Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR/ZT Majówka z Koniem
Poznań, 13-14 maja 2017

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
145 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 22:54:18
2017-05-11 22:09:25
Aleksandra Robak RICO
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 22:53:54
2017-05-11 22:02:26
Adam Kucia DANTE
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
143 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:34:47
2017-05-11 16:48:10
Szymon Tęcza ULANOS
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
142 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:35:03
2017-05-11 16:47:05
Szymon Tęcza SORAYA
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:35:17
2017-05-11 14:41:40
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
140 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 12:41:57
2017-05-11 11:09:31
Agnieszka Zielińska ELIPSA
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 07:50:02
2017-05-11 07:17:20
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 07:47:24
2017-05-11 07:14:48
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
137 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 06:40:13
2017-05-10 23:39:02
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:59:17
2017-05-10 22:58:43
Przemysław Olejnik ZIPPO LA VIE
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:58:59
2017-05-10 22:58:16
Przemysław Olejnik GUSTIQUE
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:59:29
2017-05-10 22:57:41
Przemysław Olejnik FAYETTE WV
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:59:47
2017-05-10 22:57:06
Przemysław Olejnik ALEXA
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:00:01
2017-05-10 22:41:16
Michalina Jendryke MATADOR
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:57:41
2017-05-10 21:55:47
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:57:57
2017-05-10 21:53:36
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:58:09
2017-05-10 21:52:58
Weronika Natywo TUTSI
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:59:32
2017-05-10 21:52:20
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:01:30
2017-05-10 21:51:53
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:40:30
2017-05-10 21:10:37
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 19:30:00
2017-05-10 18:43:22
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 18:20:55
2017-05-10 17:47:47
Karolina Heydel NOBELSTAR 0005
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 14:17:48
2017-05-10 12:51:37
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 14:18:01
2017-05-10 11:24:42
Aleksandra Matysiak SALWADOR
  • 2x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 06:46:09
2017-05-09 23:44:00
Alicja Warguła RUMIANEK
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 06:54:27
2017-05-09 23:43:12
Alicja Warguła HARALD
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 21:30:43
2017-05-09 21:26:36
Weronika Wawrzyniak COLLINO
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 21:28:57
2017-05-09 21:08:00
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 21:30:59
2017-05-09 21:07:42
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 21:31:33
2017-05-09 21:06:42
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 21:31:51
2017-05-09 21:06:13
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
114 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 18:46:33
2017-05-09 18:29:37
Wiktoria Błachowiak HIPIS
  • 2x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 18:47:03
2017-05-09 18:22:07
Julia Wolny UMBRO
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 12:55:41
2017-05-09 12:26:01
Dawid Rakoczy SANCZO
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 12:56:08
2017-05-09 12:25:37
Dawid Rakoczy HATOKI
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 11:35:49
2017-05-09 10:50:02
Łukasz Krajewski ANNALOTTA N
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 11:36:02
2017-05-09 10:42:27
Łukasz Krajewski DERINA
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 11:36:35
2017-05-09 10:40:40
Łukasz Krajewski CHANTILLY
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
107 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 18:48:15
2017-05-09 10:39:52
Łukasz Krajewski LINUS 217
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 11:37:01
2017-05-09 10:38:49
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 11:37:18
2017-05-09 10:37:47
Łukasz Krajewski ZULINE
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:55:20
2017-05-09 09:21:07
Aleksander Dur TINA
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:55:40
2017-05-09 09:20:29
Aleksander Dur QUINTUS 67
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:56:01
2017-05-09 08:53:24
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:56:35
2017-05-08 22:29:36
Łukasz Brzóska CRAX
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:57:01
2017-05-08 21:53:03
Mateusz Wojciechowski BRENDAN
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-11 07:14:01
2017-05-08 21:43:37
Katarzyna Rutkowska ŁOWCA
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:58:31
2017-05-08 21:37:25
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:59:01
2017-05-08 18:50:25
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:59:15
2017-05-08 17:57:20
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 09:59:53
2017-05-08 17:53:05
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:01:12
2017-05-08 15:12:47
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:01:29
2017-05-08 13:10:13
Zuzanna Jankowska RYSA
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
92 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-10 07:47:19
2017-05-08 12:36:18
Jan Nieścior-Kreische LANTON Z
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:01:54
2017-05-08 12:24:57
Joanna Krzyżostaniak LACRIN
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:02:05
2017-05-08 12:23:25
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:02:19
2017-05-08 12:16:18
Joanna Krzyżostaniak CONSOTHO II
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:02:57
2017-05-08 08:26:19
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:03:09
2017-05-08 08:25:41
Klaudia Begier PTYŚ
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:03:30
2017-05-08 08:25:17
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:03:43
2017-05-08 08:24:56
Jan Kurek DURAVELLA
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:03:56
2017-05-08 08:24:16
Jan Kurek CHIQUITA
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:04:27
2017-05-08 08:23:42
Jan Kurek CARMINA
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:06:32
2017-05-08 08:23:11
Jan Kurek CALISTO
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:07:02
2017-05-07 21:16:15
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:07:16
2017-05-07 19:47:21
Julia Pięta APIS
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:07:28
2017-05-07 19:42:20
Julia Pięta DAMON
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:07:40
2017-05-07 18:38:51
Julia Frankiewicz CZEREDA
  • 2x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:08:38
2017-05-07 16:50:16
Filip Wysoczański ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:11:43
2017-05-06 21:03:30
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:15:53
2017-05-06 16:30:32
Agata Wiśniewska ZAFIRA
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:17:02
2017-05-06 11:34:48
Borys Kramer TOMIRA
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-10 09:12:17
2017-05-06 07:42:02
Alina Celmerowska EQUANDANI
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:18:12
2017-05-06 07:41:20
Alina Celmerowska CEBRINA
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:18:55
2017-05-05 18:01:42
Laura Wietrzykowska SPENCER
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:19:34
2017-05-05 16:10:34
Zuzanna Szeszuła LEON
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 06:35:51
2017-05-04 23:57:00
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 06:34:00
2017-05-04 23:56:15
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 06:31:41
2017-05-04 23:55:32
Jacek Bobik ARGENTINA
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:33:24
2017-05-04 22:45:18
Vesna Wojtaszek CONTESSA FRANCESCA
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:30:47
2017-05-04 22:44:33
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:28:42
2017-05-04 21:22:59
Łukasz Borysow BAWARCZYK
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:26:08
2017-05-04 20:34:11
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:25:37
2017-05-04 19:59:56
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:23:18
2017-05-04 19:16:09
Alicja Frankiewicz JASYR
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:10:27
2017-05-04 18:30:25
Katarzyna Mastalerz DIVA
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
59 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-04 23:19:55
2017-05-04 17:57:36
Julia Malicka CARGO RJT
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-04 23:19:03
2017-05-04 17:57:11
Tomasz Gogołek CARGO RJT
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:17:30
2017-05-04 16:22:35
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 23:16:17
2017-05-04 13:54:42
Tomasz Gogołek ERR-CHARGER
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:48:25
2017-05-03 21:58:05
Monika Hojna KONOR
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:46:52
2017-05-03 14:30:49
Tomasz Gogołek DIARADO'S DREAM RTJ
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:44:46
2017-05-03 14:25:36
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:43:44
2017-05-02 19:37:29
Marcin Nowak EMICA
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:41:54
2017-05-02 19:01:58
Dominika Henzel WIKING PP
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:41:04
2017-05-02 18:58:55
Dominika Henzel ROSANNA
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 09:22:13
2017-05-01 22:34:29
Magdalena Fiksa SEMIRAMIDA
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:30:57
2017-05-01 21:26:38
Magdalena Wojciechowska POLYDETTO
  • 2x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:28:52
2017-05-01 21:22:00
Magdalena Wojciechowska IMAR
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:26:39
2017-05-01 21:21:07
Ewa Podhajna CAREWNA
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:25:00
2017-05-01 21:20:21
Paulina Gryciak CZARNULA
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 22:22:04
2017-04-30 22:31:42
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-04-30 22:12:05
2017-04-30 14:34:51
Filip Kapała SALMIN
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-04-30 22:09:02
2017-04-30 14:33:42
Tomasz Gogołek CZARDASZ
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
41 ENTRY ACCEPTED 2017-04-30 22:08:16
2017-04-30 14:32:33
Filip Kapała CZARDASZ
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:03:36
2017-04-29 17:14:17
Tomasz Gogołek WAWEL
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:03:08
2017-04-29 12:15:36
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 13:10:36
2017-04-28 12:43:03
Olga Styła ANITA
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
37 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 13:09:45
2017-04-28 12:42:41
Helena Piontek STOCK
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
36 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 13:08:30
2017-04-28 12:42:16
Barbara Piontek WOJTEK
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
35 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 13:08:03
2017-04-28 12:41:49
Karolina Heydel NOBELSTAR 0005
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
34 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 13:05:37
2017-04-28 12:41:27
Julia Antkowiak PIPI
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:07:25
2017-04-28 00:20:22
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
32 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 12:59:29
2017-04-27 20:46:04
Aleksandra Osuch ROXANA Z
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 07:47:39
2017-04-25 22:08:48
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:02:39
2017-04-25 20:35:39
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-04-25 07:42:08
2017-04-24 22:35:43
Anna Gogołek WAWEL
  • 1x 4/L/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-04-25 07:41:20
2017-04-24 22:34:22
Tomasz Gogołek HEROS
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2017-04-25 07:40:41
2017-04-24 22:33:47
Tomasz Gogołek CORDINO
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-04-25 07:40:22
2017-04-24 22:33:01
Tomasz Gogołek CARJONKER
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 18:15:47
2017-04-24 15:46:46
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 18:15:27
2017-04-24 07:03:26
Joanna Ziętkowska TIFFANY
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-04-28 12:58:40
2017-04-24 06:59:25
Stanisław Stołowski BARYT
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
22 ENTRY ACCEPTED 2017-04-24 18:14:03
2017-04-21 19:12:24
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
21 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:34:45
2017-04-19 21:20:36
Agata Derda BE MY
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
20 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:33:55
2017-04-18 10:10:58
Maja Hendrys QUANTICO
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
19 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:32:22
2017-04-18 10:09:39
Julia Walorek FIGARO
  • 1x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
18 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:31:12
2017-04-18 10:08:52
Julia Walorek FALCO
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 12:57:37
2017-04-18 10:03:46
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
16 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 12:57:16
2017-04-18 10:02:58
Aleksandra Osuch GRAN CHACO
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
15 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:29:58
2017-04-18 10:01:55
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
14 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:29:33
2017-04-18 10:01:18
Marta Konarska JACOB
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
13 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:29:04
2017-04-18 10:00:10
Maria Karnabal ANTONY HOPKINS
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/dokładności, art. 238.1.1
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
12 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:28:37
2017-04-18 09:55:53
Maria Karnabal ALF
  • 1x 12T/70/dla kuców, z wyboru trasy, art. 271 - konkurs przebierańców
11 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 12:56:47
2017-04-18 09:55:31
Marika Jankowiak FERRERO
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 12:55:51
2017-04-18 09:55:01
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 2T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 2x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:24:34
2017-04-18 09:51:30
Maja Hendrys GANGES
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 16:24:15
2017-04-18 09:50:50
Karol Luboński MANIX
  • 1x 3T/L/Grand Prix Amatorów, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 19:30:26
2017-04-12 14:17:39
Natalia Ciecierska BILA
  • 2x 1T/LL/dokładności, art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-04-10 17:10:24
2017-04-05 12:55:56
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:06:48
2017-04-05 00:03:25
Łukasz Brzóska GARDENIA
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:06:14
2017-04-05 00:00:09
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:05:44
2017-04-04 23:59:31
Łukasz Brzóska COLINE
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-04-10 17:08:06
2017-04-04 23:54:18
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 7/C/o wzrastającym stopniu trudności z dwoma jokerami, art. 269.5
  • 1x 13/C1/Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-10 17:07:47
2017-04-04 23:22:28
Wiktoria Hoffmann IZAURA
  • 1x 5/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6/N/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 11/N/szybkości, art. 263
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika Dragon Gniezno
S
brak
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
3. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (MJ.)
O034130
4. Begier Klaudia Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1999 (MJ.)
O026460
5. Błachowiak Wiktoria bpk
S
brak
6. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
7. Borysow Łukasz KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
S
O031396
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
10. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
11. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
12. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
13. Ciecierska Natalia Iskierka Komorniki
2000 (MJ.)
brak
14. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
15. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
16. Dur Aleksander JUKS Mieczewo
S
O033783
17. Fiksa Magdalena LKS Cwał Poznań
S
brak
18. Frankiewicz Julia bpk
S
brak
19. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
brak
20. Gogołek Tomasz Harmony Club Poznań
S
O013202
21. Gogołek Tomasz Harmony Club Poznań
S
O013202
22. Gogołek Tomasz Harmony Club Poznań
S
O013202
23. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
24. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
25. Hendrys Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O033273
26. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032572
27. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
28. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
29. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
30. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
31. Jankowska Zuzanna bpk
2001 (MJ.)
brak
32. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
33. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O042012
34. Jórga Andrzej Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2002 (J.)
O038288
35. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O033282
36. Kapała Filip Harmony Club Poznań
S
O027683
37. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
38. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
39. Kowalska Katarzyna UKS Trójka
2003 (J.)
O034752
40. Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002442
41. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
42. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
43. Kucia Adam BPK
S
brak
44. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
45. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
46. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (J.)
O039901
47. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
48. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
49. Mastalerz Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O021172
50. Matysiak Aleksandra LKJ Cwał Poznań
1999 (MJ.)
O033911
51. Natywo Weronika UKS Trójka
1999 (MJ.)
O031756
52. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
53. Niesiołowska Zofia niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
54. Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
S
O012807
55. Nowak Marcin bpk
S
brak
56. Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
S
O011149
57. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
58. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2004 (J.)
O038379
59. Pełeszuk Tadeusz LZS Lech Gniezno
S
O007298
60. Pierzyńska Paulina KJ Miralex Jakubowo
S
O034485
61. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (JM.)
O039010
62. Piontek Barbara Pony Jumping Team
2008 (JM.)
O044519
63. Piontek Helena Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044520
64. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
65. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (MJ.)
O022122
66. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
67. Robak Aleksandra UKS Trójka
S
O044627
68. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
69. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
70. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
71. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
72. Stołowski Stanisław KJ Podkowa Gruszczyn
S
O004472
73. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
74. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
75. Tchorzewska Monika KJ Miralex Jakubowo
S
O037760
76. Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
S
O003977
10093877
77. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
78. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
79. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
80. Wawrzyniak Weronika KJ Sokół Damasławek
S
O021968
81. Wietrzykowska Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O033274
82. Wiśniewska Agata Stajnia Pod Lasem Łosiniec
brak
83. Wojciechowska Magdalena JKS Amico Mołdawin
2003 (J.)
O025063
84. Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002031
85. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O042477
86. Wolny Julia KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O027711
87. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
88. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
89. Ziętkowska Joanna KJ Podkowa Gruszczyn
S
O021498
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

123

ADORATOR WESTF GER 2009 Ogier kasztanowata F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Caspario
K015581 DE441410446709
2.

14

ALEXA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
K021382 DE421000033208
3.

6

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
K013040 5280030503317
4.

137

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
5.

129

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn
M: nn
K019524 616999610326507
6.

88

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis/
M: Aprila/
brak
7.

112

ANITA WLKP POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Haracz / Alarm
M: Alabela / Aramir
K022940 616007610168413
8.

39

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
K022922 DE421000272108
9.

136

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
10.

74

APIS KUC POL 2006 Ogier siwa/kuc: F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL013670022306
11.

86

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
K022637 616009530197811
12.

120

BARYT SP POL 1999 Wałach kasztanowata F: Contas / Carthago Z
M: Barbaria / Wieland
K004898 616009611130599
13.

89

BAWARCZYK SP POL 2006 Wałach siwa F: Machandel /
M: Bogdanka / Polonus
K016025 POL007520013706
14.

130

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero / Life And Liberty
M: Banitka / Eros
K016483 616013680092509
15.

106

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
16.

22

BILA WLKP POL 2001 Klacz gniada F: Bokser /
M: nn / nn
brak
17.

9

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach ciemnogniada F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
18.

127

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
19.

98

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
K019947 616009640093110
20.

53

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
K022060 616007610117312
21.

71

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire /
M: Callie Z / Calvin Z
K021977 616009610139011
22.

85

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311 105IZ85
23.

104

CAREWNA WLKP POL 2007 Klacz biała F: Carry Son /
M: Czacza /
K015000 POL007610187707
24.

93

CARGO RJT SP POL 2005 Wałach gniada F:
M:
brak
25.

126

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
K009471 POL009610094605
26.

70

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
27.

141

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
28.

91

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
29.

147

CATOKI WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Coca Cola / Caretello B
K016735 DE441413011609
30.

25

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
31.

82

CEBRINA KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/169 F: Larino / Concorde
M: Sebrina / Iroko
K014475 528003000711798 105KL66
32.

72

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
K019881 616007610183311
33.

63

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
34.

41

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
K017893 DE418181400807
35.

69

CHICQUITA SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
36.

20

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
37.

65

CLARUS HOL POL 2005 Ogier gniada F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
38.

51

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Capitol Isini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
39.

29

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
K016524 DE418180190207
40.

64

CONSOTHO II NIEM. SPOTY. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
41.

87

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
K023429 616009610090410
42.

125

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
K014295 POL009610184508
43.

49

CRAX OLD GER 2012 Wałach gniada F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
44.

46

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
K009416 POL009681015601
45.

57

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
K009552 POL009611084703
46.

108

CZARDASZ HAN GER 2007 Wałach kara F: Ariadus / Acord II
M: Czunia /
brak
47.

105

CZARNULA SP POL 2005 Klacz siwa F: Escuderol L /
M: Clasica L /
K015407 POL009640031705 105GV18
48.

76

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
brak
49.

75

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
K021981 DE455670233212
50.

3

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme
M: Drwina
brak
51.

56

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
52.

40

DERINA KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Kojak / Pit I
M: Ferina / Wellington
K018340 528003000809139
53.

97

DIARADO'S DREAM RTJ OLD GER 2013 Ogier gniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
K023500 DE418185040313
54.

47

DIVA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
55.

68

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
56.

23

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
57.

7

ELIPSA SP POL 2004 Klacz gniada F: Ludger /
M: Eliwira /
brak
58.

99

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950
59.

81

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496 105AX77
60.

10

EQUES XIER KWPN NLD 2009 Wałach gniada/164 F: Amadeus / Guidam
M: Bamirha Xier / Emilion
K021563 528003200905930
61.

95

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantero /
M: Errisima /
brak
62.

33

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
63.

111

FABIA MEKL GER 2009 Klacz ciemnogniada/mk:155cm F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
64.

133

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
K014704 POL013520019602
65.

13

FAYETTE WV BEL POL 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
66.

119

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K016048 POL007610179508
67.

132

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
68.

118

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
69.

48

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
70.

55

FUCONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
K018015 POL007610179408
71.

138

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951 POL013610240808
72.

50

GARDENIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Abke / Acorado
M: Gala / Agar
K021197 616007610018710
73.

58

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
K016388 POL009520050408
74.

122

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
K019950 POL013610240908
75.

52

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
76.

21

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
77.

12

GUSTIQUE KWP POL 2011 Klacz siwa F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
78.

28

HARALD SP POL 2006 Wałach gniada F: Biskwit /
M: Hara /
K013049 12369
79.

38

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
80.

144

HELVETICA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Frazes / Sebastian
M: Hellada / Czynel
K020565 POL006590091907
81.

42

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
82.

124

HEROS SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
83.

34

HIPIS WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Portos/
M: Hala/
brak
84.

103

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Lesotho /
M: Imara /
K014668 POL009640034307
85.

142

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
K016871 POL007610190505
86.

135

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
87.

92

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/kuc:157 F: Lagrain/
M: Jaqueline/
brak
88.

59

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
89.

96

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
K018085 616007610118209
90.

101

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
K020033 DE435350022308
91.

62

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
92.

109

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
93.

90

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
K015386 POL009610254206
94.

78

LANTINUS N SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
K017131 616009610090509
95.

61

LANTON Z ZANG BEL 2006 Ogier ciemnogniada F: Landlord / Landgraf 1
M: Que / Quinar
K023586 528219000073897
96.

146

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach F: Rekrut/
M: Landfee I/
K016784
97.

83

LEON KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
98.

36

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
99.

54

ŁOWCA MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Top Gun /
M: Łoza /
brak
100.

143

MACIERZANKA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
101.

67

MAIK K SP POL 2009 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
K017393 616009610201809
102.

139

MANIX MŁP POL 2004 Wałach gniada F: Libretto / Milione
M: Malia / Omen
K008990 POL006530002504
103.

15

MATADOR KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
104.

94

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610201410
105.

17

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
106.

115

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
107.

24

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
108.

19

NOREK WLKP POL 2009 Wałach kara F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
K014846 616007610116309
109.

84

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
110.

116

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021739 616999610261305
111.

102

POLYDETTO WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Polytraum / Polydor
M: Cavallo-Cora / Carvallo
K023300 DE441411812006
112.

66

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006 104XC89
113.

131

QUANTICO HAN GER 2005 Klacz gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Gondola / Goldfasan
K011916 DE431310318205
114.

140

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
K020475 DE421000154811
115.

45

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
116.

2

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
K023226 616007610079310
117.

121

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
K022865 DE433332148811
118.

77

ROSSUM'S TRAVEL NEW FOREST PONY POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
K010358 POL014611176103
119.

117

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
K015021 POL009610104007
120.

27

RUMIANEK SP POL 2003 Wałach siwa F: Emetyt/
M: Ryksza/
brak
121.

60

RYSA TS POL 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / mm
brak
122.

16

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
123.

107

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Masini / Dixieland
M: Segasta / Special Power
brak
124.

26

SALWADOR SP POL 1998 Wałach gniada/172 F: Hilton / Campetot
M: Sewilla / Dularus
K019639 POL009611107998
125.

37

SANCZO WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE473730829405 103UU58
126.

1

SEMIRAMIDA SP POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
127.

5

SORAYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
K020631 616009610092810
128.

73

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009173 DE498570025703
129.

113

STOCK KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Timo / H-S Jason
M: Stepanka-P / Schoenbrunn Tyke
K022941 POL013610080509
130.

134

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
K006316 POL013660608095
131.

145

SULLIVAN 54 HOLSZTYN GER 2003 Wałach F: Sandro Hit
M: Caretina I
K009548
132.

128

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
133.

44

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
K019223 POL009570049903
134.

80

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
K016400 POL009530043204
135.

18

TUTSI SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
K018661 616009590267809
136.

31

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
137.

4

ULANOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Urielle / Silvio I
K016876 616009610092710
138.

32

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
139.

35

UMBRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Armitage / Argentinus
M: Urielle / Silvio I
K014687 616009610171309
140.

30

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
141.

110

WAWEL SP POL 2010 Wałach gniada F: Quainde Cassini / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K022741 616009640020110
142.

100

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
143.

114

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
K022377 616013610268210
144.

79

ZAFIRA SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Divisor /
M: Zorka /
brak
145.

8

ZANZIBAR T KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
K010192 5280030409379
146.

11

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj / Fedor
M: Freixenett / For Pleasure
K009657 5280030404801
147.

43

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
250
SUM:
350.00
Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
1000
100
100
400
SUM:
1600.00
Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
750
300
SUM:
1050.00
Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
1500
750
SUM:
2250.00
Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
100
100
SUM:
200.00
Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
150
500
SUM:
650.00
Hendrys Maja KJ Podkowa Gruszczyn
300
250
300
SUM:
850.00
Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
300
600
500
750
SUM:
2150.00
Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
500
SUM:
500.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1200
350
SUM:
1550.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
150
SUM:
150.00
Natywo Weronika UKS Trójka
100
SUM:
100.00
Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
150
250
SUM:
400.00
Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
100
SUM:
100.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
350
SUM:
350.00
Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
100
SUM:
100.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
4000
2500
SUM:
6500.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
3500
SUM:
3500.00
Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
100
SUM:
100.00
Wolny Julia KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
Dragon Gniezno
CATOKIS (25)
2017-05-13
1
2017-05-13
10
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
PIPI (116)
2017-05-14
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
2017-05-13
24
2017-05-13
32
Begier Klaudia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (66)
2017-05-13
12
2017-05-13
36
2017-05-14
12
2017-05-14
20
Błachowiak Wiktoria
bpk
HIPIS (34)
2017-05-14
1
2017-05-14
13
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2017-05-13
35
2017-05-13
6
100
2017-05-14
19
2017-05-13
9
2017-05-13
19
2017-05-14
17
2017-05-13
2
250
2017-05-13
13
2017-05-14
7
Borysow Łukasz
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2017-05-13
21
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-05-13
19
2017-05-13
23
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
FLEUR (48)
2017-05-13
11
2017-05-14
1
1000
CRAX (49)
2017-05-13
29
2017-05-14
22
2017-05-13
2017-05-13
14
2017-05-13
15
2017-05-14
2017-05-14
5
100
COLINE (51)
2017-05-13
2017-05-13
17
2017-05-14
6
100
2017-05-14
9
GRANADA (52)
2017-05-13
2
400
2017-05-14
9
2017-05-13
2017-05-14
10
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (111)
2017-05-13
5
2017-05-13
15
2017-05-14
8
2017-05-14
22
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2017-05-13
10
2017-05-13
8
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2017-05-14
26
2017-05-14
CEBRINA (82)
2017-05-14
12
2017-05-14
16
Ciecierska Natalia
Iskierka Komorniki
BILA (22)
2017-05-13
31
2017-05-13
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
EFRON (23)
2017-05-14
2
750
2017-05-14
7
300
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
2017-05-14
11
TYPIER (31)
2017-05-14
4
1500
ULILEN (32)
2017-05-13
17
2017-05-13
18
EULVE (33)
2017-05-13
30
2017-05-13
2
750
Dur Aleksander
JUKS Mieczewo
2017-05-13
2017-05-13
17
2017-05-13
20
2017-05-13
31
Fiksa Magdalena
LKS Cwał Poznań
2017-05-13
1
2017-05-13
13
Frankiewicz Julia
bpk
CZEREDA (76)
2017-05-14
1
2017-05-14
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (88)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-14
1
2017-05-14
1
Gogołek Tomasz
Harmony Club Poznań
2017-05-13
22
2017-05-13
20
Gogołek Tomasz
Harmony Club Poznań
2017-05-13
1
2017-05-13
35
2017-05-14
13
2017-05-14
24
Gogołek Tomasz
Harmony Club Poznań
2017-05-13
21
2017-05-13
32
2017-05-14
13
2017-05-14
20
CZARDASZ (108)
2017-05-13
12
2017-05-14
25
2017-05-13
28
2017-05-14
25
Gogołek Tomasz
Harmony Club Poznań
WAWEL (110)
2017-05-13
30
2017-05-13
2017-05-14
17
2017-05-14
28
HEROS (124)
2017-05-13
16
2017-05-14
12
CARJONKER (126)
2017-05-13
25
2017-05-13
9
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-05-13
4
100
2017-05-13
15
2017-05-14
13
2017-05-14
2017-05-13
26
2017-05-13
6
100
2017-05-14
17
2017-05-14
14
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
CZARNULA (105)
2017-05-13
24
2017-05-14
3
150
2017-05-14
3
500
Hendrys Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
QUANTICO (131)
2017-05-13
13
2017-05-13
3
300
2017-05-14
2
250
2017-05-14
4
300
GANGES (138)
2017-05-13
12
2017-05-13
18
2017-05-14
2
2017-05-14
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
WIKING PP (100)
2017-05-13
1
2017-05-14
1
2017-05-13
1
2017-05-14
2017-05-14
10
2017-05-13
1
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
2017-05-14
12
2017-05-14
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (96)
2017-05-14
4
100
2017-05-14
19
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (118)
2017-05-13
5
2017-05-13
11
2017-05-14
6
2017-05-14
6
50
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (119)
2017-05-13
13
2017-05-13
16
2017-05-14
15
2017-05-14
20
Jankowska Zuzanna
bpk
RYSA (60)
2017-05-14
13
2017-05-14
2017-05-14
9
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-05-13
2
2017-05-13
3
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
MATADOR (15)
2017-05-13
21
2017-05-13
1
Jórga Andrzej
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2017-05-13
16
2017-05-13
18
2017-05-14
13
2017-05-14
18
2017-05-13
1
2017-05-13
8
2017-05-14
1
2017-05-14
13
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-05-13
1
2017-05-13