997 ARISTO Z
M: 67/80 ORKÁNA-M/2805 LE PATRON
O: Hruskova Magdalena
B:
105GX47
188.

135

OSTIANA Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F: MADISON
M: OAZA/ORKISZ
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
105IC19
189.

5

OSTWIND UKR 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Hanna TITOVA
B:
106OG99
190.

116

PLEASE FITTA ANAA FRA 2003 Gelding Grey F: QUERCUS DE MAURY
M: AMBRE DE FITTA AA/VULCAIN
O: Piotr Branka
B:
102PN62
191.

208

PRADA 35 WESTF GER 2009 Mare Other F: PROMINENZ
M: CASABLANCA/CALIDO
O: Ahlmann, Georg
B: Ahlmann, Georg
104YH82
192.

186

PRAID UKR 2009 Gelding Grey F:
M: /
O: Hanna TITOVA
B:
106OF51
193.

133

PRINCE REBELLE Pzhk (Sp) POL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Joanna TLUSZCZ
B:
106QD85
194.

271

QUALITY QUEEN ITA 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Jaroslaw STELMACH
B: Cosimo Gaudiano
106MP16
195.

19

QUANTO FINO 5 HOLST GER 2012 Gelding Other F: QUINTAGO VA
M: POLITESS/NAREW XX
O: Heike SIPPLE
B: Elmar Sipple
106QU01
196.

156

QUATTRO HIPPICA OS 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Zbigniew KOSTRZEWKI
B: Kostrzewski Zbigniew
105XB34
197.

33

QUICK STEP HANN POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna SKRZYCZYNSKA
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
106DI59
198.

160

QUINCIDENCE DWB DEN 2013 Mare Bay F: CHARLESTON K
M: QUILOTTE/
O: EQUINESPORT I/S, SPANGGAARD HORSES APS
B:
106QW76
199.

236

QUINCY HANN GER 2011 Male Bay F:
M: /
O: Staj Mustang s.r.o.
B:
105PT36
200.

242

QUIRO 5 OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: WINANDA/LANDOR S
O: Bartlomiej LEWANDOWSKI
B: Gerd Fass
105GE01
201.

2

RATIBOR PKZ UKR 2014 Gelding Bay F:
M: /
O: Yevgeniy INDYUSHKIN
B:
106OR15
202.

107

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
O: Piotr BRANKA
B: SK Mada Bulik
103FH18
203.

41

REIKY CZEWB CZE 2013 Mare Chestnut F:
M: /
O: Elena KOPECKA
B:
106NJ51
204.

159

REMEMBER ME LTU 2011 Gelding Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
O: Andrius Petrovas
B:
105FJ42
205.

149

ROSSA Pzhk (Sp) POL 2011 Mare Bay F: CONTENDER SON (HOLST)
M: RACHELLA (HOLST)/CHARISMA 115 (HOLST)
O: Roland KOSMOL
B: Ewa Hauer
105DW53
206.

249

SANTIAGO 276 BAVAR GER 2012 Gelding Bay F: STANTON
M: WAIKIKI/LA PILOT
O: Schmid, Eva-Maria
B: Grünbauer, Lucia
105PT74
207.

174

SCARTO Pzhk (Sp) POL 2010 Gelding Black F:
M: /
O: Manfred SLODCZYK
B: Henryk Niewiadomski
106QX04
208.

31

SENIOR Pzhk (Sp) POL 2013 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
106CL92
209.

35

SHERLOCK LHBA LTU 2012 Gelding Bay F: SHANDOR 34
M: /
O: Andrius Petrovas
B: Andrius Petrovas
105QO51
210.

189

SHUTER'S DIAMOND CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna Szary-Ziebicka
B: Frischeis Johann-Gestuet Obora
105KT69
211.

120

SISI SZA 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Bronislawa BISKUP
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o.
106QJ47
212.

123

SKIP 59 HANN GER 2010 Gelding Other F: STOLZENBERG
M: NAINA D./NIMROY B
O: Wolfgang KOPPENSTEINER
B: Dreyer, Christian
106KM24
213.

137

SONATA W Pzhk (Sp) POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna PIETRZAK
B: Stanislaw Weresinski
106HJ36
214.

267

STOERTEBEKER 20 HANN GER 2011 Stallion Bay F: STOLZENBERG
M: QUIDAM'S POLITON/QUIDAM'S RUBIN
O: Sham Stables
B: Klaus Storbeck
105QL04
215.

283

SUEDWINDS AMANDA HOLST GER 2008 Mare Bay F: CASSINI II
M: PERLMUTT I/CALIDO I
O: Cezary Kozanecki
B: SCHROETER GUIDO, WESTERLAND/SYLT (GER)
104NQ43
216.

154

SUMIRA Pzhk (Sp) POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Karolina MALUGA
B: PPHU Algas Sp. J. Stadnina Koni w Udorzu
106QS53
217.

157

T.GOLD QUIDAME Z ZANG BEL 2013 Mare Bay F:
M: /
O: Aldona LACKA
B: Zuzanna Adamowicz
106QU02
218.

3

TE AMO PKZ UKR 2014 Mare Bay F:
M: /
O: Mykola CHUMAKOV
B:
106MD31
219.

291

THIJS AES NED 2008 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Yuri CHERNYY
B:
106HB89
220.

161

UCKLAND DE BEAUFOUR SF FRA 2008 Gelding Chestnut F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LEDINIA (NL) KWPN/DAMIRO B*HN
O: RLG Denmark - All Star BVBA
B: M. ERIC LEVALLOIS, BEAUFOUR DRUVAL (FRA)
103RT02
221.

253

ULISSES Pzhk (Sp) POL 2008 Gelding Bay F: RAMMSTEIN (HOLST)
M: URABELLE (HOLST)/GERMUS R (HOLST)
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechonski
104QP07
222.

214

ULTIMUS KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F: ULTIMO
M: NAOMI/VOLTAIRE
O: Peter Englbrecht
B: A.J.M. van Esch
105WB46
223.

228

UPPERCUT LIBELLULE SF FRA 2008 Gelding Bay F: JARNAC
M: KAVALA D'AUVRAY SF/PAPILLON ROUGE
O: De Roock BVBA Gilbert
B: M. GILLES BAUMANN, PLOUGOUMELEN (FRA)
104LD36
224.

188

VAKANT PKZ WESTF GER 2011 Stallion Bay F: COOPER VD HEFFINCK
M: HILJANA VAN DER BOSRAND/DIAMANT DE SEMILLY
O: CHUMAKOV MYKOLA
B: Andrey Milovanov
105FK65
225.

295

VEIT 32 HANN GER 2010 Gelding Other F: VALENTINO 240
M: SANTANA/SANDRO
O: Philipp Weishaupt GmbH
B: Griesen, Bernhard
105NY59
226.

221

VICBERG HANN GER 2011 Male Bay F:
M: /
O: Iliana VALKOV
B: Jochen Niemann
106HG52
227.

274

VIDTSKUE'S JENNI STAR DWB DEN 2010 Mare Bay F: STARDUST
M: JENNIFER ASK/LAMBRUSCO ASK
O: Sören Pedersen & Per Skjaerbaek
B: Stutteri Vidtskue
105HL02
228.

151

VIVE LE ROI Pzhk (Sp) 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw SOBOCKI
B: STEFAN KIERZNOWSKI
105VQ44
229.

4

WHISKEY TIME UKR 2013 Stallion Bay F:
M: /
O: Dariia IURCHENKO
B:
105ZQ22
230.

300

WHOOPY BOY Pzhk (Sp) POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wladyslaw GIZA
B: Wladyslaw Giza
106BL93
231.

273

WIBARO Pzhk (Sp) POL 2007 Gelding Grey F: BAJOU DU ROUET
M: WIAGRA (SP)/GRAF QUIDAM (SP)
O: Bogdan Kuchejda
B: Marian Skop
104OY63
232.

239

WIENA HOLST 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Józef Buczynski
B: Karl-Ernst Kruse-Soenke
105TE66
233.

289

WILANDER ESHB EST 2010 Stallion Bay F: WARRANT
M: PRIIMULA/A PIKACHU DE MUZE
O: Michal Kazmierczak, Ryszard Walas
B: Klaire Rannamets
104XS35
234.

43

Z RIARALDA Z ZANG BEL 2012 Mare Grey F:
M: /
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: C. Wernsen
106BT23
235.

256

ZANDIGO T S KWPN NED 2004 Gelding Bay F: LUPICOR
M: PARLANIEKE/ACHILL / LIBERO H
O: Sportpferde-Center Rothenburg
B: M.A. TER SCHURE, WITTE PAARDEN (NED)
103FA10
236.

176

ZIRO PERCENT KWPN NED 2008 Mare Bay F: ZAPATERO
M: WIANKA H./CORLAND
O: SRPEK, s.r.o.
B: A.J. HASSING, PEPERGA (NED)
104UZ69
237.

103

ZONENBOLD UKR 2008 Stallion Bay F: PAVAROTI
M: BURKA/
O: LOSHAKOV LEONID
B: RUS TRAKEN
103MI43
Rider Country
Competition
Prize
Beletskiy Vladimir
560
SUM:
560.00
Bonder Maureen
240
2463
SUM:
2703.00
Bonhof Kars
19700
200
SUM:
19900.00
Englbrecht Peter
2952
SUM:
2952.00
Geerink Vincent
560
SUM:
560.00
Grzegorzewski Adam
2000
100
240
SUM:
2340.00
Grzelczyk Kamil
9840
1800
24600
24625
SUM:
60865.00
Gylthe Veronika
200
200
SUM:
400.00
Kawa Aleksandra
800
SUM:
800.00
Kazmierczak Michal
225
200
990
SUM:
1415.00
Kiecon Msciwoj
1200
200
450
SUM:
1850.00
Kogelnig Jun. Fritz
270
2952
SUM:
3222.00
Koziarowska Natalia
200
SUM:
200.00
Lewandowski Aleksander
80
2955
270
1260
SUM:
4565.00
Ludwiczak Krzysztof
6895
5412
80
450
SUM:
12837.00
Müller Alexander
3936
SUM:
3936.00
Obernauer Christoph
225
1600
2460
19680
440
450
SUM:
24855.00
Ostrega Damian
495
SUM:
495.00
Papousek Kamil
9850
900
3600
SUM:
14350.00
Petrovas Andrius
720
100
2463
SUM:
3283.00
Puck Gerfried
14760
14775
630
1200
SUM:
31365.00
Raisch Matthias
2250
2955
240
SUM:
5445.00
Samokhina Daria
440
SUM:
440.00
Saurugg Markus
2700
320
2463
SUM:
5483.00
Schober Philipp
1800
540
SUM:
2340.00
Skrobacz Olga
320
1600
200
4500
SUM:
6620.00
Skrzyczynski Jaroslaw
1350
6888
3940
2000
SUM:
14178.00
Szary Ziebicka Anna
200
SUM:
200.00
Tluszcz Joanna
360
SUM:
360.00
Van De Mheen Rowen
240
540
225
2460
5418
SUM:
8883.00
Wulff Lesley
800
SUM:
800.00
Zak Michal
2460
SUM:
2460.00
Ziebicki Michal
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andersen Rikke
2019-10-17
38
2019-10-18
19
2019-10-20
21
Beletskiy Vladimir
CARLAIL (292)
2019-10-18
CHAS PIK (293)
2019-10-18
20
2019-10-20
24
COUTURE (294)
2019-10-17
5
560
2019-10-18
35
2019-10-19
19
Bonder Maureen
2019-10-17
9
240
2019-10-18
22
2019-10-20
11
2463
Bonhof Kars
CASINA 15 (265)
2019-10-17
19
2019-10-18
2019-10-20
2
19700
2019-10-17
32
2019-10-18
14
200
2019-10-19
41
2019-10-17
31
2019-10-18
30
2019-10-19
22
Brennand Jennifer
2019-10-17
21
2019-10-18
34
2019-10-17
39
2019-10-18
48
2019-10-19
37
Englbrecht Peter
ULTIMUS (214)
2019-10-17
16
2019-10-18
9
2952
2019-10-20
14
Geerink Vincent
ELAME (258)
2019-10-17
33
2019-10-18
36
2019-10-19
24
2019-10-17
34
2019-10-18
25
2019-10-20
18
GELSTER (260)
2019-10-17
25
2019-10-18
5
560
2019-10-19
31
Grundkowska Monika
DHAHA (240)
2019-10-17
38
2019-10-18
18
2019-10-20
13
Grzegorzewski Adam
2019-10-17
50
2019-10-18
1
2000
2019-10-19
13
100
AZUR (232)
2019-10-17
16
2019-10-18
2019-10-19
17
2019-10-17
28
2019-10-18
24
2019-10-20
DANTE (234)
2019-10-17
37
2019-10-18
8
240
Grzelczyk Kamil
2019-10-17
37
2019-10-18
4
9840
2019-10-19
4
1800
WIBARO (273)
2019-10-17
35
2019-10-18
1
24600
2019-10-20
1
24625
Gylthe Veronika
2019-10-17
12
200
2019-10-18
13
200
2019-10-19
16
GAVILLE (275)
2019-10-17
13
2019-10-18
21
2019-10-20
16
Kawa Aleksandra
WIENA (239)
2019-10-17
4
800
2019-10-18
42
2019-10-20
Kazmierczak Michal
2019-10-17
10
225
2019-10-18
15
200
2019-10-20
27
2019-10-17
41
2019-10-18
23
2019-10-19
42
WILANDER (289)
2019-10-17
28
2019-10-18
44
2019-10-19
6
990
Kiecon Msciwoj
GIRALDO L (269)
2019-10-17
15
2019-10-18
38
2019-10-20
26
2019-10-17
26
2019-10-18
34
2019-10-19
29
2019-10-17
3
1200
2019-10-18
10
200
2019-10-19
12
450
Kogelnig Jun. Fritz
2019-10-17
9
270
2019-10-20
17
CANCUN 18 (219)
2019-10-17
24
2019-10-18
8
2952
GIRROCO (220)
2019-10-17
29
2019-10-18
39
2019-10-19
25
Koszucka Malgorzata
BENGRAF (297)
2019-10-17
2019-10-18
16
2019-10-19
44
Koziarowska Natalia
2019-10-17
10
200
2019-10-18
15
2019-10-19
Koziarowski Jaroslaw
2019-10-17
27
2019-10-18
24
2019-10-19
Lewandowski Aleksander
2019-10-17
13
80
2019-10-18
33
2019-10-20
9
2955
QUIRO 5 (242)
2019-10-17
8
270
2019-10-18
41
2019-10-19
5
1260
Ludwiczak Krzysztof
2019-10-17
23
2019-10-18
21
2019-10-19
27
CROS BLUE (245)
2019-10-17
23
2019-10-18
43
2019-10-20
5
6895
DIAROUBET (246)
2019-10-17
18
2019-10-18
6
5412
2019-10-17
14
80
2019-10-18
20
2019-10-19
10
450
Müller Alexander
2019-10-17
19
2019-10-20
15
CARA 153 (227)
2019-10-17
36
2019-10-18
7
3936
2019-10-17
15
2019-10-18
19
2019-10-19
Nowak Grzegorz
COMIENZO (254)
2019-10-17
48
2019-10-18
18
2019-10-19
21
Obernauer Christoph
2019-10-17
12
225
2019-10-18
2
1600
2019-10-19
35
2019-10-17
20
2019-10-18
11
2460
2019-10-20
2019-10-17
21
2019-10-18
2
19680
PRADA 35 (208)
2019-10-17
6
440
2019-10-18
17
2019-10-19
11
450
Ostrega Damian
FELINE (268)
2019-10-17
6
495
2019-10-18
46
2019-10-20
22
Papousek Kamil
LOKI (222)
2019-10-17
22
2019-10-18
29
2019-10-20
4
9850
2019-10-17
4
900
2019-10-18
23
2019-10-19
38
2019-10-17
22
2019-10-18
27
2019-10-19
2
3600
Pawlowski Konrad
LAUR (238)
2019-10-17
25
2019-10-18
37
2019-10-20
25
Petrovas Andrius
GIGOLLO (276)
2019-10-18
49
2019-10-19
7
720
ESCORIAL (277)
2019-10-17
45
2019-10-18
22
2019-10-19
14
100
CLARITY (278)
2019-10-17
40
2019-10-18
45
2019-10-20
10
2463
Puck Gerfried
2019-10-17
44
2019-10-18
2019-10-19
32
2019-10-17
20
2019-10-18
3
14760
2019-10-20
3
14775
2019-10-17
5
630
2019-10-18
3
1200
2019-10-19
23
Raisch Matthias
2019-10-17
1
2250
2019-10-18
27
2019-10-20
8
2955
MAGIC 14 (202)
2019-10-17
8
240
2019-10-18
32
2019-10-19
39
CELPIK (203)
2019-10-17
2019-10-18
32
2019-10-19
36
BARMENIA (204)
2019-10-17
18
2019-10-18
14
Samokhina Daria
VEIT 32 (295)
2019-10-17
47
2019-10-18
13
2019-10-19
34
2019-10-17
43
2019-10-18
6