Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 20:35:52
2019-02-22 20:35:52
Betina Bejgier SELAVI
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 20:34:32
2019-02-22 20:32:39
Magdalena Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:48:42
2019-02-21 17:33:09
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 13:14:48
2019-02-21 12:56:57
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 13:14:57
2019-02-21 12:55:46
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 13:14:53
2019-02-21 10:41:30
Vanda Bočková CALIMERO
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 07:33:44
2019-02-21 06:42:17
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:41:03
2019-02-20 21:38:45
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:40:59
2019-02-20 21:23:45
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:40:56
2019-02-20 21:22:38
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:40:51
2019-02-20 20:54:50
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:54:22
2019-02-20 11:53:37
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:54:18
2019-02-20 10:45:25
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 09:12:24
2019-02-20 08:18:35
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 22:06:23
2019-02-19 21:39:59
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 18:16:04
2019-02-19 16:31:13
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:52:30
2019-02-18 17:45:26
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 18:47:03
2019-02-17 18:31:44
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 18:46:43
2019-02-17 18:31:23
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:26
2019-02-16 14:45:35
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:29
2019-02-16 14:45:05
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:31
2019-02-16 14:44:29
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 21:20:35
2019-02-16 14:43:55
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 17:44:18
2019-02-15 16:10:15
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 17:44:34
2019-02-15 16:08:16
Weronika Szadach LADY
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:16:42
2019-02-14 08:59:55
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 09:16:56
2019-02-14 08:58:56
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:24:54
2019-02-13 10:28:32
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:24:51
2019-02-13 10:28:03
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 20:42:42
2019-02-13 08:51:31
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 13:52:12
2019-02-08 10:22:28
Marko Lenart KOLORADO
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-06 17:05:54
2019-02-06 12:35:52
Marcela Łaskarzewska ROMADAN
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-04 17:26:11
2019-02-04 17:18:11
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-03 16:05:13
2019-02-03 12:59:21
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:30
2019-02-02 15:53:02
Wiktoria Jasińska WALLIS
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:29
2019-02-02 15:52:16
Maja Włodarska MILAN
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-02 21:08:24
2019-02-02 15:42:16
Hanna Adamiec MALIBU
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Hanna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039955
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
4. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
O035377
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bočková Vanda SK Falko Opava
2008 (Mł.)
brak
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
9. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
10. Jasińska Wiktoria Lkj Ostroga
2006 (JM.)
Brak
11. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
12. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
Brak
13. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
14. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
15. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
Brak
16. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
17. Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
S
30758/18
18. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
19. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
20. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
21. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
22. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
23. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
Brak
24. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
None
25. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
26. Szadach Weronika bpk
2010 (Mł.)
brak
27. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
28. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
29. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
30. Włodarska Maja BPK
2004 (JM.)
brak
31. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
2.

22

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
3.

6

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
K027000
4.

34

CALIMERO Český Sportovní Pony CZE 2013 Wałach kasztanowata/145 F: 758 Waddenhoeks Colin
M: Tilly
O: Hlaváček Dušan, Opava
B: Hlaváček Dušan, Opava
brak 203001933097313
5.

28

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
6.

37

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Betina Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
7.

27

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
Brak
8.

35

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K024584
9.

1

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
Brak 616008540032112
10.

33

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak brak
11.

16

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
12.

7

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski PYF 6.06.2014 Mare chestnut/160 F: Latinus
M: Nalade de livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
13.

24

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
14.

30

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
15.

19

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
16.

29

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
17.

9

KOLORADO Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Filusz
B: Berg Ginter
LKRWZJ/692/19 616999690095315
18.

15

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
19.

14

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak 616999590044210
20.

20

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
K026547 DE421000533212
21.

21

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
22.

25

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
23.

26

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
24.

4

MALIBU Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 616009540054812
25.

2

MILAN Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Dolmet Milly
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
- 616009540054812
26.

12

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
27.

32

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
28.

23

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
29.

10

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
30.

8

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada/163 F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga
B: SK Prudnik
Brak POL006690003295
31.

18

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
32.

13

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
33.

38

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
34.

5

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160cm F: Sword
M: Walkiria
O: Lkj Ostroga
B: SK Prudnik
Brak
35.

17

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
36.

31

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
37.

36

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356
Rider Club
Competition
Prize
Barczak Agnieszka bpk
kwalifikacja HPO
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
150
250
SUM:
400.00
Bočková Vanda SK Falko Opava
kwalifikacja HPO
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
200
350
500
SUM:
1050.00
Jasińska Wiktoria Lkj Ostroga
kwalifikacja HPO
Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
kwalifikacja HPO
Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
kwalifikacja HPO
Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
kwalifikacja HPO
Moś Zuzanna KJ Dera
kwalifikacja HPO
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
400
SUM:
400.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
200
SUM:
200.00
Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
kwalifikacja HPO
Szadach Weronika bpk
kwalifikacja HPO
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
250
SUM:
250.00
Szymańska Kinga bpk
kwalifikacja HPO
Włodarska Maja BPK
kwalifikacja HPO
Wolańska Klaudia Niezrzeszona
kwalifikacja HPO
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (4)
2019-02-23
1
2019-02-23
2
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (24)
2019-02-23
11
kwalifikacja HPO
2019-02-23
18
2019-02-23
1
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-02-23
SELAVI (38)
2019-02-23
4
2019-02-23
2019-02-23
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
2019-02-23
3
2019-02-23
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
2
150
2019-02-23
1
250
Bočková Vanda
SK Falko Opava
2019-02-23
13
2019-02-23
kwalifikacja HPO
2019-02-23
19
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
2
200
2019-02-23
4
2019-02-23
1
350
2019-02-23
1
500
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
2019-02-23
4
2019-02-23
SANDMAN (13)
2019-02-23
4
2019-02-23
5
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-02-23
5
2019-02-23
2019-02-23
7
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Jasińska Wiktoria
Lkj Ostroga
WALLIS (5)
2019-02-23
3
2019-02-23
1
kwalifikacja HPO
2019-02-23
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (11)
2019-02-23
12
kwalifikacja HPO
2019-02-23
8
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (6)
2019-02-23
1
Kostek Laura
bpk
2019-02-23
8
2019-02-23
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (27)
2019-02-23
13
kwalifikacja HPO
2019-02-23
16
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-02-23
16
2019-02-23
12
Łaskarzewska Marcela
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
10
kwalifikacja HPO
2019-02-23
11
2019-02-23
12
Moś Zuzanna
KJ Dera
POLONEZ (10)
2019-02-23
kwalifikacja HPO
2019-02-23
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
3
2019-02-23
4
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2019-02-23
5
2019-02-23
9
2019-02-23
7
2019-02-23
2
400
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2019-02-23
6
2019-02-23
2019-02-23
1
200
2019-02-23
6
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
6
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
2019-02-23
1
kwalifikacja HPO
2019-02-23
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Stawińska Kamila
None
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (31)
2019-02-23
3
2019-02-23
3
Szadach Weronika
bpk
LADY (15)
2019-02-23
4
2019-02-23
1
kwalifikacja HPO
2019-02-23
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (17)
2019-02-23
2
250
2019-02-23
3
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (22)
2019-02-23
5
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (14)
2019-02-23
1
kwalifikacja HPO
2019-02-23
1
2019-02-23
12
Włodarska Maja
BPK
MILAN (2)
2019-02-23
15
kwalifikacja HPO
2019-02-23
12
2019-02-23
1
Wolańska Klaudia
Niezrzeszona
LOZANO (26)
2019-02-23
9
kwalifikacja HPO
2019-02-23
1

Number of Riders: 31

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 2 300.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl