Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:25:01
2020-07-15 20:11:28
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:25:04
2020-07-15 20:11:01
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:25:07
2020-07-15 20:10:24
Grzegorz Kubiak JANIS
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:25:10
2020-07-15 20:10:00
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:25:15
2020-07-15 20:09:39
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:16:06
2020-07-15 10:16:06
Sławomir Uchwat LEVEL UP
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:14:03
2020-07-15 10:14:03
Katarzyna Uchwat KELVIN NITA
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:13:25
2020-07-15 10:13:25
Katarzyna Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:12:38
2020-07-15 10:12:38
Marika Uchwat KARANZA
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:11:31
2020-07-15 10:11:31
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:10:40
2020-07-15 10:10:40
Sławomir Uchwat GUZZI-V
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 10:09:43
2020-07-15 09:49:36
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 08:13:20
2020-07-14 23:08:01
Magdalena Bochnak MASTER
  • 1x T5/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:29:29
2020-07-14 10:24:32
Monika Waśko SEKRET
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:03:15
2020-07-14 09:22:32
Emilia Pękal LEGROS
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:09:12
2020-07-13 21:26:37
Eliza Kalukin FREZJA
  • 1x T7/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 20:17:32
2020-07-13 19:09:12
Monika Gierlach KENDRA
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 18:11:54
2020-07-13 16:27:38
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 14:48:31
2020-07-12 20:28:54
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 20:29:13
2020-07-12 10:56:25
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 2x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:57:03
2020-07-12 10:50:16
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:57:04
2020-07-12 10:00:06
Robert Uchwat COSTELLO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:57:04
2020-07-12 09:55:25
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:57:04
2020-07-12 09:54:58
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:57:29
2020-07-12 09:54:34
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 08:53:29
2020-07-07 21:41:14
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:04:13
2020-07-07 10:36:04
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:11:11
2020-07-06 16:35:45
Natalia Koziarowska FILOUGRAMA
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:10:44
2020-07-06 11:41:37
Wiktoria Rzepecka KACPER
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:10:46
2020-07-06 11:40:41
Mikołaj Szurman HARINDA
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:10:49
2020-07-06 11:40:00
Julia Kajfasz WESTERN CAMILLA
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 16:34:51
2020-07-06 11:39:26
Agata Studencka- Wójcik ARDITO W.
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 16:34:51
2020-07-05 17:41:20
Maja Popiół FERRERA
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x T9/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 16:34:53
2020-07-05 17:40:46
Maja Popiół VITAMINE DW Z
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:42:58
2020-07-05 15:02:51
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:42:51
2020-07-05 15:00:42
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX VI MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 08:13:53
2020-07-05 11:58:36
Zuzanna Chwostek CURT COBAIN
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 14:44:36
2020-07-04 12:21:03
Nikola Polec JEMEN
  • 1x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 19:15:52
2020-07-04 12:18:59
Joanna Pomiankowska JULINKA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:26
2020-07-04 12:16:28
Joanna Pomiankowska KENSINGTON RV
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:20
2020-07-04 12:15:47
Joanna Pomiankowska KANSAS RV
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:23
2020-07-04 12:15:28
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 2x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 2x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:30
2020-07-03 21:15:06
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:33
2020-07-03 21:13:30
Sławomir Szlachta KLETCHER
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:36
2020-07-03 21:13:01
Sławomir Szlachta VALENCIA VOLO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:16:41
2020-07-03 21:12:32
Sławomir Szlachta GAVI
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 10:35:18
2020-07-02 17:53:55
Julia Małek FALANDO
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x T9/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:42:33
2020-07-02 13:07:15
Gréta Matiová FANCY K
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:42:29
2020-07-02 13:06:39
Gréta Matiová LILI ROSE
  • 1x T5/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 2x T9/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 20:17:38
2020-07-01 21:55:11
Aleksandra Matuła CLINTERO
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:53:03
2020-07-01 14:04:00
Ján Novotný CLIPS
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:53:00
2020-07-01 14:03:21
Ján Novotný AL CAPONE
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:52:50
2020-07-01 12:04:49
Oliwia Bieda BEGONIA
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:50:34
2020-06-30 21:46:41
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 10:35:27
2020-06-30 15:46:08
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:50:39
2020-06-30 13:19:21
Angelika Policht IXELLE DE FREMIS
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:52:45
2020-06-30 12:37:38
Katarína Kuncová FALIENK
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:50:15
2020-06-29 22:18:22
Julia Maluga CHACITOL
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:53:36
2020-06-29 12:37:41
Alicja Gunia EHROS
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 08:53:14
2020-06-29 11:27:27
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:52:28
2020-06-29 11:26:50
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:52:25
2020-06-29 11:25:59
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:52:20
2020-06-28 22:09:45
Martina Petruňáková ELIO CANTALAGOS
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 2x T4/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x T7/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 19:15:41
2020-06-28 21:55:31
Lýdia Petruňáková CASPAR G
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX VI MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:52:09
2020-06-28 14:15:46
Juraj Koprivňák GARRET M
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x T4/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x T5/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x T8/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1 z pulą nagród 600 zł
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 17:53:52
2020-06-28 08:32:15
Juraj Koprivňák FIONA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:56
2020-06-27 15:45:39
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:53
2020-06-27 14:22:13
Lenka Borovská FRIEDA
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:52
2020-06-27 14:17:37
Lenka Borovská IAN
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:50
2020-06-27 14:17:03
Nina Čeryová PANDORA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 9/N1 (ZR) 125 cm/o nagrodę BANKU SPÓŁDZIELCZEGO STRZYŻÓW zwykły art.238.2.1 pula nagród 3000 zł
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:49
2020-06-27 14:15:48
Alexandra Petrovová SR FOR ELEGANCE
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:48
2020-06-27 14:15:05
Alexandra Petrovová GOLDEN EYE
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:46
2020-06-27 14:13:58
Alexandra Petrovová SR CHARMING ELA
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/ towarzyski dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 1000 zł
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:44
2020-06-27 10:03:40
Tamara Koprivňaková ALICA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 600 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/o nagrodę firmy GALA zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/z jokerem art.269 pula nagród 2000 zł
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:42
2020-06-27 09:50:34
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:42:24
2020-06-27 00:06:24
Krzysztof Wójcik AKTEUR B
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:38
2020-06-27 00:05:05
Alicja Gronuś BACIO
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:25
2020-06-26 21:34:12
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:24
2020-06-26 21:32:18
Maria Chwała BERGIL
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:17:20
2020-06-26 21:31:37
Olga Janas EL NINO
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:16:52
2020-06-26 21:27:32
Wiktoria Hojda I LOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:16:39
2020-06-26 21:24:30
Tomasz Plewa ORCHIDEA KG
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX VI MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:16:29
2020-06-26 21:22:44
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX VI MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 10:35:34
2020-06-26 21:01:11
Karolina Nowak BOND BEJ
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 2x T4/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x T7/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 10:54:56
2020-06-26 19:56:04
Małgorzata Jemioło AURA-M
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:16:04
2020-06-26 15:02:59
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:14
2020-06-24 20:00:11
Weronika Jagoda KARMEL
  • 2x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:10
2020-06-24 19:59:49
Patrycja Żachowska BACARDIA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:08
2020-06-24 19:59:27
Patrycja Żachowska XXX
  • 1x T 2/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
  • 1x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:06
2020-06-24 19:59:00
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:04
2020-06-24 15:30:09
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:02
2020-06-24 15:29:46
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:16:00
2020-06-24 13:00:52
Slavomíra Černá NOBELIS Z
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:59
2020-06-24 13:00:03
Jaroslav Černý CHELSEA
  • 2x T 1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu reg B dod S1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:56
2020-06-24 11:05:25
Zuzanna Kuc CHOCO LADY
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:08:39
2020-06-23 18:06:17
Hanna Stefanowicz REFLECTION
  • 1x T3/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art. 238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:50
2020-06-23 12:28:30
Aleksandra Czerska OREGON
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:47
2020-06-23 12:27:32
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:45
2020-06-23 12:26:59
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 600 zł
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:44
2020-06-23 12:26:32
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.2.5 pula nagród 1000 zł
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:15:42
2020-06-23 10:06:16
Maria Brańka Borja CLINT EASTER
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy art. 274.2.5 pula nagród 2000 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/o nagrodę firmy EQUISHOP zwykły art.238.2.1 pula nagród 2000 zł
  • 1x 10/GP C1 135 cm/GRAND PRIX VI MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO art.238.2.2 pula nagród 5.000 zł
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszek Weronika bpk
S
brak
2. Baranowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035293
3. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
4. Bieda Oliwia UKJ Lalin
2005 (JM.)
brak
5. Bochnak Magdalena Os prywatna
S
Brak
6. Borovská Lenka JK PEGAS CASSOVIA
2002 (J.)
None
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
8. Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
182
9. Černý Jaroslav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
1545
10. Čeryová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2001 (MJ.)
None
11. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (JM.)
Brak
12. Chwostek Zuzanna BPK (PKA)
2000 (MJ.)
O034209
13. Cigan Martin Jazdecka Spolocnost Bechera Stropkov
14. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
15. Dubiel Kamil BPK
S
brak
16. Dubiel Kamil
17. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
18. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
19. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
20. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
21. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
22. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
23. Janas Olga KJ Leśna Wola
2018 (Mł.)
O047476
24. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
25. Kajfasz Julia Kj Facimiech
2007 (JM.)
brak
26. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (J.)
O043927
27. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
brak
28. Kiskova Aleksandra JK Koprivnak Rafajovce
29. Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
S
03142
30. Koprivnak Juraj JK Koprivnak Rafajovce
31. Koprivňaková Tamara Koprivňák Rafajovce
S
none
32. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
33. KOWALEWSKA KAMILA KS JUMPING TEAM WIERCANY
2003 (J.)
34. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
0003126
35. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
36. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
37. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
38. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
39. Kuncová Katarína Jk Koprivňak Rafajovce
2006 (JM.)
none
40. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
41. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
42. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
43. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
44. Maluga Julia KJ Leśna Wola
2003 (J.)
O049967
45. Małek Julia WKJ LUBLIN SJ KARINO
2003 (J.)
O043929
46. Matiová Gréta JK DIAMOND
S
3621
47. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
48. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
49. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (JM.)
O059490
50. Pawlak Klaudia BPK
51. Pękal Emilia KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2003 (J.)
0041691
52. Petrovová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
1271
53. Petruňáková Lýdia TJ Slávia UVLF Košice
S
00913
54. Petruňáková Martina TJ Slávia UVLF Košice
2009 (Mł.)
06968
55. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
56. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
57. Piotrowska Maja SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARD
S
O021348
58. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
59. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
60. Połec Nikola Equistro wierzawice
A
61. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
62. Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
S
O022425
63. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
64. Rzepecka Wiktoria Kj Facimiech
2006 (JM.)
brak
65. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
66. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
67. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
68. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
69. Szurman Mikołaj Kj Facimiech
2006 (JM.)
Brak
70. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
71. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
72. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
73. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
74. Waśko Monika Bez Przynależności Klubowej
S
brak
75. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech
S
O000706
76. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
77. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2004 (J.)
O032270
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

157

F:
M:
2.

36

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
3.

11

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
4.

75

AL CAPONE Slovak Warmblood SVK 2014 Gelding bay/183 F: Chazar
M: Equus Alouette
9884
5.

58

ALICA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 mare grey/163 F: Alias
M: Caira
none 9076
6.

37

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
7.

30

ANA BELLA -A SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
K029442 616009600035115
8.

142

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
9.

89

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
10.

65

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
brak
11.

67

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
12.

3

AURA-M SP POL 2014 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P
M: Astra
K027522 616009690062814
13.

47

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
14.

56

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
15.

74

BEGONIA SP POL - Klacz siwa/- F: --
M: --
brak --
16.

148

Bellisima F:
M:
17.

54

BERGIL WLKP POL 2006 wałach gniada/173 F: El Bundy
M: Brenda
K010153 Brak
18.

144

Bergsteiger HOL niemcy 2016 wałach gniady/165 F: Balou du Rouet
M: / Paramo K
19.

4

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
20.

49

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
21.

12

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran
M: Chaccina
Brak DE418184013110
22.

152

Casco F:
M:
23.

13

CASPAR G Holsteiner Warmblut SVK 09.03.2008 Gelding bay/182 F: CON AIR
M: TINA XI
DE421000234208 08549
24.

66

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
25.

41

CHELSEA KWPN SVK 2007 Wałach gniada/178 F: CanCun la Silla KWPN
M: Esmeralda KWPN
10902 . 103Q147
26.

43

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
27.

40

CHOCO LADY Deutches Sportpferd (Dsp) POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
28.

35

CLINT EASTER KWPN NED 2007 Wałach siwa/178 F: Clinton / Corrado I
M: Viramee / Indoctro
K024630 528003000701691
29.

16

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi
K015244 104FP13
30.

76

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
31.

88

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
K024515 Z575707 104NM78
32.

71

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata/- F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
33.

113

COSTELLO KWPN POL 2007 wałach gniada/167 F: Luidam
M: Roxette
LKPZJ/9040/20 K012156
34.

57

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
35.

27

CURT COBAIN HOL POL 2010 wałach gniada/173 F: Crawford
M: V-Quetta / Quinar
K018001 DE421000594810
36.

55

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
37.

120

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
38.

155

Darkness White F:
M:
39.

31

DUKAT TRAKENSKI POL 2010 wałach gniada/162 F: Orsini
M: Domra
K019626 POL732010069310
40.

77

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
brak
41.

53

EL NINO KWPN POL 2010 Wałach gniada/166 F: -
M: -
brak brak
42.

70

ELIO CANTALAGOS Cheval Du Sport Belgique BEL 21.03.2010 wałach gniada/160 F: MOUJIK DE SOHAN
M: OLETTE
056007000E48184 056007000E48184
43.

22

FALANDO MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Heban
M: Fikcja
brak
44.

73

FALIENK KWPN SVK 2010 gelding bay/173 F: Opan
M: Nalienke
528003201002979 000000
45.

18

FANCY K ST SVK 2004 Klacz biała F: Corelli
M: Fosca
7065
46.

90

FERRERA Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2015 Klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
Brak Brak
47.

98

FILOUGRAMA OLD POL 2013 Klacz gniada// F: Filou De Muze
M: Zeugrama / Carinue
K028206 DE418180153613
48.

78

FIONA Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Mare bay/175 F: Christen
M: Fantagiro
none 7552
49.

150

Floryda F:
M:
50.

23

FREZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz siwa/165 F: Panicz
M: Fuzja
brak POL 009 63 00626 09
51.

64

FRIEDA KWPN SVK 2010 mare chestnut/168 F: Warrant
M: Anka
9317 528003201004151
52.

143

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
53.

156

Garret M F:
M:
54.

69

GARRET M Slovak Warmblood SVK 2013 gelding grey/172 F: Grandcelano M
M: Florida
703002782108613 14202
55.

85

GAVARA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
Brak -
56.

60

GOLDEN EYE ST SVK 2014 Gelding grey/171 F: Grandcelano M
M: Lucas
None 703002252108714
57.

133

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
K021378 528003201104228
58.

96

HARINDA KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Karinda
Brak Brak
59.

139

HIGH BOOTS D'IVE Z Z BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
60.

52

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620
61.

63

IAN KWPN SVK 2013 Gelding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
None 528003201303416
62.

115

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
63.

132

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
64.

119

INCREDIBLE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
65.

153

INNOCENT F:
M:
66.

68

IXELLE DE FREMIS SBS BEL 2014 Klacz inna/165 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis / Emilion
K027490 056007000I55513
67.

80

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
68.

44

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
69.

141

JANIS SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Denetor / Romualdo
M: Jo Jo / Ammersee
brak brak
70.

26

JEMEN A POL A klacz gniada/A F: A
M: A
A Sa
71.

134

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: ETOULON VDL
M: ARMANTICO/ AHOLD UP PREMIER
brak 528003201403725
72.

116

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
73.

136

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
74.

29

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
75.

25

JULINKA KWPN NED 2014 Klacz gniada/164 F: Kannan /
M: Odermus R /
K028659 -
76.

114

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
77.

158

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
78.

95

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
79.

145

KALANI EQUITES KWPN HOL 2015 WAŁACH SIWY/178 F: CARDENTO
M: / CONSTAKKO
80.

79

KANSAS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: Kannan
M: G Star RV
K028862 -
81.

135

KARANZA KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: ELDORADO VAN DE ZESHOEK
M: WENDELIEN/ PHARAON
brak 528003201505262
82.

112

KAREZZO WP KWPN POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak 528003201503588
83.

82

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K028412 - -
84.

48

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
85.

137

KELVIN NITA KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: dakar vdl
M: diana-nita/ landlord
K029604 528003201503515
86.

28

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
87.

81

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
A A
88.

83

KLETCHER - POL 2015 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
89.

151

Kool 2b king WLKP 2016 wałach gniady F: Diacontinus / Diarado
M: Kostaryka / Sofix
K029788 616007520060516
90.

87

LAUSANNE 65 HOLST GER 2011 Mare bay// F: /
M: /
KO21560 DE421000108011
91.

147

Le Balou hs F:
M:
92.

32

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L
K026032
93.

138

LEVEL UP KWPN POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Douglas
M: / Indoctro
brak 000
94.

17

LILI ROSE ST SVK 2009 Mare grey/167cm F: Alias
M: Sisi
9193 9353
95.

146

Loreley Express KWPN holandia 2016 wałach kasztan/165 F: Global express
M: / Quaprice
96.

38

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
97.

131

MASTER SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Justus
M: Malta
Brak 616 009 63 0642 14
98.

50

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
99.

149

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Neroma / Cottonclub
K010606 POL009640041806
100.

42

NOBELIS Z ZANGERSHEIDE SVK 2009 Klacz gniada/164 F: Nord/Noble Fürst
M: Oh Lala
8680
101.

51

ORCHIDEA KG SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Concreto
M: Orli Baja KG
K026002 brak
102.

39

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
K024661 616009510343212
103.

62

PANDORA ST SVK 2009 Mare bay/172 F: Quirado
M: Papillon 23
8961 703002312111709
104.

140

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
105.

154

QUICK PRESTIGE F:
M:
106.

2

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
107.

118

RIHANNA SP POL 2010 klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
K027121 616009600203910
108.

128

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
brak POL 009 54 01122 07
109.

94

SEPIA - POL 2014 klacz gniada/- F: -
M: -
K024958 -
110.

59

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
111.

61

SR FOR ELEGANCE ST SVK 2013 Gelding darkbay/mk:165 F: For Fair G
M: Electra
9988 703002782124613
112.

72

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
113.

45

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
114.

84

VALENCIA VOLO - POL 2012 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
115.

91

VITAMINE DW Z ZANG GER 2013 Klacz gniada/167 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse Van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
116.

97

WESTERN CAMILLA KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:147 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
117.

46

XXX X POL 0 Wałach gniada/0 F: X
M: X
Brak 0
Rider Club
Competition
Prize
Banaszek Weronika bpk
150
100
SUM:
250.00
Borovská Lenka JK PEGAS CASSOVIA
150
150
100
SUM:
400.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
100
400
500
SUM:
1000.00
Černá Slavomíra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
250
SUM:
250.00
Chwała Maria KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Gronuś Alicja KJ Facimiech
50
100
SUM:
150.00
Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
100
SUM:
100.00
Janas Olga KJ Leśna Wola
50
250
SUM:
300.00
Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
100
50
100
400
SUM:
650.00
Koprivňák Juraj JK Koprivňák Rafajovce
225
150
SUM:
375.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
800
500
1000
SUM:
2300.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
200
SUM:
200.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
1000
SUM:
1150.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
200
200
SUM:
400.00
Kut Ewa UKJ Lalin
500
800
1500
SUM:
2800.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
100
SUM:
100.00
Małek Julia WKJ LUBLIN SJ KARINO
50
SUM:
50.00
Matiová Gréta JK DIAMOND
50
SUM:
50.00
Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
50
150
SUM:
200.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
600
SUM:
600.00
Policht Angelika WLKS Krakus
100
400
SUM:
500.00
Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
50
400
SUM:
450.00
Popiół Maja KJ Trachy Sośnicowice
50
800
SUM:
850.00
Prasoł Julia KJ Leśna Wola
50
SUM:
50.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
250
400
250
250
300
50
50
2000
SUM:
3550.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
225
100
500
200
400
SUM:
1425.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
50
300
800
SUM:
1200.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
400
100
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
bpk
ASTERIX (65)
2020-07-17
10
2020-07-17
15
2020-07-18
2
150
2020-07-18
9
2020-07-19
5
100
Baranowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-07-17
10
2020-07-17
2020-07-18
1
2020-07-18
24
2020-07-19
5
Barszcz Gabriela
KJ Leśna Wola
SEPIA (94)
2020-07-17
8
2020-07-17
2020-07-18
4
2020-07-18
2020-07-19
7
Bieda Oliwia
UKJ Lalin
BEGONIA (74)
2020-07-17
1
2020-07-17
2020-07-18
8
2020-07-18
2020-07-19
1
Bochnak Magdalena
Os prywatna
MASTER (131)
2020-07-18
10
Borovská Lenka
JK PEGAS CASSOVIA
IAN (63)
2020-07-17
14
2020-07-17
2020-07-18
22
2020-07-18
10
2020-07-19
12
FRIEDA (64)
2020-07-17
2
150
2020-07-17
2020-07-18
2
150
2020-07-18
23
2020-07-19
4
100
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2020-07-17
5
100
2020-07-18
3
400
2020-07-19
4
500
Černá Slavomíra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2020-07-17
25
2020-07-17
24
2020-07-18
1
250
Černý Jaroslav
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
CHELSEA (41)
2020-07-17
2020-07-17
11
Čeryová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
PANDORA (62)
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-19
8
Chwała Maria
KJ Leśna Wola
BERGIL (54)
2020-07-17
28
2020-07-17
2020-07-18
29
2020-07-18
2020-07-19
2
150
Chwostek Zuzanna
BPK (PKA)
2020-07-17
10
2020-07-17
2020-07-18
33
2020-07-18
28
Cigan Martin
Jazdecka Spolocnost Bechera Stropkov
Casco (152)
2020-07-17
10
2020-07-17
34
2020-07-18
27
2020-07-18
7
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2020-07-17
29
2020-07-18
18
2020-07-19
6
ALMANZO (37)
2020-07-17
12
2020-07-18
13
2020-07-19
9
MAGNUS (38)
2020-07-17
15
2020-07-17
32
2020-07-18
20
2020-07-19
2020-07-17
2020-07-17
19
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
10
Dubiel Kamil
BPK
2020-07-17
11
2020-07-17
2020-07-18
15
2020-07-18
2020-07-17
7
2020-07-17
Dubiel Kamil
2020-07-17
8
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (28)
2020-07-17
6
2020-07-17
2020-07-18
2
2020-07-18
8
2020-07-19
4
2020-07-19
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2020-07-17
14
2020-07-18
28
2020-07-19
15
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (56)
2020-07-17
4
50
2020-07-17
2020-07-18
30
2020-07-18
2020-07-19
3
100
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2020-07-17
21
2020-07-17
23
2020-07-18
19
2020-07-18
20
2020-07-19
13
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2020-07-17
4
100
2020-07-18
22
2020-07-19
17
Jagoda Weronika
St. KJ Apacz Mszana Górna
KARMEL (48)
2020-07-17
23
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
21
2020-07-19
8
2020-07-19
Janas Olga
KJ Leśna Wola
EL NINO (53)
2020-07-17
9
2020-07-17
2020-07-18
2020-07-18
5
50
2020-07-19
1
250
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
AURA-M (3)
2020-07-17
2
2020-07-17
35
2020-07-18
2020-07-18
32
Kajfasz Julia
Kj Facimiech
2020-07-17
8
2020-07-17
2020-07-18
1
2020-07-18
2020-07-19
4
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2020-07-17
3
100
2020-07-17
5
50
2020-07-18
3
100
2020-07-18
22
2020-07-19
1
400
Kalukin Eliza
KS Jumping Team Wiercany
FREZJA (23)
2020-07-19
3
2020-07-19
Kiskova Aleksandra
JK Koprivnak Rafajovce
Garret M (156)
2020-07-18
6
2020-07-18
11
2020-07-19
11
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
ALICA (58)
2020-07-18
30
2020-07-18
29
2020-07-17
2
225
2020-07-17
19
Koprivnak Juraj
JK Koprivnak Rafajovce
FALIENK (73)
2020-07-17
17
2020-07-17
34
Koprivňák Juraj
JK Koprivňák Rafajovce
FIONA (78)
2020-07-17
2
150
2020-07-17
33
2020-07-18
26
2020-07-19
9
Koprivňaková Tamara
Koprivňák Rafajovce
ALICA (58)
2020-07-17
7
2020-07-19
11
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (67)
2020-07-17
22
2020-07-18
19
2020-07-19
20
KOWALEWSKA KAMILA
KS JUMPING TEAM WIERCANY
2020-07-18
6
2020-07-19
6
2020-07-19
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2020-07-17
20
2020-07-18
14
2020-07-19
7
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
CHENET (43)
2020-07-17
1
800
2020-07-18
2
500
2020-07-19
1
1000
2020-07-17
7
2020-07-18
14
2020-07-19
5
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
JANIS (141)
2020-07-18
16
2020-07-18
2020-07-19
9
2020-07-19
ANTYLYA (142)
2020-07-18
24
2020-07-19
4
200
GALOPADA (143)
2020-07-18
17
2020-07-18
16
2020-07-19
12
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
8
PANJAA (140)
2020-07-18
3
150
2020-07-18
15
2020-07-19
3
1000
Floryda (150)
2020-07-18
8
2020-07-18
18
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2020-07-17
17
2020-07-17
2020-07-18
20
2020-07-18
2020-07-19
7
Kuncová Katarína
Jk Koprivňak Rafajovce
FALIENK (73)
2020-07-17
2020-07-18
25
2020-07-19
14
2020-07-18
24
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2020-07-17
4
200
2020-07-18
8
2020-07-19
6
2020-07-17
25
2020-07-18
16
2020-07-19
5
200
Kut Bartosz
UKJ Lalin
CONLOU (71)
2020-07-17
9
2020-07-17
13
2020-07-18
17
2020-07-19
8
Kut Ewa
UKJ Lalin
2020-07-17
6
2020-07-17
2
500
2020-07-18
1
800
2020-07-19
2
1500
Kut Łukasz
UKJ Lalin
DARCO J (120)
2020-07-17
16
2020-07-18
5
100
2020-07-19
21
Maluga Julia
KJ Leśna Wola
2020-07-17
12
2020-07-17
32
2020-07-18
2020-07-18
36
2020-07-19
12
2020-07-19
Małek Julia
WKJ LUBLIN SJ KARINO
FALANDO (22)
2020-07-17
3
2020-07-17
12
2020-07-18
2020-07-18
4
50
2020-07-19
13
Matiová Gréta
JK DIAMOND
2020-07-18
5
2020-07-18
2020-07-19
4
50
FANCY K (18)
2020-07-19
16
2020-07-18
15
2020-07-18
9
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2020-07-17
7
2020-07-17
26
2020-07-18
6
2020-07-18
12
2020-07-19
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
2020-07-17
11
2020-07-17
25
2020-07-18
23
2020-07-19
7
CLIPS (76)
2020-07-17
5
50
2020-07-17
11
2020-07-18
7
2020-07-19
3
150
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2020-07-17
5
2020-07-17
2020-07-18
2
2020-07-18
7
2020-07-19
3
Pawlak Klaudia
BPK
NICEA (149)
2020-07-17
2020-07-17
3