Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:34:56
2019-06-05 07:34:56
Magdalena Paraszczuk DOLLAR BOY M
  • 1x L/ L/L WKKW
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 13:17:17
2019-06-02 12:11:27
Mariusz Kleniuk TAFIA MASINI
  • 1x L/ L/L WKKW
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 13:17:18
2019-06-02 12:10:36
Mariusz Kleniuk SOPLICA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 13:17:20
2019-06-02 12:09:59
Mariusz Kleniuk BRODWAY
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 13:17:22
2019-06-02 12:09:11
Katarzyna Stąpor IN GOMERA L
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 13:17:24
2019-06-02 12:08:29
Katarzyna Stąpor DELOQUENT
  • 1x L/ L/L WKKW
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 11:59:07
2019-06-02 11:58:31
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 11:59:10
2019-06-02 11:57:44
Diana Jaroszkiewicz INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 14:35:55
2019-05-30 14:29:09
Anna Maciejczak ROSSIRA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 14:35:59
2019-05-30 14:27:12
Anna Maciejczak WIQUELLA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 05:46:29
2019-05-26 21:48:23
Jaroslav Abík TIMUR
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:18:30
2019-05-26 20:48:40
Anna Havlová DEXTER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:18:32
2019-05-26 20:37:19
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:43:33
2019-05-24 16:59:29
Kaja Pruszkowska J'01 JAREMA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 10:40:32
2019-05-24 15:37:05
Martina Pajerová BARNY 1
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:43:38
2019-05-24 15:30:53
Nela Weihrichova CASIO
  • 1x L/ L/L WKKW
  • 1x kros/kros/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:48:50
2019-05-23 22:24:23
Kacper Kaliciński BAKALIA M
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
  • 1x kros/kros/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 00:21:10
2019-05-23 22:24:11
Marcelina Bagińska HAMBURG
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
  • 1x kros/kros/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 00:21:14
2019-05-23 22:19:22
Zuzanna Czubryk RAMOOL
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
  • 1x kros/kros/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:16
2019-05-23 19:24:11
Grzegorz Gawlik JOKER
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:34
2019-05-23 19:23:14
David Bendak CAMILLA 1
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:37
2019-05-23 19:22:28
Michaela Kvapilova CALIMERO 4
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:40
2019-05-23 19:21:58
Patryk Osysko LITWIN
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:44
2019-05-23 19:19:21
Nikola Žďárská DRAGONHEART
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:50:44
2019-05-23 16:38:56
Roman Zverina SCOOBY DOO
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:50:46
2019-05-23 16:37:16
Roman Zverina ASCORKA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
  • 1x kros/kros/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:58
2019-05-23 13:12:17
Nikola Ečerová ARLEEN
  • 1x L/ L/L WKKW
  • 1x kros/kros/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:16:52
2019-05-22 22:53:46
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:16:54
2019-05-22 22:36:53
Amelia Orlińska CEPELIA
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:02:38
2019-05-22 18:11:46
Petra Borůvková USHUAIA D'ALLIER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:04:55
2019-05-22 10:14:01
Zofia Palczewska GOBLIN
  • 1x L/ L/L WKKW
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:04:57
2019-05-22 10:13:23
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 1x L/ L/L WKKW
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:04:58
2019-05-22 10:12:15
Karolina Kordas KAMERUN
  • 1x L/ L/L WKKW
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:00
2019-05-22 10:11:22
Wiktoria Wojciechowska PIELGRZYM
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:02
2019-05-22 10:09:26
Wojciech Piasecki CONTINA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:03
2019-05-22 10:08:49
Helena Zagała CONTENDRO LADY
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:21:38
2019-05-21 23:39:59
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:21:40
2019-05-21 23:39:27
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:21:43
2019-05-21 23:38:48
Kamil Skupień ROSSINI
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:21:45
2019-05-21 23:37:12
Kamil Skupień DACOSSE
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:21:46
2019-05-21 21:50:46
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:21:48
2019-05-21 21:49:20
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 18:57:25
2019-05-21 18:06:34
Karolina Ślązak GANGES
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 18:43:09
2019-05-21 18:01:13
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 06:24:45
2019-05-20 22:35:22
Eliška Orctová TESS 3
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
  • 1x kros/kros/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 06:24:48
2019-05-20 22:29:28
Eliška Orctová KIREA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:24
2019-05-20 18:16:49
Miriam Záveská PINARELLO
  • 1x L/ L/L WKKW
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:27
2019-05-20 18:16:17
Miriam Záveská EXPECTANCY LUCY
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:29
2019-05-20 18:15:39
Jaromír Kabelka WELINGTON
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:31
2019-05-20 18:04:09
Gabriela Slavíková ROYAL BEAUTY
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:33
2019-05-20 18:03:35
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 07:34:22
2019-05-18 08:56:55
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
  • 1x kros/kros/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 13:04:56
2019-05-17 12:47:59
Zofia Sondej MAKS
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
  • 1x kros/kros/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 13:04:58
2019-05-17 12:45:25
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x LL/LL -70/LL -70 cm
  • 1x kros/kros/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:33:15
2019-05-17 11:47:57
Adéla Bergerová FIKOT
  • 1x L/ L/L WKKW
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:33:17
2019-05-17 11:40:10
Julia Sobiepańska CINDY GIRL
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:33:19
2019-05-17 11:10:24
Aneta Dohnalová INKARD
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 22:24:32
2019-05-16 18:57:34
Justyna Kociankowska J'03 PRIMAVERA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:46:36
2019-05-14 21:51:26
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 07:34:25
2019-05-14 13:19:38
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 00:01:15
2019-05-13 23:18:27
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:03:41
2019-05-13 18:27:49
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x L/ L/L WKKW
  • 1x kros/kros/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:03:43
2019-05-13 16:03:33
Hanna Szeliga GREAT CHANCE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:03:48
2019-05-13 15:59:42
Wirginia Dąbrowska IZONIA M
  • 1x L/ L/L WKKW
  • 1x kros/kros/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:55:36
2019-05-13 15:52:59
Klaudia Jaromin EMS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:03:52
2019-05-13 15:51:51
Oliwia Pandel PEREGRIN
  • 1x L/ L/L WKKW
  • 1x kros/kros/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:16
2019-05-10 20:23:59
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:18
2019-05-10 20:21:47
Antoni Baran J'02 EPIKUR
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
  • 1x kros/kros/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:15:40
2019-05-08 22:18:06
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 1x L/ L/L WKKW
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:00:49
2019-05-08 19:21:13
Marta Kopczyńska NUMBER ONE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:56:37
2019-05-08 19:20:05
Paulina Kaczmarz - Chojnacka J'01 CHEEROKE
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
  • 1x kros/kros/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:55:58
2019-05-04 09:27:15
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:56:09
2019-05-04 09:26:49
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:56:16
2019-05-04 09:25:53
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:53:22
2019-05-03 21:26:23
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:28:46
2019-05-02 10:09:08
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x L/ L/L WKKW
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:59:14
2019-05-01 12:21:28
Anna Maciejczak JOKER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:58:31
2019-05-01 08:05:03
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW
  • 1x kros/kros/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abík Jaroslav Stáj Abík z.s.
S
B1288
2. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
3. Bergerová Adéla JK Pastviny
1998 (MJ.)
F4019
4. Borůvková Petra JK Tůně
2001 (J.)
none
5. Charpin Mikołaj SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033574
6. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
7. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
8. Dohnalová Aneta JK Benfour
S
F2966
9. Gawdzik Klaudia UKS,, Vacat Eventing Sulbiny''
2006 (JM.)
O044546
10. Gawlik Grzegorz Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O050706
11. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
12. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
13. Jaroszkiewicz Diana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2006 (JM.)
O047175
14. Kabelka Jaromír JK Železnice
S
F4087
15. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
16. Kaliciński Kacper LKJ Moszna
2001 (J.)
35414/18
17. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
18. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
19. Kociankowska Justyna Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O038517
20. Kołek Magdalena Konie Sportowe Gillmaier
2001 (J.)
O038704
102QY9
21. Kopczyńska Marta bpk
2001 (J.)
O042728
22. Kordas Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2004 (JM.)
O037952
23. Maciejczak Anna 'Olimp' Prudnik
S
O023418
24. Maciejczak Anna Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
S
O023418
25. Orlińska Amelia stajnia magnum
2002 (J.)
O043669
26. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
O050712
27. Pajerová Martina Alba Galant s.r.o.
S
206586246
28. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O037690
29. Pańczyk Aleksandra SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O054648
30. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
31. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O023920
32. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
33. Piasecki Wojciech SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
S
O002135
34. Pruszkowska Kaja Equikam Sp. z o.o.
2001 (J.)
O032895
35. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
36. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
37. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
38. Slavíková Gabriela JK FLAMENCO Sloupno
S
C0337
39. Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
2004 (JM.)
O026120
40. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
41. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (MJ.)
O028768
10164031
42. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
43. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
44. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
45. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
46. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
47. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
48. Tropiło Alicja UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2001 (J.)
O031302
49. Weihrichova Nela Alba Galant s.r.o.
S
9355193870
50. Wojciechowska Wiktoria SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O055309
51. Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (MJ.)
O024940
52. Záveská Miriam JK Železnice
S
F1579
53. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
54. Žďárská Nikola Jezdecká stáj Rozruch-Ladislava žďárského
1999 (MJ.)
F4126
55. Zverina Roman TJ Equiklub Trebic
S
G1207
10060210
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
K014796
2.

48

ASCORKA Czech Warmblood CZE 2008 Mare other/170 F: 411 Comero
M: 821 Astorka
O: Roman Zverina
B: Albertovec
KJ03IW 000052060
3.

49

BAKALIA M SP POL 2008 Klacz gniada/. F: .
M: .
O: SK Moszna
B: SK Moszna
. .
4.

77

BARNY 1 WB CZE 2012 Stalion grey/155 F: No name
M: Kelly
O: Martina Pajerová
B: Dolenská Marta
203011994799412 000073111
5.

78

CASIO CZEWB CZE 2011 Gleiding bay/165 F: Casius
M: Esmeralda d'Vitrac
O: Nela Weihrichova
B: Jš Valdštejnské obora
203009224349611 73112
6.

65

CEPELIA Wielkopolska POL 2013 Klacz kara/169 F: olivier
M: celina
O: marlena socha
B: stadnina koni liski
K023374 POL 616007600229313
7.

6

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508
8.

33

CINDY GIRL Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Kołkowicz
B: -
brak
9.

62

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Klacz gniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Rubin Lady / Rotspon
O: Sven Zagała
B: Elżbieta Mallert
K015497 DE441411981308 104ZY81
10.

61

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
O: Robert Krasnodębski
B: Dajana Nicodem
K020729 DE418180111210
11.

17

DANCE BOY MEKL. GER 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert - Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 DE427270508509
12.

51

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024584
13.

91

DELOQUENT WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Eloquent
M: Damaszka
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
Brak
14.

19

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
15.

92

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
O: SK Moszna sp. z o. o.
B: SK Moszna sp. z o. o.
K019175 POL080000006025
16.

26

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
17.

50

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
18.

70

DRAGONHEART Český Teplokrevník CZE 20.4.2013 Gleiding seal brown/164 F: Flyinge Garibaldi 901
M: Drakona
O: Ladislav Žďárský
B: Ing. Brixí Alena
203009224359213
19.

37

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
20.

14

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
K027347 203009222634509
21.

25

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
O: Mikołaj Rey
B: Barbara Guniewicz
K025490 616999570290402
22.

23

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Henryk Mianowski
K009469 POL009660027504 103GT79
23.

29

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia
O: Jakub Tropiło
B: SK Moszna
K014898 12374
24.

22

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
25.

39

EXPECTANCY LUCY Czech Warmblood POL 2010 Klacz F: Lord Caletto
M: Expectation Ren
O: Petr Vančura
B: /
KF4973
26.

32

FIKOT Czech Warmblood CZE 2009 Wałach inna/mk: F: Amarillo
M: Finta
O: Adéla Bergerová
B: Bedřich Wágner
KF4827
27.

45

GANGES SP POL 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Caretino K
M: Gabi
O: Beata Ślązak
B: -
K018854 -
28.

93

GEJSZA F:
M:
O:
B:
29.

57

GOBLIN KWPN POL 2011 Klacz gniada/167 F: Q. Breitling LS
M: Janaconcorde
O: Ewa Dejnarowicz
B: x
K027217 528003201100428
30.

42

GRANT Czech Warmblood CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo
M: Clea
O: Gabriela Slavíková
B: Claustra s.r.o.
KJ0V4A
31.

27

GREAT CHANCE XX IRL 2014 Klacz gniada/158 F: Fast Company
M: Grand Oir
O: PW OKSZA Anna Rey
B: N. Hartery Irlandia
K027414 372IRE45217573T
32.

90

IN GOMERA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Wulkan L
M: Inwencja
O: Małgorzata Garus
B: brak
K022798 616007610072813
33.

54

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
34.

31

INKARD Malopolska POL 2006 Wałach inna F: Giewont
M: Inez
O: Petr Dohnal
B: Szuster Jan
KF4785
35.

86

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc C F: Very Top
M: Idylla
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
brak 013640016707
36.

28

IZONIA M XX POL 2011 Klacz gniada/160 F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o.o.
K024079 616POL11007389T
37.

76

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
38.

12

JOKER SP POL 2007 Wałach gniada/162 F: Corofini / Corofino I
M: Jagoda / Jowisz
O: Anna Maciejczak
B: Zenon Koziorzębski
K017448 -12754
39.

66

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
K016908
40.

59

KAMERUN WLKP POL 2011 Ogier gniada/172 F: Brzask
M: Kenia
O: SK Rzeczna
B: SK Rzeczna
K018868 616007600174911
41.

69

LITWIN Śląska POL 2007 Wałach gniada/165 F: Diados
M: Łuna
O: Grzegorz Gawlik
B: Małgorzata Stolarczyk
brak 0086901376
42.

34

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
43.

21

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
44.

20

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Nico-k
M: Nikotyna
O: Marek Kopczyński
B: Mariusz Stański
K021369 POL013570179302
45.

80

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
K018118
46.

16

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
K024685
47.

7

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 POL01357027900712266
48.

60

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
K010482 POL009540042705
49.

38

PINARELLO Czech Warmblood CZE 2014 Wałach kasztanowata F: Puerto Rico
M: Debie
O: Miriam Záveská
B: Miriam Záveská
KJ0V52
50.

5

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
51.

36

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
K025997
52.

52

ROSSINI XX POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Belenus
M: Ruby Polonia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024353 00000
53.

82

ROSSIRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
54.

41

ROYAL BEAUTY Czech Warmblood CZE 2013 Klacz gniada F: Quick Lauro Z
M: Ramona
O: Jana Plecháčová
B: Karel Školka
KJ0T5J
55.

15

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
56.

47

SCOOBY DOO CZEWB CZE 2008 Mare white/170 F: 2919 Satisfaction II
M: Ramona
O: Roman Zverina
B: Roman Zverina
KJ0HVA 000051133
57.

64

SECT MASINI Folblut POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
O: Bożena Kołek
B: Artur Bober
K020036
58.

88

SOPLICA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: SKADENA
O: Dorota Jagła - Buczek
B: Stadnina Koni Ochaby
K025161
59.

18

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
O: Katarzyna Rozbiewska
B: SK Racot
K012058 11713
60.

87

TAFIA MASINI Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz gniada F: Masini
M: Tiffany
O: Edyta Bauer
B: SK Liski
brak
61.

85

TEXAS DE SOULIGNAC Connemara POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Nn
K027118 07322805D
62.

35

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
63.

81

TIMUR Český Teplokrevník CZE 2013 Wałach gniada F: 1161 Tiznit (FR)
M: 49/103 Riva Riva
O: Stanislava Abíková
B: Cipra Jií
203009224934213
64.

46

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
K016997
65.

63

USHUAIA D'ALLIER English Thoroughbred CZE 2008 Mare bay/165 F: ROBIN DES CHAMPS
M: HARMONIE D'ALLIER
O: Iveta Borůvková
B: M. YVES MAUPOIL
2500FR 08047478Q
66.

40

WELINGTON Czech Warmblood CZE 2009 Wałach F: Werbespot
M: Vinnie
O: Jaromír Kabelka
B: /
KF4834
67.

55

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Tomasz Stachowiak
B: Anna Modelewska
K025315
68.

30

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
69.

83

WIQUELLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Eulamar sp
M: Wiquesta sp
O: Stadnina Koni Prudnik sp. z o.o.
B: Stadnina koni Prudnik sp. z o.o.
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
800
SUM:
800.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
200
SUM:
200.00
Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
300
SUM:
300.00
Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
500
SUM:
500.00
Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
600
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abík Jaroslav
Stáj Abík z.s.
TIMUR (81)
2019-06-08
12
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (23)
2019-06-08
16
Bergerová Adéla
JK Pastviny
FIKOT (32)
2019-06-08
12
Borůvková Petra
JK Tůně
2019-06-08
Charpin Mikołaj
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2019-06-08
6
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-08
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2019-06-08
6
2019-06-08
14
Dohnalová Aneta
JK Benfour
INKARD (31)
2019-06-08
2
Gawdzik Klaudia
UKS,, Vacat Eventing Sulbiny''
NIKE (21)
2019-06-08
9
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (14)
2019-06-08
9
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (25)
2019-06-08
11
Jaroszkiewicz Diana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2019-06-08
8
2019-06-08
10
Kabelka Jaromír
JK Železnice
2019-06-08
15
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2019-06-08
8
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-06-08
6
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2019-06-08
1
SOPLICA (88)
2019-06-08
4
GEJSZA (93)
2019-06-08
1
800
Kociankowska Justyna
Equikam Sp. z o.o.
2019-06-08
15
Kołek Magdalena
Konie Sportowe Gillmaier
2019-06-08
5
Kopczyńska Marta
bpk
2019-06-08
7
Kordas Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
KAMERUN (59)
2019-06-08
Maciejczak Anna
'Olimp' Prudnik
JOKER (12)
2019-06-08
6
Maciejczak Anna
Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
ROSSIRA (82)
2019-06-08
15
2019-06-08
5
Orlińska Amelia
stajnia magnum
CEPELIA (65)
2019-06-08
1
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
LITWIN (69)
2019-06-08
Pajerová Martina
Alba Galant s.r.o.
BARNY 1 (77)
2019-06-08
13
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
GOBLIN (57)
2019-06-08
11
Pańczyk Aleksandra
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-06-08
2
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-08
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-08
3
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (15)
2019-06-08
8
Piasecki Wojciech
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Warszawa
CONTINA (61)
2019-06-08
1
Pruszkowska Kaja
Equikam Sp. z o.o.
JAREMA (76)
2019-06-08
14
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (18)
2019-06-08
14
Selega Paulina
LKJ Moszna
2019-06-08
10
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2019-06-08
5
200
2019-06-08
9
ROSSINI (52)
2019-06-08
3
Slavíková Gabriela
JK FLAMENCO Sloupno
2019-06-08
7
GRANT (42)
2019-06-08
3
Ślązak Karolina
LZJDramaZbrosławice
GANGES (45)
2019-06-08
4
300
TORES-P (46)
2019-06-08
7
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (36)
2019-06-08
3
500
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-06-08
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (34)
2019-06-08
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (54)
2019-06-08
12
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
2019-06-08
11
2019-06-08
7
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (30)
2019-06-08
4
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
2019-06-08
13
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-06-08
10
2019-06-08
12
Tropiło Alicja
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
EREZ M (29)
2019-06-08
10
ORDA II (80)
2019-06-08
11
Weihrichova Nela
Alba Galant s.r.o.
CASIO (78)
2019-06-08
4
Wojciechowska Wiktoria
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-06-08
2
Zagała Helena
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-06-08
2
600
Záveská Miriam
JK Železnice
2019-06-08
5
2019-06-08
8
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
DEMARA (19)
2019-06-08
Žďárská Nikola
Jezdecká stáj Rozruch-Ladislava žďárského
2019-06-08
1
Zverina Roman
TJ Equiklub Trebic
2019-06-08
9
ASCORKA (48)
2019-06-08
13

Number of Riders: 55

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 2 400.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl