Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR GRAND PRIX OLSZY
Olsza, 3-4.06.2017

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baum Bartosz KJ Jeziorki - Osieczna
S
O013064
2. Begier Klaudia Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1999 (MJ.)
O026460
3. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
S
O012805
4. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
5. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
6. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
7. Bułkowska Julia bpk
S
O031129
8. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
9. Cepa Anna KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O036422
10. Cholerzyńska Beata JUKS Mieczewo
2017 (Mł.)
O033784
11. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
12. Cichocki Karol KJ Gołębin Stary
S
O036425
13. Cichocki Karol KJ Gołębin Stary
S
O036425
14. Cieślińska Katarzyna LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O026251
15. Cugier Wiktoria KJ Lotus Poznań
2000 (MJ.)
O034926
16. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
17. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
18. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (J.)
O028065
19. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
20. Dur Aleksander JUKS Mieczewo
S
O033783
21. Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno
S
O002754
22. Flerkowska Zofia LKJ Abaria Iwno
2002 (J.)
O025044
23. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
24. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
25. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
S
O035382
26. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
27. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (J.)
O037780
28. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
29. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
30. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O023514
31. Kaczmarek Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O019441
32. Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O015007
33. Kazlou Siarhei KJ Agro-Handel Śrem
S
O041330
34. Kaźmierczak Julia bpk
2001 (MJ.)
O034514
35. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
36. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
37. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
38. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
39. Korzeniewska Anna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O040031
40. Kowalczyk Agnieszka JUKS Mieczewo
S
O011016
41. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
S
O033289
42. Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002442
43. Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem
S
O002980
44. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
45. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
46. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
47. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (MJ.)
O024815
48. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
49. Lewandowska Małgorzata Racocki KJ
S
O042101
50. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
51. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
52. Malicka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
53. Malicka Marta Racocki KJ
S
O012323
54. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
55. Michalak Inga bpk
2005 (JM.)
O039910
56. Mikhailava Maria KJ Agro-Handel Śrem
S
O044192
10034677
57. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
58. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
59. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
60. Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
S
O011149
61. Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
S
O037762
62. Osetek Michalina Racocki KJ
S
O020766
63. Osieka Hanna bpk
S
O015246
10125704
64. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
S
O025341
65. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (MJ.)
O033279
66. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
67. Pełeszuk Tadeusz LZS Lech Gniezno
S
O007298
68. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
69. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
70. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
71. Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
2000 (MJ.)
O026215
72. Prasek Krzysztof St. Rodan Club
S
O001059
73. Prasek Magdalena St. Rodan Club
S
O000912
74. Przezak Katarzyna KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O031461
75. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
76. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
77. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
S
O025537
78. Rogowski Przemysław JUKS Mieczewo
S
O022711
79. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
80. Sąsiadek Bogna KJ Canex Dog Przybyszewo
S
O008822
81. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
82. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
83. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
84. Sosnowska Agnieszka bpk
S
O007728
85. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
86. Stasik Maja bpk
2001 (MJ.)
O033319
87. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
88. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
89. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
90. Szydłowski Igor KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O036423
91. Tchorzewska Monika KJ Miralex Jakubowo
S
O037760
92. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
93. Walkiewicz Wiktoria Racocki KJ
2001 (MJ.)
O038351
94. Wasilewski Łukasz KJ Canex Dog Przybyszewo
S
O003765
95. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
96. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
97. Wiśniewska Adrianna JUKS Mieczewo
S
O023264
98. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
99. Wójcik Mirosław Racocki KJ
S
O013283
100. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
101. Wrzosek Matylda Olga KJ Miralex Jakubowo
2003 (J.)
O028074
102. Wygrała Magdalena KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O002022
103. Ziomek Marek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002529
10039749
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

152

ALEXA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
K021382 DE421000033208
2.

156

ALOUBETTA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Arlin / Aloube Z
K011508 POL009670155907
3.

33

AMARU L HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
4.

122

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
K015570 POL009610016307
5.

15

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
K022790 DE441411005913
6.

193

ANTOLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Andora / Aloube Z
K022565 61600961007211
7.

87

ARA WLKP POL 2003 Klacz siwa/168 F: Elistor / Kurant
M: Arena / Ben-Hur
K020802 POL007611017903
8.

142

ARAGOR WLKP POL 2008 Wałach gniada/165 F: Contendor /
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
9.

77

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
10.

34

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
K022791 DE421000046813
11.

17

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
12.

54

BACH WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Barbur /
M: Babolna / Antokol
K022043 616007610103410
13.

165

BARAKA SP POL 2005 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Ballada / Lais
K017992 616009600073005
14.

64

BASTYLIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Carolus I / Carolus
M: Brenna / Elektor
K011075 POL009611005100
15.

111

BE BALOU OLD GER 2006 Wałach gniada F: Balou Bu Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
K016326 DE431310022406
16.

206

BENITO KWPN NLD 2006 Ogier kara F: Indoctro / Capitol I
M: Linea / Nimmerdor
K010408 5280030604423 104OI55
17.

182

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
K018971 POL006540016202
18.

14

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
19.

120

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
20.

199

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
K023095 DE431310256113
21.

134

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire /
M: Callie Z / Calvin Z
K021977 616009610139011
22.

109

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
K020232 616009640064911 105DZ28
23.

1

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
K015189 DE481810267106
24.

102

CANT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Cajero / Caretino
M: Cantina M / Cantanis
K022380 POL007610135606
25.

63

CAPILANO SON WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Capilano / / Capitol I
M: Rabina / Rabino
K022254 DE441411121009
26.

72

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112
27.

71

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Cascavello / Carolus I
M: Riana / Colman
K016749 DE421000114210 104YU55
28.

133

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
29.

2

CARRY 70 HOL GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo / Cascavelle
M: Golden Gate / Lesanto
K022455 DE421000187505
30.

204

CASABLANCA HOL GER 2011 klacz gniada F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
K019037 DE421000138811
31.

23

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
K018968 616009610105411
32.

129

CASCH SP POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Casablanka / Corallo
K007762 POL009611158302 102YL51
33.

100

CASPAR 238 OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
34.

39

CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2011 Klacz gniada F: C-Ingmar / Cassini I
M: Felia Van Het Langwater / Guidm
K022686 056015Z55755211
35.

93

CASSARIO Niem. Sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
36.

141

CASSINI ZAR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
K021446 DE421000503012
37.

18

CASTILLA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K022794 616009610024513
38.

194

CATARINA 216 OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
39.

73

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
40.

176

CEBRINA KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/169 F: Larino / Concorde
M: Sebrina / Iroko
K014475 528003000711798 105KL66
41.

45

CENDO HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cento / Capitol I
M: United Pleasu / For Pleasure
K023311 DE4210000331708 104CU77
42.

27

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
K009346 DE421000633305 102ZD07
43.

19

CHELSEA L WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Galina / Grandilot
K018980 DE441410634209
44.

78

CHEROKEE HAN GER 2012 Klacz gniada F: Lamberk / Lordanos
M: Cendra / Contendro I
K023614 DE431315400912
45.

162

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
K021321 DE431316780311 105IK30
46.

178

CLARA HOL POL 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Mandra / Contender
K012569 DE421000198807 103VZ27
47.

115

CLARA-PERLE NOIRE HAN GER 2009 Klacz kara F: Clinton I / Carolus
M: Galina / Ginsberg
K023542 DE431310512409
48.

98

CLARABELLA COLE KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Nassau / Indoctro
M: Parysa / Jonker
K010692 5280030410512 102ZS63
49.

136

CLARUS HOL POL 2005 Ogier gniada F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
50.

38

CLUSEO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Clerway / Capitol I
M: Loreana BK / Le Primeur
K023743 DE433331675109
51.

186

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
52.

185

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
K018603 POL009670011905
53.

119

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K010806 POL009610009906 104ON79
54.

74

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
55.

171

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
56.

107

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
K021094 616009640028911 105DW63
57.

198

CONTENDER BOY HOL GER 2004 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Paola T / Narew
K008364 DE421000202204
58.

12

CORCOVADO L HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Cara Mia / Carismo
K021793 DE431316875711
59.

6

CORJANO HOL NED 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
K021047 DE421000513410 105EG39
60.

106

CORSA HOL NGA 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
K019890 DE421000130210 104ZC58
61.

164

COULTHARD K OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Loreley / Lapis Lazuli
K014342 DE433330850508 104QW14
62.

140

CRAX OLD GER 2012 Wałach gniada F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
63.

37

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
K016585 616009610080108 104OO29
64.

123

CZUDYNO DE REM Z ZANG BEL 2008 Wałach siwa F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
K018191 25000108116511E
65.

83

D'EMILION KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Emilion / Wellington
M: Zasina / Silverstone
K016591 528003000801870
66.

181

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
67.

96

DARINA KWPN NED 2008 Klacz siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
K022508 528003000805831
68.

179

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
69.

7

DIANTHA HBC KWPN NED 2008 Klacz kara/166 F: Canturano / Canturo
M: Zuliantha Fortuna / Quasimodo Z
K020928 528003000808110
70.

153

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907 104GV94
71.

53

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star /
M: Daisy L / Donnerprinz
K019097 616009610107810
72.

135

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K014556 POL009610219408
73.

66

E'LAYLAT HUZIRAN WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Epona / Porfir
K021972 616007610098812
74.

200

ESPRIT HAN GER 2003 Wałach siwa F: Espri / Eiger I
M: Silver Dream / Singular Joter
K010237 DE431311342903
75.

91

ESTERKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Estella / Luron
K023430 616009510252613
76.

50

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
77.

13

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
K022795 DE421000047613
78.

126

FAIR DEAL L HOL GER 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Adele X / Cassini II
K021422 DE421000194812
79.

149

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
K020474 528003201006399
80.

85

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
81.

62

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/152 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
K013230 POL009670140808
82.

4

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
K019765 528003201003444 104WB82
83.

155

FREESTYLE HOL BLR 2013 Wałach gniada F: Lescor /
M: Favilona /
K022927 616999661407813
84.

147

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
K014666 616009640093809
85.

92

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
K023431 616009510253813
86.

22

GAUDI L HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cayado / Clearway
M: Zita VIII / Canto
K022796 DE421000047413
87.

67

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
K021971 616009610116010
88.

105

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
89.

60

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
90.

61

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada/176 F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
91.

5

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
92.

127

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
93.

112

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
94.

88

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
95.

172

GRANIT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
96.

196

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Pearl Jam / Hay Guy
K023134 528003201111016
97.

75

HAJ WAJ HAJ KUC POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Adrian / Aloube Z
M: Goldwevers Jolien / Melle Jerom
K010997 616013570080904
98.

128

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
99.

46

HESTIA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Koropiec / Cynik
M: Hoża / Bazar
K019683 POL009610178108
100.

190

HESTRI KWPN NLD 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
K021911 528003201204689
101.

168

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
102.

58

HIPOLITA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Heksa / Arak
K009120 POL007520031402
103.

32

IN GOMERA L WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Inwencja / Empik
K022798 616007610078813
104.

95

INTERCONTI 3 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/180 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022507 DE433330396510
105.

86

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
106.

25

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
107.

163

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
108.

175

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
109.

99

JULIUS CAESAR Niem. Sport. POL 2008 Wałach gniada F: Wanderfuerst / Wanderbursch II
M: Julia / Danish Fort
K017829 DE455878542808
110.

197

KASTOR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Peres / Huf
M: Kora / Roland
K006639 POL009611003601
111.

125

LA NOBLESSE VULKAN L WESTF POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano / Cassini I
K023757 616009610024713
112.

31

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
K021786 616009610020612
113.

184

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
114.

146

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cormint /
M: Deichgrefin / Landlord
brak
115.

97

LANDARCO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
K018222 DE421000521810
116.

26

LANDOS 0027 OLD GER 2000 Wałach gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Dorians Suesse / Dorian
K008752 DE433331513600 104OQ52
117.

191

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
K016867 616007610107210
118.

167

LIBERO A HOL POL 2007 Wałach gniada F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner
K012634 DE421000017907
119.

44

LIBRA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
K021897 DE421000596310
120.

154

LIKVIDATOR HOL BLR 2012 Wałach ciemnogniada F: Lescor /
M: Vodka /
K022068 616999661491612
121.

192

LINDOR B SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Rapsod /
M: Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
K022834 616009610302507
122.

207

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
123.

158

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
124.

114

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
125.

157

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Lantana / Come On
K019442 616009640069910
126.

201

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
127.

160

MAGIK KM POL 2001 Wałach bułana F: nn / nn
M: nn / nn
K013974 POL013530022101
128.

130

MAIK K SP POL 2009 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
K017393 616009610201809
129.

121

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
130.

113

MEDURA TS POL 2011 Klacz gniada F: Euripides / Escudo I
M: Madam Sese / Pablo As
K022452 616999680034411
131.

202

MIDNIGHT STAR Belg. Gorąc. BEL 2012 klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
132.

59

MISSONI-P SP POL 2008 Klacz srokata F: Corleone Z / Coriall Z
M: Markiza / Mass
K021790 POL009670040408
133.

116

MONOGRAMM SP POL 2008 Wałach gniada F: Rotmistrz / Ramirado
M: Morena / Mywill
K017390 POL009610096008
134.

208

MOULIN ROUGE G SP POL 2011 Klacz gniada F: Ekwador / Elvis
M: Malanda / Equador
K018886 616009640030210 104RT40
135.

76

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Jogurt / Hak
M: Morena / Dżajpur
K011382 POL009610022606
136.

35

MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago Z
M: Etoile / Darco
K022699 056015Z55799512
137.

161

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
K018051 DE421000354009 104XW24
138.

195

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
139.

90

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 5280030412585 103HD85
140.

110

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
K020496 DE421000114511
141.

174

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
K014580 616009611209700
142.

118

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
K005401 POL009630017100 POL01912
143.

65

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
144.

180

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
K012099 POL009510208408 103XJ69
145.

56

PANNA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi /
M: Panama /
K023305 616007610118212
146.

28

PARCO L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Potential / Pablo
M: Angie / Arpeggio
K013841 DE441410838607 104LG50
147.

173

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
K023493 616009610128212
148.

124

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
K014551 POL009540055308
149.

10

PRETTY GIRL L WURT GER 2010 Klacz gniada F: Casscavelle NT / Cassini I
M: Falkenhof's Lancer Chanel / Lancer III
K020694 DE473731938310
150.

137

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006 104XC89
151.

79

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
152.

145

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
153.

143

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy /
M: Rubież /
K014590 POL009610172107
154.

57

RODEZJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Rogatywka / Landos
K016818 616007610219609
155.

55

ROTACJA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Tjungske /
M: Rota /
K023298 616009610060610
156.

101

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
K015047 DE441411901506 104FM62
157.

166

SALVE SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/178 F: Carry Son / Carry
M: Sulima / Davidoff
K011553 POL009610100806
158.

81

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada F: Chaltarre Z / Chellano Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297 616009610172011
159.

21

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
K018981 DE421000142111
160.

138

SAVOY 51 HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
K021068 DE431311306205 103KJ80
161.

24

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104 104QV91
162.

94

SCARLET HAN GER 2010 Klacz kara F: Stakkato / Spartan
M: El-Vita / El Bundy
K021303 DE431312302410
163.

29

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
164.

117

SELAVI WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Segowia / Pigmalion
K016669 POL007520039709
165.

139

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
K014244 POL009580118005
166.

80

SESILA G SP POL 2009 Klacz gniada F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
167.

20

SEWILLA L HAN GER 2011 Klacz kara F: Van Helsing / Valentino
M: Edda / Edgar
K019732 DE431316949611
168.

43

SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015z55799412
169.

48

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
K020954 616009610164911
170.

52

SONKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire / Voltaire
M: Suita / Elmero
K021376 POL009610170407
171.

183

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
172.

144

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
K009548 DE433330979303 102PO64
173.

177

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
K018545 616009510353711
174.

9

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
K022800 DE441410365213
175.

49

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
176.

51

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
177.

150

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus /
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
178.

16

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
K013830 DE421000302509 104MC54
179.

170

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imequyl / LuronI
M: Vicky / Bon Ami
K013877 POL009520135507
180.

70

VOLTAIRE DES MOITIERS SF FRA 2009 Wałach gniada F: Quartz Adelheid Z / Quality Touch
M: Douce Des Moitiers / Plein D'Espoir IV
K018473 25000109214770U
181.

148

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
K016850 616007640064507 104WD72
182.

42

ZIGGY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Zilverstar T / Berlin
M: Cheyenne Z / Carthago Z
K022693 056015Z55825112
183.

36

ZILITE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T / Berlin
M: Elite / Darco
K022690 056015Z55651212
184.

151

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj / Fedor
M: Freixenett / For Pleasure
K009657 5280030404801
185.

41

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
800
500
600
400
SUM:
2300.00
Cepa Anna KS Idmar Krajkowo
100
SUM:
100.00
Cholerzyńska Beata JUKS Mieczewo
200
SUM:
200.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
300
SUM:
300.00
Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
100
SUM:
100.00
Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
1000
600
600
400
SUM:
2600.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
600
200
SUM:
800.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
300
300
400
500
SUM:
1500.00
Michalak Inga bpk
150
SUM:
150.00
Mikhailava Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Ordanik Bartłomiej St. Rodan Club
150
SUM:
150.00
Osetek Michalina Racocki KJ
100
SUM:
100.00
Osieka Hanna bpk
400
SUM:
400.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
200
800
SUM:
1000.00
Porzuckowiak Karolina St. Rodan Club
200
SUM:
200.00
Prasek Krzysztof St. Rodan Club
800
SUM:
800.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
1200
300
600
SUM:
2100.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
300
300
400
SUM:
1000.00
Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Szydłowski Igor KS Idmar Krajkowo
300
600
SUM:
900.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
300
SUM:
300.00
Wasilewski Łukasz KJ Canex Dog Przybyszewo
500
SUM:
500.00
Wesoły Marcin Posadowskie TJ
200
SUM:
200.00
Wiśniewska Adrianna JUKS Mieczewo
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baum Bartosz
KJ Jeziorki - Osieczna
2017-06-04
48
2017-06-04
63
Begier Klaudia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (137)
2017-06-03
20
2017-06-03
25
2017-06-04
15
2017-06-04
13
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
NARCOTIN (161)
2017-06-03
34
2017-06-03
15
2017-06-04
37
2017-06-04
2017-06-03
44
2017-06-03
17
2017-06-04
16
2017-06-04
23
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
WIARUS (148)
2017-06-03
16
FARAMEE M (149)
2017-06-03
29
2017-06-03
30
2017-06-04
43
VERONA (150)
2017-06-03
28
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (199)
2017-06-03
1
2017-06-03
54
2017-06-04
33
2017-06-04
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
GRANADA (112)
2017-06-03
1
800
SELENA (139)
2017-06-03
2
500
2017-06-03
16
2017-06-04
1
600
2017-06-04
18
CRAX (140)
2017-06-03
15
2017-06-03
72
2017-06-04
55
2017-06-04
41
2017-06-03
3
400
2017-06-04
27
2017-06-04
30
Bułkowska Julia
bpk
MONOGRAMM (116)
2017-06-03
1
2017-06-03
17
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
CEBRINA (176)
2017-06-04
8
Cepa Anna
KS Idmar Krajkowo
2017-06-03
10
2017-06-03
2017-06-04
5
100
2017-06-04
57
Cholerzyńska Beata
JUKS Mieczewo
BARAKA (165)
2017-06-03
64
2017-06-03
2017-06-04
2
200
2017-06-04
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2017-06-03
43
2017-06-03
12
2017-06-04
4
300
GRANIT (172)
2017-06-03
2017-06-03
37
2017-06-04
29
2017-06-04
Cichocki Karol
KJ Gołębin Stary
CANT (102)
2017-06-03
27
2017-06-03
2017-06-04
14
Cichocki Karol
KJ Gołębin Stary
2017-06-03
23
2017-06-03
24
2017-06-04
47
Cieślińska Katarzyna
LKS Cwał Poznań
MAGIK (160)
2017-06-04
16
2017-06-04
29
Cugier Wiktoria
KJ Lotus Poznań
LACRIMA (184)
2017-06-03
77
2017-06-03
77
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
SOFIA (48)
2017-06-04
32
2017-06-04
25
ULILEN (49)
2017-06-04
12
2017-06-04
9
EULVE (50)
2017-06-04
15
2017-06-04
10
2017-06-04
11
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
HESTRI (190)
2017-06-03
5
100
2017-06-03
51
2017-06-04
39
2017-06-04
8
Dobrowolska Martyna
bpk
2017-06-03
1
2017-06-03
47
2017-06-04
41
2017-06-04
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
MEDURA (113)
2017-06-03
34
2017-06-03
30
2017-06-04
43
LORDANA K (114)
2017-06-03
2017-06-03
59
2017-06-04
2017-06-04
34
2017-06-03
58
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-04
51
Dur Aleksander
JUKS Mieczewo
2017-06-03
2017-06-03
Dziewolska Zofia
LKJ Abaria Iwno
2017-06-03
27
2017-06-03
33
2017-06-04
20
2017-06-04
36
Flerkowska Zofia
LKJ Abaria Iwno
LIBERO A (167)
2017-06-03
19
2017-06-03
73
2017-06-04
21
2017-06-04
2017-06-03
65
2017-06-03
27
2017-06-04
22
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2017-06-03
20
2017-06-03
1
2017-06-04
2017-06-04
43
ORAWA (174)
2017-06-03
48
2017-06-04
36
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (74)
2017-06-03
13
2017-06-03
9
2017-06-04
24
2017-06-04
16
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
BON ARCUS (182)
2017-06-03
2017-06-03
19
2017-06-04
25
2017-06-04
61
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
7
2017-06-04
7
2017-06-03
29
2017-06-03
21
2017-06-04
9
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
6
2017-06-03
56
2017-06-03
42
2017-06-04
50
2017-06-03
72
2017-06-03
57
2017-06-04
36
2017-06-04
26
2017-06-03
38
2017-06-03
26
2017-06-04
14
2017-06-04
7
GAUDI L (22)
2017-06-03
45
2017-06-03
2017-06-04
24
2017-06-04
2017-06-03
55
2017-06-03
14
2017-06-04
11
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-06-03
17
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-04
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
SELAVI (117)
2017-06-03
76
2017-06-03
79
2017-06-04
17
2017-06-04
50
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
6
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
35
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (191)
2017-06-03
26
2017-06-03
42
2017-06-04
56
2017-06-04
52
Kaczmarek Natalia
KJ CH Jaszkowo
ALOUBETTA (156)
2017-06-03
49
Kąkol Mariusz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SAVOY 51 (138)
2017-06-03
62
2017-06-03
18
2017-06-04
14
Kazlou Siarhei
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
53
2017-06-03
53
2017-06-04
45
2017-06-04
46
2017-06-03
2017-06-03
56
2017-06-04
15
2017-06-04
BUENO L (14)
2017-06-03
57
2017-06-03
2017-06-04
23
2017-06-04
2017-06-03
2017-06-03
33
2017-06-04
2017-06-04
20
Kaźmierczak Julia
bpk
DENAR (179)
2017-06-03
35
2017-06-03
35
2017-06-04
19
2017-06-04
12
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (195)
2017-06-03
16
2017-06-03
70
2017-06-04
9
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-06-03
79
2017-06-03
2017-06-04
60
2017-06-04
44
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
MARIHUANA (121)
2017-06-03
52
2017-06-03
65
2017-06-03
13
2017-06-03
28
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-06-03
11
2017-06-03
74
Korzeniewska Anna
St. Rodan Club
ROYBOSS (101)
2017-06-03
8
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-04
6
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Mieczewo
2017-06-03
2017-06-03
62
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-03
13
2017-06-03
32
2017-06-04
24
2017-06-03
52
2017-06-03
14
2017-06-03
45
2017-06-04
9
2017-06-04
13
Krajewski Łukasz
KJ Agro-Handel Śrem
ZULINE (41)
2017-06-03
1
1000
2017-06-04
3
600
2017-06-03
24
2017-06-03
31
2017-06-04
51
2017-06-04
34
2017-06-03
24
2017-06-03
53
2017-06-04
33
2017-06-04
38
LIBRA (44)
2017-06-03
2
600
2017-06-03
30
2017-06-04
7
CENDO (45)
2017-06-03
38
2017-06-03
8
2017-06-04
LINUS 217 (207)
2017-06-04
4
400
Krajewski Rafał
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
23
2017-06-03
28
2017-06-04
18
2017-06-04
39
2017-06-03
30
2017-06-03
22
2017-06-04
53
2017-06-04
32
2017-06-03
9
2017-06-03
2017-06-04
CLUSEO (38)
2017-06-03
35
2017-06-03
31
2017-06-04
22
2017-06-03
32
2017-06-03
67
2017-06-04
35
2017-06-04
33
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (112)
2017-06-03
2017-06-04
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CATOKIS (73)
2017-06-03
61
2017-06-03
43
MAIK K (130)
2017-06-03
2
600
2017-06-04
6
2017-06-03
59
2017-06-04
5
200
CARMINA (133)
2017-06-03
31
2017-06-03
74
2017-06-04
32
2017-06-04
CALISTO (134)
2017-06-03
44
2017-06-03
60
2017-06-04
8
2017-06-04
54
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2017-06-03
8
2017-06-03
10
2017-06-04
15
CAIRO AK (120)
2017-06-03
10
2017-06-03
51
2017-06-04
28
2017-06-04
17
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
ORINOKO W (118)
2017-06-04
12
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
LUCAS (157)
2017-06-03
40
2017-06-03
66
2017-06-04
11
2017-06-04
59
2017-06-03
10
2017-06-03
40
2017-06-04
30
2017-06-04
35
Lewandowska Małgorzata
Racocki KJ
BACH (54)
2017-06-03
60
2017-06-03
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
CORSA (106)
2017-06-03
6
2017-06-03
29
2017-06-04
CONI I G. (107)
2017-06-03
34
2017-06-03
15
2017-06-04
23
2017-06-04
49
2017-06-03
4
300
2017-06-03
54
2017-06-04
4
300
2017-06-04
3
400
BE BALOU (111)
2017-06-03
64
2017-06-03
24
2017-06-04
42
2017-06-04
17
2017-06-03
17
2017-06-03
2017-06-04
2
500
2017-06-04
6
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
20
2017-06-03
55
Malicka Aleksandra
Racocki KJ
2017-06-04
41
2017-06-04
45
Malicka Marta
Racocki KJ
SAMARA (81)
2017-06-04
46
2017-06-04
Matysiak Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
ESPRIT (200)
2017-06-03
46
2017-06-03
25
Michalak Inga
bpk
MUSTANG (76)
2017-06-04
1
2017-06-04
3
150
Mikhailava Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
51
2017-06-03
73
2017-06-04
10
2017-06-04
62
FREESTYLE (155)
2017-06-03
22
2017-06-03
2017-06-04
2017-06-04
4
100
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (77)
2017-06-03
36
2017-06-03
38
2017-06-04
39
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
JJ AVICII (175)
2017-06-04
49
2017-06-04
45
Nowacki Michał
Racocki KJ
2017-06-04
2017-06-04
18
2017-06-04
21
Olejnik Przemysław
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2017-06-03
37
ALEXA (152)
2017-06-03
66
Ordanik Bartłomiej
St. Rodan Club
2017-06-03
3
150
2017-06-03
75
2017-06-04
37
2017-06-03
2017-06-03
8
2017-06-04
19
2017-06-04
2017-06-03
58
2017-06-03
22
Osetek Michalina
Racocki KJ
SONKA (52)
2017-06-03
4
100
2017-06-03
DONNA (53)
2017-06-03
29
2017-06-03
Osieka Hanna
bpk
2017-06-03
16
2017-06-03
3
400
2017-06-04
47
2017-06-04
29
Pacewicz Natalia
UKS Podkowa Moryń
LINDOR B (192)
2017-06-03
1
2017-06-03
11
2017-06-04
40
2017-06-04
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
VITALIS (170)
2017-06-03
12
2017-06-03
61
2017-06-04
27
2017-06-04
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2017-06-03
61
2017-06-03
27
2017-06-04
20
2017-06-03
5
200
2017-06-03
19
2017-06-03
21
2017-06-03
12
2017-06-04
1
800
2017-06-03
21
2017-06-03
41
2017-06-04
46
BENITO (206)
2017-06-03
26
2017-06-03
37
2017-06-04
20
Pełeszuk Tadeusz
LZS Lech Gniezno
CLARUS (136)
2017-06-03
39
2017-06-03
68
2017-06-04
36
2017-06-04
27
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2017-06-03
6
2017-06-03
32
2017-06-04
6
2017-06-04
10
INVORIO (86)
2017-06-03
50