Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie ZO1* + ZR
Glinik Zaborowski, 12-14 kwietnia 2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 21:41:24
2019-04-07 17:13:56
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:59:18
2019-04-07 17:13:13
Mateusz Tyszko CONTI
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:59:21
2019-04-07 17:11:43
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:59:25
2019-04-07 17:11:11
Mateusz Tyszko MONTENEA Z
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:59:28
2019-04-07 17:09:52
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:59:31
2019-04-07 17:09:24
Mateusz Tyszko XXX1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:59:34
2019-04-07 17:08:18
Magdalena Krasnowska SELSSILIO
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:09:01
2019-04-07 09:47:07
Krzysztof Leśniak DIARADOS7
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N (ZO) 120 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 07:38:46
2019-04-06 22:26:09
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R4/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R8/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 20:18:20
2019-04-06 16:30:19
Patrycja Dadał CALL ME 7
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C (ZO) 130 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:10:29
2019-04-05 21:01:57
Zbigniew Kostrzewski SZAMAN HIPPICA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7/N (ZO) 120 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:10:48
2019-04-05 20:54:19
Zbigniew Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C (ZO) 130 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 21:41:31
2019-04-05 20:52:20
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C (ZO) 130 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 20:18:43
2019-04-05 20:50:20
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C (ZO) 130 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:56:31
2019-04-04 22:38:42
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R4/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R8/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:56:54
2019-04-04 21:18:34
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:56:53
2019-04-01 22:38:14
Wiktoria Klimasz ŁOTYSZ TOP
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R4/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R7/LL (ZR) 80 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x R8/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:16:22
2019-04-01 19:16:22
Bibiana Kędzior QUILANO RVL Z
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:15:34
2019-04-01 19:15:34
Bibiana Kędzior CASIQUIARE
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:14:50
2019-04-01 19:14:50
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:08:16
2019-04-01 19:08:16
Sławomir Uchwat COSINNS
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:07:40
2019-04-01 19:07:40
Sławomir Uchwat JUBILANT
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:06:53
2019-04-01 19:06:53
Sławomir Uchwat IT`S TOULON VE
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:06:12
2019-04-01 19:06:12
Sławomir Uchwat GUZZI-V
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:05:22
2019-04-01 19:05:22
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:15:33
2019-03-31 17:32:37
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:51:46
2019-03-30 07:02:43
Aleksandra Kawa FIOYALINE
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 08:52:23
2019-03-28 08:43:00
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/GP CC 140 cm/GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2.2)(3.3.1)(4.3)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 17:29:30
2019-03-27 09:47:16
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:19:49
2019-03-26 21:19:44
Arleta Konowałek MILLIONAR
  • 1x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:19:46
2019-03-26 21:18:31
Arleta Konowałek GALISCO DU RICHE Z
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:51:05
2019-03-26 20:30:42
Aleksandra Kawa LORENZO
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:50:58
2019-03-26 18:57:52
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:50:54
2019-03-26 18:57:13
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 14:22:42
2019-03-26 11:50:55
Agata Skrzypiec CONSUELLA M
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 14:22:40
2019-03-26 11:50:23
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 18:50:08
2019-03-26 10:01:26
Julia Prasoł GRACJA
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:58:01
2019-03-25 19:50:58
Krzysztof Złocki CHAMANII
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:57:58
2019-03-25 19:50:14
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:42:18
2019-03-25 18:46:54
Sławomir Szlachta GAVI
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:42:12
2019-03-25 18:43:19
Sławomir Szlachta FIJI
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:42:10
2019-03-25 18:41:18
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:42:07
2019-03-25 18:38:49
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:42:05
2019-03-25 16:58:17
Barbara Pierz TAHIRA ANGEL
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:41:52
2019-03-25 13:17:42
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:41:49
2019-03-25 13:15:53
Krzysztof Mazur CHANSONETTE DE REVEL
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:41:45
2019-03-25 13:14:29
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:41:18
2019-03-25 13:13:53
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:41:14
2019-03-25 13:13:00
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 19:41:10
2019-03-25 13:11:29
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:03:32
2019-03-25 11:33:28
Oliwia Kutermak VIDAR M
  • 2x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:03:37
2019-03-25 11:11:35
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:00:35
2019-03-25 10:17:34
Natalia Koziarowska LAUSSANNE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C (ZO) 130 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:00:40
2019-03-25 10:15:46
Natalia Koziarowska ANTINA
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/GP CC 140 cm/GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2.2)(3.3.1)(4.3)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:38:29
2019-03-24 19:24:51
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:38:21
2019-03-24 17:26:30
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/GP CC 140 cm/GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2.2)(3.3.1)(4.3)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:19:42
2019-03-24 16:50:21
Kinga Kościarz BOND BEJ
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R8/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:49
2019-03-24 13:10:25
Krzysztof Wójcik CASABLANCA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:45
2019-03-24 13:08:16
Krzysztof Wójcik AKTEUR B
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:41
2019-03-24 11:36:37
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:37
2019-03-23 21:00:50
Joanna Wdaniec KARMEL
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:31
2019-03-23 21:00:05
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:26
2019-03-23 15:41:52
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:37:03
2019-03-23 15:39:10
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 21:45:12
2019-03-23 15:33:51
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:36:16
2019-03-23 15:29:49
Joanna Pomiankowska CANTUCCINI
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 19:35:54
2019-03-23 14:11:00
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:10
2019-03-22 17:19:29
Sophia Motyl DON QUIXOTE
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:49:35
2019-03-22 17:04:59
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 20:18:39
2019-03-22 17:01:32
Aleksandra Cebulak VITAMINE DW Z
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:51:32
2019-03-22 17:00:16
Aleksandra Cebulak FELINE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:50:49
2019-03-22 15:05:42
Marta Hetman HYBRIS
  • 1x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:50:44
2019-03-22 15:03:54
Zofia Hetman MATTERHORN
  • 1x R1/LL (ZR) 80 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:48:16
2019-03-22 14:36:21
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x R10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:48:11
2019-03-22 12:46:51
Agata Studencka- Wójcik INDIGO R.T
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:48:09
2019-03-22 12:45:54
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/GP CC 140 cm/GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2.2)(3.3.1)(4.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:48:06
2019-03-22 12:45:13
Nadia Książkiewicz KACPER
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x R9/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:48:04
2019-03-22 10:28:38
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:48:02
2019-03-22 10:28:00
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:32
2019-03-22 10:27:02
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:30
2019-03-22 10:26:16
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:28
2019-03-22 10:25:21
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:26
2019-03-22 09:09:06
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:24
2019-03-22 09:08:13
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:23
2019-03-22 09:07:17
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:21
2019-03-22 08:59:14
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
  • 2x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/GP CC 140 cm/GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2.2)(3.3.1)(4.3)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:21
2019-03-22 08:52:17
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x R10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 18:47:18
2019-03-22 08:51:09
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/GP CC 140 cm/GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO Art.:273(2.2.2)(3.3.1)(4.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:45
2019-03-21 23:28:47
Anna Kasprzak GALERMO
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:43
2019-03-21 22:44:23
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x 7/N (ZO) 120 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:40
2019-03-21 22:43:07
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę firmy VET FARMLAB dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/C (ZO) 130 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:33
2019-03-21 21:02:56
Tomasz Plewa CERA
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:30
2019-03-21 21:01:18
Tomasz Plewa BONIEK
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:28
2019-03-21 21:00:13
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:25
2019-03-21 20:59:34
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:22
2019-03-21 20:57:26
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:19
2019-03-21 20:56:17
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:16
2019-03-21 20:54:41
Nikola Gburyk GOLDEN
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:14
2019-03-21 20:32:30
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:11
2019-03-21 20:31:48
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:08
2019-03-21 20:30:41
Aleksandra Czerska OREGON
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:23:05
2019-03-21 20:28:48
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:56:57
2019-03-21 19:26:56
Aleksandra Sobocka DALISTO
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:22:58
2019-03-21 19:04:56
Agata Wrona SANDRA
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy art.274.1.5.5
  • 1x R10/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 18:56:24
2019-03-21 18:56:24
Katarzyna Uchwat INCOLANDO VL
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 18:48:52
2019-03-21 18:41:52
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 18:48:50
2019-03-21 18:41:04
Artur Kufel ELANO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy art.274.2.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 18:30:07
2019-03-21 18:30:07
Katarzyna Uchwat ICOON VDL
  • 1x R2/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 18:28:00
2019-03-21 18:28:00
Katarzyna Uchwat INDURAN
  • 1x R3/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
3. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
4. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
5. Dąbrowska Julia Stow. KJK Szary Michałowice
O038829
10170155
6. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
7. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
8. Gąsior Barbara JKS Pogórze
9. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O033508
10. Hetman Marta WKJ Lublin / SJ Silver Horn
S
O042768
11. Hetman Zofia WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2000 (MJ.)
O042765
12. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
13. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
14. Kasprzak Anna RC Sosnowice
S
O023199
15. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (J.)
O033387
16. Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O040959
17. Kędzior Bibiana JKS Pogórze
2001 (J.)
O040959
18. Klejnowska Kaja Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
19. Klimasz Wiktoria STRASZYDLE-LEŚNE SZLAKI
2002 (J.)
BRAK
20. Konowałek Arleta WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
brak
21. Kościarz Kinga BPK
2003 (J.)
O045654
22. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
23. Kostrzewski Zbigniew MKS SJK Kraków
S
24. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
S
O000276
25. Koziarowska Natalia Wlks krakus
S
1234
26. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
27. Krasnowska Magdalena TUSZYŃSKI KLUB JEŹDZIECKI GARBÓWEK
S
O003541
28. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (JM.)
brak
29. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
30. Kukułka Robert LKJ SOLEC Bieruń
S
0000318
31. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (J.)
O026013
32. Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
S
1234
33. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
brak
34. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
35. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
36. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
37. Okuła Zofia STOWARZYSZENIE KKJ LEGIA KOZIELSKA
O032987
38. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
39. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
40. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team
A
41. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
33420/18
42. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
43. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
44. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
45. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
46. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
47. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
48. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
49. Szczepańska Natalia WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE
2004 (JM.)
O053550
50. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
51. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
52. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
53. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
54. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (JM.)
O040968
55. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
56. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
57. Wdaniec Joanna KJ Global
S
Brak
58. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
59. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
60. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
brak
61. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
62. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025480
63. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
64. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
65. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
2.

73

AKTEUR B Oldenburger DEU 2013 Wałach siwa F: Atlas Bavaria
M: Aktive Kennzeichung
O: Gronuś Krzysztof
B: Arno Ballermann
brak 433330605113
3.

81

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
4.

33

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: N
O: Aleksandra Czerska
B: N
Brak
5.

69

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
6.

78

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II
M: Traviata III
O: Lancer II
B: Abc
1234
7.

60

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
O: Agata Studencka
B:
K010223 5280030507620 104GC72
8.

72

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
O: Weronika Banaszek
B: Łukasz Bartosiewicz
brak
9.

118

BALOUSSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Baloussini / Baloubet du Rout
M: Straciatella / Stalypso
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K024112 DE41818250011
10.

21

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
11.

16

BOND BEJ Małopolska POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Urszula Koziarowska
B: Bogdan Palkowski
K012108
12.

42

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
-----
13.

102

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
14.

117

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023063 DE418182536211
15.

115

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
16.

66

CANTUCCINI Holsztynska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoki
M: X
O: Ewa Rudzka
B: X
A A
17.

51

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
18.

74

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
19.

109

CASIQUIARE OS GER 2010 Wałach siwa F: Cartogran / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Robert Kędzior
B:
K019654 DE418184011810
20.

124

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
21.

135

CATHALEYA HIPPICA OS GER 2010 KLACZ kaszt F: CASSINI II / Capitol I
M: QUA / QUIDAM DE REVEL
O: KOSTRZEWSKI ZBIGNIEW
B: KOSTRZEWSKI ZBIGNIEW
K022324 DE418181685010
22.

94

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
23.

43

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
24.

93

CHAMANII Holsztyńska POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
O: Krzysztof Złocki
B: Nieznany
Brak DE421000083014
25.

85

CHANSONETTE DE REVEL SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Czata / Life And Liberty
O: Paweł Jaczynowski
B:
K020242 616009660411610
26.

82

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
27.

63

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Janusz Cebulak
B: Haras De Laubry
K024586 056015Z55757912
28.

86

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Call Girl / Turbud Quirinus
O: Jacek Okuła
B:
K017489 616009680013510
29.

62

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
30.

22

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
O: Iwona Skrzypiec
B:
K025706 703001782138011 106BS98
31.

44

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
32.

121

CONTI Holst. DEU 2009 Wałach gniada F: Corrado I
M: Ultra IV (Cassini I x Landadel)
O: Bożena Daniłowicz
B: Niemcy
K017391
33.

128

Cornetto F:
M:
O:
B:
34.

107

COSINNS Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
35.

114

DALISTO KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Quasimodo Z
M: Pattini
O: Władysław Sobocki
B: A. DIJKSTRA VAN BRUGGEN
K026655 528003000806839
36.

113

DESAND SP POL 2009 Wałach gniada F: Desant
M: Dewiza de Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300
37.

119

DIARADOS7 Oldenburg POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
O: Krzysztof Koziarowski
B: Gestii Lewitz
K025388 K025388
38.

65

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: LOUIS
M: DRACENA
O: Aleksandra Nucia
B: Sk Nowa Wioska
K010332 POL009530003799
39.

112

DOMINO Małopolska POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Ewa Bożymowska
B: Stadnina Koni Kalników
brak brak
40.

47

DON QUIXOTE SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Batman
M: NN
O: Sophia Motyl
B: --
K024731 616999540013311
41.

108

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana/ Glennridge
O: JAN GREVE
B: HOLANDIA
K024160 528003200912846 104gy84
42.

29

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
43.

39

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
44.

64

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
O: Aleksandra Cebulak
B: Stal Everse
K019230 528003201011701 105GN12
45.

90

FIJI - POL 2013 Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak - -
46.

101

FIOYALINE KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Gentle-S D'09
M: Ioyaline
O: Katarzyna Kawa
B: Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V.
K020703 528003201012130
47.

130

Forest SP POL 2010 WAŁACH GNIADA F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: SALI
B:
K020025 616009590149310
48.

52

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
49.

46

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
50.

97

GALISCO DU RICHE Z Zangersheide BEL 2011 Wałach gniada F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fommia
O: Arleta Konowałek
B: Anja Aerts
brak
51.

91

GAVI - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
52.

134

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
O: WŁODZIMIERZ UCHWAT
B: HOLANDIA
K023416 528003201106739
53.

67

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: Cottica II RV
O: Anna Cebulak
B: Stoeterij Renken
A A
54.

37

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
O: Bogdan Gburyk
B: --
K022449
55.

20

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/165 F: TJUNGSKE
M: GRACA
O: Julia Prasoł
B: SK Racot
33420/18 616009610060410
56.

104

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
57.

7

HYBRIS SP POL 2000 Wałach kasztanowata/165 F: Gasparone
M: Histeria
O: Katarzyna Osińska
B: Katarzyna Osińska
K006157 POL009580094800
58.

38

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Domino de Moyon
M: Tifany du Beaumont
O: -
B: -
-
59.

28

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025271 528003201302506
60.

131

IMAGO KWPN 2013 wałach siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Blenchi a / Emilion
O: Robert Uchwat
B:
528210002988274
61.

31

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
62.

61

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
O: Agata Studencka-Wójcik
B: h.b.c Stal bv
brak brak
63.

27

INDURAN KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: DURANGO
M: TANGA
O: TANGELO
B: HOLANDIA
K026823 528003201304468
64.

48

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
65.

105

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
O: Anna Kołodziej
B: J.van Elp
K024397 528003201300196
66.

68

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker
M: D Livia RV
O: Stoeterij Renken & A.Cebulak
B: Harold Renken
A A
67.

53

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
O: Urszula Koziarowska
B: Ludo Philippaerts
K019090 056002W00290662
68.

30

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
69.

132

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo
M: Bodena
O: Robert Uchwat
B: FAM Klinkhamer
brak
70.

127

Jornian Blue KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/167 F: ZIRROCO BLUE
M:
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B:
71.

106

JUBILANT KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Vivant
M: A
O: Teus van den Brink
B: Teus van den Brink
K12345
72.

133

Jupiter KWPN HOL 2014 OGIER GNIADA F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: FYRONA VAN HILSBERG
O: Robert Uchwat
B: G.J. VAN BENTHEM
528003201407407
73.

88

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
O: -
B: -
K022168 DE418181120911
74.

59

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
O: B.W. Książkiewicz
B: Poręba Jarosław
K022371 brak
75.

35

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
76.

89

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak - -
77.

71

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
78.

95

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
79.

116

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
80.

77

LAUSSANNE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar
M: A
O: Natalia Koziarowska
B: A
1234
81.

122

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K022939 056015Z55826913
82.

111

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
O: Bartłomiej Przybyś
B: Dariusz Waligórski
brak POL 009 57 01535 02
83.

36

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
84.

6

MATTERHORN MŁP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Top Gun
M: Maracuja
O: Zofia Hetman
B: Mirosław Janik
K021441 616006590172912
85.

99

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
86.

92

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
87.

40

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Dobel's Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
brak
88.

98

MILLIONAR Deutsche Sport Pferde GER 2014 Wałach siwa F: Marius Claudius
M: Lorelei
O: Arleta Konowałek
B: Niemcy
brak
89.

123

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
90.

9

N-QUIRRADO PZHK POL 2013 Wałach gniada/170 F: qulester
M: nikita
O: m. gaweł
B: m. gaweł
brak brak
91.

34

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
92.

80

PETIT A PETIT Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Panama
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
Brak Brak
93.

103

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
94.

25

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada/169 F: Quidam's Rubin
M: Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE4181825363011
95.

110

QUILANO RVL Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa/170 F: QUINTENDER
M: CHELLANIE Z
O: HOLANDIA
B: HOLANDIA
K026830 056015Z55620412
96.

84

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
97.

32

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Solina / Dakar
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647 POL009580743604
98.

120

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Szata / Alywar
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
K025470
99.

126

SELSSILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Selena 12 / Corrado I
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
K025469
100.

76

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
O: Katarzyna Romanko
B:
K016729 616009570139909
101.

49

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
102.

45

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
103.

87

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa/- F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Radosław Pierz
B: -
K021577 826002120024645
104.

70

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
105.

50

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
106.

79

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
O: Joanna Kutermak
B: SK MOSZNA
Brak Brak
107.

10

VITAMINE DW Z KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Va-Nite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
O: Aleksandra Cebulak
B: Stables DW
K024925 056015Z55847113
108.

83

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
109.

75

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
O: Aleksandra Kawa
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 DE421000045611 105TE66
110.

129

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
150
SUM:
150.00
Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
100
50
320
SUM:
470.00
Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
75
SUM:
75.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
50
200
100
160
SUM:
510.00
Kawa Aleksandra OJK Barcice
400
100
1500
70
SUM:
2070.00
Kędzior Bibiana JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
60
SUM:
60.00
Kędzior Bibiana JKS Pogórze
200
SUM:
200.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
150
300
300
SUM:
750.00
Kostrzewski Zbigniew MKS SJK Kraków
900
SUM:
900.00
Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
200
SUM:
200.00
Koziarowska Natalia Wlks krakus
150
200
600
1900
SUM:
2850.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
50
240
100
700
SUM:
1090.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
100
900
3600
SUM:
4600.00
Kukułka Robert LKJ SOLEC Bieruń
30
70
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
450
100
SUM:
550.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
300
300
1200
800
150
SUM:
2750.00
Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
SUM:
50.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
100
100
400
SUM:
600.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team
100
600
SUM:
700.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
300
SUM:
350.00
Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
500
SUM:
500.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
150
450
450
SUM:
1050.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
30
100
50
150
50
200
100
300
400
5000
75
150
650
SUM:
7255.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
50
150
SUM:
250.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
600
200
100
300
200
70
100
140
SUM:
1710.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
100
SUM:
100.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
100
100
50
SUM:
250.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
200
SUM:
200.00
Zimny Ewa KJK Elizar
50
30
SUM:
80.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
100
360
SUM:
460.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (72)
2019-04-12
7
2019-04-12
2019-04-13
18
2019-04-13
7
2019-04-14
17
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-04-12
23
2019-04-12
2019-04-12
2019-04-13
10
2019-04-13
4
150
2019-04-14
11
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2019-04-12
13
2019-04-12
9
2019-04-13
2
2019-04-13
14
FELINE (64)
2019-04-12
6
100
2019-04-13
8
50
2019-04-14
5
320
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
ALMANZO (33)
2019-04-12
32
2019-04-12
2019-04-13
3
2019-04-13
2019-04-14
3
OREGON (34)
2019-04-12
12
2019-04-12
32
2019-04-13
21
2019-04-13
5
2019-04-12
1
2019-04-12
38
2019-04-13
24
2019-04-13
31
2019-04-14
15
MAGNUS (36)
2019-04-12
2019-04-12
13
2019-04-13
27
2019-04-13
2019-04-14
16
Dąbrowska Julia
Stow. KJK Szary Michałowice
DESAND (113)
2019-04-12
14
2019-04-12
11
2019-04-13
4
2019-04-13
16
2019-04-14
10
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
CALL ME 7 (115)
2019-04-12
4
75
2019-04-12
2019-04-13
12
2019-04-14
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-04-12
28
2019-04-12
10
2019-04-13
28
2019-04-13
21
2019-04-14
7
Gąsior Barbara
JKS Pogórze
2019-04-12
12
2019-04-12
23
2019-04-13
27
2019-04-13
2019-04-14
11
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
GOLDEN (37)
2019-04-12
26
2019-04-12
43
2019-04-13
35
2019-04-13
2019-04-14
20
Hetman Marta
WKJ Lublin / SJ Silver Horn
HYBRIS (7)
2019-04-12
4
2019-04-12
11
2019-04-13
10
2019-04-14
5
Hetman Zofia
WKJ Lublin / SJ Silver Horn
2019-04-12
9
2019-04-12
9
2019-04-13
30
2019-04-13
2019-04-14
14
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2019-04-12
9
50
2019-04-12
23
2019-04-13
2
200
2019-04-13
6
100
2019-04-14
8
160
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (43)
2019-04-12
2019-04-12
6
2019-04-13
5
2019-04-13
2019-04-14
1
Kasprzak Anna
RC Sosnowice
GALERMO (46)
2019-04-12
41
2019-04-12
27
2019-04-13
29
2019-04-13
21
2019-04-14
5
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
WIENA (75)
2019-04-12
2
400
2019-04-13
5
100
2019-04-14
4
1500
FIOYALINE (101)
2019-04-12
6
2019-04-13
2
70
2019-04-13
2019-04-14
16
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-04-12
31
2019-04-13
2019-04-14
3
60
Kędzior Bibiana
JKS Pogórze
2019-04-13
13
2019-04-13
25
2019-04-14
1
200
Klejnowska Kaja
Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (112)
2019-04-12
7
2019-04-12
33
2019-04-13
17
2019-04-13
2019-04-14
10
Klimasz Wiktoria
STRASZYDLE-LEŚNE SZLAKI
2019-04-12
3
2019-04-12
2019-04-13
2
2019-04-13
15
2019-04-14
2
Konowałek Arleta
WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
2019-04-12
27
2019-04-12
2019-04-12
30
2019-04-13
29
2019-04-13
12
2019-04-14
14
2019-04-12
14
2019-04-12
35
2019-04-13
31
2019-04-13
2019-04-14
12
Kościarz Kinga
BPK
2019-04-13
32
2019-04-13
2019-04-14
4
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-04-12
13
2019-04-12
18
2019-04-13
19
2019-04-14
8
150
2019-04-12
1
300
2019-04-12
8
2019-04-13
1
300
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
12
Kostrzewski Zbigniew
MKS SJK Kraków
2019-04-13
15
2019-04-13
2019-04-14
1
900
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2019-04-12
7
2019-04-12
2019-04-12
2
200
Koziarowska Natalia
Wlks krakus
2019-04-12
4
150
2019-04-13
9
2019-04-14
15
ANTINA (78)
2019-04-12
4
200
2019-04-13
1
600
2019-04-14
3
1900
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-04-12
8
50
2019-04-13
10
2019-04-14
6
240
2019-04-12
10
2019-04-13
8
100
2019-04-14
6
700
2019-04-12
17
2019-04-13
15
2019-04-14
12
DALISTO (114)
2019-04-12
25
Krasnowska Magdalena
TUSZYŃSKI KLUB JEŹDZIECKI GARBÓWEK
SELSSILIO (126)
2019-04-12
34
2019-04-12
2019-04-13
11
2019-04-13
2019-04-14
8
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (59)
2019-04-12
30
2019-04-13
4
2019-04-13
2019-04-14
9
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
ELANO (29)
2019-04-12
14
2019-04-12
6
100
2019-04-14
5
900
JASTINE (30)
2019-04-12
20
2019-04-12
9
2019-04-14
2
3600
Kukułka Robert
LKJ SOLEC Bieruń
BONSAI (102)
2019-04-12
31
2019-04-12
3
30
2019-04-13
30
2019-04-14
2
70
Kutermak Oliwia
KJ Facimiech
VIDAR M (79)
2019-04-12
39
2019-04-12
2019-04-13
22
2019-04-13
2019-04-14
13
Leśniak Krzysztof
Wlks krakus Swoszowice
2019-04-12
42
2019-04-12
6
2019-04-13
33
2019-04-13
28
2019-04-14
3
450
DIARADOS7 (119)
2019-04-12
22
2019-04-13
5
100
2019-04-14
20
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2019-04-12
25
2019-04-12
24
2019-04-13
15
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ALLILAH (81)
2019-04-12
2
300
2019-04-13
3
300
2019-04-14
1
1200
CICERO (82)
2019-04-12
13
2019-04-13
10
2019-04-14
2
800
2019-04-12
34
2019-04-13
23
2019-04-13
30
2019-04-14
RICCO (84)
2019-04-12
16
2019-04-13
20
2019-04-14
6
150
2019-04-12
41
2019-04-12
11
2019-04-13
16
2019-04-13
11
2019-04-14
14
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
2019-04-12
36
2019-04-12
2019-04-13
6
2019-04-13
10
2019-04-14
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (69)
2019-04-12
6
50
2019-04-13
2019-04-14
13
Okuła Zofia
STOWARZYSZENIE KKJ LEGIA KOZIELSKA
2019-04-12
15
2019-04-12
24
2019-04-13
27
2019-04-13
2019-04-14
6
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-04-12
15
2019-04-12
2019-04-13
8
2019-04-13
26
2019-04-14
19
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
MICENTO (40)
2019-04-12
9
2019-04-12
7
100
2019-04-13
7
100
2019-04-14
8
400
ADELANO (41)
2019-04-12
19
2019-04-12
19
2019-04-13
16
2019-04-14
9
BONIEK (42)
2019-04-12
33
2019-04-12
20
2019-04-13
20
2019-04-14
15
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team
2019-04-12
17
2019-04-12
35
2019-04-13
22
2019-04-14
8
GIRL RV (67)
2019-04-12
15
2019-04-12
8
100
2019-04-13
2019-04-14
3
600
2019-04-12
2019-04-12
21
2019-04-13
12
2019-04-13
24
2019-04-14
13
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
GRACJA (20)
2019-04-12
16
2019-04-12
2019-04-13
3
2019-04-13
2019-04-14
5
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-04-12
15
2019-04-13
5
50
2019-04-14
4
300
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
BERLINA (21)
2019-04-12
18
2019-04-12
11
2019-04-14
7
500
2019-04-12
33
2019-04-13
26
2019-04-13