Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XV Święto Konia Pałac Mierzęcin (ZR i ZT)
Pałac Mierzęcin, 28.05.2017

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:35:45
2017-05-26 19:16:25
Katarzyna Szysz CALIPSO
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:38:19
2017-05-26 18:27:17
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:38:36
2017-05-26 18:25:19
Beata Strzałkowska AJAX
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:39:49
2017-05-26 18:22:39
Beata Strzałkowska TELCO
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:45:14
2017-05-26 15:44:56
Aleksandra Bamber CEZAR
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 15:43:10
2017-05-26 15:42:55
Aleksandra Bamber LUCJAN
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 13:28:44
2017-05-26 13:21:55
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 10:25:33
2017-05-26 10:25:18
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 10:06:01
2017-05-26 10:05:48
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 10:03:39
2017-05-26 10:03:11
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 15:58:05
2017-05-25 15:50:40
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 15:30:52
2017-05-25 15:22:47
Michał Pol MARIOT
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 15:11:51
2017-05-25 15:06:04
Małgorzata Czarnik ROMA-S
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 13:33:15
2017-05-25 13:24:32
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 13:17:36
2017-05-25 12:15:02
Magdalena Kwiatkowska ATLANTA
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:03:19
2017-05-25 11:34:30
Izabela Sołtysiak OLIMPIC LADY
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:03:46
2017-05-25 11:32:42
Katarzyna Kucharska WEZYR
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:04:04
2017-05-25 11:30:53
Anna Nadolska RAMONA KG
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:04:24
2017-05-25 11:30:36
Małgorzata Benrot RAMONA KG
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:04:48
2017-05-25 11:26:36
Anna Nadolska WEZYR
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:05:10
2017-05-25 11:22:19
Wiktoria Wacławik IKARUS
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:05:29
2017-05-25 11:19:07
Dominika Szcześniak IKARUS
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:06:31
2017-05-25 11:15:25
Dominika Szcześniak RAMZES
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:06:53
2017-05-25 11:11:59
Magdalena Jeżewska OLIMPIC LADY
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:07:20
2017-05-25 10:46:56
Aleksandra Jędrowiak MR. GILLI T
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:46:42
2017-05-25 09:10:35
Julia Szymańska FACELIA
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:49:00
2017-05-25 09:10:05
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:47:31
2017-05-25 08:58:12
Alina Celmerowska EQUANDANI
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:48:29
2017-05-25 08:57:30
Alina Celmerowska CEBRINA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:47:12
2017-05-25 08:50:37
Magdalena Szymańska KWARTA
  • 2x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-05-25 07:17:35
2017-05-24 23:20:20
Joanna Przyborek CENNA-TO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:23:41
2017-05-24 22:49:36
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 23:23:02
2017-05-24 22:49:16
Ewelina Kowalczyk BIO-TINE
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 21:17:54
2017-05-24 20:35:17
Damian Brzózka DEKALOG
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 21:18:47
2017-05-24 20:34:19
Damian Brzózka KACPER
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 21:20:08
2017-05-24 20:33:51
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 21:20:33
2017-05-24 20:17:35
Adrianna Lisowska BRYZA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 17:15:13
2017-05-24 14:35:18
Alina Celmerowska NENE DE LA LUZ W
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 17:15:45
2017-05-24 14:28:23
Alina Celmerowska ARMANI
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:03:35
2017-05-24 00:42:35
Bartosz Jankowski LAMIROS
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:04:52
2017-05-23 19:50:46
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:29:22
2017-05-23 19:07:25
Eliza Wołoszczuk KOLIA JK
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 17:44:57
2017-05-23 17:08:10
Milena Drossel E' GENTELMEN
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 15:47:14
2017-05-23 15:42:41
Oliwia Rybowiak SEMPRE TU
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:53:43
2017-05-23 13:51:16
Nikolas Komorowski N-PEGAZ
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:53:58
2017-05-23 13:50:55
Nikolas Komorowski KASZMIRA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 12:37:20
2017-05-23 12:30:09
Hanna Krasocka GRACJA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 12:00:02
2017-05-23 11:56:28
Angelika Polberk TABAKA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:51:45
2017-05-23 11:46:27
Przemysław Olejnik FUNKY FILLY VM
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:52:09
2017-05-23 11:45:56
Przemysław Olejnik ZIPPO LA VIE
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 11:52:26
2017-05-23 11:45:37
Przemysław Olejnik ALEXA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:23:26
2017-05-22 23:59:28
Nikola Skobel KALDERIUSZ
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:22:54
2017-05-22 23:59:11
Jacek Poczwardowski LUKIER
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:56:27
2017-05-22 14:45:53
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:56:03
2017-05-22 14:40:41
Zuzanna Wołowska NERO
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:55:32
2017-05-22 14:40:18
Zuzanna Wołowska K-DESPERADO
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:51:15
2017-05-22 13:50:10
Sylwia Sieinska RAMIREZ
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:11:16
2017-05-22 12:26:27
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 12:21:08
2017-05-22 12:07:13
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 12:20:25
2017-05-22 12:06:29
Maja Hendrys GANGES
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 10:21:23
2017-05-22 10:18:41
Michał Kliszcz CZARNY KOŃ
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 10:20:28
2017-05-22 10:18:02
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 23:10:13
2017-05-21 22:46:05
Agata Górecka FRANCOIS LULU
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 23:09:39
2017-05-21 22:45:50
Julia Chanaj REYNA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 21:07:03
2017-05-21 20:58:04
Karolina Ślusarska ROMULUS
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 21:06:43
2017-05-21 20:57:41
Karolina Ślusarska HUMOREK
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 21:06:16
2017-05-21 20:57:24
Agata Misiewicz HUMOREK
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 20:15:05
2017-05-21 20:00:24
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 21:03:48
2017-05-21 19:59:51
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 20:12:01
2017-05-21 19:58:54
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:32:37
2017-05-21 10:47:31
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:01:32
2017-05-21 00:07:54
Karolina Cesarczyk IDALIS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:00:02
2017-05-21 00:07:35
Karolina Cesarczyk NEKTON PLUS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 23:10:32
2017-05-20 22:51:24
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 21:25:15
2017-05-20 21:20:40
Alicja Kaczmarczyk EXICON
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 20:00:10
2017-05-20 19:51:56
Martyna Florczak MATRIX
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 19:50:26
2017-05-20 19:37:53
Laura Maciejkiewicz WILBURG
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 18:39:22
2017-05-20 18:15:10
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:53:23
2017-05-20 16:35:26
Emilia Kasprzak HAGANA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:06:43
2017-05-20 15:52:40
Weronika Maślany DUMA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 14:15:13
2017-05-19 11:33:20
Wiktoria Skrzypkowiak CAPRISSIO
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:43:16
2017-05-19 10:45:59
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 22:55:18
2017-05-17 18:59:55
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 07:08:09
2017-05-16 19:32:48
Łukasz Brzóska SELENA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 20:46:22
2017-05-16 19:32:34
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 20:45:58
2017-05-16 19:32:21
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 20:45:26
2017-05-16 19:32:05
Łukasz Brzóska CASSINI ZAR
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 12:52:02
2017-05-16 12:36:22
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 18:35:11
2017-05-08 12:05:07
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 18:35:32
2017-05-08 12:04:09
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 20:41:05
2017-05-04 17:41:58
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 17:45:16
2017-05-04 10:12:50
Gabriela Mankiewicz E' GENTELMEN
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-04-19 18:51:16
2017-04-19 17:45:24
Alicja Żurakowska-Krzywonos TUZ
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 12:09:18
2017-04-18 11:35:02
Wiktoria Tobys DESPERADOS
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 12:10:10
2017-04-18 11:34:35
Wiktoria Tobys DAISY BROWN
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 12:10:42
2017-04-18 10:16:54
Julia Walorek FALCO
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 12:11:53
2017-04-18 10:15:54
Michalina Kruszona ELENZA
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 12:19:38
2017-04-18 10:14:25
Aleksandra Osuch GRAN CHACO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 12:18:53
2017-04-18 10:14:01
Aleksandra Osuch ANNOUSCHKA 10
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 12:14:30
2017-04-18 10:13:29
Maja Hendrys QUANTICO
  • 1x 5R/N/Grand Prix konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2017-04-16 20:41:54
2017-04-16 17:32:34
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 06:50:37
2017-04-15 20:20:37
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-04-14 07:42:18
2017-04-13 19:32:47
Magdalena Kwiatkowska FIRESTONE-R
  • 1x 6R/P/Konkurs z jokerem o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 7R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-12 09:02:46
2017-04-11 15:10:04
Dagmara Brzozowska CLARISSIMA S
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Benrot Małgorzata OSJ Goraj
S
brak
3. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus Zielona Góra
S
O009147
4. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
5. Brzozowska Dagmara LKS Hubal Łobez
S
O028566
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Cesarczyk Karolina JKS Elcon Szczecin
S
O010137
8. Chanaj Julia Akademicki OJ Szczecin
2004 (J.)
O042760
9. Cichocki Sebastian Stajnia Auto Części Merc
10. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
11. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
12. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
13. Górecka Agata Akademicki OJ Szczecin
2003 (J.)
O043660
14. Gumienna Pola KJ Liljówka Stęszewko
2005 (JM.)
O035166
15. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
16. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
brak
17. Jaśkowiak Marcin
18. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
19. Jędrowiak Aleksandra bpk
S
O021665
20. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
brak
21. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
22. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
23. Kasprzak Emilia niezrzeszona
1999 (MJ.)
brak
24. Kliszcz Michał bpk
2004 (J.)
brak
25. Komorowski Nikolas Rancho Frontczaka
S
brak
26. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
27. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
brak
28. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
29. Kruszona Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014258
30. Kucharska Katarzyna OSJ Goraj
S
brak
31. Kwiatkowska Magdalena bpk
S
O024364
32. Kwiatkowska Magdalena St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O013021
33. Lisowska Adrianna bpk
1999 (MJ.)
brak
34. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (J.)
O039901
35. Łukaszewska Martyna
36. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
37. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O036622
38. Mankiewicz Gabriela JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2000 (MJ.)
O034768
39. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
40. Maślany Weronika SKJ Korona Wałcz
2002 (J.)
O027074
41. Misiewicz Agata KJ Herbowa
2001 (MJ.)
brak
42. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
43. Nadolska Anna Edukacja Lubasz
1999 (MJ.)
brak
44. Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
S
O011149
45. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
46. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
47. Poczwardowski Jacek Akademicki OJ Szczecin
2000 (MJ.)
O042759
48. Pol Michał KJ Korona Wałcz
S
brak
49. Polberk Angelika bpk
S
brak
50. Przyborek Joanna KJ SK Zamęcin
S
4589/17 ABC
51. Rybowiak Oliwia UKS Rancho Drzecin
2001 (MJ.)
brak
52. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
brak
53. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
54. Sieinska Sylwia bpk
S
O018550
55. Skobel Nikola Akademicki OJ Szczecin
2001 (MJ.)
O043657
56. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O043645
57. Ślusarska Karolina KJ Herbowa
S
brak
58. Sołtysiak Izabela OSJ Goraj
1999 (MJ.)
brak
59. Stochaj Julia bpk
2002 (J.)
brak
60. Strzałkowska Beata Cavallo Szczecin
S
O006100
61. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
62. Strzelecka Zuzanna KJ Leśna Podkowa
2001 (MJ.)
brak
63. Szczepaniak Jakub KJ Merkury Daleszyn
64. Szczepaniak Krzysztof KJ Folwark Podrzecze
65. Szcześniak Dominika Jesspol
1999 (MJ.)
brak
66. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
67. Szymańska Magdalena bpk
S
O036966
68. Szysz Katarzyna Cavallo
2002 (J.)
O035711
69. Tchorzewska Monika KJ Miralex Jakubowo
S
O037760
70. Wacławik Wiktoria Jesspol
1999 (MJ.)
brak
71. Walczak Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
72. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
73. Wietrzykowska Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
brak
74. Wołoszczuk Eliza JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
brak
75. Wołowska Zuzanna Rancho Frontczaka
S
brak
76. Żurakowska-Krzywonos Alicja KJ Leśna Podkowa
S
O032995
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

ADORATOR WESTF GER 2009 Ogier kasztanowata F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
K015581 DE441410446709
2.

3

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
K010081 POL007640066606 104QQ42
3.

67

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara/170 F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
4.

110

Alex Brguero Samira Pilot F:
M:
5.

48

ALEXA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
K021382 DE421000033208
6.

61

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
K013303 DE433331562707
7.

108

Amir Admirał Pluto Mara F:
M:
8.

56

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc: F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000 104FP23
9.

35

ARMANI HAN GER 2011 Wałach kasztanowata/170cm F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
10.

15

ATLANTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Cabrol /
M: Ankara /
K021678 009640016099
11.

32

BALOUBET K KWPN NED 2006 Ogier ciemnogniada F: Taloubet K / Galoubet A
M: Pascale B / Concorde
K014890 5280030612532
12.

10

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
13.

29

BIO-TINE BWP BEL 2001 Klacz siwa F: Toulon /
M: Qualite /
brak 056098100351302 BEL-W-201168-BWP
14.

99

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/145 F: bolero
M: Kimberly
brak
15.

33

BRYZA SP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Ramzes /
M: Bretania /
brak 616999610299907
16.

1

CALIPSO SP POL 2007 Ogier gniada F: Aviano
M: Carola
K023413 009640073807
17.

79

CAPRISSIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Diamantina II / Alcatraz
K023495 616009640016810
18.

84

CASSINI ZAR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
K021446 DE421000503012
19.

25

CEBRINA KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/169 F: Larino / Concorde
M: Sebrina / Iroko
K014475 528003000711798 105KL66
20.

27

CENNA-TO HOL POL 2010 Klacz gniada F: Quirado /
M: Pana-To /
K017909
21.

5

CEZAR SP POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
009 64 00362 05
22.

98

CLARISSIMA S HOL POL 02.06.2010 Klacz gniada/175 F: Cancoon /
M: Fabel /
K019351 456570234710
23.

112

Correro HOL GER 1996 S F: Claudio
M: Finja Contender
POL01576
24.

60

CZARNY KOŃ XX POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Duke Valentino /
M: Czarna Rzeka /
brak
25.

68

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
26.

91

DAISY BROWN SP POL 2008 Klacz gniada/159 F: Trubadur / Fred
M: Delicja / Porfir
K014166 616009680044708
27.

30

DEKALOG MŁP POL 2012 Wałach kara F: Emerson / Szał
M: Dekada / Ben
K022961 616006580000195
28.

14

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
29.

90

DESPERADOS KUC POL 2002 Wałach siwa/136 F: Moheba Zirkon / Halim Al Kadir
M: Dixi / nn
K020992 616013681018402
30.

95

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
brak 616007610132812
31.

78

DUMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Banita / Arcus
M: Dilajla / Donzini
K017491 616009540007509
32.

39

E' GENTELMEN WLKP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Rumka / Malibu
K022929 616007610133310
33.

93

ELENZA KWPN FRA 2009 Klacz gniada F: Vleut / Quick Star
M: Selenza / No Ski
K018664 528003200903598
34.

88

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
K013924 616009680040609
35.

23

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
36.

24

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
K022388 528003200900496 105AX77
37.

73

EXICON KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Lexicon /
M: Teredie /
K017389 528003200906049
38.

69

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
39.

11

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
K022501 528003201000286
40.

22

FACELIA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
41.

92

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
K014704 POL013520019602
42.

51

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata F: Monsieur Toledo /
M: Forsa /
brak
43.

104

Figaro KUC POL 1999 S F: Sekret/Szarak Coney
M: Firma/Apacz
44.

66

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110
45.

97

FIRESTONE-R KWPN POL 2010 Ogier siwa/165 F: Silverstone / Champion Du Lys
M: Nikita / Emilion
K018695 528003201003961
46.

83

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
47.

62

FRANCOIS LULU WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Wolf's Panter /
M: Frezja /
K021451 616007640080809
48.

46

FUNKY FILLY VM KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
K021527 528003201009728
49.

59

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951 POL013610240808
50.

44

GRACJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Magnat / Granilli S
M: Guadiana / Graf Top
K021299 616999680111109
51.

57

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
K019950 POL013610240908
52.

43

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
53.

82

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
54.

76

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
55.

77

HAGANA SP POL 2011 Klacz tarantowata F: nn / nn
M: Hasira / nn
brak
56.

65

HUMOREK SP POL 0000 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
57.

70

IDALIS SP POL 2003 Ogier kara F: Qumball / Kimball
M: Iberia / Ilion
K008853 POL009640017403
58.

105

Igiełka KUC POL 2001 M black F: Candy Man
M: Ilka Von Mildedamm
59.

19

IKARUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Quinnus III /
M: Illada /
brak
60.

100

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
61.

53

K-DESPERADO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Iros /
M: Karina Ex Lena /
brak 616009680096810
62.

31

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Kopciuszek / Centesimo
K019355 616009670098010
63.

49

KALDERIUSZ SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Car /
M: Kaldera /
brak
64.

42

KASZMIRA SP POL 2008 Klacz gniada F: Iros /
M: Karina ex Lena /
brak
65.

38

KOLIA JK SP POL 2007 Klacz kara/186 F: Santiego /
M: Kinra /
brak
66.

2

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero/
M: Klaudia/
K010587 POL007610135505
67.

26

KWARTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/159 F: Junior /
M: Karlina / Kwakier
K020636 POL009670113606
68.

36

LAMIROS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L/Cintender
M: Lizystrata L/Player
K016651 POL009580197709 105DK53
69.

103

LEON KUC POL 2010 Wałach srokata F: Friko / Uszatek
M: Śnieżynka / nn
K022001 616013530335210
70.

106

LOLEK KUC POL 2007 Wałach kara/124 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
71.

6

LUCJAN TYP KUC POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
616 999 68 01153 07
72.

50

LUKIER SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Car /
M: Lacrima /
brak
73.

28

MAGNEZJA TS POL 2012 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999680024713
74.

12

MARIOT HOL POL 2010 Wałach gniada/165 F: Rotmistrz /
M: Milla Mar /
brak
75.

101

Matador G F:
M:
76.

74

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
77.

21

MR. GILLI T DRO GER 2006 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Mentos Charmeur / Mentos
M: Minichip / Charming Boy
K011285 DE443430208906 104JI88
78.

41

N-PEGAZ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Iros / Empik
M: Niwa / Tamborek
brak
79.

71

NEKTON PLUS KWPN NED 2005 Wałach ciemnogniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
80.

34

NENE DE LA LUZ W OLD POL 2009 Wałach kara/167cm F: Collado / Cassini I
M: Naomi W / Garfield
K019730 DE433332154509
81.

52

NERO SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Wolf's Panter /
M: Niwa /
brak 616009680051406
82.

16

OLIMPIC LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Oklahoma / Wieland
K017520 616009610110709
83.

37

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
brak 007520068307
84.

72

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
85.

87

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
K021289 61600764012208
86.

94

QUANTICO HAN GER 2005 Klacz gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Gondola / Goldfasan
K011916 DE431310318205
87.

80

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
K020475 DE421000154811
88.

54

RAMIREZ SP POL 2008 Ogier srokata/171 F: Liberatto P / Corofini
M: Rawa / Romario
K013491 POL009610143408
89.

107

Ramona WLKP POL 2004 M Black F: Skaner A/
M: Runda/Pistolet
90.

18

RAMONA KG SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Campari M /
M: Rosza /
brak
91.

20

RAMZES WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Madison /
M: Revita Roma /
brak
92.

86

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
K016308 616007610271809
93.

9

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
K016891 616009610060310
94.

63

REYNA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Winner / Fetysz
M: Rewia / Majdan
K011333 POL007640068002
95.

13

ROMA-S SP POL 2010 Klacz siwa F: Vandamme /
M: Riada-R /
brak
96.

64

ROMULUS SP POL 0000 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
97.

58

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
K022865 DE433332148811
98.

102

SCHNEEWITTCHEN KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz izabelowata F: Wolling's Dante/
M: Sniedershoeve Goldy/
K017261
99.

81

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
K014244 POL009580118005
100.

40

SEMPRE TU SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire /
M: Susan /
brak 009660569007
101.

111

Sesta Sednica Parduc Niton F:
M:
102.

45

TABAKA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Hufiec /
M: Titania /
brak
103.

4

TELCO SP. POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son
M: Tanita
K010635 POL009610101206
104.

7

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
K023647
105.

89

TUZ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Bonaparte /
M: Tulonka /
K017849
106.

85

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia /
brak 616009640003810
107.

17

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Wyprawa /
K024077
108.

109

Wicek Warga Grom Wenecja F:
M:
109.

75

WILBURG LA SILLA ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I / Athlet
M: Eridania / Erpa De Chenemont
K020663 380007000140896
110.

96

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
111.

55

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
K018713 DE434340050807
112.

47

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj / Fedor
M: Freixenett / For Pleasure
K009657 5280030404801
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (11)
2017-05-28
27
2017-05-28
23
Benrot Małgorzata
OSJ Goraj
2017-05-28
27
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus Zielona Góra
REWERS (9)
2017-05-28
17
2017-05-28
6
BENEFIS (10)
2017-05-28
6
2017-05-28
3
400
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
SELENA (81)
2017-05-28
18
2017-05-28
26
GRANADA (82)
2017-05-28
2
750
FLEUR (83)
2017-05-28
19
2017-05-28
4
150
2017-05-28
10
Brzozowska Dagmara
LKS Hubal Łobez
2017-05-28
8
2017-05-28
18
2017-05-28
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (7)
2017-05-28
16
2017-05-28
Cesarczyk Karolina
JKS Elcon Szczecin
IDALIS (70)
2017-05-28
14
2017-05-28
1
750
2017-05-28
9
Chanaj Julia
Akademicki OJ Szczecin
REYNA (63)
2017-05-28
1
2017-05-28
5
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2017-05-28
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-05-28
20
Garbacz Natalia
St. KJ Korona Wałcz
EXPERT (69)
2017-05-28
7
2017-05-28
15
Górecka Agata
Akademicki OJ Szczecin
2017-05-28
1
2017-05-28
17
Gumienna Pola
KJ Liljówka Stęszewko
LOLEK (106)
2017-05-28
8
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-05-28
2017-05-28
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-05-28
18
2017-05-28
7
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (95)
2017-05-28
1
2017-05-28
16
Jędrowiak Aleksandra
bpk
2017-05-28
13
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (103)
2017-05-28
7
Kaczmarczyk Alicja
bpk
EXICON (73)
2017-05-28
10
2017-05-28
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (66)
2017-05-28
15
2017-05-28
8
2017-05-28
16
2017-05-28
19
Kasprzak Emilia
niezrzeszona
HAGANA (77)
2017-05-28
26
2017-05-28
24
Kliszcz Michał
bpk
2017-05-28
7
2017-05-28
23
Komorowski Nikolas
Rancho Frontczaka
N-PEGAZ (41)
2017-05-28
9
2017-05-28
4
2017-05-28
13
2017-05-28
21
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (100)
2017-05-28
4
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2017-05-28
2
2017-05-28
1
2017-05-28
15
2017-05-28
3
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (43)
2017-05-28
10
Kruszona Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
ELENZA (93)
2017-05-28
24
Kucharska Katarzyna
OSJ Goraj
WEZYR (17)
2017-05-28
9
Kwiatkowska Magdalena
bpk
ATLANTA (15)
2017-05-28
Kwiatkowska Magdalena
St. KJ Tradycja Siedlnica
2017-05-28
21
2017-05-28
Lisowska Adrianna
bpk
BRYZA (33)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (14)
2017-05-28
12
2017-05-28
11
Łukaszewska Martyna
Igiełka (105)
2017-05-28
5
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2017-05-28
3
600
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
WILBURG (75)
2017-05-28
5
2017-05-28
Mankiewicz Gabriela
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-05-28
4
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
REBUS (86)
2017-05-28
1
1000
2017-05-28
18
2017-05-28
14
2017-05-28
Maślany Weronika
SKJ Korona Wałcz
DUMA (78)
2017-05-28
2017-05-28
17
Misiewicz Agata
KJ Herbowa
HUMOREK (65)
2017-05-28
2017-05-28
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-05-28
26
2017-05-28
12
Nadolska Anna
Edukacja Lubasz
WEZYR (17)
2017-05-28
Olejnik Przemysław
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2017-05-28
11
2017-05-28
22
ALEXA (48)
2017-05-28
21
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-05-28
8
2017-05-28
9
2017-05-28
12
2017-05-28
2
ROSA (58)
2017-05-28
25
2017-05-28
17
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2017-05-28
23
2017-05-28
20
Poczwardowski Jacek
Akademicki OJ Szczecin
LUKIER (50)
2017-05-28
3
2017-05-28
15
Pol Michał
KJ Korona Wałcz
MARIOT (12)
2017-05-28
24
2017-05-28
Polberk Angelika
bpk
TABAKA (45)
2017-05-28
25
2017-05-28
Przyborek Joanna
KJ SK Zamęcin
2017-05-28
22
2017-05-28
Rybowiak Oliwia
UKS Rancho Drzecin
2017-05-28
13
2017-05-28
Sawicka Milena
bpk
VIWA (85)
2017-05-28
14
2017-05-28
6
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (88)
2017-05-28
5
250
2017-05-28
5
100
Sieinska Sylwia
bpk
RAMIREZ (54)
2017-05-28
20
2017-05-28
22
Skobel Nikola
Akademicki OJ Szczecin
2017-05-28
7
2017-05-28
19
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2017-05-28
8
2017-05-28
1
2017-05-28
21
Ślusarska Karolina
KJ Herbowa
ROMULUS (64)
2017-05-28
8
2017-05-28
2017-05-28
22
HUMOREK (65)
2017-05-28
19
Sołtysiak Izabela
OSJ Goraj
Ramona (107)
2017-05-28
12
Stochaj Julia
bpk
ORBITA (37)
2017-05-28
1
2017-05-28
Strzałkowska Beata
Cavallo Szczecin
2017-05-28
2017-05-28
KRONOS (2)
2017-05-28
4
400
2017-05-28
2
600
AJAX (3)
2017-05-28
11
2017-05-28
13
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (4)
2017-05-28
28
2017-05-28
7
Strzelecka Zuzanna
KJ Leśna Podkowa
FIESTA (51)
2017-05-28
2017-05-28
23
Szcześniak Dominika
Jesspol
IKARUS (19)
2017-05-28
RAMZES (20)
2017-05-28
2017-05-28
Szymańska Julia
bpk
FACELIA (22)
2017-05-28
24
2017-05-28
Szymańska Magdalena
bpk
KWARTA (26)
2017-05-28
2017-05-28
Szysz Katarzyna
Cavallo
Correro (112)
2017-05-28
Tchorzewska Monika
KJ Miralex Jakubowo
GRANAT (76)
2017-05-28
25
Wacławik Wiktoria
Jesspol
IKARUS (19)
2017-05-28
Walczak Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
Matador (101)
2017-05-28
6
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (92)
2017-05-28
2
2017-05-28
Figaro (104)
2017-05-28
1
Wietrzykowska Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-05-28
3
Wołoszczuk Eliza
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-05-28
2017-05-28
10
Wołowska Zuzanna
Rancho Frontczaka
NERO (52)
2017-05-28
20
2017-05-28
9
2017-05-28
11
2017-05-28
14
Żurakowska-Krzywonos Alicja
KJ Leśna Podkowa
TUZ (89)
2017-05-28
6
2017-05-28
16

Number of Riders: 76

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by: TARANT EVENTS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092013-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl