Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
KJ Partynice, 25.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 12:04:13
2018-11-24 12:04:13
Adam Grzegorzewski AZUR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:46:57
2018-11-23 22:37:13
Julia Witko LUKAS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:46:53
2018-11-23 22:33:42
Mariusz Kleniuk QADROS MER.
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:46:54
2018-11-23 22:33:04
Mariusz Kleniuk RED HOT CHILI PEPER
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:47:02
2018-11-23 22:29:47
Mariusz Kleniuk TAFIA MASINI
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:16:19
2018-11-23 22:04:55
Weronika Kosińska LEDA
  • 2x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:16:20
2018-11-23 22:04:40
Julia Górlicka ETAŻERKA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 22:16:32
2018-11-23 22:01:22
Oliwia Aleksandra Popławska TORO
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 21:00:57
2018-11-23 21:00:42
Anita Pawłowska VERMONT
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:35:26
2018-11-23 20:35:01
Justyna Staniewska SILVIO SON 56
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:32:56
2018-11-23 20:32:33
Kacper Gieraszek JUAN LUOO
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:34:41
2018-11-23 19:13:43
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:33:43
2018-11-23 19:10:30
Alicja Szafranek FIDEL
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:21
2018-11-23 15:45:56
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:22
2018-11-23 14:14:03
Izabella Rubiś DENIRO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:26
2018-11-23 12:40:14
Małgorzata Kruszniewicz BAJKA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:27
2018-11-23 12:39:46
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:31
2018-11-23 10:26:16
Marta Masalska MATADOR
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:30
2018-11-23 09:12:47
Klaudia Smaza EL NINO EWITA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:09:57
2018-11-23 00:11:07
Ilona Bigda WONDERFUL
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:09:59
2018-11-23 00:09:47
Zuzanna Grąbczewska WONDERFUL
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:10:01
2018-11-23 00:04:28
Joannna Warchulska WONDERFUL
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:09:59
2018-11-22 23:35:42
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:10:02
2018-11-22 23:35:03
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:10:06
2018-11-22 23:32:50
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:10:03
2018-11-22 23:32:11
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:10:07
2018-11-22 22:35:38
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 08:10:09
2018-11-22 22:33:59
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 21:47:37
2018-11-22 21:32:22
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 20:58:58
2018-11-22 17:59:47
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:49:59
2018-11-22 12:47:30
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:50:19
2018-11-22 10:11:05
Dominika Luty PRINCVERO P
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 07:10:02
2018-11-21 22:46:26
Iga Tokarska URODA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:21:13
2018-11-21 22:04:46
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:22:15
2018-11-21 22:03:33
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:23:36
2018-11-21 20:23:24
Weronika Guszpil VESPER PJ
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:23:48
2018-11-21 20:22:54
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:27:29
2018-11-21 15:31:32
Anna Miśkiewicz DRAGONIA F
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:26:48
2018-11-21 15:30:57
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:26:49
2018-11-21 15:30:19
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:26:51
2018-11-21 15:29:34
Ilona Różalska JUNAK
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:27:11
2018-11-21 15:28:36
Natalia Zielant BRETANIA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:26:57
2018-11-21 15:27:36
Monika Gołygowska CARETINA BAJOU B
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 19:26:58
2018-11-21 15:26:41
Maja Chruszcz WISSA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:50:07
2018-11-21 14:42:20
Zofia Jankowska MUZKA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:50:21
2018-11-21 14:41:10
Zuzanna Wiewióra MIDAS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 15:18:29
2018-11-21 14:40:09
Wiktoria Synowiec LEGOLAS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:38:22
2018-11-21 14:38:22
Julia Włoch MODEO
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 14:50:52
2018-11-21 14:36:12
Dobrosułka Nowowiejska IMPET
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 08:16:48
2018-11-20 22:53:51
Andrea Kreutzer KASZMIR
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 08:16:52
2018-11-20 22:52:50
Marek Wojnowski PATOS
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:33:45
2018-11-20 21:26:51
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:33:42
2018-11-20 21:25:42
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:20:02
2018-11-20 21:17:39
Julia Blazan ZIZI
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:16:05
2018-11-20 21:15:51
Anna Nadolna STARMANGAL
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:13:34
2018-11-20 21:13:19
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 18:14:02
2018-11-20 15:02:06
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:43:22
2018-11-20 12:15:48
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:43:22
2018-11-20 10:05:03
Julia Konwant CABALLO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:43:25
2018-11-20 09:55:37
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:43:24
2018-11-20 09:54:25
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:01:02
2018-11-20 07:27:40
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:53
2018-11-19 22:48:43
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:57
2018-11-19 22:48:02
Clothilde Curnis C-COS-AS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:55
2018-11-19 19:57:11
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:12:55
2018-11-19 19:56:13
Maria Langner GALA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 09:13:00
2018-11-19 19:48:48
Wiktoria Juszczyk SCARTO
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 18:33:17
2018-11-19 18:29:13
Natalia Till THORGAL
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 18:07:40
2018-11-19 12:31:09
Amelia Mokrzycka CORNERO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 18:07:41
2018-11-19 12:28:32
Mariusz Kleniuk BRODWAY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:28
2018-11-18 22:54:17
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 08:40:33
2018-11-18 20:24:56
Daniela Kohut WHEN I'M WITH YOU
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 08:40:31
2018-11-18 19:31:52
Nina Jarosz UCAYALI
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 18:14:47
2018-11-18 17:09:46
Beata Byś GEMME-S
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 16:04:24
2018-11-18 15:31:30
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 16:04:24
2018-11-18 14:18:18
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 17:39:10
2018-11-18 14:16:31
Sara Lewkowicz GASANDRA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 16:01:53
2018-11-18 13:49:35
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 11:17:42
2018-11-18 10:03:15
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:19:48
2018-11-17 23:14:27
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:19:51
2018-11-17 22:22:11
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:20:02
2018-11-17 22:20:48
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:20:05
2018-11-17 22:20:11
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:20:19
2018-11-17 22:17:34
Victoria Glomb ROSSIR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:20:21
2018-11-17 21:38:54
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 08:20:33
2018-11-17 21:33:50
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 13:12:57
2018-11-17 10:53:57
Oliwia Dawidow DAKOTA-J
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 13:13:17
2018-11-16 21:28:01
Julia Szmuc ICE COFFEE
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 13:13:48
2018-11-16 21:26:19
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 15:36:40
2018-11-16 09:36:07
Hanna Truszko FERWOR
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 08:13:21
2018-11-15 22:55:29
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 08:13:21
2018-11-15 18:33:52
Pola Birger EL DŻAMA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 08:13:26
2018-11-15 18:33:30
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 08:13:25
2018-11-15 18:32:46
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 08:13:03
2018-11-15 16:46:00
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:24:24
2018-11-14 14:05:36
Dominika Zając GIFT OF FATE
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:24:22
2018-11-14 09:20:39
Agnieszka Pawelska GUCCILOMA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:14:00
2018-11-14 07:51:21
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:14:29
2018-11-14 07:22:18
Maja Kulik TABASCO
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 08:14:41
2018-11-13 22:29:56
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:23:48
2018-11-13 14:46:49
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:24:14
2018-11-13 14:46:05
Adam Grzegorzewski BORISZA
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:24:37
2018-11-13 14:45:00
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:25:03
2018-11-13 14:44:12
Adam Grzegorzewski CHRYSOS SR Z
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 13:44:05
2018-11-13 09:15:04
Julia Bronś WENA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 13:53:53
2018-11-13 08:48:28
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:25:35
2018-11-12 23:59:49
Joanna Pawlak JEDWABNY PYŁ
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:38:54
2018-11-12 23:55:33
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:39:06
2018-11-12 23:24:18
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:39:23
2018-11-12 21:39:56
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:47:07
2018-11-12 20:40:24
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:47:51
2018-11-12 20:04:09
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:47:39
2018-11-12 18:36:26
Karolina Wolan ROSA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 08:47:21
2018-11-12 16:54:10
Malwina Idczak KLON
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-11-12 13:20:06
2018-11-12 12:34:37
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:10:32
2018-11-12 12:33:18
Dominika Luty LOOPIGUNA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 13:00:32
2018-11-12 11:14:30
Amelia Pawlak FAMA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:45:40
2018-11-11 12:44:11
Magdalena Filiks PATASZON
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:41:19
2018-11-11 09:39:22
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:26:51
2018-11-11 09:38:18
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:41:55
2018-11-11 09:05:04
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:44:16
2018-11-11 08:20:41
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:18:47
2018-11-11 08:19:54
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:42:21
2018-11-10 17:37:38
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:42:26
2018-11-10 17:36:54
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:42:30
2018-11-10 12:28:59
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:35:40
2018-11-10 11:13:50
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 12:35:10
2018-11-10 09:54:04
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 09:35:26
2018-11-10 07:25:02
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 02:00:47
2018-11-09 22:29:18
Tomasz Gałczyński ESCADO
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 09:34:59
2018-11-09 22:27:52
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 09:34:46
2018-11-09 21:39:39
Hanna Szymańska TORGGIA CAMPARIA M
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033045
2. Bigda Ilona Brak
S
Brak
3. Birger Pola bpk
1997 (MJ.)
O026987
4. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
5. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
6. Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1998 (MJ.)
O009469
7. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
8. Byś Beata KJ PARTYNICE
S
O009678
9. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (J.)
O030592
10. Chruszcz Maja KJ VOLTA
2005 (JM.)
BRAK
11. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
12. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Curnis Clothilde KJ Bachmat
S
Brak
15. Dawidow Oliwia LKJ Platan Wrocław
2003 (JM.)
Brak
16. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
17. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
18. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
19. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1997 (MJ.)
O019851
20. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
21. Gieraszek Kacper Konan Sport Horses
2001 (J.)
153290
22. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
23. Gołygowska Monika KJ Volta Miłocice Małe
S
O012286
24. Górlicka Julia KJ Dworzysko
2002 (J.)
brak
25. Grąbczewska Zuzanna Niezrzeszona
2004 (JM.)
Brak
26. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
27. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
28. Grzegorzewski Adam POL
1998 (MJ.)
10054429
29. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
30. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
31. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O037950
32. Jankowska Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
33. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (J.)
O013113
34. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027017
35. Jazienicki Dominik JKS W SIODLE
2003 (JM.)
Brak
36. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
37. Juszczyk Wiktoria St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
1998 (MJ.)
O031066
38. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
brak
39. Kleniuk Mariusz LKJ Hipologia Strzegom
S
O000856
40. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
41. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
42. Kohut Daniela niezrzeszony
S
O021572
43. Konwant Julia KJ Partynice Wrocław
2002 (J.)
O034953
44. Kościelniak Karolina Small Cherry
2006 (JM.)
30904/17
45. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
46. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
47. Kreutzer Andrea bpk
1999 (MJ.)
O026825
48. Kruszniewicz Małgorzata Bpk
S
Brak
49. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
50. Kulik Maja brak
2003 (JM.)
brak
51. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
52. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
brak
53. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
54. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
55. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
56. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z.o.o
S
O003979
57. Łakomiec Bianka KJ VOLTA
2003 (JM.)
BRAK
58. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
59. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
60. Masalska Marta KJ Wrocław
S
Brak
61. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
62. Mężyk Mikołaj bpk
2004 (JM.)
brak
63. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
64. Mokrzycka Amelia Ludowy Klub Sportowy Stragona Strzegom
2002 (J.)
brak
65. Morawska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
66. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
67. Nadolna Anna KJ PICADOR
O356248
68. Nagrodzka Kalina bpk
2004 (JM.)
brak
69. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
70. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
71. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
72. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
73. Pawelska Agnieszka bpk
S
O034282
74. Pawlak Amelia bz
2006 (JM.)
brak
75. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
76. Pawłowska Anita bpk
2003 (JM.)
brak
77. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
78. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
79. Popławska Oliwia Aleksandra KJ Dworzysko
2007 (Mł.)
Brak
80. Przewdzięk Jakub bpk
2005 (JM.)
brak
81. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice Małe
S
O025928
82. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
83. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
brak
84. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
85. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
86. Śnieżek Julia BPK
2005 (JM.)
Nr PZJ 29167/17
87. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
88. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
89. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
90. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (J.)
O038103
91. Synowiec Wiktoria bpk
2007 (Mł.)
brak
92. Szafranek Alicja bpk
2003 (JM.)
brak
93. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
94. Szebysty Wiktoria KJ Volta Miłocice Małe
2004 (JM.)
O043986
95. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
96. Szmuc Julia KJ Pegaz Chwałowice
2001 (J.)
O028522
97. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (JM.)
O028523
98. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
99. Szymańska Hanna St. Sportowe Vidavia Wrocław
2006 (JM.)
O044343
100. Till Natalia BPK
1997 (MJ.)
brak
101. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
102. Truszko Hanna bpk
2008 (Mł.)
brak
103. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047431
104. Warchulska Joannna Niezrzeszona
1997 (MJ.)
Brak
105. Warmus Dominika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O033674
106. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
107. Wiewióra Zuzanna bpk
2005 (JM.)
brak
108. Witko Julia LKJ Hippologia Strzegom
2006 (JM.)
brak
109. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
110. Wolan Karolina JKS Hanna
2001 (J.)
O036797
111. Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2000 (J.)
O045858
112. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
113. Zając Dominika Brak
S
Brak
114. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

CHRYSOS SR Z ZANG BEL 2009 Wałach biała F: Clinton I / Carolus I
M: Hella XVIII / Calando I
O:
B:
K026586 BEL015Z5575810
2.

64

ABEL TASMAN Holenderska POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Tomasz Ochab
B: Tomasz Ochab
brak
3.

117

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
Brak POL40414
4.

15

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
5.

23

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
6.

80

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: BLACK JACK
M: AVINELL S
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616 009 52 00418 14
7.

136

AZUR PZHK POL 2010 Stallion Bay F:
M: /
O: Rudiger WASSIBAUER
B: Wassibauer Rudiger
616009690142110 106GE21
8.

119

BAJKA SP POL 2004 Klacz biała F: Basior
M: Branka
O: Małgorzata Kruszniewicz
B: Plewka Agata
Brak
9.

49

BALOUBET K KWPN NED 2006 Ogier ciemnogniada F: Taloubet K / Galoubet A
M: Pascale B / Concorde
O: Damian Brzózka
B: C. Klaveer
K014890 5280030612532
10.

57

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
11.

10

BORISZA Węgierska POL 2004 Wałach dereszowata/169 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Nie ma
12.

138

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
13.

100

BRETANIA SP POL 2007 Klacz gniada/177 F: SEIGON
M: BALANGA
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
brak
14.

70

BRODWAY SP POL 2013 Wałach gniada/169 F: LENON
M: BABILONIA
O: Jacek Mokrzycki
B: Drabiński Roman
brak 616009670029813
15.

37

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
16.

76

C-COS-AS SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Corofini
M: Gere
O: Clothilde Curnis
B: Kalinowski
Brak
17.

79

CABALLO Holsztyn POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cabochon / Caletto I
M: I-Casanna / Calando I
O: Jan Konwant
B: Jarosław Sekuła
K020796 DE421000202108
18.

116

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
19.

98

CARETINA BAJOU B SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: MICHAEL ANGELO F
M: CARMEN
O: Monika Gołygowska
B: BRYLL KRZYSZTOF
BRAK
20.

81

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
21.

120

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
22.

25

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada F: Czarownik
M: Celebra
O: Warmus Dominika
B: Wojciech Majewski
K026192
23.

22

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
24.

109

CHELSEA LONDON 2 Deutsches Reitpony POL 2008 Ogier siwa/kuc:148 F: CALICO
M: NAOMI
O: Marek Śnieżek
B: Martin Biermann
Brak Brak
25.

52

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
O: Rafał Szmuc
B: Albers Jens
K011516 DE421000562908
26.

24

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
27.

69

CORNERO SP POL 2007 Wałach siwa F: CARRY SON
M: CAMEA
O: Mokrzycka Ewelina
B: Andrzej Kreft
K014528 616009640109407
28.

50

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
29.

111

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 Klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
O: Leszek Sasinowski
B:
K026033 056015Z55696711
30.

95

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/162 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
O: JACEK ŁAKOMIEC
B: STADNINA KONI LISKI SP. Z O.O.
brak
31.

47

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
brak
32.

54

DAKOTA-J SP POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Otill
M: Danisa-J
O: Agata Okorowska
B: Grzegorz Jasiczek
Brak -
33.

73

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
34.

9

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando / Heartbreaker
M: Dida / First des Terms
O:
B:
K022318 616009590085211
35.

104

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
36.

118

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
37.

101

DRAGONIA F SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: MAREK FERLIN
BRAK
38.

58

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
2056/18 DE 455879110513
39.

34

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
40.

48

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164 616009690137209
41.

121

EL NINO EWITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada F: No Limit 7
M: Eksplozja
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K023584 DE455878308213
42.

55

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
43.

78

ELENA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon
M: Erona
O: Marcin Kantarowicz
B: Majer Konrad
brak
44.

83

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
brak
45.

72

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
46.

13

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
47.

1

ESCADO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chacco Fly /
M: Eneida / Izyr
O: Marta Gryglak
B: Marta Gryglak
K021126 616009640044512
48.

128

ETAŻERKA Wlkp./poch.trk POL 2014 Klacz gniada/164 F: ELOQUENT
M: ETYLINA/HELERIS
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Sk Liski
K025657 616007600220314
49.

30

FAMA Haflingerska POL 2008 Klacz izabelowata/mk: F: Admirał
M: Fini
O: Amelia Pawlak
B: Józef Marciniak
brak 013690010808
50.

38

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
51.

112

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
Brak
52.

51

FERWOR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:115 F: FRANKENHOEH'S VITAISE
M: ELMA
O: Karolina Mazurkiewicz
B: Leszek Chrośniak
K018959 POL013520042509
53.

123

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: Amarant
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: NN
brak 616006510138613
54.

86

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
55.

74

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
56.

14

GASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: Gwiazda /
O: SK Dębno
B: SK Dębno
brak
57.

35

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
O: Cezary Fortuniak
B: Mirosław Stanisz
K011456 POL009670123503
58.

66

GEMME-S SP POL 2007 Klacz gniada/164 F: Cajero
M: Germnica
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K021196 POL009670077207
59.

45

GIFT OF FATE SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: OLANDO
M: CYRENIKA
O: Joanna Stępień
B: Stanislav Sosnovskiy
K021523 616009640100621
60.

3

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
61.

36

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
62.

107

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
63.

44

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
64.

11

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
65.

114

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
66.

53

ICE COFFEE WLKP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Conus B /
M: Izera / Caretino K
O: Rafał Szmuc
B: Lucjan Hilla
K017291 616007690050010
67.

65

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
68.

94

IMPET KUC POL 2013 Wałach siwa/mk: F: -
M: -
O: Małgorzata Garus
B: -
brak
69.

137

INOLA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc: F: Falk
M: Ice-Road's Emily
O: WTWK Partynice
B: Liliana Gajdzińska
brak
70.

18

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
71.

75

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
72.

7

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
73.

124

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
O: Karina Skowron
B: Dawid Mioduszewski
K022617 616pol10006898t
74.

97

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
75.

60

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Piast
M: Katanga
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
76.

88

KASZMIR Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata F: KILER
M: KANIA
O: EDYTA STACHOWIAK
B: Edyta Stachowiak
KO21791
77.

87

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
78.

32

KLON Typ Szlachetny POL 2010 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
O: Marian Wnuk
B: Marian Wnuk
brak 616009670125910
79.

46

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
80.

127

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
81.

91

LEGOLAS KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Wtwk partynice
B: Zięba
Brak
82.

5

LOOPIGUNA WESTF POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lupicor
M: Lagoon
O: Mateusz Michalski
B: Montis
Brak
83.

103

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
84.

132

LUKAS SP POL 2002 Wałach kasztanowata/170 F: brak
M: brak
O: Mariusz Kleniuk
B: Lesław Niczyporuk
brak brak
85.

63

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/174 F: Krepon /
M: Monarda /
O: Michał Przewdzięk
B: Mieczysław Rachuta
brak 616999610047509
86.

61

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada F: Niels
M: Mała Era
O: Stajnia Ardena
B:
brak
87.

39

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
O: Natalia Grzelak
B: Kazimierz Perek
K026142 616098100091017
88.

122

MATADOR SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czandor
M: Mela
O: Agnieszka Gajos
B: Magdalena Bylina
Brak POL 009 64 01011 07
89.

92

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
90.

93

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
91.

27

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
92.

31

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
93.

28

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
94.

20

NUMERUS WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: La Gloria / Lancar III
O: Tomasz Gałczyński
B: Montis Sp. z o. o.
K025159 DE441411461312
95.

62

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
96.

115

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
97.

29

PATASZON KUC POL 2004 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Maria Gabrowska
B: NN
K025339
98.

89

PATOS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Minaret /
M: Primavera / Bolivar
O: Marek Wojnowski
B: Jacek Soska
K024744 616006670098712
99.

41

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Katarzyna Neuberg-Zuchowicz
K015352 POL009670087107
100.

106

PRINCVERO P Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa F: Avero
M: Princessa
O: Elwira Metner
B: Witold Polowczyk
K015393 POL009610207707
101.

130

QADROS MER. SVKWB CZE 2011 Wałach ciemnogniada F: QUIRADO
M: ARDENA
O: Merunka Jaroslav - MERKO
B: Merunka Jaroslav - MERKO
K025524
102.

21

QUINTANA MAKL GER 2009 Klacz gniada F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
103.

131

RED HOT CHILI PEPER SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak brak
104.

43

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets
M: Red Sail
O: Sylwia Jazienicka
B: Millennium Stud Sp. z o.o.
Brak 150/2015
105.

33

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/164 F: Palatyn
M: Roma
O: Wiktoria Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016 POL007670169907
106.

4

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
107.

59

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
108.

2

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
109.

108

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
110.

77

SCARTO SP POL 2010 Wałach kara F: Palermo
M: Synteza
O: -
B: -
K021687
111.

125

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B: Ingrid i Jurgen Bullwinkel
K014644 DE431314505606
112.

84

STARMANGAL XX POL 2010 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Anna Nadolna
B: Anna Nadolna
brak
113.

96

SWEET STAR IRE POL 2011 Klacz gniada/175 F: Mr Alkohol /
M: Sea Of Star / Persian Bold
O: Izabela Rosiak- Szebysty
B:
K025338 616POL11007290T
114.

26

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
115.

42

TABASCO Wielkopolska POL 2006 Wałach kara/178 F: Demut
M: Tamatawa
O: Grzegorz Kulik
B: Andrzej Kuświk
K016873 007610051806
116.

133

TAFIA MASINI Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz gniada F: Masini
M: Tiffany
O: Edyta Bauer
B: SK Liski
brak
117.

71

THORGAL SP POL 2011 Wałach gniada/158 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Tara
O: Jarosław Mazur
B: Mroczkowska Agnieszka
brak 616009670098211
118.

19

TORGGIA CAMPARIA M SP POL 2004 Klacz gniada/156 F: Campari M /
M: Tatra / Tiazol
O: Anita Barabasz
B: Malwina Przyśliwska
K018826 POL009670062004
119.

129

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
120.

67

UCAYALI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Qumball
M: Uraca Van De Heydehoek
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
Brak
121.

105

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
122.

126

VERMONT Typ Koń Mały POL 2007 Wałach siwa/mk:145 F: Grad
M: Wanilia
O: Olbromska Iwona
B: Wróbel Grzegorz
brak POL 999 67 01083 07
123.

102

VESPER PJ Hanowerska POL 2011 Klacz gniada/172 F: Vulcano/Voltaire
M: Czenia Dee Montalban/Corum
O: Wiesław Apanasewicz
B: .
Brak Brak
124.

40

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
125.

113

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
126.

68

WHEN I'M WITH YOU Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz tarantowata/165 F: Bajerant
M: Wisła
O: Joanna Warchulska
B: Adrianna Żelech
brak 616 009 64 00851 14
127.

99

WISSA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: SWORD
M: WIZNA
O: KAROLINA CHRUSZCZ
B: SK PRUDNIK
brak
128.

110

WONDERFUL SP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Kaczan /
M: Wisła / Izjum
O: Adrianna Żelech
B: Stanisław Nizio
K017095 POL009640075503
129.

56

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
130.

82

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
SUM:
200.00
Dziuba Filip KJ Jaroszówka
50
SUM:
50.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
100
SUM:
100.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
200
SUM:
200.00
Kostek Laura bpk
100
SUM:
100.00
Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
100
SUM:
100.00
Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
150
SUM:
150.00
Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
150
SUM:
150.00
Szklarska Anna SK Kruszyńscy
150
SUM:
150.00
Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
zaliczony
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (15)
2018-11-25
59
2018-11-25
29
Bigda Ilona
Brak
WONDERFUL (110)
2018-11-25
1
Birger Pola
bpk
2018-11-25
1
2018-11-25
35
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2018-11-25
1
2018-11-25
35
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (83)
2018-11-25
10
2018-11-25
8
Bronś Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
WENA (40)
2018-11-25
25
2018-11-25
15
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Byś Beata
KJ PARTYNICE
GEMME-S (66)
2018-11-25
14
2018-11-25
61
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
2018-11-25
2018-11-25
Chruszcz Maja
KJ VOLTA
WISSA (99)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (138)
2018-11-25
2018-11-25
28
2018-11-25
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-11-25
58
2018-11-25
35
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-11-25
6
2018-11-25
1
200
2018-11-25
4
2018-11-25
14
Curnis Clothilde
KJ Bachmat
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Dawidow Oliwia
LKJ Platan Wrocław
2018-11-25
26
2018-11-25
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-11-25
1
2018-11-25
28
2018-11-25
1
2018-11-25
23
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (2)
2018-11-25
3
50
2018-11-25
7
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-11-25
1
2018-11-25
24
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (35)
2018-11-25
5
2018-11-25
16
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
ESCADO (1)
2018-11-25
6
2018-11-25
NUMERUS (20)
2018-11-25
1
2018-11-25
26
Gieraszek Kacper
Konan Sport Horses
JUAN LUOO (124)
2018-11-25
26
2018-11-25
2018-11-25
20
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
DREAMER (58)
2018-11-25
2018-11-25
ROSSIR (59)
2018-11-25
57
2018-11-25
61
Gołygowska Monika
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-25
26
2018-11-25
39
Górlicka Julia
KJ Dworzysko
ETAŻERKA (128)
2018-11-25
2018-11-25
1
Grąbczewska Zuzanna
Niezrzeszona
WONDERFUL (110)
2018-11-25
1
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2018-11-25
14
2018-11-25
2018-11-25
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-11-25
7
2018-11-25
5
DANTE (9)
2018-11-25
11
2018-11-25
4
BORISZA (10)
2018-11-25
5
2018-11-25
7
2018-11-25
12
2018-11-25
8
Grzegorzewski Adam
POL
AZUR (136)
2018-11-25
15
2018-11-25
9
Grzelak Natalia
bpk
2018-11-25
26
2018-11-25
14
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
VESPER PJ (102)
2018-11-25
1
CASSONE (120)
2018-11-25
18
2018-11-25
3
Idczak Malwina
KJ Liljówka Stęszewko
KLON (32)
2018-11-25
2018-11-25
Jankowska Zofia
Bpk
MUZKA (93)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (18)
2018-11-25
3
100
2018-11-25
4
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
UCAYALI (67)
2018-11-25
1
2018-11-25
8
Jazienicki Dominik
JKS W SIODLE
REVANSH (43)
2018-11-25
35
2018-11-25
35
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
WENECJA (113)
2018-11-25
18
2018-11-25
1
200
HUSH HUSH (114)
2018-11-25
10
2018-11-25
6
Juszczyk Wiktoria
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
SCARTO (77)
2018-11-25
2018-11-25
Kantarowicz Marcin
KJ Podkówka Team
ELENA (78)
2018-11-25
2018-11-25
41
Kleniuk Mariusz
LKJ Hipologia Strzegom
BRODWAY (70)
2018-11-25
1
2018-11-25
14
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2018-11-25
35
2018-11-25
33
2018-11-25
35
2018-11-25
50
2018-11-25
20
2018-11-25
1
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-11-25
17
2018-11-25
Kohut Daniela
niezrzeszony
2018-11-25
2018-11-25
Konwant Julia
KJ Partynice Wrocław
CABALLO (79)
2018-11-25
60
2018-11-25
Kościelniak Karolina
Small Cherry
2018-11-25
36
2018-11-25
1
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (127)
2018-11-25
Kostek Laura
bpk
2018-11-25
7
2018-11-25
3
100
Kreutzer Andrea
bpk
KASZMIR (88)
2018-11-25
2018-11-25
Kruszniewicz Małgorzata
Bpk
BAJKA (119)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
ACROBAT (117)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Kulik Maja
brak
TABASCO (42)
2018-11-25
26
2018-11-25
26
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (74)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (47)
2018-11-25
56
2018-11-25
1
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-11-25
1
2018-11-25
14
2018-11-25
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-11-25
1
2018-11-25
20
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
NUCIA (31)
2018-11-25
1
2018-11-25
12
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z.o.o
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA
CUMBRIA (95)
2018-11-25
1
2018-11-25
35
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (55)
2018-11-25
35
2018-11-25
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2018-11-25
2
100
2018-11-25
5
Masalska Marta
KJ Wrocław
MATADOR (122)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CALVADOS (116)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Mężyk Mikołaj
bpk
FIDEL (123)
2018-11-25
37
2018-11-25
26
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-25
50
2018-11-25
35
Mokrzycka Amelia
Ludowy Klub Sportowy Stragona Strzegom
CORNERO (69)
2018-11-25
1
2018-11-25
24
Morawska Weronika
bpk
INOLA (137)
2018-11-25
1
2018-11-25
26
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-25
2
2018-11-25
2
150
Nadolna Anna
KJ PICADOR
2018-11-25
1
2018-11-25
35
Nagrodzka Kalina
bpk
KALINKA (60)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
IMPET (94)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Nowowiejska Julia
OSK Michalscy Trzebnica
DUSTIN (34)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Parkitny Maximilian
Karkonoski KJ
2018-11-25
1
2018-11-25
11
FERRARI K (112)
2018-11-25
1
2018-11-25
21
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (108)
2018-11-25
Pawelska Agnieszka
bpk
2018-11-25
27
2018-11-25
1
Pawlak Amelia
bz
FAMA (30)
2018-11-25
16
2018-11-25
37
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2018-11-25
27
2018-11-25
2
150
2018-11-25
1
2018-11-25
6
Pawłowska Anita
bpk
VERMONT (126)
2018-11-25
13
2018-11-25
1
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2018-11-25
1
2018-11-25
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2018-11-25
20
2018-11-25
Popławska Oliwia Aleksandra
KJ Dworzysko
TORO (129)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Przewdzięk Jakub
bpk
MAJA (63)
2018-11-25
1
2018-11-25
26
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice Małe
JUNAK (97)
2018-11-25
14
2018-11-25
1
Rubiś Izabella
St. 4You KJ Wrocław
DENIRO (118)
2018-11-25
50
2018-11-25
1
Skuza Julia
bpk
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2018-11-25
34
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-11-25
13
2018-11-25
4
Śnieżek Julia
BPK
2018-11-25
53
2018-11-25
1
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (107)
2018-11-25
1
2018-11-25
9
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (57)
2018-11-25
17
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
1
Synowiec Wiktoria
bpk
LEGOLAS (91)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Szafranek Alicja
bpk
FIDEL (123)
2018-11-25
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-11-25
35
2018-11-25
22
Szebysty Wiktoria
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-25
35
2018-11-25
35
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-11-25
1
2018-11-25
1
150
Szmuc Julia
KJ Pegaz Chwałowice
2018-11-25
1
2018-11-25
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
CITIZEN (52)
2018-11-25
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
2018-11-25
4
2018-11-25
5
Szymańska Hanna
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-11-25
2018-11-25
35
Till Natalia
BPK
THORGAL (71)
2018-11-25
17
2018-11-25
13
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (73)
2018-11-25
19
2018-11-25
URODA (105)
2018-11-25
16
2018-11-25
12
Truszko Hanna
bpk
FERWOR (51)
2018-11-25
13
2018-11-25
1
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (13)
2018-11-25
1
Warchulska Joannna
Niezrzeszona
WONDERFUL (110)
2018-11-25
1
Warmus Dominika
LKS Stragona Strzegom
2018-11-25
35
2018-11-25
3
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2018-11-25
53
2018-11-25
53
Wiewióra Zuzanna
bpk
MIDAS (92)
2018-11-25
1
2018-11-25
26
Witko Julia
LKJ Hippologia Strzegom
LUKAS (132)
2018-11-25
39
2018-11-25
1
Wojnowski Marek
bpk
PATOS (89)
2018-11-25
24
2018-11-25
20
Wolan Karolina
JKS Hanna
ROSA (33)
2018-11-25
1
2018-11-25