Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 15:09:08
2019-03-08 15:09:08
Olaf Klein H-NAHAR ZK
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 15:08:15
2019-03-08 15:08:15
Olaf Klein CELEBRITY
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:53:02
2019-03-06 22:34:30
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:53:08
2019-03-06 21:31:58
Grzegorz Gawlik JOKER
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:53:12
2019-03-06 21:30:53
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 2x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:53:16
2019-03-06 21:30:00
Maria Pacławska JARLA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:53:20
2019-03-06 21:29:13
Dominika Więckiewicz FARON
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:53:25
2019-03-06 21:28:29
Kinga Kubasiewicz FARON
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:28:16
2019-03-06 21:27:18
Halszka Gołos FARON
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:50:14
2019-03-06 20:20:20
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:50:10
2019-03-06 20:18:58
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:09:46
2019-03-06 18:34:08
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 12:33:43
2019-03-06 10:20:56
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 05:24:17
2019-03-05 22:42:23
Julia Płocica ANIOŁEK
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:40:23
2019-03-05 22:39:35
Violetta Wilk WINDA
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 20:10:10
2019-03-05 18:55:28
Julia Majer WANESS
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 08:46:02
2019-03-05 18:33:58
Bartłomiej Rogaczewski MEJSON
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 08:46:12
2019-03-05 18:32:40
Oliwia Aleksandra Popławska TORO
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 17:55:56
2019-03-05 16:14:56
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 12:59:46
2019-03-05 12:11:32
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 12:59:51
2019-03-05 12:10:59
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 12:59:54
2019-03-05 12:10:19
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 12:59:57
2019-03-05 12:09:51
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 12:59:59
2019-03-05 10:51:38
Marta Pietras JUNIRRA
  • 2x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:00:02
2019-03-05 10:49:56
Martyna Rydz MILWIA
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 07:15:57
2019-03-05 06:57:47
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 20:40:05
2019-03-03 20:24:19
Weronika Szadach LADY
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 20:39:51
2019-03-03 20:23:34
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 13:21:13
2019-03-02 13:02:30
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 08:16:55
2019-03-02 08:00:47
Maja Włodarska MILAN
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 08:16:49
2019-03-02 07:49:25
Hanna Adamiec MALIBU
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 21:45:19
2019-03-01 20:54:22
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 20:52:38
2019-03-01 18:11:25
Przemysław Czekaj CURLY SUE
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 20:52:32
2019-03-01 18:10:12
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 20:52:26
2019-03-01 18:09:44
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 20:52:18
2019-03-01 18:07:09
Joanna Włodarz HERON
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 20:52:08
2019-03-01 17:05:10
Maja Wojciechowska BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 20:52:01
2019-03-01 17:04:13
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 19:07:15
2019-03-01 14:01:46
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:27:53
2019-02-27 17:09:11
Anna Pęciak LAVINA 45
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:27:45
2019-02-27 17:08:51
Anna Pęciak BENTOS
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:27:39
2019-02-27 17:08:26
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 12:31:09
2019-02-27 10:23:47
Marko Lenart KOLORADO
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 06:10:26
2019-02-26 21:50:30
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:39:44
2019-02-26 21:48:51
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Hanna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039955
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Chojnacka Maja niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
5. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
6. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
7. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
8. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
9. Gawlik Grzegorz Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
brak
10. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
11. Gołos Halszka LUKJ ANTONIÓWKA
2008 (Mł.)
BRAK
12. Hamrowicz Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
13. Klein Olaf POL
1999 (MJ.)
O010205
10098000
14. Klein Olaf POL
1999 (MJ.)
O010205
10098000
15. Kubasiewicz Kinga Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (JM.)
brak
16. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
17. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
18. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
19. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
20. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (J.)
Brak
21. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
22. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2001 (J.)
BRAK
23. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
24. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
25. Płocica Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
26. Popławska Oliwia Aleksandra KJ Dworzysko
2007 (JM.)
Brak
27. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
28. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
29. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
30. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
Brak
31. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
32. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
33. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
34. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
35. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
36. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
37. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
38. Wilk Violetta HiPPo Sports Team
2004 (JM.)
brak
39. Włodarska Maja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O044732
40. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
41. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
42. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

37

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Marcelina Czech
B: Nieznany
brak
2.

13

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
O: Kaja Sabok
B: Urszula Berlińska
Brak 616013670099114
3.

9

BENTOS Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
O: Tomasz Somerla
B: SK Pępowo
K026673
4.

39

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
5.

43

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
6.

49

CELEBRITY Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Bavaria
O: Aneta Danecka
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K018561
7.

17

CURLY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata F: Champion
M: La Le Lu
O: agnieszka czekaj
B: Niemcy
brak
8.

12

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
9.

38

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
Brak
10.

15

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
11.

1

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
Brak 616008540032112
12.

23

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
Brak 203009222634509
13.

31

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
14.

3

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
15.

44

FARON Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Heron
M: Fancy Fair
O: Grzegorz Gawlik
B: Gliwa Bolesław
brak 616066690026909
16.

34

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
17.

47

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
brak
18.

29

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
19.

50

H-NAHAR ZK Małopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/160 F: HUZAR
M: HEXA
O: Marek Śnieżek
B: Zbigniew Kruk
3055/18 616 006 59 1027413
20.

14

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
21.

48

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/165 F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Jarosław Gawlik
BRAK POL009690023400
22.

46

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
K016908
23.

32

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
O: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
bral
24.

7

KOLORADO Typ Szlachetny POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Filusz
B: Berg Ginter
LKRWZJ/692/19 616999690095315
25.

25

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
26.

24

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak 616999590044210
27.

10

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
K026547 DE421000533212
28.

8

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
29.

27

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
30.

19

MALIBU Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 616009540054812
31.

42

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Grzegorz Kostecki
brak POL 013 69 00301 00
32.

5

MEJSON Szlachetna Polkrew POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Rogala Piotr
K026948
33.

20

MILAN Polski Koń Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann's Looping
M: Dolmet Milly
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K023698 616009540054912
34.

33

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
K019602 616006690084311
35.

6

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
36.

28

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
37.

4

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
38.

18

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
39.

35

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
O: Julia Majer
B: PIOTR TRACZ
K022952 616009580487312
40.

30

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
41.

16

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
42.

36

WINDA Haflingerska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
O: Marcelina Czech
B: Mariusz Bebłot
brak
43.

45

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (19)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (34)
2019-03-09
1
2019-03-09
15
2019-03-09
18
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-03-09
2
2019-03-09
2
Chojnacka Maja
niezrzeszona
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-09
1
2019-03-09
5
2019-03-09
2
250
2019-03-09
6
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-03-09
2019-03-09
9
2019-03-09
3
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (15)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (18)
2019-03-09
1
350
2019-03-09
5
Gawlik Grzegorz
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JOKER (46)
2019-03-09
2
2019-03-09
8
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (23)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Gołos Halszka
LUKJ ANTONIÓWKA
FARON (44)
2019-03-09
1
Hamrowicz Julia
LUKJ Antoniówka
FARON (44)
2019-03-09
18
Klein Olaf
POL
2019-03-09
6
2019-03-09
4
Klein Olaf
POL
2019-03-09
Kubasiewicz Kinga
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (44)
2019-03-09
13
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (38)
2019-03-09
1
2019-03-09
8
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-03-09
1
2019-03-09
10
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (35)
2019-03-09
2019-03-09
Moś Zuzanna
KJ Dera
2019-03-09
9
2019-03-09
16
kwalifikacja
2019-03-09
13
Mundziakiewicz Julia
Brak
2019-03-09
1
2019-03-09
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2019-03-09
6
2019-03-09
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JARLA (48)
2019-03-09
15
2019-03-09
1
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2019-03-09
7
2019-03-09
1
500
BENTOS (9)
2019-03-09
7
2019-03-09
5
2019-03-09
4
2019-03-09
3
200
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
JUNIRRA (32)
2019-03-09
3
2019-03-09
Płocica Julia
HiPPo Sports Team
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Popławska Oliwia Aleksandra
KJ Dworzysko
TORO (4)
2019-03-09
1
2019-03-09
16
kwalifikacja
2019-03-09
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
MEJSON (5)
2019-03-09
9
2019-03-09
6
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (33)
2019-03-09
4
2019-03-09
4
2019-03-09
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-03-09
4
2019-03-09
3
200
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
2019-03-09
1
2019-03-09
2019-03-09
13
2019-03-09
1
Stawińska Kamila
None
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (45)
2019-03-09
5
2019-03-09
Szadach Weronika
bpk
LADY (25)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-09
13
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (30)
2019-03-09
2019-03-09
2
300
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (39)
2019-03-09
5
2019-03-09
3
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (24)
2019-03-09
1
2019-03-09
15
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (12)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Wilk Violetta
HiPPo Sports Team
WINDA (36)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Włodarska Maja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MILAN (20)
2019-03-09
1
2019-03-09
11
Włodarz Joanna
bpk
HERON (14)
2019-03-09
2019-03-09
7
2019-03-09
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-03-09
1
2019-03-09
13
Wolańska Klaudia
Niezrzeszona
LOZANO (27)
2019-03-09
1
2019-03-09
1

Number of Riders: 42

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 1 800.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl