Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach
Glinik Zaborowski, 10-11 października

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 07:47:11
2020-10-07 20:20:06
Kinga Przybek MONTANA
  • 2x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:44:09
2020-10-07 11:14:59
Zofia Litwin VIOLETTA P
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:08:54
2020-10-06 21:00:37
Klara Medygrał EPIKA
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 20:45:34
2020-10-06 20:38:44
Klara Medygrał MEFISTO
  • 2x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:54:12
2020-10-06 18:54:12
Sławomir Uchwat LE BALOU HS
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:53:08
2020-10-06 16:41:50
Gabriela Drubka COLLINA
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:53:12
2020-10-06 16:38:42
Laura Kunysz ARBUZJA
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:52:59
2020-10-06 16:34:53
Klaudia Pawlak NICEA
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:53:04
2020-10-06 16:34:24
Gabriela Kopeć GENTLEMEN
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:49:28
2020-10-06 14:36:48
Kinga Przybek MIŁEK
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:52:23
2020-10-06 11:40:38
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:42:47
2020-10-05 21:41:54
Faustyna Świętoń MEFISTO
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:43:05
2020-10-05 20:39:59
Sławomir Szlachta VALENCIA VOLO
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:43:04
2020-10-05 20:39:37
Sławomir Szlachta LONGFORD VDL
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:43:02
2020-10-05 20:39:15
Sławomir Szlachta LAZLO-FORTUNA
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:43:01
2020-10-05 20:38:54
Sławomir Szlachta LARLEY-TREN
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:43:01
2020-10-05 20:38:28
Sławomir Szlachta JUST RIDING EXODUS BS
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:20:20
2020-10-05 20:18:34
Robert Uchwat VISERION
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:20:30
2020-10-05 20:16:24
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:20:36
2020-10-05 09:24:04
Michał Kubiak HEMIRA
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:20:43
2020-10-05 08:01:03
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:20:46
2020-10-05 07:01:49
Oliwia Bieda BEGONIA
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:43:29
2020-10-04 21:43:29
Sławomir Uchwat NADOK
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:42:41
2020-10-04 21:42:41
Sławomir Uchwat KALANI EQUITES
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:41:55
2020-10-04 21:41:55
Sławomir Uchwat KELVIN NITA
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:41:12
2020-10-04 21:41:12
Sławomir Uchwat LEVEL UP
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:40:35
2020-10-04 21:40:35
Sławomir Uchwat LAMON
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:36:40
2020-10-04 21:36:40
Sławomir Uchwat LORD SLAM
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:30:31
2020-10-04 19:18:40
Michał Weresiński LA STAR RJ
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:30:33
2020-10-04 19:16:37
Michał Weresiński KORPORAL VDL
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:30:35
2020-10-04 19:14:07
Michał Weresiński LUGANO
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:30:37
2020-10-04 19:10:22
Michał Weresiński LONGTIME VDL
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:30:38
2020-10-04 19:08:25
Michał Weresiński LION KING
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 21:30:40
2020-10-04 19:06:02
Michał Weresiński LORD BLUE
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 18:19:28
2020-10-04 16:23:54
Katarzyna Sieroń MAJOR
  • 2x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 18:19:34
2020-10-04 16:22:48
Julia Mnich MAJOR
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:16:47
2020-10-03 15:05:20
Iwona Wanat MONTANA
  • 1x T1/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:16:55
2020-10-03 11:15:07
Artur Kufel CEDRIC
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:01
2020-10-03 11:14:50
Artur Kufel LUCAS MOURA
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:04
2020-10-03 11:14:30
Artur Kufel LAFAYETT
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:11
2020-10-03 11:14:05
Artur Kufel KORINA
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:27
2020-10-03 11:13:46
Artur Kufel ELANO
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:34
2020-10-03 10:58:55
Amelia Tokarz MASTER
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:38
2020-10-02 22:23:16
Ewelina Stępień LADY
  • 1x T6/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:43
2020-10-02 21:54:30
Edyta Bochnak HAKER
  • 1x T1/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T6/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:48
2020-10-02 21:47:01
Gabriela Zatorska ARIZONA
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:50
2020-10-02 21:46:48
Kinga Przybek LADY
  • 1x T1/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:53
2020-10-02 21:43:55
Julianna Zarzycka MIŁEK
  • 1x T1/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T6/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:17:58
2020-10-02 21:07:06
Malwina Warzecha CAMILLO SONG
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 2x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:32
2020-10-02 16:51:18
Weronika Kluz MIS LADY
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:35
2020-10-02 16:50:53
Kaja Hus OBELIX
  • 1x T1/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T6/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:37
2020-10-02 15:24:14
Monika Gierlach KENDRA
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:40
2020-10-02 15:03:13
Józef Pekaniec JUVENA
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:07:42
2020-10-02 15:02:39
Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI JPP
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:07:47
2020-10-01 16:05:31
Małgorzata Jemioło CERA
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:07:49
2020-10-01 11:27:45
Aleksandra Nucia DOMINACJA
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:35:34
2020-10-01 09:55:46
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:35:37
2020-10-01 08:05:25
Izabela Jędrzejczyk SOUL
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:35:44
2020-09-30 20:22:18
Dominika Balcerowska HEKTOR
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 19:02:43
2020-09-30 20:20:32
Gloria Kiwale SILVANA
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:35:51
2020-09-30 20:16:23
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:35:54
2020-09-30 20:15:53
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:35:57
2020-09-30 20:14:47
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:20
2020-09-30 10:50:16
Martyna Kawalec LAZAR
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:23
2020-09-30 09:27:17
Zuzanna Nabagło CHAPLAIN
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:25
2020-09-30 09:26:52
Nadia Bierska KORAL
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:27
2020-09-30 09:26:08
Adam Kaźmierczak ETAM
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:36
2020-09-30 09:25:38
Adam Kaźmierczak GOODLUCK DU VILLARD
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:38
2020-09-30 09:25:01
Sylwia Synowiec BAMAKO PA-BO-MA
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:41
2020-09-30 09:24:33
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:26:02
2020-09-28 11:31:50
Julia Czajkowska PIANOLA AA
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 15:35:43
2020-09-28 10:56:44
Amelia Socha BAZYL
  • 1x T7/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:26:06
2020-09-27 23:54:07
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:09:01
2020-09-27 20:25:19
Julia Bawor BRYZA
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:26:12
2020-09-27 20:22:13
Kornelia Kaczmarczyk MÓJ BASK
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:26:14
2020-09-27 20:21:15
Dagmara Olszewska ZIREAEL
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:09:07
2020-09-27 20:20:57
Natalia Niedbała ELIRENA
  • 2x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 13:26:19
2020-09-27 20:20:30
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 18:50:38
2020-09-27 16:49:35
Patrycja Mikołajczak BAZYL
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 19:10:22
2020-09-26 11:49:15
Julia Błyskal BATALION
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 10:23:07
2020-09-24 09:58:00
Alicja Gunia EHROS
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 10:23:11
2020-09-24 09:56:47
Alicja Gunia CARRERA
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:20:44
2020-09-23 20:28:26
Adriana Owczorz WENECJA
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:15:15
2020-09-22 20:15:15
Mateusz Uchwat MEGAN
  • 2x T1/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
  • 2x T6/LL 40 cm/ towarzyski , dokładności art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:12:35
2020-09-21 20:10:05
Nikola Furgał KATY PERRY
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 20:12:37
2020-09-21 20:08:58
Nikola Furgał AURORA
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:34
2020-09-19 21:02:30
Alexandra Foltinová ELIZABETH "S"
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:35
2020-09-19 21:01:03
Michaela Hatoková BASHIRA EL SAMA "S"
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:37
2020-09-19 20:59:26
Magdaléna Kňaziková HUNTER “S”
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 2x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:42
2020-09-19 20:57:30
Jaroslav Sibal EMPRESS "S"
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:44
2020-09-19 18:25:13
Martyna Mrówka ALBUMINA
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:46
2020-09-17 14:12:29
Wiktoria Ciura GNIEWKO
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 19:58:47
2020-09-17 14:11:52
Wiktoria Ciura GLOB-KOM
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:14:45
2020-09-17 08:56:13
Ján Novotný CLIPS
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P 110 cm/dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 4/N 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:14:48
2020-09-17 08:55:31
Ján Novotný APPLE JACK
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 20:21:00
2020-09-14 17:43:26
Laura Barszczewska TEKSAS
  • 1x T2/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 2x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 19:54:09
2020-09-13 18:43:11
Martyna Reising WIKING
  • 1x T1/LL 60 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:17:01
2020-09-12 23:58:56
Amelia Janas BLACK DIAMOND
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 19:54:21
2020-09-12 20:27:20
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 19:54:24
2020-09-12 15:14:23
Maria Derżko JAŚMIN BIAŁY
  • 1x T3/LL 80 cm/ towarzyski , z trafieniem w normę
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T8/LL 80 cm/ towarzyski ,z trafieniem w normę
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:01:01
2020-09-09 23:14:49
Piotr Mroczka HAUST M
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 00:52:43
2020-09-08 12:42:18
Zuzana Nováková TARILLO
  • 1x T4/LL 90 cm/ towarzyski z trafieniem w normę
  • 1x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 00:52:40
2020-09-07 22:14:04
Weronika Banaszek ASTERIX
  • 1x 1/P 110 cm/z jokerem art.269
  • 1x 2/N 120 cm/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 10:23:14
2020-09-07 21:49:40
Maja Przybyłowska PALMA
  • 2x T5/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T9/LL 90 cm/ towarzyski , dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x T10/L 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Balcerowska Dominika KS AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
Brak
2. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
3. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
4. Bawor Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (JM.)
brak
5. Bierska Nadia LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O054635
6. Błyskal Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
7. Bochnak Edyta Stajnia Montana
2010 (Mł.)
brak
8. Chylińska Antonina
9. Ciura Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
O039271
10. Czajkowska Julia WKJ Lublin / SJ Linuron
S
O030542
11. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
12. Derżko Maria 8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
S
O037815
13. Drubka Gabriela Bpk
S
Brak
14. Foltinová Alexandra Slovak Jumping Academy
2003 (J.)
07051
15. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
Brak
16. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
17. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
18. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
19. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
20. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
21. Hatoková Michaela Slovak Jumping Academy Prešov
2005 (JM.)
none
22. Hus Kaja Kj Palomino
2007 (JM.)
Brak
23. Janas Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048460
24. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
O058666
25. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
26. Kaczmarczyk Kornelia UKJ Promyk
2007 (JM.)
brak
27. Kawalec Martyna BPK
2000 (MJ.)
o042599
28. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
29. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
S
brak
30. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
31. Kluz Weronika Kj Palomino
2007 (JM.)
Brak
32. Kňaziková Magdaléna Slovak Jumping Academy Presov
S
01759
33. Kopeć Gabriela BPK
S
brak
34. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
35. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
36. Kunysz Laura Bpk
S
Brak
37. Litwin Zofia KJ LALIN
2006 (JM.)
3086/20
38. Medygrał Klara JKS Pogórze
brak
39. Mikołajczak Patrycja BPK
S
brak
40. Mnich Julia Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (JM.)
-
41. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
42. Mroczka Piotr JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O025333
43. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
44. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O050969
45. Niedbała Natalia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
46. Nováková Zuzana TJ SLÁVIA UVLF Košice
1999 (MJ.)
4768
47. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
48. Nucia Aleksandra SJ Zawieprzyce
S
brak
49. Olszewska Dagmara Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
1999 (MJ.)
brak
50. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
Brak
51. Pawlak Klaudia BPK
2006 (JM.)
O056323
52. Pekaniec Józef niezrzeszony
O014599
53. Piotrowska Maja SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARD
S
O021348
54. Przybek Kinga Stajnia Montana
S
brak
55. Przybek Kinga Stajnia Montana
S
brak
56. Przybyłowska Maja bpk
2003 (J.)
O050032
57. Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki
S
O004187
58. Reising Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
59. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
60. Sieroń Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O050753
61. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
62. Smiechowska Sara KJ PALOMINO
2007 (JM.)
Brak
63. Socha Amelia BPK
2006 (JM.)
brak
64. Stępień Ewelina brak
S
brak
65. Świętoń Faustyna JKS Pogórze
S
brak
66. Swół Dagmara JKS POGÓRZE
67. Synowiec Sylwia LKJ Ochaby
2001 (MJ.)
O033429
68. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
69. Tokarz Amelia stajnia Montana
2005 (JM.)
70. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
71. Uchwat Mateusz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2007 (JM.)
brak
72. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
73. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
74. Urbanek Paweł UKJ Ostoja Klikowa
75. Wanat Iwona Stajnia Montana
S
O031557
76. Warzecha Malwina UKJ Boska Dolina
2005 (JM.)
brak
77. Weresiński Michał KJ Stubno
S
brak
78. Zarzycka Julianna Stajnia Montana
2008 (JM.)
brak
79. Zatorska Gabriela Stajnia Montana
2000 (MJ.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

122

Adrian II F:
M:
2.

34

ALBUMINA Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2011 klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
brak 616 007 60 02689 11
3.

28

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 Gelding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
10664
4.

115

ARBUZJA SP POL - klacz inna/170 F: -
M: -
- -
5.

83

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630019715
6.

128

Asterix F:
M:
7.

129

Asterix F:
M:
8.

21

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Mefisto
M: Astoria
K026119
9.

38

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
Brak 616006630021714
10.

54

BAMAKO PA-BO-MA OLD POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze
M: Stutbuch I Malta-Pro / Pro Savage
K027845 -
11.

62

BANDERAS SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
12.

30

BASHIRA EL SAMA S Slovenský Teplokrvník SVK 2007 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Kremona
7946
13.

43

BATALION Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Llandaff
M: Bastylia
Brak 616POL10006651T
14.

16

BAZYL TYP SZLACHETNY POL 2006 wałach siwa/165 F: NN
M: NN
brak 616999570287006
15.

104

BEGONIA SP POL 2010 klacz siwa/165 F: Faust Z
M: Boratnia
K021202 616009610183810
16.

55

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
17.

4

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
18.

64

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
19.

17

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
20.

86

CAMILLO SONG HANOWERSKA POL 2007 wałach gniada/166 F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia
brak DE 431313908607
21.

25

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
22.

124

CANDY NN POL 2009 Klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
23.

42

CARRERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: HIPPICA-KOH-I-NOOR
M: CARMEN DU ROUET
brak 616 009 63 00763 16
24.

75

CEDRIC SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
25.

65

CERA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Alabaster
M: Celina
K024526 616007610217710
26.

50

CHAPLAIN HOL POL 2012 Wałach siwa/175brak F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
K022916 DE42100005312
27.

27

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
28.

114

COLLINA OLD POL 2001 klacz ciemnogniada/167 F: Contendro I
M: Hellen BB
brak -
29.

63

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
30.

58

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
31.

66

DOMINACJA Szlachetna Półkrew POL 1999 klacz gniada/169 F: Louis
M: Dracena
brak 11054/POL009530003799
32.

48

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
33.

41

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka
K029429
34.

79

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
35.

18

ELIRENA OO POL 2013 klacz siwa/kuc:146 F: Maran
M: Etura
brak 616POL13009434A
36.

29

ELIZABETH S Slovensky Teplokrvnik SVK 15.02.2020 kobyla grey/152 F: MARCO POLLO
M: SHADE
10961 11541
37.

33

EMPRESS S Slovenský Teplokrvník SVK 02.06 2010 Gelding white/161 F: Marco Pollo
M: Conte S
10629
38.

118

EPIKA NN POL Nn klacz gniada/160 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
39.

125

Epika SP Polska klacz F: -
M: -
40.

52

ETAM SP POL 2015 wałach kasztanowata/166 F: Qulester
M: Escudo I
brak 00000000000
41.

32

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 kobyla grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
42.

113

GENTLEMEN SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: A
M: B
Brak Brak
43.

36

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
K023265
44.

35

GNIEWKO MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
K025646
45.

53

GOODLUCK DU VILLARD SF POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Singular Ls La Silla
M: Narcos II
Brak 0000000
46.

123

GRANICA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.07.1999 klacz srokata/159 F: Hiacynt
M: Gromada
Brak 009 63 00806 99
47.

82

HAKER KUC POL 2011 wałach tarantowata/kuc:115 F: Idool Van Masnon
M: Hamelka
brak 616013590016911
48.

23

HAUST M SP POL 2016 Wałach gniada/160 F: Italian
M: Honda
K029604 616 999 63 01219 16
49.

60

HEKTOR SP POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: ALCATRAZ
M: HUANITA
K012198 POL 009640003503
50.

102

HEMIRA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Corrado Son / Corrado I
M: Hurgada / Statut
K030293 616009610024316
51.

31

HUNTER “S” Slovenský Teplokrvnik SVK 2013 valach grey/162 F: H
M: DÁME de Pique.”S”
10962 703002622908413
52.

111

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
53.

45

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
54.

26

JAŚMIN BIAŁY MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnosiwa/163 F: Karmel
M: Jaśminowa Noc
K030094 616006570155416
55.

101

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
56.

121

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
57.

126

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
58.

127

Jupiter KWPN HOL 2014 wałach GNIADA F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: FYRONA VAN HILSBERG
528003201407407
59.

105

JUST RIDING EXODUS BS Wałach gniada F:
M:
K025830 DE418180992112
60.

72

JUVENA MLP POL 2002 klacz gniada/165 F: Grey
M: Jura
Brak 006 63 00791 02
61.

98

KALANI EQUITES KWPN POL 2015 wałach siwa/178 F: CARDENTO
M: CONSTAKKO
BRAK 528003201508962
62.

103

KAREZZO WP KWPN POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
brak 528003201503588
63.

37

KATY PERRY SP POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/166 F: Stilios
M: Korupcja
Brak 616009580068214
64.

97

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL /
M: Diana Nita/ Landlord
brak 528003201503515
65.

71

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
66.

51

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
67.

78

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
68.

88

KORPORAL VDL KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Corporal VDL
M: Zendence VDL
Brak 528003201506286
69.

89

LA STAR RJ KWPN POL 2016 klacz siwa/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Twilight Star
- -
70.

81

LADY TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz srokata/168 F: Lord
M: Montana
brak 616999630152915
71.

84

LADY TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz srokata/168 F: Lord
M: Montana
brak 616999630152915
72.

77

LAFAYETT XX POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: .nn
M: Nn
K029550 ....
73.

95

LAMON KWPN POL 2016 wałach gniada/172 F: Express
M: a
brak 00
74.

106

LARLEY-TREN - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
75.

49

LAZAR WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168A F: Agar
M: Liba
brak 616007520070412
76.

107

LAZLO-FORTUNA - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
77.

116

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
Brak
78.

73

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
K029902 528003201608855
79.

96

LEVEL UP KWPN POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Douglas
M: / Indoctro
brak 000
80.

92

LION KING KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Etersins
- -
81.

108

LONGFORD VDL - POL - wałach kasztanowata/- F: -
M: -
- -
82.

91

LONGTIME VDL KWPN POL 2016 wałach gniada/170 F: Global Express
M: Herday VDL
- -
83.

93

LORD BLUE KWPN POL 2016 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Nourwies
- -
84.

94

LORD SLAM KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: GRAND SLAM
M: USRIANA/ GRAN CORRADO
BRAK 5282100004516448
85.

76

LUCAS MOURA SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Contender Son
M: Landmina
K022954 616009550120813
86.

90

LUGANO KWPN POL 2016 wałach gniada/165 F: Carrera VDL
M: Lugana
- -
87.

87

MAJOR - POL 2007 wałach skarogniada/- F: -
M: -
K011006 -
88.

80

MASTER SP POL 2014 wałach siwa/165 F: Justus
M: Malta
Brak 61600963064214
89.

110

MEFISTO SP POL 2012 wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
brak 616 999 54 01274 12
90.

117

MEFISTO SP POL 2012 wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
brak 616 999 54 01274 12
91.

39

MEGAN KUC WALIJSKI POL 2008 klacz gniada/kuc:137 F: GWENLLAN-ARWEL
M: GLYNHIR-BRIALLEN-Y-PASC
BRAK --
92.

85

MIŁEK MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/158 F: Justus
M: Miami Vice
brak 616006630064114
93.

69

MIS LADY NN POL 2012 klacz gniada/146 F: Nn
M: Nn
Numer Numer
94.

46

MÓJ BASK OO POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
95.

120

MONTANA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz srokata/170 F: Machomet
M: Luna
brak 616999630222310
96.

74

MONTANA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz izabelowata/170 F: Machomet
M: Luna
Brak 616999630222310
97.

99

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
98.

112

NICEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
K010606 -
99.

70

OBELIX KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:149 F: Nn
M: Nn
Numer Numer
100.

1

PALMA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Barnaba
M: Przemsza
K025834 616006630223809
101.

44

PIANOLA AA MŁP POL 2016 klacz gniada/170 F: Pilado
M: Poganka
K029147 616006580350816
102.

61

SILVANA LIT LTU 2004 klacz kara/164 F: Sedans /
M: Galana /
brak LV 006892150004
103.

59

SOUL KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Sonia
Brak 616013670113912
104.

22

TARILLO CZEWB SVK 2015 gelding bay/170 F: Amarillo
M: Tara
11045 203 009 229113815
105.

9

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
K016041 POL 013 58 01174 05
106.

68

UMERA SP POL 2016 klacz gniada/156 F: U
M: U
Numer Numer
107.

109

VALENCIA VOLO - POL 2012 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
108.

119

VIOLETTA P WARMBLUT POL 04-08-2004 klacz gniada/165 F: Landjonker
M: Vanessa P
Brak 141-1183-06
109.

100

VISERION OLD POL 2014 wałach kara/170 F: Viscount
M: Visa
brak k250
110.

40

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
Brak 616 009 63 01323 14
111.

24

WIKING KOŃ MAŁY POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Pentagram
M: Warta Ponysport
Brak 6160135701138
112.

47

ZIREAEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Nokaut
M: Patagonia
brak 616009570221914
Rider Club
Competition
Prize
Gaj Sonia LKJ Ochaby
50
SUM:
50.00
Kufel Artur WKJ Lublin
100
150
100
100
200
SUM:
650.00
Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
150
SUM:
150.00
Nucia Aleksandra SJ Zawieprzyce
150
SUM:
150.00
Piotrowska Maja SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARD
100
SUM:
100.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
50
200
SUM:
250.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerowska Dominika
KS AZS AWF Warszawa
HEKTOR (60)
2020-10-10
11
2020-10-11
10
2020-10-11
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
ASTERIX (21)
2020-10-10
6
2020-10-10
6
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
TEKSAS (9)
2020-10-10
14
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Bawor Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
BRYZA (17)
2020-10-10
1
2020-10-10
2020-10-11
5
2020-10-11
6
Bierska Nadia
LKJ Ochaby
KORAL (51)
2020-10-10
6
2020-10-10
7
2020-10-11
9
2020-10-11
Błyskal Julia
BPK
2020-10-10
20
2020-10-10
3
2020-10-11
13
2020-10-11
14
Bochnak Edyta
Stajnia Montana
HAKER (82)
2020-10-10
1
2020-10-10
1
2020-10-11
2020-10-11
Chylińska Antonina
Asterix (128)
2020-10-11
6
Ciura Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
GNIEWKO (35)
2020-10-10
9
2020-10-10
26
2020-10-11
9
2020-10-11
25
2020-10-10
12
2020-10-10
2020-10-11
5
2020-10-11
24
Czajkowska Julia
WKJ Lublin / SJ Linuron
2020-10-10
10
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
JAMIE (45)
2020-10-10
9
2020-10-10
14
Derżko Maria
8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
2020-10-10
16
2020-10-11
3
2020-10-11
19
2020-10-10
Drubka Gabriela
Bpk
COLLINA (114)
2020-10-10
8
2020-10-10
1
2020-10-11
4
2020-10-11
Foltinová Alexandra
Slovak Jumping Academy
2020-10-10
22
2020-10-10
25
2020-10-11
22
2020-10-11
Furgał Nikola
JKS Pogórze
2020-10-10
10
2020-10-10
2020-10-11
9
2020-10-11
AURORA (38)
2020-10-10
8
2020-10-10
2020-10-11
13
2020-10-11
25
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (55)
2020-10-10
10
2020-10-10
8
2020-10-11
3
50
2020-10-11
7
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2020-10-10
14
2020-10-10
5
BRANDO (64)
2020-10-10
11
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (71)
2020-10-10
11
2020-10-10
18
2020-10-11
2020-10-11
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
2020-10-10
13
2020-10-11
9
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (41)
2020-10-10
17
2020-10-10
5
2020-10-11
6
2020-10-11
2
CARRERA (42)
2020-10-10
9
2020-10-10
17
2020-10-11
1
2020-10-11
21
Hatoková Michaela
Slovak Jumping Academy Prešov
2020-10-10
5
2020-10-10
13
2020-10-11
18
2020-10-11
Hus Kaja
Kj Palomino
OBELIX (70)
2020-10-10
2020-10-11
14
2020-10-11
Janas Amelia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-10-10
20
2020-10-10
28
2020-10-11
26
2020-10-11
17
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SOUL (59)
2020-10-10
5
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (65)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
2
2020-10-11
24
Kaczmarczyk Kornelia
UKJ Promyk
2020-10-10
9
2020-10-10
2020-10-11
2
2020-10-11
Kawalec Martyna
BPK
LAZAR (49)
2020-10-10
7
2020-10-10
23
2020-10-11
22
2020-10-11
7
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
ETAM (52)
2020-10-10
15
2020-10-10
20
2020-10-11
10
2020-10-11
9
2020-10-10
2020-10-10
16
2020-10-11
17
2020-10-11
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (61)
2020-10-10
4
2020-10-10
1
2020-10-11
8
2020-10-11
16
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (48)
2020-10-10
3
2020-10-10
12
2020-10-11
8
2020-10-11
10
Kluz Weronika
Kj Palomino
2020-10-10
6
2020-10-11
11
2020-10-11
13
2020-10-10
5
Kňaziková Magdaléna
Slovak Jumping Academy Presov
2020-10-10
2
2020-10-10
24
2020-10-11
23
2020-10-11
Kopeć Gabriela
BPK
GENTLEMEN (113)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
11
2020-10-11
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
HEMIRA (102)
2020-10-10
18
2020-10-10
2020-10-11
8
2020-10-11
Kufel Artur
WKJ Lublin
CEDRIC (75)
2020-10-10
21
2020-10-10
11
2020-10-11
2
100
2020-10-11
2
150
2020-10-10
2020-10-10
18
2020-10-11
3
2020-10-11
7
2020-10-10
15
2020-10-10
18
2020-10-11
5
2020-10-11
20
KORINA (78)
2020-10-10
3
100
2020-10-11
3
100
ELANO (79)
2020-10-10
8
2020-10-10
1
200
2020-10-11
5
Kunysz Laura
Bpk
ARBUZJA (115)
2020-10-10
21
2020-10-10
8
2020-10-11
19
2020-10-11
Litwin Zofia
KJ LALIN
2020-10-10
19
2020-10-10
26
2020-10-11
20
2020-10-11
14
Medygrał Klara
JKS Pogórze
MEFISTO (117)
2020-10-11
2020-10-11
9
EPIKA (118)
2020-10-10
12
2020-10-10
Mikołajczak Patrycja
BPK
BAZYL (16)
2020-10-10
21
2020-10-10
Mnich Julia
Klub Jeździecki Leśna Wola
MAJOR (87)
2020-10-10
14
2020-10-10
4
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2020-10-10
15
2020-10-10
7
Mroczka Piotr
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
HAUST M (23)
2020-10-10
2
2020-10-10
2020-10-11
1
2020-10-11
Mrówka Martyna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-10-10
6
2020-10-10
2020-10-11
12
2020-10-11
7
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
2020-10-10
19
2020-10-10
24
2020-10-11
22
2020-10-11
Niedbała Natalia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
ELIRENA (18)
2020-10-10
16
2020-10-10
2020-10-11
4
2020-10-11
17
Nováková Zuzana
TJ SLÁVIA UVLF Košice
TARILLO (22)
2020-10-10
2020-10-10
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
CLIPS (27)
2020-10-10
17
2020-10-10
15
2020-10-11
1
150
2020-10-11
6
2020-10-10
15
2020-10-10
23
2020-10-11
16
2020-10-11
Nucia Aleksandra
SJ Zawieprzyce
2020-10-10
1
2020-10-10
1
150
2020-10-11
1
2020-10-11
5
Olszewska Dagmara
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
ZIREAEL (47)
2020-10-10
19
2020-10-10
2020-10-11
12
2020-10-11
21
Owczorz Adriana
Brak
GRANICA (123)
2020-10-10
11
2020-10-11
10
2020-10-11
18
2020-10-10
17
Pawlak Klaudia
BPK
NICEA (112)
2020-10-10
2
2020-10-10
2020-10-11
7
2020-10-11
Pekaniec Józef
niezrzeszony
JUVENA (72)
2020-10-10
13
2020-10-10
2020-10-11
15
2020-10-11
2020-10-10
22
2020-10-10
2020-10-11
4
Piotrowska Maja
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARD
2020-10-10
2
100
2020-10-10
10
2020-10-11
10
2020-10-11
4
Przybek Kinga
Stajnia Montana
LADY (84)
2020-10-10
7
2020-10-10
Przybek Kinga
Stajnia Montana
MIŁEK (85)
2020-10-10
17
Przybek Kinga
Stajnia Montana
MONTANA (120)
2020-10-11
3
2020-10-11
Przybyłowska Maja
bpk
PALMA (1)
2020-10-10
10
2020-10-10
2020-10-11
4
2020-10-11
14
Przybyś Bartłomiej
Klub Jeździecki Leśne Szlaki
2020-10-10
5
2020-10-10
2020-10-11
5
Reising Martyna
Bez Przynależności Klubowej
WIKING (24)
2020-10-10
18
2020-10-10
15
2020-10-11
18
2020-10-11
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2020-10-10
3
2020-10-10
12
2020-10-11
15
2020-10-11
Sieroń Katarzyna
KJ Leśna Wola
MAJOR (87)
2020-10-11
3
2020-10-11
Sitek Alina
JKS Pogórze
2020-10-10
4
2020-10-10
Smiechowska Sara
KJ PALOMINO
OBELIX (70)
2020-10-10
10
Socha Amelia
BPK
BAZYL (16)
2020-10-11
10
2020-10-11
16
Stępień Ewelina
brak
LADY (81)
2020-10-11
6
2020-10-11
1
Świętoń Faustyna
JKS Pogórze
MEFISTO (110)
2020-10-10
2
2020-10-10
Epika (125)
2020-10-11
2020-10-11
Swół Dagmara
JKS POGÓRZE
CANDY (124)
2020-10-10
13
2020-10-11
2020-10-11
7
Synowiec Sylwia
LKJ Ochaby
2020-10-10
19
2020-10-10
16
2020-10-11
11
2020-10-11
8
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
2020-10-10
3
50
2020-10-10
9
2020-10-11
1
200
2020-10-11
4
2020-10-10
6
2020-10-10
2020-10-11
19
2020-10-11
2020-10-10
11
2020-10-10
2020-10-11
20
2020-10-11
2020-10-10
25
2020-10-10
2020-10-11
8
2020-10-11
Tokarz Amelia
stajnia Montana
MASTER (80)
2020-10-10
13
2020-10-10
9
2020-10-11
8
2020-10-11
6
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2020-10-10
2
150
Uchwat Mateusz
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
MEGAN (39)
2020-10-10
4
2020-10-10
1
2020-10-11
1
2020-10-11