Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Poznań Wola
Poznań Hipodrom Wola, 10.02.2018

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
159 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:28:52
2018-02-08 23:51:19
Izabela Duda SIWY
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:06
2018-02-08 23:48:32
Sara Szczot HIPIS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:19
2018-02-08 23:44:10
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:32
2018-02-08 23:41:38
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 08:29:44
2018-02-08 23:35:40
Lidia Winkler ARIAN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:18:19
2018-02-08 23:08:49
Aleksandra Haręźlak BODRUM L
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:17:52
2018-02-08 23:08:14
Aleksandra Haręźlak B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:52:24
2018-02-08 22:49:12
Jan Szymczak KOPE
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:51:30
2018-02-08 22:19:48
Natalia Hoffmann B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:51:00
2018-02-08 22:19:14
Emilia Kurp BODRUM L
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:50:17
2018-02-08 22:18:28
Emilia Kurp BERNY
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:49:20
2018-02-08 22:17:22
Anastazja Rzyszkiewicz CZARDASZ
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:48:58
2018-02-08 22:16:17
Anastazja Rzyszkiewicz PASJA MA LEONSIO
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:46:26
2018-02-08 21:40:50
Paweł Warszawski ASHANTI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:45:37
2018-02-08 21:22:42
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:45:04
2018-02-08 21:18:26
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:06:52
2018-02-08 20:59:59
Katarzyna Papajak DECATHLON
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:07:05
2018-02-08 20:59:57
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:40:40
2018-02-08 20:45:24
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:39:49
2018-02-08 20:31:27
Alicja Bańczerowska DIADENTO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:07:43
2018-02-08 20:24:21
Marta Konarska JACOB
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:38:40
2018-02-08 20:14:22
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
137 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:08:33
2018-02-08 20:13:29
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
136 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:08:44
2018-02-08 20:12:24
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
135 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:08:56
2018-02-08 20:11:45
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:09:09
2018-02-08 20:10:39
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:37:05
2018-02-08 19:46:57
Marcin Pakuła CONNOR'S LADY
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:35:01
2018-02-08 19:45:32
Marcin Pakuła CADYA Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
131 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:09:46
2018-02-08 19:26:13
Anna Sobańska TYRION
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:09:58
2018-02-08 18:30:35
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:10:09
2018-02-08 18:30:06
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
128 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:58:59
2018-02-08 16:42:04
Łukasz Brzóska GRANADA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:59:11
2018-02-08 16:40:52
Daria Krawczykowska SIROKO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:59:24
2018-02-08 16:29:54
Zofia Undrych SUMMER CRUISE II
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:27:10
2018-02-08 15:33:21
Bartosz Czaprański QUIRINIO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:21:51
2018-02-08 14:48:31
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:03
2018-02-08 14:48:11
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:15
2018-02-08 14:32:48
Klementyna Renner HORTA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:27
2018-02-08 14:28:55
Adrian Kwapiński BEL DIOR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:22:40
2018-02-08 13:50:51
Zofia Undrych ARTI
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:22:36
2018-02-08 12:10:11
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:22:09
2018-02-08 12:09:52
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:23:15
2018-02-08 11:01:28
Martyna Gałecka ROSALIE
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:23:27
2018-02-08 11:00:37
Marika Wawrzyniak ROZBÓJNIK
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:23:39
2018-02-08 10:31:41
Nikola Antkowiak PIPI
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:21
2018-02-08 10:30:44
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:33
2018-02-08 10:28:38
Hanna Stein WOJTEK
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:44
2018-02-08 10:16:57
Klaudia Kostrzewska PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:24:57
2018-02-08 10:16:43
Klaudia Kostrzewska ARMANI RJT
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:11
2018-02-08 10:16:12
Klaudia Kostrzewska GOLDQUIDAME L
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:24
2018-02-08 10:15:58
Klaudia Kostrzewska T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:37
2018-02-08 10:15:37
Klaudia Kostrzewska B-FENIX
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:25:50
2018-02-08 10:15:24
Klaudia Kostrzewska HALNY
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:26:03
2018-02-08 10:15:12
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:03:55
2018-02-08 09:08:12
Wiktoria Brendel ALASKA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:08
2018-02-08 08:43:17
Natalia Paprocka EASTWOOD
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:22
2018-02-08 08:17:48
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:35
2018-02-08 07:56:11
Julia Malicka CARGO
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:04:47
2018-02-07 22:57:09
Ada Leszczyńska TAJFUN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:00
2018-02-07 22:35:07
Julia Szulc LOPEZ
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:15
2018-02-07 22:27:55
Nel Skotarczak BELMONDO
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:28
2018-02-07 22:27:22
Nel Skotarczak BATOR
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:05:40
2018-02-07 22:17:56
Nikola Szponarska NESMA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:52:02
2018-02-07 22:17:33
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:07:34
2018-02-07 22:16:50
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:46:52
2018-02-07 22:16:16
Aleksandra Kierznowska HILBERT Z
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:46:21
2018-02-07 22:15:19
Aleksandra Kierznowska ICEBERG ST
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:45:53
2018-02-07 22:14:59
Aleksandra Kierznowska DIOR V.
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:44:13
2018-02-07 22:14:41
Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:08:57
2018-02-07 21:32:51
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:09:08
2018-02-07 21:32:28
Paweł Warszawski FRONTIERA
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:53:06
2018-02-07 21:32:08
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:09:45
2018-02-07 21:31:08
Paweł Warszawski ALEX
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:09:55
2018-02-07 21:30:44
Anna Sobańska FUERTA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:05
2018-02-07 21:30:19
Arkadiusz Jóźwiak JINGLE BOY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:43:48
2018-02-07 19:23:53
Katarzyna Łakomy KAŚKA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:29
2018-02-07 18:21:38
Sylwia Michałowska PILOT
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:40
2018-02-07 15:54:48
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:10:51
2018-02-07 15:41:24
Weronika Jazikowska PERS
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:01
2018-02-07 15:41:04
Wiktoria Lutomska PERS
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 17:38:44
2018-02-07 15:24:36
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:23
2018-02-07 12:13:33
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:35
2018-02-07 11:27:51
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:46
2018-02-07 10:47:30
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:11:57
2018-02-07 09:42:40
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:12:10
2018-02-07 09:39:49
Sandra Hochschulz WINNIE THE POOH
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:28:47
2018-02-07 02:22:25
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:12:48
2018-02-07 00:38:50
Nina Wysoczańska ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 22:43:56
2018-02-06 22:11:37
Marta Zielińska DEEP PURPLE
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:13:11
2018-02-06 22:11:11
Marta Zielińska DIMITRI
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:51:12
2018-02-06 22:02:10
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
68 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 16:48:20
2018-02-06 21:25:04
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:13:47
2018-02-06 21:20:29
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:13:57
2018-02-06 21:20:11
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:08
2018-02-06 21:15:19
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:17
2018-02-06 20:53:35
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:28
2018-02-06 20:51:42
Stanisław Opielewicz GROSZEK
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:45
2018-02-06 20:50:42
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 09:14:56
2018-02-06 16:47:25
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:44:19
2018-02-06 12:51:47
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:42:36
2018-02-06 10:20:08
Ewa Jarczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 15:42:10
2018-02-06 10:00:58
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:50:44
2018-02-06 07:36:08
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:50:15
2018-02-06 07:35:44
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:49:02
2018-02-05 23:01:54
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:47:52
2018-02-05 22:26:00
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:47:20
2018-02-05 20:34:15
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:46:37
2018-02-05 20:32:52
Jacek Kowerski CASSJO
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:26:13
2018-02-05 19:15:08
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:23:41
2018-02-05 16:06:05
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:19:24
2018-02-05 16:03:14
Alicja Jakubowska HIDALGO
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:26:18
2018-02-05 14:29:33
Ewa Stachowiak CASSIANA S
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:10:19
2018-02-05 14:28:00
Łukasz Brzóska KASZMIR
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:09:00
2018-02-05 12:02:20
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:07:54
2018-02-05 11:53:44
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:25:18
2018-02-05 11:53:04
Włodzimierz Bortlisz ROZTERKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:05:37
2018-02-05 11:52:03
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:05:13
2018-02-05 11:51:10
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 08:04:53
2018-02-05 11:30:16
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:53:48
2018-02-04 22:39:05
Filip Kapała ERR-CHARGER
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:52:22
2018-02-04 22:18:55
Oliwia Pleśnierowicz SNOOPY
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:51:59
2018-02-04 22:17:52
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:51:01
2018-02-04 22:10:10
Julita Dusza PASJONATA RAMZES
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:48:35
2018-02-04 22:08:52
Wiktoria Mrówczyńska EGON
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:46:33
2018-02-04 22:07:50
Marta Bałączna BANDERA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:44:40
2018-02-04 17:45:03
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:20:14
2018-02-04 09:35:34
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:19:21
2018-02-04 09:35:06
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:16:34
2018-02-03 22:31:17
Magdalena Murawska OTELLO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:05:16
2018-02-03 22:30:51
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:01:15
2018-02-03 20:41:21
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:00:53
2018-02-03 20:39:53
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 13:00:31
2018-02-03 19:30:55
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:59:50
2018-02-03 19:30:23
Agata Kamińska PORTOS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:57:28
2018-02-03 19:29:29
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:56:51
2018-02-03 19:28:23
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 21:10:21
2018-02-03 19:27:54
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:56:01
2018-02-03 19:27:06
Natalia Knopkiewicz MEGI
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 12:41:16
2018-02-03 19:26:10
Michalina Chudy PASJONATA POKER
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-05 07:38:14
2018-02-03 08:58:09
Oliwia Kajtanowska TOBI
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:07:27
2018-01-31 22:21:20
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:05:31
2018-01-31 18:26:11
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:03:14
2018-01-30 23:27:13
Łukasz Brzóska WOLF
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 19:00:00
2018-01-30 23:26:36
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 8/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 130 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:59:38
2018-01-30 23:26:20
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:58:49
2018-01-30 23:25:58
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:58:32
2018-01-30 23:25:41
Łukasz Brzóska CARDENIUS 3
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 23:23:17
2018-01-30 17:28:54
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:56:59
2018-01-30 16:36:06
Filip Kapała CHILI
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:55:25
2018-01-30 16:34:37
Filip Kapała FIRST LADY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:50:45
2018-01-30 16:26:46
Filip Kapała G
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:49:36
2018-01-29 21:49:56
Matylda Kaczmarek LORA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:49:10
2018-01-28 19:24:33
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:47:57
2018-01-28 18:49:02
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 2x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:47:13
2018-01-28 18:46:37
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:46:46
2018-01-28 18:44:20
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:45:38
2018-01-28 18:33:25
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 7/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) każdaa para jedzie drugą fazę
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:43:05
2018-01-13 21:38:29
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 5/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 18:35:01
2018-01-11 18:35:21
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
3. Antkowiak Nikola Pony Jumping Team
2008 (JM.)
O048814
4. Bałączna Marta Kociałkowa Górka
2004 (J.)
brak
5. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Brzóska Łukasz KJ Miralex Jakubowo
S
O003220
8. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
9. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
brak
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
11. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
12. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
O039346
13. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
2017 (Mł.)
O025652
14. Dusza Julita Kociałkowa Górka
S
brak
15. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
16. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
17. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
18. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
19. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
20. Gniadek Oliwia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (J.)
O037779
21. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
22. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
23. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
24. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
25. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
26. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
S
O024749
27. Jóźwiak Arkadiusz St. J Baborówko
S
O021021
28. Kabacinski Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
29. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O034445
30. Kajtanowska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
brak
31. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
32. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
33. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
34. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
brak
35. Kierznowska Aleksandra KJ Kietlów
2003 (J.)
O024908
36. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
brak
37. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
38. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
39. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
40. Kowalewska Hanna Kociałkowa Górka
brak
41. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
42. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
brak
43. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
brak
44. Kwapiński Adrian bpk
S
brak
45. Leszczyńska Ada bpk
2005 (JM.)
brak
46. Lutomska Wiktoria UKS Master Gniezno
2002 (J.)
brak
47. Łakomy Katarzyna bpk
S
brak
48. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
49. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
50. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (MJ.)
O045909
51. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
52. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
53. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
54. Mrówczyńska Wiktoria Kociałkowa Górka
2001 (MJ.)
brak
55. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O038527
56. Papajak Katarzyna KJ Mieczewo
S
brak
57. Paprocka Natalia KJ Lotus Poznań
S
brak
58. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
59. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
60. Renner Klementyna bpk
2018 (Mł.)
brak
61. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
62. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
63. Skotarczak Nel St. KJ Stajnia Adamus
2009 (Mł.)
O049131
64. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
65. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
66. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
67. Stachowiak Ewa KJ Abrasives Group
S
O032932
68. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
69. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
2017 (Mł.)
O042880
70. Szponarska Nikola KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
71. Szulc Julia LKS Cwał Poznań
2001 (MJ.)
brak
72. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
73. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
74. Undrych Zofia SK Unicorn Witnica
2004 (J.)
Brak
75. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (J.)
brak
76. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
77. Wawrzyniak Marika Pony Jumping Team
S
brak
78. Wichniarek Barbara bpk
2004 (J.)
brak
79. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
80. Wybieralska Ida Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
81. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
82. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
83. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
84. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (J.)
brak
85. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

131

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara/170 F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
2.

54

ALASKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Ulisses/Karandasj
M: Avista/Elvis
K014059 POL009510207608 104TC11
3.

72

ALEX HOL POL 2011 Ogier gniada F: Acodetto / Acorado
M: Haamoon / Leonid
K019095 DE421000097011
4.

100

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada F: Szaman /
M: Ali Drabka /
K024411 616013610039513
5.

68

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
6.

94

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja /
brak 616009640025104
7.

31

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz kara/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
K022922 DE421000272108
8.

37

ANTAR KUC CONNEMARA POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
K024175 616013670100611
9.

53

ARABIAN-ATIN-RO KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
K022186 616013610122112
10.

36

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
11.

5

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
brak
12.

48

ARMANI RJT KUC IRL 2014 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
13.

40

ARTI KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach bułana/130 F: Willow Tree Twice /
M: Rotgers Annelyn /
brak
14.

13

ASHANTI MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Huzar /
M: Arkadia / Jurand
K023836
15.

51

B-FENIX KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimist /
M: B-Food Finezja AZ /
brak
16.

7

B-FOOD BOUNTY A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
brak
17.

120

BANDERA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Berberys /
M: Balerina /
brak
18.

61

BATOR KUC WALIJSKI POL 2004 Klacz kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
19.

39

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
brak
20.

60

BELMONDO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: Tobi / Granit
M: Belinda / Rubin
K024893 616013610071312
21.

113

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
22.

9

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey /
M: Bona /
brak
23.

24

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
24.

6

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
K021374 616007610124412
25.

92

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
26.

84

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
K018971 POL006540016202
27.

28

CADYA Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Carell / Cayetano L
M: Akota B Z / Artos
K024465 056015253650812
28.

150

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I /
M: Clasic Velvet /
brak
29.

4

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria /
brak
30.

88

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvados Z /
M: C. Ravenna Z /
brak
31.

142

CARDENIUS 3 HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cardenio / Coriano
M: Namur III / Candillo
K022653 DE421000255911
32.

57

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
33.

141

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
K009471 POL009610094605
34.

135

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
K010052 POL007610069006
35.

107

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
36.

104

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
K024140 DE42100505611
37.

82

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
38.

140

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
K024472 DE421000102512
39.

144

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
brak
40.

42

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
41.

87

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
K016465 DE441413067809
42.

22

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
K016464 DE418181991110
43.

64

CONDI WESTF POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
44.

27

CONNOR'S LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: /Lord
brak
45.

41

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
46.

102

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
47.

125

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
K009552 POL009611084703
48.

10

CZARDASZ MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Chef Supreme /
M: Chwała /
brak
49.

128

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
50.

16

DECATHLON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Casino L /
M: Decyma / Chef Supreme
brak 616009610104813
51.

12

DEEP PURPLE KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
K022457 528008080264808
52.

71

DELICJA XX POL 2011 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Drobnostka / Saphir
K021380 616POL11007116T
53.

17

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469
54.

90

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
K023372 DE433334047413
55.

20

DIADENTO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Isabelle / Ahorn
K016325 528003000803675 104ZR26
56.

86

DIMITRI DSH GER 2013 Wałach gniada F: Dicapo Boegegaarden /
M: Goyan /
brak
57.

67

DIOR V. KWPN NED 2008 Ogier ciemnogniada F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 528003000808987
58.

55

EASTWOOD MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sentender /
M: Emi /
brak
59.

119

EGON SP POL 2003 Wałach gniada F: Ilion /
M: Euforia /
brak
60.

148

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
61.

115

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantero /
M: Errisma /
brak
62.

103

EVENTING DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Ratina A / Riccione
K017754 616009640098510
63.

122

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
64.

130

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110
65.

145

FIRST LADY HAN GER 2011 Klacz kara F: Espri / Eiger I
M: Frederike / Freedom
brak
66.

126

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
67.

70

FRONTIERA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Pilet / Madison
M: Ferrara / Ozarro
K012265 POL009590281807 104YI93
68.

69

FUCONA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
K018015 POL007610179408
69.

73

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izarus /
M: Ferara /
brak 616007610194412
70.

146

G BWP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Burgraf /
brak
71.

18

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 6160136610354
72.

49

GOLDQUIDAME L SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: Goldmaedel / Grannus
K018177 616009610241811
73.

32

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
74.

93

GROSZEK KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K014413 6169996102548
75.

52

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
76.

139

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
K011425 POL009610128007
77.

106

HIDALGO OLD. POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador /
M: Indira /
K018689 DE433331703311
78.

65

HILBERT Z ZANG NED 2011 Wałach kasztanowata F: Hos D'O / Dollar de la Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
K022815 056015Z55849111
79.

2

HIPIS WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Portos
M: Hala
brak
80.

109

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
K014050 POL009590416305
81.

91

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
82.

38

HORTA KUC POL 2007 Klacz inna F: Piołun /
M: Hulja /
brak
83.

66

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
K017763 BELW270289BWP 103XM91
84.

149

IMAR SP POL Brak Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
85.

151

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
K021651 616007611263602
86.

105

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
brak
87.

21

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
88.

80

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
K014239 POL009580579906
89.

19

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/150 F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
K010048 POL009590050004
90.

74

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell /
brak 616009610194612
91.

117

JULA MUSICAL MYSTERY KUC WALIJSKI GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
K022484 826046020142766
92.

79

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
93.

137

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
brak
94.

75

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto /
M: Lady /
brak
95.

108

KASZMIR POL F:
M:
brak
96.

8

KOPE WĘG. PÓŁKREW POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
97.

3

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka
K024636
98.

26

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
99.

143

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
K015386 POL009610254206
100.

98

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
K023340 DE456570236310
101.

81

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
K022211 DE421000098512
102.

110

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
K023661 616009670032412
103.

136

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
104.

101

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
105.

59

LOPEZ HUCUŁ POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Jogurt /
M: Lola /
brak
106.

147

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
107.

114

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello /
M: Laurine Du Libaire /
brak
108.

95

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
109.

96

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
110.

132

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
111.

97

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
112.

23

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K022605 616009610136211
113.

62

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Newis / Elvis
K014653 616009690135409
114.

89

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
K017852 616007520036610
115.

14

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
116.

153

ORLANDO B SP POL 2012 Ogier gniada F: Jaguar Mail/
M: Orane DuLibaire/
brak
117.

124

OTELLO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Quamiro /
M: Oczara / Le Bon
K017101
118.

11

PASJA MA LEONSIO KUC WALIJSKI POL 2014 Ogier jelena/kuc: F: Ares /
M: Pasja Ma Lussi /
brak
119.

152

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
120.

47

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz siwa F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
121.

133

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago/
M: Polly/
brak
122.

118

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
brak
123.

78

PERS KUC POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610217212
124.

99

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
125.

76

PILOT WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Liverpool /
M: Pilica /
brak POL007611235902
126.

45

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K021739 616999610261305
127.

129

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc: F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
128.

35

QUIRINIO HAN GER 2011 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Annabel / Acord II
K023769 DE431310287311
129.

112

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
K016891 616009610060310
130.

43

ROSALIE HACKNEY PONY NED 15.04.2011 Klacz ciemnogniada F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Star Girl /
brak
131.

85

ROSSUM'S TRAVEL NEW FOREST PONY POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
K010358 POL014611176103
132.

44

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Klacz siwa/129 F: nn / nn
M: nn / nn
K025588 616999681034114
133.

111

ROZTERKA SP POL 2012 Klacz siwa/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Rosaria / Cheef Supreme
K024445 616009610116912
134.

123

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm /
brak 616013670129009
135.

121

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
K014244 POL009580118005
136.

33

SIROKO KWPN NED 1999 Wałach kasztanowata F: Iroko / Pilot
M: Miss M. / Burggraaf
K012385 9905339 105FB76
137.

1

SIWY WLKP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak
M: .
.
138.

116

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
K020877 616013610299008
139.

127

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
K020954 616009610164911
140.

63

SPEED SP POL 2009 Wałach srokata/mk: F: ST Spanish Springer /
M: Jolka
brak
141.

34

SUMMER CRUISE II ISH IRL 2002 Wałach siwa/167 F: Cruising / Sea Crest
M: nn / nn
brak 826067PHS030074
142.

50

T.GOLD QUIDAME Z Z POL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 616007610189809
143.

58

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa F: Matrix /
M: Toffi /
brak
144.

134

TOBI SP POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
145.

15

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
brak 616999610226312
146.

30

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
K018495 056015Z55847809
147.

29

TYRION MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach siwa/mk: F: Sydenham George /
M: Tercja /
brak 616013682010014
148.

83

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
149.

46

WOJTEK KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Monarcha / Wartownik
M: Wanessa / Eros
K022377 616013610268210
150.

138

WOLF SP POL 2007 Wałach kara F: Rubin /
M: Wiolina /
K013819 POL009661639607
151.

77

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
K018713 DE434340050807
152.

56

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
153.

25

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
CONDI (64)
2018-02-10
14
2018-02-10
18
2018-02-10
15
2018-02-10
11
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2018-02-10
2018-02-10
15
2018-02-10
1
Antkowiak Nikola
Pony Jumping Team
PIPI (45)
2018-02-10
2018-02-10
12
Bałączna Marta
Kociałkowa Górka
BANDERA (120)
2018-02-10
1
2018-02-10
5
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
2018-02-10
6
2018-02-10
3
100
ROZTERKA (111)
2018-02-10
15
2018-02-10
REWERS (112)
2018-02-10
5
2018-02-10
BENEFIS (113)
2018-02-10
23
2018-02-10
3
100
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LAJERO KG (143)
2018-02-10
4
2018-02-10
Brzóska Łukasz
KJ Miralex Jakubowo
GRANADA (32)
2018-02-10
14
2018-02-10
19
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
HEROS (139)
2018-02-10
1
300
2018-02-10
10
CARJONKER (141)
2018-02-10
1
250
2018-02-10
13
2018-02-10
12
ORLANDO B (153)
2018-02-10
15
2018-02-10
9
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2018-02-10
3
2018-02-10
5
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-02-10
2018-02-10
9
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-02-10
23
2018-02-10
15
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (121)
2018-02-10
16
2018-02-10
25
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team
2018-02-10
8
2018-02-10
Dusza Julita
Kociałkowa Górka
2018-02-10
2018-02-10
1
2018-02-10
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (79)
2018-02-10
5
2018-02-10
5
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (100)
2018-02-10
10
2018-02-10
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
CRAX (41)
2018-02-10
20
2018-02-10
29
COLINE (42)
2018-02-10
10
2018-02-10
14
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-02-10
2018-02-10
1
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (92)
2018-02-10
7
2018-02-10
24
Gniadek Oliwia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2018-02-10
11
2018-02-10
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2018-02-10
15
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
2018-02-10
2
2018-02-10
3
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MISTRAL (23)
2018-02-10
2
100
2018-02-10
21
2018-02-10
1
200
2018-02-10
5
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-02-10
1
150
2018-02-10
28
KRESKA (26)
2018-02-10
2
2018-02-10
19
Jarczyńska Ewa
bpk
2018-02-10
1
2018-02-10
1
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (151)
2018-02-10
Jóźwiak Arkadiusz
St. J Baborówko
2018-02-10
2018-02-10
28
Kabacinski Madison
KJ Michałówka
2018-02-10
13
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-02-10
3
50
2018-02-10
20
Kajtanowska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
TOBI (134)
2018-02-10
13
2018-02-10
21
2018-02-10
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (14)
2018-02-10
2018-02-10
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-02-10
2018-02-10
13
PORTOS (129)
2018-02-10
4
2018-02-10
FINISZ (130)
2018-02-10
2018-02-10
1
Kapała Filip
KJ Michałówka
2018-02-10
2018-02-10
14
G (146)
2018-02-10
2018-02-10
19
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (114)
2018-02-10
24
2018-02-10
Kierznowska Aleksandra
KJ Kietlów
2018-02-10
7
2018-02-10
4
DIOR V. (67)
2018-02-10
6
2018-02-10
2
200
2018-02-10
17
2018-02-10
17
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (132)
2018-02-10
14
2018-02-10
13
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2018-02-10
7
2018-02-10
6
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (21)
2018-02-10
2
2018-02-10
22
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-02-10
2018-02-10
4
2018-02-10
13
2018-02-10
2018-02-10
9
2018-02-10
B-FENIX (51)
2018-02-10
1
2018-02-10
14
HALNY (52)
2018-02-10
6
2018-02-10
23
Kowalewska Hanna
Kociałkowa Górka
2018-02-10
17
2018-02-10
8
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
SIROKO (33)
2018-02-10
27
2018-02-10
18
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
AMON (94)
2018-02-10
31
2018-02-10
10
Kunefał Natalia
KS Centaurus
HISTAMINA (109)
2018-02-10
2018-02-10
18
Kwapiński Adrian
bpk
2018-02-10
25
2018-02-10
Leszczyńska Ada
bpk
TAJFUN (58)
2018-02-10
33
2018-02-10
11
Lutomska Wiktoria
UKS Master Gniezno
PERS (78)
2018-02-10
18
2018-02-10
Łakomy Katarzyna
bpk
KAŚKA (75)
2018-02-10
20
2018-02-10
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (122)
2018-02-10
16
2018-02-10
9
Maciejewska Hanna
KJ Kociałkowa Górka
ISCO RJT (105)
2018-02-10
8
2018-02-10
10
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (18)
2018-02-10
3
2018-02-10
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (136)
2018-02-10
4
2018-02-10
6
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (57)
2018-02-10
16
2018-02-10
9
Michałowska Sylwia
bpk
PILOT (76)
2018-02-10
2018-02-10
26
Mrówczyńska Wiktoria
Kociałkowa Górka
EGON (119)
2018-02-10
1
2018-02-10
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
GROSZEK (93)
2018-02-10
2018-02-10
30
Papajak Katarzyna
KJ Mieczewo
2018-02-10
27
2018-02-10
Paprocka Natalia
KJ Lotus Poznań
2018-02-10
2018-02-10
35
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (116)
2018-02-10
2018-02-10
1
2018-02-10