Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO1*, Elim MPMK oraz ZR
Kobylarnia, 13-15 maja 2016

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruchów Sławomir Dom Koni Lazar
S
O007000
2. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (MJ.)
O034130
3. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
4. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
brak
10064709
5. Bogalecka Julia Gdyńskie TH
S
O023934
6. Brand Julia SCSJ Coval Biały Bór
S
O032086
7. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
10021322
8. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
9. Buzała Maria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O032825
10. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
11. Czarnecka Weronika Pomorska LJ w Dziemianach
S
O009824
12. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
13. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
14. Dahlke Wojciech Budzyński KS Kłos
S
O002846
10037278
15. Dur Katarzyna JUKS Mieczewo
2001 (MJ.)
O026067
16. Elbl Anna KJ Koński Gaj Tanowo
S
O025336
17. Elminowski Piotr Dom Koni Lazar
S
O029165
18. Ewald Karolina KJ Dilmar
S
O028373
19. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
20. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
21. Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
S
O001013
22. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
23. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
24. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
25. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
26. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
10078987
27. Joachimiak Paula SKJ Gronówka
1999 (MJ.)
O031065
28. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
29. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
30. Kaniewska Weronika KJ Dilmar
2001 (MJ.)
O023043
31. Kiempa Mateusz SCSJ Coval Biały Bór
S
O007043
32. Kiesiński Hubert KJ Młyńska Struga Grabowiec
S
33. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
34. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
35. Koszucka Małgorzata Klub Jeździecki Wechta
S
O009341
36. Kowalska Zofia Seweryna KJ Stajnia Jarużyn
S
O024590
37. Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002442
38. Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem
S
O002980
39. Kras Karolina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O027334
40. Krzanowska Adrianna Soymax Horse Team
S
O002015
41. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
42. Lehmann Dalia LEHMANN SPORT HORSES
S
1111111
43. Lusina Aleksandra KJ Bonin
S
brak
44. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
45. Łopato Weronika KJ Dilmar
S
O019291
46. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
47. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
48. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
49. Miszewski Rafał KJ Sokół Damasławek
S
brak
50. Nicpoń Adam JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001086
51. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
52. Olszanowska Oliwia KJ Stajnia Jarużyn
2002 (J.)
O038207
53. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
54. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
55. Pasiut Oliwia Kujawsko-pomorski KJ
2000 (MJ.)
brak
56. Pietroń Martyna Sopocki KJ
57. Podlawska Karolina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O028374
58. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
59. Pudełek Krzysztof KJ Dilmar
S
O028869
60. Puszkiewicz Natalia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O012080
61. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (MJ.)
brak
62. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
63. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
64. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
65. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
66. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
67. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
brak
68. Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
S
O024589
69. Skotarczak Julia KJ Dilmar
BRAK
70. Skotnicka Nicole KJ Dilmar
2000 (MJ.)
O023044
71. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
72. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (MJ.)
O030660
73. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
74. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
75. Szczepańska Oliwia KJ Dilmar
2000 (MJ.)
O026491
76. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
77. Szychulska Karolina JK SR Michelin Włocławek
S
O012293
78. Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
S
O003977
10093877
79. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
80. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
81. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
82. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
83. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
84. Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
S
O021251
85. Wechta Maksymilian Klub Jeździecki Wechta
2015 (Mł.)
00
86. Wielicka Roksana Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczu
2001 (MJ.)
O031032
87. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
brak
88. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
Z006317
89. Wiśniewska Marcjanna KJ Dilmar
S
brak
90. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
91. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
92. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
93. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O029025
94. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
95. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O025505
96. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

252

A QUITE HWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

220

ALCARINA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Alora / Landos
brak
3.

7

ALEX Holsztyńska POL 2011 Ogier gniada F: Acodetto
M: Po Leonid
01
4.

127

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus/
M: Albufeira/
brak 616009510342112
5.

132

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albufeira / Luron
K018542 616009510353811
6.

91

AMORADO SP POL 2010 Wałach kara/168 F: Chardonnay L / Contender
M: Asturia / Seigon
K017683 616009610033210
7.

4

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NLD 2005 Klacz F: Numero Uno
M: Zandoria Z
K010311
8.

113

ANIN SP POL 2010 Wałach kara F: Indoctro / Capitol I
M: Anais / Aloube Z
K016431 616009510445410
9.

250

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
10.

213

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 Klacz siwa/163 F: Pink Floyd H L / Pthagoras Z
M: Ada Sara / Aragonit
K009825 POL007600180905
11.

87

ARAMIS SP POL 2011 Ogier gniada F: Corvallo / Coriano Z
M: Ambrozja / Correro
K020651 616009610065411
12.

205

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110 105EZ01
13.

148

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
K013109 POL009540042605
14.

186

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/168 F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
K012158 616009540050207 104UP92
15.

244

ASESOR SP POL 2005 Wałach gniada F: Almanzor L / Acord II
M: Asturia / Dansing
K009313 POL009570077805 105EN86
16.

100

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord I I
M: Pasadenia / Sadenio
K008432 DE418180181703
17.

37

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour/
M: Agawa/
brak
18.

49

AVATAR SP POL 2012 Ogier gniada F: Dilmar / Maram
M: Avena / Gran De La Cour
K021295 616009520019312
19.

172

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara F: Leoville/
M: Avinell / Grand de la Cour
brak
20.

254

Bae Balou 2011 Wałach F:
M:
21.

63

BARDASZ SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme/
M: Basirneela/
brak
22.

89

BARRICHELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Concert / Concetto
M: Balladyna S / Grand De La Cour
K015464 POL009520023708
23.

256

BAS SP POL 2011 Wałach ciemnogniady F: Spartacus
M: Catilia/Berlin
24.

154

BE BALOU HAN POL 2006 Klacz gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawande
K016326 DE431310022406
25.

202

BELCANTO TRK POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Impuls / Agat
M: Bella Ika / Ignam
K017182 POL732010028107
26.

112

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz gniada F: Aragorn/
M: Vienna VIII/
brak
27.

140

BISKWIT WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Granillis / Granus
M: Bina / Czuwaj
K021139 007610209905
28.

247

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador /
M: Barka /
K019947 616009640093110
29.

243

BOTTICELLI KWPN NED 2006 Wałach ciemnogniada/163 F: Karandasj / Fedor
M: Oselli / Carthago
K010761 5280030602702
30.

125

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wizzerd/
M: U Cassara
brak 616009510353911
31.

118

C VALAZQUEZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ceddah Lalan / Verdi
brak 616009510354111
32.

53

C.FOREVER CLINTON KWPN POL 2007 Wałach gniada/170 F: Clinton / Carolus I
M: Finlandia / Maram
K011512 528003000714436 104QH27
33.

242

CABALLO KWPN NED 2007 Ogier kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
K020113 528003000711104 105EN95
34.

197

CADILLAC WLKP POL 2012 Ogier siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
brak
35.

92

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
36.

253

Calienta 2007 klacz siwa F: Balu Du Roue
M: Calma
37.

16

CALIF HOLST POL 2010 Ogier siwa F: Clinton I / Carolus I
M: Withney / For Pleasure
K017576 DE421000506610
38.

11

CALIHALL Holsztyńska GER 2012 Ogier gniada F: Casall
M: po Heraldik xx
1 1
39.

139

CALLAHAN 2 HAN GER 2008 Ogier gniada F: Contendro I / Contender
M: Flair / For Pleasure
K016316 DE431310208308
40.

26

CALUETTE Oldenburg POL 2009 Klacz F: Cento
M: Brak
Brak
41.

45

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou du Rouet
K020232 616009640006491 105DZ28
42.

227

CARDHU OLD GER 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
K017099 DE418184084910 104TK58
43.

96

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
44.

105

CASIMA WESTF POL 2012 Klacz siwa F: Cordess/
M: Cleine Queen/
brak
45.

95

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
K015237 DE421000330709
46.

23

CASSIA DE LYS L Westfale POL 2009 Klacz F: CHAMPION DE CORD
M: AL ITALIA
BRAK
47.

135

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
K013987 616009510415909 104HO84
48.

8

CELTIC BOY SP POL 2011 Ogier gniada F: Alvaro
M: Po Bajou du Rouet
02
49.

146

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
K019881 616007610183311
50.

171

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
51.

24

CHACCLANA Oldenburg POL 2009 Klacz F: CHACCO-BLUE
M: RAMILANA
BRAK
52.

163

CHACCO AMICOR OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quickcent / Cento
K016733 DE418184122309
53.

159

Chacco Amicor ZM OS 2009 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilotine / Balou du Rouet
LKPZJ/1424/16 104MO61
54.

234

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
K020332 DE418184010710
55.

25

CHALLENGER KWPN DEU 2007 Wałach F: CHACCO BLUE
M: ZAGNELLE
103ZG81
56.

67

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou Du Rouet
K017893 DE418181400807
57.

99

CHARIEN KWPN NED 2007 Klacz gniada F: lverstone / Champion Du Lyssf
M: Rolien / Ahorn
K018879 528003000700145
58.

86

CHATARO OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Centara / Centauer Z
K017310 DE418180124005 104TK56
59.

14

CHEPETTANO Holsztyńska GER 2012 Ogier siwa F: Chepetto
M: po Calido I
111
60.

19

CHICA BAY Holsteiner POL 2010 Klacz F: CARETINO
M: VAYDA
KO19269
61.

34

CHICA'S BOY Z ZANG BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab De Reve
K019342 Z546806
62.

233

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 cm F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
63.

165

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concerto / Concetto
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
64.

189

CHOOPER'S CREEK WESTF GER 2003 Wałach gniada/172 F: Cordobes II / Contender
M: Fantasie / Fabuloso
K010702 DE441411145803 103LB04
65.

81

CIVIS XX POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Jape/
M: Cisza/
brak
66.

42

Clavius HOL GER 2006 S Bay/172 F: Caretino/Caletto II
M: Flanell/Lavall II
K010919 103LP06
67.

66

CLEARLIGHT 2 HOL GER 2007 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Dornroeschen2 / Reichsgraf
K021211 DE421000022307
68.

55

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Cola /
M: El Vita / Escudo I
K021311 DE433330855812
69.

128

COLTRANE HOL GER 2006 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Mylady I / Cascavelle
K011019 DE421000241706 103LS09
70.

121

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Contessa / Coriano Z
K016448 616009510444310
71.

28

CONCENTO Z Z POL 2009 Wałach gniada F: CONTEFINO
M: CENTARA
K017559 056015Z55686409
72.

136

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
K020781 DE421000001511
73.

43

CONI I G SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
K021094 616009640028911 105DW63
74.

217

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina / Rotspon
K020219 DE441411622010
75.

251

CORBIERE KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Celano / Capitol I
M: Tezwiggy / Guidam
K017227 528003000708053 103XC07
76.

130

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus/
M: Contessa/
brak 616009510342212
77.

12

CORIS SP POL 2009 Wałach F: Guffi
M: Carry Girl po Czandor
brak
78.

190

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
79.

106

CORVUS Z ZANG BEL 2000 Ogier gniada F: Caretano Z / Caretino
M: Ada / Acord II
K006025 Z559300
80.

18

COS I CAN Holsteiner POL 2009 Klacz F: CASALL
M: MAJA
BRAK
81.

13

COUNTDOWN Holsztyńska GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko
M: po Acobat II
11
82.

216

COX HOL GER 2010 Wałach gniada F: Conway II / Caretino
M: Rififi / Carvallo
K019453 DE421000006110
83.

59

CRAX WESTF GER 2012 Wałach gniada F: Contendros
M: Studbuch 1/Calypso IV
brak DE 418184000212
84.

191

CREOVILLE S SP POL 2012 Wałach kara/167 F: Leoville/
M: C. Ravenna Z/
brak
85.

255

Cristall M OLD GER 2012 Ogier siwy F: Cristallo I/Cornet Ololensky
M: Escada/Escudo I
DE 433331706812
86.

173

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa/166 F: Falbrus/
M: Cecile/
brak
87.

196

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Visinaa / Lux
K014000 528003000703489 104KC62
88.

38

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
K016433 616009520059810
89.

170

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Ogier gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
K017199 056015Z55795310
90.

222

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
91.

111

DAY DREAM II S SP POL 2001 Wałach gniada F: Mason / Contango
M: Daniela II / Lombard
K007237 POL009530007001
92.

75

DE LUNA HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: St. Moritz / Sandro Hit
M: Giovanna / Golfclub
K014265 DE431316582507
93.

82

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos /
M: Dobrawa / Rabiatos Z
K021312 6160096000952
94.

76

DEKO WLKP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Contendus / Contender
M: Doba / Skuter
K020363 616007610177107
95.

158

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son/
M: nn/nn
brak
96.

138

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603 102TQ51
97.

134

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
98.

212

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808 104OZ48
99.

199

DOLOMIT SP POL 2007 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Deizi/Cooper
K010858 104KC61
100.

74

DOMINATOR WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Doba / Skuter
K011109 616007610213005
101.

61

DOMINO WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contendor
M: Diadora / Import
K015016 616007611608404
102.

211

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
K014785 POL732010038709 104PX96
103.

226

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
K018620 POL009600011908
104.

246

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
105.

203

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 104OY31
106.

31

DREAM ON KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Arina / Oklund
K013892 528003000808810 103YL25
107.

102

DRZEWIEC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star / Cor de la Bryere
M: Dąbianka / Czubaryk
K016398 616009600362009
108.

219

DUKE KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Phin Phin/
M: Wienke/
brak
109.

133

E GINEKE KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Eldorado Van De Zeshoek/
M: Unique/
brak
110.

29

EDJIN KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Astara / Casmir Z
K016514 528003200908734 104XD43
111.

41

EINSTEIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Escada / Escudo I
K018452 POL009661261408 105DW35
112.

155

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom`s Choice
K015451 POL009600169908
113.

58

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Emanuelle/Luron
brak 616009690017212
114.

126

EMY KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Verdi/
M: Iandra/
brak
115.

201

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/173 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
116.

124

EROTYK SP POL 2010 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Erotyka / Palegro
K016429 616009510458210
117.

98

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
K015489 616009610060710
118.

119

ESSEX SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado/
M: Estella/
brak 616009510343812
119.

21

FAIR DEAL L HOL. POL 2012 Ogier gniada F: Diarado/ Diamant
M: Adele X/ Cassini II
LKPZJ/2191/16 DE421000194812
120.

231

FANTAZJA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/171 F: Aravel II/
M: Fazeta/
brak POL009610163206
121.

162

FARMER SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Rovetto / Radiator
M: Feola / Lavendel
K012236 POL009640016708 104BS31
122.

110

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
123.

192

FERRERO WLKP POL 2012 Wałach siwa/164 F: Corrado Boy/
M: Francesca/
brak
124.

72

FLASH KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Sunshine / Corland
K019941 528003201005726
125.

177

FLOMMY FLY HAN GER 2007 Wałach gniada/167 F: Forsyth / For Pleasure
M: Acadia / Acord II
K020168 DE431316768707
126.

194

FLY AWAY WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Finezja / Grand De La Cour
K017018 616007520050310
127.

210

FONTBRUNE CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
K018497 616009600269110
128.

85

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
K017522 DE431316839910
129.

2

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
130.

248

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
131.

120

GANGES SP POL 2012 Wałach kara F: Spartacus/
M: Gafa/
brak 616009510342012
132.

54

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
K012943 POL007520030802
133.

151

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
K015271
134.

32

Golden Boy F:
M:
LKPZJ/2302/16
135.

30

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: Colman /
M: Nadette S / Lux
K021040 528003201109860
136.

150

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
137.

88

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram/
M: Gwadiana/
brak POL007520060806
138.

232

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 16007600284110
139.

17

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: TURBUD QUIRINUS
M: GERMINA
K019419 616 009 53 03459 09
140.

198

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Ogier siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
brak 52800320110339
141.

3

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos / Cabrol
M: Hajfa / Romario
K013814 POL009530053907
142.

84

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
K017180 616009520002710
143.

20

Hanta OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Couleur Rouge / Cordalme
M: Hataria / Turbud Quirinus
LKPZJ/1951/16 DE418180167310
144.

70

HENYA DE L'ESPOIR BWB BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
145.

78

HINEADA KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Tifony / Corland
K020662 528003201206285
146.

236

HOSSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Himen/
M: Lisa/
brak
147.

52

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky G/ Cornet Obolensky
M: Ines/ Voltaire
K016877 616007610092610
148.

258

Isztar WLKP POL 2007 M Grey F: Bayou Du Rouet/
M: Izgona/Cisoń
K014765
149.

68

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
150.

160

ITON SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
K014742 POL009640028309 104LN51
151.

261

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
K016871 POL007610190505
152.

107

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
K013730 616009610190607
153.

182

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
K010891 POL009530055007 105AZ41
154.

97

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
155.

35

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
K015688 616009610157908
156.

73

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada F: Convoi/
M: Kiara /
brak
157.

187

KMICIC SP POL 1998 Wałach ciemnogniada F: Justin Damiro / Damiro
M: Karabela / Akropol
K018529 POL009600003898
158.

33

KOBI SP POL 2009 Klacz gniada F: Biskwit / Colorado
M: Kora / Rosselli
K020009 616009520096109
159.

109

KONCERT SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert/
M: Kokora/
K012962
160.

131

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado/
M: Karmelowa Dama/
brak
161.

6

LA CALIDAD Holsztyńska GER 2008 Ogier F: Lancer II
M: po Cassini I
brak
162.

93

LA SCALA WLKP POL 2012 Klacz kara F: Rytm/
M: Larisa
brak
163.

94

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
K015386 POL009610254206
164.

62

LAMBADA SP POL 2008 Klacz siwa F: Clinton 2/
M: Latina/
brak
165.

239

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
K009778 POL009600040905 103GA06
166.

120

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus/
M: Lansada/
brak
167.

188

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
K018042 616009610218508
168.

230

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
169.

123

LE CORBUSIERE SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
K016428 616009510445310
170.

137

LE COU COU OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
K018361 DE418182092009
171.

69

LINUS 217 GER GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
172.

238

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307 104JV58
173.

51

LUCY MAN SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Taunus / Lavendel
M: Lukrecja / Turbud Quirinus
K013779 616009610283408 104QH23
174.

209

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
K013157 POL009600409808
175.

179

LUNA P Niem. Sport. GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
K016348 DE456570276408
176.

235

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
K013534 DE433330685105 103WT85
177.

142

MAROCCO WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Rekrut/
M: Mara/
K018097 POL007520162707
178.

108

MAXIMUS G SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Turbud Qurinus / Pavarotti Van De Helle
M: Malanda / Equader
K020499 616009640074209
179.

80

MOJA KSIĘŻNICZKA WLKP POL 2005 Klacz siwa F: Machandel / Mandant
M: Karina KB / nn
K015337 POL007520087405
180.

264

NASHVILLE Wurttemberger GER 2007 Wałach F: Nikidam du Chateu
M: Pina
DE473731261107
181.

147

NEMO SP POL 2001 Wałach gniada/167 F: Nurjev / Guidam
M: Bamba / Dłużnik
K006599 POL009530074701 POL40620
182.

169

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II/
M: Nistra S/
brak
183.

168

NIRGUN S SP POL 2012 Ogier gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De la Cour
brak
184.

10

NUMBER ONE Holsztyńska DEU 2009 Ogier siwa F: Numero Uno
M: po Corofino I
1 1
185.

27

NUMERUS WESTF POL 2009 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Calkalas / Castillo
K014929 DE441411351809
186.

259

ODYSEJA SP POL 2004 Klacz F: Makker
M: Court
POL009520007104
187.

161

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
K017490 616009680013610
188.

48

ONLY YOU SP POL 2002 Wałach gniada F: Ignam/
M: Octet/
brak
189.

1

ORA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sobie Tower
M: Oaza/Orkisz
K021538 616009640008412
190.

262

PASTORAŁKA WLKP POL 2006 Klacz siwa/168 F: Helanis/Cantanis
M: Pika/Pergamon
K012233 616007600150706 104QU84
191.

245

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
K010191 POL732010021306 104IG83
192.

195

PLATON SP POL 2008 Wałach gniada/174 F: Placido/
M: Modystka/
K019304 009640039308
193.

57

PRADO SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Marino/
M: Poganka/Pergamon
brak 616007530019612
194.

149

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
K016371 DE418180031902
195.

200

QUALIDAM OS GER 2008 G gniada F: Quality Touch Z / Quick Star
M: Helise Pierville / Quidam de Revel
K015728 DE418180185608 104JX68
196.

44

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada/169 F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
K018802 616009680021711
197.

153

QUINTANA HAN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
K016327 DE431316863709
198.

260

Quintana 20 F:
M:
199.

15

QUINTMAN Holsztyńska GER 2009 Ogier F: Quintero
M: po Lordano
brak
200.

9

QUVEE PRESTIGE Holsztynska GER 2010 Ogier gniada F: Quidam de Revel
M: po Cento
11
201.

156

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani / Ozarro
K020634 POL009530024007
202.

263

RAPSODIA SP POL 2010 Klacz srokata/165 F: Rabiates Turbud Z
M: Rawa
brak 616009610093510
203.

157

REASY EASY HAN POL 2008 Klacz gniada F: Recaro / Ritual
M: Aransha / Argument
K017937 DE431316749208
204.

237

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama / Fanimo
K012388 POL009670142607 104JV52
205.

193

RUGBY BS WESTF POL 2008 Wałach gniada/166 F: Riamo/
M: Cleo/
brak
206.

257

San Sebastian GER 2008 G Bay F: Salito
M: Donna Carera
207.

164

SANTISA SP POL 2006 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Samanta / Dido
K010263 POL009640058206
208.

65

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104 104QV91
209.

175

SCARLET SP POL 2009 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Suzi / Skarbimir
K015336 POL009520031409
210.

176

SCARLETT SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Woold / Pythagoras
M: Sagala / Turbud Quirinus
K015029 616009640115808
211.

183

SILVANA HAN GER 2009 Klacz gniada F: Stakkato / Spartan
M: Furiosa / For Pleasure
K015548 DE431314803809 104WJ08
212.

214

SIR ALVAREZ SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Sisi Queen / Quidam de Revel
K014098 616009540116309
213.

22

STACCOLUE Oldenburg POL 2008 Wałach F: stakkatol
M: quasandra
brak
214.

104

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
K019344 616009530333310
215.

56

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
K021310 616POL12007488T
216.

185

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada/161 F: So In Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
217.

83

TANGO R SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Karbon / Landor S
M: Tiramisu / Fundy Du Mont
K015452 POL009600286007 104KM69
218.

122

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates/
M: Tamiza.
brak
219.

79

TINKA'S BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Ulyses/
M: Tinta/
brak
220.

77

TORA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa F: Hornmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Telimena / Pigmalion
K018469 POL013530117703
221.

115

TRAJAN SP POL 2012 Ogier siwa F: Quality Time/
M: T Chicatora/
brak 616009510342912
222.

90

TREASURE QUEEN Z Z POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buff
K018495 056015Z55847809
223.

50

ULANOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos/ Landos
M: Urielle/ Silvio I
K016876 616009610092710
224.

265

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
225.

215

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
226.

116

VERONA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo/
M: V Diaverdo/
brak 616009510343512
227.

101

VISAGE WLKP POL 2008 Wałach siwa F: Asyż / Hamlet Go
M: Visa / Madok
K013101 POL007520055208
228.

129

WARS SP POL 2012 Wałach gniada F: Spartacus/
M: W Darla/
brak 616009510343412
229.

228

WATRA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tramal / Cabrol
M: Warka / Czantor
K015276 POL007610213408
230.

103

WESTA WLKP POL 2007 Klacz srokata F: Vandamme / Guidam
M: Wadera / Dreszcz
K013765 616007610085407
231.

208

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
K020686 6160096610376
232.

180

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Wałach siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
K012228 POL009540007907 104MS58
233.

204

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
234.

207

ZOLTAN WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Zora / Zapał
K013070 POL007520054208
235.

181

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
236.

71

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
K009344 5280030400272 102UR95
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir Dom Koni Lazar
100
200
SUM:
300.00
Bach Dominika Sopocki KJ
200
150
900
200
SUM:
1450.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
200
200
3500
100
SUM:
4000.00
Bogalecka Julia Gdyńskie TH
100
SUM:
100.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
20
SUM:
20.00
Elminowski Piotr Dom Koni Lazar
100
SUM:
100.00
Grzywacz Jacek Pomorska LJ w Dziemianach
400
600
1000
100
SUM:
2100.00
Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
200
SUM:
200.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
750
500
SUM:
1250.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar
50
SUM:
50.00
Kiempa Mateusz SCSJ Coval Biały Bór
300
20
150
500
SUM:
970.00
Koszucka Małgorzata Klub Jeździecki Wechta
100
400
SUM:
500.00
Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
50
50
300
100
150
20
100
SUM:
770.00
Krzanowska Adrianna Soymax Horse Team
200
400
SUM:
600.00
Lehmann Dalia LEHMANN SPORT HORSES
50
SUM:
50.00
Lusina Aleksandra KJ Bonin
25
50
700
SUM:
775.00
Łopato Justyna KJ Dilmar
50
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
10
100
450
20
450
100
100
SUM:
1230.00
Nicpoń Adam JKS Agro-Pol Trzebiatów
50
200
SUM:
250.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
20
200
300
SUM:
520.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
200
10
100
300
50
100
200
200
SUM:
1160.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
100
50
100
SUM:
250.00
Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
20
SUM:
20.00
Skotnicka Nicole KJ Dilmar
50
SUM:
50.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
200
400
1400
600
2500
150
700
SUM:
5950.00
Szczepańska Oliwia KJ Dilmar
10
200
SUM:
210.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
25
SUM:
25.00
Szychulska Karolina JK SR Michelin Włocławek
20
10
20
SUM:
50.00
Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
100
20
100
20
200
SUM:
440.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
100
SUM:
200.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
100
1500
20
200
SUM:
1820.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
10
50
SUM:
60.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
500
SUM:
500.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
750
20
200
SUM:
970.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
Dom Koni Lazar
2016-05-13
24
2016-05-13
14
2016-05-14
2016-05-14
8
100
2016-05-15
8
200
2016-05-13
3
2016-05-14
4
2016-05-15
4
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
PLATON (195)
2016-05-13
25
2016-05-14
34
2016-05-13
33
2016-05-14
29
2016-05-15
8
DORADO (246)
2016-05-14
27
2016-05-13
23
2016-05-13
2016-05-14
2016-05-15
1
BORN FREE (247)
2016-05-13
2016-05-13
31
2016-05-14
31
2016-05-14
2016-05-15
10
Bach Dominika
Sopocki KJ
2016-05-13
2
200
2016-05-13
52
2016-05-14
5
150
2016-05-15
2
900
LION (238)
2016-05-13
4
200
2016-05-13
2016-05-14
18
2016-05-14
LAMBI (239)
2016-05-13
2016-05-13
2016-05-14
12
2016-05-14
39
2016-05-15
16
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
ITON (160)
2016-05-13
17
2016-05-14
33
2016-05-15
19
ONASIS (161)
2016-05-13
15
2016-05-14
2
2016-05-15
3
200
FARMER (162)
2016-05-13
12
2016-05-15
7
200
2016-05-13
9
2016-05-14
17
2016-05-15
15
SANTISA (164)
2016-05-13
13
2016-05-15
1
3500
2016-05-13
33
2016-05-14
5
100
2016-05-15
13
Bogalecka Julia
Gdyńskie TH
2016-05-13
42
ASER (186)
2016-05-13
6
100
2016-05-14
11
2016-05-15
31
Brand Julia
SCSJ Coval Biały Bór
2016-05-14
8
2016-05-14
11
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
KOBI (33)
2016-05-14
16
2016-05-13
2
2016-05-14
5
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
EMICA (58)
2016-05-14
22
2016-05-13
2016-05-15
18
CRAX (59)
2016-05-14
4
2016-05-13
2016-05-15
4
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
2016-05-14
39
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
IZAURA (261)
2016-05-13
35
2016-05-13
18
2016-05-14
26
2016-05-15
6
Buzała Maria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2016-05-13
2
2016-05-13
8
2016-05-14
4
2016-05-15
13
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CERTINA (146)
2016-05-13
10
2016-05-13
10
2016-05-14
2
FERRERO (192)
2016-05-13
21
2016-05-13
2016-05-14
11
FLY AWAY (194)
2016-05-13
1
2016-05-13
19
2016-05-14
6
Czarnecka Weronika
Pomorska LJ w Dziemianach
ORA (1)
2016-05-14
34
2016-05-13
16
2016-05-13
2016-05-14
27
2016-05-15
11
2016-05-13
56
2016-05-13
2016-05-14
36
2016-05-14
44
2016-05-15
20
2016-05-13
52
2016-05-13
30
2016-05-14
12
2016-05-14
10
2016-05-15
5
Czarnecki Dawid
KJ SO Starogard Gdański
WATRA (228)
2016-05-13
9
2016-05-14
3
FANTAZJA (231)
2016-05-13
25
2016-05-13
11
2016-05-14
25
2016-05-15
10
GRANADA (232)
2016-05-13
11
2016-05-14
19
2016-05-15
11
2016-05-13
15
2016-05-14
10
2016-05-15
10
2016-05-13
24
2016-05-13
47
2016-05-14
32
2016-05-15
17
2016-05-14
13
20
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
VANDAMME (265)
2016-05-15
Dahlke Wojciech
Budzyński KS Kłos
CORBIERE (251)
2016-05-15
16
A QUITE (252)
2016-05-15
11
Dur Katarzyna
JUKS Mieczewo
2016-05-13
2016-05-14
2016-05-15
19
Elbl Anna
KJ Koński Gaj Tanowo
SCARLETT (176)
2016-05-13
13
2016-05-14
30
2016-05-15
11
2016-05-13
15
2016-05-14
6
2016-05-14
2016-05-15
Elminowski Piotr
Dom Koni Lazar
2016-05-13
38
2016-05-13
48
2016-05-14
4
100
2016-05-14
29
2016-05-15
17
Ewald Karolina
KJ Dilmar
KONCERT (109)
2016-05-13
36
2016-05-13
2016-05-14
17
2016-05-14
2016-05-15
6
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2016-05-13
14
2016-05-13
2016-05-14
33
2016-05-14
21
2016-05-15
RUGBY BS (193)
2016-05-13
16
2016-05-14
20
2016-05-13
19
2016-05-14
12
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
NEMO (147)
2016-05-13
ARPEGGIO (148)
2016-05-13
23
2016-05-14
34
2016-05-15
19
Grzywacz Jacek
Pomorska LJ w Dziemianach
GRASSI (17)
2016-05-13
16
2016-05-13
32
2016-05-14
31
2016-05-15
34
2016-05-14
5
DORAVELLA (203)
2016-05-13
2
400
2016-05-13
11
2016-05-14
1
600
2016-05-14
19
2016-05-15
4
1000
2016-05-14
1
2016-05-13
16
2016-05-13
24
2016-05-14
14
2016-05-15
8
100
ARNAT (205)
2016-05-13
14
2016-05-14
18
2016-05-13
21
2016-05-14
24
2016-05-15
27
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2016-05-13
58
2016-05-13
2016-05-14
21
2016-05-14
2016-05-15
3
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CZAKO (38)
2016-05-13
46
2016-05-13
10
2016-05-14
14
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
EDJIN (29)
2016-05-14
2016-05-15
31
2016-05-13
26
2016-05-14
29
2016-05-13
44
2016-05-14
45
2016-05-15
8
200
2016-05-14
16
2016-05-14
35
2016-05-15
2016-05-13
35
2016-05-13
2016-05-14
27
Jarecki Jakub
KS Nad Wigrami Mikołajewo
ANIN (113)
2016-05-13
13
2016-05-14
23
2016-05-15
30
TRAJAN (115)
2016-05-14
10
2016-05-15
8
VERONA (116)
2016-05-14
13
2016-05-15
12
2016-05-13
59
2016-05-14
33
COLUMBIA (121)
2016-05-13
5
2016-05-14
11
2016-05-15
10
TENOR (122)
2016-05-13
7
2016-05-14
13
2016-05-15
16
2016-05-13
23
2016-05-14
22
2016-05-15
16
EROTYK (124)
2016-05-14
48
2016-05-13
29
2016-05-14
16
2016-05-15
33
WARS (129)
2016-05-14
6
2016-05-15
21
2016-05-13
49
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
NASHVILLE (264)
2016-05-14
2016-05-14
1
750
2016-05-15
5
500
Joachimiak Paula
SKJ Gronówka
KOBI (33)
2016-05-13
2016-05-13
11
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
ERA L. (201)
2016-05-13
56
2016-05-13
5
2016-05-14
25
2016-05-14
40
2016-05-15
4
BELCANTO (202)
2016-05-13
44
2016-05-13
1
2016-05-14
1
2016-05-14
37
2016-05-15
16
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (230)
2016-05-13
5
2016-05-14
9
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar
2016-05-13
6
50
2016-05-13
51
2016-05-14
44
2016-05-15
23
BIANCA W (112)
2016-05-13
47
2016-05-13
8
2016-05-14
21
2016-05-14
27
2016-05-15
24
Kiempa Mateusz
SCSJ Coval Biały Bór
2016-05-13
22
2016-05-13
16
2016-05-14
3
300
2016-05-15
15
SILVANA (183)
2016-05-13
9
20
2016-05-13
5
150
2016-05-14
2
500
2016-05-15
14
Kiesiński Hubert
KJ Młyńska Struga Grabowiec
2016-05-13
15
2016-05-13
27
2016-05-14
20
2016-05-14
25
Isztar (258)
2016-05-13
54
2016-05-13
7
2016-05-14
19
2016-05-14
22
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2016-05-13
60
2016-05-13
52
DEKO (76)
2016-05-13
19
2016-05-13
9
2016-05-14
5
2016-05-14
Kopeć Anna
KJ Bonin
2016-05-13
50
2016-05-13
25
2016-05-14
9
2016-05-14
8
2016-05-15
3
AMORADO (91)
2016-05-13