Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO Gałkowo Masters 2019
Gałkowo, 28-30.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
221 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 16:32:28
2019-06-26 08:59:43
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 06:49:09
2019-06-25 23:23:08
Michał Będzia OLIVIER
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:03:15
2019-06-25 22:47:39
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:08:21
2019-06-25 21:48:14
Tomasz Klein COLETTA
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:03:01
2019-06-25 21:46:48
Tomasz Klein STARCORNET
  • 2x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:05:30
2019-06-25 21:42:45
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:02:54
2019-06-25 21:41:43
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 23:02:51
2019-06-25 21:40:42
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:28:52
2019-06-25 16:09:03
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:27:00
2019-06-25 16:08:07
Radosław Zalewski EYE CATCHER
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:19:46
2019-06-25 16:07:46
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:18:37
2019-06-25 11:50:29
Marek Czerski TAMIRA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:15:25
2019-06-25 10:07:40
Julia Trześniewska SARACEN
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:50:53
2019-06-25 08:47:40
Aleksander Kraśko CELESTIA
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:49:48
2019-06-25 08:43:32
Kuba Kraśko GINES
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:47:26
2019-06-25 07:23:10
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:43:22
2019-06-24 23:28:53
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:40:05
2019-06-24 21:13:37
Tomasz Miśkiewicz CÉLINE
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:37:36
2019-06-24 18:40:35
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:34:51
2019-06-24 18:33:46
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:33:36
2019-06-24 18:33:21
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:31:11
2019-06-24 18:32:58
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:27:32
2019-06-24 18:32:24
Maria Kolankowska LIBERO A
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:04
2019-06-24 18:31:40
Grzegorz Kubiak SZULER
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:25:45
2019-06-24 18:31:12
Grzegorz Kubiak LUNA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:10
2019-06-24 18:30:46
Grzegorz Kubiak CARLO R
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:13
2019-06-24 18:29:33
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:16
2019-06-24 18:23:26
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:27:09
2019-06-24 18:02:44
Walery Łyskowka GALOPADA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:22:49
2019-06-24 17:58:45
Beata Ejankowska CORTINELLA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:23:11
2019-06-24 17:00:48
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:20:04
2019-06-24 16:28:30
Karolina Wernerowicz JUNIOR
  • 1x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:33:42
2019-06-24 12:33:03
Natalia Żadziłko NIOBE
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
188 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:15:21
2019-06-24 11:51:40
Juliana Suska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 11:59:09
2019-06-24 11:49:16
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:13:12
2019-06-24 11:48:10
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:11:11
2019-06-24 11:23:50
Izabela Czerwińska AKCENT
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:08:06
2019-06-24 10:23:30
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:04:12
2019-06-24 08:30:26
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz PRETTY GIRL
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:02:43
2019-06-23 21:29:52
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:01:14
2019-06-23 20:49:55
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:00:02
2019-06-23 20:49:22
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:58:15
2019-06-23 09:42:32
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:56:43
2019-06-23 09:37:20
Roman Karpenko HINDIRA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:55:40
2019-06-23 00:36:09
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 07:09:24
2019-06-22 22:05:47
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:52:26
2019-06-21 18:18:39
Otylia Nastaj TRAJAN
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:21:17
2019-06-21 18:18:17
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:21:12
2019-06-21 18:15:46
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:49:16
2019-06-21 18:15:02
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:47:11
2019-06-21 18:14:20
Maryia Mikhailava BELINA JD
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:20:53
2019-06-21 18:13:08
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 12/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (130 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:45:58
2019-06-21 18:11:31
Siarhei Kazlou VESTARI
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:20:33
2019-06-21 08:20:59
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 20:20:28
2019-06-21 08:19:29
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 20:16:35
2019-06-20 15:50:08
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 20:16:20
2019-06-20 15:49:01
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:43:17
2019-06-19 23:30:59
Tomasz Miśkiewicz CASTI
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:34:19
2019-06-19 23:30:18
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:40:37
2019-06-19 23:28:31
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:38:08
2019-06-19 23:27:50
Tomasz Miśkiewicz LORDANZ
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:32
2019-06-19 23:26:52
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 19:10:35
2019-06-19 23:25:43
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 21:14:12
2019-06-19 08:54:42
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:34:39
2019-06-19 08:53:20
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 22:30:39
2019-06-19 08:51:52
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 07:34:26
2019-06-18 15:49:17
Sławomir Andruchów SANCZO
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:40:40
2019-06-18 12:52:15
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:41:20
2019-06-18 12:51:44
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:19:50
2019-06-18 12:51:11
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:19:47
2019-06-18 12:50:34
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 13:19:44
2019-06-18 12:49:49
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:38:09
2019-06-18 09:20:07
Monika Pasik DAIM CHOCOLATE
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:35:51
2019-06-18 09:17:09
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:34:22
2019-06-18 09:14:22
Monika Pasik LORDI
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:32:51
2019-06-18 09:12:58
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:30:23
2019-06-18 09:11:46
Monika Pasik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:07
2019-06-18 09:10:49
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:12
2019-06-18 09:09:53
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:15
2019-06-18 09:08:54
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:50:24
2019-06-18 09:07:20
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:26:51
2019-06-17 11:23:51
Łukasz Appel OAK GROVE’S CCO
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 1x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:42:07
2019-06-17 11:13:10
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:42:02
2019-06-17 11:12:10
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:41:59
2019-06-17 11:11:38
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 14:41:55
2019-06-17 11:11:09
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:22:48
2019-06-17 11:10:32
Łukasz Appel HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:21:57
2019-06-17 11:09:45
Łukasz Appel CASANOVA
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:10:48
2019-06-15 16:00:34
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 20:24:29
2019-06-15 11:28:06
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 20:24:34
2019-06-15 11:27:17
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 18:03:35
2019-06-13 17:53:57
Sonia Pogodzińska PONCESJA
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:59:38
2019-06-13 17:26:28
Lucjan Tarnowski DRAGON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:56:51
2019-06-13 06:17:54
Beniamin Tomaszewski HIT
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:54:57
2019-06-13 06:07:47
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:53:02
2019-06-12 20:26:18
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:51:03
2019-06-12 20:25:17
Beniamin Tomaszewski CHACRAN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:31:20
2019-06-12 20:24:27
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:23:03
2019-06-12 20:23:44
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:48:32
2019-06-12 20:22:50
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:31:11
2019-06-12 20:21:23
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:46:06
2019-06-12 13:10:26
Marcel Telej ZORINA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:44:14
2019-06-12 13:09:01
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:43:02
2019-06-12 13:06:33
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:40:34
2019-06-12 12:38:45
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
  • 2x 5R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4-letnich z oceną stylu konia
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:38:45
2019-06-12 11:07:04
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:30:43
2019-06-12 11:05:51
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:36:07
2019-06-12 08:06:27
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:33:55
2019-06-12 08:05:32
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:31:56
2019-06-12 08:03:50
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:29:54
2019-06-11 23:03:52
Tomasz Gałka COLOSSEO
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 17:26:20
2019-06-11 15:40:31
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 06:29:59
2019-06-11 15:39:31
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:03:29
2019-06-11 08:10:31
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:56:24
2019-06-10 22:42:13
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:52:59
2019-06-10 17:49:22
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:48:14
2019-06-10 14:31:19
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 15:06:30
2019-06-10 13:28:36
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:43:53
2019-06-10 12:18:28
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:40:58
2019-06-10 12:02:50
Zofia Filipak QUERIDA
  • 2x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:37:28
2019-06-09 12:17:40
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 2x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:35:20
2019-06-09 07:34:38
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 12/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (130 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:31:13
2019-06-09 07:32:55
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:29:54
2019-06-09 07:31:07
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:42:54
2019-06-08 13:12:43
Łucja Majka ETNA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 21:01:15
2019-06-07 12:37:13
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:59:14
2019-06-07 10:39:06
Sławomir Andruchów KADORA W
  • 1x 1R/4-latki/EMPMK Konkurs dla koni 4 letnich z oceną stylu konia
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:26
2019-06-07 09:45:57
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:33
2019-06-07 09:45:20
Sławomir Andruchów CONRALDIK IV
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:39
2019-06-07 09:44:17
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:52
2019-06-07 09:43:11
Sławomir Andruchów CON CASSONE
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:56:05
2019-06-06 20:03:14
Andrei Akulich HUACA L
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:53:57
2019-06-06 20:01:18
Andrei Akulich EISSPORT
  • 2x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:49
2019-06-06 18:31:32
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:45
2019-06-06 18:11:36
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:49:41
2019-06-06 16:40:21
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:48:09
2019-06-06 16:39:05
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:45:25
2019-06-06 15:58:57
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:42:39
2019-06-06 14:04:31
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 1/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (115 cm)
  • 1x 11/5-latki/EMPMK Konkurs dla koni 5-letnich z oceną stylu konia (120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:40:30
2019-06-06 13:05:28
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:20
2019-06-06 13:04:59
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:32:11
2019-06-06 11:24:48
Oskar Lodowski KOSTNER
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:35:01
2019-06-06 11:09:03
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:28:19
2019-06-06 11:06:17
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:34:50
2019-06-06 11:04:28
Piotr Gębicki NATIONS CUP
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:23
2019-06-05 21:13:33
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/GP/145 cm/Grand Prix konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2, 3.3,4.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:19
2019-06-05 21:12:20
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 2/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich z oceną stylu konia (125 cm)
  • 1x 12/6-latki/EMPMK Konkurs dla koni 6-letnich konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (130 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 20:24:49
2019-06-05 21:10:51
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:12
2019-06-05 21:08:59
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:22:05
2019-06-05 13:40:55
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:32:37
2019-06-04 21:10:30
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3T/A/60 cm/Youngest Riders Master Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 7T/A/60 cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art. 238.2.1 (kuce 60 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 10T/A/60cm/Young Riders Mastrer Class Gałkowo konkurs zwykły art 238.2.1 (kuce wys 60 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 13:21:25
2019-06-04 09:40:48
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 13:21:35
2019-06-04 09:39:28
Ewa Mulik QUIN DE REVEL
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 17:08:31
2019-06-03 07:19:18
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 17:05:52
2019-06-03 07:15:21
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:59:41
2019-05-29 08:07:03
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:18:39
2019-05-28 14:05:50
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:18:37
2019-05-28 14:04:53
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:25:30
2019-05-28 10:28:25
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:40:54
2019-05-28 10:27:46
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:39:48
2019-05-28 10:27:05
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:38:10
2019-05-28 10:23:53
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:35:57
2019-05-28 10:22:03
Marek Wacławik CABO
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/GP/145 cm/Grand Prix konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2, 3.3,4.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:32:58
2019-05-25 22:21:12
Marta Fuks-Tichoniuk NEFRYT
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:30:01
2019-05-25 22:07:16
Ewa Matuszczak CON DAO
  • 2x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 2x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:27:54
2019-05-25 16:19:42
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 2x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:54:34
2019-05-25 16:18:11
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 2x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:01:58
2019-05-25 13:44:26
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/RD/140 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:24:39
2019-05-24 22:56:19
Barbara Krywult COLANDRO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:21:23
2019-05-24 16:57:33
Oliwia Kosmol APERITIF
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:19:27
2019-05-24 14:10:59
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 2T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 6T/L/100 cm/Business Class - gry konne Konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 9T/L/100 cm/Business Class - gry konne konkurs zwykły art. 238.2.1 (100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:14:42
2019-05-24 13:18:20
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (110 cm)
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs zwykły art 238.2.1 (110 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 06:43:58
2019-05-24 13:14:37
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej konkurs zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:09:17
2019-05-23 21:42:14
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:00:14
2019-05-23 21:41:21
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:07:18
2019-05-23 21:39:37
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:06:23
2019-05-23 21:38:08
Oliwia Kosmol FEREUSA
  • 1x 3/RS/120 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/FRZ/135 cm/Finał Rundy Złotej konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:04:47
2019-05-23 19:23:43
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 4/RZ/130 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Akulich Andrei bpk
S
brak
10080260
2. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
3. Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O001440
4. Będzia Michał bpk
S
brak
5. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
6. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
7. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
8. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
9. Czajkowska Alicja AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
O031537
10. Czajkowska Dorota bpk
2003 (J.)
brak
11. Czerski Marek bpk
S
brak
12. Czerwińska Izabela KJ Żarnowo
2007 (JM.)
O054033
13. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
14. Dzikowska Daria bpk
15. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
16. Dziuba Anna St. SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
17. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
18. Filipak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
19. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
20. Fiwek Aleksandra Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
21. Fuks-Tichoniuk Marta bpk
S
O046272
22. Gałka Tomasz St. J Stajnia Podolszyn
S
brak
23. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
24. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
25. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
26. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
27. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
28. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
29. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
30. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
10002083
31. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
32. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
33. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
34. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
35. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
36. Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
37. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
38. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
39. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
40. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
41. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
42. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
brak
43. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (JM.)
bpk
44. Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
45. Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012036
46. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
47. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O040853
48. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
49. Lizer Marie JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O031048
50. Lodowski Oskar bpk
2004 (JM.)
O050349
51. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
52. Łyskowka Walery .
S
O006765
53. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
54. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
55. Matuszczak Ewa KJ Białystok
S
O051299
56. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
57. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
58. Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
59. Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
60. Muller Franciszek bpk
61. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
62. Nastaj Otylia KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O044640
63. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
64. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
65. Piotrkowicz Aleksandra KJ Olimpia
1998 (MJ.)
bpk
66. Pogodzińska Sonia KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O050146
67. Powroźnik Monika LKJ w Gałkowie
S
O021484
68. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
69. Raczkowska Weronika LKJ w Gałkowie
S
O012783
70. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
71. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
72. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
73. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
74. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
75. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
76. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
77. Sujecka Karolina bpk
2001 (J.)
O039408
78. Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
2003 (J.)
O036369
79. Szczepańska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O053550
80. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
81. Szpilewicz Katarzyna LKJ w Gałkowie
S
O020524
82. Tarnowski Lucjan JKS u Robsonów
S
O006081
83. Telej Marcel KJ G-Ride Team
2003 (J.)
O044719
84. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
85. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
86. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
87. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O050418
88. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
89. Wernerowicz Aleksandra bpk
90. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (Mł.)
brak
91. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
92. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
93. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
94. Witkowski Krzysztof bpk
95. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
96. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
97. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
brak
98. Żadziłko Natalia LKJ w Gałkowie
S
O018443
99. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
100. Zielińska Maja St. KS Chojnów
2004 (JM.)
O048249
101. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

221

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
O: Marek Detmer
B: Lucjan Kosnowicz
K010081 POL007640066606
2.

186

AKCENT MŁP POL 2002 Wałach gniada/- F: Banita / Arcus
M: Asturia / Barak
O: Agnieszka Winkler
B: Aleksander Łój
K007255 POL006570039502
3.

77

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
4.

54

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
5.

203

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
6.

65

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach biała/- F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076 POL006540023306
7.

133

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
8.

16

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
9.

134

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Aravel II / Luron
M: Ashley S / Askari
O: Dagmara Wróblewska
B: SK Nad Wigrami
K025630 616009510134514
10.

163

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
11.

129

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
12.

233

BACCARA F:
M:
O:
B:
13.

196

BALLADA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Lancer III / Landgraf I
M: Bachantka / Bachus
O: Jarosław Krzemiński
B: SK Nad Wigrami
K012102 POL009510207908
14.

85

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K024112 DE41818250011
15.

5

BELINA JD WESTF GER 2015 Klacz kara/171 F: Baloutelli / Baloubet Du Rouet
M: Hanka / FAN Holland
O: Michał Szadkowski
B: Dieter Joachim
K027870 DE441410882515
16.

118

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945 DE441411080912
17.

164

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/- F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
18.

56

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704 61600960007912
19.

115

BORN FREE SP POL 2010 wałach siwa F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O:
B:
K019947 616009640093110
20.

1

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
21.

70

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: -
K016006 DE427271663208 104QY29
22.

42

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
23.

228

CAILLOU TF WESTF GER 2006 wałach ciemnogniada F: Cornet Obelensky / Clinton
M: Fille D'eclair / Florestan I
O:
B:
K020300 DE441411315206 105VZ68
24.

94

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
O: Dominika Maruda
B: SK Nad Wigrami
K027115 616009510135314
25.

102

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
O: Michał Mordzelewski
B: Eco-Abi Ewa Fabiańska
K023534 616009510253013
26.

67

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
27.

201

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
28.

144

CASANOVA HOL GER 2011 Wałach gniada/174 F: Carrico / Catoki
M: S-Dream Girl / Alasca
O: Joanna Lehmann
B: -
K026113 DE421000119911
29.

216

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204
30.

135

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
31.

104

CASTIEL OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: -
K021162 DE418180165408
32.

79

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
33.

113

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
34.

210

CELESTIA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: -
brak -
35.

206

CÉLINE WESTF POL 2014 Klacz siwa/168 F: Cordess / Clinton
M: Schimmel / Cristallo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Agnieszka Michalak
K026977 DE441411424014
36.

192

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
O: Tomasz Mierzejewski
B: -
K028055 DE418184073310
37.

213

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG POL 2013 Ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
38.

64

CHAMBERLAIN OLD GER 2011 Wałach kasztanowata/- F: Chamberland / Chambertin
M: Gerdi Die Luna / Chico's Boy
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Werner Brand-Kruth
K018666 DE418182076811
39.

167

CHAMBERTINA Oldenburdzka POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
O: Jan Jurkiewicz
B: Mieczysław Chomiak
K026858 DE433331708111
40.

187

CHARLIE BOY Anglo European CHE 2010 Wałach siwa/- F: Irco Miro Gii / Irco Mena
M: Quella S / Quick Star
O: Krzysztof Suski
B: Henk Minderman
K026991 826002100024725
41.

98

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
42.

83

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/- F: Clinton I / Carolus I
M: New Origin / Contender
O: Beata Kłęk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
43.

78

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
44.

185

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Crazy Coco / Caprioland
O: Aleksandra Fiwek
B: Anna Wójtowicz
K025436 616009580266113
45.

66

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
O: Barbara Rygoł
B: Susanne Petzold
K024044 DE421000281610
46.

75

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
O: Krzysztof Woźniakowski
B:
K024368 DE431317201710
47.

123

COLOSSEO WESTF GER 2004 Wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Luna / Pia
O: Tomasz Gałka
B: -
brak -
48.

63

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
O: Anna Kopcych
B: Kostrzewa
K011800 DE418180020305
49.

58

CON DAO Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Contendro I / Contender
M: Drafna / Dobryń
O: Ewa Matuszczak
B: Leszek Chełstowski
K017612 DE418182013910
50.

112

CON HIBO OLD GER 2013 wałach kasztanowata F: Con Chello / Chello I
M: La Free R / LAmi
O:
B:
K024658 DE418181100313
51.

110

CONRALDIK IV HOL GER 2009 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nerina IV / Heraldik
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
K016793 DE421000248909
52.

217

CONSTANTINE M HAN GER 2012 walach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
O:
B:
K025714 DE431310046212
53.

150

COOL DE REVEL HOL GER 2015 wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Z-Quidam's L / Quidam De Revel
O:
B: Hans Hermann
DE421000028715
54.

158

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
55.

205

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Aravel II /
M: Callie Z /
O: TRW-Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219280
56.

72

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Largo sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE418181419007
57.

157

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
58.

156

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
59.

152

DAIM CHOCOLATE SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Kilian 38 /
M: Dosia /
O: Monika Pasik
B: Monika Pasik
brak -
60.

96

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z ZANG BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B: Belgia
K019876 056015255663810
61.

122

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B: -
K016425 528003000812206
62.

71

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
O: Michał Broniszewski
B: G. Lenaerts
K019460 056015Z55708210
63.

155

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: 616009600371009
O: Monika Powroźnik
B: Monika Pasik
K015479 616009600371009
64.

178

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
65.

229

DIAMOND STAR WESTF GER 2009 wałach ciemnogniada F: Diamond Hit / Don Schufro
M: Fabienne / Fernblick
O:
B:
K018435 DE441410425709
66.

195

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada/- F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B: -
K021590 528003000809008
67.

7

DIASSINI HOL POL 2009 Wałach siwa/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: -
K016085 DE421000582109
68.

82

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox Cup /
M: Dulcynea /
O: Julia Sistermann
B: WM Związek Hodowców Koni
K027266 616007600287411
69.

89

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808
70.

95

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Caldera (Deu) / Calico
M: Dracena / Orkisz
O: Aleksandra Nucia
B: SK Nowa Wioska
K010332 POL009530003799
71.

139

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/- F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
O: Joanna Bembenek
B: -
K013529 POL007600101503
72.

62

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Lorite / Goodtimes
O: Przemysław Bule
B: -
K026668 528003200907591
73.

136

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Urenda / Voltaire
O: Lucjan Kosnowicz
B: -
K023515 528003200912625
74.

76

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
75.

100

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
O: Wiktoria Boraczewska
B: Violeta Pliuskiené
K025228 014545
76.

142

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
77.

159

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: 25000114524131A
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
O: Maciej Pietras
B: Richard Levallolis
K027074 25000114524131A
78.

106

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
K022302 DE431312366312
79.

214

EYE CATCHER KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: -
K024780 528003200911877
80.

116

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
81.

176

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
82.

119

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z /
M: Fascynacja /
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275 -
83.

124

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: -
K016837 528003201005642
84.

60

FEREUSA KWPN NED 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
O: Roland Kosmol
B: -
K027055 528003201003825
85.

8

FLAMENCO SONG HOL POL 2013 Klacz siwa F: Hickstead / Hamlet
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K025658 DE421000600913
86.

227

FLIPIE KWPN NED 2010 wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Bavanta V/D Renvillehoeve / Nu
O:
B:
K025560 528003201004967
87.

226

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa F: Cambell VDL / Cassini I
M: Mirda / Larne
O:
B:
K024563 528003201010737
88.

80

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 616013530152410
89.

138

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
O: -
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K005435 POL009510114300
90.

204

GALOPADA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: K020807
M: Gospel / Szron
O: Valerij Lyskovka
B: -
K026644 616009540081311
91.

121

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Kannan / Voltaire
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
92.

209

GINES SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: Harnaś /
M: Godiwa /
O: Paweł Maruda
B: Zygmunt Wojda
bpk -
93.

197

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Grzegorz Kuczeriszka
B: -
K018947 528003201111006
94.

93

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
95.

218

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
O: Robert Wilczewski
B: -
K025713 528003201206810
96.

189

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 Wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
O: Krzysztof Suski
B: Eric Van Nieuwenhuyse
K027454 W261184BWP
97.

109

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
98.

199

HERAS VAN'T VERAHOF BWP BEL 2007 wałach kasztanowata F: Carabas v/d Wateringhoeve / To
M: Southern Queen / South Gale
O:
B:
K020084 BELW261350BWP
99.

215

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Untouchable / Hors La Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B: -
K024583 528003201207163
100.

208

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Łucja Majka
B: -
K023299 616009530251512
101.

145

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa/- F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
O: H. Peereboom
B: H. Peereboom
K021145 5280032201203437
102.

180

HINDIRA KWPN NED 2012 Klacz gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek /
M: Indira /
O: Mariia Belova
B: HsM
brak -
103.

137

HIT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Cantero /
M: Hestia / Hajfong
O: Tomasz Mierzejewski
B: Artur Kiempa
K028054 616009530038715
104.

194

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dutkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 616009660841211
105.

101

HUACA L HOL GER 2012 Klacz gniada/164 F: Quintero / Quantum
M: Welfin / Lavall I
O: Wiktoria Boraczewska
B: Feldhaus Henrike
K025227 Welfin / Lavall I
106.

162

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
O: Zbigniew Kruk
B: J. Scott
K023832 528003201309487
107.

146

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
K026327 528003201306623
108.

160

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
109.

84

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
110.

147

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
111.

161

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe
K023263 528003201307642
112.

68

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
O: Natalia Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818 528003201306579
113.

125

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
O: YBM sp z.o.o.
B: SK Racot
K017114 616007610220209
114.

141

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
115.

191

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach izabelowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
brak -
116.

181

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
O: Mariia Belova
B: -
brak -
117.

108

KADORA W KWPN NED 2015 Klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Waldora W / Indorado
O: Jerzy Cerba
B: TJ. Van Der Wal
K027166 528003201503067
118.

193

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
119.

130

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B: -
K009026 POL009540043504
120.

74

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
121.

6

KEATON N KWPN NED 2015 Wałach skarogniada/169 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
O: Maryia Mikhailava
B: Stal Nanning
K026829 528003201507980
122.

127

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
123.

128

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864 DE418180173614
124.

91

KOSTNER SP POL 2010 Wałach kara/175 F: Sword / Gilmmerman
M: Kostaryka PG / Roland
O: Edyta Lodowska
B: Robert Stasiuk
K024040 616009580416710
125.

111

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
126.

55

LAVERINO OLD GER 2013 Wałach gniada F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
O: Anna Piwońska
B:
K025962 DE418185042513
127.

3

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
128.

198

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
O: Klaudia Kownacka
B: -
K012634 DE421000017907
129.

231

LILI F:
M:
O:
B:
130.

169

LORDANZ OLD POL 2010 Wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
131.

154

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kapp
K026047 DE431310232914
132.

107

LORIDA PP HAN POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos / Landos
M: Alida / Aloube Z
O: Procima Sp. z o. o.
B: Procima Sp. z o. o.
K027200 DE431316852214
133.

126

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
O: YBM Sp. z.o.o.
B: -
K021913 DE418180199612
134.

200

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710
135.

73

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
136.

90

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
137.

153

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna/Arianin
O: Agata Rudnicka
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
138.

88

NATIONS CUP SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Naomi / Niagara
O: Dorota Gębicka
B: SK Zastawno
K022899 616007600275512
139.

148

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
O: Joanna Lehmann
B: Pries Karl-Heinrich
K024873 DE421000194312
140.

69

NEFRYT SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Marta Fuks-Tichoniuk
B: Roman Jackiewicz
K016372 POL009530034409
141.

173

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707
142.

92

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
143.

190

NIOBE WLKP POL 2015 Klacz siwa/170 F: Szaman /
M: Nebraska / Machandel
O: Anna i Jarosław Pacek
B: Anna i Jarosław Pacek
K026985 616007600034915
144.

174

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508
145.

182

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
O: Katarzyna Skoczek
B: Katarzyna Skoczek
K017071 POL009660837408
146.

222

OLIVIER Traken POL 2006 Ogier siwa/180 F: Grey /
M: Olimpia /
O: Inter-Welm
B: SK Liski
brak 11350
147.

103

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: -
K027558 DE433330653910
148.

225

OSI SP POL 2015 klacz kara F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O:
B:
149.

183

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
O: Lucjan Tarnowski
B: SK Rzeczna
K027376 616009600175611
150.

140

PONCESJA MŁP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Espadero /
M: Plecionka /
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: Karolina Ferenstein-Kraśko
brak -
151.

207

PRESJA WLKP POL 2006 Klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
O: Paweł Wyszomirski
B: Jarosław Pacek
K011036 POL007600012106
152.

184

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616009640072511
153.

212

PRINZ F:
M:
O:
B:
154.

114

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata/- F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
O: ALMED S.C. Ewa i Maciej Filipiak
B: Jens-Peter Timm
K025187 DE431310351012
155.

168

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
156.

165

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata F: Chello I / Contender
M: Chello I / Contender
O: Jerzy Cerba
B: Friedrich Fundis
K011254 DE473730829405
157.

211

SARACEN SP POL 2005 Wałach siwa/172 F: Winston /
M: Sonia
O: Karolina Ferenstein-Kraśko
B: Mariusz Szadziński
brak POL009530042105
158.

86

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
159.

202

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
K026556 DE441411386513
160.

117

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: -
K015692 616009540093107
161.

170

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K026989 DE43333905415
162.

219

STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Columbia / Cornet Obolensky
O: Heinrich Ramsbrock
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
163.

10

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
164.

131

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
O: Malwina Kozań
B: Adam Lachera
K025721 616007610061614
165.

175

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Piotr Szmytkowski
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
166.

223

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador /
M: Tinta /
O: Tomasz Godek
B: KS Nad Wigram
K025212 616009510252713
167.

188

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: KS Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
168.

230

TOPAZ F:
M:
O:
B:
169.

232

TRADYCJA F:
M:
O:
B:
170.

177

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021487 616009510342912
171.

61

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata/- F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752
172.

87

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708
173.

97

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant D
M: Lunanime De Grandry / Quidam D
O:
B:
K011640 08110466A 104ZC67
174.

143

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Agnieszka Winkler
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
175.

220

USTINA HOL GRT 2010 klacz gniada F: Ustino / Achill Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
O: Gestut Sprehe GmbH
B:
brak
176.

149

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
O: Wanda Szmyt
B: Isabelle Van Eeckhout
K025756 056015Z55651114
177.

171

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
178.

9

VESTARI HOL POL 2015 Ogier siwa/173 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K017834 DE421000602515
179.

166

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero /
M: Volterra / Van Helsing
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K027116 616009530152915
180.

224

ZAGORKA DURANTE KWPN NED 2009 klacz ciemnogniada F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O:
B:
K022070 528003000805948
181.

132

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris / Stalypso
M: Zorza / Aravel II
O: -
B: -
K022160 616009610139411
Rider Club
Competition
Prize
Akulich Andrei bpk
400
20
50
SUM:
470.00
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
100
500
400
1000
20
SUM:
2020.00
Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
450
250
50
50
1000
300
SUM:
2100.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
15
35
100
SUM:
150.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
15
SUM:
15.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
20
SUM:
20.00
Dziuba Anna St. SKJ Bobrowy Staw
20
SUM:
20.00
Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
200
SUM:
200.00
Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
60
SUM:
60.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia St. J Stajnia Podolszyn
15
300
SUM:
315.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
330
60
SUM:
390.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
130
SUM:
130.00
Jończyk Łukasz bpk
1000
4000
1200
1000
SUM:
7200.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
100
100
200
1100
SUM:
1500.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
250
SUM:
250.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
50
1400
SUM:
1450.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
15
20
SUM:
35.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
15
50
35
110
50
SUM:
260.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
100
100
750
200
SUM:
1150.00
Kozań Malwina KJ G-Ride Team
300
200
SUM:
500.00
Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
20
SUM:
20.00
Krzemiński Jarosław KJ Szumawa Bobrowiec
20
SUM:
20.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
15
600
SUM:
615.00
Kufel Artur WKJ Lublin
100
100
200
15
200
SUM:
615.00
Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
50
50
SUM:
100.00
Łyskowka Walery .
20
270
SUM:
290.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
70
SUM:
70.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
50
SUM:
50.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
35
150
100
1000
1000
100
1600
200
SUM:
4185.00
Mordzelewski Michał St. J Stajnia Podolszyn
100
490
200
20
SUM:
810.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
20
SUM:
20.00
Nastaj Otylia KJ Rakowiec Kwidzyn
20
SUM:
20.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
100
170
50
15
50
50
150
SUM:
585.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
100
SUM:
100.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
200
20
SUM:
220.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
300
300
SUM:
600.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
590
150
100
450
450
SUM:
1740.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
750
SUM:
750.00
Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
100
900
1200
600
2400
600
SUM:
5800.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
550
SUM:
550.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
300
150
450
650