Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 10:56:44
2019-05-30 10:11:24
Marta Burba KANDYS
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 04:21:29
2019-05-29 22:03:18
Julia Majer WANESS
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 04:21:33
2019-05-29 21:29:24
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:27:39
2019-05-29 19:45:34
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:27:41
2019-05-29 19:44:51
Artsiom Piroh SUNDANCE
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:27:43
2019-05-29 19:41:57
Artsiom Piroh COEUR D'OR 5
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:14:55
2019-05-29 18:50:57
Artsiom Piroh CASTRO
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:00
2019-05-29 18:49:51
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:05
2019-05-29 15:20:36
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:09
2019-05-29 15:16:41
Adam Grzegorzewski KALITA O
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:12
2019-05-29 15:15:36
Adam Grzegorzewski CARLA QUITANA
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:16
2019-05-29 15:14:47
Adam Grzegorzewski STAKATA
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:18
2019-05-29 15:12:53
Adam Grzegorzewski CHAMPION CHACCO BLUE
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:15:25
2019-05-29 15:11:58
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL
  • 1x 5/P/P dla 5-latków
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:43:39
2019-05-29 10:35:45
Karina Gajda PIACZA
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:22:01
2019-05-29 09:47:41
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:21:57
2019-05-29 09:43:11
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 01:51:52
2019-05-28 21:28:35
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 01:51:54
2019-05-28 21:25:27
Karolina Glinkowska JAMBO
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 01:51:58
2019-05-28 21:24:46
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 01:52:00
2019-05-28 21:23:21
Antonina Benska ROCK
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 20:08:55
2019-05-28 20:06:08
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 20:08:59
2019-05-28 20:05:30
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 20:09:04
2019-05-28 19:53:07
Lena Kraka DONNA DORADA
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:55:58
2019-05-28 17:34:44
Antoni Iwanow PRINCESS
  • 2x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:00
2019-05-28 17:03:05
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:03
2019-05-28 17:02:00
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:04
2019-05-28 17:01:14
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:06
2019-05-28 17:00:23
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:08
2019-05-28 15:55:19
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:09
2019-05-28 15:54:03
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:11
2019-05-28 14:32:51
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:56:12
2019-05-28 13:43:56
Anna Maciejczak ROSSIRA
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:27:53
2019-05-28 12:07:13
Marek Garus SEAQUEST
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:27:56
2019-05-28 10:06:36
Marta Pietras WIMELLA
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:00
2019-05-28 10:05:40
Marta Pietras JUNIRRA
  • 2x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:04
2019-05-28 10:05:34
Emilia Mura HARDY
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:07
2019-05-28 10:04:43
Claudia Kopa IRCHES
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:11
2019-05-28 10:03:48
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:14
2019-05-28 10:02:56
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:16
2019-05-28 10:01:40
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:19
2019-05-28 09:03:59
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:22
2019-05-28 08:25:25
Antoni Iwanow NUMBER EINS
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:28:26
2019-05-28 08:24:14
Ewa Aleksandra Dyżewska NABAB DE COKOT
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dla 5-latków
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:29:17
2019-05-28 06:56:38
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 15:09:10
2019-05-28 06:31:01
Natalia Kruczkowska FOLKLORE 13
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
  • 1x 16/N/N dwufazowy art.274.5.6
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:26:33
2019-05-28 00:13:23
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:26:36
2019-05-27 21:33:33
Agnieszka Barczak FAUL
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:12:47
2019-05-27 20:00:13
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:12:53
2019-05-27 19:57:53
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:12:55
2019-05-27 19:55:42
Joanna Grabowska ANGELO
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 19:54:54
2019-05-27 19:54:50
Joanna Grabowska DALLY B
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 19:54:40
2019-05-27 18:58:06
Ewa Mniszek MAGIA P
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 19:54:44
2019-05-27 18:21:18
Marko Lenart KOLORADO
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 19:54:48
2019-05-27 12:52:27
Patrycja Kamińska DOLMET MILLY LAFORET
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:21:05
2019-05-27 10:01:21
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:21:07
2019-05-27 10:00:47
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:21:09
2019-05-27 10:00:03
Justyna Wacławek COVER BOY
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:21:11
2019-05-27 09:58:46
Justyna Wacławek INIDA
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/L dla 4-latków
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:21:13
2019-05-27 08:53:05
Patrycja Kamińska MALIBU
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:21:14
2019-05-27 08:49:52
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 04:21:47
2019-05-26 23:01:42
Krzysztof Filusz MIWIA
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:19:02
2019-05-26 20:10:39
Violetta Wilk WINDA
  • 2x 09/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:19:03
2019-05-26 20:06:08
Oliwia Smykała WAFEL BLUE MOUNT
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 19:41:21
2019-05-26 18:38:28
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:02
2019-05-26 14:19:16
Beata Szuber INDIGO
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:04
2019-05-26 14:18:36
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:06
2019-05-26 14:13:57
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:07
2019-05-26 14:12:06
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:09
2019-05-26 12:18:59
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:10
2019-05-26 12:18:26
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 3/L/L dla 4-latków
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 16:36:12
2019-05-26 12:16:51
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:45:52
2019-05-24 11:32:55
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:49:05
2019-05-24 09:17:50
Wiktoria Kalwińska EGER
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:49:06
2019-05-24 09:03:34
Karolina Cichoń VITARA
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 00:21:37
2019-05-23 22:23:15
Kacper Kaliciński BAKALIA M
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 00:21:43
2019-05-23 22:17:04
Marcelina Bagińska VERA MAILS
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 00:21:49
2019-05-23 22:01:11
Zuzanna Czubryk RAMOOL
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 15:08:10
2019-05-23 20:08:13
Daria Kobiernik DINA
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
  • 1x 16/N/N dwufazowy art.274.5.6
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:10
2019-05-23 19:34:45
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:17:07
2019-05-22 22:35:13
Amelia Orlińska CEPELIA
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:17:10
2019-05-22 22:34:09
Patryk Pawłowicz JASYR
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:07:25
2019-05-22 20:04:35
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:26
2019-05-22 11:22:06
Karolina Gerstel SOMARA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:28
2019-05-22 11:21:11
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:29
2019-05-22 09:46:00
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/C dwufazowy art.274.5.6
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 18:05:31
2019-05-22 09:44:54
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/C dwufazowy art.274.5.6
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:22:06
2019-05-21 23:35:03
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/C dwufazowy art.274.5.6
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:22:08
2019-05-21 23:34:24
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 16/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:22:09
2019-05-21 23:33:47
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
  • 1x 16/N/N dwufazowy art.274.5.6
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:22:11
2019-05-21 23:32:43
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:22:12
2019-05-21 23:31:56
Kamil Skupień ROSSINI
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:22:14
2019-05-21 23:29:52
Kamil Skupień DACOSSE
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 10/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:36:00
2019-05-20 13:25:04
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:33:36
2019-05-17 11:53:13
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dla 5-latków
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:33:38
2019-05-17 08:33:02
Hanna Jezierska ATHLETICO GRADUS
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 23:00:10
2019-05-15 22:29:14
Piotr Ciołczyk CAFETE
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/C dwufazowy art.274.5.6
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 08:46:44
2019-05-14 21:19:23
Aleksandra Świętochowska JURADO ARW
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 09/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:31:40
2019-05-13 22:37:02
Malwina Przyśliwska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
  • 1x 16/N/N dwufazowy art.274.5.6
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:31:44
2019-05-13 22:26:21
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/C dwufazowy art.274.5.6
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:31:47
2019-05-13 22:25:23
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:31:53
2019-05-13 22:23:05
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:31:55
2019-05-13 22:22:11
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/C dwufazowy art.274.5.6
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:31:58
2019-05-13 22:21:11
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dla 5-latków
  • 1x 15/P/P dla 5-latków
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:32:01
2019-05-13 22:19:21
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/L dla 4-latków
  • 1x 13/L/L dla 4-latków
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:39
2019-05-12 20:28:13
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:03:34
2019-05-12 16:59:41
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 11/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:43
2019-05-12 16:33:19
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dla 5-latków
  • 1x 14/P/P dwufazowy art.274.5.9
  • 1x 15/P/P dla 5-latków
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:46
2019-05-12 16:31:33
Aleksandra Świętochowska DELONG STAR RUBY
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/L/L dla 4-latków
  • 1x 13/L/L dla 4-latków
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:29:27
2019-05-12 13:57:55
Maja Szewczyk ARGENTO
  • 1x 4/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:56
2019-05-12 13:56:08
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:51:59
2019-05-12 13:55:10
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 8/C/C zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:52:01
2019-05-11 22:59:54
Sara Szczot VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N-1/N-1 dwufazowy art 274.5.9
  • 1x 16/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 17/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bagińska Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2003 (J.)
brak
2. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
3. Barczak Agnieszka bpk
2001 (MJ.)
28488/17
4. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
7. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
8. Chmura Kornelia brak
2002 (J.)
brak
9. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
10. Cichoń Karolina Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2002 (J.)
Brak
11. Czubryk Zuzanna LKJ Moszna
2004 (J.)
Brak
12. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
13. Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg
S
O003288
14. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
15. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
16. Gajda Karina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O024433
17. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
18. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
O022039
19. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
---
20. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O052013
21. Grabowska Joanna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O008251
22. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
23. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
24. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
25. Iwanow Antoni Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O022875
26. Jezierska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (JM.)
O041177
.
27. Kaliciński Kacper LKJ Moszna
2001 (MJ.)
35414/18
28. Kalwińska Wiktoria Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2003 (J.)
...
29. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O039948
30. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
31. Klawe Aneta KJ Agri
S
O025805
32. Kleinert Mateusz Niezrzeszony
2003 (J.)
Niezrzeszony
33. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
34. Kopa Claudia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O038230
35. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2007 (JM.)
O054874
36. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
37. Kruczkowska Natalia KJ Royal
2017 (Mł.)
O036789
38. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
39. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
40. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
41. Łyżwa Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves
2000 (MJ.)
O041205
42. Maciejczak Anna Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
S
O023418
43. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
44. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
45. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
46. Mniszek Ewa Bz
S
Brak
47. Mura Emilia TS Kuźnia Rybnik
2007 (JM.)
O042522
48. Orlińska Amelia stajnia magnum
2002 (J.)
O043669
49. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
50. Pawłowicz Patryk stajnia magnum
2006 (JM.)
O052003
51. Pietras Marta LKJ Olimp Prudnik
2002 (J.)
O044785
52. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
53. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
54. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
55. Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O003216
56. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
57. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
58. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
59. Smykała Oliwia HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2006 (JM.)
brak
60. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
61. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
62. Szczot Sara KJ Trachy Sośnicowice
S
O008956
63. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
64. Szołdra Nikola Nie zrzeszony
2007 (JM.)
Brak
65. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
66. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
67. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
68. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
69. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
70. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
71. Wilk Violetta HiPPo Sports Team
2004 (J.)
brak
72. Wolańska Klaudia Niezrzeszona
2002 (J.)
brak
73. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
74. Zawadzka Emilia Bp
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

77

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
brak 616009690061609
2.

117

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
K027744 616999690061512
3.

54

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Casillio
M: Amfora M
Brak
4.

73

ANGELO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Vittorio
M: Andaluzja
K026106 *
5.

52

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503 104CF24
6.

9

ARGENTO SP POL 2012 Wałach kasztanowata/175 F: CANDIAVOLO
M: ARGENTINA 5
K024223 616009690061812
7.

98

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
brak
8.

23

ATHLETICO GRADUS Szlachetna Połkrew POL 2003 Wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
K017859 .
9.

41

BAKALIA M SP POL 2008 Klacz gniada/. F: .
M: .
. .
10.

116

BEAUTY GIRL X POL X Klacz srokata/X F: X
M: X
X X
11.

122

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810 105QO56
12.

72

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
13.

110

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
14.

14

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
15.

21

CAFETE OLDENBURG POL 2006 Klacz siwa F: ---
M: ---
Brak
16.

107

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love
M: Calma M
K023034 brak
17.

13

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
K018676 DE418180207710
18.

106

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951
19.

113

CARLA QUITANA X POL x Klacz gniada/x F: x
M: x
x x
20.

1

CASSAWA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: AŁTAJ
M: CASTELLA
K011198 POL007600237306
21.

109

CASTRO OLD GER 2014 Gleiding grey/165 F: Casino Berlin
M: Luca
K027170 DE418180023914
22.

36

CEPELIA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz kara/169 F: olivier
M: celina
K023374 POL 616007600229313
23.

115

CHAMPION CHACCO BLUE X POL X Klacz bułana/X F: X
M: X
K017936 X
24.

119

COEUR D'OR 5 BAYER GER 2011 Gleiding bay/178 F: COEUR DE NOBLESS
M: PRETTY WOMEN
NONE DE481810259411 105VU87
25.

35

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
26.

61

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cato/Cantus
M: Wilde
brak
27.

30

DACOSSE XX POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Dawtony
brak brak
28.

60

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
K020999
29.

69

DALLY B KWPN NED 2008 Klacz skarogniada/165 F: Eurocommerce Washington
M: Paulien B/Fedor
- -
30.

102

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
K018929 616009670113910
31.

39

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Diana / nn
K020718 616009680010411
32.

40

DELFIN ŚLĄZAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Izydor
M: Defilada
K023663 POL008690047604
33.

27

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
K024584
34.

7

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Hippica Koh-i-Noor
M: D-Calipsa/Correro
K027070 616009670078915
35.

38

DINA HAN POL 2010 Klacz gniada/172 F: -
M: -
pzj
36.

67

DOLMET MILLY LAFORET SP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Louis
M: Korys Meduza
brak POL009540129806
37.

100

DONNA DORADA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
K016676
38.

19

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Donwelta S / Weltstein
K027377 616009520037315
39.

26

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
K021473 616POL12007859T
40.

85

DŻAGIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
41.

44

EGER SP POL 2002 Wałach gniada/... F: Paradys
M: Elegia
Brak ...
42.

51

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
K020492
43.

28

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
K026816 brak
44.

22

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
45.

8

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
K016857
46.

99

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
47.

5

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
48.

59

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
K017853 POL006630084805
49.

53

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L
M: Elegancja M
K027081 000000
50.

74

FAUL WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
brak 616007610154310
51.

50

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
52.

76

FOLKLORE 13 OLDENBURSKA POL 2003 Klacz gniada F: lamentos
M: fonata
K009635
53.

95

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
K024968
54.

18

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
K026610 616009690059514
55.

11

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
56.

124

HAMBURG XX POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Rhodesian Winner
M: Haiti
... ...
57.

111

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
K021053 528003201207341
58.

81

HARDY MAŁY KOŃ POL 2000 Wałach gniada/mk:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
59.

91

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
60.

55

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
brak brak
61.

71

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
K021395 616009680042312
62.

93

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
63.

48

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
K025073
64.

62

INIDA WLKP POL 2015 Klacz gniada/175 F: Landor
M: Inira/Quamiro
Brak 00
65.

82

IRCHES M POL 2005 Ogier kasztanowata F: Chef Supreme xx
M: Irima m
K009912
66.

103

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
---- ----
67.

37

JASYR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: lagran
M: Jacquelien
K010048 POL009590050004
68.

80

JUNIRRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
K026904
69.

20

JURADO ARW KWPN NED 2014 Wałach siwa/168 F: Indorado
M: Zazou/Emilion
K026995 528003201408372
70.

112

KALITA O X POL x Klacz gniada/x F: x
M: x
x x
71.

123

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
K020580 POL 009 54 00127 03
72.

121

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
73.

66

KOLORADO TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616999690095315
74.

86

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
BRAK 616009690075014
75.

83

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
76.

75

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
brak
77.

104

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
K009376
78.

64

LUCKY MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288
79.

65

MAGIA P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Ron William
M: Magnolia P
Brak Brak
80.

63

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann’s Looping
M: Korys Meduza
K021658 Brak
81.

49

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
82.

84

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
83.

58

MIWIA XO POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Wiwat/Grey
M: Michelle/Chef Supreme
K021431 616006690015712
84.

88

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
K026562
85.

16

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
86.

87

NUMMER EINS DSP POL 2013 Klacz siwa/178 F: Numero Uno
M: Channel/ Colestus
Brak Brak
87.

108

PIACZA TRAKEŃSKA POL 2010 Klacz gniada/160 F: Czar
M: Piaffa
Brak POL 732010056910
88.

92

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
89.

89

PRINCESS AES POL 2013 Klacz siwa/165 F: Cero
M: Ramiro
Brak Brak
90.

43

RAMOOL XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Mamool
M: Resaca
Brak
91.

105

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
K022446
92.

32

ROKSANA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
K020900 616 007 61 00650 11
93.

70

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
K020445 X
94.

10

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
95.

29

ROSSINI XX POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 00000
96.

97

ROSSIRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Rosita
brak
97.

24

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
K022299 616007670012709
98.

46

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
99.

15

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
K023236 DE498270009208
100.

78

SEAQUEST SP POL 2008 Wałach gniada/x F: Qulester/Quinar
M: Seniora/Carnute/Carnut
K018663 616009540123208
101.

25

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913
102.

31

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
K018165 POL009690090708
103.

94

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
104.

47

SPRINTER TYP KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak 616999670143110
105.

114

STAKATA X POL 2013 Klacz kara/x F: x
M: x
K024296 x
106.

118

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
NONE 826002130702413
107.

96

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
K019405 616009690051110
108.

34

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
109.

6

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
K026994 616009690059614
110.

101

TOFIX KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:148,5 F: .---
M: --
------ ----
111.

90

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
K013909 123
112.

68

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
K027782 616009670102815
113.

42

VERA MAILS SP POL 2002 Klacz siwa/... F: ...
M: ...
brak ...
114.

45

VITARA SP POL 1999 Klacz gniada/... F: Le Voltaire
M: Vectra
Brak ... ...
115.

33

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
K020912
116.

12

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II
M: Fremads Caletta
K008227
117.

57

WAFEL BLUE MOUNT MAŁY KOŃ POL 2015 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Dane Blue Mount
M: Winda
brak -
118.

120

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
K022952 616009580487312
119.

79

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
K013176 POL009690082007
120.

17

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
K011825 616009540082407
121.

56

WINDA HAFLINGERSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Willord de Voroux
M: Wisper van de Loohoeve
brak
Rider Club
Competition
Prize
Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
20
30
SUM:
50.00
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
30
SUM:
30.00
Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
50
SUM:
50.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
150
150
250
350
SUM:
900.00
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
100
SUM:
100.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
350
50
SUM:
400.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
100
SUM:
100.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
250
210
210
SUM:
670.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
150
SUM:
150.00
Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
10
SUM:
10.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
100
SUM:
100.00
Spychała Marcelina LKJ Moszna
100
150
SUM:
250.00
Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
50
SUM:
50.00
Wacławek Justyna BPK - SLA
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagińska Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
HAMBURG (124)
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
1
2019-06-01
1
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (107)
2019-06-01
4
20
2019-06-01
6
2019-06-02
3
30
2019-06-02
3
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (74)
2019-06-01
18
2019-06-01
18
2019-06-02
28
2019-06-02
17
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
LUBASZKA (104)
2019-06-01
18
2019-06-01
1
ROCK (105)
2019-06-01
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-06-01
1
2019-06-01
3
30
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (92)
2019-06-01
2
50
ILONA (93)
2019-06-01
27
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (123)
2019-06-01
18
2019-06-01
1
Chmura Kornelia
brak
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-06-01
5
2019-06-01
2
150
2019-06-02
5
2019-06-02
1
150
2019-06-01
4
2019-06-01
6
2019-06-02
1
250
2019-06-02
1
350
Cichoń Karolina
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2019-06-02
1
2019-06-02
17
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Czubryk Zuzanna
LKJ Moszna
RAMOOL (43)
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
17
2019-06-01
18
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-06-01
13
2019-06-01
1
100
Dyżewska Ewa Aleksandra
Cysterny Szumlakowski Brzeg
2019-06-01
2019-06-01
19
2019-06-01
14
2019-06-01
25
2019-06-01
3
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (90)
2019-06-01
14
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Filusz Krzysztof
Brak
MIWIA (58)
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
Gajda Karina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PIACZA (108)
2019-06-01
5
2019-06-01
23
2019-06-01
1
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (32)
2019-06-01
14
2019-06-01
1
2019-06-01
2019-06-02
2019-06-02
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (31)
2019-06-01
1
2019-06-01
2019-06-01
1
2019-06-02
2019-06-02
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JAMBO (103)
2019-06-01
2019-06-01
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Metpol
DARMA (102)
2019-06-01
2019-06-01
1
Grabowska Joanna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
DALLY B (69)
2019-06-01
26
2019-06-01
7
ANGELO (73)
2019-06-01
12
2019-06-01
10
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2019-06-01
7
2019-06-01
1
350
KALITA O (112)
2019-06-01
28
2019-06-01
25
2019-06-01
18
2019-06-01
16
STAKATA (114)
2019-06-01
4
2019-06-01
5
2019-06-01
3
2019-06-01
3
50
2019-06-01
14
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (52)
2019-06-01
6
2019-06-02
2
100
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
1
2019-06-02
24
Iwanow Antoni
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
Jezierska Hanna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Kaliciński Kacper
LKJ Moszna
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
17
2019-06-01
23
Kalwińska Wiktoria
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
EGER (44)
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
1
2019-06-01
1
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (63)
2019-06-01
2019-06-02
LUCKY (64)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (117)
2019-06-01
Klawe Aneta
KJ Agri
2019-06-01
13
2019-06-01
9
2019-06-02
2019-06-02
Kleinert Mateusz
Niezrzeszony
IKA (55)
2019-06-01
1
2019-06-01
14
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
C ZWERG (14)
2019-06-01
5
2019-06-01
1
250
2019-06-02
5
NEMEZIS (16)
2019-06-01
1
2019-06-01
21
2019-06-02
12
2019-06-02
1
2019-06-01
2
210
2019-06-02
2
210
2019-06-01
2019-06-01
6
2019-06-02
4
2019-06-01
2019-06-01
1
2019-06-02
1
DINA (38)
2019-06-01
24
2019-06-02
6
Kopa Claudia
LKJ Olimp Prudnik
IRCHES (82)
2019-06-02
12
2019-06-02
12
Kozłowska Nikola
KJ Zbrosławice
2019-06-01
1
2019-06-01
14
2019-06-02
1
Kraka Lena
Bp
2019-06-02
1
2019-06-02
7
Kruczkowska Natalia
KJ Royal
2019-06-02
5
2019-06-02
7
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
2019-06-01
19
2019-06-01
1
2019-06-02
12
2019-06-02
1
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2019-06-01
19
2019-06-01
13
2019-06-02
1
2019-06-02
8
AMAT M (54)
2019-06-01
19
2019-06-01
4
2019-06-02
4
2019-06-02
3
Lenart Marko
LKJ Moszna
2019-06-01
2019-06-01
20
Łyżwa Izabela
Stowarzyszenie Agro-Aves
2019-06-01
1
2019-06-01
26
2019-06-02
1
2019-06-02
9
Maciejczak Anna
Ludowy Klub Jeździecki Olimp Prudnik
ROSSIRA (97)
2019-06-02
26
2019-06-02
1
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (120)
2019-06-01
23
2019-06-01
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-06-01
19
2019-06-01
19
2019-06-02
27
2019-06-02
25
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (22)
2019-06-01
13
2019-06-01
1
Mniszek Ewa
Bz
MAGIA P (65)
2019-06-01
1
2019-06-01
23
2019-06-02
10
2019-06-02
10
Mura Emilia
TS Kuźnia Rybnik
HARDY (81)
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Orlińska Amelia
stajnia magnum
CEPELIA (36)
2019-06-02
17
2019-06-02
17
2019-06-02
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (77)
2019-06-02
1
2019-06-02
10
Pawłowicz Patryk
stajnia magnum
JASYR (37)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
2019-06-02
Pietras Marta
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (79)
2019-06-02
12
2019-06-02
1
JUNIRRA (80)
2019-06-02
1
2019-06-02
7
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-06-01
26
Piroh Artsiom
KJ Okoły
CASTRO (109)
2019-06-01
17
2019-06-01
2019-06-01
28
2019-06-01
1
150
2019-06-01
7
SUNDANCE (118)
2019-06-01
1
2019-06-01
19
2019-06-01
15
2019-06-01
15
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-06-01
1
2019-06-02
12
2019-06-02
1
Przyśliwska Malwina
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-06-01
5
10
2019-06-02
2019-06-01
12
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
LINARIA (83)
2019-06-02
12
2019-06-02
12
MILWIA (84)
2019-06-02
12
2019-06-02
12
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (25)
2019-06-01
11
2019-06-01
9
2019-06-02
6
2019-06-02
5
2019-06-01
17
2019-06-02
1
100
2019-06-01
13
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
1
2019-06-01
24
2019-06-02
1
2019-06-01
2
2019-06-01
2019-06-02
1
ROSSINI (29)
2019-06-01
1
2019-06-01
13
2019-06-02
1
2019-06-02
15
DACOSSE (30)
2019-06-01
1
2019-06-01
23
2019-06-02
1
2019-06-02
27
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (24)
2019-06-01
13
2019-06-01
22
Smykała Oliwia
HiPPo Sports Team, Stajnia Z Kopyta
2019-06-02
17
2019-06-02
17
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-06-01
6
2019-06-01
3
100
2019-06-02
2
150
2019-06-02
3
2019-06-01
8
2019-06-01
8
2019-06-02
4
2019-06-02
6
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
SZALIM (6)
2019-06-01
20
2019-06-01
5
2019-06-02
2
50
2019-06-02
2
2019-06-01
29
2019-06-01
3
2019-06-02
2
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Szczot Sara
KJ Trachy Sośnicowice
2019-06-01
9
2019-06-01