Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 23:35:50
2019-06-21 12:44:22
Viktória Anna Mecková CORA-NF
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N 120 cm/zwykły, art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 23:35:53
2019-06-21 10:58:38
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 23:35:57
2019-06-21 10:50:24
Anna Rafałko LOLEK
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:25:18
2019-06-20 22:48:10
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:24:18
2019-06-20 20:59:11
Idalia Kuliga JASYR
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:24:27
2019-06-20 20:55:37
Idalia Kuliga EXPERTUS
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:24:58
2019-06-20 18:39:22
Aleksandra Cebulak VALENTINE
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:25:03
2019-06-20 18:37:21
Damian Ostręga A NEW PEARL
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:25:10
2019-06-20 16:08:29
Marta Skrzypczyk FRESKA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:25:16
2019-06-18 22:36:59
Gabriela Barszcz MONTANA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski , dwufazowy specjalny art.274.2.5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:09:47
2019-06-18 08:09:47
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:04:08
2019-06-17 13:59:42
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:04:17
2019-06-17 13:34:42
Masza Galocz SCYTIA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:04:22
2019-06-17 12:50:32
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:04:27
2019-06-17 12:49:42
Kaja Langer ORIANA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:04:36
2019-06-16 21:15:54
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:03
2019-06-15 16:33:08
Paulina Bule HUAN TWANG R
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:10
2019-06-15 16:32:07
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:35
2019-06-15 13:34:56
Monika Kloc JUTRZENKA
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:41
2019-06-15 10:06:22
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:26
2019-06-15 08:23:36
Barbara Pierz TAHIRA ANGEL
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N 120 cm/zwykły, art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:45
2019-06-14 14:02:21
Gabriela Kibałko PICASSO PG
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:52:47
2019-06-14 13:56:03
Wiktoria Klimasz JUNIPERA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:39
2019-06-14 09:46:26
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:45
2019-06-13 23:28:22
Joanna Pomiankowska KANNANDINE
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:52
2019-06-13 23:25:29
Joanna Pomiankowska JODYSIENNE
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:46
2019-06-13 23:24:25
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:05:56
2019-06-13 23:23:16
Joanna Pomiankowska KIRI ROYAL
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:06:00
2019-06-13 23:21:07
Joanna Pomiankowska KNIGHT LIGHT
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:06:03
2019-06-13 23:18:56
Joanna Pomiankowska KING SOLIER
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:07:10
2019-06-13 22:54:24
Julia Skiba DEWAJTIS W
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:07:15
2019-06-13 22:52:15
Socha Jakub BOSTON
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:07:14
2019-06-13 22:46:36
Aleksandra Goławska OSTATNI MOHIKANIN W
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:07:19
2019-06-13 22:43:04
Patrycja Tomaszewska PIDOR
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:07:22
2019-06-13 22:40:17
Oliwia Pawłucka SERENADA W
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 08:07:24
2019-06-13 22:38:50
Sonia Olejarska CARSANVARO
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:30
2019-06-13 00:46:16
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:35
2019-06-12 22:56:31
Anna Kulawik NIWAR
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:40
2019-06-12 18:01:27
Gabriela Gancarz ARASZ
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:08:43
2019-06-11 22:38:15
Weronika Jagoda TALIZMAN
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:32
2019-06-10 21:20:37
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:51
2019-06-10 21:18:31
Wiktoria Haberstroh GALAKTYKA GB
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:35
2019-06-10 19:32:48
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N 120 cm/zwykły, art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 17:40:35
2019-06-10 09:17:44
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 17:40:38
2019-06-09 19:53:33
Maciej Handzlik LUCILLA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 17:40:42
2019-06-09 19:52:32
Maciej Handzlik PIGMENT
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:34
2019-06-09 15:21:08
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:39
2019-06-09 15:15:05
Jagoda Data AHLERT
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski , dwufazowy specjalny art.274.2.5
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 22:16:36
2019-06-09 14:45:48
Dominika Klimek JESSY
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:48
2019-06-09 07:41:55
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:24:41
2019-06-08 22:51:32
Kinga Kościarz BOND BEJ
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 17:51:55
2019-06-08 15:30:26
Nadia Książkiewicz KACPER
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:03:39
2019-06-05 22:18:21
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:03:44
2019-06-05 22:15:32
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 2x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:03:48
2019-06-05 21:41:40
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 07:09:02
2019-06-05 15:12:55
Zuzanna Sławecka MEFISTO
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:04
2019-06-04 17:32:33
Karolina Gołąb HIS ROYAL
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:08
2019-06-04 12:44:34
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:11
2019-06-04 12:41:39
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
17 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-06 08:04:20
2019-06-04 09:38:50
Zofia Sondej MAKS
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:25
2019-06-04 09:37:08
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 08:04:30
2019-06-04 09:31:47
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski , dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 9/P 110 cm/zwykły, art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:24
2019-06-04 01:20:35
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:30
2019-06-03 23:16:28
Olivia Sijka HANTERKA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:33
2019-06-03 23:13:43
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:36
2019-06-03 22:40:24
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:39
2019-06-03 22:16:50
Otylia Barczyk LORD ARGENTINUS
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:41
2019-06-03 22:12:55
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 1x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:44
2019-06-03 21:13:23
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 2x A1/LL 90 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 1/LL 90 cm/I półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 2x 3/LL 90 cm/II półfinał OOM skoki KUCE z oceną stylu
  • 2x 102/LL 95 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki KUCE
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 20:27:49
2019-06-03 07:42:19
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:19
2019-06-02 23:03:07
Dominika Czachór MILWI
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski , zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:33
2019-06-02 23:00:43
Dominika Czachór ADRIANNA - K
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:23
2019-06-02 22:52:21
Sonia Janus CABALTICA
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:20:29
2019-06-02 14:06:55
Amelia Kupczyk MONITO
  • 2x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 2x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 2x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:13:43
2019-06-01 12:11:50
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 2x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 15:07:54
2019-06-01 08:26:11
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x A2/P 110 cm/konkurs treningowy (2 min na zawodnika)
  • 1x 2/P 110 cm/I półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 4/P 115 cm/II półfinał OOM skoki DUŻE KONIE z oceną stylu
  • 1x 103/N 120 cm/FINAŁ - Region C el. do OOM skoki DUŻE KONIE
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
3. Barszcz Gabriela brak
2000 (MJ.)
brak
4. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
5. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
6. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
7. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
8. Bylinowska-Uchwat Maja JKS Pogórze
9. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
10. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
11. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
12. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
13. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
14. Gancarz Gabriela Bpk
2000 (MJ.)
O050913
15. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
16. Gołąb Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O044152
17. Goławska Aleksandra UKJ Stubno
2002 (J.)
-
18. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
19. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
0046029
20. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
21. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
22. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
23. Jakub Socha UKJ Stubno
2006 (JM.)
-
24. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
25. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
26. Kibałko Gabriela Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2003 (J.)
BRAK
27. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
BRAK
28. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
29. Kloc Monika bpk
S
brak
30. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
31. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
32. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (J.)
O038223
33. Kulawik Anna ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O048752
34. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
35. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (J.)
O036435
36. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
37. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
38. Mecková Viktória Anna TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
S
EF486955
39. Najdzionek Maja WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2006 (JM.)
O046343
40. Olejarska Sonia UKJ Stubno
2000 (MJ.)
O036518
41. Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
S
O020977
42. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
43. Pawłucka Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2003 (J.)
O038037
44. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
45. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
46. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
47. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
48. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
49. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
50. Rafałko Anna Klub Jeździecki KONSUL Kościelisko
2004 (J.)
brak
51. Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
O051789
52. Sitek Alina JKS Pogórze
S
53. Skiba Julia UKJ Stubno
2005 (JM.)
-
54. Skrzypczyk Marta Niezrzeszony
S
Brak
55. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (J.)
O040345
56. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
57. Socha Jakub
58. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
59. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
60. Tomaszewska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2002 (J.)
O038025
61. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
62. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O055373
63. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
64. Uchwat Kamil JKS Pogórze
65. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
66. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
67. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
68. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
69. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
70. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
71. Ziemiewicz Olga
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

A NEW PEARL WESTF POL 2013 Klacz gniada/165 F: Aerobic
M: La Gloria/ Lancer III
Brak Brak
2.

18

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
K023839 616009570112012
3.

37

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
Brak
4.

54

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/141 F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
5.

48

ARASZ MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba
M: Aruba
brak
6.

44

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
brak
7.

14

BAKŁAJ WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
8.

31

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
9.

7

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
10.

67

BOSTON MŁP POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
11.

38

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
12.

16

CABALTICA OLDENBURG POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
K018552 DE418181327008 276098102367146
13.

70

CARSANVARO OS DEU 2012 Wałach gniada F: Cartoon
M: Santinara
K023352
14.

92

Casalito F:
M:
15.

91

CASIQUIARE Oldenburger Springpferde GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Glonora Z/ Glorial
K019654 DE418184011810
16.

104

Charivari Febro 2 F:
M:
17.

43

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
K011772
18.

29

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
19.

83

CORA-NF Slovak Warmblood SVK 2009 Mare bay/176 F: Consulent Z
M: Berala
703001582107710 10620
20.

27

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
21.

46

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
22.

65

DEWAJTIS W SP POL - Wałach skarogniada/- F: -
M: -
- -
23.

56

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
K020280 616006690085011
24.

71

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana / Glennridge
K024160 528003200912846 104GY84
25.

77

EXPERTUS MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/170 F: Drop
M: Etna
K023804 616006540057410
26.

13

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
27.

80

FRESKA SP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Himen
M: Femina
Brak Pol009630097907
28.

45

GALAKTYKA GB KUC FELIŃSKI POL 2001 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Klejnot GB
M: Gawra
LKRWZJ/1247/19 08242
29.

19

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193
30.

95

Giejelle Fomia KWPN HOL 2011 KLACZ SIWA/175 F: BUGATTI VDL
M: / VOLTAIRE
31.

21

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Corvallo
M: Highvellya
K012163 DE418181111005
32.

30

HIS ROYAL OLDENBURG DEN 2006 Gleiding bay/170cm F: Abke
M: Hauptstutbuch Anna
DE 433331091206 -
33.

20

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
34.

55

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667
35.

22

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
K016299 616007610167607
36.

89

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
K025271 528003201302506
37.

102

IMAGO KWPN 2013 wałach siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Blenchi a / Emilion
528210002988274
38.

99

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
39.

76

JASYR KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Strayer' s Samson
M: Majrons s Jannine
brak 013 67 01021 07
40.

6

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
Brak 616999570201314 Brak
41.

87

Jiroclasco Fortuna Holandia 2014 wałach gniada F: Zirroco Blue
M:
42.

61

JODYSIENNE KWPN POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Arwensienne / Indoctro
K026635 -
43.

98

Jolly Jumper Holandia Wałach gniada/168 F:
M:
44.

32

JORDAN KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
45.

90

Jornian Blue KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/167 F: ZIRROCO BLUE
M:
46.

88

Jourdain VDL F:
M:
47.

86

Julienas KWPN Holandia 2014 wałach gniady F: Arezzo
M:
48.

75

JUNIPERA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz kara/171 F: EMETYT
M: JAGODA
BRAK POL006540140808
49.

97

Jupiter KWPN HOL 2014 wałach GNIADA F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: FYRONA VAN HILSBERG
528003201407407
50.

72

JUTRZENKA Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: Barnaba
M: Jorka
brak 616 009 58 03960 14
51.

39

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
52.

59

KANNANDINE KWPN POL 2015 Klacz gniada/A F: Kannan
M: A
A A
53.

94

Kansas F:
M:
54.

60

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Kannan
M: G Star RV
A A
55.

103

Kaphira Holandia 2015 klacz gniada F: Corland
M:
56.

96

Karezzo Holandia ogier Kasztan F:
M:
57.

64

KING SOLIER KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/A F: Cicero Z
M: A
A A
58.

62

KIRI ROYAL KWPN POL 2015 Klacz gniada/A F: Ublesco
M: A
A A
59.

63

KNIGHT LIGHT KWPN POL 2015 Klacz kara/A F: Ublesco
M: A
A A
60.

40

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
61.

85

Koperek KUC POL 2007 Wałach Gniada/144 F: Han
M: Kopiejka
K027467 POL 013 54 00195 07
62.

93

Kylie F:
M:
63.

35

LAQUINA W HOL DEU 2010 Klacz gniada/165 F: Larius W
M: P-Quinara
KO20690 DE421000544910
64.

84

LOLEK TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K024226 616 999 57 02968 06
65.

24

LORD ARGENTINUS OLDENBURSKA POL 2005 Ogier gniada/167 F: Lord Pezi
M: Angelina
brak 616999550179905
66.

41

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K019266 007520003706 K019266
67.

58

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
K007801 POL009540020802
68.

33

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
K018799 POL013610202007
69.

2

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631
70.

73

MIDOS SP POL 2015 Wałach siwa/- F: -
M: -
brak -
71.

28

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
72.

15

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
K021982 616006690071310
73.

17

MONITO ANGLO-ARABSKA POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
K022640
74.

81

MONTANA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz srokata/165 F: MACHOMET
M: LUNA
brak 616999630222310
75.

101

Moon Light De Olid F:
M:
76.

47

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Gleiding darkbay F: Vandamme
M: Nimfa
POL 616009610123811
77.

82

OMEN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
brak brak
78.

53

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
79.

66

OSTATNI MOHIKANIN W SP POL 2011 Wałach gniada F: Leandro
M: Osnowa
brak
80.

74

PICASSO PG WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kara/170 F: WELSTEIN
M: PEONIA
BRAK POL 007660023804
81.

68

PIDOR SP POL - Wałach kasztanowata/172 F: -
M: -
- -
82.

36

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada/148 F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
K008284 POL013540076801
83.

42

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
84.

52

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
85.

1

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
86.

51

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
87.

69

SERENADA W SP POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Surprise
K021865
88.

23

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
89.

100

SUEZ MŁP gniada/160 F:
M:
90.

25

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K024158 616999550179910
91.

57

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa/- F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
K021577 826002120024645
92.

49

TALIZMAN KUC POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Meteoryt
M: Tara
K024842
93.

34

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
K022625 POL013530053106
94.

50

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
K018090 616009690190508 104QX68
95.

78

VALENTINE SP POL 2009 Klacz F: Van Gogh
M: Alberina
K018219
96.

26

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
97.

105

Vitamine F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Banaszek Weronika bpk
200
SUM:
200.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
80
SUM:
80.00
Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
120
SUM:
120.00
Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
150
80
SUM:
230.00
Mecková Viktória Anna TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
150
120
SUM:
270.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
80
120
SUM:
200.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
200
SUM:
200.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
80
SUM:
80.00
Uchwat Robert JKS Pogórze
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (44)
2019-06-25
8
2019-06-25
4
2019-06-26
8
2019-06-26
1
200
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2019-06-25
2
2019-06-25
6
2019-06-26
5
Barszcz Gabriela
brak
MONTANA (81)
2019-06-25
2019-06-25
1
2019-06-26
2
2019-06-26
4
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-06-25
22
2019-06-25
7
2019-06-26
14
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-06-25
3
2019-06-25
3
2019-06-26
1
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (58)
2019-06-25
3
2019-06-25
2019-06-26
25
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-06-25
3
80
2019-06-25
5
2019-06-26
16
2019-06-26
5
2019-06-25
9
2019-06-25
9
2019-06-26
6
Bylinowska-Uchwat Maja
JKS Pogórze
IMAGO (102)
2019-06-26
18
2019-06-26
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
MILWI (15)
2019-06-25
1
2019-06-25
11
2019-06-26
11
2019-06-26
18
2019-06-25
18
2019-06-25
21
2019-06-26
24
2019-06-26
5
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-25
2019-06-25
10
2019-06-26
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
AHLERT (37)
2019-06-25
2
2019-06-25
2019-06-26
6
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (82)
2019-06-25
2019-06-25
1
2019-06-26
11
2019-06-26
1
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
SCYTIA (51)
2019-06-25
25
2019-06-25
2019-06-26
26
2019-06-26
7
2019-06-26
7
Gancarz Gabriela
Bpk
ARASZ (48)
2019-06-25
1
2019-06-25
13
2019-06-25
13
2019-06-26
5
2019-06-26
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-06-25
20
2019-06-25
8
2019-06-26
9
Gołąb Karolina
WLKS Krakus
2019-06-25
14
2019-06-25
2019-06-26
21
Goławska Aleksandra
UKJ Stubno
2019-06-25
18
2019-06-25
2019-06-26
17
2019-06-26
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2019-06-25
5
2019-06-26
15
2019-06-25
5
2019-06-26
13
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
2019-06-25
2019-06-25
2019-06-26
1
2019-06-26
1
2019-06-26
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
LUCILLA (41)
2019-06-25
2
120
2019-06-25
8
2019-06-26
4
2019-06-26
4
PIGMENT (42)
2019-06-25
17
2019-06-25
2019-06-26
20
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-06-25
1
2019-06-25
8
2019-06-26
6
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-06-25
1
2019-06-25
11
2019-06-26
1
2019-06-26
8
Jakub Socha
UKJ Stubno
BOSTON (67)
2019-06-25
16
2019-06-25
1
2019-06-26
1
2019-06-26
1
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-06-25
6
2019-06-25
4
2019-06-26
12
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (14)
2019-06-25
15
2019-06-25
18
2019-06-26
15
Kibałko Gabriela
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-06-25
1
2019-06-25
17
2019-06-26
17
2019-06-26
7
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-06-25
1
2019-06-25
1
2019-06-26
1
2019-06-26
1
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
JESSY (6)
2019-06-25
8
2019-06-25
4
2019-06-26
4
Kloc Monika
bpk
2019-06-26
1
2019-06-26
1
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (38)
2019-06-25
7
2019-06-25
15
2019-06-26
10
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2019-06-25
4
2019-06-25
2019-06-26
19
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (39)
2019-06-25
7
2019-06-25
13
2019-06-26
11
Kulawik Anna
ASK Świerklaniec
NIWAR (47)
2019-06-25
19
2019-06-25
16
2019-06-26
13
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2019-06-25
1
150
2019-06-26
3
80
2019-06-25
1
2019-06-26
2
JASYR (76)
2019-06-25
6
2019-06-25
7
2019-06-26
9
2019-06-25
23
2019-06-25
19
2019-06-26
23
2019-06-26
1
2019-06-26
12
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
MONITO (17)
2019-06-25
11
2019-06-25
17
2019-06-26
17
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2019-06-25
2019-06-25
6
2019-06-26
18
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (53)
2019-06-25
13
2019-06-25
10
2019-06-26
5
Mecková Viktória Anna
TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
CORA-NF (83)
2019-06-25
9
2019-06-25
6
2019-06-26
1
150
2019-06-26
2
120
Najdzionek Maja
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2019-06-25
3
2019-06-25
2
2019-06-26
1
Olejarska Sonia
UKJ Stubno
2019-06-25
14
2019-06-25
11
2019-06-26
5
2019-06-26
13
Ostręga Damian
Kj Jan Kosicki
2019-06-25
7
2019-06-25
1
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki
2019-06-26
3
80
Vitamine (105)
2019-06-26
2
120
Pawłucka Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2019-06-25
8
2019-06-25
4
2019-06-26
12
2019-06-26
17
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-06-25
6
2019-06-25
1
200
2019-06-26
14
2019-06-26
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2019-06-25
5
2019-06-26
4
2019-06-25
5
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
QIURORA (52)
2019-06-25
24
2019-06-25
14
2019-06-26
16
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (73)
2019-06-25
1
2019-06-25
11
2019-06-26
1
2019-06-26
17
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (50)
2019-06-25
2
2019-06-25
2
2019-06-26
3
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2019-06-25
1
2019-06-25
7
2019-06-26
1
2019-06-26
8
2019-06-25
1
2019-06-25
1
2019-06-26
1
2019-06-26
1
2019-06-25
7
2019-06-25
7
2019-06-25
2019-06-25
19
2019-06-25
11
2019-06-26
1
2019-06-26
1
2019-06-25
9
2019-06-25
9
2019-06-26
6
2019-06-26
2019-06-25
16
2019-06-25
2019-06-26
16
2019-06-26
Rafałko Anna
Klub Jeździecki KONSUL Kościelisko
LOLEK (84)
2019-06-26
8
2019-06-26
7
Sijka Olivia
Klub Sportowy Stangret
2019-06-25
1
2019-06-25
3
2019-06-26
20
2019-06-26
6
IBERIA (22)
2019-06-25
12
2019-06-25
11
2019-06-26
8
Sitek Alina
JKS Pogórze
2019-06-25
1
2019-06-25
9
2019-06-26
10
2019-06-26
8
Skiba Julia
UKJ Stubno
2019-06-25
18
2019-06-25
1
2019-06-26
1
2019-06-26
1
Skrzypczyk Marta
Niezrzeszony
FRESKA (80)
2019-06-25
11
2019-06-25
1
2019-06-26
9
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-06-25
16
2019-06-25
20
2019-06-26
19
Smolich Julia
KJ Fullmet
2019-06-25
7
2019-06-25
9
2019-06-26
8
Socha Jakub
BOSTON (67)
2019-06-26
3
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (33)
2019-06-25
9
2019-06-25
5
2019-06-26
7
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2019-06-26
3
2019-06-25
4
2019-06-25
1
Tomaszewska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
PIDOR (68)
2019-06-25
13
2019-06-25
10
2019-06-26
3
2019-06-26
11
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (31)
2019-06-25
17
2019-06-25
1
2019-06-26
4
2019-06-26
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (32)
2019-06-25
1
2019-06-25
1
2019-06-26
1
2019-06-26
8
Twardoch Magdalena
ASK Świerklaniec
Koperek (85)
2019-06-25
2019-06-25
2019-06-26
1
2019-06-26
1
2019-06-26
Uchwat Kamil
JKS Pogórze
SUEZ (100)
2019-06-25
1
2019-06-25
11
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-06-25
10
2019-06-25
2019-06-26
9
2019-06-26
2019-06-25
15
2019-06-25
2019-06-26
10
2019-06-25
11
2019-06-25
11
2019-06-26
10
2019-06-26
2019-06-25
12
2019-06-25
3
80
2019-06-26
9
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (71)
2019-06-25
10
2019-06-25
12
2019-06-26
7
Uchwat Robert
JKS Pogórze
Karezzo (96)
2019-06-25
1
2019-06-25
15
Jupiter (97)
2019-06-25
6
2019-06-25
2019-06-26
14
2019-06-26
IMAGO (102)
2019-06-25
2
120
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2019-06-25
17
2019-06-25
2019-06-26
21
2019-06-26
2019-06-25
9
2019-06-25
17
2019-06-25
15
2019-06-26
22
2019-06-26
Kylie (93)
2019-06-25
21
2019-06-25
20
2019-06-26
1
2019-06-26
1
Kaphira (103)
2019-06-26
17
2019-06-26
17
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2019-06-26
22
2019-06-25
21
2019-06-25
2019-06-26
15
2019-06-26
2019-06-26
2
2019-06-25
5
2019-06-25
3
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-06-25
1
2019-06-25
1
2019-06-26
2
Ziemiewicz Olga
2019-06-25
1
2019-06-25
12

Number of Riders: 71

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl