Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:35:49
2019-08-04 18:55:57
Andrzej Maciaszczyk BOSS
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:35:53
2019-08-04 18:49:10
Zuzanna Sternik ARIETTA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x 1/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:35:51
2019-08-04 18:47:52
Jagoda Kudlicka SUPRISE
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:03
2019-08-02 23:38:27
Wiktoria Klimasz ŁOTYSZ TOP
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:10
2019-08-02 23:35:58
Gabriela Kibałko PICASSO PG
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:06
2019-08-02 22:47:55
Sara Smiechowska MEGAN
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:13
2019-08-02 22:46:21
Ewa Smiechowska AVIGEIL
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:15
2019-08-02 22:44:27
Ewa Smiechowska FILADELFIA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:39
2019-08-01 22:58:27
Małgorzata Koszucka CRISTALL
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:42
2019-08-01 22:57:59
Małgorzata Koszucka CASTINERA NF
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:44
2019-08-01 22:57:25
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:47
2019-08-01 18:40:21
Barbara Pierz TAHIRA ANGEL
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:53
2019-08-01 12:43:56
Emilia Hoefler LAURA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:42:55
2019-08-01 12:42:03
Paulina Hoefler SABAT
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:23
2019-08-01 08:37:33
Julia Cwynar NICEA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 1/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:27
2019-08-01 08:35:04
Patrycja Tomaszewska PIDOR
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:31
2019-08-01 08:32:56
Oliwia Pawłucka SERENADA W
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:34
2019-08-01 08:32:06
Socha Jakub BOSTON
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:39
2019-07-31 21:40:13
Julia Lew BRYZA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:45
2019-07-31 21:35:52
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:51
2019-07-31 17:27:01
Lucia Tarabová FARINA "M"
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:34:56
2019-07-31 17:26:17
Katarína Horáková FARINA "M"
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:35:01
2019-07-31 17:23:52
Maria Romanowska DOMENA
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:35:05
2019-07-31 16:07:50
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:35:09
2019-07-31 12:29:39
Bibiána Majherová METTE-MARIT
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 16:04:18
2019-07-30 07:39:54
Joanna Pomiankowska KNIGHT LIGHT
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 16:04:31
2019-07-30 07:39:11
Joanna Pomiankowska KIRI ROYAL
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 16:04:21
2019-07-30 07:38:17
Joanna Pomiankowska KING SOLIER
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 16:04:28
2019-07-30 07:37:29
Joanna Pomiankowska KANNANDINE
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 07:26:38
2019-07-29 18:56:25
Jagoda Niewiadomska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 07:26:42
2019-07-29 15:40:36
Jozef Špak CHAT
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 07:26:44
2019-07-29 15:39:36
Jozef Špak DOM PERIGNON
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 10:16:14
2019-07-28 22:48:44
Blanka Pojmaj HILON-W
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 10:16:18
2019-07-27 18:33:30
Juraj Koprivňák MONTE LU I.
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 10:16:23
2019-07-27 08:29:55
Tamara Koprivňaková ALICA
  • 2x 1/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:27
2019-07-26 21:22:02
Lucia Tarnoczyová JASANA
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:31
2019-07-26 19:39:19
Nina Čeryová PANDORA
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:34
2019-07-26 19:33:50
Lenka Borovská WILDE BERRY
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:38
2019-07-26 19:27:00
Katarína Kuncová FALIENK
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:42
2019-07-26 19:01:33
Alica Tvrdá CHRISMAN
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:46
2019-07-26 18:51:06
Alexandra Petrovová SR CHARMING ELA
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:51
2019-07-26 18:47:37
Alexandra Petrovová GOLDEN EYE
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:20:54
2019-07-26 18:43:47
Alexandra Petrovová IAN
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:01
2019-07-26 07:46:26
Stanislav Podlesný CALVADO M
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:05
2019-07-26 07:45:17
Stanislav Podlesný CASPER JORDIN
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:09
2019-07-26 07:42:27
Erika Podlesná CASPER JORDIN
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:12
2019-07-26 07:41:37
Erika Podlesná CALVADO M
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:15
2019-07-25 21:47:06
Lýdia Petruňáková CASPAR G
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:19
2019-07-25 21:45:45
Martina Petruňáková VALISKA DE LA VAULX
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:23
2019-07-25 21:44:22
Martina Petruňáková KRUSZYNKA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:27
2019-07-25 15:09:30
Slavomíra Černá NOBELIS Z
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:30
2019-07-25 15:07:41
Jaroslav Černý GAMBLER " M "
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:38
2019-07-24 21:21:48
Jana Sabolová CHIQUITA
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:42
2019-07-24 21:16:02
Lucia Tarabová DIAMOND OF LOVE
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:21:46
2019-07-24 21:15:12
Lucia Tarabová RONCEVAL - B
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 10:16:26
2019-07-24 20:59:29
Viktória Anna Mecková CORA-NF
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 7/C 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 10:22:39
2019-07-23 16:11:09
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:35:13
2019-07-22 21:39:49
Agata Miazga WIKI
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:35:18
2019-07-20 21:24:04
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 2x 1/L 100 cm/Egzaminacyjny, na styl jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 08:10:57
2019-07-18 17:09:56
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, zaliczany do klasyfikacji Grand Prix Amatorów
  • 1x 6/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 22:01:03
2019-07-17 16:05:10
Daria Osieka EDISON E. NÉMASÁG
  • 1x 2/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:37:24
2019-07-16 22:42:42
Emilia Nowak CHAMANTE
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Baranowska Oliwia
3. Borovska Lenka JK Pegas Cassovia
4. Bukovinska Alexandra JK Svabovce Poprad
5. Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
182
6. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (J.)
None
7. Cwynar Julia UKJ Stubno
2004 (JM.)
-
8. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
9. Hoefler Emilia WKJ Lublin SJ Karino
2004 (JM.)
O048452
10. Hoefler Paulina WKJ Lublin SJ Karino
1999 (MJ.)
O041805
11. Horáková Katarína TJ SLÁVIA UVLF Košice
2002 (J.)
07632
12. Jakub Socha UKJ Stubno
2006 (JM.)
-
13. Kibałko Gabriela Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2003 (J.)
O052118
14. Klejnowska Kaja Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
15. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
16. Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
S
03142
17. Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
S
none
18. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
19. Kováčová Miriam JK Poprad Švábovce
20. Kravcova Paulina
21. Kudlicka Jagoda WKJ LUBLIN SJ WINNERS
S
O019092
22. Kuncová Katarína JK PEGAS CASSOVIA
2006 (JM.)
8138
23. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
24. Lavrov J Sergey Ukraina
25. Lew Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2003 (J.)
brak
26. Litwin Zofia UKJ Lalin
27. Maciaszczyk Andrzej WKJ Lublin SJ WINNERS
S
O007828
28. Majherová Bibiána JK Koprivňak Rafajovce
2002 (J.)
025318/7726
29. Mecková Viktória Anna TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
S
EF486955
30. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
31. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
32. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
33. Pawłucka Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2003 (J.)
O038037
34. Petrovová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
None
35. Petruňáková Lýdia TJ Slávia UVLF Košice
S
00913
36. Petruňáková Martina TJ Slávia UVLF Košice
2009 (Mł.)
06968
37. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
38. Podlesná Erika JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
5030
39. Podlesný Stanislav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
0976
40. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
41. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
42. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
43. Romanowska Maria Brak
2001 (J.)
Brak
44. Sabolová Jana TJ Slávia UVLF Košice
S
3795
45. Sitek Alina JKS Pogórze
S
46. Smiechowska Ewa KJ PALOMINO
2005 (JM.)
Brak
47. Smiechowska Sara KJ PALOMINO
2007 (JM.)
Brak
48. Socha Jakub
49. Špak Jozef Jk Švabovce
S
Brak
50. Sternik Zuzanna WKJ LUBLIN
2005 (JM.)
O052721
51. Tarabová Lucia UVLF Košice
S
1465
52. Tarnoczyová Lucia JK PEGAS CASSOVIA
1998 (MJ.)
5988
53. Tomaszewska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2002 (J.)
O038025
54. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (J.)
O031906
55. Tvrdá Alica JK PEGAS CASSOVIA
S
7550
56. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
57. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
58. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
59. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
60. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
S
O001137
61. Witkowska Karolina WKJ Lublin
62. Wójcik Martyna Sj Piker
2005 (JM.)
brak
63. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

ALGIDA Wielkopolska POL 2009 Klacz skarogniada F: Samba Hit II
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: SK Dębno
brak
2.

2

ALICA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Mare grey/163 F: Alias
M: Caira
O: Dušan Koprivňák SHR
B: Vladimír Mensák
none 9076
3.

64

Amor de Locz F:
M:
O:
B:
4.

63

ARIETTA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/165 F: Wolant
M: Adoracja / Dubelt
O: JAGODA KUDLICKA
B: ROBERT STASIUK
K013939 POL 006580422805
5.

10

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
O: Weronika Banaszek
B: Łukasz Bartosiewicz
brak
6.

52

AVIGEIL SP POL 2008 Klacz kara/175 F: *****
M: ******
O: Agnieszka Frac
B: *****
***** *******
7.

90

BAROLO F:
M:
O:
B:
8.

86

BENGRAF SP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske
M: Bennetta
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
---
9.

61

BOSS MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
O: Jagoda Kudlicka
B: Robert Stasiuk
K012562 616006580770106 104ED77
10.

42

BOSTON MŁP POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
11.

43

BRYZA Śląska POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
O: Kaja Klejnowska
B: Marcin Wnęk
brak brak
12.

83

Cadiza F:
M:
O:
B:
13.

11

CALVADO M SVK SVK 2010 Wałach kasztanowata/168 F: Calvados/Ex Sable Rose
M: Carmina
O: Erika Podlesná
B: Stanislav Podlesný
9046
14.

21

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.03.2008 Gleiding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
O: PETCAR SERVIS s.r.o.
B: Gehrts Timm
DE421000234208 08549
15.

20

CASPER JORDIN SVK SVK 2008 Wałach gniada/170 F: Cashman Can
M: Gaby du Jardin
O: Stanislav Podlesný
B: Holova Andrej
7880
16.

55

CASTINERA NF Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/172 F: Castelan I
M: Lira II x Julio Mariner
O: Natalia Włodarczyk-Kubiak
B: Xxxx
K021453 Xxxx
17.

8

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
O: Karolina Nowak
B: Karolina Nowak
Brak Brak
18.

33

CHAT SVK SVK 2009 Wałach gniada/174 F: Baron
M: Brak
O: Špak Jozef
B: Brak
Brak Brak
19.

26

CHIQUITA Slovak Warmblood SVK 2012 Mare white/170 F: Argento
M: Censes Z
O: Martin Bulík
B: Martin Bulík
10300
20.

16

CHRISMAN ST SVK 2010 Gleiding bay/mk:165 F: Christon
M: Maryška K
O: Alica Tvrdá
B: Dušan Koprivňak
10231 703001682114810
21.

5

CORA-NF Slovak Warmblood SVK 2009 Mare bay/176 F: Consulent Z
M: Berala
O: Viktória Vasilová
B: NOFA- Ing. Fassinger SHR
703001582107710 -
22.

75

CRAZY LOVE 2014 kasztan F:
M:
O:
B:
23.

27

DIAMOND OF LOVE Slovak Warmblood SVK 2015 Gleiding bay/160 F: Color of Love
M: Dunka
O: Daniel Kollár
B: Daniel Kollár
10387
24.

34

DOM PERIGNON Oldemburg SVK 2009 Wałach kasztanowata/171 F: Dom Primus
M: Catalina
O: Špak Jozef
B: Špak Jozef
9815 Brak
25.

46

DOMENA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Daglezja
O: Barbara Romanowska
B: Ewa Januś
Brak
26.

44

DOMINO Małopolska POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Ewa Bożymowska
B: Stadnina Koni Kalników
brak brak
27.

15

FALIENK KWPN NED 2010 Gleiding bay/173 F: Opan
M: Nalienke
O: Ing. Jozef Kunc
B: J. Brandsma
9766 528003201002979
28.

4

FARINA M Slovenský Teplokvník SVK 2014 Mare grey/166 F: Grandcelano M
M: Flavia M
O: Ing. Silvia Horáková
B: Peter Mackovjak
10650 15339
29.

45

FARINA M Slovak Warmblood SVK 2014 Mare grey/169 F: Grandcelano
M: Flavia
O: Katarína Horáková
B: Mackovjak
10650
30.

53

FILADELFIA SP POL 2001 Klacz gniada/160 F: ***,
M: *****
O: Paulina Halys-Urban
B: *, ****
999 999
31.

25

GAMBLER M SVKT SVK 2014 Wałach gniada/167 F: Grandcelano M
M: Camey
O: Černý Jaroslav
B: Černý Jaroslav
10648
32.

84

Giejelle Fomia KWPN HOL 2011 KLACZ SIWA/175 F: BUGATTI VDL
M: / VOLTAIRE
O: Włodzimierz Uchwat
B:
33.

18

GOLDEN EYE ST SVK 2014 Gleiding grey/171 F: Grandcelano M
M: Lucas
O: Monika Horvathova
B: Monika Horvathova
None 703002252108714
34.

30

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa / Harmoniusz
O: Pojmaj Marcin
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616009680059210
35.

19

IAN KWPN SVK 2013 Gleiding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
O: Alexandra Petrovová
B: A. Renting
None 528003201303416
36.

80

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
O: Robert Uchwat
B: Angenent De Bruijn
K025297 528003201300191
37.

56

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/166 F: Montender
M: Easy Leen x Carambole
O: Dirk Schrade
B: J.W Greve
Xxxx Xxxx
38.

76

It`s Toulon V.E. KWPN HOLANDIA 2013 wałach gniady/170 F: Toulon
M: / Lux
O: Anna Kołodziej
B: Holandia
39.

12

JASANA ST SVK 2008 Mare bay/mk:166 F: Gaspari
M: Jarná
O: Monika Tarnoczyová
B: A-REGO s.r.o.
7964 703001622112908
40.

66

Jetoulon 2014 F: Etoulon
M:
O:
B:
41.

69

JEZELLA F:
M:
O:
B:
42.

67

Jornian Blue KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/167 F: ZIRROCO BLUE
M:
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B:
43.

65

Jourdain VDL 2014 gniady F: Zapatero
M:
O:
B:
44.

68

Julienas KWPN Holandia 2014 wałach gniady F: Arezzo
M:
O: Holandia
B:
45.

81

Jupiter KWPN HOL 2014 wałach GNIADA F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: FYRONA VAN HILSBERG
O: Robert Uchwat
B: G.J. VAN BENTHEM
528003201407407
46.

71

Kameraad F:
M:
O:
B:
47.

37

KANNANDINE KWPN POL 2015 Klacz gniada/A F: Kannan
M: A
O: A
B: A
A A
48.

82

Karezzo Holandia ogier Kasztan F:
M:
O: Robert Uchwat
B:
49.

85

Kariera SP 2000 klacz gniada/166 F: Nurjev
M: Kobra
O: Robert Stasiuk
B:
50.

72

KARUSA BLUE R 2015 F:
M:
O:
B:
51.

32

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Durango vdl
M: Gouvernante de Span
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K027476
52.

70

King Royal F:
M:
O:
B:
53.

36

KING SOLIER KWPN POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Cicero Z
M: -
O: -
B: -
brak -
54.

38

KIRI ROYAL KWPN POL 2015 Klacz gniada/A F: Ublesco
M: A
O: A
B: A
A A
55.

35

KNIGHT LIGHT KWPN POL 2015 Klacz kara/A F: Ublesco
M: A
O: A
B: a
A A
56.

87

KOLIBRA Niem.sport. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
O: Bartosz Kut
B: Niemcy
K020907
57.

23

KRUSZYNKA Kon Maly Polski SVK 01.05.2010 Mare piebald/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Mgr. Lýdia Petruňáková
B: Zweglińska Malgorzata
616999661668410 10212
58.

88

Kylie F:
M:
O:
B:
59.

59

LAURA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/164 F: Polder
M: Lima
O: Alina Wakuła-Hoefler
B: Bronisława Szczygieł
K026262
60.

91

Lord Neuz F:
M:
O:
B:
61.

49

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
O: Bartłomiej Przybyś
B: Dariusz Waligórski
brak POL 009 57 01535 02
62.

78

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K024723 616009660670013
63.

50

MEGAN KUC POL 2007 Klacz gniada F: Kuc
M: Kuc
O: Agnieszka Frac
B: Agnieszka Frac
Brak
64.

48

METTE-MARIT Slovakian Warmblood SVK 2007 Mare bay/163cm F: Alias
M: Montana
O: Bibiána Majherová
B: Dušan Koprivňák SHR
703 001 68 21 152 07 07916
65.

31

MONTE LU I. Slovenský Teplokrvník SVK 2010 Mare chestnut/165 F: Christen
M: Montana
O: Dušan Koprivňák SHR
B: Dušan Koprivňak
none 10501
66.

39

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Neroma / Cottonclub
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606 POL009640041806
67.

29

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
O: JOANNA Pomiankowska
B: BRAK
B RAK
68.

24

NOBELIS Z Zangersheide SVK 2009 Klacz gniada/164 F: Nord/Noble Fürst
M: Oh Lala
O: Slavomíra Černá
B: Slavomíra Černá
8680
69.

47

OMEN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
O: Bogusław Mazerant
B: Bogusław Mazerant
brak brak
70.

13

PANDORA ST SVK 2009 Mare bay/172 F: Quirado
M: Papillon 23
O: Nina Čeryová
B: NŽ Topoľčianky
8961 703002312111709
71.

51

PICASSO PG WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Welstein
M: Peonia / Ptasznik
O: Justyna Stefanowska-Kudela
B: Krzystof Górak
K027521 POL 007660023804
72.

40

PIDOR SP POL - Wałach kasztanowata/172 F: -
M: -
O: Tomaszewska Joanna
B: -
- -
73.

77

ROBESPIERE SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: For Pleasure
M: Rock and Roll
O: Ewa Zimny
B: Remigiusz Makowski
K015472 616009661130809
74.

28

RONCEVAL - B Czech Warmblood CZE 2007 Wałach gniada F: 577 Rock'n Roll
M: 68/91 Scarlett
O: Lucia Tarabová
B: Zdeněk Babor
7891
75.

60

SABAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cordial
M: Sina
O: Krzysztof Hoefler
B: Stadnina Koni Udórz
K026260
76.

41

SERENADA W SP POL 2011 Klacz gniada F: Awans
M: Surprise
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
K021865
77.

17

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
O: Alexandra Petrovová
B: Alexandra Petrovová
10667 7030027782113815
78.

79

SUEZ młp gniada/160 F:
M:
O: Maja Bylinowska-Uchwat
B:
79.

62

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
O: Jagoda Kudlicka
B: Jan Sołtysiak
K010000 POL009610220705 103CU05
80.

57

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa/- F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Radosław Pierz
B: -
K021577 826002120024645
81.

22

VALISKA DE LA VAULX Le Cheval De Sport Belge SVK 25.05.2005 Mare chestnut/155 F: GRAAF
M: BETTINA DE LA VAULX
O: Mgr. Lýdia Petruňáková
B: Monsieur Laurent THIRION
056007000V39925 09485
82.

74

Violetta P F:
M:
O:
B:
83.

6

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
K019631
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (10)
2019-08-06
17
2019-08-06
13
2019-08-07
10
2019-08-07
16
Baranowska Oliwia
SUEZ (79)
2019-08-06
1
2019-08-06
17
2019-08-07
1
2019-08-07
1
Borovska Lenka
JK Pegas Cassovia
IAN (19)
2019-08-07
1
2019-08-07
1
Bukovinska Alexandra
JK Svabovce Poprad
Cadiza (83)
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
19
2019-08-07
9
Černá Slavomíra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-08-06
1
150
2019-08-07
2
150
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
PANDORA (13)
2019-08-06
9
2019-08-06
8
2019-08-07
8
Cwynar Julia
UKJ Stubno
NICEA (39)
2019-08-06
9
2019-08-06
2019-08-06
5
2019-08-07
3
2019-08-07
2
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (47)
2019-08-06
16
2019-08-06
1
2019-08-07
2019-08-07
23
Hoefler Emilia
WKJ Lublin SJ Karino
LAURA (59)
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
12
2019-08-07
1
Hoefler Paulina
WKJ Lublin SJ Karino
SABAT (60)
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
13
2019-08-07
19
Horáková Katarína
TJ SLÁVIA UVLF Košice
2019-08-06
1
2019-08-07
1
2019-08-07
19
Jakub Socha
UKJ Stubno
BOSTON (42)
2019-08-06
23
2019-08-06
1
2019-08-07
7
Kibałko Gabriela
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-08-07
2019-08-07
15
Klejnowska Kaja
Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (44)
2019-08-06
23
2019-08-06
10
2019-08-07
22
2019-08-07
21
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-08-07
6
2019-08-07
11
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
ALICA (2)
2019-08-06
19
2019-08-06
18
2019-08-06
2019-08-07
12
2019-08-07
2019-08-06
11
2019-08-06
14
2019-08-07
9
2019-08-07
15
Koprivňaková Tamara
Koprivňák Rafajovce
ALICA (2)
2019-08-07
11
2019-08-06
20
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-08-07
5
2019-08-07
1
200
INOUT W (56)
2019-08-06
13
2019-08-06
5
BENGRAF (86)
2019-08-06
4
2019-08-06
3
80
Kováčová Miriam
JK Poprad Švábovce
2019-08-06
1
2019-08-06
7
2019-08-07
12
Kravcova Paulina
BAROLO (90)
2019-08-07
1
2019-08-07
20
2019-08-07
2019-08-07
1
2019-08-07
2019-08-07
21
Kudlicka Jagoda
WKJ LUBLIN SJ WINNERS
SUPRISE (62)
2019-08-06
4
2019-08-06
4
2019-08-07
6
2019-08-07
1
300
Kuncová Katarína
JK PEGAS CASSOVIA
FALIENK (15)
2019-08-06
22
2019-08-06
2019-08-07
15
2019-08-07
16
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2019-08-06
16
2019-08-07
KOLIBRA (87)
2019-08-06
14
2019-08-06
11
2019-08-07
3
100
2019-08-07
10
Lavrov J Sergey
Ukraina
2019-08-06
1
2019-08-06
16
2019-08-07
21
2019-08-07
Kylie (88)
2019-08-07
23
2019-08-07
17
Lew Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
BRYZA (43)
2019-08-06
2019-08-06
1
2019-08-06
2019-08-07
1
2019-08-07
22
2019-08-07
17
Litwin Zofia
UKJ Lalin
2019-08-06
2019-08-06
12
2019-08-07
2019-08-07
19
Maciaszczyk Andrzej
WKJ Lublin SJ WINNERS
BOSS (61)
2019-08-06
1
200
2019-08-06
6
2019-08-07
11
2019-08-07
3
100
Majherová Bibiána
JK Koprivňak Rafajovce
2019-08-06
1
2019-08-06
3
2019-08-07
16
2019-08-07
8
Mecková Viktória Anna
TJ Slávia UVLF Košice, Slovak Republic
2019-08-06
5
2019-08-06
7
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (6)
2019-08-06
1
2019-08-06
5
2019-08-07
5
2019-08-07
13
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
8
2019-08-07
14
Nowak Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2019-08-06
8
2019-08-06
2019-08-07
7
2019-08-07
Pawłucka Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
2019-08-06
4
2019-08-06
18
2019-08-07
20
2019-08-07
14
Petrovová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
2019-08-06
19
2019-08-06
31
2019-08-07
18
2019-08-07
2019-08-06
26
2019-08-06
1
2019-08-07
15
2019-08-07
IAN (19)
2019-08-06
24
2019-08-06
20
Petruňáková Lýdia
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-06
10
2019-08-06
5
Petruňáková Martina
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
2019-08-07
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
2019-08-07
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-08-06
16
2019-08-06
7
2019-08-07
14
2019-08-07
4
Podlesná Erika
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-08-06
2
2019-08-07
9
2019-08-06
12
2019-08-07
1
200
Podlesný Stanislav
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-08-06
1
250
2019-08-06
2
150
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
HILON-W (30)
2019-08-06
1
2019-08-06
28
2019-08-07
1
2019-08-07
14
Pomiankowska Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2019-08-06
15
2019-08-06
2019-08-06
16
2019-08-06
2019-08-06
13
2019-08-06
16
2019-08-06
22
2019-08-06
30
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-08-06
1
2019-08-06
1
Romanowska Maria
Brak
DOMENA (46)
2019-08-06
22
2019-08-06
1
2019-08-07
1
2019-08-07
1
Sabolová Jana
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-06
7
2019-08-06
15
2019-08-07
19
2019-08-07
12
Sitek Alina
JKS Pogórze
IMAGO (80)
2019-08-06
12
2019-08-06
Smiechowska Ewa
KJ PALOMINO
AVIGEIL (52)
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
1
2019-08-07
4
2019-08-06
1
2019-08-06
2
2019-08-07
1
2019-08-07
20
Smiechowska Sara
KJ PALOMINO
MEGAN (50)
2019-08-06
19
2019-08-06
1
2019-08-06
22
2019-08-07
1
2019-08-07
Socha Jakub
BOSTON (42)
2019-08-07
6
Špak Jozef
Jk Švabovce
CHAT (33)
2019-08-06
19
2019-08-06
21
2019-08-07
3
2019-08-07
17
2019-08-06
1
2019-08-06
21
2019-08-07
2019-08-07
Sternik Zuzanna
WKJ LUBLIN
ARIETTA (63)
2019-08-06
1
2019-08-06
1
2019-08-07
2
2019-08-07
4
2019-08-07
Tarabová Lucia
UVLF Košice
2019-08-06
1
2019-08-06
22
2019-08-07
1
2019-08-07
22
2019-08-06
12
2019-08-06
3
100
2019-08-06
1
Tarnoczyová Lucia
JK PEGAS CASSOVIA
JASANA (12)
2019-08-06
22
2019-08-06
1
2019-08-07
11
2019-08-07
Tomaszewska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Stubno
PIDOR (40)
2019-08-06
17
2019-08-06
6
2019-08-07
16
2019-08-07
9
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2019-08-06
15
2019-08-06
6
2019-08-07
4
2019-08-07
3
100
Tvrdá Alica
JK PEGAS CASSOVIA
2019-08-06
6
2019-08-06
22
2019-08-07
13
2019-08-07
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-08-06
14
2019-08-06
9
2019-08-07
8
2019-08-07
7
2019-08-06
28
2019-08-06
32
2019-08-07
24
2019-08-07
2019-08-06
11
2019-08-06
8
2019-08-07
18
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-08-06
26
2019-08-06
21
2019-08-07
19
2019-08-07
Uchwat Robert
JKS Pogórze
IMAGO (80)
2019-08-07
2
200
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
Jupiter (81)
2019-08-06
10
2019-08-06
13
2019-08-07
6
Karezzo (82)
2019-08-06
1
2019-08-06
25
2019-08-07
18
2019-08-07
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2019-08-06
2019-08-06
3
80
2019-08-07
7
2019-08-07
13
JEZELLA (69)
2019-08-06
2019-08-06
2019-08-06
26
2019-08-06
19
2019-08-07
17
2019-08-07
2019-08-06
21
2019-08-06
13
2019-08-07
23
2019-08-07
2019-08-06
20
2019-08-06
13
2019-08-07
16
2019-08-07
17
2019-08-06
2
120
2019-08-06
2
120
2019-08-07
2
150
Witkowska Karolina
WKJ Lublin
Kariera (85)
2019-08-06
1
2019-08-06
17
2019-08-07
2019-08-07
1
2019-08-07
5
Wójcik Martyna
Sj Piker
ALGIDA (1)
2019-08-06
1
2019-08-06
4
2019-08-06
3
2019-08-07
10
2019-08-07
10
Zimny Ewa
KJK Elizar
MAXIMUS (78)
2019-08-06
8
2019-08-07
5

Number of Riders: 63

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 2 750.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl