Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT (GPA)
Poznań, 7.03.2020

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bardzińska Izabela KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
2. Biela Berenika CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O049200
3. Bilska Michalina KJ Stajnia Nowina
2011 (Mł.)
brak
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
6. Degórska Agata Stajnia Zamysłowo
2002 (J.)
brak
7. Dendek Zofia Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
8. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
9. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
.
10. Duda Izabela Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
.
11. Duk Malwina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
12. Dziamska Alina brak
2003 (J.)
brak
13. Figas Roksana KJ Stajnia Nowina
2005 (JM.)
brak
14. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
15. Galant Karolina Stajnia Zamysłowo
2006 (JM.)
brak
16. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
17. Głowacka Nadia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
18. Gola Helena JKS Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
19. Golon Maria Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
brak
20. Gołdyn Katarzyna UKS Trójka
2003 (J.)
brak
21. Goszczyński Adam Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2010 (Mł.)
O055144
22. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
23. Hanelt Amelia KJ Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
Brak
24. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
25. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
brak
26. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
27. Jakubowska Julia Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
Brak
28. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
29. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
30. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O047066
31. Kamieniarz Ewa Bez Przynależności Klubowej
S
0053663
32. Kamińska Julia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
33. Karwowska Hanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2009 (Mł.)
LZRWZJ/423/20
34. Kępa Anna Budzyński KJ Kłos SJ
2007 (JM.)
brak
35. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
36. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
Brak
37. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
None
38. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
39. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
40. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
41. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
42. Kowalski Michał JUKS Mieczewo
S
Brak
43. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
44. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
45. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
46. Kurstak Cwynar Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
47. Kwiatkowska Dominika Klub Jeździecki Stajnia Anielin
1999 (MJ.)
O025842
48. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
49. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
50. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
51. Leszczyńska Ada Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
O045244
52. Liske Machado Nadia KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
53. Lityński Karol Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
54. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (J.)
O042459
55. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
56. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
57. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
58. Młodzikowska Maja KJ Atrium Swarzędz
2004 (J.)
brak
59. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
brak
60. Moroz Julia Klub Jeździecki Rancho Poznań
2004 (J.)
brak
61. Moskalik Klara Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2004 (J.)
brak
62. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
63. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
64. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
65. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
O043189
66. Pelczarska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
67. Pietraszak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2001 (MJ.)
brak
68. Płachetka Zuzanna bpk
S
brak
69. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (J.)
brak
70. Posadzy Marianna Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
brak
71. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
72. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
73. Rochatka Julia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O045307
74. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2019 (Mł.)
O021133
75. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
76. Skorniak Lena A. T. Horses
77. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
78. Skwierczyńska Oliwia Klub Sportowy Small Cherry
Brak
79. Sobolewski Tadeusz Paolo brak
S
brak
80. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
brak
81. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
82. Szymczyk Oliwia Wiatrowo las
2007 (JM.)
Brak
83. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
84. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (JM.)
brak
85. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
86. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
87. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
88. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
89. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O046903
90. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
91. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
92. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (Mł.)
brak
93. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
94. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
95. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
96. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
97. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

100

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: ASTER
M: AUSTRIA
Brak POL00967123903
2.

109

AMAZONKA HAFLINGER POL 2007 Klacz kasztanowata/146 F: Hans
M: Arabica
K029162 POL 013 53 01240 07
3.

96

APACHI KUC LEWITZER POL 2010 Wałach srokata/kuc:135 F: Lestard /
M: Ulanda I /
brak DE456370131310
4.

36

APIS KUC POL 2008 Wałach siwa/146 F: Mors/Kumys
M: Antalya Borderi/O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
5.

84

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
6.

57

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Rulon
M: Andora
K018217
7.

88

ARTEMIS WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Tjungske
M: Artemiza
Brak Brak
8.

58

ATENA TINKER POL 2016 Klacz srokata/mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
9.

66

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
10.

74

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
11.

98

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/138 F: Rob Roy /
M: Babet /
K021565 616013640053209
12.

103

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
brak
13.

61

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
14.

16

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
15.

20

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/149 F: Mandela N
M: Bella Luna
K022352 DE422220086308
16.

78

BEZA SP POL 2011 Klacz gniada/. F: Brandon
M: Gwiazda
. . .
17.

87

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
K021374 616007610124412
18.

101

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
19.

113

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
20.

65

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
K028548 616007610152812
21.

22

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
22.

75

CAMORRA CORONA UNITA WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/178 F: Tanos
M: Higiena
K029115 brak
23.

92

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Vandamme
M: Centuria
. .
24.

64

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Arktos /
M: Celina /
K019537 616009610148811
25.

12

CARY WIELKOPOLSKA POL 2006 Ogier gniada/175 F: Landor
M: Czuwajka
Brak
26.

90

CELIM TS POL 2008 Wałach gniada/168 F: nn / nn
M: Call Girl /
brak POL999640077008
27.

30

CHE GUEWARA LP WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Pro Savage /
M: Czubatka /
brak POL007610220508
28.

93

COELENHAGE’S MI LORD WELSH PONY POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Leuns Veld’s Lord
M: Morgenland’s Marousha
brak 528017201600672
29.

76

CONTINI CORONA UNITA SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bankiet
M: Hilda
K029116 brak
30.

41

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
31.

23

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
32.

79

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Wałach ciemnogniada/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
brak 616009681030414
33.

82

DAKOTA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: -
M: -
brak
34.

32

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
brak 616007610160913
35.

97

DUMKA KOŃ MAŁY POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Oskariusz /
M: Duszka /
brak POL013610063705
36.

95

DYM KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach skarogniada/mk:150 F: Ogień /
M: Duszka /
brak 616999610174709
37.

111

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/120 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
38.

94

FIGARO SP POL 2005 Wałach gniada/168 F: Lorenso /
M: Fru Fru /
brak POL009610004605
39.

45

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/143 F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
40.

17

GRAFIT? Baltic Hanoverian LTU 2005 Mare chestnut/165 F: Piccolino
M: Gracija
None None None
41.

85

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
42.

80

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
43.

46

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
44.

99

GREEN DAY DSP GER 2015 Wałach gniada/176 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
45.

18

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
46.

108

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier gniada/129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
47.

53

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
48.

89

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
brak
49.

24

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
50.

106

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
51.

63

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
52.

25

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
53.

50

KARINA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz bułana/127 F: Duinveldt's /
M: Klein Humalda's Holliday Hedwig /
brak
54.

105

KASZTAN . POL . Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
55.

59

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz inna/120 F: VLONDERZICHT'S HARM
M: KIELSHOOP MARIBELLE
brak -
56.

77

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara/158 F: Romeo des Vaux
M: Kaja
.
57.

83

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
58.

33

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/137 F: nn / nn
M: Koka D / Kubuś
K025627 616999610158011
59.

39

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
60.

38

LIVIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: -
M: -
Brak -
61.

55

LOLEK NN POL 2013 Wałach siwa/125 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02081 13
62.

2

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
63.

28

MAJA LITEWSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
K028500 LTU005170089907
64.

42

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
brak -
65.

62

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
66.

67

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
67.

73

MOHITO TS POL 2010 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
68.

21

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
69.

49

NATA KUC POL 2010 Klacz srokata/142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
brak POL013680082510
70.

34

NICPOŃ NAD STAWAMI KUC POL 2012 Wałach kara/145 F: Stougjeshoeve Energy
M: Nigra
LKRWZJ/662/20 616013610057812
71.

47

NINA CAY OLDENBURSKA POL 2003 Klacz gniada/167 F: Lord Laptop
M: Nana Cay II
K007620 DE
72.

9

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
K017270 POL009640086308
73.

26

NOSAL WLKP POL 2014 Wałach kara/165 F: EloquentL /Saint Cloud
M: Niwa / Barok
brak -
74.

7

ONTARIO SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/158 F: Nieznany
M: Nieznana
KRWZJ/208/19 616999600303113
75.

72

ORINOKO TS POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
76.

35

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
77.

6

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
brak
78.

19

PERŁA WLKP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Poker
M: Piskra
Brak 616009610156310
79.

54

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
80.

112

PORTO F:
M:
81.

48

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/135 F: Monarcha /
M: Parada /
brak 616013610000513
82.

29

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/148 F: Mielno
M: Pacynka
Brak Brak
83.

71

PUSHEEN TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999680096606
84.

44

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Mariensztat/
M: Rosa/
K016982 POL007680046408
85.

13

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
86.

4

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
87.

31

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
88.

104

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
brak
89.

40

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
90.

52

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
91.

8

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/153 F: Bonaparte
M: Seria
None 616006610157805
92.

102

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET /
M: SPRINGFIELD /
K010966 POL009610046607
93.

11

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach siwa/176 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
94.

56

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
brak 616007610118112
95.

43

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
brak -
96.

110

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
97.

27

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
K027023 616009610004014
98.

68

TREONINA Pełna Krew Angielska POL 2010 Mare darkbay/155 F: Jape
M: Tassinaia
brak brak
99.

107

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/157 F: Pietrek
M: Tiffany
K011627 POL013610177607
100.

60

UNCIA KUC POL 2014 Klacz kasztanowata/142 F: _
M: _
brak _
101.

37

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
102.

81

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard/Genius
M: Wenus/Halfi
- - -
103.

51

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
104.

86

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
brak -
105.

69

YEMA NN POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:kuc F: NN
M: NN
brak -
106.

91

ZAAKI TS POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324708
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bardzińska Izabela
KJ Stajnia Nowina
MIGOTKA (62)
2020-03-07
10
2020-03-07
9
Biela Berenika
CH Jaszkowo
HALNY (108)
2020-03-07
1
2020-03-07
Bilska Michalina
KJ Stajnia Nowina
2020-03-07
3
2020-03-07
6
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NOSAL (26)
2020-03-07
2020-03-07
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (44)
2020-03-07
8
2020-03-07
13
Degórska Agata
Stajnia Zamysłowo
DUMKA (97)
2020-03-07
1
2020-03-07
27
Dendek Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2020-03-07
2020-03-07
12
2020-03-07
9
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
ARTEMIS (88)
2020-03-07
2020-03-07
12
Dowgielewicz Aleksandra
Delta Biedrusko
BEZA (78)
2020-03-07
1
2020-03-07
1
Duda Izabela
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2020-03-07
4
2020-03-07
Duk Malwina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
PUSHEEN (71)
2020-03-07
14
2020-03-07
11
Dziamska Alina
brak
PEGAZ (6)
2020-03-07
29
2020-03-07
21
2020-03-07
19
Figas Roksana
KJ Stajnia Nowina
UNCIA (60)
2020-03-07
11
2020-03-07
4
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (13)
2020-03-07
1
150
2020-03-07
2
150
Galant Karolina
Stajnia Zamysłowo
APACHI (96)
2020-03-07
2020-03-07
5
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2020-03-07
11
2020-03-07
Głowacka Nadia
KJ Atrium Swarzędz
YEMA (69)
2020-03-07
23
2020-03-07
1
Gola Helena
JKS Fer Więckowice
2020-03-07
4
2020-03-07
7
Golon Maria
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
NATA (49)
2020-03-07
3
2020-03-07
2020-03-07
16
Gołdyn Katarzyna
UKS Trójka
2020-03-07
1
2020-03-07
20
Goszczyński Adam
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
BAZYLIA (98)
2020-03-07
2
2020-03-07
2
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (25)
2020-03-07
17
2020-03-07
Hanelt Amelia
KJ Stajnia Nowina
UNCIA (60)
2020-03-07
14
2020-03-07
1
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
2020-03-07
1
100
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
KLARA-W (77)
2020-03-07
1
2020-03-07
1
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (90)
2020-03-07
3
100
Jakubowska Julia
Stajnia Zamysłowo
FIGARO (94)
2020-03-07
1
2020-03-07
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2020-03-07
2020-03-07
8
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (43)
2020-03-07
1
2020-03-07
28
Kaczmarek Maja
JUKS Abakus Kaczyna
KORAL D (33)
2020-03-07
17
2020-03-07
Kamieniarz Ewa
Bez Przynależności Klubowej
2020-03-07
5
Kamińska Julia
KJ Atrium Swarzędz
2020-03-07
2020-03-07
25
Karwowska Hanna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2020-03-07
2020-03-07
10
Kępa Anna
Budzyński KJ Kłos SJ
ORINOKO (72)
2020-03-07
10
MOHITO (73)
2020-03-07
12
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-03-07
3
50
2020-03-07
16
2020-03-07
39
2020-03-07
7
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (22)
2020-03-07
2020-03-07
11
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (8)
2020-03-07
1
2020-03-07
16
2020-03-07
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2020-03-07
2020-03-07
7
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BABILON (66)
2020-03-07
2020-03-07
33
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
ARMIA (57)
2020-03-07
2
100
2020-03-07
23
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
KASZTAN (105)
2020-03-07
1
150
2020-03-07
9
IVORY ES (106)
2020-03-07
10
TYPIER (107)
2020-03-07
2020-03-07
15
Kowalski Michał
JUKS Mieczewo
LIVIA (38)
2020-03-07
1
2020-03-07
31
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (4)
2020-03-07
23
2020-03-07
20
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (80)
2020-03-07
19
2020-03-07
18
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (86)
2020-03-07
4
2020-03-07
20
Kurstak Cwynar Monika
Cwał Zakrzewo
2020-03-07
36
2020-03-07
Kwiatkowska Dominika
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
TANKRED (11)
2020-03-07
10
2020-03-07
3
50
Kwiecińska Oliwia
UKS „Trójka”
2020-03-07
1
2020-03-07
25
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (37)
2020-03-07
2020-03-07
6
Lembicz Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
BELLEZA (61)
2020-03-07
5
2020-03-07
7
Leszczyńska Ada
Klub Jeździecki Raduszyn
AMAZONKA (109)
2020-03-07
15
2020-03-07
40
Liske Machado Nadia
KJ Runowo
ZAAKI (91)
2020-03-07
2020-03-07
19
Lityński Karol
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
PERŁA (19)
2020-03-07
2020-03-07
35
Ładziak Amelia
Klub Jeździecki Lotus
TOP GUN (27)
2020-03-07
8
2020-03-07
15
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (110)
2020-03-07
2020-03-07
3
FERARI (111)
2020-03-07
7
2020-03-07
19
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2020-03-07
2020-03-07
7
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
LOLEK (55)
2020-03-07
11
2020-03-07
Młodzikowska Maja
KJ Atrium Swarzędz
DAKOTA (82)
2020-03-07
34
2020-03-07
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2020-03-07
22
2020-03-07
13
Moroz Julia
Klub Jeździecki Rancho Poznań
SAHARA (104)
2020-03-07
2020-03-07
Moskalik Klara
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
NORMAN (9)
2020-03-07
6
2020-03-07
17
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (54)
2020-03-07
2020-03-07
8
2020-03-07
1
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
2020-03-07
5
2020-03-07
Niesiołowska Zofia
bpk
2020-03-07
32
2020-03-07
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (65)
2020-03-07
2020-03-07
17
Pelczarska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
BEL DIOR (103)
2020-03-07
19
2020-03-07
1
Pietraszak Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
TAWRA (56)
2020-03-07
11
Płachetka Zuzanna
bpk
ATENA (58)
2020-03-07
19
2020-03-07
19
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2020-03-07
19
2020-03-07
38
Posadzy Marianna
Stajnia Zamysłowo
DYM (95)
2020-03-07
14
2020-03-07
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (63)
2020-03-07
1
2020-03-07
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (24)
2020-03-07
8
2020-03-07
16
Rochatka Julia
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (36)
2020-03-07
9
2020-03-07
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
DONOVAN (32)
2020-03-07
18
2020-03-07
6
Skorniak Karolina
A.T. Horses
2020-03-07
10
2020-03-07
Skorniak Lena
A. T. Horses
PORTO (112)
2020-03-07
13
2020-03-07
8
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2020-03-07
6
2020-03-07
5
Skwierczyńska Oliwia
Klub Sportowy Small Cherry
2020-03-07
1
2020-03-07
1
Sobolewski Tadeusz Paolo
brak
2020-03-07
2020-03-07
Sołtysiak Milena
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (45)
2020-03-07
2020-03-07
15
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (16)
2020-03-07
9
Szymczyk Oliwia
Wiatrowo las
CARY (12)
2020-03-07
18
2020-03-07
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
KARINA (50)
2020-03-07
12
2020-03-07
18
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (31)
2020-03-07
23
2020-03-07
24
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Rancho Poznań
2020-03-07
5
2020-03-07
9
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (18)
2020-03-07
22
2020-03-07
Urbańska Nikola
Klub Jeździecki Lotus
MAJA (28)
2020-03-07
4
2020-03-07
12
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-03-07
30
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-03-07
13
Włoch January
bpk
BOROMIR (101)
2020-03-07
2
100
2020-03-07
14
Włoch Joachim
bpk
SID (102)
2020-03-07
37
2020-03-07
14
Włodarek Oliwia
KJ Stajnia Nowina
2020-03-07
1
2020-03-07
12
Wojnowski Marek
bpk
2020-03-07
2020-03-07
21
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (41)
2020-03-07
1
2020-03-07
26
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (84)
2020-03-07
13
GRAND (85)
2020-03-07
2020-03-07
6
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2020-03-07
4
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
P-QUEN (35)
2020-03-07
26
2020-03-07
1

Number of Riders: 97

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H112009-01, TARANT EVENTS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl