Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR Strzegom, Hipodrom Morawa
ZO i ZR Strzegom 2019
Strzegom, 12-14.04.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adrar Fazja Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O042017
2. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
3. Antoniak Zuzanna Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (MJ.)
brak
4. Appel Łukasz TKJ Garbówek
S
O001440
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
7. Bojda Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2002 (J.)
O026718
8. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
9. Charewicz Monika LKS Stragona
1999 (MJ.)
O037445
10. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
11. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
12. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
13. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
14. Dębska Maria niezrzeszony
2000 (MJ.)
O023722
15. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
16. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
17. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
18. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
19. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (MJ.)
O034821
20. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
R026907
21. Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O021618
22. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
23. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
24. Frąckowiak Martyna BPK
2003 (J.)
O035367
25. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (J.)
O044129
26. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
27. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
28. Górzeńska Anna Kj Kietlów
2002 (J.)
0038232
29. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
30. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
31. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
32. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
33. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
34. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
35. Hołubniak Helena LKS Stragona
2005 (JM.)
O043339
36. Horbacz Sara KJ Kietlów
2002 (J.)
O038475
37. Iaroshenko Konstiantyn KJ Melloni Horses
S
brak
38. Janiszewska Paulina KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O027574
39. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
40. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
41. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
O035013
42. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
43. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
44. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
45. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
46. Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
2004 (J.)
O031484
47. Kłapińska Monika KS Small Cherry Trzebnica
S
O027287
48. Kłapińska Monika
49. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
50. Kołek Magdalena KS GILLMAIER
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
51. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
S
O031190
52. Konarska Krystyna LKS Stragona Strzegom
2008 (JM.)
brak
53. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
54. Kosakiewicz Nikola Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (J.)
brak
55. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
56. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
57. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
58. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
59. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
60. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
61. Koza Paulina KJ Trachy
S
Nr PZJ: O001974
62. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
63. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
64. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
65. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
66. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
67. Kruszniewicz Małgorzata JKS Jaroszówka
S
O052416
68. Krzywda Maria LKS Stragona
S
69. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
70. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
71. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
72. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
73. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
74. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
75. Lee Nayon Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (J.)
brak
76. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
77. Liebenthal Julia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O053736
78. Liss Tymoteusz KJ VOLTA
2008 (JM.)
O053735
79. Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek
S
O000363
80. Luty Dominika BPK
S
O003979
81. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
82. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
83. Magdalena Kras KS SMALL CHERRY
S
O003162
84. Majewska Milena Niezrzeszony
2007 (JM.)
0053419
85. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
86. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
87. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
88. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
89. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
90. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
91. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
92. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
93. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
94. Morsztyn Monika bpk
S
none
95. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
96. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
97. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
98. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
99. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
100. Ostręga Damian KJ JAN Kosicki
S
O020977
10077904
101. Pakuła Marcin bpk
S
O003978
102. Pawelska Agnieszka Klub Jeździecki Amazonka
S
O034282
103. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O012267
104. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
105. Pelc Nikola brak
2005 (JM.)
brak
106. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
107. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
108. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
109. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
110. Prudzienica Agnieszka Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
S
O023378
111. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O000934
112. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
113. Rogoża Klaudia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O030792
114. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
115. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
116. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
117. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
118. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
119. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
120. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
brak
121. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
122. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
123. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
124. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
125. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
126. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
127. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O037940
128. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
129. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
130. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
131. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
132. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O013674
133. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
134. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
135. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
136. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
137. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
138. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
139. Vitkouski Yaraslau KS Gillmaier
S
5525/19
140. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (MJ.)
O027539
141. Wawrzyniak Pola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2004 (J.)
0039971
10160775
142. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
143. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
144. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (MJ.)
O041113
145. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
146. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
147. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
148. Wolak Oliwia Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2003 (J.)
O048048
149. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
150. Wszędybył Jagoda Klub Sportowy Small Cherry
2000 (MJ.)
0019285
151. Wysocka Aneta KJ Wechta
S
O005724
152. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

210

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
2.

268

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
K022702 056015Z55655012
3.

13

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
4.

131

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 Ogier gniada F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510 104TX18
5.

53

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
K024851 DE441411597010 105QV08
6.

297

AMERIQUE LANDAIS SF FRA 2010 Wałach gniada F: Helios De La Cour / Papillon Rouge
M: Narcotique Landaise / Socrate de Chivre
K018896 10357754W
7.

328

AMERYKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:156 F: Nowogródek
M: Appasionata
K027447 brak
8.

91

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
9.

164

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher /
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
10.

97

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa/171 F: -
M: -
- -
11.

92

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
K016296
12.

266

ARIBA SP POL 2013 Wałach gniada/..... F: ......
M: ...
Brak -........
13.

223

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
K016160 DE421000092408
14.

245

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
15.

99

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Black Jack /
M: Avilell S / Grand De La Cour
K026428 616009520041814
16.

291

BACIAR WM Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/164 F: NN
M: Buena WM
2659/19 DE 498-8717063-12
17.

239

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
K020710 25000111532839E
18.

281

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
K023902 616009540065813
19.

286

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia po wantoz
K023192
20.

329

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
K024829 DE421000612113
21.

118

BARBÓRKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/—- F: Maaik
M: Bagazja
Brak 616007610062414
22.

46

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
K024874 DE427270198814
23.

292

BARDOLINO Deutsches Sportpferd GER 2015 Wałach gniada/171 F: Belissimo M
M: Ronja
brak DE 481 810026415
24.

220

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
25.

247

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Winston
M: Bianka
K012722 11925
26.

358

BELL DE JOUR SP POL 2010 klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
27.

349

BERANG MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: Kwinto
M: Boliwia
Brak 616006680035013
28.

257

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
29.

288

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606 103JF16
30.

256

BIQUEEN HOL GER 2009 Klacz siwa/167 F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
K024276 DE421000119209
31.

262

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
32.

222

BLACK STAR DWB DEN 2006 Mare black/- F: Weltjunge
M: Melissa-Bell
K019741 208333DW0605692
33.

36

BLACK&WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
K024330
34.

330

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
K017329 DE421000147310 105GO04
35.

190

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
BRAK 11782
36.

160

C ZWERG OLD POL 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton
M: Elli po Espri
brak De 431319745708
37.

175

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
38.

221

CALOTTA DSP GER 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
- DE456570287608 105QT84
39.

183

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024863 DE418182578313
40.

87

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
41.

148

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
K024623 DE421000077214
42.

206

CAMELOT II DSP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Calidrio / Calido
M: Blanka / Carlos DZ
K026822 DE456560007614
43.

104

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K022935 DE481810068010
44.

322

CAMPARI-L DSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lahnstein / Levistano
M: Cecylia / Eskudo
K025340 DE455878401914
45.

89

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
46.

320

CANDY LADY OLDENBURG POL 2012 Klacz siwa/165 F: Cantoblanco
M: Luisa
brak
47.

93

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
48.

301

CANTANIS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
K022029 616007610053912
49.

35

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: CARRICO/CATOKI
M: GRAFFITI/GRAF GRANNUS
K022409 DE431316587112
50.

112

CARTIER SP POL 2005 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
K010016 POL009630121405 102UZ84
51.

401

CARTIER SP POL 2005 Klacz siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
K010016 POL009630121405 102UZ84
52.

251

CARTOSI MELLONI HOL GER 2010 Ogier gniada F: Catoki / Cambridge
M: Tilba-Tilba / Cassini I
K018187 DE421000072210 104UJ41
53.

181

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: Casall
M: Levante III / Alexis Z
K016169 DE421000582009
54.

174

CASALITA HOL POL 2013 Klacz gniada/172 F: CASALITO
M: SUPER INGE
K024751 DE421000036813
55.

100

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
56.

216

CASANOVA HOLSZTYN NED 2011 Wałach gniada/174 F: Carrino
M: S-Dream Girl
K026113 Brak
57.

255

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
K025961 DE421000147614
58.

307

CASPER XXI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortuma
K020005 528003000709360 104GJ33
59.

90

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
60.

147

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
K022545 DE421000176213
61.

170

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
K008366 DE421000016004
62.

59

CASUS BELLI NIEM. SPORT. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
K019423 DE455878144611
63.

123

CATINA HOL POL 2010 Klacz gniada/168 F: clarimo
M: moreen
brak 421000051810
64.

173

CATOKINA HOL GER 2013 Klacz gniada/167 F: CATOKI
M: WARINA III
BRAK DE421000190413
65.

120

CEDRICK 11 MECKL GER 2007 Wałach gniada/170 F: CHACCO-BLUE
M: PAULINE
BRAK DE427270016907 105ZM74
66.

280

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial/Cantus
M: Annabel III/Singulord Jot
K026648 DE421000231612
67.

142

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
K011509 POL009610167707 104PA74
68.

254

CERENSKY HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada/180 F: Cornet Obolen / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
K024737 DE421000278310
69.

45

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa /
brak
70.

116

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE481810070609
71.

229

CHAMBERTINA OLDENBURDZKA POL 2011 Klacz gniada/162 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
72.

172

CHANBETTE OLD POL 2012 Klacz gniada/174 F: CHACCO BLUE
M: SANBETTE
K026758 DE418185069312
73.

270

CHARDONNAY HOLSZTYŃSKA GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado
M: Kir Royal
Brak
74.

270

CHARDONNAY SZUMAWA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
DE418180171910 105TO40
75.

299

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
reg -
76.

265

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
K022422 DE421000527809
77.

109

CHARIVARI FEBRO Z SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: -
M: -
K021802 056015Z55875311
78.

178

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
79.

279

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
80.

264

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Cordial
M: Chocolett
K014197 POL009530008909
81.

185

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada/178 F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
K010812 DE418180122205
82.

101

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero/Athlet Z
M: K-Kopras-Coco/Lacantus
K024441 616009680051511
83.

342

CICERO Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K023250 DE498560045210
84.

203

CILIAN II HOLST GER 2005 Wałach siwa/168 F: Clearway
M: Eldorado
. .
85.

141

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
86.

144

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One / Numero Uno
M: Clear Caretina / Caretina
K026799 A0002257S
87.

202

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: CRISTO
M: TABBI
K014826 DE421000191408
88.

182

CLINTORD'S SON M Oldenburg Springpferd POL 2010 Wałach gniada/173 F: Clintord I
M: Politesse d'Ete
K018675 K018675
89.

209

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
K023407 DE421000027212
90.

133

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Coriander
K014953
91.

119

COCO MAMBO BRANDENBURG GER 2009 Wałach siwa/168 F: COLORIT
M: LADY GRANNOX
BRAK DE456-3701416-09 105SQ84
92.

162

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
93.

26

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
94.

276

COLANDER AK HOL GER 2014 Ogier siwa F: Colman / Carthago
M: Ostia IV / Contender
K024845 DE421000016914
95.

252

COLINERO OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/180 F: Cola
M: Elvita
K021311 K021311
96.

34

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I
M: Cameron Diaz
K021921
97.

296

COMODEUS P SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Corleanda P / Larron
K022695 616009610012512
98.

238

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
None K016118 DE456570094109
99.

57

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
100.

146

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Consula / Ulco
K024628 616009610189014
101.

168

CONVERTUS HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/181 F: Colman
M: , - - - - - -
0000000000 0000000000000000
102.

331

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
K023639 DE421000581912
103.

194

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
104.

207

CORLEO DSP POL 2015 Ogier gniada/167 F: Caleo hol.
M: Kolonia DSP/ Limasol DSP
K027451 456560395115
105.

327

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
K012576 DE421000505007
106.

250

COUGAR 5 HOL GER 2008 Ogier siwa F: Carthago / Capitol I
M: T-Calazia / Calato
K016442 DE421000540708
107.

140

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada/1 F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
K020602 DE421000212412
108.

44

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
K024876 616009610185913
109.

275

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
110.

334

CRUSOR WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Cruzeiro l
M: Kasandra L
Brak
111.

204

CYRENAJKA DSP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Limasol /
M: Cyrena / Darsac
K027452 456560395115
112.

125

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
brak
113.

339

DAKOTA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: U Can't Lose
M: Delta I
brak 616009640077215
114.

271

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
115.

244

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
K010693 616006540070305
116.

278

DE CAMERON SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Check in 2 / Cordalme
M: Dolores / Welt Gang
K027083 616009661125412
117.

306

DEE-JAY Z ZANG BEL 2013 Ogier ciemnogniada F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Sunny / Zadok
K025757 056015Z55831513
118.

318

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
K022576 POL080000005625
119.

51

DIARADO'S DREAM OS POL 2013 Ogier gniada/170 F: DIARADO'S BOY
M: STAKKARA
K023500 DE418185040313
120.

122

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
K024615 DE418180174011
121.

98

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
122.

155

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
123.

283

DINDEPENDENT Z Z POL 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL
M: nn
nn nn
124.

115

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
125.

108

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
K012954 528003000812164 103VU24
126.

314

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
K012079 528003000804968 103XJ65
127.

127

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados
M: Donwelta S
reg -
128.

42

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada/168 F: ELVIS
M: DYGRESJA
K006097
129.

191

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
130.

63

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/157 cm F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
131.

346

DZIERLATKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Azarro / Acord II
M: Działosza / Antrieb
K011255 616009670079302
132.

253

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000600613
133.

326

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
K020492
134.

171

ELANNA PS OLD POL 2012 Klacz gniada/172 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: CEANNA
K026759 DE418185036112
135.

321

ELENA WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon /
M: Erona / Orkisz
K027479 616007610068014
136.

282

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Ogano Sitte/Darco
M: Emmy
K021609 616009550139711
137.

103

EMILIA OF CHIN HOLSTEINER GER 2012 Klacz tarantowata F: Chin Champ
M: Naomi XXII
brak
138.

135

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
139.

212

ENJOY BLUE DAIMOND KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
K015172 528003200907390 104GY62
140.

187

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
brak 1142/2005
141.

311

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Arezzo /
M: Erynia / Palegro
K025943 616009510135014
142.

319

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
Brak
143.

242

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
144.

132

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
K025624
145.

145

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
K022544 DE421000120912
146.

240

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
147.

233

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata/x F: For Edition I
M: Rubina
K025237 DE431314311607 104PW08
148.

167

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
K023304 528003201011893
149.

351

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
150.

324

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
Brak
151.

139

FIBONACCI S WURT GER 2011 Ogier gniada/1 F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Cita II / Candillo
K019096 DE473730145511
152.

24

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
153.

33

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de
M: Ziezo / Seinman
K021976
154.

128

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
155.

300

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
156.

332

FLORES HOL GER 2013 Klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
157.

353

FLOYD KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: CASALL
M: TEXAS M
104WB82 C
158.

272

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934 105VX16
159.

56

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/155 F: Lumpi /
M: Funkcja / Galeon
K021803 009540015795
160.

259

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K024913 A0010092S
161.

134

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
162.

152

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
K018623 POL007610201306
163.

159

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
K026610
164.

102

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
brak
165.

199

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
166.

166

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
K021947 528003201107074
167.

356

GOUVERNER KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: nn/nn
M: nn/nn
brak
168.

246

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
K021734 POL009670148208
169.

32

GRANADA WLKP. POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup
M: Gafme
K016467 616007600284110
170.

260

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
K025158 616009640026811
171.

354

GREATEST KWPN POL 2011 Wałach gniada F: BISCAYO
M: NN/ GUIDAM DE REVEL
K023321
172.

85

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
K026568 528003201100554
173.

82

GULIWER SP POL 2012 Wałach gniada F: Nimmedor I
M: Genewa
K020915
174.

289

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
175.

241

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
176.

338

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
177.

136

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009 105LX84
178.

305

INDIVAR KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Catelane / Cardento
K026386 528003201207815
179.

304

INSPIRATION KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/178 F: Biskayo
M: Klacz
Jgff Jgf
180.

215

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
K026327 528003201306623
181.

48

INTURIDO SP POL 2013 Ogier gniada/168 F: ZAMBESI
M: BAILEY
K024010 B
182.

23

IRMA KWPN NED 2013 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Nerma
K026769 528003201301387
183.

249

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528003201304644
184.

217

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
K024295 528003201308586
185.

95

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
186.

94

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
K024162 BEL002W00291773
187.

198

JAVA KWPN POL 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL/Baloubet du Rouet
M: Whisperer/ Indoctro
KO27337
188.

234

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: MORAWIA
M: JEDWABNA
K011179 POL009670151207 11476
189.

315

JOHNNIE WALKER L KWPN POL 2014 Wałach kara/164 F: Kannan
M: Verdi
Brak
190.

43

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: FIVA STAR CAMP
M: JOUNG GIRL
BRAK
191.

47

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
K024881 528210004166095
192.

341

JUBA VAN DE SUYDERSEE KWPN NED 2014 Klacz siwa/173 F: Calvaro Z / Cor De La Bryere
M: Ulrieke / Concorde
K026733 528003201406161
193.

350

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Julita
K024197
194.

200

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
K026313 528003201408294
195.

130

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
196.

336

KDW NOW OR NEVER BWP BEL 2012 Gelding bay/- F: Numero Uno
M: M-Kannan
- -
197.

83

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: Nolimit /
M: Konopielka Ewita / Grand
K023359 DE455878280212
198.

285

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper vd Heffink
M: Urga/heartbreaker
PZJ LKPZJ/5447/19 K020516
199.

105

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
200.

355

Kora SP 2000 gniada F: Adlante/
M: Kassandra/Librator
K02785
201.

343

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Love Affair
M: Kofeina
K018644 616009580652610
202.

193

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
K025987 528008110078211
203.

400

KOSTARYKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada F: Galileusz
M: Kortina
brak
204.

309

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
K022842 DE455879010213
205.

294

LANOSO WEST GER 2010 Wałach gniada F: Lancer III / Landgraf I
M: Falkenhof's Lucia / Landstreicher
K018338 DE441411203710 105ED59
206.

263

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
207.

340

LENNY GYPSY COB POL 2014 Wałach srokata/151 F: Redbull
M: Lene
brak 05744
208.

228

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
K017646 DE418184070109
209.

310

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada F: Kannan /
M: Liberia /
K025944
210.

138

LONDON 32 OS POL 2002 Ogier gniada/1 F: Landstreicher
M: De Luxe
DE418180047502
211.

267

LORD PHOENIX K OS POL .. Wałach gniada/........ F: ______ _
M: ,,,,,,,
K018527 ,,,,,,,
212.

316

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
K024248 DE431316725704
213.

227

MAKSIMUS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: VANDAMME
M: MELISA
K023494 616007610100210
214.

186

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
215.

269

MANILA S HANOWERSKA GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic
M: Ronda
K026438
216.

243

MARKIZA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/167 F: Cyborg
M: Marka
K012145 11794
217.

151

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
K022357 POL007670027508
218.

210

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
219.

117

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
K022981 056002W00301632
220.

189

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
K020132 616009670098711
221.

258

MISTER DR. HEIGL WESTF GER 2012 Wałach gniada F: Mylord Carthago / Carthago
M: Larissa / Lamerto H
K023592 DE441411329712
222.

22

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Wałach siwa/168 F: Calvados Z
M: Nacanuda
KO26203 DE481810050109
223.

137

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
K020604 DE421000079312
224.

208

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre BWP/ Feinschnitt I V han.
K026302 056002W00306169
225.

180

NAHALA GP Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610
226.

153

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
K022662 DE421000095105
227.

218

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
K024873 DE421000194312
228.

126

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
229.

195

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
230.

232

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Maram / Aram
M: Newis / Elvis
K014653 616009690135409
231.

323

NOBILIS REN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z / Carthago
M: Paola / Pavarotti
K024517 DE443434621004
232.

129

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
233.

157

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
234.

274

OKAWANGO SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Caleto
M: Odra / Oder
K024882 616007680041212
235.

114

OLIMPIC STAR DSPF GER 2011 Ogier siwa/172 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Landra / Levisto
K020040 DE456370140711
236.

219

ONE MORE TIME - POL 2012 Gelding bay/- F: Oder
M: Rytmika
- -
237.

214

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Bright Eyes VD Smis Z / Balougran
K025758 056002W00308872
238.

106

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 A0014846S
239.

86

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
K011669 POL009690091204 103YU52
240.

335

PATOS MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: MINARET
M: PRIMAVERA
K024744 616006670098712
241.

176

PEGAZ KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach siwa/kuc:140 F: Harbin
M: Pacynka
K012927 616013670061504
242.

37

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
243.

149

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
K024621 616009670090214
244.

277

PIRELLA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz siwa/177 cm F: Bajou Du Rouet
M: Polinegri
K015352
245.

325

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/180 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
246.

236

POLKA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Walor
M: Polana
K014420 POL 009 67 00578 05
247.

287

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
248.

295

QUALITO Z Z NED 2011 Wałach gniada F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
249.

303

QUALITY STAR HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Silber Light / Concept
K023232 DE421000551513 105XP62
250.

25

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
K024303 DE421000063511
251.

144

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
252.

352

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada/168 F: QUINTENDER
M: CARMANIOLA
K023777 DE431319616913
253.

201

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
254.

357

QUINTON HAN. GER 2008 Wałach F: Quicksilber
M: Azuma
brak
255.

403

QUINTON 14 HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Quicksilber / Quattro B
M: Azuma / Amerigo Vespucci
K021121 DE431319664408
256.

50

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
K016241 DE433331028708
257.

88

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
258.

302

QUITO HOL POL 2011 Wałach gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Alina / Argentinus
K021168 DE431318109111 106AJ19
259.

219

R-ONE MORE TIME - POL 2012 Gelding bay/- F: Oder
M: Rytmika
- -
260.

402

Ramira K F:
M:
261.

348

REMIKS MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kara F: Dounba
M: Rafa
K011949 POL006580611708 104NM41
262.

317

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis / Ren
M: Reduta / Relaks
K024268 POL009611027500
263.

113

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Roxy
brak DE 481 810153214
264.

290

RLG RIVANA BAW GER 2013 Klacz kasztanowata F: Chambretto GT / Concetto
M: Rivalina / Carenzo
K022844 DE481810293513
265.

230

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
266.

268

ROMEO DES VAUX SF FRA 2013 Ogier kasztanowata F: Qredo De Paulstra / Galoubet A
M: Gloria Des Vaux / Quidam De Revel
K010593 SF05007649C
267.

345

ROSVEEL SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Rosita
K024375
268.

345

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Bolshoi
M: Rosita
K024375
269.

337

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
K015047 DE441411901506
270.

124

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
K022299 616007670012709
271.

344

SAMSON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Le Duc
M: Saluta I
K021263
272.

308

SANTI WLKP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Ludger /
M: Sandis /
K019067 616007682000108
273.

111

SANTIAGO OLD POL 2004 Ogier gniada F: kannan
M: -
K008930
274.

96

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104 104QV91
275.

154

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
K023236 DE498270009208
276.

76

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
277.

261

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
K024912 A0010094S
278.

188

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
K022249 616009670065104
279.

197

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
280.

121

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
K022099 DE418185043412
281.

284

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
282.

158

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III
M: Sofia po Quamiro
brak 616009610059410
283.

58

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/155 F: St Spanish Springer / St. Scot
M: Jolka / nn
K020818 616013610222909
284.

184

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
285.

224

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
286.

298

SYLWESTER SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
K016140 POL009540092307
287.

347

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
K024352
288.

177

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
K011879 POL007611032404
289.

161

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
K022478 616009670124711
290.

313

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
K022584 616009510253413
291.

169

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
K024686 616009670020214
292.

107

UBI MAJOR XXX Z SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: -
M: -
K024711 K024711
293.

196

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
K018975 616009610227310 616009610227310
294.

333

URSSINI HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko / Untouchable
M: Catolica / Cassini I
brak DE421000000015
295.

312

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
296.

213

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
297.

211

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
K008153 0201977 102YW87
298.

179

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
K020881 DE431310523411
299.

155

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet du Rouet
M: Vendetta/Caretino
K019454
300.

165

VICTORY S.P POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros
M: Valencja
LKPZJ/3260/18 616009640007512
301.

143

VIVIANO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Vivant / Fuego De Prel
M: B-Jaquline / Cassiano
K022543 DE421000129313
302.

226

WARKA A SP POL 2008 Mare white/- F: Helanis /
M: Warna /
K018634 POL009600310808
303.

237

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
304.

205

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: CLAVIUS
M: WITARA
K024844 616009640012613
305.

273

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
K024125 DE421000564912
306.

110

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada F: Landino / Landgraf
M: Whoopy / Weinberg
K016796 POL009540055508 104HI59
307.

156

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
K011825 616009540082407 104NJ26
308.

192

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
309.

150

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
K013665 POL009690079606
310.

225

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
K015798 616007530335409
311.

248

ZAMIRO 29 HOL POL 2012 Wałach gniada/175 F: Zirocco Blue
M: I-Carla
K026739 DE421000232912
312.

235

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento
M: Vievien
K025099 DE441411135307
313.

163

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie /
M: Zampana / Chico's Boy
brak DE418181050415
314.

231

ZETA Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: Lena / Landgold
K026529 056015Z55862211
315.

293

ZIG ZAC HOL GER 2012 Wałach gniada/163 F: Uriko / Untouchable
M: Zauberei I / Casall
K024899 DE421000403412
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2019-04-13
1
2019-04-13
34
2019-04-14
2019-04-14
5
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
SPEED (58)
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-13
1
150
2019-04-14
28
Antoniak Zuzanna
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-04-12
1
2019-04-12
2
100
2019-04-13
2
100
2019-04-13
1
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-04-12
33
2019-04-12
30
2019-04-13
1
2019-04-13
16
2019-04-14
18
Bojda Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SYLWESTER (298)
2019-04-12
16
2019-04-12
18
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
18
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CHABLIS (45)
2019-04-12
18
2019-04-12
20
2019-04-13
1
2019-04-13
43
2019-04-14
19
JOYRIDE (47)
2019-04-12
25
Charewicz Monika
LKS Stragona
POLKA (236)
2019-04-12
1
2019-04-12
4
2019-04-13
1
2019-04-13
32
2019-04-14
30
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (192)
2019-04-12
1
2019-04-12
9
2019-04-14
18
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (179)
2019-04-12
18
CILIAN II (203)
2019-04-12
18
2019-04-13
47
2019-04-14
24
Dębska Maria
niezrzeszony
AMERYKA (328)
2019-04-12
16
2019-04-12
1
2019-04-12
25
2019-04-13
1
2019-04-13
29
2019-04-14
16
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
4
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (351)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
12
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (91)
2019-04-12
1
2019-04-12
48
2019-04-13
1
2019-04-13
9
2019-04-14
2
100
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
2019-04-12
18
2019-04-12
42
2019-04-13
43
2019-04-13
5
2019-04-14
13
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2019-04-12
30
2019-04-13
54
2019-04-14
33
Frąckowiak Martyna
BPK
2019-04-13
16
2019-04-13
1
2019-04-14
38
2019-04-14
1
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (337)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2019-04-13
22
Górzeńska Anna
Kj Kietlów
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-14
2019-04-14
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2019-04-12
1
2019-04-13
1
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2019-04-13
1
2019-04-13
32
2019-04-14
27
2019-04-14
18
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
GULIWER (82)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
36
ESCADA R (319)
2019-04-12
33
2019-04-12
22
2019-04-13
1
2019-04-13
44
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (93)
2019-04-12
2019-04-13
62
2019-04-14
47
Hołubniak Helena
LKS Stragona
MARKIZA (243)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
28
2019-04-13
2019-04-14
5
2019-04-14
4
Horbacz Sara
KJ Kietlów
CALOTTA (221)
2019-04-13
40
2019-04-14
34
Janiszewska Paulina
KS Small Cherry Trzebnica
SANTI (308)
2019-04-13
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
OKAWANGO (274)
2019-04-12
27
2019-04-12
11
2019-04-13
44
2019-04-13
53
2019-04-14
16
Kantarowicz Marcin
KJ Podkówka Team
ELENA (321)
2019-04-12
2019-04-12
36
2019-04-13
2019-04-13
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
NEMIROFF (195)
2019-04-12
59
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
2019-04-12
33
2019-04-12
57
2019-04-13
25
REMIKS (348)
2019-04-12
18
2019-04-12
51
2019-04-13
10
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (317)
2019-04-13
9
2019-04-13
Kłapińska Laura
KS Small Cherry Trzebnica
WIKI (110)
2019-04-12
17
2019-04-13
15
2019-04-14
3
50
Kłapińska Monika
KS Small Cherry Trzebnica
CARTIER (112)
2019-04-13
36
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Kłapińska Monika
CARTIER (401)
2019-04-12
2019-04-12
1
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
NEMEZIS (126)
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-12
27
2019-04-13
44
2019-04-12
36
2019-04-12
40
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-12
47
2019-04-12
18
2019-04-13
44
2019-04-13
32
CHARISA (299)
2019-04-12
20
2019-04-12
21
2019-04-13
10
2019-04-13
6
DINA (155)
2019-04-13
11
2019-04-14
35
Kołek Magdalena
KS GILLMAIER
2019-04-12
58
2019-04-14
48
2019-04-12
45
2019-04-13
50
2019-04-13
56
Komperda Renata
Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
FRAKTAL (56)
2019-04-13
1
2019-04-13
33
2019-04-14
1
2019-04-14
29
Konarska Krystyna
LKS Stragona Strzegom
SAMSON (344)
2019-04-12
16
2019-04-12
16
2019-04-13
6
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
6
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
COBERLINA (133)
2019-04-12
54
2019-04-13
52
PEGAZ (176)
2019-04-13
29
2019-04-13
29
Kosakiewicz Nikola
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
ENRICO (187)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (235)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
9
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
BARBÓRKA (118)
2019-04-12
32
2019-04-13
55
2019-04-12
33
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-04-12
52
2019-04-13
37
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2019-04-12
1
2019-04-12
21
2019-04-13
8
2019-04-14
8
2019-04-13
1
Koza Paulina
KJ Trachy
2019-04-12
1
2019-04-12
3
50
2019-04-13
1
2019-04-13
31
2019-04-14
1
150
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2019-04-12
56
2019-04-13
45
2019-04-14
43
2019-04-12
1
2019-04-13
1
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2019-04-12
30
2019-04-12
37
2019-04-13
23
2019-04-14
44
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-04-12
1
2019-04-13
1
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-04-12
36
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2019-04-14
10
Kruszniewicz Małgorzata
JKS Jaroszówka
TWIST (169)
2019-04-12
1
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
9
2019-04-14