Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w ujeżdżeniu
Biały Las, 3 maja 2017

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 18:23:04
2017-05-01 18:22:46
Mikołaj Kownacki CARYCA KATARZYNA
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 13:09:29
2017-04-29 23:02:52
Aleksandra Owsiany BRIAR
  • 1x 7/CC4/Konkurs klasy CC, program CC4
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 13:09:41
2017-04-29 22:39:50
Aleksandra Matkiewicz CRISTABELL
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 13:09:52
2017-04-29 16:42:20
Kornelia Migdalska TISSI
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 13:10:01
2017-04-28 23:22:08
Jarosław Poręba MIRA P
  • 1x 7/CC4/Konkurs klasy CC, program CC4
48 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:33:48
2017-04-28 20:29:11
Ewelina Schwałkowska RUBIN
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
47 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:33:29
2017-04-28 13:45:10
Zofia Basińska SAN SIRO
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
46 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:33:11
2017-04-28 12:57:01
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:32:57
2017-04-28 12:56:22
Zuzanna Antoniak ALGIDA
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:32:41
2017-04-28 10:29:48
Justyna Krówka PRINCESS LILIFEE
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
43 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:32:18
2017-04-28 10:10:50
Urszula Praska QUINIO
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:32:03
2017-04-28 09:32:11
Malwina Słowikowska SAMENCO
  • 1x 8/N5/Konkurs klasy N, program N5
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:31:15
2017-04-27 12:34:23
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:30:58
2017-04-27 12:34:05
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-04-27 10:29:40
2017-04-27 08:39:33
Dominika Kowalik KORAL
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
38 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:24:12
2017-04-26 21:45:44
Olga Mieszczak BONI M
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:24:33
2017-04-26 21:44:23
Olga Mieszczak JEGRA
  • 1x 8/N5/Konkurs klasy N, program N5
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-01 13:10:10
2017-04-26 19:55:42
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:24:54
2017-04-26 17:17:24
Weronika Mysłek BLUE SKY
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
34 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:25:04
2017-04-26 16:47:40
Martyna Kołodyńska MATROS - P
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:25:24
2017-04-25 23:30:09
Aleksandra Kalińska PALOMA PICASSO
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-04-27 10:29:49
2017-04-25 22:54:57
Karolina Mazurek MATCHO BOY
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:25:57
2017-04-25 22:54:08
Karolina Mazurek ESPLANADA
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:26:10
2017-04-25 22:06:01
Justyna Krówka HEIDI HAPPYNES
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:26:23
2017-04-25 22:05:22
Justyna Krówka HAICHI
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:26:42
2017-04-25 21:39:46
Aleksander Capaja NAPOLEON
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:27:00
2017-04-25 17:01:55
Anastasiia Pozdniakova HORH
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:27:31
2017-04-24 17:55:08
Patrycja Gągała FÜRSTIN FLORENCJA S
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:27:45
2017-04-24 17:50:56
Aleksandra Chachulska REKTOR
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:27:56
2017-04-23 17:39:33
Karolina Jatkowska AMIR
  • 1x 6/D2/Konkurs klasy D, program D2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:35:12
2017-04-22 08:53:06
Mariusz Mazurek GALAPAGOS
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 8/N5/Konkurs klasy N, program N5
22 ENTRY ACCEPTED 2017-04-27 10:29:58
2017-04-21 23:17:52
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:35:31
2017-04-21 20:22:39
Karolina Kapłowska GOLIAT
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:30:40
2017-04-21 12:18:23
Wiktoria Bobowiec VITUS
  • 2x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:35:56
2017-04-21 11:04:35
Aleksandra Całek EQUADOR
  • 2x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:36:11
2017-04-20 22:35:49
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:36:23
2017-04-20 21:50:14
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:36:32
2017-04-20 21:49:31
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
  • 1x 6/D2/Konkurs klasy D, program D2
15 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:36:56
2017-04-20 15:14:43
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 8/N5/Konkurs klasy N, program N5
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:37:18
2017-04-20 15:01:46
Natalia Zabagło-Pawłowicz AZALIA
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
  • 1x 6/D2/Konkurs klasy D, program D2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-04-26 22:28:16
2017-04-19 09:46:35
Aleksandra Matkiewicz LILOU
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:38:03
2017-04-18 16:16:58
Julia Kruk GUMIŚ
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:38:11
2017-04-18 10:39:09
Iwona Prajs BUTTERFLY
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:38:28
2017-04-18 10:38:48
Dorota Pietrowska RUKOLA
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:38:38
2017-04-18 10:38:20
Patrycja Idziorek ATOS
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:30:20
2017-04-13 12:21:33
Monika Tyborowska PORANNA ROSA
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:30:04
2017-04-13 12:21:07
Natalia Kubacka WESTA
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 3/P1/Konkurs klasy P, program P1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:39:29
2017-04-13 08:32:53
Maria Szmidt-Puć DON CASPAL
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
  • 1x 10/C2/Konkurs klasy C, program C2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:39:41
2017-04-11 22:23:56
Julia Ogrodnik PENTAGON
  • 1x 1 ZT/L2/Konkurs klasy L, program L2
  • 1x 5 ZT/P3/Konkurs klasy P, program P3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:29:52
2017-04-11 16:04:18
Iwona Bohdanowicz LILA
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
  • 1x 10/C2/Konkurs klasy C, program C2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:40:04
2017-04-10 11:09:35
Aleksandra Babicka ROYAL RED
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
  • 1x 6/D2/Konkurs klasy D, program D2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:40:13
2017-04-10 08:07:13
Aleksandra Gołąbek NAWÓJ
  • 1x 9/C1/Konkurs klasy C, program C1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-23 12:40:24
2017-04-09 20:32:41
Dorota Mazur AUTHENTIC DM
  • 1x 2/L3/Konkurs klasy L, program L3
  • 1x 4/P2/Konkurs klasy P, program P2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (MJ.)
O024301
2. Babicka Aleksandra Sudecki Ludowy Klub sportowy KSIĄŻ
2001 (MJ.)
O026834
3. Basińska Zofia SS VIDAVIA
S
O009408
4. Bobowiec Wiktoria OSK VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
5. Bohdanowicz Iwona Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
S
O011381
6. Całek Aleksandra bpk
S
19194/14
7. Capaja Aleksander OJ Dubelbar Zdrój
2005 (JM.)
brak
8. Chachulska Aleksandra KS Arkadia
S
O007385
9. Gągała Patrycja Brak
S
Brak
10. Gołąbek Aleksandra bpk
S
O019214
11. Gugała Maja bpk
2003 (J.)
O036882
12. Idziorek Patrycja BPK
S
brak
13. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
14. Kalińska Aleksandra SLKS Książ
2004 (J.)
brak
15. Kapłowska Karolina niezrzeszona
2002 (J.)
25986/16 - brązowa odznaka, 32
16. Kołodyńska Martyna Karkonoski KJ
S
O027317
17. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
18. Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O013673
19. Kowalik Dominika KJ Bialy Las
S
brak
20. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
21. Krówka Justyna Brak
S
Brak
22. Kruk Julia OJ Dubelbar Zdrój
2004 (J.)
brak
23. Kubacka Natalia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2001 (MJ.)
O043975
24. Lenkiewicz Paulina KJ Bialy Las Przybylscy
2001 (MJ.)
O033284
25. Marcinowska Julia KJ Michałów
26. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
27. Mazur Dorota JKS Jaroszówka
S
O002805
28. Mazurek Karola SLKS
S
O003129
29. Mazurek Mariusz KJ Volta
S
O010135
30. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
31. Migdalska Kornelia KJ Dubbelbar
2005 (JM.)
brak
32. Misztal Liwia bpk
2001 (MJ.)
O028053
33. Mysłek Weronika brak
2003 (J.)
brak
34. Ogrodnik Julia BPK
2004 (J.)
O036881
35. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
36. Paszkiewicz Kinga Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
0026060
37. Pawłowicz Marek SLKS Książ
S
brak
38. Pietrowska Dorota BPK
S
O028607
39. Poręba Jarosław Karkonoski Klub Jeździecki
S
brak
40. Pozdniakova Anastasiia Stajnia Ozorowice
S
none
41. Prajs Iwona BPK
S
O028611
42. Praska Urszula KJ Bialy Las
S
brak
43. Schwałkowska Ewelina Biały Las
S
Brak
44. Słowikowska Malwina Klub Jeździecki PICADOR
S
O003610
45. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
46. Szut Karolina KJ Hanna
S
brak
47. Tyborowska Monika ss vidavia
S
0045174
48. Zabagło-Pawłowicz Natalia SLKS Książ
2001 (MJ.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ALGIDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Samba Hit I /
M: Alaska /
K015303 616007610053509
2.

37

AMIR MAŁOPOLSKI POL 2007 Wałach siwa F: Hebab
M: Askania
brak
3.

49

ATOS MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada F: Efekt
M: Arteria
brak POL616006580426308
4.

53

AUTHENTIC DM WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Caretino K
M: Afrodyta
K015396
5.

45

AZALIA XXOO POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon
M: Allegra
brak
6.

26

BLUE SKY TINKER POL 2010 Klacz srokata F: Picco
M: Blue Eye
brak
7.

24

BONI M ŚLĄSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Śląski
M: Birma
Brak
8.

3

BRIAR KWPN NED 2007 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
K015665 52800300028300
9.

47

BUTTERFLY Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz kara F: DENAR
M: BIG STAR
K016271
10.

12

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
K022138 DE418181661512
11.

1

CARYCA KATARZYNA OLD POL 2005 Klacz gniada F: Curacao / Casaretto
M: New Wave / Alesi
K011077
12.

19

COBERLINA KWPN NLD 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
K014953 528003000709991
13.

4

CRISTABELL WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada F: Caratello B westf.
M: Cailustas/ Castillo
Brak
14.

2

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
K014770 DE473730214303
15.

40

EQUADOR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Caprioland
M: Escada
brak
16.

29

ESPLANADA HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz siwa/168 F: Cormint (hol)
M: Veltin (hol)
K022008 DE421000509112
17.

44

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan dwb
M: Dodo xx
brak
18.

35

FÜRSTIN FLORENCJA S Deutsche Sportpferd POL 2011 Klacz gniada F: Florencio I
M: Worldly Grace
Brak
19.

38

GALAPAGOS MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach siwa F: Statut
M: Grecja
K013799 POL006550190408
20.

39

GOLIAT TYP KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nieznany
M: nieznany
brak 616 999 61 02629 10
21.

48

GUMIŚ HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: Hułana
Brak
22.

31

HAICHI HANNOVER POL 2007 Klacz gniada F: Hochadel
M: Reality
Brak
23.

30

HEIDI HAPPYNES HANNOVER GER 2010 Klacz kara F: Hohenstein
M: Walina
Brak
24.

33

HORH Ukrainian Warmblood UKR 2009 Wałach kasztanowata F: Orihinal
M: Hlopotunia
none 703472
25.

25

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
K011451 POL040000003121
26.

22

KORAL SL POL 2011 Wałach kara F: Regal
M: Kortina
brak
27.

21

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon
M: Karima
brak
28.

17

LILA SP POL 2003 Klacz gniada/175 F: Lampas
M: NN
K020620 POL009611025003
29.

34

LILOU HOLSZTYŃSKA GER 2011 Ogier gniada F: Landos hol.
M: Fabiolis hol./Calypso I
Brak
30.

23

MATCHO BOY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Norwey
M: Mona Lisa
brak 616 009 67 00286 11
31.

27

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Corleone /
M: Malezja / Mandat
K017835 POL009670042307
32.

7

MIRA P SP POL 2007 Klacz gniada F: Le duc
M: Maxsima P
12710 POL 009 67 00425 07
33.

32

NAPOLEON KONIK POLSKI POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Tenor
M: Nikita
brak
34.

52

NAWÓJ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Nameless
M: Nisza
K013816 POL009670104003
35.

28

PALOMA PICASSO SP POL 2002 Klacz kasztanowata/162 F: Lear sp
M: Pilawa sp
brak
36.

50

PENTAGON SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Parys1014
M: Pepsi Cola
brak POL 999 61 12249 03
37.

10

PORANNA ROSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Belive in Me
M: Portina
K0233373
38.

41

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: pegasus hb
M: pokusa
K008887
39.

14

PRINCESS LILIFEE IRISH COB GER 2010 Klacz inna F: Guiness van den Glashörn
M: Mexx van de Tukker
Brak
40.

15

QUINIO WESTF GER 2006 Klacz kasztanowata F: QASANDER
M: PHANTASTICA
BRAK
41.

36

REKTOR WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Rewia
K010410
42.

54

RIVLON F:
M:
43.

51

ROYAL RED Szwajcar Gorącokrwisty SUI 2008 Wałach kasztanowata F: Rubin Royal
M: Siena
K021252 12660 52AA164
44.

8

RUBIN Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Logik
M: Harsza
Brak
45.

46

RUKOLA Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: SZWADRON
M: RUBINA
K019658 POL009670031609
46.

43

SAFIRA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz kara F: BERTIL FAN D'ALD LOOP
M: SZADA
K021283 616999610139112
47.

16

SAMENCO DRP POL 1999 Wałach kasztanowata F: Samenco K
M: Jasmin
K007990 DE 310101027499
48.

11

SAN SIRO OLDEMBURSKA POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Swarovski
M: Royal Dahony
LKPZJ/2500/17 DE433330222512
49.

5

TALENT SP POL 2013 Wałach gniada F: Corleone Z /
M: Tośka / Exaltation
K023284 616009670098813
50.

42

TEJSI ŚLĄSKA POL 2010 Klacz gniada F: Boneto
M: Taisa
K020158 616008670011510
51.

6

TISSI KUC POL 2000 Klacz siwa F: Aktion L
M: TINCA
brak
52.

18

VITUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: EGZOTYK
M: VEGA
K023119 POL 009 67 00626 08
53.

9

WESTA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Pegasus HB
M: Wendy po Westrich
K021090
54.

20

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin
M: CASERTA
K016746 616999570332608
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-05-03
8
2017-05-03
12
ALGIDA (13)
2017-05-03
4
2017-05-03
11
Babicka Aleksandra
Sudecki Ludowy Klub sportowy KSIĄŻ
2017-05-03
3
2017-05-03
4
Basińska Zofia
SS VIDAVIA
2017-05-03
3
Bobowiec Wiktoria
OSK VIDAVIA
VITUS (18)
2017-05-03
5
2017-05-03
Bohdanowicz Iwona
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
LILA (17)
2017-05-03
2
2017-05-03
2
Całek Aleksandra
bpk
EQUADOR (40)
2017-05-03
2017-05-03
7
Capaja Aleksander
OJ Dubelbar Zdrój
2017-05-03
6
Chachulska Aleksandra
KS Arkadia
REKTOR (36)
2017-05-03
5
2017-05-03
4
Gągała Patrycja
Brak
2017-05-03
1
Gołąbek Aleksandra
bpk
NAWÓJ (52)
2017-05-03
6
Gugała Maja
bpk
SAFIRA (43)
2017-05-03
1
2017-05-03
2
Idziorek Patrycja
BPK
ATOS (49)
2017-05-03
12
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
AMIR (37)
2017-05-03
3
Kalińska Aleksandra
SLKS Książ
2017-05-03
2
Kapłowska Karolina
niezrzeszona
GOLIAT (39)
2017-05-03
1
Kołodyńska Martyna
Karkonoski KJ
2017-05-03
7
2017-05-03
8
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-05-03
11
Kosiorowska Aleksandra
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
TALENT (5)
2017-05-03
2
Kowalik Dominika
KJ Bialy Las
KORAL (22)
2017-05-03
6
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2017-05-03
3
2017-05-03
5
Krówka Justyna
Brak
2017-05-03
9
HAICHI (31)
2017-05-03
5
Kruk Julia
OJ Dubelbar Zdrój
GUMIŚ (48)
2017-05-03
1
Kubacka Natalia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
WESTA (9)
2017-05-03
6
2017-05-03
4
Lenkiewicz Paulina
KJ Bialy Las Przybylscy
ZIDAN (20)
2017-05-03
6
2017-05-03
8
Marcinowska Julia
KJ Michałów
RIVLON (54)
2017-05-03
4
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-05-03
LILOU (34)
2017-05-03
4
Mazur Dorota
JKS Jaroszówka
2017-05-03
3
2017-05-03
9
Mazurek Karola
SLKS
2017-05-03
1
2017-05-03
1
2017-05-03
2
Mazurek Mariusz
KJ Volta
2017-05-03
6
2017-05-03
1
Mieszczak Olga
KJ Michałów
RIVLON (54)
2017-05-03
3
Migdalska Kornelia
KJ Dubbelbar
TISSI (6)
2017-05-03
4
Misztal Liwia
bpk
TEJSI (42)
2017-05-03
1
2017-05-03
2
Mysłek Weronika
brak
2017-05-03
2
Ogrodnik Julia
BPK
2017-05-03
8
2017-05-03
4
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
BRIAR (3)
2017-05-03
1
Paszkiewicz Kinga
Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (41)
2017-05-03
4
Pawłowicz Marek
SLKS Książ
2017-05-03
7
2017-05-03
3
Pietrowska Dorota
BPK
RUKOLA (46)
2017-05-03
10
2017-05-03
10
Poręba Jarosław
Karkonoski Klub Jeździecki
MIRA P (7)
2017-05-03
2
Pozdniakova Anastasiia
Stajnia Ozorowice
HORH (33)
2017-05-03
9
2017-05-03
2
Prajs Iwona
BPK
2017-05-03
13
2017-05-03
11
Praska Urszula
KJ Bialy Las
QUINIO (15)
2017-05-03
5
2017-05-03
3
Schwałkowska Ewelina
Biały Las
RUBIN (8)
2017-05-03
4
Słowikowska Malwina
Klub Jeździecki PICADOR
SAMENCO (16)
2017-05-03
3
2017-05-03
5
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-05-03
1
2017-05-03
1
Szut Karolina
KJ Hanna
KORSYKA (21)
2017-05-03
5
2017-05-03
7
Tyborowska Monika
ss vidavia
2017-05-03
7
2017-05-03
9
Zabagło-Pawłowicz Natalia
SLKS Książ
AZALIA (45)
2017-05-03
1

Number of Riders: 48

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl