Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Machnice
Machnice, 11-12.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
210 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 21:01:22
2019-05-10 21:01:22
Piotr Sawicki LORD PHOENIX K
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:32:55
2019-05-08 23:25:24
Julia Mrugalska TORINA
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:23:41
2019-05-08 23:22:52
Alicja Mrugalska TORINA
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
207 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:19:56
2019-05-08 23:18:25
Karolina Bartoszek LUCKY
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:14:59
2019-05-08 23:14:42
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:14:24
2019-05-08 23:14:12
Natalia Gaworczak GRALL
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:13:36
2019-05-08 23:13:30
Aleksandra Zboralska GRALL
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
203 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:40:27
2019-05-08 23:12:53
Ewa Stojke ENIGMA
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:13:18
2019-05-08 23:11:58
Ines Frątczak GRALL
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:13:13
2019-05-08 23:11:13
Ines Frątczak GOLD CARETINO
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:13:10
2019-05-08 23:10:23
Zuzanna Męczyńska GOLD CARETINO
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:13:06
2019-05-08 23:09:44
Zuzanna Męczyńska ENIGMA
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
198 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:13:01
2019-05-08 23:08:21
Roksana Bezulska ENIGMA
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 23:12:53
2019-05-08 23:06:50
Roksana Bezulska GOLD CARETINO
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:01:55
2019-05-08 20:09:26
Weronika Guszpil EL NINO EWITA
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:01:59
2019-05-08 19:08:22
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:15
2019-05-08 16:24:03
Antoni Iwanow I - CLEAR VICTORY
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
191 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:21
2019-05-08 16:20:55
Ewa Aleksandra Dyżewska SANDMAN
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:26
2019-05-08 16:20:22
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:30
2019-05-08 15:53:55
Jarosław Skrzyczyński GRASSHOPPER
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:39
2019-05-08 15:51:11
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:48
2019-05-08 15:51:03
Vitalii Charadnik ESCUELA
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:02:53
2019-05-08 15:49:11
Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:03:03
2019-05-08 15:47:57
Vitalii Charadnik CHABLIS
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:03:17
2019-05-08 15:47:22
Jarosław Skrzyczyński LIVERPOOL
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:03:23
2019-05-08 15:46:48
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:03:27
2019-05-08 15:46:10
Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:01
2019-05-08 11:57:45
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:04
2019-05-08 11:56:54
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 22:27:57
2019-05-07 22:00:32
Klaudia Kurpaska PONTINO
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/L/L - Egzaminacyjny
178 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:02:58
2019-05-07 20:02:17
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:03:02
2019-05-07 20:02:11
Weronika Kosińska DORINTE
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:12
2019-05-07 16:06:11
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:49:59
2019-05-07 14:43:39
Michał Jóskowiak OKAWANGO
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:18
2019-05-07 14:42:36
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:23
2019-05-07 11:04:50
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:30
2019-05-07 11:04:05
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:41
2019-05-07 09:38:21
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:48
2019-05-07 09:13:35
Sofia Bottcher KORA
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
168 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:01:16
2019-05-07 00:49:27
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:50:58
2019-05-06 21:21:46
Aleksandra Stachowicz WEKTOR
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
166 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:12:36
2019-05-06 19:07:31
Piotr Sawicki LORD PHOENIX K
  • 1x 13/C/C- dwufazowy art.274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:12:44
2019-05-06 19:05:39
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:12:38
2019-05-06 19:04:15
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 19:12:41
2019-05-06 19:03:17
Piotr Sawicki ARIBA
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 18:01:46
2019-05-06 17:31:59
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
161 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 18:01:51
2019-05-06 16:14:21
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/C/C- dwufazowy art.274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 18:01:58
2019-05-06 16:13:06
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 18:02:01
2019-05-06 15:57:17
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 2x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 13:04:22
2019-05-06 12:37:10
Justyna Kurek MAVERICK
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
157 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:24:37
2019-05-06 11:11:49
Hanna Kunecka LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:43:12
2019-05-04 20:57:36
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:43:24
2019-05-04 20:31:42
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 19:40:30
2019-05-04 19:40:06
Weronika Lucińska JASS
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 19:40:32
2019-05-04 19:33:42
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 19:40:34
2019-05-04 19:32:25
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 19:40:38
2019-05-04 19:25:51
Matylda Kasner CARABINIER S
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 19:40:41
2019-05-04 19:25:01
Matylda Kasner ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 18:55:11
2019-05-04 18:46:00
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 18:55:16
2019-05-04 14:25:22
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 - szybkości
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:52:01
2019-05-04 11:35:43
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:52:03
2019-05-04 11:34:44
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:52:07
2019-05-04 11:33:54
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:09:17
2019-05-03 21:49:02
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:09:18
2019-05-03 21:43:39
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 22:09:21
2019-05-03 21:39:06
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 21:04:46
2019-05-03 18:41:56
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:36:51
2019-05-03 18:36:38
Jakub Krzyżosiak SAVOY 51
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:36:23
2019-05-03 18:31:11
Jakub Krzyżosiak ASHFORD 4
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:36:27
2019-05-03 18:02:43
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:36:31
2019-05-03 16:11:30
Marta Rymaszewska SHIRI
  • 2x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 08:54:53
2019-05-03 12:18:42
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:23:49
2019-05-03 10:20:03
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:23:55
2019-05-03 09:38:46
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:23:57
2019-05-03 09:37:53
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 07:08:02
2019-05-02 22:40:03
Hanna Baszniak MAŁA
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 2x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 07:08:06
2019-05-02 22:16:32
Betina Bejgier SELAVI
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 07:08:12
2019-05-02 22:12:22
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:50:18
2019-05-02 17:31:06
Ada Starke MAJKA
  • 1x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:50:20
2019-05-02 17:29:42
Agnieszka Wojtczyk INDONEZJA
  • 1x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:50:23
2019-05-02 17:28:06
Małgorzata Mularczyk DOMENA
  • 1x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:50:25
2019-05-02 11:44:43
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:25:00
2019-05-02 10:16:09
Dominik Ast SIBILIA
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:25:02
2019-05-02 10:10:48
Jakub Krzyżosiak PANQUIDAM
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:25:04
2019-05-02 10:08:50
Laura Kłapińska WIKI
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:25:07
2019-05-02 10:07:26
Jakub Krzyżosiak UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 10:25:10
2019-05-02 09:34:01
Błażej Such SINGLE
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 19:02:11
2019-05-01 18:19:39
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:09:18
2019-05-01 18:01:13
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:36:52
2019-05-01 17:36:17
Beata Szuber INDIGO
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:35:40
2019-05-01 17:35:30
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:34:07
2019-05-01 17:28:57
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:34:10
2019-05-01 17:27:26
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:34:18
2019-05-01 17:24:23
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:34:11
2019-05-01 17:22:32
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:09:45
2019-05-01 14:46:50
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:10:18
2019-05-01 10:47:01
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:09:49
2019-05-01 10:33:21
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:10:21
2019-05-01 10:33:00
Monika Morsztyn STOCK
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:09:51
2019-05-01 10:32:25
Piotr Morsztyn R - ONE MORE TIME
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:10:25
2019-05-01 10:31:40
Piotr Morsztyn BARONESSE LADY CON CALMA
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:09:59
2019-05-01 10:30:08
Natalia Morsztyn WARKA A
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:09:57
2019-05-01 10:29:36
Zofia Borycka ATLANTA I
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 07:08:18
2019-04-30 21:56:28
Dominika Luty C.ELQUADOR CAVALO Z
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 07:08:23
2019-04-30 20:55:58
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 07:08:27
2019-04-30 20:51:47
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:24:39
2019-04-30 20:44:45
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 07:08:06
2019-04-30 20:29:06
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:52:13
2019-04-30 17:32:17
Izabella Rubiś DENIRO
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:52:16
2019-04-30 16:36:14
Aleksandra Regec BOY SETBACK
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:52:14
2019-04-30 15:48:11
Malwina Przyśliwska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:52:20
2019-04-30 15:00:59
Marta Szymkowicz DONATELLA Q
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 2x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:52:22
2019-04-30 14:58:30
Nikola Żylak MONZA
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:52:23
2019-04-30 14:56:27
Kamil Maziarz DALLAS
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 14:39:41
2019-04-30 11:42:48
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 14:39:44
2019-04-30 10:03:40
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:17:22
2019-04-29 15:15:27
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:22:07
2019-04-29 15:14:16
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:08:22
2019-04-29 15:13:10
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:08:43
2019-04-29 15:11:55
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:42:05
2019-04-28 14:08:25
Sandra Pawlak ABAJOU
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 2x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 10:24:50
2019-04-27 09:33:33
Ewa Rosiak PIN W
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 22:15:19
2019-04-26 21:32:05
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:54:50
2019-04-26 15:40:11
Katarzyna Hałoń QUEST Z
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:54:56
2019-04-26 14:48:08
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:35:59
2019-04-26 10:06:56
Aleksandra Kisilewicz DARLING
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:36:02
2019-04-26 10:05:30
Julia Bazan ZIZI
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/L/L - Egzaminacyjny
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 18:38:32
2019-04-26 06:46:17
Paulina Szulc TURUL
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 01:05:39
2019-04-25 21:57:00
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 21:32:20
2019-04-25 16:10:58
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:42:30
2019-04-25 15:49:34
Paulina Latus CORAL
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:18:13
2019-04-24 22:25:38
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:18:02
2019-04-24 22:24:48
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:18:09
2019-04-24 22:23:53
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:17:55
2019-04-24 22:22:38
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:17:51
2019-04-24 22:21:29
Monika Charewicz POLKA
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:40:20
2019-04-24 21:35:54
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:35:02
2019-04-24 21:33:34
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:31:46
2019-04-24 21:31:30
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:31:40
2019-04-24 21:27:55
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:31:38
2019-04-24 21:19:17
Sara Bętkowska KING
  • 2x 0*/mini-LL/80 cm - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:02:17
2019-04-24 19:55:33
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:34:57
2019-04-24 13:21:04
Aleksandra Kapera BAGATELA
  • 2x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 13:43:21
2019-04-23 23:09:44
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 03:04:58
2019-04-23 21:16:22
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:03:20
2019-04-23 12:33:06
Hanna Jezierska ATHLETICO GRADUS
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 23:03:06
2019-04-23 12:00:50
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:03:32
2019-04-23 09:22:13
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 14:56:29
2019-04-21 20:40:37
Magdalena Kras FOR CASPARO 2
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 14:56:32
2019-04-21 14:39:13
Aleksandra Świętochowska DELONG STAR RUBY
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 14:56:26
2019-04-21 14:37:11
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 22:16:38
2019-04-19 22:11:46
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 22:16:42
2019-04-19 22:04:36
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 22:16:40
2019-04-19 20:26:32
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 22:16:46
2019-04-19 20:26:08
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 08:40:34
2019-04-19 08:21:09
Maja Chruszcz WISSA
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 08:40:36
2019-04-19 08:19:31
Natalia Zielant BRETANIA
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 08:40:35
2019-04-19 08:18:43
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:37:39
2019-04-18 21:13:34
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:43:14
2019-04-18 15:30:23
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:37:34
2019-04-18 12:52:02
Martyna Żołędziowska GRETTA REED
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:37:28
2019-04-18 11:56:05
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:25:19
2019-04-17 21:58:15
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:25:21
2019-04-17 21:57:28
Mirosława Salamon TOLERANCJA
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:25:22
2019-04-17 21:56:57
Aleksandra Barańska GASANDRA
  • 2x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:25:24
2019-04-17 21:56:04
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 0/mini-LL/80 cm - towarzyski
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:25:25
2019-04-17 21:51:37
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/C - dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 15:10:41
2019-04-17 21:43:53
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 20:54:32
2019-04-17 20:48:50
Paulina Janiszewska SANTI
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 - szybkości
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 19:33:23
2019-04-17 19:09:04
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:51:06
2019-04-17 19:00:05
Tymoteusz Liss MISS LOXGRAFINA
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 19:33:26
2019-04-17 18:59:01
Magdalena Drewnik PANAMA
  • 1x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 19:33:29
2019-04-17 18:57:37
Aleksandra Rzepa PUERTO RICO
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 17:40:44
2019-04-17 16:38:20
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:51:15
2019-04-17 06:51:49
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:52:29
2019-04-16 18:27:06
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/N-1-dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N/N- dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 - szybkości
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 15:28:29
2019-04-15 16:38:47
Clothilde Curnis C-COS-AS
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 14:28:45
2019-04-15 14:00:45
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/N - zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 14:56:10
2019-04-14 20:27:30
Maria Langner GALA
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P - zwykły art.238.2.1 1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:41:11
2019-04-14 18:54:39
Hanna Szymańska DAR-Ł
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:34:59
2019-04-14 17:38:24
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L - Egzaminacyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 05:15:14
2019-04-13 15:15:19
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 2/L/L - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P - dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 10:09:03
2019-04-13 09:04:34
Maja Protasiewicz DIANA
  • 2x 1/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 10:09:07
2019-04-12 20:27:59
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 7/LL/LL - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
6127/19
2. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
3. Barańska Aleksandra bpk
2003 (J.)
brak
4. Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
5. Baszniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O030556
6. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
7. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
8. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
O035377
9. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
10. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
11. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
brak
12. Bezulska Roksana bpk
2005 (JM.)
brak
13. Borycka Zofia BPK
2006 (JM.)
O054781
14. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (JM.)
O048417
15. Bottcher Sofia KJ Podkówka Team
2006 (JM.)
brak
16. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
17. Charadnik Vitalii Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O043396
18. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
19. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
20. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
21. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
22. Curnis Clothilde KJ Bachmat
S
O054031
23. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
24. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
25. Drewnik Magdalena KJ VOLTA MIŁOCICE
S
O025927
26. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
27. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
28. Dutka - Horoszko Julia Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O006728
29. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
30. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
31. Frąckowiak Martyna BPK
2003 (J.)
O035367
32. Frątczak Ines Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
33. Fuskas-Honc Justyna Bez przynależności
S
O049280
34. Galicki Anzelm OSK MICHALSCY TRZEBNICA
2001 (J.)
O042887
35. Gałuszka Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O038080
36. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2002 (J.)
brak
37. Gaworczak Natalia Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
38. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
39. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
40. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
41. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
42. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
43. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
S
O033287
44. Huczak Łukasz
45. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
46. Iwanow Antoni Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O022875
47. Janiszewska Paulina KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O027574
48. Janusz Agata
49. Janusz Małgorzata
50. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
51. Jazienicki Dominik JKS w Siodle
2003 (J.)
O045650
52. Jędrzęjczyk Bartosz
53. Jędrzejczyk Bartosz
54. Jezierska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (JM.)
O041177
.
55. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
56. Kapera Aleksandra Klub Jeździecki Amazonka
2006 (JM.)
O047290
57. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
58. Kaźmierczak Maja KJ Jeziorki-Osieczna
2003 (J.)
O037399
59. Kisilewicz Aleksandra KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O026259
60. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
61. Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O031484
62. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
63. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
S
O031190
64. Konieczna Emilia BPK
2001 (J.)
O023616
65. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
30904/17
66. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
67. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
68. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
69. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
70. Kulejewska Sandy Klub Jeździecki Picador
S
O021864
71. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
72. Kurek Justyna bpk
S
brak
73. Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
S
O039257
74. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
75. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
76. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
77. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (MJ.)
O030868
78. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
79. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
80. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
81. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
82. Liss Tymoteusz KJ VOLTA
2008 (Mł.)
O053735
83. Lucińska Weronika LKJ Platan
S
O007711
84. Luty Dominika BPK
S
O003979
85. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
86. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
87. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
88. Maziarz Kamil bpk
2000 (MJ.)
O040010
89. Męczyńska Zuzia Stajnia Siostry Stańczak
2007 (JM.)
brak
90. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
91. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
92. Morsztyn Monika bpk
S
O001963
93. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (J.)
O035846
94. Morsztyn Piotr KJ Kietlów
S
O000431
95. Mrugalska Alicja KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (JM.)
brak
96. Mrugalska Julia KJ Stajnia S.S. Jakubów
2002 (J.)
brak
97. Mularczyk Małgorzata AKU Thomson
2001 (J.)
O052387
98. Nagrodzka Kalina LKJ Platan
2004 (JM.)
O045850
99. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
100. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
101. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
102. Pawlak Sandra BPK
S
O034337
103. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
104. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
105. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
106. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
107. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (JM.)
O042797
108. Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O003216
109. Regec Aleksandra Klub Jeździecki Amazonka
S
O021860
110. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
111. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
112. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2003 (J.)
O054742
113. Rymaszewska Marta Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
2002 (J.)
O052093
114. Rzepa Aleksandra KJ VOLTA
2005 (JM.)
O049318
115. Salamon Mirosława Stadnina Koni Dębno
2001 (J.)
O042671
116. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
117. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
118. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
119. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
120. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
121. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
122. Starke Ada AKU Thomson
S
O026712
123. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
124. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
125. Stojke Ewa Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
126. Such Błażej bpk
S
O013758
127. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
128. Szatko Jarosław AKU Thomson
S
O048122
129. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
130. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (JM.)
O043986
131. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
132. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
133. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
134. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
135. Szymańska Hanna St. Sportowe Vidavia Wrocław
2006 (JM.)
O044343
136. Szymkowicz Marta bpk
2008 (Mł.)
bpk
137. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
138. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
139. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
140. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
141. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
142. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
143. Wojtczyk Agnieszka AKU Thomson
S
O047761
144. Zboralska Aleksandra Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
145. Zielant Natalia KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043980
146. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
147. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2004 (JM.)
O049008
148. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
149. Żylak Nikola bpk
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ABAJOU SP POL 2009 Klacz siwa/177 F: Bajou Du Rouet
M: Alia Res
O: Daria Szczęsna
B: Jacek Krzysiak
K027473 616009580807909
2.

56

ABEL TASMAN Holenderska POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Tomasz Ochab
B: Tomasz Ochab
K011353
3.

134

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
4.

9

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Elf/Fanimo
M: Andoria BH/Emetyt
O: ELTECH GRZEGORZ GRENIUK
B: Bogna Hupa
K025536
5.

153

ANJO DIAMOND RAVER AES IRL 2010 Wałach gniada/175 F: Corea / Cor De La Bryere
M: Anjo Forn Bel / VDL Arkansas
O: Karolina Kasner
B: Patricia McKinney
K023808 826002100022503
6.

12

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher /
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
7.

163

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
O:
B:
K027032 616009670094313
8.

32

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
O: Karolina Adamska
B: -
K024499 -
9.

135

ASHFORD 4 SP POL 2004 Ogier gniada/175 F: -
M: -
O: -
B: -
K018359 -
10.

6

ATHLETICO GRADUS Szlachetna Połkrew POL 2003 Wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
O: Magdalena Małecka
B: OSK Michalscy
K017859 .
11.

106

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
O: -
B: -
K016160 DE421000092408
12.

53

BAGATELA SP POL 2000 Klacz gniada/165 F: Pierwszy
M: Bandola
O: Aleksander Dubielewicz
B: .
K015423
13.

140

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
14.

171

BANOVEY KWPN POL 2006 Wałach siwa/165 F: SYDNEY
M: JANOVA
O: Całka Justyna
B: HOL
K015378
15.

193

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
16.

110

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
17.

16

BAZALT SP POL 2003 Klacz F: Mabant/
M: Balanga/
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614
18.

133

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
19.

77

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
O: Agnieszka Cwynar
B: Agnieszka Cwynar
K023597 616009670031512
20.

91

BOY SETBACK SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Dubielewicz
B: ...
K023568 616999670110611
21.

36

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K012503 11782
22.

14

C-COS-AS Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2011 Mare bay/164 F: COROFINI
M: CHELBIA
O: CLOTHILDE CURNIS
B: Kalinowska Barbara
616009680079411 616009680079411
23.

99

C-ELQUADOR CAVALO Z Zangersheiede POL 2015 Ogier siwa/170 F: Cavalo Z
M: Emma
O: Iwona Kruszyńska
B: Iwona Kruszyńska
brak brak
24.

103

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
25.

90

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
O: Anna Gumowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018676 DE418180207710
26.

179

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
27.

158

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
28.

76

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa /
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
29.

152

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvados Z / Chellano Z
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Karolina Kasner
B: Stanislaw Szurik
K024908 616009520030611
30.

115

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
Brak Brak
31.

27

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
32.

62

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
33.

191

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa / Escudo I
O: Jan Pobierowski
B:
K026945 DE431310367313
34.

33

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
35.

111

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Chetlag / Cellestial
O: Piotr Jacek Tokarski
B:
K027141 DE421000152812
36.

162

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
37.

54

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
38.

40

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
39.

136

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616 999 68 00517 13
40.

35

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
O: ŁAKOMIEC
B: ŁAKOMIEC
K014181 616POL11007290T
41.

4

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
K017190
42.

82

DAKOTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/168 F: WORLD STAR 4
M: DAFNIA
O: Jarosław Szatko
B: Agnieszka Wizerkaniuk
K027126 brak
43.

96

DALLAS WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/162 F: Izopran
M: Delta
O: Rafał Maziarz
B: Agnieszka Srodecka
brak brak
44.

102

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
45.

11

DAR-Ł SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
O: Magdalena Szymańska
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670041297
46.

72

DARLING SP POL 2012 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Aleksandra Kisilewicz
brak
47.

41

DE NIRO SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio
M: Dirty Dancing
O: Wiktoria Gałuszka
B: Czekaj Agnieszka
brak 616009690037415
48.

168

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
49.

188

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
K027185
50.

44

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Hippica Koh-i-Noor
M: D-Calipsa/Correro
O: Mieczysław Świętochowski
B: Mieczysław Świętochowski
K027070 616009670078915
51.

89

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
52.

7

DIANA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
O: Marcin Protasiewicz
B: Marcin Protasiewicz
K027080 0065902721
53.

108

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
54.

128

DOMENA Małopolska POL 2007 Klacz siwa/164 F: Eufrat
M: Dewiza
O: Anna Mularczyk
B: Ornoch Adam
brak
55.

94

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o. o.
brak
56.

176

DORINTE KWPN NED 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Calvaro
M: Stutbuch
O: Sylwester Kosiński
B: Gestuet Lewitz
K026926 418180077508
57.

147

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
O: Joanna Pawlak
B: Elżbieta Czepkowska-Pawlak
K025794
58.

2

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
59.

81

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
60.

129

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
61.

119

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
O: Justyna Fuskas-Honc
B: J.Knaap
K019888 528003200914472
62.

195

ENIGMA WLKP POL 2002 Klacz kara F: Weimar /
M: Eureka /
O: Ewelina Bordowicz
B:
brak
63.

189

ESCUELA SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Conthargos
M: Escoveta
O: k
B: k
K026309 K026309
64.

65

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
65.

148

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
66.

64

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
67.

48

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
O: Zbigniew Siwek
B: Diter Staniek
K024163 616009540098610
68.

144

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: PIOTR DUBINIAK
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
69.

47

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina /
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004
70.

68

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
71.

114

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
O: Beata Szuber
B:
K022235 DE441411257809
72.

43

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/170 F: For Edition
M: Zyrana / Zacharias
O: Agnieszka Gaborska
B: Niemcy
K019948 K019948
73.

142

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi
M: Funkcja
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
74.

146

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
K024968
75.

1

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
76.

25

GASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: Gwiazda /
O: SK Dębno
B: SK Dębno
brak
77.

196

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
78.

159

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
K025460
79.

8

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Mare grey/mk:155 F: Qualentino
M: Gloria o’Fairy
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
80.

197

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
O: Kinga Stańczak
B: bd
brak
81.

187

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 Wałach gniada/173 F: ULTIMO
M: Odiline
O: Rafał Janota
B: b
K027025 528003201110698
82.

31

GRETTA REED WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lou Reed
M: Galaktyka
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K024806 616007670068314
83.

26

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
84.

203

Gwiazda F:
M:
O:
B:
85.

63

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
86.

184

I - CLEAR VICTORY DSP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Cormint
M: Incelka / Incello
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak brak
87.

23

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
88.

116

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
O: Beata Szuber
B: Holandia
K025073
89.

127

INDONEZJA Małopolska POL 2009 Klacz siwa/mk:148 F: Dixan
M: Isztar
O: Agnieszka Wojtczyk
B: Seweryn Maria
brak
90.

169

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
91.

149

JASS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Winer
M: Jasawa
O: Bianca Kokiel
B: Wiesław Kryszyłowicz
K026998 616009670026311
92.

97

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia
M: Jedwabna
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179
93.

194

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Egbert Scheep
K024881 528210004166095
94.

101

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Piast
M: Katanga
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480
95.

202

Kasandra F:
M:
O:
B:
96.

57

KING Westfalska POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus
M: Paloma
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
brak DE441410523013
97.

172

KORA Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 Klacz siwa F: Adelante
M: Kassandra
O: Henryk Podkówka
B: Helmar Busse
K027385
98.

50

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
99.

155

L.S. CANALETTO SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Long Star
M: Capri Zen
O: Julia Dutka - Horoszko
B: Jan Dutka
K027129
100.

151

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
101.

164

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
102.

156

LE DARCO VAN LA ROCHE II Oldenburska POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
O: Joanna Bartoszek-Knecka
B: Marcel Fransen
brak brak
103.

175

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B: Jiri Kotyza
K011082 203011994675805
104.

132

LEVEL Małopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
O: Aurelia Emanuela Boś
B: Inga Klaybor-Romańska
K023745 616006600279312
105.

192

LIVERPOOL Niem.sport GER 2014 Wałach siwa/168 F: Lyjanero / Landos
M: Championes M / Champion Du Lys
O: Tadeusz Skrzyczyński
B:
K024880 DE481810052414
106.

201

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
107.

199

LUCKY WLKP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Kalmet
M: Lotka
O: Bartoszek
B: bd
brak tak
108.

126

MAJKA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Mika
O: Ada Starke
B: Balcerzak Waldemar
brak
109.

130

MAŁA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Dobosz
M: Machorka
O: Iza Świerad
B: Lech Jaworek
brak 999670144607
110.

100

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada F: Niels
M: Mała Era
O: Stajnia Ardena
B:
K026777
111.

58

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
112.

113

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
113.

3

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
114.

157

MAVERICK SP POL 2014 Wałach kara F: Kiljan 38 /
M: MIrabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
brak
115.

18

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K021118 616009670098711
116.

173

MONSUN Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/168 F: NN
M: NN
O: Sandy Kulejewska
B: Marta Heblik
K020138 616999540056010
117.

95

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K022015
118.

186

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562
119.

198

NADIR WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Newada /
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
brak
120.

15

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
121.

28

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
122.

165

OKAWANGO SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Caleto
M: Odra / Oder
O: Michał Jóskowiak
B: Jarosław Skrzyczyński
K024882 616007680041212
123.

105

ONE MORE TIME - POL 2012 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
O: -
B: -
- -
124.

17

PANAMA WLKP POL 2002 Klacz gniada/164 F: MABANT
M: PALA
O: Małgorzata Drewnik
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K015860 POL007670052602
125.

122

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
O: Piotr Sikorski
B:
K024070 A0014846S
126.

60

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
127.

78

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
K024621 616009670090214
128.

61

POLKA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Walor
M: Polana/Poncz
O: Krystyna Nowak
B: Krystyna Nowak
K014420 POL009670057805
129.

177

PONTINO SP POL 2006 Wałach gniada/163 F: Etos
M: Pisanka
O: Małgorzata Jabłońska
B: Staniek Diter
K017978 POL 009540062701
130.

37

PRADA Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lahnstein
M: Persephone
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K026519 DE 455-8784020-14
131.

19

PUERTO RICO SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: LE VOLTAIRE
M: PLATYNA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K015856 616 007 67 01288 09
132.

75

QUEST Z ZANG BEL 2005 Wałach gniada/163 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Duchesse / Stalon
O: Danuta Hałoń
B: Retinne Theewissen
K011358 Z-636905 105AJ88
133.

190

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K023777 DE431319616913
134.

154

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
O: Mikołaj Moksiewicz
B: S.A.R.L. Equidis
K018415 04387803Y 103FO92
135.

88

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
136.

178

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K020459 DE44141588410
137.

160

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets /
M: Red Sail / Dr Fong
O: Sylwia Jazienicka
B: Millennium Stud Sp. z o. o.
K024729 616POL14008403T
138.

51

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
139.

85

ROMANUS N SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Ratrak
M: Ropucha
O: Hanna Szymczak
B: Namysłowski Marek
K020445
140.

39

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Palatyn /
M: Roma / Meteor
O: Tomasz Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016 POL007670169907
141.

185

SANDMAN OLD GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Sandro Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
O: Zbigniew Szumlakowski
B:
K023594 DE418180071513
142.

21

SANTI WLKP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Ludger /
M: Sandis /
O: Agata Janiszewska
B: Sylwester Kosiński
K019067 616007682000108
143.

139

SAVOY 51 - POL 2005 Wałach gniada/180 F: --
M: -
O: -
B: -
K021068 -
144.

131

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
145.

59

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
146.

138

SHIRI SP POL 2009 Klacz gniada/168 cm F: Bard
M: Shanti Kin
O: Marta Rymaszewska
B: Natalia Cegiełka
K020673 616009610115109
147.

121

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady /
O: Dominik Ast
B: Sylwester Kosiński
K025003
148.

166

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
brak
149.

125

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
150.

141

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
151.

145

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
152.

109

STOCK OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
O: Wojciech Cieślarczyk
B: Heinrich Hoeffer
K021092 DE433330627911
153.

207

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio
M: Soleil M
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381
154.

30

SWEET STAR SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
O: SZEBYSTY
B: SZEBYSTY
K025338 616POL11007290T
155.

42

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
O: Łukasz Umański
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z.o.o.
K026994 616009690059614
156.

66

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
157.

204

TAŁASZ F:
M:
O:
B:
158.

24

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
159.

200

TORINA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: Cajero
M: Triola
O: Elżbieta Mrugalska
B: bd
brak tak
160.

118

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
161.

86

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
O: Henryk Polednia
B: Henryk Polednia
brak 616009670102815
162.

55

TURUL Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kara/166 F: Mr. Alkohol
M: Turbulencja
O: Dominika Książek
B: Elwira Porębna
K023820 616POL11007287T
163.

38

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
164.

124

UBI MAJOR XXX Z SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: -
M: -
O: -
B: -
K024711 K024711
165.

112

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
166.

150

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
167.

205

VEER VALUE F:
M:
O:
B:
168.

143

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
O: witold hudzik
B: kowalczyk zbigniew
brak
169.

107

WARKA A SP POL 2008 Mare white/- F: Helanis /
M: Warna /
O: Monika Morsztyn
B: Agata Adrjanowska
K018634 POL009600310808
170.

174

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
brak 616013610082611
171.

167

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
172.

123

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada F: Landino / Landgraf
M: Whoopy / Weinberg
O: Monika Kłapińska
B:
K016796 POL009540055508 104HI59
173.

34

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
O: CHRUSZCZ
B: CHRUSZCZ
K013726 616009690137009
174.

104

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
175.

73

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
O: Beata Bazan
B: Strzechowski Paweł
K026395
Rider Club
Competition
Prize
Borycka Zofia BPK
zaliczony
Galicki Anzelm OSK MICHALSCY TRZEBNICA
zaliczony
Janiszewska Paulina KS Small Cherry Trzebnica
150
150
SUM:
300.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
200
200
SUM:
400.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
100
150
SUM:
250.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
25
150
SUM:
175.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
100
SUM:
150.00
Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
zaliczony
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
200
25
200
200
SUM:
625.00
Morsztyn Natalia KJ Kietlów
100
SUM:
100.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
100
150
SUM:
250.00
Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
zaliczony
Rzepa Aleksandra KJ VOLTA
zaliczony
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
25
25
SUM:
50.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
300
SUM:
300.00
Stasiulewicz Wiktoria bpk
zaliczony
Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
zaliczony
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2019-05-11
40
2019-05-11
42
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (121)
2019-05-12
19
2019-05-12
1
Barańska Aleksandra
bpk
2019-05-11
2019-05-11
Bartoszek Karolina
Stajnia Siostry Stańczak
LUCKY (199)
2019-05-12
1
2019-05-12
24
Baszniak Hanna
OSK Michalscy Trzebnica
MAŁA (130)
2019-05-11
15
2019-05-11
15
2019-05-12
8
2019-05-12
13
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (73)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
55
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
PANQUIDAM (122)
2019-05-11
1
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
SELAVI (131)
2019-05-11
46
2019-05-11
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (131)
2019-05-11
1
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (57)
2019-05-12
1
2019-05-12
8
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (195)
2019-05-12
19
Bezulska Roksana
bpk
2019-05-12
Borycka Zofia
BPK
ATLANTA I (106)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
zaliczony
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (132)
2019-05-11
2019-05-11
Bottcher Sofia
KJ Podkówka Team
KORA (172)
2019-05-12
2019-05-12
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
CRISTAL B (136)
2019-05-11
1
2019-05-11
42
2019-05-12
7
2019-05-12
5
Charadnik Vitalii
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
ESCUELA (189)
2019-05-11
1
2019-05-11
6
CHABLIS (191)
2019-05-11
1
2019-05-11
12
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
POLKA (61)
2019-05-11
1
2019-05-11
26
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (34)
2019-05-11
46
2019-05-11
16
2019-05-12
19
2019-05-12
5
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BANOVEY (171)
2019-05-11
17
2019-05-11
29
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2019-05-11
1
2019-05-11
36
Curnis Clothilde
KJ Bachmat
2019-05-12
Cwynar Agnieszka
JKS Szafir
2019-05-12
25
2019-05-12
1
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-05-11
14
2019-05-11
33
Drewnik Magdalena
KJ VOLTA MIŁOCICE
PANAMA (17)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
25
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-05-11
37
2019-05-11
20
2019-05-11
1