Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO Gałkowo Masters 2019
Gałkowo, 28-30.06.2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:32:28
2019-06-26 08:59:43
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 06:49:09
2019-06-25 23:23:08
Michał Będzia OLIVIER
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:03:15
2019-06-25 22:47:39
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:08:21
2019-06-25 21:48:14
Tomasz Klein COLETTA
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:03:01
2019-06-25 21:46:48
Tomasz Klein STARCORNET
  • 2x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:05:30
2019-06-25 21:42:45
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:02:54
2019-06-25 21:41:43
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:02:51
2019-06-25 21:40:42
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:28:52
2019-06-25 16:09:03
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:27:00
2019-06-25 16:08:07
Radosław Zalewski EYE CATCHER
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:19:46
2019-06-25 16:07:46
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:18:37
2019-06-25 11:50:29
Marek Czerski TAMIRA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:15:25
2019-06-25 10:07:40
Julia Trześniewska SARACEN
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:50:53
2019-06-25 08:47:40
Aleksander Kraśko CELESTIA
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:49:48
2019-06-25 08:43:32
Kuba Kraśko GINES
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:47:26
2019-06-25 07:23:10
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:43:22
2019-06-24 23:28:53
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:40:05
2019-06-24 21:13:37
Tomasz Miśkiewicz CÉLINE
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:37:36
2019-06-24 18:40:35
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:34:51
2019-06-24 18:33:46
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:33:36
2019-06-24 18:33:21
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:31:11
2019-06-24 18:32:58
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:27:32
2019-06-24 18:32:24
Maria Kolankowska LIBERO A
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:04
2019-06-24 18:31:40
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:25:45
2019-06-24 18:31:12
Grzegorz Kubiak LUNA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:10
2019-06-24 18:30:46
Grzegorz Kubiak CARLO R
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:13
2019-06-24 18:29:33
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:16
2019-06-24 18:23:26
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:27:09
2019-06-24 18:02:44
Valery Lyskovka GALOPADA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:22:49
2019-06-24 17:58:45
Beata Ejankowska CORTINELLA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:23:11
2019-06-24 17:00:48
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:20:04
2019-06-24 16:28:30
Karolina Wernerowicz JUNIOR
  • 1x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:33:42
2019-06-24 12:33:03
Natalia Żadziłko NIOBE
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:15:21
2019-06-24 11:51:40
Juliana Suska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 11:59:09
2019-06-24 11:49:16
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:13:12
2019-06-24 11:48:10
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:11:11
2019-06-24 11:23:50
Izabela Czerwińska AKCENT
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:08:06
2019-06-24 10:23:30
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:04:12
2019-06-24 08:30:26
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz PRETTY GIRL
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:02:43
2019-06-23 21:29:52
Weronika Sobczak J'02 BOLIVAR
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:01:14
2019-06-23 20:49:55
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:00:02
2019-06-23 20:49:22
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:58:15
2019-06-23 09:42:32
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:56:43
2019-06-23 09:37:20
Roman Karpenko HINDIRA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:55:40
2019-06-23 00:36:09
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 07:09:24
2019-06-22 22:05:47
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:52:26
2019-06-21 18:18:39
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:21:17
2019-06-21 18:18:17
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:21:12
2019-06-21 18:15:46
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:49:16
2019-06-21 18:15:02
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:47:11
2019-06-21 18:14:20
Maryia Mikhailava BELINA JD
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:20:53
2019-06-21 18:13:08
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 12/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (130 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:45:58
2019-06-21 18:11:31
Siarhei Kazlou VESTARI
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:20:33
2019-06-21 08:20:59
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:20:28
2019-06-21 08:19:29
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 20:16:35
2019-06-20 15:50:08
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 20:16:20
2019-06-20 15:49:01
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:43:17
2019-06-19 23:30:59
Tomasz Miśkiewicz CASTI
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:34:19
2019-06-19 23:30:18
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:40:37
2019-06-19 23:28:31
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:38:08
2019-06-19 23:27:50
Tomasz Miśkiewicz LORDANZ
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:32
2019-06-19 23:26:52
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:35
2019-06-19 23:25:43
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 21:14:12
2019-06-19 08:54:42
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:34:39
2019-06-19 08:53:20
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:30:39
2019-06-19 08:51:52
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 07:34:26
2019-06-18 15:49:17
Sławomir Andruchów SANCZO
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:40:40
2019-06-18 12:52:15
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:41:20
2019-06-18 12:51:44
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:19:50
2019-06-18 12:51:11
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:19:47
2019-06-18 12:50:34
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:19:44
2019-06-18 12:49:49
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:38:09
2019-06-18 09:20:07
Monika Pasik DAIM CHOCOLATE
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:35:51
2019-06-18 09:17:09
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:34:22
2019-06-18 09:14:22
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:32:51
2019-06-18 09:12:58
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:30:23
2019-06-18 09:11:46
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:07
2019-06-18 09:10:49
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:12
2019-06-18 09:09:53
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:15
2019-06-18 09:08:54
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:24
2019-06-18 09:07:20
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:26:51
2019-06-17 11:23:51
Łukasz Appel OAK GROVE’S CCO
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:42:07
2019-06-17 11:13:10
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:42:02
2019-06-17 11:12:10
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:41:59
2019-06-17 11:11:38
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:41:55
2019-06-17 11:11:09
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:22:48
2019-06-17 11:10:32
Łukasz Appel HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:21:57
2019-06-17 11:09:45
Łukasz Appel CASANOVA
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:10:48
2019-06-15 16:00:34
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 20:24:29
2019-06-15 11:28:06
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 20:24:34
2019-06-15 11:27:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:03:35
2019-06-13 17:53:57
Sonia Pogodzińska PONCESJA
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:59:38
2019-06-13 17:26:28
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:56:51
2019-06-13 06:17:54
Beniamin Tomaszewski HIT
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:54:57
2019-06-13 06:07:47
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:53:02
2019-06-12 20:26:18
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:51:03
2019-06-12 20:25:17
Beniamin Tomaszewski CHACRAN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:31:20
2019-06-12 20:24:27
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:23:03
2019-06-12 20:23:44
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:48:32
2019-06-12 20:22:50
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:31:11
2019-06-12 20:21:23
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:46:06
2019-06-12 13:10:26
Marcel Telej ZORINA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:44:14
2019-06-12 13:09:01
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:43:02
2019-06-12 13:06:33
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:40:34
2019-06-12 12:38:45
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:38:45
2019-06-12 11:07:04
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:30:43
2019-06-12 11:05:51
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:36:07
2019-06-12 08:06:27
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:33:55
2019-06-12 08:05:32
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:31:56
2019-06-12 08:03:50
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:29:54
2019-06-11 23:03:52
Tomasz Gałka COLOSSEO
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:26:20
2019-06-11 15:40:31
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 06:29:59
2019-06-11 15:39:31
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:03:29
2019-06-11 08:10:31
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:56:24
2019-06-10 22:42:13
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:52:59
2019-06-10 17:49:22
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:48:14
2019-06-10 14:31:19
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 15:06:30
2019-06-10 13:28:36
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:43:53
2019-06-10 12:18:28
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:40:58
2019-06-10 12:02:50
Zofia Filipak QUERIDA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:37:28
2019-06-09 12:17:40
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:35:20
2019-06-09 07:34:38
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 12/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (130 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:31:13
2019-06-09 07:32:55
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:29:54
2019-06-09 07:31:07
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:42:54
2019-06-08 13:12:43
Łucja Majka ETNA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:01:15
2019-06-07 12:37:13
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:59:14
2019-06-07 10:39:06
Sławomir Andruchów KADORA-W
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:26
2019-06-07 09:45:57
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:33
2019-06-07 09:45:20
Sławomir Andruchów CONRALDIK IV
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:39
2019-06-07 09:44:17
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:52
2019-06-07 09:43:11
Sławomir Andruchów CON CASSONE
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:56:05
2019-06-06 20:03:14
Andrei Akulich HUACA L
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:53:57
2019-06-06 20:01:18
Andrei Akulich EISSPORT
  • 2x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:49
2019-06-06 18:31:32
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:45
2019-06-06 18:11:36
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:49:41
2019-06-06 16:40:21
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:48:09
2019-06-06 16:39:05
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:45:25
2019-06-06 15:58:57
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:42:39
2019-06-06 14:04:31
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:40:30
2019-06-06 13:05:28
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:20
2019-06-06 13:04:59
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:32:11
2019-06-06 11:24:48
Oskar Lodowski KOSTNER
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:01
2019-06-06 11:09:03
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:28:19
2019-06-06 11:06:17
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:34:50
2019-06-06 11:04:28
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:23
2019-06-05 21:13:33
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/GP/145 cm/Grand Prix konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2, 3.3,4.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:19
2019-06-05 21:12:20
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 12/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (130 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:24:49
2019-06-05 21:10:51
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:12
2019-06-05 21:08:59
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:05
2019-06-05 13:40:55
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:32:37
2019-06-04 21:10:30
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 13:21:25
2019-06-04 09:40:48
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 13:21:35
2019-06-04 09:39:28
Ewa Mulik QUIN DE REVEL
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 17:08:31
2019-06-03 07:19:18
Karolina Sujecka Mj'01 FUGA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 17:05:52
2019-06-03 07:15:21
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:59:41
2019-05-29 08:07:03
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:18:39
2019-05-28 14:05:50
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:18:37
2019-05-28 14:04:53
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:25:30
2019-05-28 10:28:25
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:40:54
2019-05-28 10:27:46
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:39:48
2019-05-28 10:27:05
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:38:10
2019-05-28 10:23:53
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:35:57
2019-05-28 10:22:03
Marek Wacławik CABO
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/GP/145 cm/Grand Prix konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2, 3.3,4.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:32:58
2019-05-25 22:21:12
Marta Fuks-Tichoniuk NEFRYT
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:30:01
2019-05-25 22:07:16
Ewa Matuszczak CON DAO
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:27:54
2019-05-25 16:19:42
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 2x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:54:34
2019-05-25 16:18:11
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 2x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:01:58
2019-05-25 13:44:26
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:24:39
2019-05-24 22:56:19
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:21:23
2019-05-24 16:57:33
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:19:27
2019-05-24 14:10:59
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:14:42
2019-05-24 13:18:20
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:58
2019-05-24 13:14:37
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:09:17
2019-05-23 21:42:14
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:00:14
2019-05-23 21:41:21
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:07:18
2019-05-23 21:39:37
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:06:23
2019-05-23 21:38:08
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:04:47
2019-05-23 19:23:43
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei bpk
S
brak
10080260
2. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
3. Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O001440
4. Będzia Michał bpk
S
brak
5. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
6. Bembenek Joanna JKS U Robsonów
S
O022618
7. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
8. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
9. Czajkowska Alicja AZS UWM Olsztyn
2001 (MJ.)
O031537
10. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
11. Czerski Marek bpk
S
brak
12. Czerwińska Izabela KJ Żarnowo
2007 (JM.)
O054033
13. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
14. Dzikowska Daria bpk
15. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
16. Dziuba Anna Bpk
2006 (JM.)
O041843
10172785
17. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
18. Filipak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
19. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
20. Fiwek Aleksandra Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
21. Fuks-Tichoniuk Marta bpk
S
O046272
22. Gałka Tomasz St. J Stajnia Podolszyn
S
brak
23. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
25. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
26. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
27. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
28. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
29. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
30. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
10002083
31. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
32. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
33. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
34. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
35. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
36. Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
2001 (MJ.)
O031303
37. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
38. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
39. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
40. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
41. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
42. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
brak
43. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (J.)
bpk
44. Krywult Barbara SKJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
45. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
46. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
47. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
48. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
49. Lizer Marie JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O031048
50. Lodowski Oskar bpk
2004 (J.)
O050349
51. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
52. Łyskowka Walery .
S
O006765
53. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
54. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
55. Matuszczak Ewa KJ Białystok
S
O051299
56. Mikhailava Maryia Klub Jeździecki Profil
S
O044192
10034677
57. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
58. Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
59. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
60. Muller Franciszek bpk
61. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
62. Nastaj Otylia KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O044640
63. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
64. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
65. Piotrkowicz Aleksandra KJ Olimpia
S
bpk
66. Pogodzińska Sonia KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O050146
67. Powroźnik Monika LKJ w Gałkowie
S
O021484
68. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
69. Raczkowska Weronika LKJ w Gałkowie
S
O012783
70. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
71. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
72. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
73. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
74. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
75. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
76. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
77. Sujecka Karolina bpk
2001 (MJ.)
O039408
78. Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
2003 (J.)
O036369
79. Szczepańska Natalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O053550
80. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
81. Szpilewicz Katarzyna LKJ w Gałkowie
S
O020524
82. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
83. Telej Marcel KJ G-Ride Team
2003 (J.)
O044719
84. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
85. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
86. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
87. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
88. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
89. Wernerowicz Aleksandra bpk
90. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
brak
91. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
92. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
93. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
94. Witkowski Krzysztof bpk
95. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
96. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
97. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
O040782
98. Żadziłko Natalia LKJ w Gałkowie
S
O018443
99. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
100. Zielińska Maja St. KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
101. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

221

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
K010081 POL007640066606
2.

186

AKCENT MŁP POL 2002 Wałach gniada/- F: Banita / Arcus
M: Asturia / Barak
K007255 POL006570039502
3.

179

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
K017606 616007600369909
4.

77

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
K010704 DE418180083005
5.

54

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
6.

203

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
7.

65

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach biała/- F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
K010076 POL006540023306
8.

133

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
K019771 616009530021811
9.

115

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
K013698 616007600156206
10.

16

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
11.

134

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Ashley S / Askari
K025630 616009510134514
12.

163

ASKARIA NIEM. SPORTOWA GER 2012 Klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
13.

129

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
14.

233

BACCARA F:
M:
15.

196

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
K012102 POL009510207908
16.

85

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
17.

5

BELINA JD WESTF GER 2015 klacz kara/171 F: Baloutelli / Baloubet Du Rouet
M: Hanka / FAN Holland
K027870 DE441410882515
18.

118

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
19.

164

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Nice Boy hol./ Lancer II
M: Bryza sp/ Palant m
K023105 616009590014513
20.

56

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
21.

115

BORN FREE SP POL 2010 wałach siwa F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
K019947 616009640093110
22.

1

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
K018547 616009510354011
23.

70

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208 104QY29
24.

42

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
25.

228

CAILLOU TF WESTF GER 2006 wałach ciemnogniada F: Cornet Obelensky / Clinton
M: Fille D'eclair / Florestan I
K020300 DE441411315206 105VZ68
26.

94

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
27.

102

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
28.

67

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
K023811 056015Z55824412
29.

201

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
K018382
30.

144

CASANOVA HOL GER 2011 Wałach gniada/174 F: Carrico / Catoki
M: S-Dream Girl / Alasca
K026113 DE421000119911
31.

216

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
32.

135

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
33.

172

CASTI HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Cachas /
M: Wajona / Colman
K027012 DE421000078111
34.

104

CASTIEL OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
K021162 DE418180165408
35.

79

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
36.

113

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
37.

210

CELESTIA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
38.

206

CÉLINE WESTF GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN / Clinton
M: Celine Qeena westf. / Cristallo westf.
K026977 DE441411424014
39.

192

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
K028055 DE418184073310
40.

213

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG POL 2013 Ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
41.

64

CHAMBERLAIN OLD GER 2011 Wałach kasztanowata/- F: Chamberland / Chambertin
M: Gerdi Die Luna / Chico's Boy
K018666 DE418182076811
42.

167

CHAMBERTINA OLDENBURDZKA POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
43.

187

CHARLIE BOY ANGLO EUROPEAN CHE 2010 Wałach siwa/- F: Irco Miro Gii / Irco Mena
M: Quella S / Quick Star
K026991 826002100024725
44.

98

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
K024928 DE421000190212
45.

83

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/- F: Clinton I / Carolus I
M: New Origin / Contender
K016736 DE421000402909
46.

78

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
47.

185

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Crazy Coco / Caprioland
K025436 616009580266113
48.

66

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
49.

220

COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa/- F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe De Coeur
brak DE418181073512
50.

75

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
K024368 DE431317201710
51.

123

COLOSSEO WESTF GER 2004 Wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Luna / Pia
brak -
52.

63

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
K011800 DE418180020305
53.

112

CON CASSONE WESTF GER 2014 Ogier siwa F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Comtess / Counter
K024659 DE441410125014
54.

58

CON DAO OLDENBURSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Contendro I / Contender
M: Drafna / Dobryń
K017612 DE418182013910
55.

112

CON HIBO OLD GER 2013 wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / LAmi
K024658 DE418181100313
56.

110

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
K016793 DE421000248909
57.

217

CONSTANTINE M HAN GER 2012 walach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
58.

150

COOL DE REVEL HOL GER 2015 wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Z-Quidam's L / Quidam De Revel
DE421000028715
59.

158

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
60.

205

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Aravel II /
M: Callie Z /
K020807 POL009610219280
61.

72

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
K017579 DE418181419007
62.

157

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
63.

156

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
K023539 616009600152113
64.

152

DAIM CHOCOLATE SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Kilian 38 /
M: Dosia /
brak -
65.

96

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015255663810
66.

122

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
67.

71

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
68.

217

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K016373 6160060050610
69.

155

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: 616009600371009
K015479 616009600371009
70.

178

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
71.

229

DIAMOND STAR WESTF GER 2009 wałach ciemnogniada F: Diamond Hit / Don Schufro
M: Fabienne / Fernblick
K018435 DE441410425709
72.

195

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
73.

7

DIASSINI HOL POL 2009 Gelding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
74.

82

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox Cup /
M: Dulcynea /
K027266 616007600287411
75.

89

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
76.

95

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Caldera (Deu) / Calico
M: Dracena / Orkisz
K010332 POL009530003799
77.

139

DRAGON Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2003 Wałach gniada/- F: Ignam
M: Darling
K013529 POL007600101503
78.

62

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Lorite / Goodtimes
K026668 528003200907591
79.

136

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Urenda / Voltaire
K023515 528003200912625
80.

76

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
81.

100

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
82.

142

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
83.

159

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: 25000114524131A
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
84.

106

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
85.

120

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
86.

214

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Tolia / Indoctro
K024780 528003200911877
87.

116

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
88.

176

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
89.

119

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z /
M: Fascynacja /
K021275 -
90.

124

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
91.

60

FEREUSA KWPN NED 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
92.

8

FLAMENCO SONG HOL. POL 2013 klacz siwa/- F: Hickstead KWPN/ Hamlet
M: U-Cascada hol./ Cassini I hol.
K025658 DE421000600913
93.

227

FLIPIE KWPN NED 2010 wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Bavanta V/D Renvillehoeve / Nu
K025560 528003201004967
94.

226

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa F: Cambell VDL / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
95.

80

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
96.

138

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
97.

204

GALOPADA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: K020807
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
98.

121

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Kannan / Voltaire
K027608 616009661019414
99.

59

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
100.

209

GINES SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: Harnaś /
M: Godiwa /
bpk -
101.

197

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
102.

93

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
103.

218

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
104.

189

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 Wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 W261184BWP
105.

109

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
106.

199

HERAS VAN'T VERAHOF BWP BEL 2007 wałach kasztanowata F: Carabas v/d Wateringhoeve / To
M: Southern Queen / South Gale
K020084 BELW261350BWP
107.

215

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Untouchable / Hors La Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
K024583 528003201207163
108.

208

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
109.

145

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa/- F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
K021145 5280032201203437
110.

180

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Indira /
brak -
111.

137

HIT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Cantero /
M: Hestia / Hajfong
K028054 616009530038715
112.

194

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
113.

101

HUACA L HOL GER 2012 Klacz gniada/164 F: Quintero / Quantum
M: Welfin / Lavall I
K025227 Welfin / Lavall I
114.

162

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
115.

146

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
K026327 528003201306623
116.

160

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
117.

84

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
118.

147

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
K024295 528003201308586
119.

161

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef BWP/ Heartbreaker
M: Nalve KWPN/ Burgraff hol.
K023263 528003201307642
120.

68

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
121.

125

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
122.

141

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
123.

191

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach izabelowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
124.

105

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
125.

181

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
brak -
126.

108

KADORA W KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Waldora W / Indorado
K027166 528003201503067
127.

193

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
128.

130

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
K009026 POL009540043504
129.

74

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
K021758
130.

6

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
131.

127

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
132.

128

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
133.

4

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
134.

91

KOSTNER SP POL 2010 Wałach kara/175 F: Sword / Gilmmerman
M: Kostaryka PG / Roland
K024040 616009580416710
135.

111

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
K023757 616009610024713
136.

55

LAVERINO OLD GER 2013 Wałach gniada/175 F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
K025962 DE418185042513
137.

3

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
138.

198

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
K012634 DE421000017907
139.

231

LILI F:
M:
140.

169

LORDANZ OLD POL 2010 Wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
141.

154

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
142.

107

LORIDA PP HANOWERSKA POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200 DE431316852214
143.

126

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
144.

200

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
K016430 616009510444710
145.

73

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
146.

90

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
147.

153

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna/Arianin
K023538 POL732010064713
148.

88

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
K022899 616007600275512
149.

148

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
K024873 DE421000194312
150.

69

NEFRYT SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K016372 POL009530034409
151.

173

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
K012594 POL009600290707
152.

92

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
153.

190

NIOBE WLKP POL 2015 Klacz siwa/170 F: Szaman /
M: Nebraska / Machandel
K026985 616007600034915
154.

174

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
155.

150

OAK GROVE’S CCO HOL GER 2015 Ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky /
M: S-Constanze /
brak -
156.

182

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
157.

222

OLIVIER TRAKEN POL 2006 Ogier siwa/180 F: Grey /
M: Olimpia /
brak 11350
158.

103

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
K027558 DE433330653910
159.

225

OSI SP POL 2015 klacz kara F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
160.

183

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
161.

140

PONCESJA MŁP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Espadero /
M: Plecionka /
brak -
162.

207

PRESJA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor
M: Peonia
K011036 POL007600012106
163.

184

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
K023465 616009640072511
164.

212

PRINZ F:
M:
165.

114

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
K025187 DE431310351012
166.

81

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Prestige II / Calido
K025506 DE418182535412
167.

168

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
168.

151

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
K019805 616009540018510
169.

165

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata F: Chello I / Contender
M: Chello I / Contender
K011254 DE473730829405
170.

211

SARACEN SP POL 2005 Wałach siwa/172 F: Winston /
M: Sonia
brak POL009530042105
171.

86

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
K023051 DE431319616713
172.

202

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
K026556 DE441411386513
173.

117

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
174.

170

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
K026989 DE43333905415
175.

219

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Columbia / Cornet Obolensky
K024205 DE431310121210
176.

10

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
K018760 DE433331766110
177.

199

SZULER SP POL 2010 Ogier gniada F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 616009540018610 105DW46
178.

131

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
179.

212

TAMIRA OLD GER 1997 Klacz gniada/173 F: Certus /
M: Tanita /
brak POL009600100697
180.

175

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
181.

223

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador /
M: Tinta /
K025212 616009510252713
182.

188

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
183.

230

TOPAZ F:
M:
184.

232

TRADYCJA F:
M:
185.

177

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021487 616009510342912
186.

97

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada/. F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
187.

61

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata/- F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
K017146 528003000701752
188.

87

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
189.

97

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant D
M: Lunanime De Grandry / Quidam D
K011640 08110466A 104ZC67
190.

99

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
K023573 25000108787592T
191.

143

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
192.

220

USTINA HOL GRT 2010 klacz gniada F: Ustino / Achill Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
brak
193.

149

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
194.

171

VELVET LAZAR OLD POL 2013 klacz gniada F: Verdi KWPN/ Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz old / Numero Uno KWPN
K025188 DE433331727513
195.

9

VESTARI HOL. POL 2015 Ogier siwa/173 F: Vigo d'Arsouilles BWP / Nabab De Reve
M: U-Cascada hol./ Cassini I hol.
K017834 DE421000602515
196.

166

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero /
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
197.

224

ZAGORKA DURANTE KWPN NED 2009 klacz ciemnogniada F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
K022070 528003000805948
198.

132

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris / Stalypso
M: Zorza / Aravel II
K022160 616009610139411
Rider Club
Competition
Prize
Akulich Andrei bpk
400
20
50
SUM:
470.00
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
100
500
400
1000
20
SUM:
2020.00
Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
450
250
50
50
1000
300
SUM:
2100.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
15
35
100
SUM:
150.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
15
SUM:
15.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
20
SUM:
20.00
Dziuba Anna Bpk
20
SUM:
20.00
Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
200
SUM:
200.00
Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
60
SUM:
60.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
15
300
SUM:
315.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
330
60
SUM:
390.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
130
SUM:
130.00
Jończyk Łukasz bpk
1000
4000
1200
1000
SUM:
7200.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
100
100
200
1100
SUM:
1500.00
Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
250
SUM:
250.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
50
1400
SUM:
1450.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
15
20
SUM:
35.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
15
50
35
110
50
SUM:
260.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
100
100
750
200
SUM:
1150.00