Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:34
2019-08-22 09:07:17
Robert Uchwat KAREZZO
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:38
2019-08-22 09:03:17
Robert Uchwat IMAGO
  • 2x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x 9/C 130 cm/zwykły z natychmiastową rozgrywką, art.238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:41
2019-08-22 09:02:53
Robert Uchwat JUPITER
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:44
2019-08-22 09:02:33
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 2x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:51:43
2019-08-22 07:39:08
Damian Ostręga SUMIRA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:30:51
2019-08-22 07:38:25
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:49
2019-08-21 19:55:37
Caroline Grochowska CANDY
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:53
2019-08-21 19:52:45
Oliwia Baranowska ANA BELLA-A
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:55
2019-08-21 19:18:16
Oliwia Bieda SUEZ
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:33:59
2019-08-21 18:36:36
Klara Medygrał SUEZ
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:02
2019-08-21 18:30:09
Katarzyna Krywult MARYON DM 2
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:05
2019-08-21 17:08:20
Alexandra Bukovinská ČADIZA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:08
2019-08-21 15:18:42
Tamara Dorková MICHEL
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:34:11
2019-08-21 15:08:27
Dominika Slivková GRANIT
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 15:06:08
2019-08-21 15:04:02
Radka Slivková GENTLEMAN M
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 15:03:48
2019-08-21 14:57:51
Radka Slivková PARIS
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:20:25
2019-08-20 23:20:41
Wiktoria Klimasz ŁOTYSZ TOP
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 07:20:07
2019-08-20 16:21:18
Emilia Nowak CHAMANTE
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:40
2019-08-19 21:42:14
Piotr Mroczka ALEGRA
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:45
2019-08-19 13:47:30
Marta Skrzypczyk POLA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:50
2019-08-19 13:44:39
Kamil Dubiel PASSION VD DONKHOEVE
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:34:55
2019-08-19 13:25:41
Kamil Dubiel KARMANO DM
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:48
2019-08-19 13:22:55
Kamil Dubiel JARMILLO L
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:06
2019-08-19 13:21:41
Kamil Dubiel JOLLY KARLA V
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:10
2019-08-19 11:53:29
Jaroslav Černý GAMBLER " M "
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:13
2019-08-19 11:51:54
Slavomíra Černá NOBELIS Z
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:17
2019-08-19 08:35:03
Aleksandra Rusin IZABELLA
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:18
2019-08-19 06:44:28
Sara Smiechowska MEGAN
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:35:22
2019-08-19 06:42:41
Ewa Smiechowska FILADELFIA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:31
2019-08-19 06:41:12
Ewa Smiechowska AVIGEIL
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:41
2019-08-18 22:22:18
Monika Dworak PLATON Z IZB
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:45
2019-08-18 22:16:59
Zofia Ombach BELLA
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:49
2019-08-18 22:15:02
Michał Ombach MUSTANG SAN PEPI
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:54
2019-08-18 22:13:42
Mateusz Dul ANABELL
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:07:59
2019-08-18 20:08:32
Ema Hromjáková CLINTON LYSAK
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:04
2019-08-18 14:49:28
Gréta Matiová LILI ROSE
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:09
2019-08-18 14:48:41
Gréta Matiová FANCY K
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:08:13
2019-08-17 22:06:01
Nikola Owczorz WENECJA
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:12:23
2019-08-17 19:02:45
Lucia Tarabová RONCEVAL - B
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C 130 cm/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:12:34
2019-08-17 14:56:17
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:48
2019-08-16 20:02:53
Julia Lew MÓJ BASK
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:50
2019-08-16 20:01:54
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:52
2019-08-16 13:16:21
Emilia Hoefler LAURA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:53
2019-08-16 13:15:40
Paulina Hoefler SABAT
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:18:55
2019-08-16 10:15:23
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:18
2019-08-15 16:10:16
Olga Soboń DONNA
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:21
2019-08-15 01:02:44
Marek Józef Gryglak JESSICA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:23
2019-08-14 20:47:49
Matylda Dębska AGITACJA
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:44
2019-08-14 13:19:42
Antonia Kalman LUNAR
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:21:49
2019-08-14 13:19:02
Dominik Lorek AVATAR
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:10
2019-08-14 08:48:45
Ján Novotný APPLE JACK
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:14
2019-08-14 08:45:12
Ján Novotný VERDI
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
  • 1x 8/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:18
2019-08-13 22:06:31
Gabriela Glinska MON AMI
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:22
2019-08-13 21:54:49
Gabriela Glinska NINTENDOR
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 2x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:26
2019-08-13 14:51:03
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:14:31
2019-08-13 14:49:17
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:31
2019-08-13 14:48:06
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:33
2019-08-12 23:26:52
Katarína Halušková CHISIONE / LITOŠ 1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:35
2019-08-12 21:28:14
Radovana Stratilová ZARA
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:33
2019-08-11 23:40:51
Bibiána Majherová ARGOS
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:14:23
2019-08-11 19:02:44
Simona Micheľová BUKEFAL
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:15:55
2019-08-11 12:59:16
Martina Petruňáková VALISKA DE LA VAULX
  • 2x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T5/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T9/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:16:45
2019-08-11 12:11:57
Barbara Pierz TAHIRA ANGEL
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:04
2019-08-10 19:49:44
Katarína Horáková FARINA "M"
  • 1x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:07
2019-08-10 19:28:36
Jana Sabolová CHIQUITA
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:17:54
2019-08-10 18:46:20
Lucia Tarabová DIAMOND OF LOVE
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:11
2019-08-09 17:02:12
Michal Sibal AIDANE "S"
  • 1x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:22:14
2019-08-09 17:00:28
Jaroslav Sibal GINGER S
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:17:44
2019-08-09 16:53:24
Dominika Ščuroková DAYMON WALK "S"
  • 1x T3/LL 90 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T4/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L 100 cm/ towarzyski dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 4/P 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x T11/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3 - konkurs otwarty, FINAŁ Grand Prix Amatorów
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 12:16:45
2019-08-09 16:41:18
Alexandra Vancova EMPRESS "S"
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T2/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art. 238.1.1
  • 1x T6/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T7/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3 FINAŁ Grand Prix Dzieci (do 16 roku życia) konkurs otwarty
  • 2x T10/LL 80 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 15:21:35
2019-08-08 23:33:55
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 1/P 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 2/N 120 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
Brak
3. Bieda Oliwia BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
Brak
4. Bukovinská Alexandra JK Poprad Švábovce
2003 (J.)
7245
5. Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
182
6. Černý Jaroslav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
1545
7. Dębska Matylda Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2000 (MJ.)
O039265
8. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
9. Dorková Tamara JK Poprad Švábovce
2007 (JM.)
8267
10. Dubiel Kamil -
S
-
11. Dul Mateusz BPK pdka
1998 (MJ.)
O041808
12. Dworak Monika BPK pdkp
2002 (J.)
brak
13. Glinska Gabriela PARKUR TEAM Kosice
S
none
14. Grochowska Caroline Pistakee Bay Stable
2005 (JM.)
Brak
15. Gryglak Marek Józef JK ŽREBČINEC Velky Šariš
S
4315
16. Halušková Katarína TJ Slávia UVLF Košice
1999 (MJ.)
EP152423
17. Hoefler Emilia WKJ Lublin SJ Karino
2004 (JM.)
O048452
18. Hoefler Paulina WKJ Lublin SJ Karino
1999 (MJ.)
O041805
19. Horáková Katarína UVLF Košice
2002 (J.)
07632
20. Hromjáková Ema Žrebčinec Veľký Šariš
2004 (JM.)
none
10189855
21. Kalman Antonia KS Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
22. Klejnowska Kaja Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
23. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
24. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (J.)
O028744
25. Krywult Katarzyna LKJ Solec Bieruń
2008 (Mł.)
Brak
26. Lavrov J Sergey Ukraina
27. Lew Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2003 (J.)
brak
28. Lorek Dominik KS Team Rancho Pcim
S
O030777
29. Majherová Bibiána JK Koprivňak Rafajovce
2002 (J.)
025318/7726
30. Matiová Gréta JK DIAMOND
S
3621
31. Mazur Sylwia UKJ Lalin
S
O014017
32. Medygrał Klara BPK kuj-pom
2006 (JM.)
Brak
33. Micheľová Simona JK Koprivňák Rafajovce
2002 (J.)
none
34. Mroczka Piotr JKS Pogórze
1998 (MJ.)
O025333
35. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
36. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
37. Ombach Michał BPK(OJ Tango)
2002 (J.)
Brak
38. Ombach Zofia -
2000 (MJ.)
brak
39. Ostręga Damian Kj Jan Kosicki
S
O020977
40. Owczorz Nikola Brak
2002 (J.)
Brak
41. Petruňáková Martina TJ Slávia UVLF Košice
2009 (Mł.)
06968
42. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (J.)
O048543
43. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
44. Pomiankowska Julia Ks Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
brak
45. Rusin Aleksandra KJ PALOMINO
2005 (JM.)
Brak
46. Sabolová Jana TJ Slávia UVLF Košice
S
3795
47. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
48. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Presov
S
01339
49. Sibal Michal Slovak Jumping Academy Presov
S
02123
50. Skrzypczyk Marta Niezrzeszony
S
Brak
51. Slivková Dominika JK Poprad Švábovce
1998 (MJ.)
4451
52. Slivková Radka JK Poprad Švábovce
S
3254
53. Smiechowska Ewa KJ PALOMINO
2005 (JM.)
Brak
54. Smiechowska Sara KJ PALOMINO
2007 (JM.)
Brak
55. Soboń Olga UKS Ostoja Klikowa
2000 (MJ.)
brak
56. Stratilová Radovana JK Slávia Spišská Nová Ves
1998 (MJ.)
none
57. Tarabová Lucia UVLF Košice
S
1465
58. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
59. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
60. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
61. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
62. Vancova Alexandra Slovaqk Juping Academy Presov
2001 (J.)
6709
63. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
2.

36

AGITACJA Polski Koń Szkachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Sprint
M: Amanita
O: Marcin Goraus
B: Głąb Andrzej
K027109 616009570114409
3.

41

AIDANE S Slovenský Teplokrvník SVK 2006 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Dancing Girl
O: Jaroslav Sibal
B: Jarosla Sibal
7644
4.

63

ALEGRA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada/174 F: Clinton II
M: Aschley
O: Tadeusz Mroczka
B: Eva Prus
brak brak
5.

76

ANA BELLA-A SP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Marino
M: Antica
O: Marek Kucharski
B: Brak
Brak Brak
6.

57

ANABELL Małopolska POL 2013 Klacz siwa/170 F: Emetyt
M: Arka
O: Mateusz Dul
B: Mateusz Dul
Brak Brak
7.

16

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 Gleiding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
O: Jaroslava Novotná
B: Jaroslava Novotná
10664
8.

24

ARGOS Czech Warmblood SVK 2003 Gleiding bay/175cm F: Aktív
M: Sarga
O: Hanna Praznovsky
B: ing. Luboš Vondráček
203 010 237351703 07668
9.

15

ASTERIX Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
O: Weronika Banaszek
B: Łukasz Bartosiewicz
brak
10.

38

AVATAR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Heban
M: Alabama
O: Magdalena Kozieł
B: Litwin Katarzyna
Brak Pol616009630024111
11.

53

AVIGEIL SP POL 2008 Klacz kara/175 F: *****
M: ******
O: Agnieszka Frac
B: *****
***** *******
12.

55

BELLA Hucylska POL 2011 Klacz srokata/kuc:139 F: Luzifer
M: Bajka
O: Zofia Ombach
B: Kowalik Jerzy
brak brak
13.

4

BUKEFAL Slovenský Teplokrvník SVK 2008 Gleiding darkbay/173 F: Barón
M: Fancy K
O: Dušan Koprivňák SHR
B: Dušan Koprivňák SHR
none 7552
14.

78

ČADIZA Slovenský Teplokrvník SVK 2010 Mare bay/170 F: Corsinni
M: Csillag
O: Simona Bukovinská
B: PD Mlynica
703001612138010 9525
15.

75

CANDY NN POL 2009 Klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
O: Maja Uchwat
B: Brak
Brak Brak
16.

70

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
O: Karolina Nowak
B: Karolina Nowak
Brak Brak
17.

40

CHIQUITA Slovak Warmblood SVK 2012 Mare white/170 F: Argento
M: Censes Z
O: Martin Bulík
B: Martin Bulík
10300
18.

23

CHISIONE / LITOŠ 1 Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Gleiding bay/173 F: Litoš
M: Chavtajm-13
O: Katarína Halušková
B: Katarína Halušková
703001312100104 6867
19.

97

CLIFF Holszt GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
O: Katarzyna Uchwat
B: NIEMCY
K025263 DE421000117311
20.

51

CLINTON LYSAK Český Teplokrvník SVK 30.4. 2010 Gleiding other/190 cm F: Clinton 1
M: Balance-L
O: František Hromják
B: Jozef Lysak
203009226144410 106JZ34
21.

95

CRAZY LOVE 2014 kasztan F:
M:
O:
B:
22.

29

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
O: Jaroslav Sibal
B: Jarosla Sibal
9609
23.

20

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
24.

30

DIAMOND OF LOVE Slovak Warmblood SVK 2015 Gleiding bay/160 F: Color of Love
M: Dunka
O: Daniel Kollár
B: Daniel Kollár
10387
25.

44

DOMINO Małopolska POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Ewa Bożymowska
B: Stadnina Koni Kalników
brak brak
26.

34

DONNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/168 F: Hetman
M: Duklejka
O: Ewa Goraus
B: Ewa Goraus
brak POL 009 57 00637 07
27.

100

DRAMA QUENN 2011 F:
M:
O:
B:
28.

93

EL NINO KWPN HOLANDIA 2009 wałach gniady/161 F: Kashmir
M:
O: Jan GREVE
B:
29.

28

EMPRESS S Slovenský Teplokrvník SVK 02.06 2010 Gleiding white/161 F: Marco Pollo
M: Conte S
O: Jaroslav Sibal
B: Jaroslav Sibal
10629
30.

59

FANCY K ST SVK 2004 Klacz biała F: Corelli
M: Fosca
O: Gréta Matiová
B: Koprivňák Dušan, Rafajovce
7065
31.

39

FARINA M Slovenský Teplokvník SVK 2014 Mare grey/166 F: Grandcelano M
M: Flavia M
O: Ing. Silvia Horáková
B: Peter Mackovjak
10650 15339
32.

10

FILADELFIA SP POL 2001 Klacz gniada/160 F: ***,
M: *****
O: Paulina Halys-Urban
B: *, ****
999 999
33.

68

GAMBLER M SVKT SVK 2014 Wałach gniada/167 F: Grandcelano M
M: Camey
O: Černý Jaroslav
B: Černý Jaroslav
10648
34.

73

GENTLEMAN M Slovenský Teplokrvník SVK 2012 Gleiding bay/180 F: Grandcelano M
M: Cassiopea
O: Ing. Radovan Slivka
B: Mackoviak Michal
703002782180512 10255
35.

90

Giejelle Fomia KWPN HOL 2011 KLACZ SIWA/175 F: BUGATTI VDL
M: / VOLTAIRE
O: Włodzimierz Uchwat
B:
36.

42

GINGER S Slovenský Teplokrvník SVK 2012 Mare chestnut/183 F: unknow
M: Dancing girl
O: Jaroslav Sibal
B: Jaroslav Sibal
10630 10630
37.

80

GRANIT Slovenský Teplokrvník SVK 2014 Gleiding bay/180 F: Grandcelano M
M: Polly Gracia
O: Kuchár Zdeno
B: Kuchár Zdeno
703002782121914 10821
38.

96

Guzzi - V KWPN HOL 2011 WAŁACH KASZTAN/170 F: INDOCTRO
M: / INDORADO
O: ROBERT KĘDZIOR
B:
K021378
39.

99

ICOON VDL KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du rouet
M: B Dame VDL / Cardento
O: VDL
B: VDL
K025271 528003201302506
40.

82

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
O: Robert Uchwat
B: Angenent De Bruijn
K025297 528003201300191
41.

94

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
O: Anna Kołodziej
B: J.van Elp
K024397 528003201300196
42.

52

IZABELLA KUC POL 1993 Klacz izabelowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Paulina Halys-Urban
B: Paulina Halys-Urban
Brak
43.

13

JARMILLO L KWPN POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
44.

35

JESSICA Slovensý Teplokrvík SVK 2000 Mare dun/170 F: 4441 KARMEL
M: JURTA VS
O: Ing. arch. Marek Józef Gryglak
B: PD liptovská Teplička
4978
45.

88

Jetoulon 2014 F: Etoulon
M:
O:
B:
46.

101

JEZELLA F:
M:
O:
B:
47.

92

Jiroclasco Fortuna Holandia 2014 wałach gniada F: Zirroco Blue
M:
O:
B:
48.

84

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
O: Robert Uchwat
B: FAM Klinkhamer
K027575
49.

67

JOLLY KARLA V KWPN POL 2014 Klacz siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
50.

86

Jornian Blue KWPN HOL 2014 WAŁACH SIWY/167 F: ZIRROCO BLUE
M:
O: SŁAWOMIR UCHWAT
B:
51.

91

Jourdain VDL 2014 gniady F: Zapatero
M:
O:
B:
52.

98

Julienas KWPN Holandia 2014 wałach gniady F: Arezzo
M:
O: Holandia
B:
53.

83

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
O: Robert Uchwat
B: G.J. van Benthem
brak 528003201407407
54.

81

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
O: Roberrt Uchwat
B: HOL
brak
55.

66

KARMANO DM KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
56.

89

KARUSA BLUE R 2015 F:
M:
O:
B:
57.

21

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Lavera / Lesotho
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
58.

87

Kylie F:
M:
O:
B:
59.

45

LAURA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/164 F: Polder
M: Lima
O: Alina Wakuła-Hoefler
B: Bronisława Szczygieł
K026262
60.

58

LILI ROSE ST SVK 2009 Mare grey/167cm F: Alias
M: Sisi
O: Peter Mati
B: Peter Mati
9193 9353
61.

37

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Egipt
M: Linka
O: Gronuś Krzysztof
B: Gronuś Krzysztof
K021805
62.

71

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
O: Bartłomiej Przybyś
B: Dariusz Waligórski
brak POL 009 57 01535 02
63.

77

MARYON DM 2 Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:133 F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Krywult
B: Katarzyna Krywult
Brak Brak
64.

9

MEGAN KUC POL 2007 Klacz gniada F: Kuc
M: Kuc
O: Agnieszka Frac
B: Agnieszka Frac
Brak
65.

79

MICHEL Slovenský Teplokrvník SVK 2004 Mare grey/160 F: Champion
M: Cantania
O: PD Mlynica
B: Agrospol Košice
703001702136804 6682
66.

43

MÓJ BASK OO POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
O: Antoni Dziugieł
B: Antoni Dziugieł
brak POL090000006997
67.

18

MON AMI ST SVK 2008 Mare bay/162 F: Salllim
M: Michel
O: Valentova A., shr
B: Agrospol Košice
703001702136308 08603
68.

56

MUSTANG SAN PEPI SP POL 2013 Wałach bułana F: /
M: /
O: Michał Ombach
B: /
Brak
69.

49

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:140 F: TOP EWITA
M: NIKA EWITA
O: JOANNA Pomiankowska
B: BRAK
B RAK
70.

19

NINTENDOR ST SVK 2009 Gleiding chestnut/180 F: Nord/Noble Furst
M: Jurta
O: Glinska G.
B: Kyselovicova E.
703001622112708 703001622112708
71.

69

NOBELIS Z Zangersheide SVK 2009 Klacz gniada/164 F: Nord/Noble Fürst
M: Oh Lala
O: Slavomíra Černá
B: Slavomíra Černá
8680
72.

47

OMEN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
O: Bogusław Mazerant
B: Bogusław Mazerant
brak brak
73.

72

PARIS Slovenský Teplokrvník SVK 2014 Gleiding grey/160 F: Grandcelano M
M: Patria
O: Ing. Radovan Slivka
B: Ing. Radovan Slivka
703002612111814 10678
74.

65

PASSION VD DONKHOEVE BW POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
75.

54

PLATON Z IZB Huculska POL 2013 Wałach kara/kuc:138 F: Zawilec
M: Planeta
O: Monika Dworak
B: xxx
brak brak
76.

64

POLA Małopolska POL 2012 Klacz kara/165 F: Grey
M: Pasja
O: Gołąb-Osiczko Bogusława
B: Gołąb-Osiczko Bogusława
Brak Brak
77.

85

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada F: Stakatol
M: Rodezja/Landor
O: S. Mazur
B: n
K017357
78.

48

RONCEVAL - B Czech Warmblood CZE 2007 Wałach gniada F: 577 Rock'n Roll
M: 68/91 Scarlett
O: Lucia Tarabová
B: Zdeněk Babor
7891
79.

46

SABAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cordial
M: Sina
O: Krzysztof Hoefler
B: Stadnina Koni Udórz
K026260
80.

74

SUEZ SP POL Brak Wałach gniada/160 F: Nn
M: Nn
O: Maja Uchwat
B: Brak
Brak Brak
81.

14

SUMIRA X POL Z Klacz gniada/Zxc F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak Xxx
82.

27

TAHIRA ANGEL AES GER 2012 Klacz siwa/- F: Chapman ET / Douglas
M: Qinara / Quidams Rubin
O: Radosław Pierz
B: -
K021577 826002120024645
83.

26

VALISKA DE LA VAULX Le Cheval De Sport Belge SVK 25.05.2005 Mare chestnut/155 F: GRAAF
M: BETTINA DE LA VAULX
O: Mgr. Lýdia Petruňáková
B: Monsieur Laurent THIRION
056007000V39925 09485
84.

17

VERDI Slovak Warmblood SVK 2012 Gleiding bay/169 F: Watzis Boy CH
M: Via Malla
O: Novotná Jaroslava
B: Novotná Jaroslava
9573
85.

60

WENECJA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/158 F: Awans
M: Warisa
O: Beata Owczorz
B: Beata Owczorz
Brak Brak
86.

25

ZARA Slovenský Teplokrvník SVK 2000 Mare bay/175 F: Cry For Me
M: Palestra
O: MVDr. Radomír Stratil
B: MVDr. Radomír Stratil
none 10224
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (15)
2019-08-23
2019-08-23
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
2019-08-23
2019-08-23
Bieda Oliwia
BPK kuj-pom
SUEZ (74)
2019-08-23
Bukovinská Alexandra
JK Poprad Švábovce
ČADIZA (78)
2019-08-23
2019-08-23
Černá Slavomíra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Černý Jaroslav
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2019-08-23
2019-08-23
Dębska Matylda
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (47)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Dorková Tamara
JK Poprad Švábovce
MICHEL (79)
2019-08-23
2019-08-23
Dubiel Kamil
-
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
Dul Mateusz
BPK pdka
ANABELL (57)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Dworak Monika
BPK pdkp
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Glinska Gabriela
PARKUR TEAM Kosice
MON AMI (18)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Grochowska Caroline
Pistakee Bay Stable
CANDY (75)
2019-08-23
2019-08-23
Gryglak Marek Józef
JK ŽREBČINEC Velky Šariš
JESSICA (35)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Halušková Katarína
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Hoefler Emilia
WKJ Lublin SJ Karino
LAURA (45)
2019-08-24
2019-08-24
Hoefler Paulina
WKJ Lublin SJ Karino
SABAT (46)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Horáková Katarína
UVLF Košice
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Hromjáková Ema
Žrebčinec Veľký Šariš
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Kalman Antonia
KS Team Rancho Pcim
LUNAR (37)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Klejnowska Kaja
Ucxniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (44)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-08-24
2019-08-24
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-08-23
2019-08-23
Krywult Katarzyna
LKJ Solec Bieruń
2019-08-23
2019-08-23
Lavrov J Sergey
Ukraina
2019-08-23
2019-08-23
Kylie (87)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
Lew Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Lorek Dominik
KS Team Rancho Pcim
AVATAR (38)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Majherová Bibiána
JK Koprivňak Rafajovce
ARGOS (24)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
Matiová Gréta
JK DIAMOND
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
FANCY K (59)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Mazur Sylwia
UKJ Lalin
RIHANA (85)
2019-08-24
2019-08-24
Medygrał Klara
BPK kuj-pom
SUEZ (74)
2019-08-23
Micheľová Simona
JK Koprivňák Rafajovce
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Mroczka Piotr
JKS Pogórze
ALEGRA (63)
2019-08-23
2019-08-23
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
VERDI (17)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Nowak Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2019-08-23
2019-08-23
Ombach Michał
BPK(OJ Tango)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Ombach Zofia
-
BELLA (55)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Ostręga Damian
Kj Jan Kosicki
SUMIRA (14)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Owczorz Nikola
Brak
WENECJA (60)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Petruňáková Martina
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-08-23
2019-08-23
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2019-08-23
Pomiankowska Julia
Ks Jumping Team Wiercany
2019-08-23
2019-08-23
Rusin Aleksandra
KJ PALOMINO
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Sabolová Jana
TJ Slávia UVLF Košice
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Ščuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Presov
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Sibal Michal
Slovak Jumping Academy Presov
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Skrzypczyk Marta
Niezrzeszony
POLA (64)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Slivková Dominika
JK Poprad Švábovce
GRANIT (80)
2019-08-23
2019-08-23
Slivková Radka
JK Poprad Švábovce
PARIS (72)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
Smiechowska Ewa
KJ PALOMINO
2019-08-24
AVIGEIL (53)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Smiechowska Sara
KJ PALOMINO
MEGAN (9)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Soboń Olga
UKS Ostoja Klikowa
DONNA (34)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Stratilová Radovana
JK Slávia Spišská Nová Ves
ZARA (25)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Tarabová Lucia
UVLF Košice
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (93)
2019-08-24
2019-08-24
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
KAREZZO (81)
2019-08-23
2019-08-23
IMAGO (82)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
JUPITER (83)
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
CLIFF (97)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
JEZELLA (101)
2019-08-23
2019-08-23
Vancova Alexandra
Slovaqk Juping Academy Presov
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
DEXTER (20)
2019-08-23
2019-08-23

Number of Riders: 63

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Uchwat Team
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201105, JKS Pogórze)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl