Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie ZO1* + ZR
Glinik Zaborowski, 20-22 września 2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:55:43
2019-09-16 20:55:43
Paulina Kołodziej IT`S TOULON VE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:54:14
2019-09-16 20:54:14
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:52:58
2019-09-16 20:52:25
Sławomir Uchwat CLIFF
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:51:23
2019-09-16 20:51:23
Sławomir Uchwat GUZZI-V
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:50:35
2019-09-16 20:50:35
Katarzyna Uchwat JORNIAN
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:49:58
2019-09-16 20:49:58
Katarzyna Uchwat GIEJELLE FOMIA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:49:13
2019-09-16 20:49:13
Katarzyna Uchwat JETOULON
  • 2x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:14:15
2019-09-15 20:32:03
Jagoda Kudlicka SUPRISE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę sklepu EQUISHOP dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA o nagrodę Burmistrza Gminy Strzyżów zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2500 zł
  • 1x 8/C (ZO) 135 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2 pula nagród 5000 zł
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:17:50
2019-09-15 17:52:55
Kaja Sosnowska-Niemczuk TORINO
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 17:14:06
2019-09-15 16:09:13
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 17:13:58
2019-09-15 16:08:44
Krzysztof Złocki CHAMANII
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 17:16:46
2019-09-13 21:36:33
Olga Janas WAKAT
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:17:58
2019-09-13 16:47:34
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:18:01
2019-09-13 16:47:10
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:05:39
2019-09-12 19:26:19
Agata Studencka- Wójcik HARINDA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:32:20
2019-09-12 15:22:05
Olga Soboń DONNA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:17:01
2019-09-12 09:58:09
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 8/C (ZO) 135 cm/Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły z rozgrywką art.238.2.2 pula nagród 5000 zł
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 12:35:29
2019-09-12 07:11:44
Natalia Koziarowska LAUSANNE 65
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:01:18
2019-09-11 18:38:41
Albert Ornat CAMARO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:48
2019-09-11 16:58:01
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:42
2019-09-11 16:57:11
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:38
2019-09-11 16:07:33
Albert Ornat BURBON
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:33
2019-09-11 09:10:50
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:31
2019-09-11 09:05:53
Agnieszka Karcz ZAWIEJKA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:26
2019-09-11 09:03:19
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:23
2019-09-10 21:12:28
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:18
2019-09-10 21:11:33
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:15
2019-09-10 21:11:01
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:11
2019-09-10 17:40:42
Katarzyna Romanko XYZ
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:00:01
2019-09-10 15:37:11
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x R7/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 600 zł
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:59:56
2019-09-10 14:16:08
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:59:51
2019-09-10 13:30:53
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 5/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA o nagrodę sklepu EQUISHOP dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 2000 zł
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:24
2019-09-10 10:49:02
Rafał Walaszek NIL
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:21
2019-09-10 10:15:35
Rafał Walaszek SAKRAMENTO PROGRES
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:19
2019-09-10 10:15:15
Rafał Walaszek CARTAGINA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:18
2019-09-10 10:14:39
Rafał Walaszek CARLZIN
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:17
2019-09-10 09:14:48
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:15
2019-09-09 23:15:58
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 12:28:13
2019-09-09 23:15:36
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:36
2019-09-09 21:02:49
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:34
2019-09-09 21:01:57
Piotr Rachwał CHACCO BOY 7
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 450 zł
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:28
2019-09-09 20:39:51
Grzegorz Nowak CARAT
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:26
2019-09-09 20:39:06
Grzegorz Nowak OLIMPIA
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:23
2019-09-09 20:38:30
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:20
2019-09-09 20:38:04
Grzegorz Nowak CORRIDA
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:17
2019-09-09 20:37:31
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:10
2019-09-09 20:19:39
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:08
2019-09-09 20:19:17
Sławomir Szlachta GAVI
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:05
2019-09-09 20:18:54
Sławomir Szlachta FIJI
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:03
2019-09-09 18:55:25
Oliwia Kutermak VIDAR M
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:23:01
2019-09-09 18:02:25
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:22:59
2019-09-09 16:59:34
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x R7/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 600 zł
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:22:57
2019-09-09 14:51:27
Weronika Apanasewicz OSTIANA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:22:54
2019-09-09 14:50:07
Przemysław Gorczowski CONNET DU ROUET
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:06:50
2019-09-09 00:11:38
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:06:54
2019-09-08 18:36:48
Ida Wiechowska ERROLL
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:07
2019-09-08 17:57:35
Weronika Jagoda BACARDIA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:10
2019-09-08 16:02:53
Krzysztof Leśniak QUATTRO HIPPICA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:14
2019-09-08 16:02:33
Krzysztof Leśniak DIARADOS 7
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:17
2019-09-08 16:01:28
Małgorzata Jaworska ATOS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:20
2019-09-08 12:57:37
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:23
2019-09-08 12:54:01
Matylda Dębska AGITACJA
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x R6/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 450 zł
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:26
2019-09-08 10:30:31
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:28
2019-09-07 23:15:29
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:32
2019-09-07 21:09:48
Michał Kaźmierczak CRISTALL
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:35
2019-09-07 21:08:23
Michał Kaźmierczak QUIWITI
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:37
2019-09-07 21:05:46
Michał Kaźmierczak DAMA DE PIQUE
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:40
2019-09-07 21:05:16
Michał Kaźmierczak CORONADO BLUE NF
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:44
2019-09-07 21:04:36
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:47
2019-09-07 21:01:13
Małgorzata Koszucka BENGRAF
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:50
2019-09-07 09:36:32
Grzegorz Faber COLSOUS HBC
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:55
2019-09-07 09:34:19
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:07:57
2019-09-07 09:33:50
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:08:06
2019-09-06 09:42:38
Sławomir Szlachta N-QUIRRADO
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:08:10
2019-09-05 19:17:05
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:08:18
2019-09-05 19:16:42
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:11
2019-09-05 13:32:58
Krzysztof Wójcik INDIGO R.T
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:14
2019-09-05 13:32:27
Agata Studencka- Wójcik ARDITO W.
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:17
2019-09-04 20:35:52
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:19
2019-09-04 20:35:19
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:22
2019-09-04 20:34:54
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:25
2019-09-03 22:27:43
Wiktoria Klimasz ŁOTYSZ TOP
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 2x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:30
2019-09-03 10:01:54
Magdalena Dłużyńska OMEN
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:35
2019-09-03 10:00:03
Wiktoria Penar DARCO J
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:39
2019-09-03 09:59:34
Anna Gorczyńska SAWANA
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:49
2019-09-03 09:01:44
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:52
2019-09-03 09:01:17
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:33
2019-09-02 10:36:03
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:22
2019-09-02 10:35:43
Łukasz Kut KOLIBRA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:35
2019-09-02 10:35:25
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:03:25
2019-09-02 10:34:29
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 06:59:45
2019-09-01 21:01:42
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:52:31
2019-09-01 20:22:48
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 21:15:32
2019-09-01 16:46:03
Maria Brańka Borja CLINT EASTER
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 20:52:14
2019-09-01 16:45:41
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 20:14:00
2019-08-31 19:52:51
Ewa Zimny MAXIMUS
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x R4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 450 zł
  • 1x 4/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA o nagrodę firmy GALA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1500 zł
  • 1x 7/N (ZO) 125 cm/Finał Małej Rundy o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:08
2019-08-25 19:30:49
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:11
2019-08-25 19:30:28
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:19
2019-08-25 10:38:27
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:23
2019-08-25 10:38:05
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:27
2019-08-25 08:31:36
Joanna Tłuszcz PRINCE REBELLE
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:29
2019-08-25 08:30:45
Joanna Tłuszcz FIGARO
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:32
2019-08-24 20:01:09
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:18:35
2019-08-24 20:00:37
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:44:30
2019-08-24 19:59:46
Nikola Gburyk COCO LADY
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:09:56
2019-08-24 19:59:18
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:08
2019-08-24 19:58:33
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 2x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:12
2019-08-24 19:57:50
Tomasz Plewa LAOS KG
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2/P (ZR) 110 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 450 zł
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:15
2019-08-24 19:57:13
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/CC (ZO) 140 cm/DUŻA RUNDA dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 2500 zł
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:18
2019-08-24 19:56:25
Tomasz Plewa BONIEK
  • 1x 1/N (ZO) 120 cm/MAŁA RUNDA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1500 zł
  • 1x 2/C (ZO) 130 cm/ŚREDNIA RUNDA, zwykły art. 238.2.1 pula nagród 2000 zł
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:19:39
2019-08-23 19:53:13
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x R1/L (ZR) 100 cm/zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3/L (ZR) 100 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x R5/L (ZR) 100 cm/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
2. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
3. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
4. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
5. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
6. Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
.
7. Dębska Matylda Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2000 (MJ.)
O039265
8. Dłużyńska Magdalena niezrzeszony
S
brak
9. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
10. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
11. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O033508
12. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
13. Gorczowski Przemysław Ojk Barcice
S
Brak
14. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
15. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
16. Jagoda Weronika Klub Jeździecki Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
17. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
18. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
19. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
20. Kaźmierczak Michał Klub Sportowy Verso La Natura
S
O001402
21. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
22. Klimasz Wiktoria Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2002 (J.)
O048232
23. Kłuś Magdalena Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
O049904
24. Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2001 (MJ.)
O028744
25. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
26. Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
S
O000276
27. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
0009341
28. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
29. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
30. Kudlicka Jagoda WKJ LUBLIN SJ WINNERS
S
O019092
31. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
32. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
33. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
34. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
35. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
36. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
37. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
38. Kutermak Oliwia KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O026013
39. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
40. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
41. Ornat Albert kjk szary michałowice
S
O012478
42. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
S
O012478
43. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
O020977
44. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (J.)
O031838
45. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
46. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
47. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
48. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
49. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
50. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
51. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
52. Śmiechowska Ewa KJ Palomino
2005 (JM.)
53. Soboń Olga UKS Ostoja Klikowa
2000 (MJ.)
O039262
54. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
55. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
56. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
57. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
58. Szlachta Sławomir Klub Jeździecki Just Riding
S
O001889
59. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
60. Tłuszcz Joanna KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
S
O002288
61. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
62. Uchwat Katarzyna POL
S
10057985
63. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
64. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
65. Uchwat Robert JKS Pogórze
S
66. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
67. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
68. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
69. Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
S
O043223
70. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
71. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
72. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
73. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
74. Zimny Ewa KJK Elizar
S
O019033
75. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

4

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891
3.

55

AGITACJA Polski Koń Szkachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Sprint
M: Amanita
K027109 616009570114409
4.

24

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
K011403 POL009660048206 104DJ53
5.

73

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
6.

118

ANTINA HOL GER 2008 Klacz gniada/- F: Cassini II
M: Traviata III / Lancer II
K014162
7.

71

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
8.

56

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
9.

19

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
K008601 POL009660026804
10.

53

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
11.

155

AVIGEIL SP POL 2008 Klacz kara/175 F: *****
M: ******
***** *******
12.

50

BACARDIA HOL POL 2014 Klacz kasztanowata/0 F: Baracuda
M: Una V
Brak DE421000187114
13.

21

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
K026795 056015Z55765614
14.

63

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
15.

36

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
16.

84

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
17.

114

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
K020914 DE418182531712 105RJ52
18.

142

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos
M: Loubette
K023063
19.

16

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
20.

41

CAMILLA 139 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 421000155210 105UV20
21.

109

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
22.

66

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
K024772
23.

93

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
- -
24.

79

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
25.

99

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/. F: Zidan
M: Carmen-Polsmak / Adrian
K023268
26.

100

CARTAGINA OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Caren
K024708
27.

146

CARTOGRAN BLUE Oldenburger Springpferde DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco Blue
K021180 DE418184013110
28.

138

Casalito F:
M:
29.

91

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 -
30.

150

CASTEL WEST NIEMCY 2014 WAŁACH GN F: Castelan II / Casiro I
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
31.

144

CATHALEYA HIPPICA OS GER 2010 KLACZ kaszt F: CASSINI II / Capitol I
M: QUA / QUIDAM DE REVEL
K022324 DE418181685010
32.

94

CHACCO BOY 7 WESTFALSKA POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue
M: Karediama
K020853 DE441411519510 105GS32
33.

47

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
K019325 DE418184089909
34.

122

CHAMANII HOL POL 2014 Klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda / Cartani
K026855 DE421000083014
35.

127

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
36.

80

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808 104DE21
37.

23

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
38.

149

Clemens KWPN Holandia 2007 wałach F: Vleut
M: Friesbee
39.

135

CLIFF HOLSZT GER 2011 Wałach siwa F: COSIDO
M: NOBLESSE 26/ LIMBUS
K025263 DE421000117311
40.

42

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton
M: Viramee
K024630 528003000701691
41.

105

COCO CHANEL DE LAUBRY Z BWP BEL 2012 Klacz gniada/. F: Cornet Obolensky
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 -
42.

39

COCO LADY OLD POL 2010 Klacz siwa/176 F: -
M: -
K016394 DE421000014810
43.

40

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
K017489 616098200005485
44.

64

COLSOUS HBC HOLSZTYN GER 2007 Wałach siwa/167 F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
K012288 DE421000239107
45.

104

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
46.

46

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611 105LQ44
47.

81

CONNET DU ROUET OLD GER 2010 Klacz siwa F: Cartogran
M: Paschubet
Brak
48.

83

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
49.

115

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
K018339 DE441411589710
50.

61

CORONADO BLUE NF HOLS DEU 2012 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Ann
K025667
51.

90

CORRIDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Corrido / Contender
M: Jill III / Landgraf I
K017012 DE421000176009
52.

69

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
K012156 528003000705888 104CL20
53.

57

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
54.

58

CRISTALL OLD POL 2012 Wałach siwa/. F: Cristallo I
M: Escada / Escudo I
K022341 -
55.

98

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
56.

31

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 brak
57.

60

DAME DE PIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada/1 F: Casall
M: ,
K010511
58.

77

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
59.

97

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
60.

52

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
61.

128

DON DIABLO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: RAMMSTEIN
M: DONNA KASTILIANKA
BRAK
62.

121

DONNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/168 F: Hetman
M: Duklejka
K028396 POL 009 57 00637 07
63.

136

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana / Glennridge
K024160 528003200912846 104GY84
64.

26

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
65.

49

ERROLL SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landacord
M: Eroica
K017239 POL009510124907
66.

130

FELINE KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
67.

158

Feline F:
M:
68.

30

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206 103FS52
69.

86

FIJI - POL 2013 Klacz gniada/- F: -
M: -
Brak - -
70.

96

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
71.

68

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
K023977 528003201002166 104ZV26
72.

87

GAVARA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
Brak -
73.

132

GIEJELLE FOMIA KWPN NLD 2011 Klacz siwa F: BUGATTI VDL
M: TIEJELLE FOMIA/ VOLTAIRE
K023416 528003201106739
74.

28

GIRL RV KWPN NED 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021259 528003201105142
75.

106

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
K019867 616009690172109
76.

37

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
K023214 528003201101092
77.

134

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
78.

120

HARINDA KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Karinda
Brak Brak
79.

43

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
80.

148

His Royal OLD niemcy 2006 wałach gniady F: Abke / Acorado
M: Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206 106EF68
81.

32

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620
82.

154

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
83.

157

IMAGO KWPN 2013 wałach siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Blenchi a / Emilion
528210002988274
84.

70

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Uzette / Heartbreaker
K027292 528003201304556
85.

62

INOUT W KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender
M: Easy LeenxCarambole
1 1
86.

137

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
K024397 528003201300196
87.

48

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
88.

25

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
89.

131

JETOULON KWPN POL 2014 Wałach gniada/175 F: Etoulon
M: a
brak brak
90.

151

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
91.

133

JORNIAN KWPN NED 2014 Wałach siwa/170 F: Zirroco Blue /
M: -
brak -
92.

152

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
brak 528003201407407
93.

156

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
94.

27

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
brak -
95.

139

Kanzas F:
M:
96.

153

KAREZZO KWPN POL 2015 Ogier kasztanowata/173 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak
97.

88

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
Brak - -
98.

145

Kismet Hippica 2014 F:
M:
99.

44

KOLIBRA NIEM.SPORT. POL 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera/Lestho
K020907
100.

147

Kon'Amie EST. SPORT Estonia 2014 klacz gn F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
101.

143

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
102.

140

Kylie F:
M:
103.

34

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa/167 F: Coriano's Ass
M: Lav Baja KG
K026149 brak
104.

89

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181
105.

119

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Larimar
M: S-Catania / Caretino
K021560
106.

75

ŁOTYSZ TOP SP POL 2002 Wałach gniada F: CZUWAJ
M: ŁADNA
brak POL 009 57 01535 02
107.

72

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
108.

11

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
109.

123

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
K011796 POL006660449206 104ZP50
110.

35

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
111.

95

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
K021285 616007520056712
112.

126

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
113.

67

N-QUIRRADO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Qulester
M: Nikita
K027103 brak
114.

102

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Minaret
M: Niwa
K024709
115.

92

OLIMPIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Glatega / Atego
K023863 DE433330406210
116.

76

OMEN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Europ
M: Opcja
brak brak
117.

82

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
118.

38

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
119.

29

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: -
K026545 -
120.

141

PRZERWA NA RÓWNANIE F:
M:
121.

51

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada/170 F: Quidam's Rubin / Quidam de Rev
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
122.

59

QUIWITI HOL POL 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Quiwi Dream
M: Super Inge x Alcatraz
1 1
123.

110

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
K016201 DE431310067906
124.

33

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
brak brak
125.

20

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
K015892 POL009660212808
126.

101

SAKRAMENTO PROGRES SP POL 2012 Wałach gniada F: Bockman's Looping
M: Saksonia
K025333
127.

78

SAWANA SP POL 2011 Klacz srokata/140 F: Sadam
M: Alaska
K027698 -
128.

13

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
129.

65

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
K024809
130.

116

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
K023945 616009610116311
131.

129

SUPRISE SP POL 2005 Wałach gniada F: Santos / Guidam
M: Disco Di / Dietmar
K010000 POL009610220705 103CU05
132.

45

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
K020908
133.

54

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487 105XI88
134.

108

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
K025557
135.

125

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
K010424 11107
136.

85

VIDAR M SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cassilio/ Cassini I
M: Vitara / Le Voltaire
K027038 -
137.

124

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp
M: Wakaya / Berlin Bej
K019238
138.

22

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
K023681 616009510253213
139.

107

XYZ HOL POL 2009 Wałach izabelowata/170 F: A
M: A
Brak A
140.

111

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
141.

113

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
142.

112

ZAWIEJKA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair/
M: Zwiewka/
brak
Rider Club
Competition
Prize
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
300
200
SUM:
500.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
100
SUM:
100.00
Czyż Dominika WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
100
150
SUM:
250.00
Dudek Aleksandra WKJ Lublin
200
100
SUM:
300.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
100
10
SUM:
110.00
Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
100
SUM:
100.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
100
200
300
SUM:
600.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
300
SUM:
300.00
Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
150
SUM:
150.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
400
400
SUM:
800.00
Kaźmierczak Michał Klub Sportowy Verso La Natura
100
200
400
100
750
100
600
1500
SUM:
3750.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
150
15
650
SUM:
815.00
Kołodziej Paulina JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
10
150
SUM:
160.00
Kostrzewski Zbigniew KJ SK Krzywopłoty
400
100
100
300
900
450
450
SUM:
2700.00
Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
200
100
SUM:
300.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
500
100
1500
SUM:
2100.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
400
300
600
100
750
SUM:
2150.00
Kudlicka Jagoda WKJ LUBLIN SJ WINNERS
100
SUM:
100.00
Kufel Artur WKJ Lublin
15
2000
750
200
3000
SUM:
5965.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
300
SUM:
300.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
1000
SUM:
1000.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Kut Ewa UKJ Lalin
10
300
SUM:
310.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
450
SUM:
450.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
500
SUM:
500.00
Ornat Albert kjk szary michałowice
50
SUM:
50.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
300
SUM:
300.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
10
SUM:
10.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
100
100
150
600
100
150
SUM:
1200.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
300
400
800
SUM:
1500.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
10
50
SUM:
60.00
Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
150
SUM:
150.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Tłuszcz Joanna KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
100
1200
SUM:
1300.00
Uchwat Robert JKS Pogórze
100
600
SUM:
700.00
Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
150
15
200
SUM:
365.00
Wiechowska Ida WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
200
SUM:
200.00
Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
150
SUM:
150.00
Zimny Ewa KJK Elizar
200
200
SUM:
400.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
200
300
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (82)
2019-09-20
10
2019-09-21
7
2019-09-21
41
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-09-20
12
2019-09-20
2019-09-21
3
300
2019-09-22
7
200
2019-09-20
18
2019-09-21
4
2019-09-21
44
2019-09-22
4
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2019-09-20
24
2019-09-21
8
100
2019-09-22
11
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
MAGNUS (72)
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
27
ALMANZO (73)
2019-09-20
15
2019-09-20
2019-09-21
10
2019-09-21
2019-09-22
12
2019-09-20
20
2019-09-21
14
2019-09-22
10
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER BS (109)
2019-09-20
1
2019-09-20
5
2019-09-21
24
2019-09-22
2
150
Dąbrowska Julia
KJK Szary Michałowice
DESAND (97)
2019-09-20
8
2019-09-20
7
2019-09-21
12
2019-09-21
7
100
2019-09-22
6
150
Dębska Matylda
Uczniowski Klub Sportowy OSTOJA
2019-09-20
23
2019-09-20
46
2019-09-21
13
2019-09-21
15
2019-09-22
16
Dłużyńska Magdalena
niezrzeszony
OMEN (76)
2019-09-20
33
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
19
2019-09-22
8
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (110)
2019-09-20
3
200
2019-09-20
5
100
2019-09-21
2019-09-20
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
6
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2019-09-20
48
2019-09-20
15
2019-09-21
17
2019-09-21
29
2019-09-22
7
2019-09-20
44
2019-09-20
30
2019-09-21
21
2019-09-21
26
2019-09-22
3
100
2019-09-20
22
2019-09-20
13
10
2019-09-21
18
2019-09-21
25
2019-09-22
12
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
2019-09-20
19
2019-09-20
20
2019-09-21
3
100
2019-09-21
2019-09-22
9
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2019-09-20
31
2019-09-20
43
2019-09-21
34
2019-09-22
5
Gorczowski Przemysław
Ojk Barcice
2019-09-20
2
2019-09-20
2019-09-21
22
2019-09-21
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
SAWANA (78)
2019-09-22
11
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2019-09-20
7
100
2019-09-21
3
200
2019-09-22
4
300
Jagoda Weronika
Klub Jeździecki Mszana Górna
2019-09-20
13
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-21
7
2019-09-22
2
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (53)
2019-09-20
4
2019-09-20
34
2019-09-21
42
2019-09-22
1
300
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2019-09-20
23
2019-09-21
38
2019-09-22
11
2019-09-20
2019-09-21
2019-09-22
7
150
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADYMKA (111)
2019-09-20
3
400
2019-09-21
11
2019-09-22
7
400
ZAWIEJKA (112)
2019-09-20
34
2019-09-21
25
2019-09-22
2019-09-20
11
2019-09-21
43
2019-09-22
5
Kaźmierczak Michał
Klub Sportowy Verso La Natura
QUIWITI (59)
2019-09-20
16
2019-09-20
7
100
2019-09-21
4
200
2019-09-22
5
400
2019-09-20
8
100
2019-09-21
1
750
2019-09-22
10
2019-09-20
6
100
2019-09-21
1
600
2019-09-21
13
2019-09-22
1
1500
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (96)
2019-09-20
4
150
2019-09-20
14
2019-09-21
9
15
2019-09-21
2019-09-22
2
650
Klimasz Wiktoria
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2019-09-20
25
2019-09-20
2019-09-21
17
2019-09-21
2019-09-22
3
Kłuś Magdalena
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
CASTEL (150)
2019-09-20
26
2019-09-20
2019-09-21
14
2019-09-21
2019-09-22
15
Kołodziej Paulina
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2019-09-20
49
2019-09-20
10
10
2019-09-21
28
2019-09-21
23
2019-09-22
8
150
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (56)
2019-09-21
3
2019-09-21
2019-09-22
1
Kostrzewski Zbigniew
KJ SK Krzywopłoty
2019-09-20
2
400
2019-09-20
28
2019-09-21
5
100
2019-09-22
2019-09-20
21
2019-09-20
5
100
2019-09-21
2
300
2019-09-22
1
900
2019-09-20
13
2019-09-20
1
450
2019-09-21
1
450
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-20
20
2019-09-20
2019-09-21
11
2019-09-21
2019-09-22
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
INOUT W (62)
2019-09-20
33
2019-09-20
29
2019-09-21
36
2019-09-22
2
200
BENGRAF (63)
2019-09-20
22
2019-09-21
8
100
2019-09-22
9
Kon'Amie (147)
2019-09-20
28
2019-09-20
27
2019-09-21
20
2019-09-22
24
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2019-09-20
2
500
2019-09-21
6
100
2019-09-22
3
1500
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2019-09-20
2019-09-21
2
400
2019-09-21
12
2019-09-22
8
300
CHENET (80)
2019-09-20
1
600
2019-09-21