Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:52:30
2019-02-18 17:45:26
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 18:47:03
2019-02-17 18:31:44
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 18:46:43
2019-02-17 18:31:23
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:26
2019-02-16 14:45:35
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:29
2019-02-16 14:45:05
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:31
2019-02-16 14:44:29
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:35
2019-02-16 14:43:55
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 17:44:18
2019-02-15 16:10:15
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 17:44:34
2019-02-15 16:08:16
Weronika Szadach LADY
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:16:42
2019-02-14 08:59:55
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:16:56
2019-02-14 08:58:56
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:24:54
2019-02-13 10:28:32
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:24:51
2019-02-13 10:28:03
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 20:42:42
2019-02-13 08:51:31
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:52:12
2019-02-08 10:22:28
Marko Lenart KOLORADO
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:05:54
2019-02-06 12:35:52
Marcela Łaskarzewska ROMADAN
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:26:11
2019-02-04 17:18:11
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 16:05:13
2019-02-03 12:59:21
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:30
2019-02-02 15:53:02
Wiktoria Jasińska WALLIS
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:29
2019-02-02 15:52:16
Maja Włodarska MILAN
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:24
2019-02-02 15:42:16
Hanna Adamiec MALIBU
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:23
2019-02-02 14:22:41
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Hanna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039955
2. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
3. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
4. Jasińska Wiktoria Lkj Ostroga
2006 (JM.)
Brak
5. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
6. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
7. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
8. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
9. Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
S
30758/18
10. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
11. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
12. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
Brak
13. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
None
14. Szadach Weronika bpk
2010 (Mł.)
brak
15. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
16. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
17. Włodarska Maja BPK
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
2.

6

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
K027000
3.

1

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
Brak 616008540032112
4.

16

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
5.

7

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski PYF 6.06.2014 Mare chestnut/160 F: Latinus
M: Nalade de livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
6.

19

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
7.

9

KOLORADO Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Filusz
B: Berg Ginter
LKRWZJ/692/19 616999690095315
8.

15

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
9.

14

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak 616999590044210
10.

4

MALIBU Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 616009540054812
11.

2

MILAN Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Dolmet Milly
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
- 616009540054812
12.

12

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
13.

3

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak POL007610010805
14.

10

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
15.

8

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada/163 F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga
B: SK Prudnik
Brak POL006690003295
16.

18

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
17.

13

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
18.

5

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160cm F: Sword
M: Walkiria
O: Lkj Ostroga
B: SK Prudnik
Brak
19.

17

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (4)
2019-02-23
2019-02-23
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
2019-02-23
2019-02-23
SANDMAN (13)
2019-02-23
2019-02-23
Jasińska Wiktoria
Lkj Ostroga
WALLIS (5)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (11)
2019-02-23
2019-02-23
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (6)
2019-02-23
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (3)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-02-23
2019-02-23
Łaskarzewska Marcela
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Moś Zuzanna
KJ Dera
POLONEZ (10)
2019-02-23
2019-02-23
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
2019-02-23
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Stawińska Kamila
None
2019-02-23
2019-02-23
Szadach Weronika
bpk
LADY (15)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (17)
2019-02-23
2019-02-23
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (14)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Włodarska Maja
BPK
MILAN (2)
2019-02-23
2019-02-23

Number of Riders: 17

Number of Horses: 19

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl